Startovní listina Nymburský půlmaraton a čtvrtka 2019

Zobrazit celou listinu

Počet přihlášených: 424

PříjmeníJménoKlub nebo městoZávodKategorieSkupina 4Platba
Altová Marcela ÚvalypůlmaratonZ4 (40-49)ano
Aubrechtová Erika čtvrtkaZ4 (40-49)ano
Ausficír Pavel čtvrtkaM4 (40-49)ano
Bacílková Eliška PoděbradypůlmaratonZ2 (20-29)ne
Bachmann Pavel HořicepůlmaratonM4 (40-49)ano
Bachová Veronika TJ Sokol RožďalovicečtvrtkaZ3 (30-39)ano
Balcar Marek BalcařipůlmaratonM3 (30-39)ano
Balcarová Natalija BalcařičtvrtkaZ2 (20-29)ano
Bartakova Eva PrahapůlmaratonZ3 (30-39)ano
Bartáková Monika čtvrtkaZ4 (40-49)ano
Barthelová Dana Triatlon Mladá BoleslavpůlmaratonZ4 (40-49)ano
Beck Zdeněk No LimitpůlmaratonM4 (40-49)ano
Bejbl Jaroslav KV KondorpůlmaratonM4 (40-49)ano
Beková Eva čtvrtkaZ3 (30-39)ano
Bělohlávková Kateřina TřebestovicečtvrtkaZ2 (20-29)ano
Beneš Miroslav JiřicepůlmaratonM4 (40-49)ne
Beneš Vojtěch NymburkpůlmaratonM2 (20-29)ano
Benešová Barbara PrahačtvrtkaZ3 (30-39)ano
Berka Martin AC TurnovpůlmaratonM3 (30-39)ne
Bílý Bohumil TEMPO MAKERSčtvrtkaM3 (30-39)ano
Bílý Rostislav NymburkčtvrtkaM2 (20-29)ne
Bišickå Aneta NymburkčtvrtkaZ2 (20-29)ano
Bitman Luboš PetkovyčtvrtkaM3 (30-39)ano
Bittner Miloslav TJ DecathlonpůlmaratonM4 (40-49)ano
Bláhová Dita ÚvalypůlmaratonZ4 (40-49)ne
Boček Lukáš ZŠ JuventačtvrtkaM3 (30-39)ano
Boháč Vít Uhelná PříbrampůlmaratonDorostenciano
Boháč Zdeněk Uhelná PříbrampůlmaratonM4 (40-49)ano
Boháčová Anna SK ChotěbořpůlmaratonJuniorkyano
Bolina Pavel PrahačtvrtkaM3 (30-39)ano
Bonaventurová Marie Lysá nad LabemčtvrtkaZ3 (30-39)ne
Bretšnajdrová Lucie půlmaratonZ2 (20-29)ano
Brtek Daniel JakbysmetpůlmaratonM3 (30-39)ano
Brtna František Velké PřílepyčtvrtkaM5 (50-59)ano
Březinová Alena ProfitanačtvrtkaZ4 (40-49)ano
Bubeník Martin AFK SemicečtvrtkaM4 (40-49)ano
Burian Jiří Praha 22čtvrtkaM3 (30-39)ano
Cadkova Iveta Praha2 čtvrtkaZ4 (40-49)ne
Cepek Petr Praha půlmaratonM3 (30-39)ne
Čábelková Petra Mladá BoleslavpůlmaratonZ3 (30-39)ano
Čamra Lubomír PrahapůlmaratonJuniořiano
Čapek Josef Písková LhotačtvrtkaM3 (30-39)ano
Částka Zdeněk Praha půlmaratonM3 (30-39)ano
Čechal Petr TJ Lokomotiva Nymburk půlmaratonM4 (40-49)ano
Čenovská Ester NymburkčtvrtkaDorostenkyano
Čenovská Klára NymburkčtvrtkaZ3 (30-39)ano
Čenovský Ondřej Nymburk Modrá Flotila :-)půlmaratonM4 (40-49)ano
Čepelková Lucie MilovicečtvrtkaZ4 (40-49)ano
Čermáková Pavla Praha 10půlmaratonZ4 (40-49)ano
Černík Tomáš NymburkčtvrtkaM3 (30-39)ano
Černohub Vladimír Libčice nad VltavoupůlmaratonM4 (40-49)ano
Černohubová Eva Libčice nad VltavoučtvrtkaZ3 (30-39)ano
Černotová Helena PrahapůlmaratonZ4 (40-49)ano
Červa Jan BoseňčtvrtkaM4 (40-49)ano
Červák Jiří Přerov nad LabempůlmaratonM3 (30-39)ano
Červenka Jiří Kabuki BrnopůlmaratonM3 (30-39)ne
Červinka Pavel Fresenius Kabi HořátevčtvrtkaM3 (30-39)ano
Čubrová Eva KladnopůlmaratonZ2 (20-29)ne
Čvančara Pavel TEMPO MAKERSčtvrtkaM4 (40-49)ano
Daňková Alena AltaviačtvrtkaZ4 (40-49)ne
Dokulilová Lucie Žďár nad SázavoupůlmaratonZ2 (20-29)ne
Domalípová Eva Mladá BoleslavčtvrtkaZ3 (30-39)ne
Dostál Michal PandovicpůlmaratonM3 (30-39)ano
Došek Jan NymburkpůlmaratonM3 (30-39)ano
Doubrava Václav Fresenius Kabi HořátevpůlmaratonM3 (30-39)ano
Doucha Jiří Hvězda PardubicepůlmaratonM4 (40-49)ne
Dovičín Michal BBB Báječní Bratři BěžíčtvrtkaM3 (30-39)ano
Dovičín Petr BBB Báječní Bratři BěžíčtvrtkaM4 (40-49)ano
Drábek Lukáš Mladá BoleslavčtvrtkaM4 (40-49)ano
Drábková Dagmar Mladá BoleslavčtvrtkaZ3 (30-39)ano
Ďurík Peter PrešovpůlmaratonM3 (30-39)ano
Dytrych Martin půlmaratonM3 (30-39)ano
Ehrlichová Alena Česká LípačtvrtkaZ4 (40-49)ano
Eliášková Markéta čtvrtkaZ2 (20-29)ano
Erbenová Aneta NymburkčtvrtkaZ2 (20-29)ne
Fachada Jose LisboapůlmaratonM6 (60-69)ano
Fachada Ricardo LisboačtvrtkaM3 (30-39)ano
Faldus Ondřej STS Chvojkovice BrodpůlmaratonM4 (40-49)ano
Faltynek Petr ElabteampůlmaratonM3 (30-39)ano
Fiala Enrico Spartak Praha 4půlmaratonM4 (40-49)ano
Fiala Tomáš TřebíčpůlmaratonM3 (30-39)ano
Foffova Lucie Městec KrálovéčtvrtkaZ3 (30-39)ne
Fojtů Tomáš NymburkpůlmaratonM4 (40-49)ano
Formánek Karel NymburkčtvrtkaM3 (30-39)ne
Francová Jitka Triatlon Mladá BoleslavpůlmaratonZ4 (40-49)ano
Fritscherová Renáta MirkovicepůlmaratonZ4 (40-49)ne
Frydrychová Andrea čtvrtkaZ4 (40-49)ano
Galčíková Alžběta Lysá nad LabempůlmaratonJuniorkyano
Geláček Pavel Dřevěný nohy Kolín půlmaratonM4 (40-49)ano
Gruntorad Jiri #forrestgumpzjihučtvrtkaM4 (40-49)ano
Guttenova Renata PrahačtvrtkaZ3 (30-39)ano
Hájek Josef NymburkčtvrtkaM2 (20-29)ano
Hájková Klára NymburkčtvrtkaZ3 (30-39)ano
Hančar Jaroslav Fresenius Kabi HořátevčtvrtkaM2 (20-29)ano
Haníková Adéla NymburkčtvrtkaZ2 (20-29)ano
Hanzlová Hana Mladá BoleslavpůlmaratonZ4 (40-49)ano
Hataš Vojtěch KladnipůlmaratonM2 (20-29)ne
Havránek Richard PoděbradypůlmaratonM3 (30-39)ne
Hebká Zuzana půlmaratonZ3 (30-39)ano
Hejzlar Pavel LitolpůlmaratonM4 (40-49)ano
Hemerková Hana Praha 10půlmaratonZ4 (40-49)ano
Hladíková Eva Kubca a Sabca LÌSKOVICE čtvrtkaZ4 (40-49)ano
Holátko Karel Triatlon Mlada BoleslavčtvrtkaM4 (40-49)ano
Horák Jaroslav Běhám od zítra...čtvrtkaM3 (30-39)ne
Horák Petr U turnpůlmaratonM4 (40-49)ne
Hovorková Karolína Báječné ženy v běhučtvrtkaZ5 (50-59)ano
Hrušková Martina NymburkčtvrtkaZ2 (20-29)ano
Hřebejk Štěpán Libčice nad VltavoučtvrtkaM4 (40-49)ano
Hřebejková Martina Libčice nad VltavoučtvrtkaZ3 (30-39)ano
Hubáček Pavel TEMPO MAKERSpůlmaratonM3 (30-39)ano
Hubková Kateřina ChoceňpůlmaratonZ3 (30-39)ano
Hudečková Eva NymburkčtvrtkaZ3 (30-39)ano
Chaloupková Kamila ČelákovicečtvrtkaDorostenkyano
Chaloupková Kateřina ČelákovicepůlmaratonZ4 (40-49)ano
Chaloupková Zuzana ČelákovicečtvrtkaJuniorkyano
Chán Ondřej OlomoucpůlmaratonM2 (20-29)ano
Chudoba Jan PoděbradyčtvrtkaM3 (30-39)ano
Chvosta Adam PRAHA 5půlmaratonJuniořiano
Jaksch Jakub BudiměřicepůlmaratonM4 (40-49)ne
Janiš Roman NymburkčtvrtkaM4 (40-49)ano
Jaňovka Jan PrahačtvrtkaM3 (30-39)ano
Jarošová Bohumila SadskáčtvrtkaZ4 (40-49)ano
Jaša Jiří NymburkpůlmaratonM4 (40-49)ano
Jeneš Jan AltaviapůlmaratonM4 (40-49)ne
Jenešová Petra AltaviačtvrtkaZ4 (40-49)ne
Jeřábek Leoš Nymburk s klidemčtvrtkaM4 (40-49)ano
Jindrová Dagmar DivočinačtvrtkaZ2 (20-29)ne
Jindřich Petr PrahačtvrtkaM3 (30-39)ano
Jindřichová Kateřina PrahačtvrtkaZ5 (50-59)ano
Jirásková Jitka Česká LípapůlmaratonZ4 (40-49)ano
Jiřičná Dana Bonbon PrahačtvrtkaZ5 (50-59)ano
Josl Lubomir PrahapůlmaratonM5 (50-59)ano
Junková Kristýna Praha 10půlmaratonZ3 (30-39)ano
Kačer Ctibor TEMPO MAKERSpůlmaratonM3 (30-39)ano
Kadeřábek Petr Fresenius Kabi HořátevčtvrtkaM5 (50-59)ano
Kadlečík Pavel PrahapůlmaratonM3 (30-39)ano
Kalivoda Vladimír 110120čtvrtkaM4 (40-49)ano
Kaloč Richard Líná Hrouda NymburkpůlmaratonM4 (40-49)ano
Kapal Petr TJ Sokol RožďalovicečtvrtkaM4 (40-49)ano
Karl Anton Feuerwehr Ihrlerstein HasicipůlmaratonM5 (50-59)ano
Kasalová Vladimíra Mladá Boleslav čtvrtkaZ4 (40-49)ano
Kasinová Barbora #drymtympůlmaratonZ3 (30-39)ano
Kašpar Pavel HostivařčtvrtkaM3 (30-39)ne
Kašparová Daniela půlmaratonZ4 (40-49)ano
Kazda Daniel Stará LysáčtvrtkaM4 (40-49)ano
Khýr Rostislav Mladá BoleslavčtvrtkaM4 (40-49)ano
Klapačová Pavla Bígl-Run SukoradyčtvrtkaZ4 (40-49)ano
Klara Vrana Benatky nad JizeroupůlmaratonZ3 (30-39)ne
Klíma Josef půlmaratonM4 (40-49)ano
Klimešová Zuzka AC GoMango HögnerčtvrtkaZ5 (50-59)ano
Klímová Kateřina ZvěřínekčtvrtkaZ2 (20-29)ano
Kliner Miloslav čtvrtkaM5 (50-59)ne
Kloudová Zuzana čtvrtkaZ4 (40-49)ano
Knespl Pavel čtvrtkaM3 (30-39)ano
Knitl Martin NymburkčtvrtkaM3 (30-39)ano
Kociánová Nikola PrahapůlmaratonZ2 (20-29)ano
Koldcsiter Tomáš UnicornpůlmaratonM3 (30-39)ano
Konopaskova Tereza čtvrtkaZ3 (30-39)ne
Kopecký Jiří AC GoMango HögnerčtvrtkaM4 (40-49)ano
Kopinec Stanislav 110120čtvrtkaM3 (30-39)ano
Košvancová Adriana NymburkpůlmaratonZ2 (20-29)ano
Kotyza Martin Základna JBCpůlmaratonM3 (30-39)ano
Kotyza Petr JakbysmetčtvrtkaM3 (30-39)ano
Koutková Adéla NymburkčtvrtkaZ4 (40-49)ano
Kovács Petr MáslovicečtvrtkaM2 (20-29)ano
Kovaľ Maroš PrahačtvrtkaM3 (30-39)ne
Kozák Štěpán půlmaratonM3 (30-39)ano
Kozlová Eliška PoděbradypůlmaratonZ2 (20-29)ano
Kozlová Helena čtvrtkaZ4 (40-49)ano
Kracman Matěj Zelená MílečtvrtkaM3 (30-39)ano
Králíková Lucie NeratovicečtvrtkaZ3 (30-39)ne
Králová Lucie Nymburk čtvrtkaZ3 (30-39)ano
Kratochvíl Miroslav čtvrtkaM4 (40-49)ne
Kreidl Ondřej DošlappůlmaratonM4 (40-49)ano
Krejzova Miroslava TŘEBÍČ čtvrtkaZ4 (40-49)ano
Kremlíková Zuzana Praha 4čtvrtkaZ3 (30-39)ano
Krempová Anna AC Gomango-HögnerčtvrtkaZ5 (50-59)ano
Krutský Filip PrahapůlmaratonM4 (40-49)ano
Kružík Josef Fresenius Kabi HořátevčtvrtkaM3 (30-39)ano
Křemen Martin KlecanyčtvrtkaM5 (50-59)ano
Křepelová Anna NymburkčtvrtkaZ2 (20-29)ano
Křížová Michaela NymburkčtvrtkaZ3 (30-39)ano
Kubelka Martin KolínčtvrtkaM3 (30-39)ano
Kubelková Marcela Běhám od zítra čtvrtkaZ3 (30-39)ano
Kubíček Vojtěch půlmaratonM4 (40-49)ano
Kubíčková Martina Praha 10čtvrtkaZ4 (40-49)ano
Kubíčková Michaela PoděbradypůlmaratonZ2 (20-29)ano
Kubíková Jana Fresenius Kabi HořátevčtvrtkaZ3 (30-39)ano
Kubištová Martina Ústí nad Orlicí čtvrtkaJuniorkyano
Kulhánek Ivo Jesenice u PrahyčtvrtkaM4 (40-49)ano
Kulvejt Lukáš MilovicepůlmaratonDorostenciano
Kulvejtová Daniela MilovicečtvrtkaZ4 (40-49)ano
Kuncová Zuzana Roztoky u PrahyčtvrtkaZ4 (40-49)ano
Kunzová Klára BerounčtvrtkaZ3 (30-39)ano
Kurka Lukáš čtvrtkaM2 (20-29)ne
Kváčová Michaela čtvrtkaZ3 (30-39)ano
Lainová Šárka Libčice nad VltavoučtvrtkaZ4 (40-49)ano
Landa Lukáš Havlíčkův BrodčtvrtkaM2 (20-29)ano
Landa Pavel KolínčtvrtkaM2 (20-29)ano
Latislavova Eva Jablonec nad Nisou čtvrtkaZ4 (40-49)ano
Lazar Vít Fresenius Kabi HořátevčtvrtkaM4 (40-49)ano
Lazarová Hans Pečky půlmaratonZ4 (40-49)ano
Lazarová Simona Nymburk s klidem čtvrtkaZ4 (40-49)ano
Letko Zbyněk DrahorazčtvrtkaM3 (30-39)ano
Lichtenberg Milan 110120čtvrtkaM4 (40-49)ano
Linda Martin Fresenius Kabi HořátevpůlmaratonM2 (20-29)ano
Loun Jan NymburkčtvrtkaM4 (40-49)ano
Lounová Kateřina NymburkčtvrtkaZ4 (40-49)ano
Luběna Martin Dvůr Králové nad LabempůlmaratonM3 (30-39)ano
Luňáková Zuzana Lysá nad LabempůlmaratonZ3 (30-39)ano
Luštický Josef BK Lipník nad BečvoučtvrtkaM2 (20-29)ano
Mach Tomáš Nymburk s klidem čtvrtkaM5 (50-59)ano
Macháček Bořek Žďár nad SázavoučtvrtkaM3 (30-39)ano
Macháček Tomáš PečkypůlmaratonM3 (30-39)ano
Macháčková Katerina čtvrtkaZ3 (30-39)ne
Machovcova Veronika DatonetčtvrtkaZ3 (30-39)ne
Malich Jan PrahapůlmaratonM4 (40-49)ano
Malík Jan NymburkčtvrtkaM3 (30-39)ano
Marasová Veronika VeracompčtvrtkaZ2 (20-29)ano
Márová Kristýna čtvrtkaZ3 (30-39)ano
Martincová Martina NymburkčtvrtkaZ4 (40-49)ano
Martinec Tomáš NymburkčtvrtkaM4 (40-49)ano
Mašek Jiří TEMPO MAKERSpůlmaratonM5 (50-59)ano
Mašek Pavel Mika TrainingčtvrtkaM4 (40-49)ano
Matějka David DAMP TeampůlmaratonM4 (40-49)ano
Matějka Tomáš Sokol Dlouhá LhotapůlmaratonM4 (40-49)ano
Maurová Martina NymburkčtvrtkaZ4 (40-49)ano
Mazancová Lucie čtvrtkaZ2 (20-29)ano
Mazancová Markéta čtvrtkaZ4 (40-49)ano
Melichar Vít MáslovicečtvrtkaM4 (40-49)ano
Melichar Vojtěch čtvrtkaM3 (30-39)ano
Mierva Iva Nové DvoryčtvrtkaZ5 (50-59)ano
Mikšovský Tomáš TJ Lokomotiva NymburkpůlmaratonM3 (30-39)ano
Mirovský Lukáš NymburkčtvrtkaM4 (40-49)ano
Miřácká Lucie PrahačtvrtkaZ4 (40-49)ano
Mlázovský Vladimír MilovicečtvrtkaM2 (20-29)ano
Morton Jana run czechpůlmaratonZ3 (30-39)ano
Musil Jiří Nymburk čtvrtkaM3 (30-39)ano
Musilová Tereza PoděbradyčtvrtkaZ4 (40-49)ne
Musilová Tina PoděbradyčtvrtkaDorostenkyne
Najbrtová Soňa NymburkčtvrtkaZ3 (30-39)ne
Navrátil Ludvík čtvrtkaM4 (40-49)ne
Navrátilová Štoková Jana čtvrtkaZ4 (40-49)ne
Nemec Radek BudiměřicepůlmaratonM4 (40-49)ano
Nemecek Tomas Mlada BoleslavpůlmaratonM5 (50-59)ano
Němečková Lenka PoděbradyčtvrtkaZ3 (30-39)ne
Nezbedová Marie Poděbrady čtvrtkaZ2 (20-29)ano
Novák Kamil MostčtvrtkaM3 (30-39)ano
Novák Matěj BA NymburkpůlmaratonDorostenciano
Nováková Michaela čtvrtkaZ3 (30-39)ano
Nováková Olga čtvrtkaZ5 (50-59)ano
Novotná Tereza DivočinačtvrtkaZ2 (20-29)ano
Novotný Jan Libčice nad VltavoučtvrtkaM3 (30-39)ano
Novotný Roman TEMPO MAKERSpůlmaratonM5 (50-59)ano
Nový Ivo Poděbradský SvišťčtvrtkaM5 (50-59)ano
Obdržalová Šárka Fresenius Kabi HořátevčtvrtkaZ3 (30-39)ano
Ondráčková Radka Zub časupůlmaratonZ4 (40-49)ano
Ondrůšek Libor Morové ŠlehypůlmaratonM5 (50-59)ano
Palasová Dana PrahačtvrtkaZ3 (30-39)ano
Paluchová Jitka PrahačtvrtkaZ4 (40-49)ano
Pastyriková Nikola půlmaratonZ3 (30-39)ano
Pavlíček Zdeněk Praha 5půlmaratonM3 (30-39)ano
Pavlík Radek TáborpůlmaratonM2 (20-29)ano
Pěcha Tomáš PoděbradypůlmaratonM5 (50-59)ano
Pecháčová Eva Velké PřílepyčtvrtkaZ4 (40-49)ano
Pecharová Aneta SRTG KolínčtvrtkaZ3 (30-39)ano
Pekárková Petra NymburkčtvrtkaZ2 (20-29)ano
Pelikánová Hana ŘíčanyčtvrtkaZ2 (20-29)ano
Pěničková Barbora NymburkčtvrtkaZ2 (20-29)ne
Pivná Barbora Horní Počernice - PrahačtvrtkaZ3 (30-39)ano
Plachá Kristýna VestecčtvrtkaDorostenkyano
Plachý Jaroslav Běhej PoděbradypůlmaratonM3 (30-39)ano
Plocová Kateřina Sibřina čtvrtkaZ3 (30-39)ne
Poborský Martin NymburkpůlmaratonM3 (30-39)ano
Podaný Petr PrahapůlmaratonM3 (30-39)ano
Podolák Karel Atletika Stará BoleslavpůlmaratonM4 (40-49)ano
Podoláková Pavla NymburkčtvrtkaZ4 (40-49)ano
Polášek Radek čtvrtkaM3 (30-39)ano
Poupová Adriana Nymburk s klidemčtvrtkaZ3 (30-39)ano
Preininger Tomáš Praha - ZličínčtvrtkaM4 (40-49)ano
procyk radek půlmaratonM3 (30-39)ano
Procházková Romana KřinecpůlmaratonJuniorkyne
Průšová Iva Mladá BoleslavčtvrtkaZ4 (40-49)ne
Pýcha Radek NymburkčtvrtkaM3 (30-39)ano
Radoňský Jakub Fresenius Kabi HořátevčtvrtkaM2 (20-29)ano
Radová Jana PoděbradyčtvrtkaZ4 (40-49)ano
Rajl Martin Nymburk s klidemčtvrtkaM4 (40-49)ano
Rakušan Vojtěch PONDĚLNÍ DIETÁŘÍpůlmaratonM3 (30-39)ano
Ramzerová Lucie Káraný půlmaratonZ4 (40-49)ne
Randák Adam Lysá nad LabempůlmaratonM4 (40-49)ano
Rejšek Jan Libčice nad VltavoupůlmaratonM3 (30-39)ano
Rennerová Ivana Praha 10čtvrtkaZ4 (40-49)ano
Richtr Josef TJ lokomotiva NymburkpůlmaratonM4 (40-49)ano
Rocek Jan Tlustí sumcičtvrtkaM3 (30-39)ne
Roháčová Věra Stará BoleslavčtvrtkaZ3 (30-39)ano
Rosenhoferová Aneta půlmaratonZ2 (20-29)ne
Rousková Iva ZŠ JuventačtvrtkaZ3 (30-39)ano
Rutterle Jan Mladá BoleslavpůlmaratonDorostenciano
Rutterle Josef půlmaratonM2 (20-29)ano
Rybař Petr VšejanypůlmaratonM4 (40-49)ano
Rybová Venuše čtvrtkaZ4 (40-49)ano
Rylich Michal NymburkčtvrtkaM3 (30-39)ne
Řasa David DoksypůlmaratonM2 (20-29)ano
Sajfrt Tomáš Poděbrady půlmaratonM4 (40-49)ne
Sedláček Tomáš LiberecčtvrtkaM4 (40-49)ne
Sedlaty Petr NymburkpůlmaratonM3 (30-39)ne
Semerád Tomáš ŽlebyčtvrtkaM2 (20-29)ano
Schneiberg Aleš Lysá nad LabemčtvrtkaM5 (50-59)ano
Schneibergová Nicola Lysá nad LabemčtvrtkaZ2 (20-29)ano
Schneibergová Vanda Lysa nad LabemčtvrtkaZ4 (40-49)ano
Schorná Marie NymburkčtvrtkaZ4 (40-49)ne
Schwarzmannová Hana KolínčtvrtkaZ3 (30-39)ano
Skála Radek JOSKATELpůlmaratonM5 (50-59)ne
Skálová Barbora čtvrtkaZ2 (20-29)ano
Skalský Jakub Fresenius Kabi HořátevpůlmaratonM3 (30-39)ano
Skodova Sarka PrahapůlmaratonZ2 (20-29)ne
Skořepa Martin NymburkpůlmaratonM3 (30-39)ano
Slavík Daniel SK Bělá pod BezdězempůlmaratonM2 (20-29)ano
Smejkal Michal Zub časupůlmaratonM4 (40-49)ano
Smetaníková Marie Kostomlaty nad LabemčtvrtkaZ3 (30-39)ano
Smíšek Ondra čtvrtkaJuniořiano
Sofín Luděk SófapůlmaratonM4 (40-49)ne
Součková Petra Lysá nad LabempůlmaratonZ3 (30-39)ano
Spálenková Vladimíra Ústí nad LabemčtvrtkaZ4 (40-49)ano
Srbová Markéta půlmaratonZ3 (30-39)ano
Stádníková Anna Šneci v běhučtvrtkaZ2 (20-29)ano
Stankovenová Zuzana PrahapůlmaratonZ4 (40-49)ano
Starý Oldřich Kamenický ŠenovčtvrtkaM3 (30-39)ano
Stožická Jana JičínčtvrtkaZ2 (20-29)ne
Stožická Jana JičínčtvrtkaZ2 (20-29)ano
Studenovská Naďa TeplicečtvrtkaZ3 (30-39)ano
Studenovský Miloš TeplicečtvrtkaM3 (30-39)ano
Studený Jiří PrahapůlmaratonM4 (40-49)ano
Svoboda Tomáš čtvrtkaM3 (30-39)ano
Syrovcová Pavlína PrahapůlmaratonZ3 (30-39)ano
Šach Jakub OstráčtvrtkaM2 (20-29)ano
Šachová Petra OstráčtvrtkaZ2 (20-29)ano
Šebesta Petr VšejanypůlmaratonM4 (40-49)ano
Šebestová Marcela PoříčanyčtvrtkaZ4 (40-49)ne
Šedivá Natálie ČelákovicečtvrtkaZ2 (20-29)ne
Šefr René LiberecčtvrtkaM3 (30-39)ano
Ševčíková Petra Libčice nad VltavoupůlmaratonZ4 (40-49)ano
Šiková Jana 110120čtvrtkaZ2 (20-29)ano
Šíma Jakub Libčice nad VltavoupůlmaratonM2 (20-29)ano
Šima Martin čtvrtkaM3 (30-39)ne
Šimonová Alexandra půlmaratonZ2 (20-29)ano
Šimonová Markéta půlmaratonZ3 (30-39)ano
Šímová Simona Libčice nad VltavoupůlmaratonZ4 (40-49)ano
Šimurda Jan MilovicepůlmaratonJuniořiano
Šípková Helena Chudíř čtvrtkaZ5 (50-59)ano
Šircová Pavlina Lysa n/LčtvrtkaZ4 (40-49)ano
Škodová Šárka Praha půlmaratonZ2 (20-29)ne
Šnídlů Maránek TJ Lokomotiva NymburkpůlmaratonM4 (40-49)ano
Šodková Mirka Nový JičínpůlmaratonZ2 (20-29)ne
Šoltysová Kateřina DěčínčtvrtkaZ4 (40-49)ano
Šrajbrová Jana čtvrtkaZ2 (20-29)ne
Šrámek Jan Česká BělápůlmaratonM2 (20-29)ano
Šrámková Monika Česká BělápůlmaratonZ2 (20-29)ano
Štanderová Lucie chlumec nad cidlinoučtvrtkaZ3 (30-39)ano
Šťastná Tereza JakbysmetčtvrtkaZ2 (20-29)ano
Šťastný Ondřej PrahačtvrtkaM3 (30-39)ano
Šťastný Radim Praha 9půlmaratonM4 (40-49)ano
Štoková Jana Fresenius Kabi HořátevčtvrtkaZ2 (20-29)ano
Štolfa Michal půlmaratonM4 (40-49)ano
Šulcová Jana PístypůlmaratonZ3 (30-39)ano
Šutka Jan Žďár nad SázavoučtvrtkaM2 (20-29)ano
Švábová Jana Česká LípapůlmaratonZ4 (40-49)ano
Švambergová Radka Lysá nad LabemčtvrtkaZ3 (30-39)ano
Takáč Pavel Proboštov u TeplicčtvrtkaM4 (40-49)ano
Teichmann Jakub LiberecpůlmaratonM3 (30-39)ano
Tesařík Evžen NučicečtvrtkaM5 (50-59)ano
Tesaříková Monika NučicečtvrtkaZ4 (40-49)ano
Tichá Alena PardubicepůlmaratonZ4 (40-49)ano
Tichá Jana půlmaratonZ3 (30-39)ano
Tkadleček Jakub Mews runnerspůlmaratonM3 (30-39)ano
Toccoli Giovanni čtvrtkaM2 (20-29)ano
Tomanová Jana PečkyčtvrtkaZ3 (30-39)ano
Trnka Antonín MilovicepůlmaratonM4 (40-49)ano
Trousilová Pavlína AC Gomango HögnerčtvrtkaZ5 (50-59)ano
Tučková Michaela Roztoky u PrahyčtvrtkaZ4 (40-49)ano
Unucka Břetislav Sportovní klub středověkého kontaktního boje PrahačtvrtkaM3 (30-39)ano
Urbánek Jan půlmaratonM4 (40-49)ano
Urbanová Jana Šneci v běhu půlmaratonZ4 (40-49)ne
Valentová Barbora DěčínčtvrtkaZ4 (40-49)ano
Valentová Klára NechanicepůlmaratonZ3 (30-39)ne
Vasilišin Ľubomír půlmaratonM2 (20-29)ano
Vavroušová Eva PatřínčtvrtkaZ3 (30-39)ano
Vendlerová Lenka Hradec KrálovéčtvrtkaZ3 (30-39)ano
Veselá Michaela Praha 4půlmaratonZ2 (20-29)ano
Veselka Michal HolínpůlmaratonM2 (20-29)ano
Veselková Kristýna JičínčtvrtkaZ2 (20-29)ano
Veselý Tomáš půlmaratonM6 (60-69)ano
Vlasák Petr StudečkyčtvrtkaM2 (20-29)ano
Vlasáková Martina PrahapůlmaratonZ3 (30-39)ano
Vlašic Jiří čtvrtkaM4 (40-49)ano
Vlk Jiří VernéřovicepůlmaratonM3 (30-39)ano
Voborová Denisa PoděbradyčtvrtkaZ2 (20-29)ano
Vojnarovičová Markéta TáborčtvrtkaZ3 (30-39)ano
Vojtěchová Lenka Vojtěchová Běžecký klub České spořitelnypůlmaratonZ5 (50-59)ano
Vojtík Petr Bootcamp Hanky DvorsképůlmaratonM4 (40-49)ano
Vorlíčková Jitka čtvrtkaZ3 (30-39)ne
Vyleťal Martin čtvrtkaM4 (40-49)ano
Walterová Jana Kostomlaty nad LabemčtvrtkaZ4 (40-49)ano
Weigert Otto Šneci v běhučtvrtkaM4 (40-49)ano
Weiss Jindřich NymburkčtvrtkaM4 (40-49)ano
Wesselý Jan ŘíčanypůlmaratonM2 (20-29)ano
Wudy Josef KosmonosypůlmaratonM2 (20-29)ano
Záhora Jan SadskáčtvrtkaM3 (30-39)ne
Zahradníková Lenka půlmaratonZ2 (20-29)ano
Zak Milan NymburkčtvrtkaM5 (50-59)ano
Zapletal Pavel Zlate HorypůlmaratonM3 (30-39)ano
Zatloukal Josef KPZ ČelákovicepůlmaratonM4 (40-49)ano
Zelený Jiří Třebíč půlmaratonM4 (40-49)ano
Zelinka Luboš NymburkpůlmaratonM3 (30-39)ano
Zíma Jaroslav LoučeňpůlmaratonM3 (30-39)ano
Zoller Rudolf Jablonec nad Nisou půlmaratonM5 (50-59)ano
Zoubek Michal SK POLABAN NymburkčtvrtkaJuniořiano
Zoubek Petr AFK MilovicepůlmaratonM2 (20-29)ne
Zvěřina Radek BojeticepůlmaratonM3 (30-39)ne
Zýková Iva-Hedvika PrahapůlmaratonZ3 (30-39)ano
Žaludová Lucie Triatlon Mladá BoleslavpůlmaratonZ4 (40-49)ano
Žemla Petr HradištkopůlmaratonM4 (40-49)ne
Žemla Petr HradištkočtvrtkaM4 (40-49)ne
Ženíšková Dana Jdu běhatčtvrtkaZ5 (50-59)ano