Startovní listina Nymburský půlmaraton a čtvrtka 2019

Zobrazit celou listinu

Počet přihlášených: 280

PříjmeníJménoKlub nebo městoZávodKategorieSkupina 4Platba
Altová Marcela ÚvalypůlmaratonZ3 (35-49)ne
Aubrechtová Erika čtvrtkaZ3 (35-49)ano
Ausficír Pavel čtvrtkaM3 (40-59)ano
Bachmann Pavel HořicepůlmaratonM3 (40-59)ano
Bachová Veronika TJ Sokol RožďalovicečtvrtkaZ3 (35-49)ano
Balcar Marek BalcařipůlmaratonM2 (18-39)ano
Balcarová Natalija BalcařičtvrtkaZ2 (18-34)ano
Bartakova Eva PrahapůlmaratonZ2 (18-34)ano
Bartáková Monika čtvrtkaZ3 (35-49)ano
Barthelová Dana Triatlon Mladá BoleslavpůlmaratonZ3 (35-49)ano
Beck Zdeněk No LimitpůlmaratonM3 (40-59)ano
Bejbl Jaroslav KV KondorpůlmaratonM3 (40-59)ano
Beková Eva čtvrtkaZ2 (18-34)ano
Bělohlávková Kateřina TřebestovicečtvrtkaZ2 (18-34)ano
Beneš Vojtěch NymburkpůlmaratonM2 (18-39)ne
Benešová Barbara PrahačtvrtkaZ2 (18-34)ano
Bitman Luboš PetkovyčtvrtkaM2 (18-39)ano
Bittner Miloslav TJ DecathlonpůlmaratonM3 (40-59)ano
Bláhová Dita ÚvalypůlmaratonZ3 (35-49)ne
Boček Lukáš ZŠ JuventačtvrtkaM2 (18-39)ano
Boháč Vít Uhelná PříbrampůlmaratonM1 (do 18)ano
Boháč Zdeněk Uhelná PříbrampůlmaratonM3 (40-59)ano
Boháčová Anna SK ChotěbořpůlmaratonZ2 (18-34)ano
Bolina Pavel PrahačtvrtkaM2 (18-39)ano
Bretšnajdrová Lucie půlmaratonZ2 (18-34)ano
Brtek Daniel JakbysmetpůlmaratonM2 (18-39)ano
Brtna František Velké PřílepyčtvrtkaM3 (40-59)ano
Březinová Alena ProfitanačtvrtkaZ3 (35-49)ano
Burian Jiří Praha 22čtvrtkaM2 (18-39)ano
Cepek Petr Praha půlmaratonM2 (18-39)ne
Čábelková Petra Mladá BoleslavpůlmaratonZ2 (18-34)ano
Čamra Lubomír PrahapůlmaratonM2 (18-39)ano
Čapek Josef Písková LhotačtvrtkaM2 (18-39)ano
Čechal Petr TJ Lokomotiva Nymburk půlmaratonM3 (40-59)ano
Čenovská Ester NymburkčtvrtkaZ1 (do 18)ano
Čenovská Klára NymburkčtvrtkaZ3 (35-49)ano
Čenovský Ondřej Nymburk Modrá Flotila :-)půlmaratonM3 (40-59)ano
Čermáková Pavla Praha 10půlmaratonZ3 (35-49)ano
Čermáková Šárka půlmaratonZ3 (35-49)ne
Černohub Vladimír Libčice nad VltavoupůlmaratonM3 (40-59)ano
Černohubová Eva Libčice nad VltavoučtvrtkaZ3 (35-49)ano
Černotová Helena PrahapůlmaratonZ3 (35-49)ano
Červa Jan BoseňčtvrtkaM3 (40-59)ano
Červák Jiří Přerov nad LabempůlmaratonM2 (18-39)ano
Červenka Jiří Kabuki BrnopůlmaratonM2 (18-39)ne
Červinka Pavel Fresenius Kabi HořátevčtvrtkaM2 (18-39)ano
Domalípová Eva Mladá BoleslavčtvrtkaZ3 (35-49)ne
Dostál Michal PandovicpůlmaratonM2 (18-39)ano
Doubrava Václav Fresenius Kabi HořátevpůlmaratonM2 (18-39)ano
Dovičín Michal BBB Báječní Bratři BěžíčtvrtkaM2 (18-39)ano
Dovičín Petr BBB Báječní Bratři BěžíčtvrtkaM3 (40-59)ano
Drábek Lukáš Mladá BoleslavčtvrtkaM3 (40-59)ano
Drábková Dagmar Mladá BoleslavčtvrtkaZ3 (35-49)ano
Dytrych Martin půlmaratonM2 (18-39)ano
Ehrlichová Alena Česká LípačtvrtkaZ3 (35-49)ano
Eliášková Markéta čtvrtkaZ2 (18-34)ano
Faltynek Petr ElabteampůlmaratonM2 (18-39)ano
Fiala Enrico Spartak Praha 4půlmaratonM3 (40-59)ne
Fiala Tomáš TřebíčpůlmaratonM2 (18-39)ano
Fojtů Tomáš NymburkpůlmaratonM3 (40-59)ano
Francová Jitka Triatlon Mladá BoleslavpůlmaratonZ3 (35-49)ano
Fritscherová Renáta MirkovicepůlmaratonZ3 (35-49)ne
Frydrychová Andrea čtvrtkaZ3 (35-49)ano
Galčíková Alžběta Lysá nad LabempůlmaratonZ2 (18-34)ano
Geláček Pavel Dřevěný nohy Kolín půlmaratonM3 (40-59)ano
Gruntorad Jiri #forrestgumpzjihučtvrtkaM3 (40-59)ano
Guttenova Renata PrahačtvrtkaZ2 (18-34)ano
Hájek Josef NymburkčtvrtkaM2 (18-39)ano
Hájková Klára NymburkčtvrtkaZ2 (18-34)ano
Hančar Jaroslav Fresenius Kabi HořátevčtvrtkaM2 (18-39)ano
Haníková Adéla NymburkčtvrtkaZ2 (18-34)ano
Hebká Zuzana půlmaratonZ2 (18-34)ano
Hladíková Eva Kubca a Sabca LÌSKOVICE čtvrtkaZ3 (35-49)ano
Holátko Karel Triatlon Mlada BoleslavčtvrtkaM3 (40-59)ano
Horák Petr U turnpůlmaratonM3 (40-59)ne
Horák Petr U turnpůlmaratonM3 (40-59)ne
Hřebejk Štěpán Libčice nad VltavoučtvrtkaM3 (40-59)ano
Hřebejková Martina Libčice nad VltavoučtvrtkaZ3 (35-49)ano
Hudečková Eva NymburkčtvrtkaZ2 (18-34)ne
Chaloupková Kamila ČelákovicečtvrtkaZ1 (do 18)ano
Chaloupková Kateřina ČelákovicepůlmaratonZ3 (35-49)ano
Chaloupková Zuzana ČelákovicečtvrtkaZ2 (18-34)ano
Chán Ondřej OlomoucpůlmaratonM2 (18-39)ano
Chvosta Adam PRAHA 5půlmaratonM2 (18-39)ano
Janiš Roman NymburkčtvrtkaM3 (40-59)ano
Jaňovka Jan PrahačtvrtkaM2 (18-39)ano
Jindřich Petr PrahačtvrtkaM2 (18-39)ano
Jindřichová Kateřina PrahačtvrtkaZ4 (50plus)ano
Jirásková Jitka Česká LípapůlmaratonZ3 (35-49)ano
Josl Lubomir PrahapůlmaratonM3 (40-59)ano
Junková Kristýna Praha 10půlmaratonZ2 (18-34)ano
Kadlečík Pavel PrahapůlmaratonM2 (18-39)ne
Kalivoda Vladimír 110120čtvrtkaM3 (40-59)ano
Kaloč Richard Líná Hrouda NymburkpůlmaratonM3 (40-59)ano
Kapal Petr TJ Sokol RožďalovicečtvrtkaM3 (40-59)ano
Karl Anton Feuerwehr Ihrlerstein HasicipůlmaratonM3 (40-59)ano
Kasalová Vladimíra Mladá Boleslav čtvrtkaZ3 (35-49)ano
Kašparová Daniela půlmaratonZ3 (35-49)ano
Kazda Daniel Stará LysáčtvrtkaM3 (40-59)ano
Khýr Rostislav Mladá BoleslavčtvrtkaM3 (40-59)ano
Klíma Josef půlmaratonM3 (40-59)ano
Klimešová Zuzka AC GoMango HögnerčtvrtkaZ4 (50plus)ano
Klímová Kateřina ZvěřínekčtvrtkaZ2 (18-34)ano
Kloudová Zuzana čtvrtkaZ3 (35-49)ano
Knespl Pavel čtvrtkaM2 (18-39)ano
Knitl Martin NymburkčtvrtkaM2 (18-39)ano
Kociánová Nikola PrahapůlmaratonZ2 (18-34)ne
Koldcsiter Tomáš UnicornpůlmaratonM2 (18-39)ano
Kopecký Jiří AC GoMango HögnerčtvrtkaM3 (40-59)ano
Kopinec Stanislav 110120čtvrtkaM2 (18-39)ano
Košvancová Adriana NymburkpůlmaratonZ2 (18-34)ano
Kotyza Petr JakbysmetčtvrtkaM2 (18-39)ano
Koutková Adéla NymburkčtvrtkaZ3 (35-49)ano
Kozlová Eliška PoděbradypůlmaratonZ2 (18-34)ano
Kozlová Helena čtvrtkaZ3 (35-49)ano
Králíková Lucie NeratovicečtvrtkaZ3 (35-49)ne
Králová Lucie Nymburk čtvrtkaZ2 (18-34)ano
Kreidl Ondřej DošlappůlmaratonM3 (40-59)ano
Krejzova Miroslava TŘEBÍČ čtvrtkaZ3 (35-49)ano
Kremlíková Zuzana Praha 4čtvrtkaZ3 (35-49)ano
Krempová Anna AC Gomango-HögnerčtvrtkaZ4 (50plus)ano
Krutský Filip PrahapůlmaratonM3 (40-59)ano
Kružík Josef Fresenius Kabi HořátevčtvrtkaM2 (18-39)ano
Křemen Martin KlecanyčtvrtkaM3 (40-59)ano
Křepelová Anna NymburkčtvrtkaZ2 (18-34)ano
Kubelka Martin KolínčtvrtkaM2 (18-39)ano
Kubíčková Michaela PoděbradypůlmaratonZ2 (18-34)ne
Kubíková Jana Fresenius Kabi HořátevčtvrtkaZ3 (35-49)ano
Kulvejt Lukáš MilovicepůlmaratonM1 (do 18)ano
Kulvejtová Daniela MilovicečtvrtkaZ3 (35-49)ano
Kuncová Zuzana Roztoky u PrahyčtvrtkaZ3 (35-49)ano
Kunzová Klára BerounčtvrtkaZ3 (35-49)ano
Kurka Lukáš čtvrtkaM2 (18-39)ne
Lainová Šárka Libčice nad VltavoučtvrtkaZ3 (35-49)ano
Landa Lukáš Havlíčkův BrodčtvrtkaM2 (18-39)ano
Landa Pavel KolínčtvrtkaM2 (18-39)ano
Latislavova Eva Jablonec nad Nisou čtvrtkaZ3 (35-49)ano
Lazar Vít Fresenius Kabi HořátevčtvrtkaM3 (40-59)ano
Letko Zbyněk DrahorazčtvrtkaM2 (18-39)ano
Lichtenberg Milan 110120čtvrtkaM3 (40-59)ano
Linda Martin Fresenius Kabi HořátevpůlmaratonM2 (18-39)ano
Loun Jan NymburkčtvrtkaM3 (40-59)ano
Lounová Kateřina NymburkčtvrtkaZ3 (35-49)ano
Luňáková Zuzana Lysá nad LabempůlmaratonZ3 (35-49)ano
Luštický Josef BK Lipník nad BečvoučtvrtkaM2 (18-39)ano
Macháček Bořek Žďár nad SázavoučtvrtkaM2 (18-39)ne
Macháček Tomáš PečkypůlmaratonM2 (18-39)ano
Malich Jan PrahapůlmaratonM3 (40-59)ano
Malík Jan NymburkčtvrtkaM2 (18-39)ano
Marasová Veronika VeracompčtvrtkaZ2 (18-34)ano
Matějka David DAMP TeampůlmaratonM3 (40-59)ano
Mazancová Lucie čtvrtkaZ2 (18-34)ano
Mazancová Markéta čtvrtkaZ3 (35-49)ano
Melichar Vít MáslovicečtvrtkaM3 (40-59)ano
Melichar Vojtěch čtvrtkaM2 (18-39)ano
Mierva Iva Nové DvoryčtvrtkaZ4 (50plus)ne
Mikšovský Tomáš TJ Lokomotiva NymburkpůlmaratonM2 (18-39)ano
Mirovský Lukáš NymburkčtvrtkaM3 (40-59)ano
Miřácká Lucie PrahačtvrtkaZ3 (35-49)ano
Mlázovský Vladimír MilovicečtvrtkaM2 (18-39)ano
Musilová Tereza PoděbradyčtvrtkaZ3 (35-49)ne
Musilová Tina PoděbradyčtvrtkaZ1 (do 18)ne
Nemec Radek BudiměřicepůlmaratonM3 (40-59)ano
Nemecek Tomas Mlada BoleslavpůlmaratonM3 (40-59)ano
Nezbedová Marie Poděbrady čtvrtkaZ2 (18-34)ano
Novák Kamil MostčtvrtkaM2 (18-39)ano
Obdržalová Šárka Fresenius Kabi HořátevčtvrtkaZ3 (35-49)ano
Paluchová Jitka PrahačtvrtkaZ3 (35-49)ano
Pastyriková Nikola půlmaratonZ3 (35-49)ano
Pavlíček Zdeněk Praha 5půlmaratonM2 (18-39)ano
Pavlík Radek TáborpůlmaratonM2 (18-39)ano
Pecháčová Eva Velké PřílepyčtvrtkaZ3 (35-49)ano
Pecharová Aneta SRTG KolínčtvrtkaZ2 (18-34)ano
Pelikánová Hana ŘíčanyčtvrtkaZ2 (18-34)ano
Pěničková Barbora NymburkčtvrtkaZ2 (18-34)ne
Pivná Barbora Horní Počernice - PrahačtvrtkaZ2 (18-34)ano
Plachá Kristýna VestecčtvrtkaZ1 (do 18)ano
Plocová Kateřina Sibřina čtvrtkaZ3 (35-49)ne
Poborský Martin NymburkpůlmaratonM2 (18-39)ano
Podolák Karel Atletika Stará BoleslavpůlmaratonM3 (40-59)ano
Polášek Radek čtvrtkaM2 (18-39)ano
Procházková Romana KřinecpůlmaratonZ2 (18-34)ne
Průšová Iva Mladá BoleslavčtvrtkaZ3 (35-49)ne
Radoňský Jakub Fresenius Kabi HořátevčtvrtkaM2 (18-39)ano
Rakušan Vojtěch PONDĚLNÍ DIETÁŘÍpůlmaratonM2 (18-39)ano
Ramzerová Lucie Káraný půlmaratonZ3 (35-49)ne
Randák Adam Lysá nad LabempůlmaratonM3 (40-59)ano
Rejšek Jan Libčice nad VltavoupůlmaratonM2 (18-39)ano
Rennerová Ivana Praha 10čtvrtkaZ3 (35-49)ano
Richtr Josef TJ lokomotiva NymburkpůlmaratonM3 (40-59)ano
Rosenhoferová Aneta půlmaratonZ2 (18-34)ne
Rousková Iva ZŠ JuventačtvrtkaZ2 (18-34)ano
Roza Jan Fresenius Kabi HořátevčtvrtkaM2 (18-39)ano
Rutterle Jan Mladá BoleslavpůlmaratonM1 (do 18)ano
Rutterle Josef půlmaratonM2 (18-39)ano
Rybař Petr VšejanypůlmaratonM3 (40-59)ano
Rybová Venuše čtvrtkaZ3 (35-49)ano
Řasa David DoksypůlmaratonM2 (18-39)ano
Sedlaty Petr NymburkpůlmaratonM2 (18-39)ne
Schneiberg Aleš Lysá nad LabemčtvrtkaM3 (40-59)ano
Schneibergová Nicola Lysá nad LabemčtvrtkaZ2 (18-34)ano
Schneibergová Vanda Lysa nad LabemčtvrtkaZ3 (35-49)ano
Schwarzmannová Hana KolínčtvrtkaZ3 (35-49)ano
Skála Radek JOSKATELpůlmaratonM3 (40-59)ne
Skálová Barbora čtvrtkaZ2 (18-34)ano
Skalský Jakub Fresenius Kabi HořátevpůlmaratonM2 (18-39)ano
Skodova Sarka PrahapůlmaratonZ2 (18-34)ne
Skořepa Martin NymburkpůlmaratonM2 (18-39)ne
Slavík Daniel SK Bělá pod BezdězempůlmaratonM2 (18-39)ano
Smetaníková Marie Kostomlaty nad LabemčtvrtkaZ3 (35-49)ano
Sofín Luděk SófapůlmaratonM3 (40-59)ne
Součková Petra Lysá nad LabempůlmaratonZ2 (18-34)ne
Spálenková Vladimíra Ústí nad LabemčtvrtkaZ3 (35-49)ano
Srbová Markéta půlmaratonZ2 (18-34)ano
Stankovenová Zuzana PrahapůlmaratonZ3 (35-49)ano
Studenovská Naďa TeplicečtvrtkaZ2 (18-34)ano
Studenovský Miloš TeplicečtvrtkaM2 (18-39)ano
Studený Jiří PrahapůlmaratonM3 (40-59)ano
Syrovcová Pavlína PrahapůlmaratonZ2 (18-34)ano
Šebesta Petr VšejanypůlmaratonM3 (40-59)ano
Šedivá Natálie ČelákovicečtvrtkaZ2 (18-34)ne
Šefr René LiberecčtvrtkaM2 (18-39)ano
Šiková Jana 110120čtvrtkaZ2 (18-34)ano
Šima Martin čtvrtkaM2 (18-39)ne
Šimonová Alexandra půlmaratonZ2 (18-34)ano
Šimonová Markéta půlmaratonZ2 (18-34)ano
Šimurda Jan MilovicepůlmaratonM2 (18-39)ano
Šípková Helena Chudíř čtvrtkaZ4 (50plus)ne
Šípková Kristýna Chudíř čtvrtkaZ2 (18-34)ne
Šircová Pavlina Lysa n/LčtvrtkaZ3 (35-49)ano
Šnídlů Maránek TJ Lokomotiva NymburkpůlmaratonM3 (40-59)ano
Šodková Mirka Nový JičínpůlmaratonZ2 (18-34)ne
Šrajbrová Jana čtvrtkaZ2 (18-34)ne
Šrámek Jan Česká BělápůlmaratonM2 (18-39)ano
Šrámková Monika Česká BělápůlmaratonZ2 (18-34)ano
Štanderová Lucie chlumec nad cidlinoučtvrtkaZ3 (35-49)ano
Šťastná Tereza JakbysmetčtvrtkaZ2 (18-34)ano
Šťastný Ondřej PrahačtvrtkaM2 (18-39)ano
Šťastný Radim Praha 9půlmaratonM3 (40-59)ano
Štoková Jana Fresenius Kabi HořátevčtvrtkaZ2 (18-34)ano
Štolfa Michal půlmaratonM3 (40-59)ne
Šulcová Jana PístypůlmaratonZ3 (35-49)ano
Šutka Jan Žďár nad SázavoučtvrtkaM2 (18-39)ne
Švábová Jana Česká LípapůlmaratonZ3 (35-49)ne
Švambergová Radka Lysá nad LabemčtvrtkaZ3 (35-49)ano
Tichá Alena PardubicepůlmaratonZ3 (35-49)ano
Tichá Jana půlmaratonZ2 (18-34)ano
Tkadleček Jakub Mews runnerspůlmaratonM2 (18-39)ano
Tomanová Jana PečkyčtvrtkaZ2 (18-34)ano
Trnka Antonín MilovicepůlmaratonM3 (40-59)ano
Trousilová Pavlína AC Gomango HögnerčtvrtkaZ4 (50plus)ano
Tučková Michaela Roztoky u PrahyčtvrtkaZ3 (35-49)ano
Unucka Břetislav Sportovní klub středověkého kontaktního boje PrahačtvrtkaM2 (18-39)ano
Urbánek Jan půlmaratonM3 (40-59)ano
Urbanová Jana Šneci v běhu půlmaratonZ3 (35-49)ne
Valentová Barbora DěčínčtvrtkaZ3 (35-49)ano
Valentová Klára NechanicepůlmaratonZ3 (35-49)ne
Vavroušová Eva PatřínčtvrtkaZ2 (18-34)ano
Vendlerová Lenka Hradec KrálovéčtvrtkaZ2 (18-34)ano
Veselá Michaela Praha 4půlmaratonZ2 (18-34)ano
Veselka Michal HolínpůlmaratonM2 (18-39)ano
Veselková Kristýna JičínčtvrtkaZ2 (18-34)ano
Veselý Tomáš půlmaratonM4 (60plus)ano
Vlk Jiří VernéřovicepůlmaratonM2 (18-39)ano
Voborová Denisa PoděbradyčtvrtkaZ2 (18-34)ano
Vojnarovičová Markéta TáborčtvrtkaZ2 (18-34)ano
Vyleťal Martin čtvrtkaM3 (40-59)ne
Walterová Jana Kostomlaty nad LabemčtvrtkaZ3 (35-49)ano
Weigert Otto Šneci v běhučtvrtkaM3 (40-59)ano
Weiss Jindřich NymburkčtvrtkaM3 (40-59)ano
Wesselý Jan ŘíčanypůlmaratonM2 (18-39)ano
Wudy Josef KosmonosypůlmaratonM2 (18-39)ano
Zatloukal Josef KPZ ČelákovicepůlmaratonM3 (40-59)ano
Zelený Jiří Třebíč půlmaratonM3 (40-59)ano
Zelinka Luboš NymburkpůlmaratonM2 (18-39)ano
Zíma Jaroslav LoučeňpůlmaratonM2 (18-39)ano
Zoubek Michal SK POLABAN NymburkčtvrtkaM2 (18-39)ano
Zýková Iva-Hedvika PrahapůlmaratonZ3 (35-49)ne
Žaludová Lucie Triatlon Mladá BoleslavpůlmaratonZ3 (35-49)ano
Žemla Petr HradištkopůlmaratonM3 (40-59)ne