Oficiální Výsledková listina Třeboňský maraton
20. 10. 2018

Půlmaraton / Half Marathon / Halbmarathon

# Příjmení Jméno Klub st. č.Kategorie# v kat.Oficiální časZtrátaČipový čas
1. ŠTĚPÁNÍK PavelTJ Sušice#1452Vlci1.01:15:13Detail
2. ŠULC VojtěchTřebusice#1463Vlci2.01:15:20+00:00:07Detail
3. SOUKUP JosefSK Studenec#1379Vlci3.01:16:57+00:01:44Detail
4. BERENGUER SantiagoAdidas Runners Prague- LaFoia.com Onil#764Vlci4.01:19:01+00:03:48Detail
5. FRAUENBERG HynekŠneci v běhu#889Vlci5.01:19:35+00:04:2201:19:33.86Detail
6. STOLÁRIK PetrrBenešovský běžecký klub#1392MMasters1.01:19:43+00:04:30Detail
7. HAVEL FilipBK Louny#920Vlci6.01:19:49+00:04:36Detail
8. SOUKUPOVÁ ValerieSK Studenec#1381Gazely1.01:19:52+00:04:39Detail
9. POSPÍŠIL PavelBenešovský běžecký klub#1294Vlci7.01:21:46+00:06:3301:21:43.75Detail
10. JAHODA VítBenešovský bežecký klub#983Vlci8.01:22:22+00:07:0901:22:20.72Detail
11. HEJNA DaliborBrno#926Vlci9.01:22:29+00:07:1601:22:26.82Detail
12. BLÁHA LukášJindřichův Hradec#768Vlci10.01:22:34+00:07:2101:22:33.08Detail
13. ZIGL MichalSport LaV#1565Vlci11.01:23:09+00:07:5601:23:07.02Detail
14. KOMÍNEK JiříHorní Bojanovice#1061MMasters2.01:23:15+00:08:02Detail
15. KUBÍČEK OndřejPraha#1108Vlci12.01:23:56+00:08:4301:23:52.52Detail
16. KOŘÍNEK AdamČernošice#1071Vlci13.01:24:12+00:08:59Detail
17. DROZD LukasStary Plzenec#850Vlci14.01:24:13+00:09:00Detail
18. CIPÍN JiříČeské Budějovice#802Vlci15.01:24:26+00:09:1301:24:24.81Detail
19. SVOBODA ErikAtletika Písek#1405Veteráni1.01:24:48+00:09:3501:24:47.22Detail
20. VESELÍK MiroslavSK Svěrák#1518Vlci16.01:24:50+00:09:37Detail
21. MAREČEK JiriPraha 2#1162MMasters3.01:24:55+00:09:42Detail
22. MUCHA JaromírNHÚ Balinka VM#1199MMasters4.01:25:18+00:10:0501:25:16.60Detail
23. MRKÁČEK StanislavBK Spořice/Sweep Ultimate Gym#1197Vlci17.01:25:35+00:10:2201:25:33.72Detail
24. PŘECH AlešHO Alpin 4#1306Vlci18.01:25:47+00:10:3401:25:45.00Detail
25. GAHURA OndřejČeské Budějovice#896Vlci19.01:25:50+00:10:3701:25:47.57Detail
26. RYŠAVÝ ZdeněkOkříšky#1339Vlci20.01:25:53+00:10:4001:25:48.27Detail
27. KUJÍČEK MichalBK Spořice #1113Vlci21.01:26:03+00:10:5001:26:02.33Detail
28. LIPPL JanBěžímpro.cz Centrum BAZALKA#1134Vlci22.01:27:04+00:11:5101:27:01.28Detail
29. KOTLÍKOVÁ PetraTJ BANES Slavoj Pacov#1080Gazely2.01:27:11+00:11:5801:27:10.22Detail
30. PAČÁK TomášBenešovský běžecký klub#1249Vlci23.01:27:23+00:12:1001:27:21.09Detail
31. CHLUPOVÁ Terezawww.dvabezci.cz#978Gazely3.01:27:32+00:12:1901:27:30.25Detail
32. MĚCHURA MarekSk Svěrák#1177Vlci24.01:28:22+00:13:0901:28:20.01Detail
33. JEŽEK JanSK Svěrák#999Vlci25.01:28:23+00:13:1001:28:21.25Detail
34. ELMECKER StefanRlc Sterngartl/Hirtsteintropy#866MMasters5.01:28:57+00:13:4401:28:53.67Detail
35. SEDLÁČEK MiroslavPlzeňští běžci KLUB#1346Vlci26.01:29:01+00:13:48Detail
36. HOLÝ JakubIvančice#949Vlci27.01:29:32+00:14:1901:29:28.61Detail
37. DĚD PetrMK Prostějov#1468Vlci28.01:30:00+00:14:4701:29:56.91Detail
38. KADLEC MiroslavKamenný Újezd#1013MMasters6.01:30:03+00:14:50Detail
39. SKLENÁŘ JanŘevnice#1360MMasters7.01:30:11+00:14:5801:30:06.76Detail
40. BACHRATÝ PavelRockrunners Blansko#743Veteráni2.01:30:21+00:15:0801:30:16.73Detail
41. MAREČEK JanTEMPO MAKERS#1161MMasters8.01:30:27+00:15:1401:30:25.57Detail
42. VANĚČEK Karel CK Vinohradské šlapky#1503Vlci29.01:30:28+00:15:1501:30:24.53Detail
43. ČÍŽEK JanSRTG Nové Strašecí#823Vlci30.01:30:46+00:15:3301:30:43.85Detail
44. JAHODA MartinBenešovský běžecký klub#982Vlci31.01:31:08+00:15:5501:31:04.76Detail
45. ŠEBESTA PetrChrudim#1415MMasters9.01:31:31+00:16:1801:31:28.76Detail
46. SPERLING PetrČeské Budějovice#1383MMasters10.01:31:40+00:16:2701:31:36.08Detail
47. KOTLÍK KamilHegesh#1079MMasters11.01:31:41+00:16:2801:31:38.78Detail
48. PETEROVÁ Lenkasama za sebe#1271Gazely4.01:31:49+00:16:3601:31:44.73Detail
49. JIRKAL Tomáš#1001Vlci32.01:31:50+00:16:3701:31:48.29Detail
50. FUKA MartinSK Čtyři Dvory#895MMasters12.01:31:52+00:16:3901:31:50.78Detail
51. RUZICKA StefanLT Gmünd#1336MMasters13.01:32:04+00:16:5101:32:02.65Detail
52. HOLUBEC TomášRun Magazine Team#948Vlci33.01:32:11+00:16:5801:32:06.72Detail
53. JOHANÍKOVÁ LucieAC Moravská Slávia#1004Gazely5.01:32:14+00:17:01Detail
54. VAVREČEK MiroslavBK Bechyně#1509Veteráni3.01:32:20+00:17:0701:32:16.28Detail
55. PÍCHAL TomášRůžďka#1277Veteráni4.01:32:24+00:17:1101:32:22.30Detail
56. LACINA JiriPraha#1125MMasters14.01:32:38+00:17:2501:32:34.81Detail
57. ŠIMŮNKOVÁ SimonaTRISK ČB#1424Gazely6.01:32:40+00:17:2701:32:37.10Detail
58. PRAIS MarcelSokol Křemže#1297Vlci34.01:32:44+00:17:3101:32:43.51Detail
59. NOSÁL PetrSuchdol nad Lužnicí#1217Vlci35.01:32:44+00:17:3101:32:40.57Detail
60. PASEKA ŠtěpánUDH#1255Vlci36.01:33:18+00:18:05Detail
61. HAVEL AntonínTlučná#919MMasters15.01:33:26+00:18:13Detail
62. LUBER NorbertMTG Mannheim Triathlon#1140MMasters16.01:33:45+00:18:3201:33:42.22Detail
63. BONDAR GrygoriiPrague#780Vlci37.01:33:53+00:18:4001:33:48.45Detail
64. SLÁMA JiříBOJ Žďár nad Sázavoz#1366Veteráni5.01:33:54+00:18:4101:33:41.31Detail
65. NOVOTNÝ LubošLumpi u pumpy Ivančice#1227Vlci38.01:34:05+00:18:5201:34:01.86Detail
66. MAGOČI JanStřelské Hoštice#1149Vlci39.01:34:15+00:19:0201:34:11.03Detail
67. BALZER ArmandoInterlaken#749MMasters17.01:34:15+00:19:0201:34:11.16Detail
68. KORBÁŠOVÁ GabrielaŽatec#1067ZMasters1.01:34:28+00:19:1501:34:24.90Detail
69. SCHICK JindřichBrno#1355MMasters18.01:34:44+00:19:3101:34:40.71Detail
70. TÝLA OndřejČeské Budějovice#1489Vlci40.01:34:54+00:19:4101:34:50.93Detail
71. ŠTĚPÁNEK MichalČeské Budějovice#1451Vlci41.01:34:55+00:19:4201:34:51.99Detail
72. UHLÍŘ Tomáš#1491MMasters19.01:35:03+00:19:50Detail
73. SÝKORA FrantišekDobřejovice#1600Veteráni6.01:35:13+00:20:0001:35:07.69Detail
74. NOVOTNÁ PetraBrtnice#1226Gazely7.01:35:13+00:20:00Detail
75. LAŽA OndřejJičín#1128Vlci42.01:35:29+00:20:1601:35:25.35Detail
76. ŠEMBERA MartinAdventní běhání -106#1419Vlci43.01:35:43+00:20:3001:35:23.76Detail
77. ZAORAL JiříVSSV Čunín - Kouty#1556MMasters20.01:35:44+00:20:3101:35:22.23Detail
78. MAREK MilošPelhřimov#1164Vlci44.01:35:52+00:20:3901:35:46.92Detail
79. ZEMÁNKOVÁ Eva AC Moravská Slavia Brno#1561Gazely8.01:35:53+00:20:4001:35:49.41Detail
80. INDRA MarekProstějov#981MMasters21.01:35:58+00:20:4501:35:12.23Detail
81. KADLEC DanČerný uhlí 04#1012Vlci45.01:36:29+00:21:1601:36:24.61Detail
82. DOUPNÍK JaromírTelč#846Vlci46.01:36:30+00:21:1701:36:24.53Detail
83. DRÁBEK MatějKladno#847Vlci47.01:36:37+00:21:2401:36:28.28Detail
84. KOZLER VladimírLiga atletů Pelhřimov#1086MMasters22.01:36:41+00:21:2801:36:35.05Detail
85. ARDAMICA David#737Vlci48.01:36:46+00:21:3301:36:40.61Detail
86. PELIKÁN KarelBenešovský běžecký klub#1268Vlci49.01:37:01+00:21:4801:36:59.05Detail
87. NEČAS ZdeněkRUNGO.cz#1210Vlci50.01:37:09+00:21:5601:37:03.38Detail
88. GREŠL MichalPraha#899Vlci51.01:37:13+00:22:0001:37:05.75Detail
89. ŠVEC PavelČeské Budějovice#1466Vlci52.01:37:21+00:22:0801:37:14.68Detail
90. MINAŘÍK RostislavSRTG Nové Strašecí#1188Vlci53.01:37:27+00:22:1401:37:20.63Detail
91. JESTŘÍBKOVÁ LadaUniversal USU Team#997ZMasters2.01:37:44+00:22:3101:37:39.83Detail
92. CHLAD LukášPlzeň#976Vlci54.01:37:47+00:22:3401:37:10.17Detail
93. EFFMERT Marek Nový Bor#862Vlci55.01:37:57+00:22:4401:37:53.80Detail
94. ROSA ZdeněkŽatec#1330MMasters23.01:38:07+00:22:5401:38:00.02Detail
95. KUKAČKA MartinPraha#1114MMasters24.01:38:15+00:23:0201:38:04.37Detail
96. PORUBSKÝ MartinMartin#1293Vlci56.01:38:16+00:23:0301:38:06.68Detail
97. BUBAL MilanČeské Budějovice#789MMasters25.01:38:22+00:23:0901:38:18.01Detail
98. MINX JanKbely cycling team#1189MMasters26.01:38:28+00:23:1501:38:20.65Detail
99. HANZLIK JosefTJ Meganek#915Vlci57.01:38:32+00:23:1901:38:23.35Detail
100. BARTÍK DavidMST Jihlava#752Vlci58.01:38:34+00:23:2101:38:29.58Detail
101. VANĚK PetrŠneci v běhu #1504Veteráni7.01:38:50+00:23:3701:38:43.77Detail
102. ŠKUBAL RadekŠneci v běhu#1435MMasters27.01:38:50+00:23:3701:38:42.57Detail
103. DIVIŠ FrantišekKČT Havlíčkův Brod#835Veteráni8.01:38:57+00:23:4401:38:51.00Detail
104. ŠMOLKA PavelPraha #1442MMasters28.01:39:08+00:23:5501:39:00.73Detail
105. PUNČOCHÁŘ PetrČeský Brod#1311Vlci59.01:39:11+00:23:5801:38:57.70Detail
106. PUJMAN VítSvatá#1310Vlci60.01:39:11+00:23:5801:39:05.98Detail
107. VARŠAVSKÝ JanBizon klub Rakovník#1507MMasters29.01:39:28+00:24:15Detail
108. MOLÍK BohumírPelhřimov#1191MMasters30.01:39:31+00:24:1801:39:23.45Detail
109. DUBSKÝ DaliborTřemošná#854MMasters31.01:39:33+00:24:2001:38:48.55Detail
110. BARTOŇKOVÁ NinaAK Drnovice#753Gazely9.01:39:36+00:24:2301:39:32.12Detail
111. WATZINGER FranzUnion RLC Sterngartl#1548MLegendy1.01:39:37+00:24:24Detail
112. STEJSKAL MarekMnichovice#1390MMasters32.01:39:39+00:24:2601:38:41.94Detail
113. WALDMANN VáclavHaka Racing Team#693Vlci61.01:39:42+00:24:2901:39:05.65Detail
114. ŠKVOR David Petroupim #1437Vlci62.01:39:43+00:24:3001:39:36.29Detail
115. TROJEK PavelPraha#1480Vlci63.01:39:52+00:24:3901:39:43.26Detail
116. POSSOLT MartinPraha#1296Vlci64.01:39:53+00:24:4001:39:46.28Detail
117. FRÖHLICH KrisztianWiener Neudorf#891Vlci65.01:40:00+00:24:4701:39:49.17Detail
118. MUNTEANU AlanSK Kondor#1202MMasters33.01:40:00+00:24:4701:39:55.08Detail
119. MACHO JanCeske Budejovice#1155Vlci66.01:40:01+00:24:4801:39:50.83Detail
120. KŘÍŽOVÁ LibušeHora Svaté Kateřiny#1104Gazely10.01:40:03+00:24:5001:39:56.08Detail
121. AUGSTENOVÁ PetraJiskra Třeboň #739Gazely11.01:40:03+00:24:5001:39:58.04Detail
122. HAGHOFER Manuel Union RLC STERNGARTL#906Vlci67.01:40:03+00:24:5001:39:59.48Detail
123. MARKES FrantišekČeské Budějovice#1166Vlci68.01:40:04+00:24:5101:39:31.82Detail
124. FRYŠOVÁ KristýnaPraha 8#893ZMasters3.01:40:07+00:24:5401:39:57.57Detail
125. BALIHAR JiříBalini#744MMasters34.01:40:10+00:24:5701:39:59.79Detail
126. EIBENSTEINER ArnoldUnion RLC STERNGARTL#863Vlci69.01:40:11+00:24:5801:40:07.62Detail
127. PROUZA MartinLOKO Beroun - Divný holky#1304Veteráni9.01:40:12+00:24:5901:40:07.07Detail
128. VAGNEROVÁ Zuzana#1499Gazely12.01:40:14+00:25:0101:39:22.20Detail
129. VÍTŮ LiborPelhřimov#1529MMasters35.01:40:19+00:25:0601:40:12.89Detail
130. HUBÁČEK AlešČeské Budějovice#964Vlci70.01:40:19+00:25:0601:40:12.93Detail
131. KAJABA VáclavLadermon Team#1017MMasters36.01:40:29+00:25:1601:39:56.74Detail
132. HAUR PavelPlzeň#917MMasters37.01:40:35+00:25:2201:40:27.68Detail
133. LEDVINOVÁ SimonaLubenec#1129Gazely13.01:40:37+00:25:2401:40:29.41Detail
134. GENČUROVÁ JanaRužindol#897ZMasters4.01:40:46+00:25:3301:40:43.34Detail
135. HICL MartinVelke Pavlovice#932MMasters38.01:40:56+00:25:4301:40:50.97Detail
136. VIKTORA Lukáš Kestřany #1522Vlci71.01:40:57+00:25:4401:40:21.91Detail
137. ŠINÁGLOVÁ LenkaBenešovský běžecký klub#1425ZMasters5.01:41:05+00:25:5201:40:58.55Detail
138. HÁBA JanJoskatel Team#901Vlci72.01:41:22+00:26:0901:41:09.85Detail
139. JONES NathanMika Training (Prague)#1209Vlci73.01:41:38+00:26:2501:41:33.43Detail
140. CHVÁTALOVÁ MarkétaSDH Dolní Jirčany#980ZMasters6.01:41:42+00:26:2901:41:29.69Detail
141. JIRÁNEK Václavbuggymoje.cz#1000Vlci74.01:41:43+00:26:30Detail
142. ČEPEC MartinTábor#815Vlci75.01:41:51+00:26:3801:41:34.16Detail
143. JANOŠŤÁK MartinČeské Budějovice#989MMasters39.01:42:07+00:26:5401:41:51.39Detail
144. KŘEMEN JaroslavHC Válec#309Vlci76.01:42:21+00:27:0801:42:15.53Detail
145. DE KROON AdriaanRoztoky u Prahy#832Vlci77.01:42:28+00:27:1501:42:09.42Detail
146. VÍTKOVÁ ZuzanaBK Žatec#1527Veteránky1.01:42:36+00:27:2301:42:29.80Detail
147. ZÁLOHA MiroslavPBK Kravaře#1554Vlci78.01:42:37+00:27:2401:42:28.35Detail
148. POP TomasHoroklub Pardubice#1292Vlci79.01:42:53+00:27:4001:42:39.50Detail
149. CÍSAŘ JanTlučná#804Vlci80.01:42:55+00:27:4201:42:48.23Detail
150. PUNČOCHÁŘOVÁ DitaKerberos#1312ZMasters7.01:42:55+00:27:4201:42:44.38Detail
151. CISAŘOVÁ DanaTlučná#805Gazely14.01:42:56+00:27:43Detail
152. ČIŽINSKÝ Jaroslav Praha#824MMasters40.01:42:59+00:27:4601:42:48.68Detail
153. MACEK JanŠumperk#1143Vlci81.01:43:07+00:27:5401:42:58.06Detail
154. ZÁMEČNÍK OndraŠumík team#1555Vlci82.01:43:19+00:28:0601:43:09.98Detail
155. JANÁS MiroslavČB#986MMasters41.01:43:25+00:28:1201:43:19.94Detail
156. SÝKORA TomášRC Partizan Beograd#1409MMasters42.01:43:36+00:28:2301:43:18.17Detail
157. ANTOŠ JanPraha#736MMasters43.01:43:37+00:28:2401:43:22.95Detail
158. HLAVÁČ MiroslavPříbram #933Veteráni10.01:43:37+00:28:2401:43:26.03Detail
159. KLAUSER Ondřej#1037Vlci83.01:43:45+00:28:3201:42:55.88Detail
160. HOVORKA JanČeské Budějovice#959Vlci84.01:43:45+00:28:3201:43:24.13Detail
161. SCHMELZ KaterinaSC Ainring#1356Gazely15.01:43:56+00:28:4301:43:45.99Detail
162. CIBOCH AlexanderHoheneich#1598MMasters44.01:43:57+00:28:4401:43:42.22Detail
163. KUPKA LiborRozběháme Česko - Plzeň#1117Vlci85.01:44:06+00:28:5301:43:50.32Detail
164. SCHMIDT KerstinSchrems #1358Gazely16.01:44:06+00:28:5301:43:56.75Detail
165. FAIT TomášGradus s.r.o.#872Vlci86.01:44:09+00:28:5601:43:34.22Detail
166. ŇOREK ZdeněkZdimerice#1216MMasters45.01:44:10+00:28:5701:43:45.26Detail
167. ROTT OldaPraha#1332Vlci87.01:44:18+00:29:0501:43:54.76Detail
168. PISCHNOTH Pavel#1281MMasters46.01:44:24+00:29:1101:44:14.39Detail
169. SCHMELZ ManfredSC Ainring#1357MMasters47.01:44:24+00:29:1101:44:03.53Detail
170. HŘEBAČKOVÁ IvaHodonín#963Gazely17.01:44:32+00:29:1901:44:23.84Detail
171. ČAPUTA JiříDámy a paní Střížkovské#810Vlci88.01:44:36+00:29:2301:43:50.63Detail
172. NÁPLAVA MartinSK Nové Chabry#1208MMasters48.01:44:44+00:29:3101:44:29.77Detail
173. WEHRBERGER PavelVeselí nad Lužnicí#1549MMasters49.01:44:44+00:29:3101:44:29.19Detail
174. GERI AdamAKTD#898Vlci89.01:44:44+00:29:3101:44:33.16Detail
175. NOVAKOVA KamilaSquadra nonathletica fanatica#1222Gazely18.01:44:45+00:29:32Detail
176. CHALUPSKÝ LadislavTelč#974Vlci90.01:44:50+00:29:3701:44:44.50Detail
177. SOKOLÍK VladimírTrhové Sviny#1375Veteráni11.01:45:00+00:29:4701:44:55.95Detail
178. MOTLÍK JanPlzeň#1193MMasters50.01:45:01+00:29:4801:44:45.83Detail
179. SPÁČIL JanHněvotín #558MMasters51.01:45:05+00:29:5201:44:56.95Detail
180. ENGLIŠ Petr#869Vlci91.01:45:07+00:29:5401:44:58.46Detail
181. JANÁS PavelŽarošice#987Vlci92.01:45:13+00:30:0001:45:07.67Detail
182. ZEZULA OndřejDačice#1564Vlci93.01:45:14+00:30:0101:45:04.88Detail
183. RECHTORIKOVÁ LindaTEMPO MAKERS#1320Gazely19.01:45:14+00:30:0101:45:06.12Detail
184. SLEPIČKA KarelČeské Budějovice#1368Vlci94.01:45:16+00:30:0301:45:05.47Detail
185. KODĚROVÁ HanaPraha 4#1052Gazely20.01:45:20+00:30:0701:45:10.66Detail
186. KARAS Adamghb#1021Vlci95.01:45:22+00:30:0901:44:38.67Detail
187. KRÁL VáclavRozběháme Česko#1088Vlci96.01:45:25+00:30:1201:45:10.48Detail
188. FIALA StanislavČeské Budějovice#879Vlci97.01:45:26+00:30:13Detail
189. HLOBILOVÁ MartinaSquadra nonathletica fanatica#937Gazely21.01:45:39+00:30:2601:45:29.74Detail
190. HADRAVA AdamPraha#904Vlci98.01:45:51+00:30:3801:45:41.48Detail
191. PIŠVEJC Lukáš Mariánské Lázně #1282Vlci99.01:45:51+00:30:3801:45:03.68Detail
192. SMRŽ JakubBěžímPro.cz Centrum BAZALKA#555Vlci100.01:45:52+00:30:3901:45:31.83Detail
193. STRAKA KamilDacice#1393MMasters52.01:45:55+00:30:4201:45:47.72Detail
194. RADA TomášVeselí nad Lužnicí#1313MMasters53.01:46:01+00:30:4801:45:41.69Detail
195. SVÁČEK RadekVeseli n/L#1402MMasters54.01:46:11+00:30:5801:45:51.52Detail
196. KOTEK MichalPavlíkov#1075Vlci101.01:46:15+00:31:0201:46:01.95Detail
197. VÍTOVÁ KamilaŠneci v běhu#1528ZMasters8.01:46:16+00:31:0301:45:27.66Detail
198. LANGEROVÁ TerezaJindřichův Hradec#1126ZMasters9.01:46:25+00:31:12Detail
199. ČERVENKA MartinHáje#822Vlci102.01:46:27+00:31:1401:46:00.46Detail
200. ŠULC MichalPlzeň#1462MMasters55.01:46:35+00:31:2201:46:26.47Detail
201. HANKOVCOVÁ OlgaStrakonice#913ZMasters10.01:46:37+00:31:2401:45:55.60Detail
202. ECKEL MarkusLAC Harlekin#1586Vlci103.01:46:44+00:31:3101:46:30.72Detail
203. PÍSAŘÍK Josef#1280Vlci104.01:46:48+00:31:3501:46:36.38Detail
204. STRONDL RobertLT Gmünd#1396MMasters56.01:46:48+00:31:3501:46:32.71Detail
205. HAUSER KarelPrahaStrakonice#918MMasters57.01:46:52+00:31:3901:46:37.63Detail
206. KROFTA Jiří#1099MLegendy2.01:46:53+00:31:40Detail
207. HADRAVA PetrPraha#905Veteráni12.01:46:53+00:31:4001:45:17.44Detail
208. HAVLOVÁ IvanaOlomouc#922Gazely22.01:46:59+00:31:4601:46:43.40Detail
209. MOULISOVÁ HelenaMirošov#1195ZMasters11.01:47:02+00:31:4901:46:55.64Detail
210. DAVÍDKOVÁ LucieValachiarun.cz#830Gazely23.01:47:10+00:31:5701:46:57.76Detail
211. VAČKÁŘ JanRun magazin team#1497MMasters58.01:47:17+00:32:0401:47:07.85Detail
212. OTRUBOVÁ IvonaTJ Sokol Plumlov#1246ZMasters12.01:47:18+00:32:05Detail
213. FEJFÁREK TomášPivo a myslivec#876Vlci105.01:47:21+00:32:0801:47:06.31Detail
214. ŠKRAMPALOVÁ TerezaPivo a myslivec#1434Gazely24.01:47:21+00:32:0801:47:05.60Detail
215. KORSELT JanPraha#1070ZMasters13.01:47:38+00:32:2501:47:21.01Detail
216. RAJMON OndřejPraha#1314Vlci106.01:47:39+00:32:26Detail
217. ANDEL MichalBoj Zdar nad Sazavou#734Vlci107.01:47:49+00:32:3601:47:36.37Detail
218. KOSOVÁ MichaelaSOOB Rychnov n. Kn.#1073Veteránky2.01:47:54+00:32:4101:47:44.46Detail
219. KADLÁČOVÁ PetraPraha#1011Gazely25.01:47:54+00:32:4101:47:27.57Detail
220. MYŠKA DušanRychnov nad Kněžnou#1205MMasters59.01:47:55+00:32:4201:47:46.26Detail
221. LEHEČKOVÁ VeronikaKněžmost#1130Gazely26.01:47:59+00:32:46Detail
222. KALKUSOVÁ MariePraha 3#1019Gazely27.01:48:01+00:32:4801:47:29.83Detail
223. MACOUREK JiříEtriatlon Team#1147MMasters60.01:48:02+00:32:4901:47:30.69Detail
224. SLABIHOUDEK JanPraha#1363MMasters61.01:48:03+00:32:5001:47:44.76Detail
225. SMRČINOVÁ MarkétaBorotín u Tabora#1373Gazely28.01:48:03+00:32:5001:47:45.53Detail
226. ŠLECHTA EvženPraha#1438MMasters62.01:48:04+00:32:5101:47:12.96Detail
227. VITHOVÁ MartinaSezimovo Ústí#1526Gazely29.01:48:12+00:32:59Detail
228. PECHÁČEK JakubTrezor#1261Vlci108.01:48:13+00:33:0001:47:22.10Detail
229. DOHNALOVÁ TerezaHello bank!#841Gazely30.01:48:14+00:33:0101:47:28.63Detail
230. ADAMOVÁ ŽanetaJeníčkovy Mařenky#732Gazely31.01:48:16+00:33:0301:48:09.96Detail
231. MACEK RomanCyklo Power Team#1144MMasters63.01:48:26+00:33:13Detail
232. NOHAVA KarelAKTD#1215Veteráni13.01:48:26+00:33:1301:48:17.12Detail
233. KUŠNIER PavelPraha#1120MMasters64.01:48:44+00:33:3101:48:26.82Detail
234. KUŠNIER LenkaPraha #1119Gazely32.01:48:44+00:33:3101:48:26.59Detail
235. VANÍKOVÁ LucieBorek#1505Gazely33.01:48:47+00:33:3401:48:35.12Detail
236. BEZPALCOVÁ ŠárkaVeselí nad Lužnicí#765Gazely34.01:48:49+00:33:3601:48:30.09Detail
237. ŠILHOVÁ AlžbětaPraha#1420Gazely35.01:48:52+00:33:3901:48:19.81Detail
238. PÁN Ladislav Praha#1251Veteráni14.01:48:54+00:33:4101:48:43.85Detail
239. FRANĚK JiříČeské Budějovice#887MMasters65.01:48:58+00:33:4501:48:51.51Detail
240. VRZÁK RomanPraha#1545MMasters66.01:48:59+00:33:4601:48:41.12Detail
241. HEJLOVÁ IvanaTýnčany#925Gazely36.01:49:02+00:33:4901:48:46.68Detail
242. PEIRSON AndrewMiddlesbrough#1264Vlci109.01:49:05+00:33:5201:48:50.18Detail
243. NOVÁKOVÁ LucieHumpolec#1224Gazely37.01:49:07+00:33:5401:48:22.97Detail
244. DANĚK Petr#827Vlci110.01:49:12+00:33:5901:49:01.48Detail
245. NEPRAŠ JanMadafaka#1212Vlci111.01:49:13+00:34:0001:48:54.29Detail
246. HLAVIZNA MartinHolešov#935Vlci112.01:49:18+00:34:0501:49:01.89Detail
247. URBAN Jaroslav Roztoky #1493MMasters67.01:49:20+00:34:0701:48:36.95Detail
248. STANEK tomaspraha#1386Veteráni15.01:49:21+00:34:0801:48:29.09Detail
249. KRÁLOVÁ Magdalena1.FC Viktor#1090Gazely38.01:49:22+00:34:0901:48:29.21Detail
250. ŠRÉDL MartinPraha 4#1446Vlci113.01:49:22+00:34:0901:49:12.73Detail
251. BOHÁČ VítUhelná Příbram#775Vlci114.01:49:23+00:34:1001:48:43.34Detail
252. KAŇKOVÁ MarieJindřichův Hradec#1020ZMasters14.01:49:27+00:34:1401:49:10.68Detail
253. KOUKLÍK StanislavBenešovský běžecký klub#1083Veteráni16.01:49:29+00:34:1601:49:11.37Detail
254. CVACH MartinPraha#806Vlci115.01:49:30+00:34:1701:49:18.54Detail
255. NOVÁKOVÁ LuciaPsáry#1223ZMasters15.01:49:32+00:34:1901:49:20.63Detail
256. KUČKA JanBOJ Žďár nad Sázavou#1112MMasters68.01:49:33+00:34:2001:49:19.79Detail
257. ŠAŠTINSKÁ SvětlanaPraha#1412Gazely39.01:49:34+00:34:2101:49:22.73Detail
258. ŠAŠTINSKÝ PetrPraha#1413Vlci116.01:49:34+00:34:2101:49:23.57Detail
259. ČERNÝ AndrejMimoň#819Vlci117.01:49:35+00:34:2201:48:46.83Detail
260. HOLKOVÁ KateřinaPraha 4#946Gazely40.01:49:37+00:34:2401:49:17.47Detail
261. KŘENKOVÁ RenataPříbram#1102Gazely41.01:49:37+00:34:2401:49:25.54Detail
262. BARTOŇOVÁ JanaPříbram #754Gazely42.01:49:39+00:34:2601:49:26.02Detail
263. TOPIČ JiříRačice#1478Vlci118.01:49:41+00:34:28Detail
264. MRÁČEK MarekMníšek pod Brdy#1196MMasters69.01:49:42+00:34:2901:49:10.68Detail
265. NOSILOVÁ AnnaBKV Holýšov#1218Gazely43.01:49:43+00:34:3001:49:27.13Detail
266. JOŠEK PřemyslŠneci v běhu#1005MMasters70.01:49:46+00:34:3301:48:51.13Detail
267. MUNTEANU HanaKalda team#1203ZMasters16.01:49:52+00:34:3901:49:38.09Detail
268. HÁJEK ZdeněkBrno#907Vlci119.01:49:58+00:34:4501:49:20.25Detail
269. CHEMČUK MiroslavRudice#975MMasters71.01:49:58+00:34:45Detail
270. WÍTTEK RichardRájec-Jestřebí#1550MMasters72.01:49:59+00:34:46Detail
271. DLOUHÝ VladimírBrno#837Veteráni17.01:50:00+00:34:4701:49:03.64Detail
272. SLEPICKOVA PetraPraha#550Gazely44.01:50:03+00:34:5001:49:50.01Detail
273. MARČAN PavelUherčice u Znojma#1160MMasters73.01:50:06+00:34:5301:49:45.26Detail
274. MATĚJKA Martin#1173Vlci120.01:50:06+00:34:5301:49:48.13Detail
275. NOVÁK JosefHumpolec#1221MLegendy3.01:50:12+00:34:5901:49:28.90Detail
276. ZICHOVÁ TerezaSlavonice#1566Gazely45.01:50:14+00:35:01Detail
277. KASA PetrAC Dolni Chabry#1025MMasters74.01:50:15+00:35:0201:50:01.01Detail
278. KOVALIK PeterCernosice#1085Vlci121.01:50:17+00:35:0401:49:42.06Detail
279. KUČEROVÁ BlankaVotice #1111ZMasters17.01:50:32+00:35:1901:49:54.45Detail
280. SOUKUP RadekBCT#1380MMasters75.01:50:34+00:35:2101:49:53.16Detail
281. ŠOSTÝ Michal Benešov #1445MMasters76.01:50:36+00:35:2301:50:29.25Detail
282. BUČKOVÁ LenkaMST Jihlava#790ZMasters18.01:50:37+00:35:2401:50:25.37Detail
283. DOLEJŠ MiroslavGepardi Plzeň#842MMasters77.01:50:38+00:35:2501:50:28.20Detail
284. KOTENOVÁ SimonaMST JIhlava#1078ZMasters19.01:50:40+00:35:2701:50:28.06Detail
285. VRÁBEL PavelMST Jihlava#1543Vlci122.01:50:41+00:35:2801:50:28.46Detail
286. VLČKOVÁ PetraJeníčkovy Mařenky#1532ZMasters20.01:50:48+00:35:3501:50:31.82Detail
287. KLOBOUK PetrBrno#1045Veteráni18.01:50:56+00:35:4301:50:43.19Detail
288. UHLÍŘOVÁ MiroslavaLadies Triatlon Tábor#1492ZMasters21.01:50:56+00:35:4301:50:10.76Detail
289. ŠTĚRBÁKOVÁ AndreaLedenice#1456Veteránky3.01:51:04+00:35:5101:50:46.39Detail
290. ŽÁKOVEC JiříBKPB Plzeň#1573MMasters78.01:51:06+00:35:5301:50:21.23Detail
291. KOLONIČNÁ PetraBrno#1058Gazely46.01:51:08+00:35:5501:50:50.22Detail
292. TUČÁKOVÁ OlgaPlzen#1483ZMasters22.01:51:12+00:35:5901:50:57.61Detail
293. BORDOVSKÝ Michal#781Vlci123.01:51:15+00:36:0201:50:33.14Detail
294. ŠVÁBOVÁ Markéta1.FC Viktor#1465Gazely47.01:51:18+00:36:0501:50:25.06Detail
295. ŠKOPEK JakubNovosedly nad Nežárkou#1432Vlci124.01:51:25+00:36:1201:50:32.73Detail
296. HORNÍČEK ZdeněkPraha#957Vlci125.01:51:25+00:36:1201:50:26.82Detail
297. PŘIBYL IvanSezimovo Ústí#1308MMasters79.01:51:28+00:36:1501:51:12.32Detail
298. PRCHLÍKOVÁ BarboraBenešovský běžecký klub#1301ZMasters23.01:51:34+00:36:2101:51:05.47Detail
299. SLUNEČKO JindřichBBK - Benešovský běžecký klub#1370MMasters80.01:51:34+00:36:2101:51:05.89Detail
300. DVOŘÁK VladimírMT Spartak Žebrák#858Vlci126.01:51:43+00:36:3001:51:24.37Detail
301. FANDELOVÁ PavlaPraha 4#873Gazely48.01:51:47+00:36:3401:51:34.95Detail
302. PITELKA RomanPraha#1283Vlci127.01:51:54+00:36:4101:51:28.83Detail
303. KRATKY VladimirSquadra nonathletica fanatica#1091Veteráni19.01:52:00+00:36:47Detail
304. MÍKOVÁ KarolínaAtletika Vinohrady#1185Gazely49.01:52:08+00:36:5501:51:43.69Detail
305. DUBOVÁ MonikaTábor#853Gazely50.01:52:08+00:36:5501:51:13.03Detail
306. VAŠEK RadimSvatý Jan nad Malší#1508MMasters81.01:52:13+00:37:0001:51:52.84Detail
307. MAREK JanLibeň#1163MMasters82.01:52:26+00:37:13Detail
308. BÁRTA DavidPraha#751Veteráni20.01:52:27+00:37:1401:52:06.19Detail
309. DLABAL KarelAKTD#836Vlci128.01:52:32+00:37:1901:52:21.27Detail
310. KOCIAN DavidPraha#1050MMasters83.01:52:35+00:37:2201:52:14.47Detail
311. JUNGWIRTH Jan Vétřní #1007Vlci129.01:52:44+00:37:3101:52:04.66Detail
312. KUKLA LubošVeselí nad Lužnicí#1115Veteráni21.01:52:46+00:37:3301:52:26.91Detail
313. ŠMÍD VáclavFrahelž#1441MMasters84.01:53:05+00:37:5201:52:31.08Detail
314. POKORNÝ MiroslavBenešov u Prahy#1288Vlci130.01:53:07+00:37:5401:52:14.97Detail
315. KROBOVÁ RomanaPraha#1098Gazely51.01:53:11+00:37:5801:52:44.97Detail
316. ŠTĚPÁNKOVÁ EvaČeské Budějovice#1453Gazely52.01:53:14+00:38:0101:52:59.87Detail
317. TOMANOVÁ Štěpánka TJ Jiskra Třeboň#1473Gazely53.01:53:16+00:38:0301:53:00.57Detail
318. ČAPKOVÁ Monika#809Gazely54.01:53:24+00:38:1101:53:07.36Detail
319. MACHÁČEK JiříBOJ Žďár nad Sázavou#1151MMasters85.01:53:26+00:38:1301:53:11.55Detail
320. STEHLÍKOVÁ Radka Běžci Chomutov#1389ZMasters24.01:53:40+00:38:2701:52:49.64Detail
321. BOHÁČ ZDENĚKUhelná Příbram#776MMasters86.01:53:46+00:38:3301:53:05.07Detail
322. ROTT Christian#1331Veteráni22.01:53:52+00:38:3901:53:30.29Detail
323. SCHWARZBECK PetrTeam Blackbeck#1587MMasters87.01:53:55+00:38:4201:53:49.49Detail
324. ČERMÁK OndřejLitvínov#816Vlci131.01:53:59+00:38:4601:53:41.33Detail
325. ČERNÁ JanaBKV Holýšov#817ZMasters25.01:54:02+00:38:4901:53:34.35Detail
326. BOHÁČOVÁ ANNAUhelná Příbram#778Gazely55.01:54:05+00:38:5201:53:25.14Detail
327. MERINSKA JanaTábor#1179ZMasters26.01:54:06+00:38:5301:53:40.37Detail
328. KUDROVÁ NellyPraha#323Gazely56.01:54:08+00:38:5501:53:24.47Detail
329. PETR JakubLiga atletů Pelhřimov#1273Vlci132.01:54:13+00:39:0001:53:39.40Detail
330. LHOTSKÝ RadekLiga atletů Pelhřimov#1133MMasters88.01:54:14+00:39:0101:53:40.46Detail
331. MUSIL ZdeněkSoběslav#1204MMasters89.01:54:18+00:39:0501:53:14.60Detail
332. KRČEK VáclavLoma Runners#1093Vlci133.01:54:19+00:39:0601:53:36.26Detail
333. SLÁDEK JanVelešín#1364Vlci134.01:54:20+00:39:0701:53:56.53Detail
334. ROUČE RadimČeský Krumlov#1333Vlci135.01:54:25+00:39:1201:54:05.34Detail
335. ŠEBKOVÁ VladimíraMořina#1416Veteránky4.01:54:30+00:39:1701:54:10.46Detail
336. VOLEK MichalBavorovice#1536MMasters90.01:54:35+00:39:2201:53:42.60Detail
337. EISNER JanČimice#864MMasters91.01:54:39+00:39:2601:54:19.62Detail
338. ŠÍP KarelANTRE Praha#1427Veteráni23.01:54:41+00:39:2801:54:14.89Detail
339. MAKOVIČKA PetrTřebíč#1158MMasters92.01:54:53+00:39:4001:54:16.54Detail
340. SEDLÁČEK PavelPlzeň#1347Veteráni24.01:54:58+00:39:4501:54:05.45Detail
341. PAROBEK Jan1971#1254MMasters93.01:55:02+00:39:4901:54:43.35Detail
342. FILIP VojtěchFondovačky#884Vlci136.01:55:04+00:39:5101:54:10.25Detail
343. SÝKORA MiroslavMotor České Budějovice#1408MMasters94.01:55:07+00:39:5401:54:27.47Detail
344. SOBOTKOVÁ Iva(R)UNISáci#1374Gazely57.01:55:12+00:39:5901:54:54.95Detail
345. MAHDAL RadekPraha#1150Vlci137.01:55:12+00:39:5901:54:56.42Detail
346. KROUPA Tomáš Praha #1100MMasters95.01:55:14+00:40:0101:54:20.47Detail
347. ELFMARKOVÁ DarjaPraha#865Gazely58.01:55:14+00:40:0101:54:38.89Detail
348. OTIPKOVÁ Lenka#1245Gazely59.01:55:14+00:40:0101:54:45.29Detail
349. EMR LukášČeské Budějovice #868Vlci138.01:55:20+00:40:0701:54:51.50Detail
350. KODYM VaclavPraha 10 - Malešice#1054MMasters96.01:55:25+00:40:1201:54:48.97Detail
351. HORKÁ Lenka#956Gazely60.01:55:26+00:40:1301:55:16.74Detail
352. KOLOUCHOVA KristynaPraha#1059Gazely61.01:55:30+00:40:1701:55:01.52Detail
353. SEDLÁČEK TomášSeko Louny#1348Vlci139.01:55:34+00:40:2101:55:18.28Detail
354. KOHOUT MichalJindřichův Hradec #1056Vlci140.01:55:44+00:40:3101:55:15.13Detail
355. HEJDUK VáclavJulča team#924Veteráni25.01:55:51+00:40:3801:55:41.53Detail
356. ŠÍPOVÁ Kateřina Praha#1428Veteránky5.01:55:52+00:40:3901:55:27.60Detail
357. MARKVART JakubCubicor team#1167Vlci141.01:56:06+00:40:5301:55:52.76Detail
358. HAVELKA MartinPelhřimov#921Veteráni26.01:56:10+00:40:5701:55:48.80Detail
359. ZEDNÍK PetrSpolí#1558Vlci142.01:56:11+00:40:5801:55:31.75Detail
360. NESLÁDKOVÁ DagmarOlfin Car Ski team #1213Gazely62.01:56:14+00:41:0101:55:52.55Detail
361. TUČKOVÁ DagmarSporticus/Sky4run#1484Gazely63.01:56:17+00:41:0401:56:08.54Detail
362. FRANK RadimPlzeň#888MMasters97.01:56:18+00:41:0501:55:21.12Detail
363. SEDLÁČEK KarelPlzeň#1345Vlci143.01:56:18+00:41:0501:55:22.32Detail
364. VITHA JanSezimovo Ústí#1524Vlci144.01:56:19+00:41:0601:55:58.50Detail
365. HABR JosefPraha#903MMasters98.01:56:22+00:41:0901:55:26.42Detail
366. ŠANDA JanKladno#1410MMasters99.01:56:25+00:41:1201:55:55.08Detail
367. KOFROŇ Jiří Praha#1055Vlci145.01:56:30+00:41:1701:56:15.70Detail
368. KRKOŠOVÁ MichaelaBenešovský běžecký klub#1097Gazely64.01:56:37+00:41:2401:56:25.78Detail
369. BEJDÁKOVÁ DenisaCubicor team#758Gazely65.01:56:39+00:41:2601:56:24.98Detail
370. HORÁKOVÁ VendulaHustopeče#955Gazely66.01:56:39+00:41:2601:56:02.53Detail
371. VESELÝ MiroslavIvančice#1521Vlci146.01:56:41+00:41:2801:56:20.61Detail
372. PODLEŚNÝ KarelKPS Mládí Orlová#1285Vlci147.01:56:47+00:41:3401:56:17.91Detail
373. KOSINA PavelPRAHA-BĚCHOVICE#1072Vlci148.01:56:52+00:41:3901:56:29.60Detail
374. KADLEC VratislavPlzeň#1014MMasters100.01:56:55+00:41:4201:56:21.27Detail
375. KABRIELOVÁ AndreaJeníčkovy Mařenky#1010ZMasters27.01:56:59+00:41:4601:56:28.26Detail
376. ZVOLÁNEK PetrPraha#1570Vlci149.01:57:18+00:42:0501:56:30.87Detail
377. VOŠAHLÍK StanislavLety u Dobřichovic#1541Veteráni27.01:57:20+00:42:0701:56:28.84Detail
378. SVOBODOVA Blanka Mozerov#1406Gazely67.01:57:20+00:42:0701:57:07.54Detail
379. PSZCZOLKOVÁ VeronikaČeský Těšín#1309ZMasters28.01:57:24+00:42:1101:56:58.82Detail
380. BALIHAROVÁ HanaBalini#745ZMasters29.01:57:36+00:42:2301:57:24.25Detail
381. KOLSKÁ Monika#1060Veteránky6.01:57:46+00:42:3301:57:21.86Detail
382. KOTVA PavelLoma Runners#1081Vlci150.01:57:47+00:42:3401:57:16.69Detail
383. ŠEFL JakubČeské Budějovice #1418Vlci151.01:57:52+00:42:3901:57:16.92Detail
384. FIŠER ZdeněkSportisimohvězdy#885MMasters101.01:57:58+00:42:4501:57:45.98Detail
385. ČANČUROVÁ LenkaSrubec#807Gazely68.01:57:58+00:42:4501:57:34.92Detail
386. ZEMANOVÁ IvetaNadějov #1563Gazely69.01:58:07+00:42:5401:57:53.40Detail
387. HESSOVÁ AdelinaPraha#931Gazely70.01:58:08+00:42:5501:57:27.45Detail
388. DRONSKÁ KateřinaPro Matěje#849Gazely71.01:58:09+00:42:5601:57:14.24Detail
389. SEBERA LubošI. PKO Otužilci Praha #1343Veteráni28.01:58:13+00:43:0001:57:11.56Detail
390. MAREŠ MartinZruč-Senec#1165Veteráni29.01:58:19+00:43:0601:57:45.71Detail
391. BRABCOVÁ LenkaZnojmo#785Veteránky7.01:58:27+00:43:14Detail
392. BEHAVY TomasStatenice#757MMasters102.01:58:27+00:43:1401:57:55.18Detail
393. CHALOUPKA Lukas Praha 10#971Vlci152.01:58:32+00:43:1901:57:58.04Detail
394. SKOŘEPOVÁ TerezaTýniště nad Orlicí#544ZMasters30.01:58:35+00:43:2201:57:39.61Detail
395. DANIELOVÁ AdélaSlavonice#828Gazely72.01:58:37+00:43:2401:58:10.06Detail
396. ČECH Jaroslav Brno#812Vlci153.01:58:38+00:43:2501:57:41.73Detail
397. MARTANOVÁ AnnaSpůle#1168Gazely73.01:58:39+00:43:2601:58:10.35Detail
398. ŘEHÁKOVÁ PavlaPetrovice#1340Gazely74.01:58:39+00:43:2601:58:21.69Detail
399. PETKOVA PolinaPraha#1272Gazely75.01:58:40+00:43:2701:58:16.53Detail
400. STŘÍBRNÁ ZuzanaČSOB#1398ZMasters31.01:58:44+00:43:3101:58:11.35Detail
401. PAVLISOVÁ AdélaSpartak Žebrák#1584Gazely76.01:58:47+00:43:3401:58:30.18Detail
402. PRUSOVA Martina Plzen#1305ZMasters32.01:58:51+00:43:3801:58:25.31Detail
403. PELC JanHudlice#1267Vlci154.01:58:51+00:43:3801:58:24.06Detail
404. TOMÁŠKOVÁ LucieŠtěpánovice#1474Gazely77.01:58:55+00:43:4201:58:27.74Detail
405. KRATOCHVÍL PavelŠiroká veřejnost#296MMasters103.01:58:58+00:43:45Detail
406. PEMLOVÁ TerezaČeské Budějovice#1269Gazely78.01:59:01+00:43:4801:58:19.63Detail
407. REZKOVÁ AnetaSuchdol nad Lužnicí#1324Gazely79.01:59:02+00:43:4901:58:06.23Detail
408. DOČKAL JanLiga atletů Pelhřimov#839Vlci155.01:59:02+00:43:4901:58:29.10Detail
409. KUŽELOVÁ KateřinaČeské Budějovice#1123ZMasters33.01:59:04+00:43:5101:58:33.31Detail
410. MAKOVIČKOVÁ PetraTřebíč#1159Gazely80.01:59:05+00:43:5201:58:27.40Detail
411. KUBÁTOVÁ Mgr. PetraPraha#1106Gazely81.01:59:05+00:43:5201:58:40.75Detail
412. HORÁKOVÁ JindraBáječné ženy v běhu#953Veteránky8.01:59:10+00:43:5701:58:59.78Detail
413. DOLEŽAL Josef Praha Dolní Chabry#843Veteráni30.01:59:11+00:43:5801:58:36.06Detail
414. ŠULÁKOVÁ MarcelaVsetín#1461Veteránky9.01:59:12+00:43:5901:58:48.05Detail
415. SEVERINOVÁ IvanaDrásov#1354Gazely82.01:59:12+00:43:5901:58:51.64Detail
416. BUTALOVÁ Marcela#796Gazely83.01:59:14+00:44:0101:58:49.57Detail
417. KOPECKÝ MatějPraha#1065Vlci156.01:59:15+00:44:0201:58:42.57Detail
418. KUBEŠOVÁ AnnaRoudnice nad Labem#1107ZMasters34.01:59:19+00:44:0601:58:41.33Detail
419. BALLA ZikmundSK Pod Dubem#746MLegendy4.01:59:21+00:44:0801:58:56.98Detail
420. KAŠPAR PetrTýniště nad Orlicí#1029MMasters104.01:59:27+00:44:1401:59:05.76Detail
421. BARTOŠ DušanTempo Makers#755Veteráni31.01:59:28+00:44:1501:59:01.12Detail
422. KASINOVÁ Barbora#drymtym#1026Gazely84.01:59:36+00:44:2301:58:44.97Detail
423. SEMERÁKOVÁ BarboraPraha#1352Gazely85.01:59:38+00:44:2501:58:53.04Detail
424. JAMBOR PetrPraha#985Vlci157.01:59:45+00:44:3201:59:24.11Detail
425. KARAS milanhavl.brod#1022Veteráni32.01:59:50+00:44:3701:59:06.70Detail
426. PEJŘIMOVSKÝ TomášPraha#1265MMasters105.01:59:57+00:44:4401:59:22.68Detail
427. SKOŘEPA JiříFrantiškov#1361Veteráni33.01:59:59+00:44:4601:59:30.98Detail
428. VESELÝ JanIvančice#1519Veteráni34.02:00:05+00:44:5201:59:46.13Detail
429. JANTEKOVÁ RadoslavaBáječné ženy v běhu#994ZMasters35.02:00:05+00:44:5201:59:28.83Detail
430. BUREŠOVÁ AndreaPraha#793Gazely86.02:00:06+00:44:5301:59:23.50Detail
431. ČELIKOVSKÁ PetraPraha 10#814Gazely87.02:00:08+00:44:5501:59:44.22Detail
432. HRUŠKA RadekVeselí nad Lužnicí#962Veteráni35.02:00:15+00:45:0201:59:58.46Detail
433. HRADCOVA Zuzana Squadra nonathletica fanatica#961Gazely88.02:00:18+00:45:0501:59:45.25Detail
434. HAMŽA MarekSTS Chvojkovice Brod#910MMasters106.02:00:20+00:45:0702:00:01.89Detail
435. CIMLEROVÁ LenkaRoudnice nad Labem#799ZMasters36.02:00:24+00:45:1101:59:46.27Detail
436. STAŇKOVÁ EditaTábor#1387ZMasters37.02:00:25+00:45:1202:00:01.45Detail
437. BABÁKOVÁ HelenaKuřim#740Veteránky10.02:00:26+00:45:1302:00:00.59Detail
438. SEDLÁČEK JanHradešín#1344MMasters107.02:00:31+00:45:1801:59:42.54Detail
439. KOČOVÁ JanaTřeboň#1051ZMasters38.02:00:33+00:45:2002:00:04.12Detail
440. MACHOVA SimonaRunning ladies#1157Gazely89.02:00:36+00:45:2301:59:56.95Detail
441. HANÁK PetrZlín#911MMasters108.02:00:36+00:45:2301:59:51.94Detail
442. ZOULOVÁ RadkaVotice#1569ZMasters39.02:00:36+00:45:2301:59:57.68Detail
443. ČERNÝ StanislavLibníč #820MMasters109.02:00:45+00:45:3202:00:29.46Detail
444. BOLKOVÁ LucieLoma Runners#779Gazely90.02:00:47+00:45:3402:00:03.43Detail
445. JEZKOVA ElenaTrebon#998Gazely91.02:01:01+00:45:4802:00:23.44Detail
446. KOTVA PetrLoma Runners#1082Vlci158.02:01:06+00:45:5302:00:23.46Detail
447. BRADA MarekPraha#786Vlci159.02:01:13+00:46:0002:00:37.59Detail
448. PRELOVSKÝ MartinSmolnice#1299Vlci160.02:01:14+00:46:0102:00:41.04Detail
449. TKADLECOVA JaroslavaTábor Run#1472Gazely92.02:01:15+00:46:0202:00:40.48Detail
450. ŠIZLINGOVÁ JanaBKV Holýšov#1431Gazely93.02:01:16+00:46:0302:00:45.75Detail
451. BLÁHOVÁ LucieJindřichův Hradec#769Gazely94.02:01:18+00:46:0502:01:04.25Detail
452. CINGROŠOVÁ AliceObříství#800ZMasters40.02:01:32+00:46:1902:01:09.27Detail
453. KLEMSA MartinKaisen Karate Klub Brno#1040MMasters110.02:01:37+00:46:2402:00:55.22Detail
454. HANZAL JanČSOB#914MMasters111.02:01:37+00:46:2402:01:02.72Detail
455. ŠMÍD JiříDolní Chabry#1439MMasters112.02:01:43+00:46:3002:01:05.60Detail
456. WAAGE HerbertTýn nad Vltavou#1546Vlci161.02:01:44+00:46:3102:00:45.56Detail
457. MAZURKOVIČOVÁ AlžbetaTopoľčany#1175Gazely95.02:01:45+00:46:3202:00:46.04Detail
458. KOSTLÁN PetrSenior Klub Team Tábor#1074MMasters113.02:01:46+00:46:3302:00:46.68Detail
459. OVESNÝ PřemyslNěmčičky u Břeclavi#1248MMasters114.02:01:59+00:46:46Detail
460. KONEČNÁ GabrielaBěhny#1063ZMasters41.02:02:02+00:46:4902:01:09.78Detail
461. DAVÍDKOVÁ LenkaBěhny#829ZMasters42.02:02:03+00:46:5002:01:10.99Detail
462. KODĚROVÁ IngridPraha 4#1053Gazely96.02:02:11+00:46:5802:01:54.81Detail
463. BENDL PetrOlešnice#761MMasters115.02:02:21+00:47:0802:01:53.48Detail
464. MÁŠA LiborPolánka#1170MMasters116.02:02:21+00:47:0802:01:19.03Detail
465. MOTTLOVÁ NikolaÚstí nad Labem#1194Gazely97.02:02:33+00:47:2002:02:01.13Detail
466. PADRTKOVÁ AdélaRozsochy o 106#1250Gazely98.02:02:34+00:47:2102:02:05.92Detail
467. HOLEKSA MartinPro Matěje#944Vlci162.02:02:46+00:47:3302:01:49.78Detail
468. POLÍVKA ŠtěpánSRTG Nové Strašecí#1289Vlci163.02:02:51+00:47:3802:02:07.37Detail
469. FIALOVÁ IlonaJindřichův Hradec#881ZMasters43.02:02:57+00:47:4402:02:37.08Detail
470. STANEK petr praha#1385MMasters117.02:02:59+00:47:4602:02:07.90Detail
471. HENDRYCH MichalBrno#927Vlci164.02:03:01+00:47:4802:02:23.81Detail
472. VEJROVÁ IlonaPartyzánky#1512ZMasters44.02:03:02+00:47:4902:02:22.99Detail
473. MERTLOVÁ HanaSpolí#1180ZMasters45.02:03:11+00:47:5802:02:30.62Detail
474. TOMÁŠKOVÁ VeronikaZlín#1475Gazely99.02:03:15+00:48:0202:02:36.70Detail
475. FIALKA VáclavBěžecká Tlupa#880Vlci165.02:03:24+00:48:1102:03:05.00Detail
476. FIALOVÁ PetraPivo a myslivec#883Gazely100.02:03:32+00:48:1902:03:08.17Detail
477. SKŘÍČEK JiříPivo a myslivec#1362Vlci166.02:03:33+00:48:2002:03:06.98Detail
478. BJELKÅS JoakimUppsala LK#36MMasters118.02:03:43+00:48:3002:03:27.63Detail
479. HOLAN PavelBeroun#939Veteráni36.02:03:44+00:48:3102:03:09.09Detail
480. HAŠKOVÁ EvaBystřice nad Pernštejnem#916Gazely101.02:03:57+00:48:4402:03:25.63Detail
481. TOURKOVÁ JarmilaSK Kardašova Řečice#1479ZMasters46.02:04:02+00:48:4902:03:33.49Detail
482. FRÝZEK AdamTábor#894Vlci167.02:04:04+00:48:5102:03:07.34Detail
483. DĚDKOVÁ SilvieBáječné ženy v běhu#833ZMasters47.02:04:07+00:48:5402:03:30.86Detail
484. ŠTENGLOVÁ DenisaPraha#1450Gazely102.02:04:09+00:48:5602:03:25.96Detail
485. HÁLOVÁ PetraBenešovský běžecký klub#909Gazely103.02:04:16+00:49:0302:03:49.63Detail
486. DOHNALOVÁ PetraLPzR Team#840Gazely104.02:04:31+00:49:1802:04:00.06Detail
487. ROUSOVÁ DagmarČeské Budějovice#1334ZMasters48.02:04:31+00:49:1802:03:44.48Detail
488. ZEMANOVA AlexandraJanovice nad Úhlavou#1562Gazely105.02:04:34+00:49:2102:04:20.87Detail
489. PÁNKOVÁ KateřinaO 106#1253ZMasters49.02:04:36+00:49:2302:03:48.88Detail
490. PRAŽANOVÁ Denisa Vlašim-Tábor#1298Gazely106.02:04:38+00:49:2502:04:11.15Detail
491. DVOŘÁKOVÁ LucieSDH Vysoký Újezd#860Gazely107.02:04:39+00:49:2602:03:41.72Detail
492. KŘEHOTA TiborLPzR Team#1101Vlci168.02:04:40+00:49:2702:04:09.08Detail
493. REZSO MargaretPécs - Maďarsko#1325Veteránky11.02:04:42+00:49:2902:04:17.61Detail
494. BIRX SebastianFC Bayern#1585Vlci169.02:04:46+00:49:3302:04:33.34Detail
495. PEXOVÁ EvaPraha#1274ZMasters50.02:04:47+00:49:3402:04:05.44Detail
496. ŠEDOVÁ JanaRungo pro ženy#1417ZMasters51.02:04:53+00:49:4002:04:30.62Detail
497. SLÁDEK Martin#1365Vlci170.02:05:04+00:49:5102:04:22.40Detail
498. TURŇOVÁ JitkaMattoni FreeRun Jihlava#1485ZMasters52.02:05:06+00:49:5302:04:38.70Detail
499. PROKOPOVÁ PetraŠneci v běhu#1303ZMasters53.02:05:13+00:50:0002:04:34.54Detail
500. NOVOTNÝ ZdeněkBěžec Vysočiny Jihlava#1229MLegendy5.02:05:18+00:50:0502:04:41.88Detail
501. JIRSA TomášPraha 6#1002Vlci171.02:05:31+00:50:1802:04:56.03Detail
502. HOLCOVÁ BarboraBystřice pod Hostýnem#942Gazely108.02:05:39+00:50:2602:05:02.50Detail
503. SLUNEČKOVÁ JitkaBenešov u Prahy#1371ZMasters54.02:05:40+00:50:2702:05:10.88Detail
504. KLÍMOVÁ HanaJiskra Třeboň veslování#1043Gazely109.02:05:46+00:50:3302:04:48.79Detail
505. STRÁSKÝ VlastimilČeské Budějovice#1395MMasters119.02:06:09+00:50:5602:05:27.23Detail
506. SOUČEK JiříTursko#1378Vlci172.02:06:14+00:51:0102:05:31.60Detail
507. GŘÍBEK PetrNencice nad Hanou#900Veteráni37.02:06:15+00:51:0202:05:52.75Detail
508. RAMEŠ BohoušVelešín#1316Vlci173.02:06:19+00:51:0602:06:00.67Detail
509. TVRZ JakubNové Sedlo#1488Vlci174.02:06:22+00:51:0902:05:28.50Detail
510. PAZDERKA HynekČeský Krumlov#1259Veteráni38.02:06:33+00:51:2002:05:56.27Detail
511. STRÁSKÁ IvanaČeské Budějovice#1394ZMasters55.02:06:44+00:51:3102:06:03.47Detail
512. KUŽEL TomášLišov#1122MMasters120.02:06:53+00:51:4002:05:58.75Detail
513. SEDLÁKOVÁ MartinaRed Hat#1351Gazely110.02:06:57+00:51:4402:05:56.55Detail
514. TOMAŠOV AdriánRed Hat#1476Vlci175.02:06:57+00:51:4402:05:57.51Detail
515. TARANTÍKOVÁ DenisaBK Lhota#1469Gazely111.02:06:58+00:51:4502:06:29.22Detail
516. KURKOVÁ DanielaPraha#1118Veteránky12.02:06:59+00:51:4602:06:31.87Detail
517. ŠMÍD PřemyslBK Frahelž#1440MMasters121.02:07:08+00:51:55Detail
518. DUBOVÁ IlonaBKV Holýšov#852ZMasters56.02:07:14+00:52:01Detail
519. HERMOVÁ AndreaPlzeň#928Gazely112.02:07:16+00:52:0302:06:28.96Detail
520. CARBOLOVÁ JitkaŠneci v běhu#797ZMasters57.02:07:16+00:52:0302:07:08.87Detail
521. ZIKMUND JanMattoni FreeRan#1568Veteráni39.02:07:17+00:52:0402:07:10.63Detail
522. KIZAKOVÁ Šárka Brno#1034Gazely113.02:07:29+00:52:1602:06:43.64Detail
523. LYACHOVÁ KristýnaPraha#1142Gazely114.02:07:35+00:52:2202:06:50.45Detail
524. RULFOVÁ DagmarTlumačov#1335Gazely115.02:07:36+00:52:2302:06:53.15Detail
525. KINCLOVÁ JanaPraha 4#1033Gazely116.02:07:40+00:52:2702:07:18.19Detail
526. VRŠOVSKÁ MarkétaPraha#1544Gazely117.02:07:42+00:52:2902:06:50.86Detail
527. DOČEKALOVÁ MarkétaKladno #838ZMasters58.02:07:43+00:52:3002:06:49.03Detail
528. BUCHBAUER radekLadermon Team#792MMasters122.02:07:44+00:52:3102:07:12.52Detail
529. ŠNOBLOVÁ KláraSport Team Dubno#1444Gazely118.02:07:54+00:52:4102:07:27.15Detail
530. ŠNOBL PavelSport Team Dubno#1443MMasters123.02:07:55+00:52:4202:07:26.74Detail
531. MACOUNOVÁ LuciePraha#1146Gazely119.02:07:55+00:52:4202:07:29.30Detail
532. BAŠTOVÁ HanaPraha#756ZMasters59.02:07:56+00:52:4302:07:14.01Detail
533. HULEK TomasPraha#966Vlci176.02:07:58+00:52:4502:07:26.23Detail
534. SESZTÁKOVÁ Kamila#1353Gazely120.02:08:00+00:52:4702:07:02.14Detail
535. SILER ZdenekAC FOFR#1359Vlci177.02:08:02+00:52:4902:07:26.71Detail
536. UTZIG BeateWien#1496Gazely121.02:08:06+00:52:5302:07:37.47Detail
537. RAJMONOVÁ JohankaPraha#1315Gazely122.02:08:10+00:52:5702:07:50.68Detail
538. RINCON AnnaUppsala LK#1326Gazely123.02:08:21+00:53:0802:07:39.09Detail
539. TICHÁČEK VáclavBKV Holýšov#1471MMasters124.02:08:21+00:53:0802:08:05.21Detail
540. PÁNÍKOVÁ Kamila Kyšice#1252ZMasters60.02:08:23+00:53:10Detail
541. HLAVOŇ JanBrno#936Vlci178.02:08:27+00:53:1402:07:57.53Detail
542. KUTOVA SarkaPrachatice#1121Gazely124.02:08:27+00:53:1402:07:48.22Detail
543. KOS Tomáš#1592MMasters125.02:08:34+00:53:2102:08:22.68Detail
544. NOVÁ GabrielaŠneci v běhu#1219Gazely125.02:09:00+00:53:4702:08:04.64Detail
545. HLAVÁČEK JirkaŠneci v Běhu#934MMasters126.02:09:00+00:53:4702:08:05.19Detail
546. HUŇKOVÁ KateřinaRoztoky#968Gazely126.02:09:12+00:53:5902:08:27.47Detail
547. HUNĚK Rudolf Roztoky#967Vlci179.02:09:12+00:53:5902:08:28.00Detail
548. SPÁČILOVÁ KateřinaHněvotín #1382ZMasters61.02:09:19+00:54:0602:08:36.28Detail
549. ŠIMÁNKOVÁ EvaTkačevova letka#1422ZMasters62.02:09:21+00:54:0802:08:30.74Detail
550. SEDLÁČKOVÁ BlankaPlzeň#1349Gazely127.02:09:28+00:54:1502:08:31.95Detail
551. SROKOVÀ GabrielaČeské Budějovice#1384ZMasters63.02:09:31+00:54:1802:08:56.43Detail
552. VELEMÍNSKÁ NaďaČeské Budějovice#1513ZMasters64.02:09:31+00:54:1802:08:55.94Detail
553. ZVOLÁNKOVÁ TerezaPraha#1571Gazely128.02:09:34+00:54:2102:08:48.26Detail
554. PRCHALOVÁ JanaRungo pro ženy#1300ZMasters65.02:09:43+00:54:3002:09:17.80Detail
555. TYSEROVA SabinaLány#1490Gazely129.02:09:43+00:54:3002:08:59.89Detail
556. ŠTUMPF OndřejPraha#1460Vlci180.02:09:51+00:54:3802:09:04.87Detail
557. KOTENOVA BohunkaSSC Otrokovice#1077ZMasters66.02:09:55+00:54:4202:09:02.15Detail
558. VESELÁ MiroslavaSky 4 Run#1517Gazely130.02:09:57+00:54:4402:09:49.86Detail
559. ČÁSLAVKOVÁ BarboraSky 4 Run#811ZMasters67.02:09:58+00:54:4502:09:50.24Detail
560. ONDRÁŠIKOVÁ JanaBKV Holýšov#1233Gazely131.02:10:00+00:54:47Detail
561. KOUKOLOVÁ Jana#1084Gazely132.02:10:01+00:54:4802:09:02.96Detail
562. ŽAHOUR PavelKájov#1572Veteráni40.02:10:02+00:54:4902:09:16.67Detail
563. KOBIÁNOVÁ AlicePraha #1048ZMasters68.02:10:09+00:54:5602:09:57.46Detail
564. BOUČEK ZdeněkVelké Meziříčí#784MLegendy6.02:10:14+00:55:0102:09:33.48Detail
565. HÁJKOVÁ Kristýna České Budějovice#908Gazely133.02:10:17+00:55:0402:09:23.65Detail
566. ARDAMICOVA RadkaARDY TEAM -Dolní Bukovsko#738Gazely134.02:10:21+00:55:0802:10:03.05Detail
567. MEGELOVÁ JanaSky4run#1176ZMasters69.02:10:21+00:55:0802:10:13.05Detail
568. MACHALICKÁ LubicaSky for Run#1154ZLegendy1.02:10:22+00:55:0902:10:13.86Detail
569. VORLOVÁ NikolaIVANČICE#1540Gazely135.02:10:40+00:55:2702:09:49.68Detail
570. KOPECKÝ RadimBidfood#1066Veteráni41.02:10:41+00:55:2802:09:51.21Detail
571. NOSEK MirekPraha#1028Veteráni42.02:11:00+00:55:4702:10:17.69Detail
572. KOBLIHOVÁ JitkaŠneci v běhu#1049Gazely136.02:11:09+00:55:5602:10:32.21Detail
573. ŠIMEČKOVÁ IrenaTrebon #1423ZMasters70.02:11:10+00:55:5702:10:23.04Detail
574. BLÁHA JanTábor#767MMasters127.02:11:10+00:55:5702:10:47.12Detail
575. CHALOUPKA Zdeněk#972MMasters128.02:11:28+00:56:1502:10:25.32Detail
576. MIMRA KarelBechyně#1187Vlci181.02:11:28+00:56:1502:10:58.11Detail
577. ŠTAIGER ZdeněkLázeňská cestovní#1447MMasters129.02:11:29+00:56:1602:10:26.42Detail
578. BENCS JosefLázeňská cestovní#759MMasters130.02:11:29+00:56:1602:10:27.77Detail
579. SEDLÁK PetrKyšice#1350MMasters131.02:11:31+00:56:1802:10:35.56Detail
580. DUCHOŇOVÁ PetraČeské Budějovice#855Gazely137.02:11:38+00:56:2502:11:10.22Detail
581. VODRÁŽKOVÁ AnežkaChrudim#1534Gazely138.02:11:38+00:56:2502:11:07.70Detail
582. HUBÍNEK PetrPlzeň#965MMasters132.02:11:49+00:56:3602:11:08.93Detail
583. ŠTOLKOVÁ Kateřina Plzen#1459ZMasters71.02:11:49+00:56:3602:11:09.97Detail
584. ANDRLE KUBOVÁ Hana Šneci v běhu#735Gazely139.02:12:07+00:56:5402:11:36.80Detail
585. VLASÁKOVÁ KateřinaŠtěkeň#1531Gazely140.02:12:09+00:56:56Detail
586. ONDRUCHOVÁ AnnaSky 4 run#1235Gazely141.02:12:16+00:57:0302:12:08.47Detail
587. RYCHTROVÁ NikolaLány#1337Gazely142.02:12:19+00:57:0602:11:37.51Detail
588. KOMÍNKOVÁ GabrielaBrno Running rebels#1062Gazely143.02:12:21+00:57:0802:11:29.86Detail
589. ELÖ ZsoltWien#867MMasters133.02:12:34+00:57:2102:12:07.24Detail
590. MACOUNOVÁ Iveta#1145Gazely144.02:12:36+00:57:2302:11:56.70Detail
591. CÍRALOVÁ AnnaDvory nad Lužnicí#803Gazely145.02:12:41+00:57:2802:11:49.34Detail
592. PAZDERKOVÁ AlenaPraha 8#1260Gazely146.02:12:43+00:57:3002:12:01.07Detail
593. SVOBODOVÁ Lucie Vladislav #1407Gazely147.02:12:51+00:57:3802:12:04.54Detail
594. VESELA Edita AC FOFR#1515Gazely148.02:12:56+00:57:4302:12:19.87Detail
595. VOLNÁ KristinaSky 4 Run#1537Gazely149.02:12:59+00:57:4602:12:49.86Detail
596. MĚŘÍNSKÁ EvaTabor#1181Gazely150.02:13:04+00:57:51Detail
597. VORLÍČKOVÁ JanaKarlovy Vary#1539Gazely151.02:13:13+00:58:0002:12:26.89Detail
598. SLEZÁKOVÁ JanaFrýdek-Místek#1369Gazely152.02:13:21+00:58:0802:12:45.01Detail
599. KRAJNÍKOVÁ Zdeňka Pelhřimov #1087Veteránky13.02:13:51+00:58:38Detail
600. LONEK Blanka#1136Gazely153.02:13:55+00:58:4202:13:23.24Detail
601. POLOHOVÁ Renáta#1290Gazely154.02:13:56+00:58:4302:13:32.36Detail
602. NOVÁKOVÁ TerezaAC FOFr#1225Gazely155.02:14:01+00:58:4802:13:25.85Detail
603. MAŠKOVÁ TerezaTEMPO MAKERS#1171Gazely156.02:14:03+00:58:5002:13:16.30Detail
604. RAKUŠANOVÁ LindaHC Válec#1595Gazely157.02:14:17+00:59:0402:13:25.41Detail
605. VLACHOVA RenataStrmilov#1530Veteránky14.02:14:24+00:59:1102:14:01.07Detail
606. CECHMEISTEROVÁ PetraSokol Přísnotice#798ZMasters72.02:14:31+00:59:1802:13:54.72Detail
607. LÖBLOVÁ Marie České Budějovice, žádný klub#1135ZMasters73.02:14:33+00:59:2002:14:09.95Detail
608. BODLÁKOVÁ KamilaBorkovice#774Gazely158.02:14:35+00:59:2202:13:54.16Detail
609. VITHA TomášČeské Budějovice#1525MMasters134.02:14:38+00:59:2502:13:48.21Detail
610. ŠIMÁNEK MiroslavTkačevova letka#1421MLegendy7.02:14:43+00:59:3002:13:53.20Detail
611. KLEČKOVÁ LibušeSRTG Strupčice#1038ZMasters74.02:14:49+00:59:36Detail
612. NOVOTNÝ RomanTEMPO MAKERS#1228Veteráni43.02:14:56+00:59:4302:14:09.51Detail
613. VOPATOVÁ EliškaBrandýsek#1538Gazely159.02:15:08+00:59:5502:14:13.35Detail
614. KONEČNÁ MarkétaSportenergy#1064ZMasters75.02:15:08+00:59:5502:14:36.50Detail
615. ROMÁNKOVÁ KristinaZlín#1328Gazely160.02:15:10+00:59:5702:14:23.11Detail
616. ŠKUBALOVÁ LucieŠneci v běhu#1436ZMasters76.02:15:27+01:00:1402:14:48.36Detail
617. ŘEHÁKOVÁ Petrašneci v běhu#1341Veteránky15.02:15:28+01:00:1502:14:49.99Detail
618. KOTEK PetrTkačevova letka#1076MMasters135.02:15:30+01:00:1702:14:40.47Detail
619. HORÁK TomášUherske Hradiste#951Vlci182.02:15:36+01:00:2302:14:41.95Detail
620. JURECKOVA KristynaPraha#1008Gazely161.02:15:42+01:00:2902:15:06.54Detail
621. BROLIN MariaUppsala LK#787Veteránky16.02:15:46+01:00:3302:15:03.49Detail
622. HAVLÍČKOVÁ KláraJirkov#1591Veteránky17.02:16:01+01:00:4802:15:36.75Detail
623. MATĚJKA JanÚstí nad Labem#1172MLegendy8.02:16:17+01:01:0402:15:44.32Detail
624. DVOŘÁKOVÁ Martinač.Budějovice#861ZMasters77.02:16:23+01:01:1002:15:36.81Detail
625. SUCHER Björn#1401MMasters136.02:16:30+01:01:1702:15:59.76Detail
626. LORENCOVÁ BLÁHOVÁ RomanaPraha 9#1338ZMasters78.02:16:34+01:01:2102:15:56.80Detail
627. HÁBOVÁ BlankaBláňa v akci#902ZMasters79.02:16:36+01:01:2302:15:57.03Detail
628. BÍLKOVÁ LucieČeský Těšín#766Gazely162.02:16:52+01:01:3902:16:04.50Detail
629. ADAM Vojtěch Klikov#731Vlci183.02:17:19+01:02:0602:16:38.49Detail
630. STUPKA KarelSezimovo Ústí#1400MMasters137.02:17:21+01:02:0802:16:58.13Detail
631. VESELÝ Miroslav Sezimovo Ústí#1520Vlci184.02:17:21+01:02:0802:16:57.93Detail
632. ŠTĚCHOVÁ JanaRozběháme Bílinu a okolí#1449ZMasters80.02:17:49+01:02:3602:17:24.78Detail
633. AKSAMITOVÁ AlenaRozběháme Teplice#733ZMasters81.02:17:49+01:02:3602:17:24.45Detail
634. JANDOVÁ LenkaTábor#988Gazely163.02:17:57+01:02:4402:17:00.44Detail
635. JIŘIČKOVÁ KláraZnojmo#1003Gazely164.02:18:00+01:02:4702:17:21.46Detail
636. KAFKOVÁ MarkétaPraha#1016Gazely165.02:18:12+01:02:5902:17:22.98Detail
637. BABIŠ Miloš Mnichovice#741Veteráni44.02:18:18+01:03:0502:16:24.95Detail
638. KYSELOVÁ SylvaPraha#1124ZMasters82.02:18:31+01:03:1802:17:55.46Detail
639. NEUMANNOVÁ LenkaKladno#1214Veteránky18.02:18:39+01:03:2602:18:09.33Detail
640. LASTOVIČKA ViktorregioRUN.cz#1127MMasters138.02:18:52+01:03:3902:18:44.57Detail
641. URBÁNKOVÁ Petra Hamr #1494Gazely166.02:19:01+01:03:4802:18:34.37Detail
642. PĚKNICOVÁ JanaMexická vlna#1266Gazely167.02:19:17+01:04:0402:18:47.74Detail
643. KORECKÁ BlankaŠneci v běhu#1069ZMasters83.02:19:20+01:04:0702:18:37.39Detail
644. BLUMENTRITOVA SimonaAdventní běhání#773ZMasters84.02:19:33+01:04:2002:18:43.21Detail
645. ŠIZLINGOVÁ EvaVysoká Lhota#1430ZMasters85.02:19:36+01:04:2302:18:39.95Detail
646. OSADČA OksanaTábor#1242Gazely168.02:19:39+01:04:2602:18:51.05Detail
647. RECMAN IvanHřebeč#1319Veteráni45.02:19:39+01:04:2602:19:06.79Detail
648. ŠINDELÁŘOVÁ NelaLitvínov#1426Gazely169.02:19:42+01:04:2902:19:10.62Detail
649. ZATLOUKAL DavidJihlava#1557Vlci185.02:19:51+01:04:3802:19:33.95Detail
650. VARŠAVSKÁ HelenaBizon klub Rakovník#1506ZMasters86.02:21:17+01:06:0402:20:32.32Detail
651. HOVORKOVÁ KarolínaBáječné ženy v běhu#960Veteránky19.02:21:59+01:06:46Detail
652. MÜLLER AnežkaBrno#1200Gazely170.02:21:59+01:06:4602:21:05.45Detail
653. BURIANKOVÁ BáraLásenice#795ZMasters87.02:22:00+01:06:4702:21:01.32Detail
654. VOBORSKÁ JasmínaPraha#1533Gazely171.02:22:18+01:07:0502:21:58.68Detail
655. JAROŠOVÁ ZuzanaPraha#995Veteránky20.02:22:55+01:07:4202:22:31.99Detail
656. ONDRIASOVA RadkaHranice#1234ZMasters88.02:23:08+01:07:5502:22:21.25Detail
657. MÍKOVÁ BarboraVlašim#1184Gazely172.02:23:26+01:08:1302:22:32.07Detail
658. VALOVÁ AdélaSquadra nonathletica fanatica#1502Gazely173.02:23:57+01:08:44Detail
659. SVATEK RobertPraha#1404MMasters139.02:23:59+01:08:4602:23:01.05Detail
660. KRÁLOVÁ JanaBohušovice nad Ohří#1089ZMasters89.02:24:14+01:09:0102:23:27.12Detail
661. MICHOVSKÁ AndreaŘíčany#1182ZMasters90.02:24:17+01:09:0402:23:18.16Detail
662. HEŘMÁNKOVÁ ŠárkaTábor#929Gazely174.02:24:27+01:09:1402:23:32.63Detail
663. KLEJNA PavelBěh kolem Světa#1039MMasters140.02:24:36+01:09:2302:23:32.15Detail
664. VÁCHAL FilipOleško#1500MMasters141.02:24:54+01:09:4102:24:27.65Detail
665. DITRICH JosefPraha#834Vlci186.02:25:02+01:09:4902:24:04.86Detail
666. BENEDOVÁ Zdeňka#762Veteránky21.02:25:27+01:10:1402:24:30.33Detail
667. BLASBALGOVÁ SoňaPlzeň#770ZMasters91.02:25:28+01:10:1502:24:35.01Detail
668. OGONOWSKA AgnieszkaVaršava#1232Gazely175.02:25:31+01:10:1802:24:42.52Detail
669. STEJSKALOVA JanaPraha#1391Gazely176.02:25:33+01:10:2002:24:55.15Detail
670. ŠTĚPKOVÁ JanaČeské Budějovice#1454Gazely177.02:25:40+01:10:2702:25:00.77Detail
671. OPLATKOVÁ LuciePraha Liboc#1239Gazely178.02:25:40+01:10:2702:24:59.52Detail
672. KREJČOVÁ MartinaPraha 10#1096Gazely179.02:25:40+01:10:2702:24:52.65Detail
673. FARKAS ÁkosBudapest#874MMasters142.02:26:01+01:10:4802:25:34.12Detail
674. KARÁSKOVÁ EvaOtrokovice#1023Gazely180.02:26:43+01:11:3002:25:49.64Detail
675. ONDŘEJČEK JiříOdolena Voda#1236MMasters143.02:26:53+01:11:4002:26:10.58Detail
676. ONDŘEJČKOVÁ IvetaOdolena Voda#1237ZMasters92.02:26:54+01:11:4102:26:10.66Detail
677. BENEŠOVÁ TerezaJindřichův Hradec#763Gazely181.02:27:03+01:11:5002:26:58.73Detail
678. HOLOVCAKOVA KaterinaNový Bor#947Gazely182.02:27:24+01:12:1102:26:33.71Detail
679. LORENCOVÁ Simona Třeboň#1137Gazely183.02:27:34+01:12:2102:26:37.22Detail
680. MORAVCOVÁ MartinaAC Vrbno#1192Gazely184.02:27:39+01:12:2602:26:55.19Detail
681. ŠŤASTNÁ KláraPraha 8#1448Gazely185.02:28:16+01:13:0302:27:29.59Detail
682. ČMELÍK DavidOpava#826Vlci187.02:28:18+01:13:0502:27:27.75Detail
683. BUREŠOVÁ PetraPísek#794Gazely186.02:28:54+01:13:4102:28:21.44Detail
684. NOVÝ Vladislav1.BTO#1230Veteráni46.02:29:18+01:14:0502:28:44.77Detail
685. NOVÁ Ivana1.BTO#1220Veteránky22.02:29:19+01:14:0602:28:45.04Detail
686. MÜLLER DanaLuhačovice#1201ZMasters93.02:29:36+01:14:2302:28:37.52Detail
687. PONDĚLÍKOVÁ IvaPsychotéky#1291Veteránky23.02:29:36+01:14:2302:28:37.57Detail
688. NĚMEČEK PetrPsychotéky#1211MMasters144.02:29:37+01:14:2402:28:37.26Detail
689. KOZLOVA Jana#285ZLegendy2.02:29:37+01:14:2402:28:36.94Detail
690. KUKLOVÁ KvětaBáječné ženy v běhu#1116Gazely187.02:29:40+01:14:2702:29:02.98Detail
691. BALOUNOVÁ MartinaRačice#748Gazely188.02:30:49+01:15:3602:30:19.40Detail
692. HEŘMANSKÁ JanaČeské Budějovice#930Gazely189.02:32:11+01:16:5802:31:20.11Detail
693. NÁCHODSKÁ Markéta Praha 9#1206Gazely190.02:32:27+01:17:1402:31:41.91Detail
694. FEJFAR AlešTJ Spartak Vrchlabí#875MMasters145.02:32:29+01:17:1602:31:48.03Detail
695. KLIMEŠOVÁ HanaPraha 6#1042Gazely191.02:32:52+01:17:3902:32:06.71Detail
696. PECHOVÁ IvetaBenešov#1263ZMasters94.02:32:59+01:17:4602:32:05.30Detail
697. KLIMEŠ Jan#1041Vlci188.02:32:59+01:17:4602:31:59.93Detail
698. KADLECOVÁ JanaŠneci v běhu#1015Veteránky24.02:34:12+01:18:5902:33:40.07Detail
699. OVESNÁ DanielaNěmčičky u Břeclavi#1247ZMasters95.02:36:08+01:20:5502:35:44.71Detail
700. DVOŘÁKOVÁ LenkaJindřichův Hradec#859ZMasters96.02:36:34+01:21:2102:36:06.64Detail
701. DOLEŽALOVÁ MonikaJindřichův Hredec#844Gazely192.02:36:47+01:21:3402:36:20.32Detail
702. HORÁKOVÁ Denisa#952ZMasters97.02:39:29+01:24:1602:38:33.07Detail
703. TUTTER AlexandrCheb#1486MMasters146.02:39:54+01:24:4102:39:00.31Detail
704. JANSOVÁ MarkétaBeroun#992Gazely193.02:39:55+01:24:4202:39:00.35Detail
705. SMIDŽÁR PavelOstrava#1372Vlci189.02:40:46+01:25:3302:39:51.44Detail
706. JAMÁRIK MarekBílý Kámen#984Vlci190.02:40:49+01:25:3602:40:07.48Detail
707. KARLOVCOVÁ ¨Monika Jindřichův Hradec#1024Gazely194.02:41:25+01:26:1202:40:56.95Detail
708. CHLUPÁČOVÁ EvaPraha#977Gazely195.02:41:53+01:26:4002:41:34.37Detail
709. ORSÁGOVÁ HanaRUNGO pro ženy#1241ZMasters98.02:42:12+01:26:5902:41:48.90Detail
710. MADEROVA PetraRungo pro ženy#1148ZMasters99.02:42:12+01:26:5902:41:48.25Detail
711. STAREČEK LuborBrno#1141Veteráni47.02:42:48+01:27:3502:41:50.27Detail
712. KRATOCHVÍL JiříIvančice#1092Vlci191.02:43:30+01:28:1702:43:05.70Detail
713. PILNÝ VáclavČeské Velenice#1279MLegendy9.02:43:58+01:28:4502:42:56.73Detail
714. FLORÝKOVÁ ZdeňkaTeam Bedihošť#886ZMasters100.02:44:11+01:28:5802:43:11.37Detail
715. VÍT MichalTeam Bedihošť#1523MMasters147.02:44:11+01:28:5802:43:10.77Detail
716. VESELÁ JanaIvančice#1516Gazely196.02:45:04+01:29:5102:44:15.77Detail
717. ŠTINDLOVÁ Štěpánka Dolní Třebonín#1458Gazely197.02:45:38+01:30:2502:45:00.09Detail
718. PROCHÁZKOVÁ MarcelaRozběháme Soběslav#499Gazely198.02:45:41+01:30:2802:45:00.67Detail
719. ŠKOPKOVÁ AnnaNovosedly nad Nežárkou#1433Gazely199.02:45:41+01:30:2802:44:47.28Detail
720. FABIÁNKOVÁ AnetaHustopeče#870Gazely200.02:48:31+01:33:1802:47:53.73Detail
721. POSPÍŠILOVÁ IvaBrno#1295ZMasters101.02:48:48+01:33:3502:47:56.01Detail
722. ZIKANOVA PetraStechovice #1567ZMasters102.02:49:15+01:34:0202:48:17.02Detail
723. JELENOVÁ IvanaPlzeň#996ZMasters103.02:49:16+01:34:0302:48:26.46Detail
724. REJLOVÁ AdélaPraha#1322Gazely201.02:50:26+01:35:1302:49:41.46Detail
725. BUDIL LukášBeroun#791Vlci192.02:50:27+01:35:1402:49:41.54Detail
726. ZELENKOVÁ MariePraha#1560ZMasters104.02:51:43+01:36:3002:51:14.05Detail
727. KREJČÍ AdolfHavlíčkův Brod#1094MLegendy10.02:54:13+01:39:0002:53:40.84Detail
728. VEJDĚLKOVÁ MilušeOleško#1511ZMasters105.02:54:19+01:39:0602:53:53.35Detail
729. DUŠÁKOVÁ MonikaJuindřichův Hradec#857Gazely202.02:56:18+01:41:0502:55:50.84Detail
730. POLÁČEK TomášHorní Bříza#487Vlci193.03:00:16+01:45:0302:59:13.79Detail
731. BABIŠOVÁ IvaMnichovice#742Veteránky25.03:01:46+01:46:3303:00:48.22Detail
732. DRAHOZALOVÁ Iva#848Gazely203.03:11:32+01:56:1903:10:32.79Detail
733. VEJDĚLKOVÁ Jana#1510ZMasters106.03:11:33+01:56:2003:10:35.38Detail
734. MACHÁČKOVÁ AliceKalda Team#1152ZMasters107.03:23:12+02:07:59Detail
URBANOVÁ JanaŠneci v běhu#1495ZMasters00:00:00Detail
KALÍK JanPraha#1018Vlci00:00:00Detail
VALENA MartinPraha#1501Vlci00:00:00Detail
FRYČOVÁ Jana#892Gazely00:00:00Detail
SVAČINOVÁ Michaela#1403Gazely00:00:00Detail
LEISSER Hana#1131Gazely00:00:00Detail
BROSKOVA KarolinaPraha#788Gazely00:00:00Detail
FIALOVA PetraPraha#882ZMasters00:00:00Detail
TROJEK PetrPraha#1481MMasters00:00:00Detail
HORÁKOVÁ MonikaNáchod#954Gazely00:00:00Detail
CHALOUPKOVÁ KateřinaJihlava#973Gazely00:00:00Detail
OTAVOVÁ ZlatkaSportisimohvězdy#1244ZMasters00:00:00Detail
RONOVSKÁ JanaPlzeň#1329Veteránky00:00:00Detail
THEUER PetrBolatice#1470Vlci00:00:00Detail
CINIBURK MilošČeský Brod#801MMasters00:00:00Detail
PILNÝ JanTřeboň#1278Vlci00:00:00Detail
STROPEK Miroslav Cyklo Power Team#1397Vlci00:00:00Detail
KREJČÍ PavelBOJ Žďár nad Sázavou#1095MMasters00:00:00Detail
STAŇKOVÁ KateřinaAC Moravská Slavia Brno#1388Gazely00:00:00Detail
ODLOŽILOVÁ AndreaPraha#1231Gazely00:00:00Detail
KUBÁT JiříBootcamps#1105Veteráni00:00:00Detail
HOLAN PetrPraha 4 Kunratice#940Vlci00:00:00Detail
RYPL AlexandrÚsilné#1138MMasters00:00:00Detail
DNS KLAMPFERER MartinWien#1035VlciDNS Detail
IronTime - irontime.cz | Našli jste nesrovnalost? Kontaktujte nás info@irontime.cz