Další služby pro organizátory závodů

IronTime se plně soustředí na časomíru a on-line výsledky. Zároveň chápeme, co jako organizátoři potřebujete a těžko sháníte. Nabízíme proto přehled služeb od našich prověřených partnerů. Dáváme Vám možnost dohodnout si podmínky přímo s konkrétním dodavatelem bez dalších skrytých nákladů a marží. Tento přístup považujeme za férovější a svobodnější než přístup agenturní. Se všemi následujícími dodavateli máme osobní zkušenost jak na závodech, které organizujeme, tak na těch, které měříme.


Propagační služby, termínovky

SvětBěhu.cz

Chcete přitáhnout na váš závod více sportovců? Musíte být vidět on-line. Spolupracujeme se servery svetbehu.cz. Tým redaktorů vydává nejčtenější běžeckou termínovku. V té listuje většina závodníků, kteří se připravují na svou sezónu. Nečekejte! Posílejte náměty na články, fotografie z Vašich závodů a buďte on-line!

www.svetbehu.cz


Certifikované měření (běžecké) trati

Ing. Pavel Frček

Potřebujete přesně změřit trať svého běžeckého závodu? Proto potřebujete Jonesův čítač a certifikovaného měřiče. Jedním z nich je Ing. Pavel Frček. Nestor českého běhu a především certifikovaný měřič. Jako jeden z mála disponuje mezinárodním certifikátem IAAF pro měření tratí. Certifikovat trať vyžaduje několik hodin času organizátora. Výsledkem je velmi podrobný rozbor a finální certifikát o změření trati. Pak můžete bez obav z reklamací vzdálenosti vyslat na svou běžeckou trasu závodníky.

Tel. 728 139 728


Fotografie

Potřebujete ty správné fotografie ze závodu? Daniel a Kamila jsou skvělý tým se zkušenostmi z triatlonů a běhů. Mrkněte na jejich portfolio.

www.fotografsportu.cz


Nafukovací brána a nůžkové stany

SunInvent

Potřebujete pěkné zázemí pro Váš závod? Nafoukněte bránu a postavte stany, ideálně od společnosti SunInvent, která prodává a půjčuje všechny eventové předměty. Nafukovací brány a nůžkové stany všech velikostí a dokonce i stupně vítězů jsou k dispozici za přiměřené nájemní ceny.

www.suninvent.cz


Startovní čísla

Žaket

Startovní čísla Vám rychle a kvalitně dodá pražská tiskárna Žaket. S Žaketem nás pojí více než pět let spolupráce. S oblibou necháváme čísla tisknout černobíle i barevně na umělý a odolný papír Pretex. Ideálním formátem pro běžecké závody je A5, kde alespoň 2/3 výšky čísla zabere samotná číslice. Číslice by měly být černé na bílém podkladu. S logy partnerů se vyplatí na číslo šetřit (nejsou vidět a je jich příliš mnoho). Kdo je včas přihlášen a má zaplaceno dopředu si zaslouží mít památku – číslo se jménem. Každé číslo je možné personalizovat za několik haléřů navíc na číslo. Přehledný ceník podle nákladu, výrobní lhůty, možnost expresní příplatkové výroby a k tomu ne nepodstatná skladová zásoba spínacích špendlíků české výroby.

Tisk startovních čísel zajišťuje tiskárna Žaket

www.zaket.cz


Výroba pohárů

Originální a vkusné poháry na míru Vám vyrobí Dan Pallavicini s poomocí dřeva, kovu, kamene a moderního 3D tisku.

www.vyrobanamiru.eu


Mobilní LCD obrazovka

Chcete promítat živě dění na závodu, proložit ho reklamami? Mobilní LCD obrazovka o velikosti 4,8 m x 2,8 m za Vámi může jednoduše přijet kamkoliv. Instalace zabere přibližně hodinu. Režie se postará o odbavení a třeba i živý přenos.

www.mobilniobrazovka.cz


Ozvučení

Potřebujete kvalitní ozvučení se zvukařem? Obraťte se na Crossaudio. Parta nejlepších kluků z Nymburka, kteří mají top vybavení a zkušenosti z vlastního Nymburského půlmaratonu. Umí i pódia a stabilní LCD obrazovky.

www.crossaudio.cz