Startovní listina Karlštejnská 9

dětské závody

Zobrazit celou listinu

Počet přihlášených: 305

PříjmeníJménoKlub nebo městoKategoriePlatba
Brožík Ivan Atletika Benešovžáci 10 – 11 letano
Brožíková Marie Pyšelypřípravka děvčata 6 – 7ano
Bubník Lukáš Střela - Žebrákžáci 10 – 11 letano
Bubníková Šárka Sřela - Žebrákpřípravka děvčata 6 – 7ano
Carmine Nicol Atletika Jižní Městopřípravka děvčata 8 – 9ano
Červenka Jiří Střela Žebrákpřípravka chlapci 8 – 9ano
Duchoslav Jakub Sk Sporting Příbrampřípravka chlapci 6 – 7ano
Duchoslav Mattias Sk Sporting Příbrampřípravka chlapci 8 – 9ano
Havelka David AC Praha 1890přípravka chlapci 6 – 7ne
Havelkova Kristina AC Praha 1890žákyně 10 – 11 letne
Huml Jan Střela Žebrákžáci 12 – 13 letano
Huml Filip Střela Žebrákpřípravka chlapci 8 – 9ano
Huml Jakub Cerhovicepřípravka kluci 3 a ml.ano
Humlová Eliška Střela Žebrákžákyně 10 – 11 letano
Jeníková Martina SK Sporting Příbramžákyně 10 – 11 letano
Klementova Anna Loko Berounpřípravka děvčata 8 – 9ano
Klementova Olivie Berounpřípravka děvčata 6 – 7ano
Krtek Ondřej LOKO Berounžáci 10 – 11 letano
Krtková Michaela Liteňžákyně 14 – 15 letano
Kyncl Marek SK Doubravan Újezddorostenciano
Mach Martin Střela Žebrákpřípravka chlapci 6 – 7ne
Mach Maxmilián RACpřípravka kluci 4 – 5ne
Míková Barbora Loko Berounžákyně 10 – 11 letano
Míková Viktorie Hýskovpřípravka děvčata 4 – 5ano
Pergl Vojtěch Střela Žebrákžáci 10 – 11 letano
Pergl Lukáš Střela Žebrákpřípravka chlapci 6 – 7ano
Pešice Šimon Futsal Dobřichovicepřípravka chlapci 8 – 9ano
Picková Anna Chramištědorostenkyano
Řeháková Laura Atletika Benešovžákyně 10 – 11 letano
Řeháková Valerie Atletika Benešovpřípravka děvčata 6 – 7ano
Sojková Anežka Lokomotiva Berounžákyně 10 – 11 letano
Sojková Dorota Lokomotiva Berounpřípravka děvčata 8 – 9ano
Švarcová Tereza Střela žebrákžákyně 12 – 13 letano
Švarcová Simona Střela Žebrákžákyně 14 – 15 letano
Urban Kryštof Střela Žebrákpřípravka chlapci 8 – 9ano
Urban Matyáš Střela Žebrákžáci 12 – 13 letano
Valachová Lucie Tereza TJ lokomotiva Berounžákyně 12 – 13 letano
Vojtěch Michal Fotbalová akademie Alexe Zbůrapřípravka chlapci 6 – 7ano
Zindulková Tereza Berounpřípravka děvčata 6 – 7ano
Černá Kristýna Příbrampřípravka děvčata 3 a ml.ne
Černá Tereza Bios Fitpřípravka děvčata 4 – 5ne
Černý Martin SK Spartak Příbrampřípravka chlapci 6 – 7ne
Dlabač Václav SK ZŠ Jeseniovažáci 12 – 13 letano
Flor David Prahapřípravka chlapci 8 – 9ne
Hošek Ondřej Buková u Příbraměžáci 12 – 13 letano
Jámborová Ema Adrien Elixi EliteTeampřípravka děvčata 8 – 9ne
Janda Jan Neratovicepřípravka kluci 3 a ml.ne
Karasová Anna Bohutínžákyně 12 – 13 letano
Karasová Daniela Bohutínžákyně 14 – 15 letano
Marešová Linda Lokomotiva Berounpřípravka děvčata 8 – 9ano
Novák Lukáš SK Sporting PBžáci 10 – 11 letne
Pánková Lucie Loko Rakovníkpřípravka děvčata 6 – 7ne
Pánková Tereza Loko Rakovníkžákyně 10 – 11 letne
Sakač Mikulaš Berounpřípravka chlapci 6 – 7ano
Valuchová Julie Zš Bratří Venclíķů přípravka děvčata 8 – 9ano
Valuchová Veronika Zš Bratří Venclíķů žákyně 10 – 11 letano
Bramborová Anna Loko Berounžákyně 12 – 13 letano
Jarolímková Eliška ZŠ Bratří Čapkůžákyně 12 – 13 letne
Sedivec Matej Loko Berounžáci 10 – 11 letne
Zděnovcová Aneta Sporting Příbramžákyně 10 – 11 letne
Florová Monika AC Sparta Prahažákyně 14 – 15 letne
Jandurová Veronika Loko Berounpřípravka děvčata 8 – 9
Vykysalá Barbora Loko Berounpřípravka děvčata 8 – 9
Vykysalá Anna Loko Berounžákyně 10 – 11 let
Opálecká Valerie Střela Žebrákpřípravka děvčata 8 – 9
Ondřejka Kryštof MEFISžáci 12 – 13 let
Ondřejka Prokop MEFISžáci 10 – 11 let
Ondřejka Čeněk MEFISpřípravka chlapci 6 – 7
Holina Jindřich Střela Žebrákžáci 12 – 13 let
Bezrouková Alžběta Berounpřípravka děvčata 6 – 7
Bezrouková Anna Loko Berounpřípravka děvčata 8 – 9
Schonová Aneta Střela Žebrákžákyně 12 – 13 let
Veselá Viktorie Berounpřípravka děvčata 6 – 7
Šinágl Martin Liteňpřípravka chlapci 6 – 7
Kalous Jan Střela Žebrákpřípravka chlapci 8 – 9
Vokurka Lukáš Střela žebrákpřípravka chlapci 8 – 9
Babuková Alžběta Střela Žebrákpřípravka děvčata 8 – 9
Babuka Michal Střela Žebrákžáci 12 – 13 let
Hradečná Nela Loko Berounpřípravka děvčata 6 – 7
Mandík Michal Atletika Jižní Městopřípravka chlapci 8 – 9
Hradečná Sofia Loko Berounpřípravka děvčata 8 – 9
Sedláčková Nela Střela Žebrákžákyně 12 – 13 let
Mandíková Daniela Atletika Jižní Městožákyně 10 – 11 let
Votava Lukáš TJ Sokol Králův Dvůrpřípravka chlapci 8 – 9
Mosler Ignác Příbramžáci 12 – 13 let
Lochman Matěj Naboso.cz/Praha 2žáci 10 – 11 let
Lochman Dominik Naboso.cz/Praha 2přípravka chlapci 6 – 7
Bertuzzi Yanis Praha 7přípravka chlapci 8 – 9
Kubáni Matyáš Jan Praha 7přípravka chlapci 8 – 9
Němcová Karolína Loko Berounpřípravka děvčata 8 – 9
Gregovský Jakub Střela Žebrákžáci 12 – 13 let
Gregovská Adéla Střela Žebrákpřípravka děvčata 8 – 9
Vyšínská Ema Atletika Neratovicežákyně 10 – 11 let
Vyšínský Adam Atletika Neratovicežáci 14 – 15 let
Hájková Bára Lokomotiva Berounžákyně 10 – 11 let
Hatinová Magdalena Střela Žebrákpřípravka děvčata 6 – 7
Nademlejnský Pavel Střela Žebrákpřípravka chlapci 6 – 7
Nademlejnská Šárka Lokomotiva Berounžákyně 10 – 11 let
Urxová Eliška Třebotovpřípravka děvčata 8 – 9
Urx Tomáš Třebotovžáci 10 – 11 let
Burešová Alžběta Lokomotiva Berounpřípravka děvčata 4 – 5
Burešová Markéta Hlásná Třebáňžákyně 10 – 11 let
Kiliján Adam Tomáš Kladnopřípravka chlapci 6 – 7
Kilijánková Kristina Sofie Kladnopřípravka děvčata 6 – 7
Henč Alexandr Chyňavapřípravka chlapci 8 – 9
Henčová Michaela TJ Kraso Berounžákyně 12 – 13 let
Šubertová Vanesa Střela Žebrákpřípravka děvčata 8 – 9
Míková Marie Domeček Hořovicepřípravka děvčata 6 – 7
Švihnosová Anna Střela Žebrákpřípravka děvčata 8 – 9
Švihnosová Marie Střela Žebrákžákyně 12 – 13 let
Kafka Lukáš TK Zdicepřípravka chlapci 8 – 9
Krátká Helena TJ Lokomotiva Berounžákyně 12 – 13 let
Pašek Ondřej Loko Berounpřípravka chlapci 8 – 9
Krátká Kateřina TJ Lokomotiva Berounpřípravka děvčata 8 – 9
Pašková Eliška Loko Berounžákyně 10 – 11 let
Kašková Michaela Kazínpřípravka děvčata 8 – 9
Manda Jakub Kazínpřípravka chlapci 8 – 9
Vojtěchová Tereza Kazínpřípravka děvčata 6 – 7
Kučerová Veronika Zbečnopřípravka děvčata 6 – 7
Mandová Eliška Kazínpřípravka děvčata 6 – 7
Vojtěchová Klára Kazínpřípravka děvčata 6 – 7
Machová Monika SK Sporting Příbrampřípravka děvčata 8 – 9
Marhoul Vojtěch TJ Sokol Říčanypřípravka chlapci 6 – 7
Dřížďalová Gabriela Berounpřípravka děvčata 6 – 7
Marhoul Václav TJ Sokol Říčany a Radošovicežáci 10 – 11 let
Dřížďalová Daniela Loko Berounpřípravka děvčata 8 – 9
Konopáč Matěj Loko Berounpřípravka chlapci 8 – 9
Konopáčová Magdalena Loko Berounžákyně 10 – 11 let
Ježek Kašpar Srbskopřípravka chlapci 6 – 7
Večerková Nikola Veverkypřípravka děvčata 6 – 7
Ježková Rozka Srbskožákyně 10 – 11 let
Ježková Viky Srbskopřípravka děvčata 8 – 9
Šnoblová Agáta Sport Team Dubnopřípravka děvčata 6 – 7
Placatková Ela SK Sporting Příbrampřípravka děvčata 8 – 9
Placatková Tereza SK Sporting Příbramžákyně 14 – 15 let
Seidl Filip Berounpřípravka chlapci 8 – 9
Placatka Matěj SK Sporting Příbramžáci 14 – 15 let
Choutka Marek Aktis Prahapřípravka chlapci 8 – 9
Choutková Marie Aktis Prahapřípravka děvčata 8 – 9
Šamanová Markéta Loko Berounžákyně 10 – 11 let
Šnoblová Adéla Sport Team Dubnopřípravka děvčata 8 – 9
Houžvičková Jindřiška FK Podesípřípravka děvčata 8 – 9
Horník Marek Loko Berounžáci 10 – 11 let
Špírková Karolína Loko Berounžákyně 10 – 11 let
Pešek Dominik Střela Žebrákžáci 10 – 11 let
Korbel Matyáš Loko Berounžáci 10 – 11 let
Sýkorová Anna Střela Žebrákžákyně 10 – 11 let
Pech Karel Střela Žebrákžáci 10 – 11 let
Bishofová Josefína Prahažákyně 10 – 11 let
Pech Jiří Střela Žebrákžáci 14 – 15 let
Resch Tomáš Střela Žebrákžáci 10 – 11 let
Pokorná Tereza Loko Berounžákyně 10 – 11 let
Nejedlá Lucie Loko Berounžákyně 10 – 11 let
Šedivec Matěj Vítek Loko Berounžáci 10 – 11 let
Šlosarová Eliška Střela Žebrákžákyně 12 – 13 let
Joudalová Stela Střela Žebrákžákyně 12 – 13 let
Veselý Petr Střela Žebrákžáci 12 – 13 let
Diedrichová Eliška Střela Žebrákžákyně 10 – 11 let
Königsmarková Petra Střela Žebrákžákyně 12 – 13 let
Modr Jakub Karlštejnžáci 10 – 11 let
Žák Jakub Tachlovicedorostenci
Babuka Michal Střela Žebrákžáci 12 – 13 let
Babuková Alžběta Střela Žebrákpřípravka děvčata 8 – 9
Bertuzzi Yanis Praha 7přípravka chlapci 8 – 9
Bezrouková Alžběta Berounpřípravka děvčata 6 – 7
Bezrouková Anna Loko Berounpřípravka děvčata 8 – 9
Bramborová Anna Loko Berounžákyně 12 – 13 letano
Brožík Ivan Atletika Benešovžáci 10 – 11 letano
Brožíková Marie Pyšelypřípravka děvčata 6 – 7ano
Bubník Lukáš Střela - Žebrákžáci 10 – 11 letano
Bubníková Šárka Sřela - Žebrákpřípravka děvčata 6 – 7ano
Burešová Alžběta Lokomotiva Berounpřípravka děvčata 4 – 5
Burešová Markéta Hlásná Třebáňžákyně 10 – 11 let
Carmine Nicol Atletika Jižní Městopřípravka děvčata 8 – 9ano
Černá Kristýna Příbrampřípravka děvčata 3 a ml.ne
Černá Tereza Bios Fitpřípravka děvčata 4 – 5ne
Černý Martin SK Spartak Příbrampřípravka chlapci 6 – 7ne
Červenka Jiří Střela Žebrákpřípravka chlapci 8 – 9ano
Dlabač Václav SK ZŠ Jeseniovažáci 12 – 13 letano
Dřízhalová Daniela Loko Berounpřípravka děvčata 8 – 9
Dřížďalová Gabriela Berounpřípravka děvčata 6 – 7
Duchoslav Jakub Sk Sporting Příbrampřípravka chlapci 6 – 7ano
Duchoslav Mattias Sk Sporting Příbrampřípravka chlapci 8 – 9ano
Flor David Prahapřípravka chlapci 8 – 9ne
Florová Monika AC Sparta Prahažákyně 14 – 15 letne
Gregovská Adéla Střela Žebrákpřípravka děvčata 8 – 9
Gregovský Jakub Střela Žebrákžáci 12 – 13 let
Hájková Bára Lokomotiva Berounžákyně 10 – 11 let
Hatinová Magdalena Střela Žebrákpřípravka děvčata 6 – 7
Havelka David AC Praha 1890přípravka chlapci 6 – 7ne
Havelkova Kristina AC Praha 1890žákyně 10 – 11 letne
Henč Alexandr Chyňavapřípravka chlapci 8 – 9
Henčová Michaela TJ Kraso Berounpřípravka děvčata 8 – 9
Holina Jindřich Střela Žebrákžáci 12 – 13 let
Horník Marek Loko Berounžáci 10 – 11 let
Hošek Ondřej Buková u Příbraměžáci 12 – 13 letano
Houžvičková Jindřiška FK Podesípřípravka děvčata 8 – 9
Hradečná Nela Loko Berounpřípravka děvčata 6 – 7
Hradečná Sofia Loko Berounpřípravka děvčata 8 – 9
Huml Filip Střela Žebrákpřípravka chlapci 8 – 9ano
Huml Jakub Cerhovicepřípravka kluci 3 a ml.ano
Huml Jan Střela Žebrákžáci 12 – 13 letano
Humlová Eliška Střela Žebrákžákyně 10 – 11 letano
Choutka Marek Aktis Prahapřípravka chlapci 8 – 9
Choutková Marie Aktis Prahapřípravka děvčata 8 – 9
Jámborová Ema Adrien Elixi EliteTeampřípravka děvčata 8 – 9ne
Janda Jan Neratovicepřípravka kluci 3 a ml.ne
Jandurová Veronika Loko Berounpřípravka děvčata 8 – 9
Jarolímková Eliška ZŠ Bratří Čapkůžákyně 12 – 13 letne
Jeníková Martina SK Sporting Příbramžákyně 10 – 11 letano
Ježek Kašpar Srbskopřípravka chlapci 6 – 7
Ježková Rozka Srbskožákyně 10 – 11 let
Ježková Viky Srbskopřípravka děvčata 8 – 9
Kafka Lukáš TK Zdicepřípravka chlapci 8 – 9
Kalous Jan Střela Žebrákpřípravka chlapci 8 – 9
Karasová Anna Bohutínžákyně 12 – 13 letano
Karasová Daniela Bohutínžákyně 14 – 15 letano
Kašková Michaela Kazínpřípravka děvčata 8 – 9
Kiliján Adam Tomáš Kladnopřípravka chlapci 6 – 7
Kilijánková Kristina Sofie Kladnopřípravka děvčata 6 – 7
Klementova Anna Loko Berounpřípravka děvčata 8 – 9ano
Klementova Olivie Berounpřípravka děvčata 6 – 7ano
Konopáč Matěj Loko Berounpřípravka chlapci 8 – 9
Konopáčová Magdalena Loko Berounžákyně 10 – 11 let
Krátká Helena TJ Lokomotiva Berounžákyně 12 – 13 let
Krátká Kateřina TJ Lokomotiva Berounpřípravka děvčata 8 – 9
Krtek Ondřej LOKO Berounžáci 10 – 11 letano
Krtková Michaela Liteňžákyně 14 – 15 letano
Kubáni Matyáš Jan Praha 7přípravka chlapci 8 – 9
Kučerová Veronika Zbečnopřípravka děvčata 6 – 7
Kyncl Marek SK Doubravan Újezddorostenciano
Lochman Dominik Naboso.cz/Praha 2přípravka chlapci 6 – 7
Lochman Matěj Naboso.cz/Praha 2žáci 10 – 11 let
Mach Martin Střela Žebrákpřípravka chlapci 6 – 7ne
Mach Maxmilián RACpřípravka kluci 4 – 5ne
Machová Monika SK Sporting Příbrampřípravka děvčata 8 – 9
Manda Jakub Kazínpřípravka chlapci 8 – 9
Mandík Michal Atletika Jižní Městopřípravka chlapci 8 – 9
Mandíková Daniela Atletika Jižní Městožákyně 10 – 11 let
Mandová Eliška Kazínpřípravka děvčata 6 – 7
Marešová Linda Lokomotiva Berounpřípravka děvčata 8 – 9ano
Marhoul Václav TJ Sokol Říčany a Radošovicežáci 10 – 11 let
Marhoul Vojtěch TJ Sokol Říčanypřípravka chlapci 6 – 7
Míková Barbora Loko Berounžákyně 10 – 11 letano
Míková Marie Domeček Hořovicepřípravka děvčata 6 – 7
Míková Viktorie Hýskovpřípravka děvčata 4 – 5ano
Mosler Ignác Příbramžáci 12 – 13 let
Nademlejnská Šárka Lokomotiva Berounžákyně 10 – 11 let
Nademlejnský Pavel Střela Žebrákpřípravka chlapci 6 – 7
Němcová Karolína Loko Berounpřípravka děvčata 8 – 9
Novák Lukáš SK Sporting PBžáci 10 – 11 letne
Ondřejka Čeněk MEFISpřípravka chlapci 6 – 7
Ondřejka Kryštof MEFISžáci 12 – 13 let
Ondřejka Prokop MEFISžáci 10 – 11 let
Opálecká Valerie Střela Žebrákpřípravka děvčata 8 – 9
Pánková Lucie Loko Rakovníkpřípravka děvčata 6 – 7ne
Pánková Tereza Loko Rakovníkžákyně 10 – 11 letne
Pašek Ondřej Loko Berounpřípravka chlapci 8 – 9
Pašková Eliška Loko Berounžákyně 10 – 11 let
Pergl Lukáš Střela Žebrákpřípravka chlapci 6 – 7ano
Pergl Vojtěch Střela Žebrákžáci 10 – 11 letano
Pešice Šimon Futsal Dobřichovicepřípravka chlapci 8 – 9ano
Picková Anna Chramištědorostenkyano
Placatka Matěj SK Sporting Příbramžáci 14 – 15 let
Placatková Ela SK Sporting Příbrampřípravka děvčata 8 – 9
Placatková Tereza SK Sporting Příbramžákyně 14 – 15 let
Řeháková Laura Atletika Benešovžákyně 10 – 11 letano
Řeháková Valerie Atletika Benešovpřípravka děvčata 6 – 7ano
Sakač Mikulaš Berounpřípravka chlapci 6 – 7ano
Sedivec Matej Loko Berounžáci 10 – 11 letne
Sedláčková Nela Střela Žebrákžákyně 12 – 13 let
Seidl Filip Berounpřípravka chlapci 8 – 9
Schonová Aneta Střela Žebrákžákyně 12 – 13 let
Sojková Anežka Lokomotiva Berounžákyně 10 – 11 letano
Sojková Dorota Lokomotiva Berounpřípravka děvčata 8 – 9ano
Šamanová Markéta Loko Berounžákyně 10 – 11 let
Šinágl Martin Liteňpřípravka chlapci 6 – 7
Šnoblová Adéla Sport Team Dubnopřípravka děvčata 8 – 9
Šnoblová Agáta Sport Team Dubnopřípravka děvčata 6 – 7
Špírková Karolína Loko Berounžákyně 10 – 11 let
Šubertová Vanesa Střela Žebrákpřípravka děvčata 8 – 9
Švarcová Simona Střela Žebrákžákyně 14 – 15 letano
Švarcová Tereza Střela žebrákžákyně 12 – 13 letano
Švihnosová Anna Střela Žebrákpřípravka děvčata 8 – 9
Švihnosová Marie Střela Žebrákžákyně 12 – 13 let
Urban Kryštof Střela Žebrákpřípravka chlapci 8 – 9ano
Urban Matyáš Střela Žebrákžáci 12 – 13 letano
Urx Tomáš Třebotovžáci 10 – 11 let
Urxová Eliška Třebotovpřípravka děvčata 8 – 9
Valachová Lucie Tereza TJ lokomotiva Berounžákyně 12 – 13 letano
Valuchová Julie Zš Bratří Venclíķů přípravka děvčata 8 – 9ano
Valuchová Veronika Zš Bratří Venclíķů žákyně 10 – 11 letano
Večerková Nikola Veverkypřípravka děvčata 6 – 7
Veselá Viktorie Berounpřípravka děvčata 6 – 7
Vojtěch Michal Fotbalová akademie Alexe Zbůrapřípravka chlapci 6 – 7ano
Vojtěchová Klára Kazínpřípravka děvčata 6 – 7
Vojtěchová Tereza Kazínpřípravka děvčata 6 – 7
Vokurka Lukáš Střela žebrákpřípravka chlapci 8 – 9
Votava Lukáš TJ Sokol Králův Dvůrpřípravka chlapci 8 – 9
Vykysalá Anna Loko Berounžákyně 10 – 11 let
Vykysalá Barbora Loko Berounpřípravka děvčata 8 – 9
Vyšínská Ema Atletika Neratovicežákyně 10 – 11 let
Vyšínský Adam Atletika Neratovicežáci 14 – 15 let
Zděnovcová Aneta Sporting Příbramžákyně 10 – 11 letne
Zindulková Tereza Berounpřípravka děvčata 6 – 7ano