Startovní listina Karlštejnská 9

hlavní 9 km

Zobrazit celou listinu

Počet přihlášených: 324

PříjmeníJménoKlub nebo městoKategoriePlatba
Achberger Kateřina Horymír NeumětelyZ35-44ano
Aubrechtová Erika KolínZ35-44ano
Bares Michal LetyM40-49ano
Bartošová Milada PříbramZ55plusano
Beránek Lukáš Loko BerounM18-39ano
Beránková Jaroslava ŽebrákZ55plusano
Brož Lubomír NarysovM18-39ano
Bürgerová Kristýna OplanyZ35-44ano
Butzke Petr Kotva BraníkM50-59ano
Dintar Josef Kingdžaj z Mnišku pod Brdy M18-39ano
Dítě Martin ŠtěchoviceM50-59ano
Dohnal František LovosiceM18-39ano
Dudášová Monika SK VlaškaZ45-54ano
Fencl Radek SK VlaškaM50-59ano
Flachs Michal ZličínM18-39ano
Fraňková Michaela Franěk Team VysokáZ45-54ano
Gregorová Daniela KomárovZ35-44ano
Hájková Tereza Loko BerounZ35-44ano
Halounek Jan DobřichoviceM40-49ano
Hartmanová Stanislava Oxygen PříbramZ55plusano
Havelka Petr ELEVEN RUN TEAMM40-49ano
Havlová Kateřina ŽebrákZ18-34ano
Henčová Romana Gymnázium BerounZ35-44ano
Henych Petr LiberecM50-59ano
Hrubý Richard Fbc Spartak ŽebrákM18-39ano
Hudač Peter Humpolecke střely M18-39ano
Jírů Marie Z18-34ano
Kafková Lucie ZdiceZ35-44ano
Karas Tomáš BohutínM50-59ano
Karasová Věra BohutínZ45-54ano
Kaucká Ilona SázavaZ35-44ano
Knýbel Pavel ŘevniceM40-49ano
Kolařík Lukáš KarlštejnM18-39ano
Korytář Jiří Valachiarun.czM18-39ano
Kroupova Petra PribramZ18-34ano
Kučerová Karolína Králův DvůrZ18-34ano
Kuskov Igor PrshaM18-39ano
Macík Ondřej BykošM18-39ano
Malisova Karla SabzoZ55plusano
Maryska Milos Žižkovský TygřiM18-39ano
Medová Ivana ZbečnoZ35-44ano
Megelová Jana Sky4RunZ45-54ano
Minchev Ivan JUSTM60-69ano
Mitterwald Martin LetyM40-49ano
North Shaun PrahaM40-49ano
Nováková Lenka DobříšZ35-44ano
Pavlíček Rudolf srtg strupčiceM40-49ano
Pavlišen Alexandr Bezděkov pod TřemšínemM40-49ano
Pejša Jan smí být prázdnéM40-49ano
Petríková Patrícia PrahaZ18-34ano
Picková Jana ChramištěZ45-54ano
Pirona Paolo PrahaM50-59ano
Plavec Hynek D. DušníkyM40-49ano
Polák Marek HCT AtletM18-39ano
Povalová Eva Z18-34ano
Prenosil Stanislav BrezniceM40-49ano
Procházka Aleš ChrusteniceM40-49ano
Pullman Miroslav jablonec nad nisouM60-69ano
Rataj Pavel RokycanyM40-49ano
Riegerová Michaela Vyběhej se PříbramZ35-44ano
Roberts Shaun M18-39ano
Ryvola Vojtěch KarlštejnM18-39ano
Řechková Svatava PříbramZ45-54ano
Sedláček Miroslav HořoviceM18-39ano
Seeman Tomas MedicinaM50-59ano
Seemanova Jana SABZOZ35-44ano
Sehnal Adrien SC RadotínM60-69ano
Semenchukov Maxim Running CheffM18-39ano
Schwarz Marek Běžecká parta ŽižkovM18-39ano
Schwarz Monika Praha 3Z35-44ano
Sirůček Kamil PříbramM18-39ano
Sirůčková Jana PříbramZ35-44ano
Skalický Jan VorvaniM18-39ano
Sklenář Jan Řevnice M40-49ano
Sládeček Jakub senešniceM40-49ano
Sladký Lukáš VorvaniM18-39ano
Smělý Jaroslav BerounM50-59ano
Smetanová Monika Z45-54ano
Smrž Martin M18-39ano
Sojka Karel ZbečnoM40-49ano
Staněk Valdemar PrahaM40-49ano
Svoboda Jan Pivovar ZlosynM70plusano
Svoboda Miroslav Bodo TeamM40-49ano
Svobodová Dana Pivovar ZlosynZ55plusano
Šašková Lenka Z35-44ano
Šedivý Jan Legolas z Mníšku pod BrdyM18-39ano
Šilar Michael Liberec 25M18-39ano
Širanec Peter KoněprusyM18-39ano
Škarda Milan AC falcon RokycanyM50-59ano
Štěpánová Hana Zadní TrebanZ35-44ano
Švarc Miloslav ŽebrákM40-49ano
Turečková Jana TK BohutínZ45-54ano
Turek Jiří ChaloupkyM50-59ne
Vavra Pavel VorvaniM50-59ano
Vitásek Josef BukováM60-69ano
Vlachová Anna ChomutovZ18-34ano
Vlk Pavel Author Sedláček PříbramM18-39ano
Vokrouhlík Michal PrahaM18-39ano
Vosmek Lukáš Vyběhej se / HalexM18-39ano
Votava Martin Králův DvůrM40-49ano
Vykysalý Petr Loko BerounM40-49ano
Zindulka Robert M18-39ano
Druzescu Filip LetyM40-49ano
Filip Karel Nové StrašecíM60-69ano
Picka Jan FITM18-39ano
Hurt Lukáš Horní PočerniceM18-39ano
Chaloupkova Marketa BerounZ18-34ne
Jámborová Daša CS RadotínZ35-44ne
Jeřábková Jana Los retívrosZ18-34ne
Klán Lukáš Hlásná TřebaňM40-49ano
Kolářová Pavla SK VlaškaZ35-44ano
Kopecký Jiří KladnoM18-39ano
Koudelková Iva Humpolecké střelyZ18-34ano
Kozová Vendula Korejský SršniZ18-34ano
Král Václav Rozběháme ČeskoM18-39ne
Krejci Gabrielova Jana Gymnazium BerounZ45-54ne
Kubálek Petr Korejský SršniM40-49ano
Mikula Miroslav Iron Stars BerounM50-59ano
Mikulová Renata Iron Stars BerounZ45-54ano
Pondělíček Michal HoroviceM18-39ano
Rosol Jiří LOKO BEROUNM40-49ne
Řápek Václav AVC PrahaM70plusano
Sakačová Stanislava BerounZ18-34ano
Svatek Lubomir M60-69ano
Štrobl Vítězslav TachovM18-39ano
Teichman Viktor RitkaM40-49ano
Valentová Květoslava Hasiči PrahaZ55plusano
Vaněk Pavel PrahaM50-59ano
Větrovský Jan M18-39ano
Větrovský Petr M50-59ano
Vorlíčková Irena Praha 9Z35-44ano
Wallcon Martina Musher klub JCCZ35-44ano
Weissová Kateřina KladnoZ35-44ano
Zoulek Ales DobrichoviceM18-39ano
Rosolová Ivana TK ZDICEZ35-44ne
Franěk Ondřej PrahaM18-39ne
Jiri Jiri Hlásná TřebaňM40-49ne
Rendl Pepa tj packa prahaM40-49ne
Krchova Zuzana fyziokinesis rehabilitaceZ18-34ne
Šneberger Jan Falcon RokycanyM18-39ne
Vyšínský Martin MP PrahaM40-49ne
Kinclová Nikola SK Doubravan ÚjezdZ18-34ne
Jelínek Jaromír BerounM40-49
Dvořák Pavel BerounM40-49
Veselá Jana Z35-44
Bauer Martin ChlustinaM40-49
Kotěra Ladislav SC Zmaštěný strojeM50-59
Hřídel Radek PříbramM40-49
Kiliján Tomáš KladnoM18-39
Vyšínský Martin MP PrahaM40-49
Vyšínská Michaela NeratoviceZ35-44
Urx Radek TřebotovM40-49
Bureš Michal M40-49
Lochmannová Blanka Naboso.cz/Praha 2Z35-44
Lochman Petr Naboso.cz/Praha 2M40-49
Krátký Martin NelahozevesM40-49
Franěk Ondřej PrahaM18-39
Rada Petr ChrusteniceM50-59
Mejzr Dušan VeverkyM40-49
Houžvičková Kateřina PříbramZ18-34
Staněk Kamil PrahaM18-39
Staňková Zuzana Z18-34
Achberger Kateřina Horymír NeumětelyZ35-44ano
Aubrechtová Erika KolínZ35-44ano
Bares Michal LetyM40-49ano
Bartošová Milada PříbramZ55plusano
Bauer Martin ChlustinaM40-49
Beránek Lukáš Loko BerounM18-39ano
Beránková Jaroslava ŽebrákZ55plusano
Brož Lubomír NarysovM18-39ano
Bureš Michal M40-49
Bürgerová Kristýna OplanyZ35-44ano
Butzke Petr Kotva BraníkM50-59ano
Dintar Josef Kingdžaj z Mnišku pod Brdy M18-39ano
Dítě Martin ŠtěchoviceM50-59ano
Dohnal František LovosiceM18-39ano
Druzescu Filip LetyM40-49ano
Dudášová Monika SK VlaškaZ45-54ano
Dvořák Pavel BerounM40-49
Fencl Radek SK VlaškaM50-59ano
Filip Karel Nové StrašecíM60-69ano
Flachs Michal ZličínM18-39ano
Franěk Ondřej PrahaM18-39ne
Franěk Ondřej PrahaM18-39
Fraňková Michaela Franěk Team VysokáZ45-54ano
Gregorová Daniela KomárovZ35-44ano
Hájková Tereza Loko BerounZ35-44ano
Halounek Jan DobřichoviceM40-49ano
Hartmanová Stanislava Oxygen PříbramZ55plusano
Havelka Petr ELEVEN RUN TEAMM40-49ano
Havlová Kateřina ŽebrákZ18-34ano
Henčová Romana Gymnázium BerounZ35-44ano
Henych Petr LiberecM50-59ano
Houžvičková Kateřina PříbramZ18-34
Hrubý Richard Fbc Spartak ŽebrákM18-39ano
Hřídel Radek PříbramM40-49
Hudač Peter Humpolecke střely M18-39ano
Hurt Lukáš Horní PočerniceM18-39ano
Chaloupkova Marketa BerounZ18-34ne
Jámborová Daša CS RadotínZ35-44ne
Jelínek Jaromír BerounM40-49
Jeřábková Jana Los retívrosZ18-34ne
Jiri Jiri Hlásná TřebaňM40-49ne
Jírů Marie Z18-34ano
Kafková Lucie ZdiceZ35-44ano
Karas Tomáš BohutínM50-59ano
Karasová Věra BohutínZ45-54ano
Kaucká Ilona SázavaZ35-44ano
Kiliján Tomáš KladnoM18-39
Kinclová Nikola SK Doubravan ÚjezdZ18-34ne
Klán Lukáš Hlásná TřebaňM40-49ano
Knýbel Pavel ŘevniceM40-49ano
Kolařík Lukáš KarlštejnM18-39ano
Kolářová Pavla SK VlaškaZ35-44ano
Kopecký Jiří KladnoM18-39ano
Korytář Jiří Valachiarun.czM18-39ano
Kotěra Ladislav SC Zmaštěný strojeM50-59
Koudelková Iva Humpolecké střelyZ18-34ano
Kozová Vendula Korejský SršniZ18-34ano
Král Václav Rozběháme ČeskoM18-39ne
Krátký Martin NelahozevesM40-49
Krejci Gabrielova Jana Gymnazium BerounZ45-54ne
Krchova Zuzana fyziokinesis rehabilitaceZ18-34ne
Kroupova Petra PribramZ18-34ano
Kubálek Petr Korejský SršniM40-49ano
Kučerová Karolína Králův DvůrZ18-34ano
Kuskov Igor PrshaM18-39ano
Lochman Petr Naboso.cz/Praha 2M40-49
Lochmannová Blanka Naboso.cz/Praha 2Z35-44
Macík Ondřej BykošM18-39ano
Malisova Karla SabzoZ55plusano
Maryska Milos Žižkovský TygřiM18-39ano
Medová Ivana ZbečnoZ35-44ano
Megelová Jana Sky4RunZ45-54ano
Mejzr Dušan VeverkyM40-49
Mikula Miroslav Iron Stars BerounM50-59ano
Mikulová Renata Iron Stars BerounZ45-54ano
Minchev Ivan JUSTM60-69ano
Mitterwald Martin LetyM40-49ano
North Shaun PrahaM40-49ano
Nováková Lenka DobříšZ35-44ano
Pavlíček Rudolf srtg strupčiceM40-49ano
Pavlišen Alexandr Bezděkov pod TřemšínemM40-49ano
Pejša Jan smí být prázdnéM40-49ano
Petríková Patrícia PrahaZ18-34ano
Picka Jan FITM18-39ano
Picková Jana ChramištěZ45-54ano
Pirona Paolo PrahaM50-59ano
Plavec Hynek D. DušníkyM40-49ano
Polák Marek HCT AtletM18-39ano
Pondělíček Michal HoroviceM18-39ano
Povalová Eva Z18-34ano
Prenosil Stanislav BrezniceM40-49ano
Procházka Aleš ChrusteniceM40-49ano
Pullman Miroslav jablonec nad nisouM60-69ano
Rada Petr ChrusteniceM50-59
Rataj Pavel RokycanyM40-49ano
Rendl Pepa tj packa prahaM40-49ne
Riegerová Michaela Vyběhej se PříbramZ35-44ano
Roberts Shaun M18-39ano
Rosol Jiří LOKO BEROUNM40-49ne
Rosolová Ivana TK ZDICEZ35-44ne
Ryvola Vojtěch KarlštejnM18-39ano
Řápek Václav AVC PrahaM70plusano
Řechková Svatava PříbramZ45-54ano
Sakačová Stanislava BerounZ18-34ano
Sedláček Miroslav HořoviceM18-39ano
Seeman Tomas MedicinaM50-59ano
Seemanova Jana SABZOZ35-44ano
Sehnal Adrien SC RadotínM60-69ano
Semenchukov Maxim Running CheffM18-39ano
Schwarz Marek Běžecká parta ŽižkovM18-39ano
Schwarz Monika Praha 3Z35-44ano
Sirůček Kamil PříbramM18-39ano
Sirůčková Jana PříbramZ35-44ano
Skalický Jan VorvaniM18-39ano
Sklenář Jan Řevnice M40-49ano
Sládeček Jakub senešniceM40-49ano
Sladký Lukáš VorvaniM18-39ano
Smělý Jaroslav BerounM50-59ano
Smetanová Monika Z45-54ano
Smrž Martin M18-39ano
Sojka Karel ZbečnoM40-49ano
Staněk Kamil PrahaM18-39
Staněk Valdemar PrahaM40-49ano
Staňková Zuzana Z18-34
Svatek Lubomir M60-69ano
Svoboda Jan Pivovar ZlosynM70plusano
Svoboda Miroslav Bodo TeamM40-49ano
Svobodová Dana Pivovar ZlosynZ55plusano
Šašková Lenka Z35-44ano
Šedivý Jan Legolas z Mníšku pod BrdyM18-39ano
Šilar Michael Liberec 25M18-39ano
Širanec Peter KoněprusyM18-39ano
Škarda Milan AC falcon RokycanyM50-59ano
Šneberger Jan Falcon RokycanyM18-39ne
Štěpánová Hana Zadní TrebanZ35-44ano
Štrobl Vítězslav TachovM18-39ano
Švarc miloslav ŽebrákM40-49ano
Teichman Viktor RitkaM40-49ano
Turečková Jana TK BohutínZ45-54ano
Turek Jiří ChaloupkyM50-59ne
Urx Radek TřebotovM40-49
Valentová Květoslava Hasiči PrahaZ55plusano
Vaněk Pavel PrahaM50-59ano
Vavra Pavel VorvaniM50-59ano
Veselá Jana Z35-44
Větrovský Jan M18-39ano
Větrovský Petr M50-59ano
Vitásek Josef BukováM60-69ano
Vlachová Anna ChomutovZ18-34ano
Vlk Pavel Author Sedláček PříbramM18-39ano
Vokrouhlík Michal PrahaM18-39ano
Vorlíčková Irena Praha 9Z35-44ano
Vosmek Lukáš Vyběhej se / HalexM18-39ano
Votava Martin Králův DvůrM40-49ano
Vykysalý Petr Loko BerounM40-49ano
Vyšínská Michaela NeratoviceZ35-44
Vyšínský Martin MP PrahaM40-49ne
Vyšínský Martin MP PrahaM40-49
Wallcon Martina Musher klub JCCZ35-44ano
Weissová Kateřina KladnoZ35-44ano
Zindulka Robert M18-39ano
Zoulek Ales DobrichoviceM18-39ano