Startovní listina Karlštejnská 9

Počet přihlášených: 286

PříjmeníJménoKlub nebo městozávodKategoriePlatba
Achberger Kateřina NeKačourhlavní 9 kmZ35-44ano
Alfery Kryštof Vinařicedětské závodypřípravka chlapci 6 – 7ano
Alfery Matouš Vinařicedětské závodypřípravka kluci 4 – 5ano
Aubrechtová Erika hlavní 9 kmZ35-44ano
Bartošová Milada Vorvani Příbramhlavní 9 kmZ55plusano
Bezrouková Alžběta Loko Beroundětské závodypřípravka děvčata 6 – 7ano
Bezrouková Anna Loko Beroundětské závodyžákyně 10 – 11 letano
Václavík Jiří Spartak Příbramhlavní 9 kmM18-39ano
Butzke Petr Fit klu Padák Příbramhlavní 9 kmM60-69ano
Butzková Ludmila Fit klub Padák Příbramhlavní 9 kmZ55plusano
Carmine Nicol Atletika Jižní Městodětské závodyžákyně 10 – 11 letano
Clark Hana Vsetínhlavní 9 kmZ18-34ano
Daňková Lucie hlavní 9 kmZ18-34ano
Dítě Martin Štěchovicehlavní 9 kmM50-59ano
Doubravová Jitka VDN PROMOhlavní 9 kmZ18-34ano
Doupal Lukáš Mořinahlavní 9 kmM40-49ano
Dřížďalová Daniela Lokomotiva Beroundětské závodypřípravka děvčata 8 – 9ano
Dřížďalová Gabriela Lokomotiva Beroundětské závodypřípravka děvčata 6 – 7ano
Dziegielewska Ewelina Prahahlavní 9 kmZ18-34ano
Dziegielewska Karolina Clovicek Prahadětské závodypřípravka děvčata 8 – 9ano
Dziegielewska Marta Clovicek Prahadětské závodypřípravka děvčata 4 – 5ano
Erdinger Josef Komárovhlavní 9 kmM18-39ano
Fílová Lenka Mníšek pod Brdyhlavní 9 kmZ45-54ano
Fraňková Michaela Franěk Team Vysokáhlavní 9 kmZ45-54ano
Glut Roman Beroun hlavní 9 kmM50-59ano
Hacaperka Filip Příbramdětské závodypřípravka chlapci 6 – 7ano
Hacaperka Marek Příbramdětské závodypřípravka kluci 4 – 5ano
Hájková Tereza Berounhlavní 9 kmZ35-44ano
Hartmanová Stanislava Vorvani Příbramhlavní 9 kmZ55plusano
Hatinová Magdalena Střela Žebrákdětské závodypřípravka děvčata 6 – 7ano
Havlíková Marie Střela Žebrák dětské závodyžákyně 10 – 11 letano
Holeček Michal Karlštejnhlavní 9 kmM40-49ano
Hrstková Vladěna Kerteamhlavní 9 kmZ18-34ano
Hrubý Richard FbC Spartak Žebrákhlavní 9 kmM18-39ano
Huml Filip Střela Žebrákdětské závodypřípravka chlapci 8 – 9ano
Huml Jakub Cerhovicedětské závodypřípravka kluci 4 – 5ano
Huml Jan Střela Žebrákdětské závodyžáci 12 – 13 letano
Humlová Eliška Střela Žebrákdětské závodyžákyně 10 – 11 letano
Jámborová Ema Adrien Elixir Elite Teamdětské závodypřípravka děvčata 8 – 9ano
Janový Petr AC-Trial Plzeňhlavní 9 kmM70plusano
Kafková Lucie Zdicehlavní 9 kmZ35-44ano
Klan Lukáš Praha 5hlavní 9 kmM40-49ano
Klementová Anna Loko Beroundětské závodypřípravka děvčata 8 – 9ano
Klementová Olivie Loko Beroundětské závodypřípravka děvčata 6 – 7ano
Klubalová Veronika Zásmukyhlavní 9 kmZ18-34ano
Kolařík Lukáš Karlštejn hlavní 9 kmM18-39ano
Korytář Jiří Prahahlavní 9 kmM18-39ano
Kotěra Ladislav SC Zmaštěný Strojehlavní 9 kmM50-59ano
Kovalovský Michal Běchovičtí běžcihlavní 9 kmM18-39ano
Kováříková Kristýna Dobříšdětské závodypřípravka děvčata 3 a ml.ano
Král Václav Rozběháme Českohlavní 9 kmM18-39ano
Krátký Martin (Ne)Kačourhlavní 9 kmM40-49ano
Kratochvílová Lenka hlavní 9 kmZ18-34ano
Krčilová Kateřina TJ Lokomotiva Beroundětské závodypřípravka děvčata 8 – 9ano
Krčilová Tereza TJ Lokomotiva Beroundětské závodyžákyně 10 – 11 letano
Krtek Martin Tetínhlavní 9 kmM18-39ano
Krtek Ondřej Liteňdětské závodyžáci 12 – 13 letano
Kučerová Karolína Králův Dvůrhlavní 9 kmZ18-34ano
Kyselý Petr TJ Zduchovicehlavní 9 kmM50-59ano
Lipovský Martin TJ Lokomotiva Beroundětské závodypřípravka chlapci 8 – 9ano
Mach Tomas Ztělesněné zlohlavní 9 kmM18-39ano
Malina Jiří Praha dcmhlavní 9 kmM50-59ano
Malina Petr Borekhlavní 9 kmM50-59ano
Mališová Karla Sabzohlavní 9 kmZ55plusano
Malý Zdeněk LOKO BEROUNhlavní 9 kmM70plusano
Meruna Tomáš Sokol Králův Dvůrdětské závodypřípravka chlapci 6 – 7ano
Merunová Veronika Loko Beroundětské závodypřípravka děvčata 8 – 9ano
Míková Barbora Loko Beroundětské závodyžákyně 12 – 13 letano
Nademlejnská Šárka Lokomotiva Beroundětské závodyžákyně 10 – 11 letano
Nademlejnský Pavel Střela Žebrákdětské závodypřípravka chlapci 8 – 9ano
Novák Michal Dobříšhlavní 9 kmM60-69ano
Nováková Adéla Dobříš dětské závodypřípravka děvčata 6 – 7ano
Nováková Lucie Roudnice nad Labemhlavní 9 kmZ45-54ano
Nováková Valentýna Czech Tall Boys Mořinadětské závodypřípravka děvčata 6 – 7ano
Nováková Viktorie Czech Tall Boys Mořinadětské závodypřípravka děvčata 8 – 9ano
Pavlíček Rudolf spořicehlavní 9 kmM40-49ano
Pavlišen Alexandr Drtič Bezděkovhlavní 9 kmM50-59ano
Pejša Jan smí být prázdnéhlavní 9 kmM40-49ano
Plavec Hynek Daleké Dušníkyhlavní 9 kmM40-49ano
Pokorná Tereza Loko Beroundětské závodyžákyně 12 – 13 letano
Pokorná Zoe Loko Beroundětské závodypřípravka děvčata 8 – 9ano
Průša Josef slavoj obecnicehlavní 9 kmM60-69ano
Rada Petr Štěpánek Autohlavní 9 kmM50-59ano
Ryvola Vojtěch Karlštejn hlavní 9 kmM18-39ano
Řechková Svatava Oxygen Příbramhlavní 9 kmZ45-54ano
Sakač Mikuláš beroundětské závodypřípravka chlapci 6 – 7ano
Sakačová Stanislava berounhlavní 9 kmZ35-44ano
Sakačová Belča beroundětské závodypřípravka děvčata 3 a ml.ano
Sehnal Adrien SC Radotínhlavní 9 kmM60-69ano
Semenchukov Maxim Running Cheffhlavní 9 kmM18-39ano
Svoboda Jan Pivovar Zlosinhlavní 9 kmM70plusano
Svobodová Dana Pivovar Zlosinhlavní 9 kmZ55plusano
Šilhák David Biatlon Beroundětské závodyžáci 10 – 11 letano
Šilhák Ondřej Hudlicedětské závodypřípravka chlapci 8 – 9ano
Turečková Jana TK Bohutínhlavní 9 kmZ45-54ano
Turek Jiří Chaloupkyhlavní 9 kmM50-59ano
Uxa Tomáš Triatlon Berounhlavní 9 kmM50-59ano
Uxová Aneta Triatlon Berounhlavní 9 kmZ18-34ano
Valachová Lucie Tereza TJ Lokomotiva Beroundětské závodyžákyně 12 – 13 letano
Valuchová Julie JUVEdětské závodyžákyně 10 – 11 letano
Valuchová Veronika JUVEdětské závodyžákyně 10 – 11 letano
Vávra Pavel Vorvanihlavní 9 kmM50-59ano
Velehradský Petr Nučicehlavní 9 kmM60-69ano
Vitásek Josef Bukováhlavní 9 kmM60-69ano
Vlachová Anna STG Strupčicehlavní 9 kmZ35-44ano
Vlk Pavel Originál 1869 Příbramhlavní 9 kmM18-39ano
Vosmek Lukáš 4Timing, Příbramhlavní 9 kmM18-39ano
Votava Martin Králův Dvůrhlavní 9 kmM40-49ano
Vrabec Jiří Plzeňhlavní 9 kmM50-59ano
Weissová Kateřina NeKačourhlavní 9 kmZ35-44ano
Zděnovcová Adéla Příbramdětské závodypřípravka děvčata 4 – 5ano
Zděnovcová Aneta SK Sporting Příbramdětské závodyžákyně 12 – 13 letano
Šafařík Jaroslav Rakovníkhlavní 9 kmM18-39ano
Krtková Michaela Liteňdětské závodyžákyně 14 – 15 letano
Alexy Elena Magdalena Atletika Dobřichovický Domekdětské závodypřípravka děvčata 8 – 9ano
Alexy Leona Karolina Dobřichovicedětské závodypřípravka děvčata 6 – 7ano
Alexy Marcin Sokol Dobřichovicehlavní 9 kmM40-49ano
Beneš Tomáš Bukovicedětské závodydorostenciano
Fajta Viktor D5hlavní 9 kmM18-39ano
Havelka Petr Eleven Run Teamhlavní 9 kmM40-49ano
Kratochvílová Lucie Šneci v běhuhlavní 9 kmZ35-44ano
Pergl Vojtěch Střela Žebrákdětské závodyžáci 10 – 11 letano
Smrž Martin hlavní 9 kmM18-39ano
Staněk Valdemar Nekačourhlavní 9 kmM40-49ano
Šedivec Matěj Loko Beroundětské závodyžáci 12 – 13 letano
Černá Kristýna Příbram dětské závodypřípravka děvčata 3 a ml.ano
Černá Tereza Bios Fitdětské závodypřípravka děvčata 6 – 7ano
Černý Martin SK Spartak Příbram dětské závodypřípravka chlapci 8 – 9ano
Skalický Jan Vorvanihlavní 9 kmM18-39ano
Zadražil Michal Noufýr Hořovicehlavní 9 kmM40-49ano
Borovsky Jindrich Hradcanyhlavní 9 kmM18-39ano
Dušková Štěpánka SK Vlaška Dobříšhlavní 9 kmZ35-44ano
Havelka David AC Praha 1890dětské závodypřípravka chlapci 8 – 9ano
Havelkova Kristina AC Praha 1890dětské závodyžákyně 10 – 11 letano
Homola Jáchym Motor České Budějovicehlavní 9 kmM40-49ano
Karas Tomáš internet Pbhlavní 9 kmM50-59ano
Karasová Věra internet Pbhlavní 9 kmZ45-54ano
Jilg Petr CAMINOhlavní 9 kmM18-39ano
Tuháčková Petra Vorvanihlavní 9 kmZ45-54ano
Hvižď Leoš hlavní 9 kmM18-39ano
Kopelent Tomáš Plzeňhlavní 9 kmM18-39ano
Vágnerová Gabriela Berounhlavní 9 kmZ35-44ano
Valdman Josef Berounhlavní 9 kmM40-49ano
Viktora Matyáš Králův Dvůrdětské závodypřípravka kluci 4 – 5ano
Viktorová Eliška Lokomotiva Beroundětské závodypřípravka děvčata 8 – 9ano
Duchoslav Jakub Sk Sporting Příbramdětské závodypřípravka chlapci 8 – 9ano
Duchoslav Mattias Sk Sporting Příbramdětské závodyžáci 10 – 11 letano
Vojtěch Michal FAAZdětské závodypřípravka chlapci 8 – 9ano
Beránková Jaroslava Žebrákhlavní 9 kmZ55plusano
Krpatova Jana Karlštejnhlavní 9 kmZ18-34ano
Ondřejka Čeněk MEF Istanbuldětské závodypřípravka chlapci 6 – 7ano
Ondřejka Kryštof MEF Istanbuldětské závodyžáci 14 – 15 letano
Ondřejka Prokop MEF Istanbuldětské závodyžáci 12 – 13 letano
Rektor Antonín Praha 4hlavní 9 kmM40-49ano
Sýkora Miroslav HC Motor Fanshlavní 9 kmM40-49ano
Malíková Silvie Prahahlavní 9 kmZ35-44ano
Povalova Eva hlavní 9 kmZ35-44ano
Šusta Miloslav Cetyněhlavní 9 kmM50-59ano
Pich Jan Lomhlavní 9 kmM18-39ano
Krejčí Gabrielová Jana Gymnázium Berounhlavní 9 kmZ45-54ano
Gabriel Petr Karlštejndětské závodyžáci 12 – 13 letano
Krejčí Kamila Karlštejndětské závodypřípravka děvčata 4 – 5ano
Tůma David dětské závodypřípravka kluci 4 – 5ano
Henčová Romana Gymnázium Berounhlavní 9 kmZ45-54ano
Kosinová Veronika Domoušice hlavní 9 kmZ18-34ano
Rosol Jiří LOKO Berounhlavní 9 kmM40-49ano
Kasal Jan Klatovyhlavní 9 kmM18-39ano
Jung Roman TJ Karlštejnhlavní 9 kmM40-49ano
Szetei Petr Horoměřicehlavní 9 kmM18-39ano
Hertl Tomáš hlavní 9 kmM18-39ano
Dedíková Alena hlavní 9 kmZ18-34ano
Dedík Pavel hlavní 9 kmM18-39ano
Kubínová Ivana WHEELABRATORhlavní 9 kmZ35-44ano
Pechová Alice Zdicehlavní 9 kmZ45-54ano
Šmejkalová Denisa Jincehlavní 9 kmZ35-44ano
Jandurová Iva Hýskovhlavní 9 kmZ18-34ano
Kinclová Nikola SK DOUBRAVAN ÚJEZDhlavní 9 kmZ18-34ano
Hochmut Milan Rožmitál Spartakhlavní 9 kmM18-39ano
Šebová Jana HORIZONT KRÁLUV DVURhlavní 9 kmZ45-54ano
Mazzoleni Zuzana hlavní 9 kmZ35-44ano
Buriš Peter AEROBIC TEAM PRAHAhlavní 9 kmM40-49ano
Rybáčková Soňa Berounhlavní 9 kmZ55plusano
Mikulová Renata Iron stars Berounhlavní 9 kmZ45-54ano
Bauer Martin Chlustinahlavní 9 kmM40-49ano
Landstof David Štethorunning teamhlavní 9 kmM18-39ano
Smelý Jaroslav Berounhlavní 9 kmM50-59ano
Kašpar Michal U Šmídů Team Černínhlavní 9 kmM18-39ano
Čanda Jan SK Tochovicehlavní 9 kmM18-39ano
Houžvička Miloš hlavní 9 kmM40-49ano
Houžvičková Kateřina Příbramhlavní 9 kmZ35-44ano
Jungová Barbora TJ Karlštejndětské závodypřípravka děvčata 6 – 7ano
Rybníček Matěj Králův Dvůr, Střela Žebrákdětské závodypřípravka chlapci 6 – 7ano
Vykysalá Anna Lokomotiva Beroundětské závodyžákyně 10 – 11 letano
Vykysalá Barbora Lokomotiva Beroundětské závodypřípravka děvčata 8 – 9ano
Slepička Vojtěch Sokol Rudnádětské závodypřípravka chlapci 8 – 9ano
Slepička Lukáš Sokol Rudnádětské závodyžáci 12 – 13 letano
Jandurová Veronika LOKO Beroundětské závodyžákyně 10 – 11 letano
Novák Lukáš SK SPORTING TBdětské závodyžáci 10 – 11 letano
Opálecká Valerie Střela Žebrákdětské závodypřípravka děvčata 8 – 9ano
Moslerová Alžběta Příbramdětské závodyžákyně 10 – 11 letano
Hoffelnerová Nikola Hofícidětské závodypřípravka děvčata 8 – 9ano
Šebo Filip Biatlon Beroundětské závodyžáci 10 – 11 letano
Konopáčová Magdalena LOKO Beroundětské závodyžákyně 10 – 11 letano
Konopáč Matěj LOKO Beroundětské závodypřípravka chlapci 8 – 9ano
Hoffelner Tomáš Hofícidětské závodypřípravka chlapci 6 – 7ano
Hoffelner František Prahadětské závodypřípravka chlapci 6 – 7ano
Pech Karel Střela Žebrákdětské závodyžáci 12 – 13 letano
Lierová Klaudie Střela Žebrákdětské závodypřípravka děvčata 6 – 7ano
Votava Lukáš TJ Sokol Králův Dvůrdětské závodyžáci 10 – 11 letano
Lán Kryštof Florbal Ústí n,L.dětské závodypřípravka chlapci 8 – 9ano
Jírová Kristýna Rokycanydětské závodypřípravka děvčata 6 – 7ano
Sýkorová Zuzana P-5 Zbraslavdětské závodyžákyně 10 – 11 letano
Indra Štěpán Dolní Břežanydětské závodyžáci 12 – 13 letano
Carvan Matyáš Bohnicedětské závodyžáci 12 – 13 letano
Červenka Jiří Střela Žebrákdětské závodypřípravka chlapci 8 – 9ano
Homola Jonáš Motor České Budějovicedětské závodyžáci 12 – 13 letano
Nebeská Josefina dětské závodypřípravka děvčata 8 – 9ano
Vojtěch Lukáš SK Kazíndětské závodyžáci 10 – 11 letano
Vojtěchová Terezka Kazíndětské závodypřípravka děvčata 6 – 7ano
Turková Daniela LOKO Beroundětské závodypřípravka děvčata 8 – 9ano
Diviš Pavel Střela Žebrákdětské závodypřípravka chlapci 8 – 9ano
Diviš Jan Střela Žebrákdětské závodypřípravka chlapci 6 – 7ano
Buriš Tobiáš dětské závodypřípravka chlapci 6 – 7ano
Buriš Tadeáš AEROBIC TEAM PRAHAdětské závodypřípravka chlapci 6 – 7ano
Skalička Michael dětské závodypřípravka chlapci 6 – 7ano
Fraňková Natálie Franěk teamdětské závodyžákyně 14 – 15 letano
Franěk Tomáš Franěk teamdětské závodyžáci 10 – 11 letano
Hradečná Nela LOKO Beroundětské závodypřípravka děvčata 6 – 7ano
Dubinina Sofia LOKO Beroundětské závodypřípravka děvčata 6 – 7ano
Hradečná Sofia LOKO Beroundětské závodypřípravka děvčata 8 – 9ano
Dubinina Eva LOKO Beroundětské závodypřípravka děvčata 8 – 9ano
Valdmanová Nella Beroun Biatlondětské závodypřípravka děvčata 6 – 7ano
Pašek Ondřej LOKO Beroundětské závodypřípravka chlapci 8 – 9ano
Pašková Eliška LOKO Beroundětské závodyžákyně 10 – 11 letano
Bauer Lukáš Bauer Chlumdětské závodypřípravka chlapci 8 – 9ano
Fílová Zuzana Mníšek pod Brdydětské závodypřípravka děvčata 6 – 7ano
Kafka Lukáš TK Zdicedětské závodyžáci 10 – 11 letano
Kavka Michal TK Zdicedětské závodypřípravka chlapci 8 – 9ano
Kostečka Filip Střela Žebrákdětské závodypřípravka chlapci 6 – 7ano
Kostečka Dan Střela Žebrákdětské závodypřípravka chlapci 8 – 9ano
Havelková Monika dětské závodypřípravka děvčata 8 – 9ano
Lisý Štěpán Střela Žebrákdětské závodypřípravka chlapci 8 – 9ano
Palek Tomáš Střela Žebrákdětské závodypřípravka chlapci 6 – 7ano
Palková Eliška Střela Žebrákdětské závodypřípravka děvčata 6 – 7ano
Havelka Matěj dětské závodypřípravka chlapci 6 – 7ano
Lisá Barbora Střela Žebrákdětské závodypřípravka děvčata 6 – 7ano
Palek Jan SK DOUBRAVAN ÚJEZDdětské závodyžáci 10 – 11 letano
Hoselová Emma SK mníšecký expresdětské závodypřípravka děvčata 6 – 7ano
Raušová Emma SK Mníšecký expresdětské závodyžákyně 10 – 11 letano
Landštof Dominik SK Slavia Prahadětské závodypřípravka chlapci 8 – 9ano
Landstof Sebastian SK Slavia Prahadětské závodyžáci 10 – 11 letano
Hršelová Anna SK Mníšecký expresdětské závodyžákyně 10 – 11 letano
Raušová Anna SK Mníšecký expresdětské závodyžákyně 12 – 13 letano
Švihnosová Anna Střela Žebrákdětské závodyžákyně 10 – 11 letano
Slavíková Klára Biatlon Plzeň Liticedětské závodyžákyně 10 – 11 letano
Černá Adéla SK Sporting Příbramdětské závodyžákyně 10 – 11 letano
Krátká Kateřina LOKO Beroundětské závodyžákyně 10 – 11 letano
Sýkorová Anna Střela Žebrákdětské závodyžákyně 10 – 11 letano
Kalous Jan dětské závodyžáci 10 – 11 letano
Rendl Josef TO Packa Prahahlavní 9 kmM40-49ano
Švarcová Tereza Střela Žebrákdětské závodyžákyně 12 – 13 letano
Krchová Zuzana Fyziokinesishlavní 9 kmZ18-34ano
Čip Roman Hospic Mosthlavní 9 kmM40-49ano
Černý Pavel Neumětelydětské závodypřípravka chlapci 6 – 7ano
Čanda Vojtěch SK Tochovicedětské závodypřípravka chlapci 6 – 7ano
Míková Marie Domeček Hořovicedětské závodypřípravka děvčata 6 – 7ano
Bandura František Střela Žebrákdětské závodypřípravka chlapci 8 – 9ano
Andielová Julie LOKO Beroundětské závodypřípravka děvčata 8 – 9ano
Vosmek Lukáš Příbramdětské závodypřípravka chlapci 6 – 7ano
Štefflová Marie LOKO Beroundětské závodypřípravka děvčata 8 – 9ano
Semenchukov Mark Prahadětské závodypřípravka chlapci 6 – 7ano
Mosler Ignác Příbramdětské závodyžáci 12 – 13 letano
Ziegler Karel Lokomotiva Beroundětské závodypřípravka chlapci 8 – 9ano
Krátká Beátka Nekačourdětské závodyžákyně 10 – 11 letano
Marhoul Václav Sokol Říčanydětské závodyžáci 10 – 11 letano
Marhoul Vojtěch Sokol Říčanydětské závodypřípravka chlapci 8 – 9ano
Gregovská Adéla Střela Žebrákdětské závodypřípravka děvčata 8 – 9ano
Klán Filip dětské závodypřípravka chlapci 6 – 7ano
Uxa Lukáš dětské závodydorostenciano
Doupalová Barbora dětské závodyžákyně 10 – 11 letano
Rendlová dětské závodyžákyně 14 – 15 let
Švihnosová Marie Střela Žebrákdětské závodyžákyně 12 – 13 letano
Šišmová Veronika Prahadětské závodyžákyně 10 – 11 letano
Vonášek Marek Nové Strašecídětské závodyžáci 10 – 11 letano
Diedrichová Eliška Střela Žebrákdětské závodyžákyně 12 – 13 letano
Šimurda Matěj Střela Žebrákdětské závodyžáci 12 – 13 letano