Startovní listina Nymburský půlmaraton a čtvrtka 2019

Zobrazit celou listinu

Počet přihlášených: 131

PříjmeníJménoKlub nebo městoZávodKategorieSkupina 4Platba
Bartakova Eva PrahapůlmaratonZ2 (18-34)ano
Barthelová Dana Triatlon Mladá BoleslavpůlmaratonZ3 (35-49)ano
Beck Zdeněk No LimitpůlmaratonM3 (40-59)ano
Benešová Barbara PrahačtvrtkaZ2 (18-34)ano
Bittner Miloslav TJ DecathlonpůlmaratonM3 (40-59)ano
Boháč Vít Uhelná PříbrampůlmaratonM1 (do 18)ano
Boháč Zdeněk Uhelná PříbrampůlmaratonM3 (40-59)ano
Boháčová Anna SK ChotěbořpůlmaratonZ2 (18-34)ne
Bolina Pavel PrahačtvrtkaM2 (18-39)ano
Brtna František Velké PřílepyčtvrtkaM3 (40-59)ano
Cepek Petr Praha půlmaratonM2 (18-39)ne
Čábelková Petra Mladá BoleslavpůlmaratonZ2 (18-34)ano
Čamra Lubomír PrahapůlmaratonM2 (18-39)ano
Čapek Josef Písková LhotačtvrtkaM2 (18-39)ano
Čechal Petr TJ Lokomotiva Nymburk půlmaratonM3 (40-59)ano
Čenovský Ondřej Nymburk Modrá Flotila :-)půlmaratonM3 (40-59)ano
Čermáková Šárka půlmaratonZ3 (35-49)ne
Černohub Vladimír Libčice nad VltavoupůlmaratonM3 (40-59)ne
Černohubová Eva Libčice nad VltavoučtvrtkaZ3 (35-49)ano
Černotová Helena PrahapůlmaratonZ3 (35-49)ano
Červenka Jiří Kabuki BrnopůlmaratonM2 (18-39)ne
Domalípová Eva Mladá BoleslavčtvrtkaZ3 (35-49)ne
Dostál Michal PandovicpůlmaratonM2 (18-39)ano
Dovičín Michal BBB Báječní Bratři BěžíčtvrtkaM2 (18-39)ano
Dovičín Petr BBB Báječní Bratři BěžíčtvrtkaM3 (40-59)ano
Drábek Lukáš Mladá BoleslavpůlmaratonM3 (40-59)ne
Drábek Lukáš Mladá BoleslavčtvrtkaM3 (40-59)ano
Drábková Dagmar Mladá BoleslavčtvrtkaZ3 (35-49)ano
Fiala Enrico Spartak Praha 4půlmaratonM3 (40-59)ne
Fiala Tomáš TřebíčpůlmaratonM2 (18-39)ano
Francová Jitka Triatlon Mladá BoleslavpůlmaratonZ3 (35-49)ano
Fritscherová Renáta MirkovicepůlmaratonZ3 (35-49)ne
Galčíková Alžběta Lysá nad LabempůlmaratonZ2 (18-34)ano
Gruntorad Jiri #forrestgumpzjihučtvrtkaM3 (40-59)ano
Guttenova Renata PrahačtvrtkaZ2 (18-34)ano
Hájková Klára NymburkčtvrtkaZ2 (18-34)ano
Haníková Adéla NymburkčtvrtkaZ2 (18-34)ne
Hebká Zuzana půlmaratonZ2 (18-34)ano
Hladíková Eva Kubca a Sabca LÌSKOVICE čtvrtkaZ3 (35-49)ano
Holátko Karel Triatlon Mlada BoleslavčtvrtkaM3 (40-59)ano
Hudečková Eva NymburkčtvrtkaZ2 (18-34)ne
Chán Ondřej OlomoucpůlmaratonM2 (18-39)ne
Jaňovka Jan PrahačtvrtkaM2 (18-39)ano
Jindřich Petr PrahačtvrtkaM2 (18-39)ano
Jindřichová Kateřina PrahačtvrtkaZ4 (50plus)ano
Kadlečík Pavel PrahapůlmaratonM2 (18-39)ne
Kalivoda Vladimír 110120čtvrtkaM3 (40-59)ano
Kasalová Vladimíra Mladá Boleslav čtvrtkaZ3 (35-49)ano
Kazda Daniel Stará LysáčtvrtkaM3 (40-59)ano
Klíma Josef půlmaratonM3 (40-59)ano
Klimešová Zuzka AC GoMango HögnerčtvrtkaZ4 (50plus)ano
Kloudová Zuzana čtvrtkaZ3 (35-49)ano
Knespl Pavel čtvrtkaM2 (18-39)ano
Knitl Martin NymburkčtvrtkaM2 (18-39)ne
Koldcsiter Tomáš UnicornpůlmaratonM2 (18-39)ne
Kopecký Jiří AC GoMango HögnerčtvrtkaM3 (40-59)ano
Kopinec Stanislav 110120čtvrtkaM2 (18-39)ano
Košvancová Adriana NymburkpůlmaratonZ2 (18-34)ne
Králíková Lucie NeratovicečtvrtkaZ3 (35-49)ne
Kremlíková Zuzana Praha 4čtvrtkaZ3 (35-49)ano
Krempová Anna AC Gomango-HögnerčtvrtkaZ4 (50plus)ano
Krutský Filip PrahapůlmaratonM3 (40-59)ano
Křemen Martin KlecanyčtvrtkaM3 (40-59)ano
Křepelová Anna NymburkčtvrtkaZ2 (18-34)ano
Kubelka Martin KolínčtvrtkaM2 (18-39)ano
Kubíčková Michaela PoděbradypůlmaratonZ2 (18-34)ne
Kulvejt Lukáš MilovicepůlmaratonM1 (do 18)ne
Kulvejtová Daniela MilovicečtvrtkaZ3 (35-49)ne
Kuncová Zuzana Roztoky u PrahyčtvrtkaZ3 (35-49)ano
Kunzová Klára BerounčtvrtkaZ3 (35-49)ano
Kurka Lukáš čtvrtkaM2 (18-39)ne
Landa Lukáš Havlíčkův BrodčtvrtkaM2 (18-39)ano
Landa Pavel KolínčtvrtkaM2 (18-39)ano
Latislavova Eva Jablonec nad Nisou čtvrtkaZ3 (35-49)ano
Lichtenberg Milan 110120čtvrtkaM3 (40-59)ano
Loun Jan NymburkčtvrtkaM3 (40-59)ano
Lounová Kateřina NymburkčtvrtkaZ3 (35-49)ano
Macháček Bořek Žďár nad SázavoučtvrtkaM2 (18-39)ne
Macháček Tomáš PečkypůlmaratonM2 (18-39)ano
Malich Jan PrahapůlmaratonM3 (40-59)ano
Malík Jan NymburkčtvrtkaM2 (18-39)ano
Marasová Veronika VeracompčtvrtkaZ2 (18-34)ano
Matějka David DAMP TeampůlmaratonM3 (40-59)ano
Melichar Vít MáslovicečtvrtkaM3 (40-59)ano
Melichar Vojtěch čtvrtkaM2 (18-39)ano
Mikšovský Tomáš TJ Lokomotiva NymburkpůlmaratonM2 (18-39)ano
Miřácká Lucie PrahačtvrtkaZ3 (35-49)ano
Pecháčová Eva Velké PřílepyčtvrtkaZ3 (35-49)ano
Pecharová Aneta SRTG KolínčtvrtkaZ2 (18-34)ano
Plocová Kateřina Sibřina čtvrtkaZ3 (35-49)ne
Polášek Radek čtvrtkaM2 (18-39)ano
Průšová Iva Mladá BoleslavčtvrtkaZ3 (35-49)ne
Randák Adam Lysá nad LabempůlmaratonM3 (40-59)ano
Rejšek Jan Libčice nad VltavoupůlmaratonM2 (18-39)ano
Rennerová Ivana Praha 10čtvrtkaZ3 (35-49)ano
Richtr Josef TJ lokomotiva NymburkpůlmaratonM3 (40-59)ano
Schneiberg Aleš Lysá nad LabemčtvrtkaM3 (40-59)ano
Schneibergová Nicola Lysá nad LabemčtvrtkaZ2 (18-34)ano
Schneibergová Vanda Lysa nad LabemčtvrtkaZ3 (35-49)ano
Schwarzmannová Hana KolínčtvrtkaZ3 (35-49)ano
Skála Radek JOSKATELpůlmaratonM3 (40-59)ne
Skálová Barbora čtvrtkaZ2 (18-34)ano
Sofín Luděk SófapůlmaratonM3 (40-59)ne
Spálenková Vladimíra Ústí nad LabemčtvrtkaZ3 (35-49)ano
Srbová Markéta půlmaratonZ2 (18-34)ano
Studený Jiří PrahapůlmaratonM3 (40-59)ano
Syrovcová Pavlína PrahapůlmaratonZ2 (18-34)ano
Šiková Jana 110120čtvrtkaZ2 (18-34)ano
Šima Martin čtvrtkaM2 (18-39)ne
Šimurda Jan MilovicepůlmaratonM2 (18-39)ano
Šircova Pavlina Lysa nad LabemčtvrtkaZ3 (35-49)ne
Štanderová Lucie chlumec nad cidlinoučtvrtkaZ3 (35-49)ano
Šťastný Ondřej PrahačtvrtkaM2 (18-39)ano
Šťastný Radim Praha 9půlmaratonM3 (40-59)ano
Tkadleček Jakub Mews runnerspůlmaratonM2 (18-39)ne
Trousilová Pavlína AC Gomango HögnerčtvrtkaZ4 (50plus)ano
Tučková Michaela Roztoky u PrahyčtvrtkaZ3 (35-49)ano
Unucka Břetislav Sportovní klub středověkého kontaktníhočtvrtkaM2 (18-39)ano
Urbánek Jan půlmaratonM3 (40-59)ano
Urbanová Jana Šneci v běhu půlmaratonZ3 (35-49)ne
Valentová Klára NechanicepůlmaratonZ3 (35-49)ne
Vendlerová Lenka Hradec KrálovéčtvrtkaZ2 (18-34)ano
Veselý Tomáš půlmaratonM4 (60plus)ano
Weigert Otto Šneci v běhučtvrtkaM3 (40-59)ano
Weiss Jindřich NymburkčtvrtkaM3 (40-59)ano
Wudy Josef KosmonosypůlmaratonM2 (18-39)ano
Zatloukal Josef KPZ ČelákovicepůlmaratonM3 (40-59)ano
Zelinka Luboš NymburkpůlmaratonM2 (18-39)ano
Zíma Jaroslav LoučeňpůlmaratonM2 (18-39)ano
Zoubek Michal SK POLABAN NymburkčtvrtkaM2 (18-39)ne
Žemla Petr HradištkopůlmaratonM3 (40-59)ne