Počet přihlášených: 629
Příjmení | Jméno | Klub | závod | Kategorie | Platba |
---|---|---|---|---|---|
Achberger | Kateřina | Horymír Neumětely | hlavní 9 km | Z35-44 | ano |
Aubrechtová | Erika | Kolín | hlavní 9 km | Z35-44 | ano |
Bares | Michal | Lety | hlavní 9 km | M40-49 | ano |
Bartošová | Milada | Příbram | hlavní 9 km | Z55plus | ano |
Beránek | Lukáš | Loko Beroun | hlavní 9 km | M18-39 | ano |
Beránková | Jaroslava | Žebrák | hlavní 9 km | Z55plus | ano |
Brož | Lubomír | Narysov | hlavní 9 km | M18-39 | ano |
Bürgerová | Kristýna | Oplany | hlavní 9 km | Z35-44 | ano |
Butzke | Petr | Kotva Braník | hlavní 9 km | M50-59 | ano |
Dintar | Josef | Kingdžaj z Mnišku pod Brdy | hlavní 9 km | M18-39 | ano |
Dítě | Martin | Štěchovice | hlavní 9 km | M50-59 | ano |
Dohnal | František | Lovosice | hlavní 9 km | M18-39 | ano |
Dudášová | Monika | SK Vlaška | hlavní 9 km | Z45-54 | ano |
Fencl | Radek | SK Vlaška | hlavní 9 km | M50-59 | ano |
Flachs | Michal | Zličín | hlavní 9 km | M18-39 | ano |
Fraňková | Michaela | Franěk Team Vysoká | hlavní 9 km | Z45-54 | ano |
Gregorová | Daniela | Komárov | hlavní 9 km | Z35-44 | ano |
Hájková | Tereza | Loko Beroun | hlavní 9 km | Z35-44 | ano |
Halounek | Jan | Dobřichovice | hlavní 9 km | M40-49 | ano |
Hartmanová | Stanislava | Oxygen Příbram | hlavní 9 km | Z55plus | ano |
Havelka | Petr | ELEVEN RUN TEAM | hlavní 9 km | M40-49 | ano |
Havlová | Kateřina | Žebrák | hlavní 9 km | Z18-34 | ano |
Henčová | Romana | Gymnázium Beroun | hlavní 9 km | Z35-44 | ano |
Henych | Petr | Liberec | hlavní 9 km | M50-59 | ano |
Hrubý | Richard | Fbc Spartak Žebrák | hlavní 9 km | M18-39 | ano |
Hudač | Peter | Humpolecke střely | hlavní 9 km | M18-39 | ano |
Jírů | Marie | hlavní 9 km | Z18-34 | ano | |
Kafková | Lucie | Zdice | hlavní 9 km | Z35-44 | ano |
Karas | Tomáš | Bohutín | hlavní 9 km | M50-59 | ano |
Karasová | Věra | Bohutín | hlavní 9 km | Z45-54 | ano |
Kaucká | Ilona | Sázava | hlavní 9 km | Z35-44 | ano |
Knýbel | Pavel | Řevnice | hlavní 9 km | M40-49 | ano |
Kolařík | Lukáš | Karlštejn | hlavní 9 km | M18-39 | ano |
Korytář | Jiří | Valachiarun.cz | hlavní 9 km | M18-39 | ano |
Kroupova | Petra | Pribram | hlavní 9 km | Z18-34 | ano |
Kučerová | Karolína | Králův Dvůr | hlavní 9 km | Z18-34 | ano |
Kuskov | Igor | Prsha | hlavní 9 km | M18-39 | ano |
Macík | Ondřej | Bykoš | hlavní 9 km | M18-39 | ano |
Malisova | Karla | Sabzo | hlavní 9 km | Z55plus | ano |
Maryska | Milos | Žižkovský Tygři | hlavní 9 km | M18-39 | ano |
Medová | Ivana | Zbečno | hlavní 9 km | Z35-44 | ano |
Megelová | Jana | Sky4Run | hlavní 9 km | Z45-54 | ano |
Minchev | Ivan | JUST | hlavní 9 km | M60-69 | ano |
Mitterwald | Martin | Lety | hlavní 9 km | M40-49 | ano |
North | Shaun | Praha | hlavní 9 km | M40-49 | ano |
Nováková | Lenka | Dobříš | hlavní 9 km | Z35-44 | ano |
Pavlíček | Rudolf | srtg strupčice | hlavní 9 km | M40-49 | ano |
Pavlišen | Alexandr | Bezděkov pod Třemšínem | hlavní 9 km | M40-49 | ano |
Pejša | Jan | smí být prázdné | hlavní 9 km | M40-49 | ano |
Petríková | Patrícia | Praha | hlavní 9 km | Z18-34 | ano |
Picková | Jana | Chramiště | hlavní 9 km | Z45-54 | ano |
Pirona | Paolo | Praha | hlavní 9 km | M50-59 | ano |
Plavec | Hynek | D. Dušníky | hlavní 9 km | M40-49 | ano |
Polák | Marek | HCT Atlet | hlavní 9 km | M18-39 | ano |
Povalová | Eva | hlavní 9 km | Z18-34 | ano | |
Prenosil | Stanislav | Breznice | hlavní 9 km | M40-49 | ano |
Procházka | Aleš | Chrustenice | hlavní 9 km | M40-49 | ano |
Pullman | Miroslav | jablonec nad nisou | hlavní 9 km | M60-69 | ano |
Rataj | Pavel | Rokycany | hlavní 9 km | M40-49 | ano |
Riegerová | Michaela | Vyběhej se Příbram | hlavní 9 km | Z35-44 | ano |
Roberts | Shaun | hlavní 9 km | M18-39 | ano | |
Ryvola | Vojtěch | Karlštejn | hlavní 9 km | M18-39 | ano |
Řechková | Svatava | Příbram | hlavní 9 km | Z45-54 | ano |
Sedláček | Miroslav | Hořovice | hlavní 9 km | M18-39 | ano |
Seeman | Tomas | Medicina | hlavní 9 km | M50-59 | ano |
Seemanova | Jana | SABZO | hlavní 9 km | Z35-44 | ano |
Sehnal | Adrien | SC Radotín | hlavní 9 km | M60-69 | ano |
Semenchukov | Maxim | Running Cheff | hlavní 9 km | M18-39 | ano |
Schwarz | Marek | Běžecká parta Žižkov | hlavní 9 km | M18-39 | ano |
Schwarz | Monika | Praha 3 | hlavní 9 km | Z35-44 | ano |
Sirůček | Kamil | Příbram | hlavní 9 km | M18-39 | ano |
Sirůčková | Jana | Příbram | hlavní 9 km | Z35-44 | ano |
Skalický | Jan | Vorvani | hlavní 9 km | M18-39 | ano |
Sklenář | Jan | Řevnice | hlavní 9 km | M40-49 | ano |
Sládeček | Jakub | senešnice | hlavní 9 km | M40-49 | ano |
Sladký | Lukáš | Vorvani | hlavní 9 km | M18-39 | ano |
Smělý | Jaroslav | Beroun | hlavní 9 km | M50-59 | ano |
Smetanová | Monika | hlavní 9 km | Z45-54 | ano | |
Smrž | Martin | hlavní 9 km | M18-39 | ano | |
Sojka | Karel | Zbečno | hlavní 9 km | M40-49 | ano |
Staněk | Valdemar | Praha | hlavní 9 km | M40-49 | ano |
Svoboda | Jan | Pivovar Zlosyn | hlavní 9 km | M70plus | ano |
Svoboda | Miroslav | Bodo Team | hlavní 9 km | M40-49 | ano |
Svobodová | Dana | Pivovar Zlosyn | hlavní 9 km | Z55plus | ano |
Šašková | Lenka | hlavní 9 km | Z35-44 | ano | |
Šedivý | Jan | Legolas z Mníšku pod Brdy | hlavní 9 km | M18-39 | ano |
Šilar | Michael | Liberec 25 | hlavní 9 km | M18-39 | ano |
Širanec | Peter | Koněprusy | hlavní 9 km | M18-39 | ano |
Škarda | Milan | AC falcon Rokycany | hlavní 9 km | M50-59 | ano |
Štěpánová | Hana | Zadní Treban | hlavní 9 km | Z35-44 | ano |
Švarc | Miloslav | Žebrák | hlavní 9 km | M40-49 | ano |
Turečková | Jana | TK Bohutín | hlavní 9 km | Z45-54 | ano |
Turek | Jiří | Chaloupky | hlavní 9 km | M50-59 | ne |
Vavra | Pavel | Vorvani | hlavní 9 km | M50-59 | ano |
Vitásek | Josef | Buková | hlavní 9 km | M60-69 | ano |
Vlachová | Anna | Chomutov | hlavní 9 km | Z18-34 | ano |
Vlk | Pavel | Author Sedláček Příbram | hlavní 9 km | M18-39 | ano |
Vokrouhlík | Michal | Praha | hlavní 9 km | M18-39 | ano |
Vosmek | Lukáš | Vyběhej se / Halex | hlavní 9 km | M18-39 | ano |
Votava | Martin | Králův Dvůr | hlavní 9 km | M40-49 | ano |
Vykysalý | Petr | Loko Beroun | hlavní 9 km | M40-49 | ano |
Zindulka | Robert | hlavní 9 km | M18-39 | ano | |
Brožík | Ivan | Atletika Benešov | dětské závody | žáci 10 – 11 let | ano |
Brožíková | Marie | Pyšely | dětské závody | přípravka děvčata 6 – 7 | ano |
Bubník | Lukáš | Střela - Žebrák | dětské závody | žáci 10 – 11 let | ano |
Bubníková | Šárka | Sřela - Žebrák | dětské závody | přípravka děvčata 6 – 7 | ano |
Carmine | Nicol | Atletika Jižní Město | dětské závody | přípravka děvčata 8 – 9 | ano |
Červenka | Jiří | Střela Žebrák | dětské závody | přípravka chlapci 8 – 9 | ano |
Duchoslav | Jakub | Sk Sporting Příbram | dětské závody | přípravka chlapci 6 – 7 | ano |
Duchoslav | Mattias | Sk Sporting Příbram | dětské závody | přípravka chlapci 8 – 9 | ano |
Havelka | David | AC Praha 1890 | dětské závody | přípravka chlapci 6 – 7 | ne |
Havelkova | Kristina | AC Praha 1890 | dětské závody | žákyně 10 – 11 let | ne |
Huml | Jan | Střela Žebrák | dětské závody | žáci 12 – 13 let | ano |
Huml | Filip | Střela Žebrák | dětské závody | přípravka chlapci 8 – 9 | ano |
Huml | Jakub | Cerhovice | dětské závody | přípravka kluci 3 a ml. | ano |
Humlová | Eliška | Střela Žebrák | dětské závody | žákyně 10 – 11 let | ano |
Jeníková | Martina | SK Sporting Příbram | dětské závody | žákyně 10 – 11 let | ano |
Klementova | Anna | Loko Beroun | dětské závody | přípravka děvčata 8 – 9 | ano |
Klementova | Olivie | Beroun | dětské závody | přípravka děvčata 6 – 7 | ano |
Krtek | Ondřej | LOKO Beroun | dětské závody | žáci 10 – 11 let | ano |
Krtková | Michaela | Liteň | dětské závody | žákyně 14 – 15 let | ano |
Kyncl | Marek | SK Doubravan Újezd | dětské závody | dorostenci | ano |
Mach | Martin | Střela Žebrák | dětské závody | přípravka chlapci 6 – 7 | ne |
Mach | Maxmilián | RAC | dětské závody | přípravka kluci 4 – 5 | ne |
Míková | Barbora | Loko Beroun | dětské závody | žákyně 10 – 11 let | ano |
Míková | Viktorie | Hýskov | dětské závody | přípravka děvčata 4 – 5 | ano |
Pergl | Vojtěch | Střela Žebrák | dětské závody | žáci 10 – 11 let | ano |
Pergl | Lukáš | Střela Žebrák | dětské závody | přípravka chlapci 6 – 7 | ano |
Pešice | Šimon | Futsal Dobřichovice | dětské závody | přípravka chlapci 8 – 9 | ano |
Picková | Anna | Chramiště | dětské závody | dorostenky | ano |
Řeháková | Laura | Atletika Benešov | dětské závody | žákyně 10 – 11 let | ano |
Řeháková | Valerie | Atletika Benešov | dětské závody | přípravka děvčata 6 – 7 | ano |
Sojková | Anežka | Lokomotiva Beroun | dětské závody | žákyně 10 – 11 let | ano |
Sojková | Dorota | Lokomotiva Beroun | dětské závody | přípravka děvčata 8 – 9 | ano |
Švarcová | Tereza | Střela žebrák | dětské závody | žákyně 12 – 13 let | ano |
Švarcová | Simona | Střela Žebrák | dětské závody | žákyně 14 – 15 let | ano |
Urban | Kryštof | Střela Žebrák | dětské závody | přípravka chlapci 8 – 9 | ano |
Urban | Matyáš | Střela Žebrák | dětské závody | žáci 12 – 13 let | ano |
Valachová | Lucie Tereza | TJ lokomotiva Beroun | dětské závody | žákyně 12 – 13 let | ano |
Vojtěch | Michal | Fotbalová akademie Alexe Zbůra | dětské závody | přípravka chlapci 6 – 7 | ano |
Zindulková | Tereza | Beroun | dětské závody | přípravka děvčata 6 – 7 | ano |
Černá | Kristýna | Příbram | dětské závody | přípravka děvčata 3 a ml. | ne |
Černá | Tereza | Bios Fit | dětské závody | přípravka děvčata 4 – 5 | ne |
Černý | Martin | SK Spartak Příbram | dětské závody | přípravka chlapci 6 – 7 | ne |
Dlabač | Václav | SK ZŠ Jeseniova | dětské závody | žáci 12 – 13 let | ano |
Druzescu | Filip | Lety | hlavní 9 km | M40-49 | ano |
Filip | Karel | Nové Strašecí | hlavní 9 km | M60-69 | ano |
Flor | David | Praha | dětské závody | přípravka chlapci 8 – 9 | ne |
Picka | Jan | FIT | hlavní 9 km | M18-39 | ano |
Hošek | Ondřej | Buková u Příbramě | dětské závody | žáci 12 – 13 let | ano |
Hurt | Lukáš | Horní Počernice | hlavní 9 km | M18-39 | ano |
Chaloupkova | Marketa | Beroun | hlavní 9 km | Z18-34 | ne |
Jámborová | Daša | CS Radotín | hlavní 9 km | Z35-44 | ne |
Jeřábková | Jana | Los retívros | hlavní 9 km | Z18-34 | ne |
Jámborová | Ema | Adrien Elixi EliteTeam | dětské závody | přípravka děvčata 8 – 9 | ne |
Janda | Jan | Neratovice | dětské závody | přípravka kluci 3 a ml. | ne |
Karasová | Anna | Bohutín | dětské závody | žákyně 12 – 13 let | ano |
Karasová | Daniela | Bohutín | dětské závody | žákyně 14 – 15 let | ano |
Klán | Lukáš | Hlásná Třebaň | hlavní 9 km | M40-49 | ano |
Kolářová | Pavla | SK Vlaška | hlavní 9 km | Z35-44 | ano |
Kopecký | Jiří | Kladno | hlavní 9 km | M18-39 | ano |
Koudelková | Iva | Humpolecké střely | hlavní 9 km | Z18-34 | ano |
Kozová | Vendula | Korejský Sršni | hlavní 9 km | Z18-34 | ano |
Král | Václav | Rozběháme Česko | hlavní 9 km | M18-39 | ne |
Krejci Gabrielova | Jana | Gymnazium Beroun | hlavní 9 km | Z45-54 | ne |
Kubálek | Petr | Korejský Sršni | hlavní 9 km | M40-49 | ano |
Marešová | Linda | Lokomotiva Beroun | dětské závody | přípravka děvčata 8 – 9 | ano |
Mikula | Miroslav | Iron Stars Beroun | hlavní 9 km | M50-59 | ano |
Mikulová | Renata | Iron Stars Beroun | hlavní 9 km | Z45-54 | ano |
Novák | Lukáš | SK Sporting PB | dětské závody | žáci 10 – 11 let | ne |
Pánková | Lucie | Loko Rakovník | dětské závody | přípravka děvčata 6 – 7 | ne |
Pánková | Tereza | Loko Rakovník | dětské závody | žákyně 10 – 11 let | ne |
Pondělíček | Michal | Horovice | hlavní 9 km | M18-39 | ano |
Rosol | Jiří | LOKO BEROUN | hlavní 9 km | M40-49 | ne |
Řápek | Václav | AVC Praha | hlavní 9 km | M70plus | ano |
Sakač | Mikulaš | Beroun | dětské závody | přípravka chlapci 6 – 7 | ano |
Sakačová | Stanislava | Beroun | hlavní 9 km | Z18-34 | ano |
Svatek | Lubomir | hlavní 9 km | M60-69 | ano | |
Štrobl | Vítězslav | Tachov | hlavní 9 km | M18-39 | ano |
Teichman | Viktor | Ritka | hlavní 9 km | M40-49 | ano |
Valentová | Květoslava | Hasiči Praha | hlavní 9 km | Z55plus | ano |
Valuchová | Julie | Zš Bratří Venclíķů | dětské závody | přípravka děvčata 8 – 9 | ano |
Valuchová | Veronika | Zš Bratří Venclíķů | dětské závody | žákyně 10 – 11 let | ano |
Vaněk | Pavel | Praha | hlavní 9 km | M50-59 | ano |
Větrovský | Jan | hlavní 9 km | M18-39 | ano | |
Větrovský | Petr | hlavní 9 km | M50-59 | ano | |
Vorlíčková | Irena | Praha 9 | hlavní 9 km | Z35-44 | ano |
Wallcon | Martina | Musher klub JCC | hlavní 9 km | Z35-44 | ano |
Weissová | Kateřina | Kladno | hlavní 9 km | Z35-44 | ano |
Zoulek | Ales | Dobrichovice | hlavní 9 km | M18-39 | ano |
Rosolová | Ivana | TK ZDICE | hlavní 9 km | Z35-44 | ne |
Bramborová | Anna | Loko Beroun | dětské závody | žákyně 12 – 13 let | ano |
Franěk | Ondřej | Praha | hlavní 9 km | M18-39 | ne |
Jarolímková | Eliška | ZŠ Bratří Čapků | dětské závody | žákyně 12 – 13 let | ne |
Jiri | Jiri | Hlásná Třebaň | hlavní 9 km | M40-49 | ne |
Rendl | Pepa | tj packa praha | hlavní 9 km | M40-49 | ne |
Sedivec | Matej | Loko Beroun | dětské závody | žáci 10 – 11 let | ne |
Zděnovcová | Aneta | Sporting Příbram | dětské závody | žákyně 10 – 11 let | ne |
Florová | Monika | AC Sparta Praha | dětské závody | žákyně 14 – 15 let | ne |
Krchova | Zuzana | fyziokinesis rehabilitace | hlavní 9 km | Z18-34 | ne |
Šneberger | Jan | Falcon Rokycany | hlavní 9 km | M18-39 | ne |
Vyšínský | Martin | MP Praha | hlavní 9 km | M40-49 | ne |
Kinclová | Nikola | SK Doubravan Újezd | hlavní 9 km | Z18-34 | ne |
Jelínek | Jaromír | Beroun | hlavní 9 km | M40-49 | |
Dvořák | Pavel | Beroun | hlavní 9 km | M40-49 | |
Veselá | Jana | hlavní 9 km | Z35-44 | ||
Bauer | Martin | Chlustina | hlavní 9 km | M40-49 | |
Kotěra | Ladislav | SC Zmaštěný stroje | hlavní 9 km | M50-59 | |
Hřídel | Radek | Příbram | hlavní 9 km | M40-49 | |
Kiliján | Tomáš | Kladno | hlavní 9 km | M18-39 | |
Vyšínský | Martin | MP Praha | hlavní 9 km | M40-49 | |
Vyšínská | Michaela | Neratovice | hlavní 9 km | Z35-44 | |
Urx | Radek | Třebotov | hlavní 9 km | M40-49 | |
Bureš | Michal | hlavní 9 km | M40-49 | ||
Lochmannová | Blanka | Naboso.cz/Praha 2 | hlavní 9 km | Z35-44 | |
Lochman | Petr | Naboso.cz/Praha 2 | hlavní 9 km | M40-49 | |
Krátký | Martin | Nelahozeves | hlavní 9 km | M40-49 | |
Franěk | Ondřej | Praha | hlavní 9 km | M18-39 | |
Rada | Petr | Chrustenice | hlavní 9 km | M50-59 | |
Mejzr | Dušan | Veverky | hlavní 9 km | M40-49 | |
Houžvičková | Kateřina | Příbram | hlavní 9 km | Z18-34 | |
Staněk | Kamil | Praha | hlavní 9 km | M18-39 | |
Staňková | Zuzana | hlavní 9 km | Z18-34 | ||
Jandurová | Veronika | Loko Beroun | dětské závody | přípravka děvčata 8 – 9 | |
Vykysalá | Barbora | Loko Beroun | dětské závody | přípravka děvčata 8 – 9 | |
Vykysalá | Anna | Loko Beroun | dětské závody | žákyně 10 – 11 let | |
Opálecká | Valerie | Střela Žebrák | dětské závody | přípravka děvčata 8 – 9 | |
Ondřejka | Kryštof | MEFIS | dětské závody | žáci 12 – 13 let | |
Ondřejka | Prokop | MEFIS | dětské závody | žáci 10 – 11 let | |
Ondřejka | Čeněk | MEFIS | dětské závody | přípravka chlapci 6 – 7 | |
Holina | Jindřich | Střela Žebrák | dětské závody | žáci 12 – 13 let | |
Bezrouková | Alžběta | Beroun | dětské závody | přípravka děvčata 6 – 7 | |
Bezrouková | Anna | Loko Beroun | dětské závody | přípravka děvčata 8 – 9 | |
Schonová | Aneta | Střela Žebrák | dětské závody | žákyně 12 – 13 let | |
Veselá | Viktorie | Beroun | dětské závody | přípravka děvčata 6 – 7 | |
Šinágl | Martin | Liteň | dětské závody | přípravka chlapci 6 – 7 | |
Kalous | Jan | Střela Žebrák | dětské závody | přípravka chlapci 8 – 9 | |
Vokurka | Lukáš | Střela žebrák | dětské závody | přípravka chlapci 8 – 9 | |
Babuková | Alžběta | Střela Žebrák | dětské závody | přípravka děvčata 8 – 9 | |
Babuka | Michal | Střela Žebrák | dětské závody | žáci 12 – 13 let | |
Hradečná | Nela | Loko Beroun | dětské závody | přípravka děvčata 6 – 7 | |
Mandík | Michal | Atletika Jižní Město | dětské závody | přípravka chlapci 8 – 9 | |
Hradečná | Sofia | Loko Beroun | dětské závody | přípravka děvčata 8 – 9 | |
Sedláčková | Nela | Střela Žebrák | dětské závody | žákyně 12 – 13 let | |
Mandíková | Daniela | Atletika Jižní Město | dětské závody | žákyně 10 – 11 let | |
Votava | Lukáš | TJ Sokol Králův Dvůr | dětské závody | přípravka chlapci 8 – 9 | |
Mosler | Ignác | Příbram | dětské závody | žáci 12 – 13 let | |
Lochman | Matěj | Naboso.cz/Praha 2 | dětské závody | žáci 10 – 11 let | |
Lochman | Dominik | Naboso.cz/Praha 2 | dětské závody | přípravka chlapci 6 – 7 | |
Bertuzzi | Yanis | Praha 7 | dětské závody | přípravka chlapci 8 – 9 | |
Kubáni | Matyáš Jan | Praha 7 | dětské závody | přípravka chlapci 8 – 9 | |
Němcová | Karolína | Loko Beroun | dětské závody | přípravka děvčata 8 – 9 | |
Gregovský | Jakub | Střela Žebrák | dětské závody | žáci 12 – 13 let | |
Gregovská | Adéla | Střela Žebrák | dětské závody | přípravka děvčata 8 – 9 | |
Vyšínská | Ema | Atletika Neratovice | dětské závody | žákyně 10 – 11 let | |
Vyšínský | Adam | Atletika Neratovice | dětské závody | žáci 14 – 15 let | |
Hájková | Bára | Lokomotiva Beroun | dětské závody | žákyně 10 – 11 let | |
Hatinová | Magdalena | Střela Žebrák | dětské závody | přípravka děvčata 6 – 7 | |
Nademlejnský | Pavel | Střela Žebrák | dětské závody | přípravka chlapci 6 – 7 | |
Nademlejnská | Šárka | Lokomotiva Beroun | dětské závody | žákyně 10 – 11 let | |
Urxová | Eliška | Třebotov | dětské závody | přípravka děvčata 8 – 9 | |
Urx | Tomáš | Třebotov | dětské závody | žáci 10 – 11 let | |
Burešová | Alžběta | Lokomotiva Beroun | dětské závody | přípravka děvčata 4 – 5 | |
Burešová | Markéta | Hlásná Třebáň | dětské závody | žákyně 10 – 11 let | |
Kiliján | Adam Tomáš | Kladno | dětské závody | přípravka chlapci 6 – 7 | |
Kilijánková | Kristina Sofie | Kladno | dětské závody | přípravka děvčata 6 – 7 | |
Henč | Alexandr | Chyňava | dětské závody | přípravka chlapci 8 – 9 | |
Henčová | Michaela | TJ Kraso Beroun | dětské závody | žákyně 12 – 13 let | |
Šubertová | Vanesa | Střela Žebrák | dětské závody | přípravka děvčata 8 – 9 | |
Míková | Marie | Domeček Hořovice | dětské závody | přípravka děvčata 6 – 7 | |
Švihnosová | Anna | Střela Žebrák | dětské závody | přípravka děvčata 8 – 9 | |
Švihnosová | Marie | Střela Žebrák | dětské závody | žákyně 12 – 13 let | |
Kafka | Lukáš | TK Zdice | dětské závody | přípravka chlapci 8 – 9 | |
Krátká | Helena | TJ Lokomotiva Beroun | dětské závody | žákyně 12 – 13 let | |
Pašek | Ondřej | Loko Beroun | dětské závody | přípravka chlapci 8 – 9 | |
Krátká | Kateřina | TJ Lokomotiva Beroun | dětské závody | přípravka děvčata 8 – 9 | |
Pašková | Eliška | Loko Beroun | dětské závody | žákyně 10 – 11 let | |
Kašková | Michaela | Kazín | dětské závody | přípravka děvčata 8 – 9 | |
Manda | Jakub | Kazín | dětské závody | přípravka chlapci 8 – 9 | |
Vojtěchová | Tereza | Kazín | dětské závody | přípravka děvčata 6 – 7 | |
Kučerová | Veronika | Zbečno | dětské závody | přípravka děvčata 6 – 7 | |
Mandová | Eliška | Kazín | dětské závody | přípravka děvčata 6 – 7 | |
Vojtěchová | Klára | Kazín | dětské závody | přípravka děvčata 6 – 7 | |
Machová | Monika | SK Sporting Příbram | dětské závody | přípravka děvčata 8 – 9 | |
Marhoul | Vojtěch | TJ Sokol Říčany | dětské závody | přípravka chlapci 6 – 7 | |
Dřížďalová | Gabriela | Beroun | dětské závody | přípravka děvčata 6 – 7 | |
Marhoul | Václav | TJ Sokol Říčany a Radošovice | dětské závody | žáci 10 – 11 let | |
Dřížďalová | Daniela | Loko Beroun | dětské závody | přípravka děvčata 8 – 9 | |
Konopáč | Matěj | Loko Beroun | dětské závody | přípravka chlapci 8 – 9 | |
Konopáčová | Magdalena | Loko Beroun | dětské závody | žákyně 10 – 11 let | |
Ježek | Kašpar | Srbsko | dětské závody | přípravka chlapci 6 – 7 | |
Večerková | Nikola | Veverky | dětské závody | přípravka děvčata 6 – 7 | |
Ježková | Rozka | Srbsko | dětské závody | žákyně 10 – 11 let | |
Ježková | Viky | Srbsko | dětské závody | přípravka děvčata 8 – 9 | |
Šnoblová | Agáta | Sport Team Dubno | dětské závody | přípravka děvčata 6 – 7 | |
Placatková | Ela | SK Sporting Příbram | dětské závody | přípravka děvčata 8 – 9 | |
Placatková | Tereza | SK Sporting Příbram | dětské závody | žákyně 14 – 15 let | |
Seidl | Filip | Beroun | dětské závody | přípravka chlapci 8 – 9 | |
Placatka | Matěj | SK Sporting Příbram | dětské závody | žáci 14 – 15 let | |
Choutka | Marek | Aktis Praha | dětské závody | přípravka chlapci 8 – 9 | |
Choutková | Marie | Aktis Praha | dětské závody | přípravka děvčata 8 – 9 | |
Šamanová | Markéta | Loko Beroun | dětské závody | žákyně 10 – 11 let | |
Šnoblová | Adéla | Sport Team Dubno | dětské závody | přípravka děvčata 8 – 9 | |
Houžvičková | Jindřiška | FK Podesí | dětské závody | přípravka děvčata 8 – 9 | |
Horník | Marek | Loko Beroun | dětské závody | žáci 10 – 11 let | |
Špírková | Karolína | Loko Beroun | dětské závody | žákyně 10 – 11 let | |
Pešek | Dominik | Střela Žebrák | dětské závody | žáci 10 – 11 let | |
Korbel | Matyáš | Loko Beroun | dětské závody | žáci 10 – 11 let | |
Sýkorová | Anna | Střela Žebrák | dětské závody | žákyně 10 – 11 let | |
Pech | Karel | Střela Žebrák | dětské závody | žáci 10 – 11 let | |
Bishofová | Josefína | Praha | dětské závody | žákyně 10 – 11 let | |
Pech | Jiří | Střela Žebrák | dětské závody | žáci 14 – 15 let | |
Resch | Tomáš | Střela Žebrák | dětské závody | žáci 10 – 11 let | |
Pokorná | Tereza | Loko Beroun | dětské závody | žákyně 10 – 11 let | |
Nejedlá | Lucie | Loko Beroun | dětské závody | žákyně 10 – 11 let | |
Šedivec | Matěj Vítek | Loko Beroun | dětské závody | žáci 10 – 11 let | |
Šlosarová | Eliška | Střela Žebrák | dětské závody | žákyně 12 – 13 let | |
Joudalová | Stela | Střela Žebrák | dětské závody | žákyně 12 – 13 let | |
Veselý | Petr | Střela Žebrák | dětské závody | žáci 12 – 13 let | |
Diedrichová | Eliška | Střela Žebrák | dětské závody | žákyně 10 – 11 let | |
Königsmarková | Petra | Střela Žebrák | dětské závody | žákyně 12 – 13 let | |
Modr | Jakub | Karlštejn | dětské závody | žáci 10 – 11 let | |
Žák | Jakub | Tachlovice | dětské závody | dorostenci | |
Achberger | Kateřina | Horymír Neumětely | hlavní 9 km | Z35-44 | ano |
Aubrechtová | Erika | Kolín | hlavní 9 km | Z35-44 | ano |
Babuka | Michal | Střela Žebrák | dětské závody | žáci 12 – 13 let | |
Babuková | Alžběta | Střela Žebrák | dětské závody | přípravka děvčata 8 – 9 | |
Bares | Michal | Lety | hlavní 9 km | M40-49 | ano |
Bartošová | Milada | Příbram | hlavní 9 km | Z55plus | ano |
Bauer | Martin | Chlustina | hlavní 9 km | M40-49 | |
Beránek | Lukáš | Loko Beroun | hlavní 9 km | M18-39 | ano |
Beránková | Jaroslava | Žebrák | hlavní 9 km | Z55plus | ano |
Bertuzzi | Yanis | Praha 7 | dětské závody | přípravka chlapci 8 – 9 | |
Bezrouková | Alžběta | Beroun | dětské závody | přípravka děvčata 6 – 7 | |
Bezrouková | Anna | Loko Beroun | dětské závody | přípravka děvčata 8 – 9 | |
Bramborová | Anna | Loko Beroun | dětské závody | žákyně 12 – 13 let | ano |
Brož | Lubomír | Narysov | hlavní 9 km | M18-39 | ano |
Brožík | Ivan | Atletika Benešov | dětské závody | žáci 10 – 11 let | ano |
Brožíková | Marie | Pyšely | dětské závody | přípravka děvčata 6 – 7 | ano |
Bubník | Lukáš | Střela - Žebrák | dětské závody | žáci 10 – 11 let | ano |
Bubníková | Šárka | Sřela - Žebrák | dětské závody | přípravka děvčata 6 – 7 | ano |
Bureš | Michal | hlavní 9 km | M40-49 | ||
Burešová | Alžběta | Lokomotiva Beroun | dětské závody | přípravka děvčata 4 – 5 | |
Burešová | Markéta | Hlásná Třebáň | dětské závody | žákyně 10 – 11 let | |
Bürgerová | Kristýna | Oplany | hlavní 9 km | Z35-44 | ano |
Butzke | Petr | Kotva Braník | hlavní 9 km | M50-59 | ano |
Carmine | Nicol | Atletika Jižní Město | dětské závody | přípravka děvčata 8 – 9 | ano |
Černá | Kristýna | Příbram | dětské závody | přípravka děvčata 3 a ml. | ne |
Černá | Tereza | Bios Fit | dětské závody | přípravka děvčata 4 – 5 | ne |
Černý | Martin | SK Spartak Příbram | dětské závody | přípravka chlapci 6 – 7 | ne |
Červenka | Jiří | Střela Žebrák | dětské závody | přípravka chlapci 8 – 9 | ano |
Dintar | Josef | Kingdžaj z Mnišku pod Brdy | hlavní 9 km | M18-39 | ano |
Dítě | Martin | Štěchovice | hlavní 9 km | M50-59 | ano |
Dlabač | Václav | SK ZŠ Jeseniova | dětské závody | žáci 12 – 13 let | ano |
Dohnal | František | Lovosice | hlavní 9 km | M18-39 | ano |
Druzescu | Filip | Lety | hlavní 9 km | M40-49 | ano |
Dřízhalová | Daniela | Loko Beroun | dětské závody | přípravka děvčata 8 – 9 | |
Dřížďalová | Gabriela | Beroun | dětské závody | přípravka děvčata 6 – 7 | |
Dudášová | Monika | SK Vlaška | hlavní 9 km | Z45-54 | ano |
Duchoslav | Jakub | Sk Sporting Příbram | dětské závody | přípravka chlapci 6 – 7 | ano |
Duchoslav | Mattias | Sk Sporting Příbram | dětské závody | přípravka chlapci 8 – 9 | ano |
Dvořák | Pavel | Beroun | hlavní 9 km | M40-49 | |
Fencl | Radek | SK Vlaška | hlavní 9 km | M50-59 | ano |
Filip | Karel | Nové Strašecí | hlavní 9 km | M60-69 | ano |
Flachs | Michal | Zličín | hlavní 9 km | M18-39 | ano |
Flor | David | Praha | dětské závody | přípravka chlapci 8 – 9 | ne |
Florová | Monika | AC Sparta Praha | dětské závody | žákyně 14 – 15 let | ne |
Franěk | Ondřej | Praha | hlavní 9 km | M18-39 | ne |
Franěk | Ondřej | Praha | hlavní 9 km | M18-39 | |
Fraňková | Michaela | Franěk Team Vysoká | hlavní 9 km | Z45-54 | ano |
Gregorová | Daniela | Komárov | hlavní 9 km | Z35-44 | ano |
Gregovská | Adéla | Střela Žebrák | dětské závody | přípravka děvčata 8 – 9 | |
Gregovský | Jakub | Střela Žebrák | dětské závody | žáci 12 – 13 let | |
Hájková | Bára | Lokomotiva Beroun | dětské závody | žákyně 10 – 11 let | |
Hájková | Tereza | Loko Beroun | hlavní 9 km | Z35-44 | ano |
Halounek | Jan | Dobřichovice | hlavní 9 km | M40-49 | ano |
Hartmanová | Stanislava | Oxygen Příbram | hlavní 9 km | Z55plus | ano |
Hatinová | Magdalena | Střela Žebrák | dětské závody | přípravka děvčata 6 – 7 | |
Havelka | David | AC Praha 1890 | dětské závody | přípravka chlapci 6 – 7 | ne |
Havelka | Petr | ELEVEN RUN TEAM | hlavní 9 km | M40-49 | ano |
Havelkova | Kristina | AC Praha 1890 | dětské závody | žákyně 10 – 11 let | ne |
Havlová | Kateřina | Žebrák | hlavní 9 km | Z18-34 | ano |
Henč | Alexandr | Chyňava | dětské závody | přípravka chlapci 8 – 9 | |
Henčová | Michaela | TJ Kraso Beroun | dětské závody | přípravka děvčata 8 – 9 | |
Henčová | Romana | Gymnázium Beroun | hlavní 9 km | Z35-44 | ano |
Henych | Petr | Liberec | hlavní 9 km | M50-59 | ano |
Holina | Jindřich | Střela Žebrák | dětské závody | žáci 12 – 13 let | |
Horník | Marek | Loko Beroun | dětské závody | žáci 10 – 11 let | |
Hošek | Ondřej | Buková u Příbramě | dětské závody | žáci 12 – 13 let | ano |
Houžvičková | Jindřiška | FK Podesí | dětské závody | přípravka děvčata 8 – 9 | |
Houžvičková | Kateřina | Příbram | hlavní 9 km | Z18-34 | |
Hradečná | Nela | Loko Beroun | dětské závody | přípravka děvčata 6 – 7 | |
Hradečná | Sofia | Loko Beroun | dětské závody | přípravka děvčata 8 – 9 | |
Hrubý | Richard | Fbc Spartak Žebrák | hlavní 9 km | M18-39 | ano |
Hřídel | Radek | Příbram | hlavní 9 km | M40-49 | |
Hudač | Peter | Humpolecke střely | hlavní 9 km | M18-39 | ano |
Huml | Filip | Střela Žebrák | dětské závody | přípravka chlapci 8 – 9 | ano |
Huml | Jakub | Cerhovice | dětské závody | přípravka kluci 3 a ml. | ano |
Huml | Jan | Střela Žebrák | dětské závody | žáci 12 – 13 let | ano |
Humlová | Eliška | Střela Žebrák | dětské závody | žákyně 10 – 11 let | ano |
Hurt | Lukáš | Horní Počernice | hlavní 9 km | M18-39 | ano |
Chaloupkova | Marketa | Beroun | hlavní 9 km | Z18-34 | ne |
Choutka | Marek | Aktis Praha | dětské závody | přípravka chlapci 8 – 9 | |
Choutková | Marie | Aktis Praha | dětské závody | přípravka děvčata 8 – 9 | |
Jámborová | Daša | CS Radotín | hlavní 9 km | Z35-44 | ne |
Jámborová | Ema | Adrien Elixi EliteTeam | dětské závody | přípravka děvčata 8 – 9 | ne |
Janda | Jan | Neratovice | dětské závody | přípravka kluci 3 a ml. | ne |
Jandurová | Veronika | Loko Beroun | dětské závody | přípravka děvčata 8 – 9 | |
Jarolímková | Eliška | ZŠ Bratří Čapků | dětské závody | žákyně 12 – 13 let | ne |
Jelínek | Jaromír | Beroun | hlavní 9 km | M40-49 | |
Jeníková | Martina | SK Sporting Příbram | dětské závody | žákyně 10 – 11 let | ano |
Jeřábková | Jana | Los retívros | hlavní 9 km | Z18-34 | ne |
Ježek | Kašpar | Srbsko | dětské závody | přípravka chlapci 6 – 7 | |
Ježková | Rozka | Srbsko | dětské závody | žákyně 10 – 11 let | |
Ježková | Viky | Srbsko | dětské závody | přípravka děvčata 8 – 9 | |
Jiri | Jiri | Hlásná Třebaň | hlavní 9 km | M40-49 | ne |
Jírů | Marie | hlavní 9 km | Z18-34 | ano | |
Kafka | Lukáš | TK Zdice | dětské závody | přípravka chlapci 8 – 9 | |
Kafková | Lucie | Zdice | hlavní 9 km | Z35-44 | ano |
Kalous | Jan | Střela Žebrák | dětské závody | přípravka chlapci 8 – 9 | |
Karas | Tomáš | Bohutín | hlavní 9 km | M50-59 | ano |
Karasová | Anna | Bohutín | dětské závody | žákyně 12 – 13 let | ano |
Karasová | Daniela | Bohutín | dětské závody | žákyně 14 – 15 let | ano |
Karasová | Věra | Bohutín | hlavní 9 km | Z45-54 | ano |
Kašková | Michaela | Kazín | dětské závody | přípravka děvčata 8 – 9 | |
Kaucká | Ilona | Sázava | hlavní 9 km | Z35-44 | ano |
Kiliján | Adam Tomáš | Kladno | dětské závody | přípravka chlapci 6 – 7 | |
Kiliján | Tomáš | Kladno | hlavní 9 km | M18-39 | |
Kilijánková | Kristina Sofie | Kladno | dětské závody | přípravka děvčata 6 – 7 | |
Kinclová | Nikola | SK Doubravan Újezd | hlavní 9 km | Z18-34 | ne |
Klán | Lukáš | Hlásná Třebaň | hlavní 9 km | M40-49 | ano |
Klementova | Anna | Loko Beroun | dětské závody | přípravka děvčata 8 – 9 | ano |
Klementova | Olivie | Beroun | dětské závody | přípravka děvčata 6 – 7 | ano |
Knýbel | Pavel | Řevnice | hlavní 9 km | M40-49 | ano |
Kolařík | Lukáš | Karlštejn | hlavní 9 km | M18-39 | ano |
Kolářová | Pavla | SK Vlaška | hlavní 9 km | Z35-44 | ano |
Konopáč | Matěj | Loko Beroun | dětské závody | přípravka chlapci 8 – 9 | |
Konopáčová | Magdalena | Loko Beroun | dětské závody | žákyně 10 – 11 let | |
Kopecký | Jiří | Kladno | hlavní 9 km | M18-39 | ano |
Korytář | Jiří | Valachiarun.cz | hlavní 9 km | M18-39 | ano |
Kotěra | Ladislav | SC Zmaštěný stroje | hlavní 9 km | M50-59 | |
Koudelková | Iva | Humpolecké střely | hlavní 9 km | Z18-34 | ano |
Kozová | Vendula | Korejský Sršni | hlavní 9 km | Z18-34 | ano |
Král | Václav | Rozběháme Česko | hlavní 9 km | M18-39 | ne |
Krátká | Helena | TJ Lokomotiva Beroun | dětské závody | žákyně 12 – 13 let | |
Krátká | Kateřina | TJ Lokomotiva Beroun | dětské závody | přípravka děvčata 8 – 9 | |
Krátký | Martin | Nelahozeves | hlavní 9 km | M40-49 | |
Krejci Gabrielova | Jana | Gymnazium Beroun | hlavní 9 km | Z45-54 | ne |
Krchova | Zuzana | fyziokinesis rehabilitace | hlavní 9 km | Z18-34 | ne |
Kroupova | Petra | Pribram | hlavní 9 km | Z18-34 | ano |
Krtek | Ondřej | LOKO Beroun | dětské závody | žáci 10 – 11 let | ano |
Krtková | Michaela | Liteň | dětské závody | žákyně 14 – 15 let | ano |
Kubálek | Petr | Korejský Sršni | hlavní 9 km | M40-49 | ano |
Kubáni | Matyáš Jan | Praha 7 | dětské závody | přípravka chlapci 8 – 9 | |
Kučerová | Karolína | Králův Dvůr | hlavní 9 km | Z18-34 | ano |
Kučerová | Veronika | Zbečno | dětské závody | přípravka děvčata 6 – 7 | |
Kuskov | Igor | Prsha | hlavní 9 km | M18-39 | ano |
Kyncl | Marek | SK Doubravan Újezd | dětské závody | dorostenci | ano |
Lochman | Dominik | Naboso.cz/Praha 2 | dětské závody | přípravka chlapci 6 – 7 | |
Lochman | Matěj | Naboso.cz/Praha 2 | dětské závody | žáci 10 – 11 let | |
Lochman | Petr | Naboso.cz/Praha 2 | hlavní 9 km | M40-49 | |
Lochmannová | Blanka | Naboso.cz/Praha 2 | hlavní 9 km | Z35-44 | |
Macík | Ondřej | Bykoš | hlavní 9 km | M18-39 | ano |
Mach | Martin | Střela Žebrák | dětské závody | přípravka chlapci 6 – 7 | ne |
Mach | Maxmilián | RAC | dětské závody | přípravka kluci 4 – 5 | ne |
Machová | Monika | SK Sporting Příbram | dětské závody | přípravka děvčata 8 – 9 | |
Malisova | Karla | Sabzo | hlavní 9 km | Z55plus | ano |
Manda | Jakub | Kazín | dětské závody | přípravka chlapci 8 – 9 | |
Mandík | Michal | Atletika Jižní Město | dětské závody | přípravka chlapci 8 – 9 | |
Mandíková | Daniela | Atletika Jižní Město | dětské závody | žákyně 10 – 11 let | |
Mandová | Eliška | Kazín | dětské závody | přípravka děvčata 6 – 7 | |
Marešová | Linda | Lokomotiva Beroun | dětské závody | přípravka děvčata 8 – 9 | ano |
Marhoul | Václav | TJ Sokol Říčany a Radošovice | dětské závody | žáci 10 – 11 let | |
Marhoul | Vojtěch | TJ Sokol Říčany | dětské závody | přípravka chlapci 6 – 7 | |
Maryska | Milos | Žižkovský Tygři | hlavní 9 km | M18-39 | ano |
Medová | Ivana | Zbečno | hlavní 9 km | Z35-44 | ano |
Megelová | Jana | Sky4Run | hlavní 9 km | Z45-54 | ano |
Mejzr | Dušan | Veverky | hlavní 9 km | M40-49 | |
Míková | Barbora | Loko Beroun | dětské závody | žákyně 10 – 11 let | ano |
Míková | Marie | Domeček Hořovice | dětské závody | přípravka děvčata 6 – 7 | |
Míková | Viktorie | Hýskov | dětské závody | přípravka děvčata 4 – 5 | ano |
Mikula | Miroslav | Iron Stars Beroun | hlavní 9 km | M50-59 | ano |
Mikulová | Renata | Iron Stars Beroun | hlavní 9 km | Z45-54 | ano |
Minchev | Ivan | JUST | hlavní 9 km | M60-69 | ano |
Mitterwald | Martin | Lety | hlavní 9 km | M40-49 | ano |
Mosler | Ignác | Příbram | dětské závody | žáci 12 – 13 let | |
Nademlejnská | Šárka | Lokomotiva Beroun | dětské závody | žákyně 10 – 11 let | |
Nademlejnský | Pavel | Střela Žebrák | dětské závody | přípravka chlapci 6 – 7 | |
Němcová | Karolína | Loko Beroun | dětské závody | přípravka děvčata 8 – 9 | |
North | Shaun | Praha | hlavní 9 km | M40-49 | ano |
Novák | Lukáš | SK Sporting PB | dětské závody | žáci 10 – 11 let | ne |
Nováková | Lenka | Dobříš | hlavní 9 km | Z35-44 | ano |
Ondřejka | Čeněk | MEFIS | dětské závody | přípravka chlapci 6 – 7 | |
Ondřejka | Kryštof | MEFIS | dětské závody | žáci 12 – 13 let | |
Ondřejka | Prokop | MEFIS | dětské závody | žáci 10 – 11 let | |
Opálecká | Valerie | Střela Žebrák | dětské závody | přípravka děvčata 8 – 9 | |
Pánková | Lucie | Loko Rakovník | dětské závody | přípravka děvčata 6 – 7 | ne |
Pánková | Tereza | Loko Rakovník | dětské závody | žákyně 10 – 11 let | ne |
Pašek | Ondřej | Loko Beroun | dětské závody | přípravka chlapci 8 – 9 | |
Pašková | Eliška | Loko Beroun | dětské závody | žákyně 10 – 11 let | |
Pavlíček | Rudolf | srtg strupčice | hlavní 9 km | M40-49 | ano |
Pavlišen | Alexandr | Bezděkov pod Třemšínem | hlavní 9 km | M40-49 | ano |
Pejša | Jan | smí být prázdné | hlavní 9 km | M40-49 | ano |
Pergl | Lukáš | Střela Žebrák | dětské závody | přípravka chlapci 6 – 7 | ano |
Pergl | Vojtěch | Střela Žebrák | dětské závody | žáci 10 – 11 let | ano |
Pešice | Šimon | Futsal Dobřichovice | dětské závody | přípravka chlapci 8 – 9 | ano |
Petríková | Patrícia | Praha | hlavní 9 km | Z18-34 | ano |
Picka | Jan | FIT | hlavní 9 km | M18-39 | ano |
Picková | Anna | Chramiště | dětské závody | dorostenky | ano |
Picková | Jana | Chramiště | hlavní 9 km | Z45-54 | ano |
Pirona | Paolo | Praha | hlavní 9 km | M50-59 | ano |
Placatka | Matěj | SK Sporting Příbram | dětské závody | žáci 14 – 15 let | |
Placatková | Ela | SK Sporting Příbram | dětské závody | přípravka děvčata 8 – 9 | |
Placatková | Tereza | SK Sporting Příbram | dětské závody | žákyně 14 – 15 let | |
Plavec | Hynek | D. Dušníky | hlavní 9 km | M40-49 | ano |
Polák | Marek | HCT Atlet | hlavní 9 km | M18-39 | ano |
Pondělíček | Michal | Horovice | hlavní 9 km | M18-39 | ano |
Povalová | Eva | hlavní 9 km | Z18-34 | ano | |
Prenosil | Stanislav | Breznice | hlavní 9 km | M40-49 | ano |
Procházka | Aleš | Chrustenice | hlavní 9 km | M40-49 | ano |
Pullman | Miroslav | jablonec nad nisou | hlavní 9 km | M60-69 | ano |
Rada | Petr | Chrustenice | hlavní 9 km | M50-59 | |
Rataj | Pavel | Rokycany | hlavní 9 km | M40-49 | ano |
Rendl | Pepa | tj packa praha | hlavní 9 km | M40-49 | ne |
Riegerová | Michaela | Vyběhej se Příbram | hlavní 9 km | Z35-44 | ano |
Roberts | Shaun | hlavní 9 km | M18-39 | ano | |
Rosol | Jiří | LOKO BEROUN | hlavní 9 km | M40-49 | ne |
Rosolová | Ivana | TK ZDICE | hlavní 9 km | Z35-44 | ne |
Ryvola | Vojtěch | Karlštejn | hlavní 9 km | M18-39 | ano |
Řápek | Václav | AVC Praha | hlavní 9 km | M70plus | ano |
Řeháková | Laura | Atletika Benešov | dětské závody | žákyně 10 – 11 let | ano |
Řeháková | Valerie | Atletika Benešov | dětské závody | přípravka děvčata 6 – 7 | ano |
Řechková | Svatava | Příbram | hlavní 9 km | Z45-54 | ano |
Sakač | Mikulaš | Beroun | dětské závody | přípravka chlapci 6 – 7 | ano |
Sakačová | Stanislava | Beroun | hlavní 9 km | Z18-34 | ano |
Sedivec | Matej | Loko Beroun | dětské závody | žáci 10 – 11 let | ne |
Sedláček | Miroslav | Hořovice | hlavní 9 km | M18-39 | ano |
Sedláčková | Nela | Střela Žebrák | dětské závody | žákyně 12 – 13 let | |
Seeman | Tomas | Medicina | hlavní 9 km | M50-59 | ano |
Seemanova | Jana | SABZO | hlavní 9 km | Z35-44 | ano |
Sehnal | Adrien | SC Radotín | hlavní 9 km | M60-69 | ano |
Seidl | Filip | Beroun | dětské závody | přípravka chlapci 8 – 9 | |
Semenchukov | Maxim | Running Cheff | hlavní 9 km | M18-39 | ano |
Schonová | Aneta | Střela Žebrák | dětské závody | žákyně 12 – 13 let | |
Schwarz | Marek | Běžecká parta Žižkov | hlavní 9 km | M18-39 | ano |
Schwarz | Monika | Praha 3 | hlavní 9 km | Z35-44 | ano |
Sirůček | Kamil | Příbram | hlavní 9 km | M18-39 | ano |
Sirůčková | Jana | Příbram | hlavní 9 km | Z35-44 | ano |
Skalický | Jan | Vorvani | hlavní 9 km | M18-39 | ano |
Sklenář | Jan | Řevnice | hlavní 9 km | M40-49 | ano |
Sládeček | Jakub | senešnice | hlavní 9 km | M40-49 | ano |
Sladký | Lukáš | Vorvani | hlavní 9 km | M18-39 | ano |
Smělý | Jaroslav | Beroun | hlavní 9 km | M50-59 | ano |
Smetanová | Monika | hlavní 9 km | Z45-54 | ano | |
Smrž | Martin | hlavní 9 km | M18-39 | ano | |
Sojka | Karel | Zbečno | hlavní 9 km | M40-49 | ano |
Sojková | Anežka | Lokomotiva Beroun | dětské závody | žákyně 10 – 11 let | ano |
Sojková | Dorota | Lokomotiva Beroun | dětské závody | přípravka děvčata 8 – 9 | ano |
Staněk | Kamil | Praha | hlavní 9 km | M18-39 | |
Staněk | Valdemar | Praha | hlavní 9 km | M40-49 | ano |
Staňková | Zuzana | hlavní 9 km | Z18-34 | ||
Svatek | Lubomir | hlavní 9 km | M60-69 | ano | |
Svoboda | Jan | Pivovar Zlosyn | hlavní 9 km | M70plus | ano |
Svoboda | Miroslav | Bodo Team | hlavní 9 km | M40-49 | ano |
Svobodová | Dana | Pivovar Zlosyn | hlavní 9 km | Z55plus | ano |
Šamanová | Markéta | Loko Beroun | dětské závody | žákyně 10 – 11 let | |
Šašková | Lenka | hlavní 9 km | Z35-44 | ano | |
Šedivý | Jan | Legolas z Mníšku pod Brdy | hlavní 9 km | M18-39 | ano |
Šilar | Michael | Liberec 25 | hlavní 9 km | M18-39 | ano |
Šinágl | Martin | Liteň | dětské závody | přípravka chlapci 6 – 7 | |
Širanec | Peter | Koněprusy | hlavní 9 km | M18-39 | ano |
Škarda | Milan | AC falcon Rokycany | hlavní 9 km | M50-59 | ano |
Šneberger | Jan | Falcon Rokycany | hlavní 9 km | M18-39 | ne |
Šnoblová | Adéla | Sport Team Dubno | dětské závody | přípravka děvčata 8 – 9 | |
Šnoblová | Agáta | Sport Team Dubno | dětské závody | přípravka děvčata 6 – 7 | |
Špírková | Karolína | Loko Beroun | dětské závody | žákyně 10 – 11 let | |
Štěpánová | Hana | Zadní Treban | hlavní 9 km | Z35-44 | ano |
Štrobl | Vítězslav | Tachov | hlavní 9 km | M18-39 | ano |
Šubertová | Vanesa | Střela Žebrák | dětské závody | přípravka děvčata 8 – 9 | |
Švarc | miloslav | Žebrák | hlavní 9 km | M40-49 | ano |
Švarcová | Simona | Střela Žebrák | dětské závody | žákyně 14 – 15 let | ano |
Švarcová | Tereza | Střela žebrák | dětské závody | žákyně 12 – 13 let | ano |
Švihnosová | Anna | Střela Žebrák | dětské závody | přípravka děvčata 8 – 9 | |
Švihnosová | Marie | Střela Žebrák | dětské závody | žákyně 12 – 13 let | |
Teichman | Viktor | Ritka | hlavní 9 km | M40-49 | ano |
Turečková | Jana | TK Bohutín | hlavní 9 km | Z45-54 | ano |
Turek | Jiří | Chaloupky | hlavní 9 km | M50-59 | ne |
Urban | Kryštof | Střela Žebrák | dětské závody | přípravka chlapci 8 – 9 | ano |
Urban | Matyáš | Střela Žebrák | dětské závody | žáci 12 – 13 let | ano |
Urx | Radek | Třebotov | hlavní 9 km | M40-49 | |
Urx | Tomáš | Třebotov | dětské závody | žáci 10 – 11 let | |
Urxová | Eliška | Třebotov | dětské závody | přípravka děvčata 8 – 9 | |
Valachová | Lucie Tereza | TJ lokomotiva Beroun | dětské závody | žákyně 12 – 13 let | ano |
Valentová | Květoslava | Hasiči Praha | hlavní 9 km | Z55plus | ano |
Valuchová | Julie | Zš Bratří Venclíķů | dětské závody | přípravka děvčata 8 – 9 | ano |
Valuchová | Veronika | Zš Bratří Venclíķů | dětské závody | žákyně 10 – 11 let | ano |
Vaněk | Pavel | Praha | hlavní 9 km | M50-59 | ano |
Vavra | Pavel | Vorvani | hlavní 9 km | M50-59 | ano |
Večerková | Nikola | Veverky | dětské závody | přípravka děvčata 6 – 7 | |
Veselá | Jana | hlavní 9 km | Z35-44 | ||
Veselá | Viktorie | Beroun | dětské závody | přípravka děvčata 6 – 7 | |
Větrovský | Jan | hlavní 9 km | M18-39 | ano | |
Větrovský | Petr | hlavní 9 km | M50-59 | ano | |
Vitásek | Josef | Buková | hlavní 9 km | M60-69 | ano |
Vlachová | Anna | Chomutov | hlavní 9 km | Z18-34 | ano |
Vlk | Pavel | Author Sedláček Příbram | hlavní 9 km | M18-39 | ano |
Vojtěch | Michal | Fotbalová akademie Alexe Zbůra | dětské závody | přípravka chlapci 6 – 7 | ano |
Vojtěchová | Klára | Kazín | dětské závody | přípravka děvčata 6 – 7 | |
Vojtěchová | Tereza | Kazín | dětské závody | přípravka děvčata 6 – 7 | |
Vokrouhlík | Michal | Praha | hlavní 9 km | M18-39 | ano |
Vokurka | Lukáš | Střela žebrák | dětské závody | přípravka chlapci 8 – 9 | |
Vorlíčková | Irena | Praha 9 | hlavní 9 km | Z35-44 | ano |
Vosmek | Lukáš | Vyběhej se / Halex | hlavní 9 km | M18-39 | ano |
Votava | Lukáš | TJ Sokol Králův Dvůr | dětské závody | přípravka chlapci 8 – 9 | |
Votava | Martin | Králův Dvůr | hlavní 9 km | M40-49 | ano |
Vykysalá | Anna | Loko Beroun | dětské závody | žákyně 10 – 11 let | |
Vykysalá | Barbora | Loko Beroun | dětské závody | přípravka děvčata 8 – 9 | |
Vykysalý | Petr | Loko Beroun | hlavní 9 km | M40-49 | ano |
Vyšínská | Ema | Atletika Neratovice | dětské závody | žákyně 10 – 11 let | |
Vyšínská | Michaela | Neratovice | hlavní 9 km | Z35-44 | |
Vyšínský | Adam | Atletika Neratovice | dětské závody | žáci 14 – 15 let | |
Vyšínský | Martin | MP Praha | hlavní 9 km | M40-49 | ne |
Vyšínský | Martin | MP Praha | hlavní 9 km | M40-49 | |
Wallcon | Martina | Musher klub JCC | hlavní 9 km | Z35-44 | ano |
Weissová | Kateřina | Kladno | hlavní 9 km | Z35-44 | ano |
Zděnovcová | Aneta | Sporting Příbram | dětské závody | žákyně 10 – 11 let | ne |
Zindulka | Robert | hlavní 9 km | M18-39 | ano | |
Zindulková | Tereza | Beroun | dětské závody | přípravka děvčata 6 – 7 | ano |
Zoulek | Ales | Dobrichovice | hlavní 9 km | M18-39 | ano |