Výsledková listina Výběh na Lovoš
24. 11. 2018

jednotlivci

# Příjmení Jméno Klub st. č.Kategorie# v kat.Skupina 4#4Oficiální časZtráta
1. CMUNT PetrSuperior CYKLOFIT CYCLING TEAM#73M19-291.muži1.00:17:31.90Detail
2. PINC ZdeněkMMB Třebenice#14M19-292.muži2.00:18:15.47+00:00:43.57Detail
3. VESELÝ PetrGlassman TT Teplice#9M19-293.muži3.00:18:24.27+00:00:52.37Detail
4. AUGUSTA FilipMMB Třebenice#7M19-294.muži4.00:18:49.84+00:01:17.94Detail
5. BUREŠ JanCk Slavoj Terezín Cyklo city#49M30-391.muži5.00:20:01.02+00:02:29.12Detail
6. ŘEBÍČEK JanSport team Brozany#42M30-392.muži6.00:20:15.51+00:02:43.61Detail
7. ČUCHAL PetrMMB Třebenice#3M30-393.muži7.00:20:23.16+00:02:51.26Detail
8. POSPÍŠIL LubošCK Slavoj Terezín#20M30-394.muži8.00:20:41.58+00:03:09.68Detail
9. BUŠEK MarekBTT Libochovice#59M40-491.muži9.00:20:54.18+00:03:22.28Detail
10. ČERNÝ MartinTeplice#51M40-492.muži10.00:20:54.54+00:03:22.64Detail
11. VALTR VladimírRoudnice nad Labem#4M50-591.muži11.00:20:56.13+00:03:24.23Detail
12. VOPAT MilanPro-Corde#6M50-592.muži12.00:20:56.40+00:03:24.50Detail
13. ELIÁŠ LukášBK Běkodo Teplice#8M30-395.muži13.00:21:03.77+00:03:31.87Detail
14. MADĚRA MichalLiberec#11M30-396.muži14.00:21:11.28+00:03:39.38Detail
15. HOLUB MartinBiketime Bulls Písek#35M40-493.muži15.00:21:22.97+00:03:51.07Detail
16. PTÁČEK MichalSport team Brozany#48M30-397.muži16.00:21:23.97+00:03:52.07Detail
17. SCHOVANEC JanRoudnice nad Labem#71M19-295.muži17.00:21:50.28+00:04:18.38Detail
18. KADLEC MichalMost#16M30-398.muži18.00:21:54.51+00:04:22.61Detail
19. VOROBOK LukášLitoměřice#1M19-296.muži19.00:22:12.86+00:04:40.96Detail
20. ČAPEK LubomírKÚC Bikesport Ústí n/L#56M40-494.muži20.00:22:15.26+00:04:43.36Detail
21. HÁJKOVÁ AlenaASK Lovosice#64Zdo351.ženy1.00:22:17.41+00:04:45.51Detail
22. PODBĚHLÝ OndřejKadaň#61M30-399.muži21.00:22:19.00+00:04:47.10Detail
23. HULEŠ JosefLovosice#25M19-297.muži22.00:22:20.60+00:04:48.70Detail
24. PRCHLÍK JosefCK Slavoj Terezín#21M40-495.muži23.00:22:44.14+00:05:12.24Detail
25. SOBECKÁ JarmilaUSK Provod#2Z36plus1.ženy2.00:22:46.71+00:05:14.81Detail
26. PREISS PřemyslKola Vondra#67M19-298.muži24.00:23:03.85+00:05:31.95Detail
27. HÁJEK MartinBTT Libochovice#37M30-3910.muži25.00:23:14.99+00:05:43.09Detail
28. KRÁLOVÁ BarboraBTT Libochovice#26Zdo352.ženy3.00:23:25.03+00:05:53.13Detail
29. KROBOVÁ EliškaBTT Libochovice#27Zdo353.ženy4.00:23:25.32+00:05:53.42Detail
30. PŠENIČKA OndřejCk Lovosice#10M50-593.muži26.00:23:27.33+00:05:55.43Detail
31. PRŠALA PavelFREE run#34M40-496.muži27.00:23:33.45+00:06:01.55Detail
32. KRÁTKÝ JanMMB Třebenice#29M40-497.muži28.00:23:33.65+00:06:01.75Detail
33. DIVIŠ MartinSNB Praha#19M50-594.muži29.00:23:53.21+00:06:21.31Detail
34. CEE JiříSokol Litoměřice#55M40-498.muži30.00:23:58.28+00:06:26.38Detail
35. ŘEZÁČ MatějPredátor workout UL#65M19-299.muži31.00:24:27.37+00:06:55.47Detail
36. HASNEDLOVÁ IvaDěčín#41Z36plus2.ženy5.00:24:39.80+00:07:07.90Detail
37. BLÁHA PetrLibochovice#69M40-499.muži32.00:24:47.71+00:07:15.81Detail
38. ČARNÝ JosefMMB Třebenice#5M40-4910.muži33.00:24:56.75+00:07:24.85Detail
39. KREJČÍ TomášSport team Brozany#44M19-2910.muži34.00:25:03.52+00:07:31.62Detail
40. POSPÍŠIL RenéMMB Třebenice#31M30-3911.muži35.00:25:09.09+00:07:37.19Detail
41. JANÍK TomášSPONA Teplice#57M50-595.muži36.00:25:12.04+00:07:40.14Detail
42. MADĚROVÁ TUČKOVÁ JanaLiberec 7#12Z36plus3.ženy6.00:25:17.53+00:07:45.63Detail
43. NEKVASILOVÁ LenkaLíbeznice#46Z36plus4.ženy7.00:25:24.77+00:07:52.87Detail
44. HAŠLAR OldřichKL Sport Most#47M40-4911.muži37.00:25:25.45+00:07:53.55Detail
45. BURDA VladimírVeslování Bohemians#62M60plus1.muži38.00:25:41.69+00:08:09.79Detail
46. EHRLICH JaroslavKB Kamenický Šenov#33M30-3912.muži39.00:25:48.46+00:08:16.56Detail
47. ČAPKOVÁ MonikaElite women team#40Zdo354.ženy8.00:25:51.32+00:08:19.42Detail
48. MATĚJKA LukášRC Kralupy#22M19-2911.muži40.00:26:20.61+00:08:48.71Detail
49. WILLNER JiříASK Lovosice#18M30-3913.muži41.00:26:25.91+00:08:54.01Detail
50. NOVÁK VáclavLitoměřice#38M30-3914.muži42.00:26:37.95+00:09:06.05Detail
51. ČEPELÁK AntonínMMB Třebenice#30M40-4912.muži43.00:26:59.20+00:09:27.30Detail
52. BEČKA MiloslavÚstí nad Labem#58M60plus2.muži44.00:27:14.96+00:09:43.06Detail
53. NOVÁK PetrSK Favorit Bílina#32M40-4913.muži45.00:28:10.74+00:10:38.84Detail
54. SOUKUP PetrLitoměřice#13M40-4914.muži46.00:28:11.95+00:10:40.05Detail
55. RUDIŠ FilipCK slavoj terezín#70Mdo181.muži47.00:28:23.03+00:10:51.13Detail
56. HOUDEK PavelWorkout predátor ÚL#45M19-2912.muži48.00:28:27.38+00:10:55.48Detail
57. JEŽKOVÁ KateřinaNutrend Litoměřice#28Z36plus5.ženy9.00:28:42.35+00:11:10.45Detail
58. VANĚK PravoslavDubí#53M60plus3.muži49.00:28:48.44+00:11:16.54Detail
59. HAVLÍČEK TomášBTT Libochovice#60M19-2913.muži50.00:28:59.57+00:11:27.67Detail
60. KUNERT DavidChotěšov#63M30-3915.muži51.00:29:11.10+00:11:39.20Detail
61. ZELENÁK DušanGlassman TT Teplice#52M60plus4.muži52.00:29:14.82+00:11:42.92Detail
62. DLOUHÁ ZuzanaDlouháni#50Zdo355.ženy10.00:29:27.48+00:11:55.58Detail
63. VYSKOČILOVÁ PetraMost#15Z36plus6.ženy11.00:29:34.08+00:12:02.18Detail
64. ČERNÝ PetrKralupy nad Vltavou#24M40-4915.muži53.00:29:40.82+00:12:08.92Detail
65. ŠÁLEK KarelSTB#68M30-3916.muži54.00:30:50.42+00:13:18.52Detail
66. RODOVSKÁ ŽanetaTeplice#17Zdo356.ženy12.00:31:20.83+00:13:48.93Detail
67. DLOUHÁ PetraLibochovice#72Z36plus7.ženy13.00:32:10.04+00:14:38.14Detail
68. KREJZOVÁ HelenaElite women team#39Z36plus8.ženy14.00:32:16.36+00:14:44.46Detail
69. ČAPKOVÁ BarboraVeltrusy#54Zdo357.ženy15.00:33:11.20+00:15:39.30Detail
70. ČECH VlastimilCK Slavoj Terezín#23M50-596.muži55.00:33:50.33+00:16:18.43Detail
71. KOŽNAROVÁ EditaLovosice#66Z36plus9.ženy16.00:35:15.38+00:17:43.48Detail
72. ŘEBÍČEK FrantišekTJ Sokol Brozany#43M60plus5.muži56.00:36:00.17+00:18:28.27Detail
73. ČERVENKA KarelHora Svaté Kateřiny#36M60plus6.muži57.00:36:32.49+00:19:00.59Detail
IronTime - irontime.cz | Našli jste nesrovnalost? Kontaktujte nás info@irontime.cz