Výsledková listina Noční běh vlašimským parkem
13. 10. 2018

noční běh

# Příjmení Jméno Klub st. č.Kategorie# v kat.Oficiální časZtrátaČipový čas
1. REKTOR AntonínModřany#130Muži1.00:27:08Detail
2. JÁNOŠÍK RudolfVlašim#3Muži2.00:27:28+00:00:20Detail
3. NEDĚLA ŠtěpánTrhový Štěpánov#147Muži3.00:28:12+00:01:04Detail
4. JIRÁSEK MarekTJ Sokol Kbely#8Muži4.00:29:16+00:02:08Detail
5. STIBOR JanSDH JESENICE#164Muži5.00:29:31+00:02:23Detail
6. LEBEDA PetrBenešovský běžecký klub#22Muži6.00:30:52+00:03:44Detail
7. PEROUTKA VincencVlašim#87Muži7.00:30:59+00:03:51Detail
8. PIKORA JanSKP Judo Benešov#90Muži8.00:31:17+00:04:09Detail
9. ŠPŮREK PetrKoloběžka Vracovice#111Muži9.00:31:21+00:04:13Detail
10. KAHOUN JanLouňovice pod Blaníkem#20Muži10.00:31:41+00:04:33Detail
11. SOUKUP KarelVlašim#102Muži11.00:31:43+00:04:35Detail
12. TŘASÁK Janadidas Runners Prague#6Muži12.00:31:54+00:04:46Detail
13. STOJANOV VladimírTj Zbořený Kostelec #105Muži13.00:32:18+00:05:10Detail
14. HERGESELL JiříVrackovice#150Muži14.00:32:25+00:05:17Detail
15. ZEMAN PetrBenešov#126Muži15.00:32:33+00:05:25Detail
16. SOUKUP PetrRychlá rota Tábor#104Muži16.00:32:43+00:05:35Detail
17. FOLLER MiroslavEFA Vlašim#55Muži17.00:32:45+00:05:37Detail
18. TŮMA JiříDolní Kralovice #114Muži18.00:33:08+00:06:00Detail
19. KLADIVA RadekRadošovice#76Muži19.00:33:33+00:06:25Detail
20. PECH Štěpánadidas Runners Prague#36Muži20.00:33:46+00:06:38Detail
21. TŮMA JiříObchodní akademie Vlašim#10Muži21.00:34:02+00:06:54Detail
22. RATAJ JindřichHOBBYRUNTEAM Mladá Vožice#9Muži22.00:34:04+00:06:56Detail
23. ADAMCOVA AndreaAtletika Vlašim#14Ženy1.00:34:07+00:06:59Detail
24. DVOŘÁK RadekPaběnice#49Muži23.00:34:13+00:07:05Detail
25. BROŽÍK FrantišekVlašim #15Muži24.00:34:15+00:07:07Detail
26. VALENTOVÁ MarkétaVelosport Valenta Scott team Pelhřimov#118Ženy2.00:34:19+00:07:11Detail
27. CHMELAŘ RobertPardubice#70Muži25.00:34:26+00:07:18Detail
28. VOSÁTKA JosefVlašim#153Muži26.00:34:40+00:07:32Detail
29. DUBJÁK PetrJiskra Zruč nad Sázavou#1Muži27.00:34:48+00:07:40Detail
30. DUBJÁKOVÁ KateřinaTJ Jiskra Zruč nad Sázavou#2Ženy3.00:34:48+00:07:40Detail
31. PRCHLÍK AdamBenešov#93Muži28.00:34:50+00:07:42Detail
32. JIROUŠKOVÁ HanaZnosim#7Ženy4.00:35:40+00:08:32Detail
33. MUCK VladimírVlašim#146Muži29.00:35:52+00:08:44Detail
34. KUZMIAK MichalAR#30Muži30.00:35:54+00:08:46Detail
35. HANUŠ AdamBenešov#62Muži31.00:35:59+00:08:51Detail
36. ŠEVCŮ PetrLedeč nad Sázavou#109Muži32.00:36:02+00:08:54Detail
37. JIRÁSKOVÁ KateřinaPraha 9#160Ženy5.00:36:12+00:09:04Detail
38. PASZYC Matouš#85Muži33.00:36:20+00:09:12Detail
39. ŠMEJKAL PetrVotice#158Muži34.00:36:21+00:09:13Detail
40. KORN DavidTrhový Štěpánov #78Muži35.00:36:24+00:09:16Detail
41. SEIDLOVÁ AliceVlašim#154Ženy6.00:36:26+00:09:18Detail
42. LEBEDA LukášRadošovice#21Muži36.00:36:45+00:09:37Detail
43. ČESKÝ Ondřej#139Muži37.00:36:47+00:09:39Detail
44. ZORVAN Tomáš#143Muži38.00:36:48+00:09:40Detail
45. BLEHOVÁ AnetaVlašim#131Ženy7.00:36:51+00:09:43Detail
46. JANÁČEK PavelRadošovice#71Muži39.00:36:55+00:09:47Detail
47. NOUSEK LukášPrčice#156Muži40.00:36:57+00:09:49Detail
48. PLZÁK JakubBB-Boreňovičtí běžci#151Muži41.00:37:00+00:09:52Detail
49. ZÁVORKA MilanSDH Chabeřice#12Muži42.00:37:17+00:10:09Detail
50. FILIP JiříVlašim#19Muži43.00:37:21+00:10:13Detail
51. KREJČA TomášPrádelna Kyselý, a.s.#81Muži44.00:37:21+00:10:13Detail
52. HERÁŇ JiříVlašim#63Muži45.00:37:27+00:10:19Detail
53. FIALA RadovanBenešovský běžecký klub#53Muži46.00:37:34+00:10:26Detail
54. LUKEŠ JiříJ a J Vlašim#25Muži47.00:37:48+00:10:40Detail
55. DANEŠOVÁ MartinaSázava#5Ženy8.00:37:54+00:10:46Detail
56. SVATOŇ MichalVlašim#107Muži48.00:38:01+00:10:53Detail
57. HÁJEK LukášZruč nad Sázavou#57Muži49.00:38:03+00:10:55Detail
58. PRCHLÍKOVÁ BarboraBenešovský běžecký klub#94Ženy9.00:38:11+00:11:03Detail
59. MACHAN VladimírBenešov#27Muži50.00:38:17+00:11:09Detail
60. HLAVIČKA MilanSDH Vlašim#64Muži51.00:38:18+00:11:10Detail
61. TŮMA JonášDubovsko#115Muži52.00:38:19+00:11:11Detail
62. PETRÁSKOVÁ NikolTJ Jiskra Zruč n/Sázavou#155Ženy10.00:38:19+00:11:11Detail
63. FANTYŠ PetrVlašim#52Muži53.00:38:20+00:11:12Detail
64. HÁJEK MartinSDH Onšovec#58Muži54.00:38:38+00:11:30Detail
65. SMETANA KarelBenešovský běžecký klub#100Muži55.00:38:41+00:11:33Detail
66. TOUPALOVÁ BlankaZnosim#152Ženy11.00:38:49+00:11:41Detail
67. SOUKUP MartinTábor#103Muži56.00:39:17+00:12:09Detail
68. BARTOŠOVSKÁ HanaNeveklov#38Ženy12.00:39:19+00:12:11Detail
69. LUKEŠ FilipJ a J Vlašim#24Muži57.00:39:20+00:12:12Detail
70. SOUČKOVÁ Jana3Hs#101Ženy13.00:39:25+00:12:17Detail
71. KREJČOVÁ AlenaJankov#82Ženy14.00:39:28+00:12:20Detail
72. CINKA IvanBenešovský běžecký klub#16Muži58.00:39:29+00:12:21Detail
73. ŠTEFFKOVÁ AndreaZruč nad Sázavou#112Ženy15.00:39:30+00:12:22Detail
74. ČERNOTA MichalKřivsoudov#45Muži59.00:39:54+00:12:46Detail
75. KONÍČEK Lukáš#77Muži60.00:39:56+00:12:48Detail
76. BOUŠEK BohumilTrhový Štěpánov#40Muži61.00:40:03+00:12:55Detail
77. KUČEROVÁ BlankaRunnina Ladies#161Ženy16.00:40:08+00:13:00Detail
78. DOLEŽAL ZdeněkJarkovice#47Muži62.00:40:10+00:13:02Detail
79. RUMLEROVÁ JanaKeblov#96Ženy17.00:40:22+00:13:14Detail
80. HÁLOVÁ PetraBenešovský běžecký klub#61Ženy18.00:40:35+00:13:27Detail
81. DUMSKÝ OndřejBenešov#48Muži63.00:40:36+00:13:28Detail
82. ŠKOPEK PavelVlašim#110Muži64.00:40:51+00:13:43Detail
83. FIALOVÁ BlankaBenešovský běžecký klub#54Ženy19.00:40:55+00:13:47Detail
84. BAREŠ JaroslavLukavec #37Muži65.00:41:05+00:13:57Detail
85. TRONÍČEK LukášPecerady#113Muži66.00:41:14+00:14:06Detail
86. BROŽ ZdeněkTrhovy Dtepanov#41Muži67.00:41:19+00:14:11Detail
87. HORÁLEK VladislavVlašim#66Muži68.00:41:24+00:14:16Detail
88. BURSÍK MartinBenešov#23Muži69.00:41:36+00:14:28Detail
89. ČOŽÍK JakubVotice#159Muži70.00:41:38+00:14:30Detail
90. KAMARÝT PavelTrhový Štěpánov#73Muži71.00:41:41+00:14:33Detail
91. MAŠTALÍŘOVÁ VěraSDH Chabeřice#29Ženy20.00:41:41+00:14:33Detail
92. ČERVENKOVÁ KateřinaBolinka#44Ženy21.00:41:48+00:14:40Detail
93. VOJÁK MartinBenešov#141Muži72.00:42:05+00:14:57Detail
94. TŮMOVÁ LeontýnaDubovsko#117Ženy22.00:42:49+00:15:41Detail
95. TŮMA LadislavDubovsko#116Muži73.00:42:49+00:15:41Detail
96. PICKOVÁ JanaChramiště#89Ženy23.00:42:51+00:15:43Detail
97. BULÍNOVÁ Gabriela#140Ženy24.00:42:52+00:15:44Detail
98. ŠVÁRA DavidVlašim#163Muži74.00:43:10+00:16:02Detail
99. SAHULOVÁ Kristýna#162Ženy25.00:43:11+00:16:03Detail
100. VRÁNA Jindřich#121Muži75.00:43:27+00:16:19Detail
101. KOPECKÁ Soňaadidas runners Prague#33Ženy26.00:43:36+00:16:28Detail
102. ZÁVORKOVÁ VendulaSDH Chabeřice#124Ženy27.00:43:36+00:16:28Detail
103. HRSTKA MiroslavTJ Sokol JESENICE#138Muži76.00:43:52+00:16:44Detail
104. SCHREINEROVÁ Veronika#97Ženy28.00:43:52+00:16:44Detail
105. MALKOVA MonikaZruč nad Sázavou#28Ženy29.00:44:13+00:17:05Detail
106. DRBAL LubošSDH Zruč nad Sázavou#13Muži77.00:44:13+00:17:05Detail
107. ŠÁROVÁ AndreaVotice#108Ženy30.00:44:36+00:17:28Detail
108. HÁKOVÁ JitkaBenešov#60Ženy31.00:44:59+00:17:51Detail
109. HÁK JanBenešov#59Muži78.00:45:00+00:17:52Detail
110. VOJTOVÁ MonikaBenešov#120Ženy32.00:45:06+00:17:58Detail
111. ČECHUROVÁ ŠárkaBenešov#43Ženy33.00:45:07+00:17:59Detail
112. NOVOTNÁ Jitka#84Ženy34.00:45:12+00:18:04Detail
113. KLETEČKA VojtěchČechtice#145Muži79.00:45:13+00:18:05Detail
114. PEUKERT JiříZruč nad Sázavou#88Muži80.00:45:16+00:18:08Detail
115. KAŇKOVSKÝ MartinZruč nad Sázavou#4Muži81.00:45:17+00:18:09Detail
116. KARASOVÁ LucieBenešov#75Ženy35.00:45:24+00:18:16Detail
117. HORÁLKOVÁ LucieVlašim#67Ženy36.00:45:31+00:18:23Detail
118. LUKEŠOVÁ JanaJ a J Vlašim#26Ženy37.00:45:40+00:18:32Detail
119. LUKEŠ DavidVlašim#148Muži82.00:45:45+00:18:37Detail
120. STAŇKOVÁ Monika#142Ženy38.00:46:43+00:19:35Detail
121. KARÁSKOVÁ DarinaBáječné ženy v běhu#74Ženy39.00:46:45+00:19:37Detail
122. MOTYČKOVÁ DenisaVlašim#133Ženy40.00:47:51+00:20:43Detail
123. MOTYČKOVÁ TerezaVlašim#132Ženy41.00:47:51+00:20:43Detail
124. ČERNÝ MichalBolina#18Muži83.00:47:54+00:20:46Detail
125. NOVÁKOVÁ AlenaBenešov#83Ženy42.00:48:40+00:21:32Detail
126. DÝCKOVÁ JanaVlašim#50Ženy43.00:48:41+00:21:33Detail
127. KEHAROVÁ AnnaZruč nad Sázavou#135Ženy44.00:48:56+00:21:48Detail
128. JELÍNKOVÁ KarolínaZruč nad Sázavou#134Ženy45.00:48:57+00:21:49Detail
129. KEHAROVÁ KristýnaZruč nad Sázavou#136Ženy46.00:48:59+00:21:51Detail
130. GRANÁTOVÁ Andrea#144Ženy47.00:49:29+00:22:21Detail
131. ŽELIVSKÁ PavlaVlašim#127Ženy48.00:49:53+00:22:45Detail
132. PAVELKOVÁ PavlínaVlašim#86Ženy49.00:50:00+00:22:52Detail
133. ČECHOVÁ IvetaVlašim#17Ženy50.00:50:01+00:22:53Detail
134. VÖGLEROVÁ MonikaBenešov#11Ženy51.00:50:04+00:22:56Detail
135. DÝCKOVÁ NikolaVlašim#51Ženy52.00:50:33+00:23:25Detail
136. KOZLOVÁ DanielaMilovanice#137Ženy53.00:52:33+00:25:25Detail
137. BŘEZINOVÁ Monika#42Ženy54.00:53:45+00:26:37Detail
138. TURKOVÁ PetraVlašim#149Ženy55.00:53:46+00:26:38Detail
139. ČERVOVÁ ZuzanaMSF Vlašim#129Ženy56.00:54:24+00:27:16Detail
140. PIKOROVÁ RadmilaBenešov#91Ženy57.00:54:59+00:27:51Detail
141. SLABÁ Kateřina#98Ženy58.00:55:12+00:28:04Detail
142. SLABÁ Monika#99Ženy59.00:55:12+00:28:04Detail
143. KOTEN Daniel#79Muži84.00:55:13+00:28:05Detail
144. HOUDKOVA LuciePraha#69Ženy60.00:55:47+00:28:39Detail
145. HOUDKOVÁ Klára#68Ženy61.00:55:47+00:28:39Detail
146. BENESOVA JitkaMiretice#39Ženy62.00:56:10+00:29:02Detail
147. NOVÁ VeronikaPraha#157Ženy63.00:56:17+00:29:09Detail
148. JENSIKOVA KaterinaMiretice#72Ženy64.00:57:47+00:30:39Detail
DNF VOCHOC PetrVlašim#119MužiDNF Detail
DNS BERÁNEK JanAR#31MužiDNS Detail
DNS HUBATOVA-VACKOVA Janaadidas Runners Prague#32ŽenyDNS Detail
DNS KUBÁTKO AlešAR#34MužiDNS Detail
DNS MIČKE BiankaAdidas Runners Prague#35ŽenyDNS Detail
DNS ČERNÝ JirkaTýnec nad Sázavou#46MužiDNS Detail
DNS GECI VeronikaMladá Vožice#56ŽenyDNS Detail
DNS HOLUJOVA VeronikaVlasim#65ŽenyDNS Detail
DNS KOZLOVÁ MarieLukavec#80ŽenyDNS Detail
DNS POTANČOK MartinVlašim#92MužiDNS Detail
DNS REITSCHLAGER MichalMladá Vožice#95MužiDNS Detail
DNS SVATKOVÁ MonikaVlašim#106ŽenyDNS Detail
DNS VRBKOVA Dana#122ŽenyDNS Detail
DNS VYHNALOVÁ EvaVlašim#123ŽenyDNS Detail
DNS ZELINGROVÁ MarcelaZdislavice#125ŽenyDNS Detail
DNS KORDULOVÁ VendulaVlašim#128ŽenyDNS Detail
IronTime - irontime.cz | Našli jste nesrovnalost? Kontaktujte nás info@irontime.cz