Výsledková listina Kelský biatlon
29. 12. 2018

5členné týmy

Nejmenší počet členů týmu: 5

Nejvyšší počet členů týmu: 5

Typ soutěže: běžný součet časů

Limit započítávaných výsledků: 5

1. Run the World - 03:16:56

# Příjmení Jméno St. č. M/F Výsledek
1.ŠtefanRadim#106M00:36:13.83
2.HušekRadek#43M00:36:37.62
3.OndřichMartin#41M00:38:28.05
4.KačerCtibor#44M00:39:52.73
5.ZikmundJiří#45M00:45:46.25

2. Hvězdy Bonbonu - 03:17:19

# Příjmení Jméno St. č. M/F Výsledek
1.ŠanderaMartin#130M00:34:36.14
2.JiřičnáDana#126F00:38:17.42
3.JiřičnýMartin#128M00:39:44.87
4.NěmecMiloš#129M00:42:05.90
5.JiřičnáKateřina#127F00:42:37.26

3. Mladé páky - 03:25:10

# Příjmení Jméno St. č. M/F Výsledek
1.EliášPetr#67M00:32:33.56
2.SvobodaVojtěch#66M00:42:01.74
3.PetrányiRadoslav#70M00:42:08.91
4.AubrechtPetr#107M00:43:10.59
5.BařtipánováIvana#69F00:45:18.69

4. Předskokani - 03:28:56

# Příjmení Jméno St. č. M/F Výsledek
1.KlustRobert#1M00:29:27.25
2.ZelenkaPavel#3M00:40:50.80
3.LajnTomas#5M00:44:17.31
4.HuličkaJiří#4M00:45:14.56
5.RyndaPetr#2M00:49:08.38

5. Přespolňáci - 03:29:30

# Příjmení Jméno St. č. M/F Výsledek
1.SusMichael#236M00:30:53.73
2.SusPetr#237M00:36:44.15
3.ChvátalDavid#238M00:39:02.06
4.ŘihákováMatylda#239F00:47:07.96
5.SusPavlína#240F00:55:44.51

6. Sympaťáci - 03:31:57

# Příjmení Jméno St. č. M/F Výsledek
1.KosMatěj#48M00:31:04.29
2.NábělekDavid#49M00:42:33.12
3.FíčekVáclav#46M00:42:35.68
4.VogničBruno#50M00:46:28.62
5.FíčkováRenáta#47F00:49:17.38

7. Pražský K. - 03:41:52

# Příjmení Jméno St. č. M/F Výsledek
1.ŠatnýPetr#205M00:33:11.23
2.MrázJosef#204M00:34:29.05
3.PalanskyMichal#202M00:41:59.76
4.PalanskyAnnicka#201F00:55:35.58
5.VeselskáAdéla#203F00:56:38.21

8. Přátelé Krvesaje - 03:42:13

# Příjmení Jméno St. č. M/F Výsledek
1.SvobodaOndřej#24M00:35:03.44
2.SvobodováLucie#157F00:43:10.21
3.VolemanJakub#271M00:46:36.35
4.JindraDavid#23M00:48:22.16
5.ČernáSimona#290F00:49:02.56

9. Svíčková se 6t - 03:46:03

# Příjmení Jméno St. č. M/F Výsledek
1.FadrhonsPetr#181M00:42:07.70
2.ŠtrojsováPetra#185F00:44:17.86
3.RolencováMichaela#184F00:45:01.33
4.FidrantLukáš#182M00:45:11.77
5.ProkešMartin#183M00:49:27.81

10. Seš-lost - 03:54:48

# Příjmení Jméno St. č. M/F Výsledek
1.BeroušekPetr#187M00:36:52.27
2.KutišPetr#190M00:37:49.87
3.ŠtamfestMiloslav#189M00:45:43.52
4.ChovaňákPetr#188M00:51:41.43
5.EflerováJana#186F01:02:43.74

11. Běžecký klub SPOLANA - 04:02:36

# Příjmení Jméno St. č. M/F Výsledek
1.VojnaMichal#209M00:28:25.89
2.KožlaVratislav#210M00:36:29.54
3.ŠporclRadek#207M00:49:34.80
4.MaškováKatka#206F01:03:04.38
5.ŠtamfestováVeronika#208F01:05:04.07

12. Luigi Cocotti - 04:08:02

# Příjmení Jméno St. č. M/F Výsledek
1.MelicharVladimír#180M00:35:54.17
2.VeselýJiří#177M00:37:42.83
3.ŠnajdrZbyněk#178M00:42:32.72
4.StanislavMartin#176M00:43:03.57
5.ŠímaJiří#260M01:28:51.69

13. Hasiči Kly 4x4 - 04:09:46

# Příjmení Jméno St. č. M/F Výsledek
1.KurcAntonín#8M00:38:12.83
2.KrálJiří#7M00:43:43.89
3.JoachisthalPavel#10M00:52:38.80
4.KurcMartin#9M00:53:02.50
5.JoachimsthalMiloš#6M01:02:11.20

14. Obřísteváci - 04:11:34

# Příjmení Jméno St. č. M/F Výsledek
1.CabadajJan#122M00:36:21.83
2.MansfeldJosef#125M00:45:19.09
3.ŠtětkováLinda#123F00:53:17.73
4.GregorováKateřina#124F00:57:49.64
5.ŠimkováBarbora#121F00:58:48.58

15. STS Chvojkovice Brod - 04:18:04

# Příjmení Jméno St. č. M/F Výsledek
1.ŽižkaJan#170M00:41:07.13
2.PastyříkJiří#166M00:48:44.59
3.SchambergerLadislav#167M00:51:24.39
4.ŠenberkJiří#169M00:55:35.36
5.SvobodováJitka#168F01:01:14.07

16. Cvičírna - 04:44:22

# Příjmení Jméno St. č. M/F Výsledek
1.NovákJan#193M00:52:47.08
2.ŠilhavýMartin#195M00:54:08.42
3.HausmanováHana#191F00:54:35.59
4.ProcházkaJiří#192M01:00:26.75
5.ProcházkaPavel#194M01:02:26.31

17. KLY-toris - 05:07:49

# Příjmení Jméno St. č. M/F Výsledek
1.HrstkaJiří#14M00:46:10.63
2.KymplLadislav#15M01:02:01.43
3.RechcíglMarek#12M01:04:44.34
4.JeřábekPavel#11M01:05:43.86
5.DandaJakub#13M01:09:11.75

18. Molekuly - 05:31:43

# Příjmení Jméno St. č. M/F Výsledek
1.ŠtelcíkováLudmila#212F01:01:04.79
2.SkalováEva#215F01:01:52.63
3.PavlíkováKlára#211F01:07:27.34
4.BarkmanHynek#213M01:09:37.81
5.ŠtelcíkMiloslav#214M01:11:43.95

19. Stádečko - 05:54:11

# Příjmení Jméno St. č. M/F Výsledek
1.ČernohlávekMartin#113M00:53:10.07
2.ČížekVáclav#114M00:58:10.29
3.LencTomáš#112M01:01:10.38
4.StočesMatěj#115M01:29:56.34
5.RyndováDenisa#111F01:31:45.77

20. Chlapský klub a alkoholičky alkoverze - 06:25:20

# Příjmení Jméno St. č. M/F Výsledek
1.KolihaJaroslav#296M01:13:07.20
2.SkřivanJosef#298M01:14:27.32
3.WinterováLucie#300F01:18:03.00
4.TyrolJirka#299M01:19:15.55
5.LandaVojtěch#297M01:20:28.04

21. Vinné komando - 06:38:55

# Příjmení Jméno St. č. M/F Výsledek
1.VoždováAlena#102F00:50:03.61
2.SoukalováLucie#104F01:25:43.82
3.ZelenkováDana#101F01:26:41.90
4.StanislavováKateřina#103F01:26:45.13
5.NovákováPetra#105F01:29:43.19

22. Bohnice - 06:44:05

# Příjmení Jméno St. č. M/F Výsledek
1.MocíkMichal#250M01:06:45.13
2.BistrýRoman#249M01:11:47.17
3.VeselýTomáš#248M01:20:45.12
4.ŠeredováBohdana#246F01:30:24.76
5.VeseláFadina#247F01:34:24.58

23. Důchodci v záběhu - 07:16:39

# Příjmení Jméno St. č. M/F Výsledek
1.NešetřilJaroslav#216M01:12:01.93
2.NovákováVlasta#219F01:15:59.44
3.HrůzaVáclav#217M01:31:48.08
4.ZelenkaJan#220M01:35:56.42
5.HrůzováMarcela#218F01:40:55.78

24. VAZAM - 07:33:37

# Příjmení Jméno St. č. M/F Výsledek
1.OšlejškováVěra#18F01:27:26.09
2.HuličkováMonika#17F01:27:28.82
3.HuličkováZdeňka#16F01:32:27.27
4.VintrováAlena#20F01:32:28.71
5.VinickáAlena#19F01:33:48.80

25. VARVA Rada starších - 09:56:24

# Příjmení Jméno St. č. M/F Výsledek
1.ZvaričováMarie#92F01:49:41.97
2.ZvaričJaroslav#91M01:53:54.65
3.NovotnýVítek#93M01:56:55.53
4.BubníkMilan#95M01:57:47.43
5.BarešVráťa#94M02:18:07.50

26. VARVA Sexy v akci - 10:42:19

# Příjmení Jméno St. č. M/F Výsledek
1.BohuňkováVlaďka#73F02:06:04.29
2.TrunkováMíša#74F02:06:05.07
3.KroužeckáJana#71F02:09:01.17
4.KratoňováMíša#75F02:10:04.95
5.TcheplováLenka#72F02:11:05.75

27. VARVA Náplava - 11:11:06

# Příjmení Jméno St. č. M/F Výsledek
1.StanislavPetr#88M02:04:44.85
2.AndrleTomáš#87M02:10:34.97
3.OndráčkováSimona#89F02:12:34.55
4.MrázkováPavlína#86F02:14:36.35
5.KšírováMarcela#90F02:28:38.79

28. VARVA Akvabelky - 11:43:04

# Příjmení Jméno St. č. M/F Výsledek
1.ForštováKateřina#81F02:11:12.79
2.SalačováJana#84F02:15:12.06
3.NovotnáJana#85F02:22:53.53
4.SikorováSaša#82F02:26:53.24
5.SikorováAdéla#83F02:26:54.53

Tým nedosáhl minimální předepsaný počet!

Bubáci

Tým nedosáhl minimální předepsaný počet!

# Příjmení Jméno St. č. M/F Výsledek
1.FoglPavel#251M00:58:44.64
2.HochPavel#255M01:29:37.39
3.FoglováAlena#252F01:35:38.27
MotlíkováIveta#254F00:00:00.00

Chlapský klub a alkoholičky sportverze

# Příjmení Jméno St. č. M/F Výsledek
1.ŠpotJan#295M00:45:54.20
2.WopatJiří#294M00:48:39.20
3.BodlákJiří#293M00:51:19.99
4.RosaJan#291M00:58:00.69
DoležalOndřej#292M00:00:00.00

Lafrndy

Tým nedosáhl minimální předepsaný počet!

# Příjmení Jméno St. č. M/F Výsledek
1.ŠnajdrováLucie#256F01:00:04.34
2.SmrčenskáDominika#258F01:02:04.96
3.ŠímováIrena#257F01:15:46.64

Předskokani

Tým nedosáhl minimální předepsaný počet!

Veselý Bonbon

Tým nedosáhl minimální předepsaný počet!