Oficiální Výsledková listina RAIDLIGHT Moldavský půlmaraton podzim
18. 11. 2018
Běh 14 km
# |
Příjmení |
Jméno |
Klub |
st. č. | Kategorie | # v kat. | Oficiální čas | Ztráta |
1. |
Merle |
Jakub | KOME KLUB KRASLICE | #111# | muži | 1. | 00:53:00.04 | | Detail |
2. |
Rada |
Jan | Štefko Running Team | #216# | muži | 2. | 00:53:29.88 | +00:00:29.83 | Detail |
3. |
Eliáš |
Lukáš | BK Běkodo Teplice | #196# | muži | 3. | 00:56:09.30 | +00:03:09.25 | Detail |
4. |
Rusínová |
Zuzana | Complus | #138# | ženy | 1. | 00:58:20.27 | +00:05:20.22 | Detail |
5. |
Huleš |
Josef | Lovosice | #52# | muži | 4. | 00:59:42.82 | +00:06:42.77 | Detail |
6. |
Bredlová |
Jaroslava | VitaSport.cz | #230# | ženy | 2. | 01:01:10.30 | +00:08:10.25 | Detail |
7. |
Gessner |
Paul | Geising / BRD | #33# | muži | 5. | 01:04:16.54 | +00:11:16.49 | Detail |
8. |
Groulíková |
Adéla | Ústí nad Labem | #200# | ženy | 3. | 01:04:28.66 | +00:11:28.61 | Detail |
9. |
Maňák |
Luboš | Lom | #104# | muži | 6. | 01:05:55.49 | +00:12:55.44 | Detail |
10. |
Fojtík |
Rastislav | Dubí | #31# | muži | 7. | 01:08:30.50 | +00:15:30.45 | Detail |
11. |
Křížová |
Libuše | VTŽ Chomutov | #208# | ženy | 4. | 01:10:30.09 | +00:17:30.04 | Detail |
12. |
Radics |
Marek | Magistrát města Most | #135# | muži | 8. | 01:11:34.42 | +00:18:34.37 | Detail |
13. |
Pataky |
Marek | Žatec | #129# | muži | 9. | 01:11:34.89 | +00:18:34.84 | Detail |
14. |
Vlach |
Michal | | #292# | muži | 10. | 01:12:33.01 | +00:19:32.96 | Detail |
15. |
Karbanová |
Michaela | | #70# | ženy | 5. | 01:13:16.31 | +00:20:16.26 | Detail |
16. |
Klouček |
Martin | Šneci v běhu | #73# | muži | 11. | 01:13:16.71 | +00:20:16.66 | Detail |
17. |
Olšer |
Tomáš | AK DUCHCOV | #212# | muži | 12. | 01:14:02.34 | +00:21:02.29 | Detail |
18. |
Štenclová |
Lenka | České Budějovice | #165# | ženy | 6. | 01:14:08.95 | +00:21:08.90 | Detail |
19. |
Kabátová |
Andrea | | #285# | ženy | 7. | 01:14:34.47 | +00:21:34.42 | Detail |
20. |
Kučera |
Miroslav | Malé Žernoseky | #91# | muži | 13. | 01:15:23.84 | +00:22:23.79 | Detail |
21. |
Čalfová |
Andrea | | #12# | ženy | 8. | 01:15:29.41 | +00:22:29.36 | Detail |
22. |
Stehlíková |
Radka | Běžci Chomutov | #151# | ženy | 9. | 01:15:38.59 | +00:22:38.54 | Detail |
23. |
Zelenda |
Radek | | #282# | | 1. | 01:15:38.68 | +00:22:38.63 | Detail |
24. |
Stuchlý |
Zdeněk | Teplice | #152# | muži | 14. | 01:15:49.72 | +00:22:49.67 | Detail |
25. |
Rychnovský |
Tomáš | SKP Sever Teplice | #142# | muži | 15. | 01:17:53.88 | +00:24:53.83 | Detail |
26. |
ŠULÍKOVÁ |
Markéta | Kostomlaty pod Milešovkou | #166# | ženy | 10. | 01:17:54.01 | +00:24:53.96 | Detail |
27. |
Pánková |
Jana | Běžci Chomutov | #126# | ženy | 11. | 01:18:47.77 | +00:25:47.72 | Detail |
28. |
Oros |
Ladislav | SG Malé Žernoseky | #125# | muži | 16. | 01:20:16.60 | +00:27:16.55 | Detail |
29. |
Poschl |
Michal | | #290# | muži | 17. | 01:22:21.18 | +00:29:21.13 | Detail |
30. |
Hladíková |
Marcela | Chabařovice | #44# | ženy | 12. | 01:22:57.81 | +00:29:57.76 | Detail |
31. |
Kytýr |
Pavel | SRTG Teplice | #95# | muži | 18. | 01:23:13.10 | +00:30:13.05 | Detail |
32. |
Kotlář |
Lukáš | | #293# | muži | 19. | 01:23:22.99 | +00:30:22.94 | Detail |
33. |
Čížová |
Petra | | #15# | ženy | 13. | 01:25:31.42 | +00:32:31.37 | Detail |
34. |
Jedličková |
Linda | Meziboří | #205# | ženy | 14. | 01:25:31.59 | +00:32:31.54 | Detail |
35. |
Provázková |
Věra | | #297# | ženy | 15. | 01:25:38.14 | +00:32:38.09 | Detail |
36. |
Malecký |
Robert | Ústí nad Labem | #103# | muži | 20. | 01:33:01.58 | +00:40:01.53 | Detail |
37. |
Nešporová |
Věra | Brno | #119# | ženy | 16. | 01:37:55.29 | +00:44:55.24 | Detail |
DNF |
Kraus |
Tomáš | Ústí nad Labem | #85# | muži | | | | Detail |
DNS |
Lédlová |
Naděžda | MaLé-R | #98# | ženy | | | | Detail |
irontime - irontime.cz | Našli jste nesrovnalost? Kontaktujte nás info@irontime.cz | DNS = Did Not Start = Nestartoval/a | DNF = Did Not Finish = Nedokončil/a | DQ, DSQ = Disqualified = Diskvalifikace |