Oficiální Výsledková listina Triatlon Brandýs 2019
9. 6. 2019

jednotlivci

# Příjmení Jméno Klub st. č.Kategorie# v kat.Oficiální časZtrátaplaváníD1koloD2běh
1. Francke MichalHaven team#31#M1.M16-391.01:06:16.8700:07:03.3400:00:32.2800:38:06.1200:00:35.1600:19:59.96Detail
2. Okluský MiroslavTRI COLORS#37#M2.M16-392.01:07:14.20+00:00:57.3300:07:38.8900:00:51.0600:37:56.3500:00:44.3400:20:03.53Detail
3. Vondra VítězslavSPORTICUS team#16#M3.M40-491.01:07:50.53+00:01:33.6600:07:32.4500:00:45.8600:38:07.5400:00:37.6500:20:47.01Detail
4. Janda DavidHarfa sport team#42#M4.M16-393.01:07:59.79+00:01:42.9200:07:36.2300:00:21.6300:38:22.9900:00:25.5800:21:13.33Detail
5. Walter JanTri-Ski Horní Počernice#30#M5.M16-394.01:08:16.87+00:02:00.0000:07:37.3500:00:31.6300:39:37.2300:00:24.7600:20:05.89Detail
6. Kala JiříCK Příbram Fany Gastro#44#M6.M16-395.01:10:07.18+00:03:50.3100:07:41.7200:00:37.9500:40:22.8100:00:28.8600:20:55.82Detail
7. Beránek ŠimonPraha Koloděje#43#M7.M16-396.01:10:18.03+00:04:01.1600:10:25.6800:00:41.1400:38:34.2600:00:27.7500:20:09.18Detail
8. Teplý OndřejHisport Team#7#M8.M40-492.01:11:57.02+00:05:40.1500:07:44.0400:00:41.4000:40:20.0200:00:36.0500:22:35.49Detail
9. Čejka BořivojTriathlon Team Chrudim #3#M9.M16-397.01:12:11.44+00:05:54.5700:09:05.4600:00:45.2800:40:54.8700:00:52.7300:20:33.08Detail
10. Řezáč Martin#15#M10.M40-493.01:13:27.24+00:07:10.3700:08:56.7300:01:02.0700:40:48.9100:00:56.6900:21:42.82Detail
11. Havel JanTJ Tatran Sedlčany#41#M11.M16-398.01:13:30.81+00:07:13.9400:08:50.2800:00:42.8900:40:22.1600:00:25.8300:23:09.63Detail
12. Houška MichalHoušánci#9#M12.M40-494.01:13:34.54+00:07:17.6700:09:09.1300:00:56.2700:40:30.5200:00:33.4500:22:25.15Detail
13. Škoda MilanTJ Háje#8#M13.M40-495.01:14:23.59+00:08:06.7200:07:36.5400:00:40.6000:41:40.3500:00:42.5000:23:43.58Detail
14. Fiala Aleš#24#M14.M50p1.01:16:23.88+00:10:07.0100:08:59.5000:00:43.5500:42:03.4500:00:47.0300:23:50.31Detail
15. Homolka OndřejRunczech#19#M15.M40-496.01:17:53.15+00:11:36.2800:09:45.5700:01:27.5500:42:22.3900:00:53.1400:23:24.47Detail
16. Rulc MichalŘíčany#38#M16.M40-497.01:18:02.27+00:11:45.4000:08:10.3900:00:58.2100:42:41.5400:00:39.9300:25:32.18Detail
17. Beneš VladimírJoskatel TEAM#2#M17.M50p2.01:18:38.11+00:12:21.2400:09:38.0800:01:18.8300:44:18.6600:00:52.9900:22:29.53Detail
18. Cigánik MilanPraha#62#M18.M50p3.01:20:22.34+00:14:05.4700:09:52.5300:01:31.0200:42:51.1000:00:53.3500:25:14.32Detail
19. Olšová VeronikaTri Ski Horní Počernice#1#F1.Z16-391.01:20:30.59+00:14:13.7200:08:20.3900:00:49.8800:47:14.1600:00:26.2700:23:39.87Detail
20. Vavák LiborBK Sadská#27#M19.M50p4.01:24:23.48+00:18:06.6100:11:24.8700:00:55.1300:48:05.1300:00:51.3200:23:07.01Detail
21. Tomsová LuciePraha 20#29#F2.Z16-392.01:24:38.08+00:18:21.2100:09:06.9600:01:07.4100:47:45.0400:00:53.5200:25:45.13Detail
22. Hokr MarcelTRI Chrudim#17#M20.M40-498.01:24:57.34+00:18:40.4700:10:37.0500:01:30.1800:45:48.3200:00:44.7300:26:17.04Detail
23. Lauer MartinRicany#45#M21.M40-499.01:25:18.34+00:19:01.4700:09:30.7000:01:31.3000:48:08.5700:01:01.4100:25:06.34Detail
24. Kadlečík PavelAČR#40#M22.M16-399.01:25:38.61+00:19:21.7400:10:05.9200:01:05.8400:46:09.0000:01:25.0200:26:52.81Detail
25. Černý Ladislav#21#M23.M50p5.01:26:11.06+00:19:54.1900:09:56.9100:01:37.9300:48:06.0700:00:27.0700:26:03.05Detail
26. Turčová Adéla#25#F3.Z16-393.01:27:45.73+00:21:28.8600:10:30.4400:00:56.3400:46:36.9100:00:42.1300:28:59.89Detail
27. Pokorný MarekKralupy nad Vltavou#13#M24.M40-4910.01:27:49.21+00:21:32.3400:09:41.5900:01:42.1600:44:44.2200:01:07.9800:30:33.23Detail
28. Košín Roman Triathlon Team Chrudim#5#M25.M40-4911.01:28:23.69+00:22:06.8200:11:41.5700:00:59.4600:46:45.7800:00:27.0700:28:29.80Detail
29. Tomsa PavelPraha 20#28#M26.M40-4912.01:28:26.97+00:22:10.1000:11:32.5200:02:09.1500:49:33.4600:01:04.7400:24:07.07Detail
30. Šklíbová MichaelaOOB TJ Tatran Jablonec#11#F4.Z16-394.01:30:14.85+00:23:57.9800:10:39.1700:01:38.0500:50:25.8000:00:28.6300:27:03.18Detail
31. Zloská EvaMělník#20#F5.Z40-491.01:30:51.71+00:24:34.8400:08:36.7800:01:00.1700:50:01.9600:00:29.4600:30:43.31Detail
32. Nakládal Jakub#26#M27.M16-3910.01:30:57.82+00:24:40.9500:12:21.8600:01:21.1200:50:09.2600:00:33.9400:26:31.62Detail
33. Řezáč Jan#14#M28.M40-4913.01:31:09.97+00:24:53.1000:12:49.3700:01:59.9700:50:16.2500:00:45.6000:25:18.77Detail
34. Procházková NikolaTriatlon team Chrudim#4#F6.Z16-395.01:31:17.95+00:25:01.0800:08:43.3200:01:00.9800:50:45.3600:00:37.7700:30:10.50Detail
35. Abraham PavelPraha 8#23#M29.M40-4914.01:34:59.07+00:28:42.2000:09:28.5200:01:38.7100:51:07.9900:00:32.0400:32:11.80Detail
36. Martincová LuciePraha 6#10#F7.Z40-492.01:35:07.67+00:28:50.8000:12:06.4300:01:04.0300:51:17.1100:00:49.8400:29:50.23Detail
37. Rozumová LuciaPraha#32#F8.Z16-396.01:35:29.40+00:29:12.5300:11:15.8500:01:53.1400:51:30.9500:00:55.3200:29:54.13Detail
38. Košínová GabrielaTriathlon Team Chrudim#6#F9.Z40-493.01:35:36.73+00:29:19.8600:12:18.7800:01:36.3600:49:54.0700:00:47.1200:31:00.39Detail
39. Andrová MartinaMilovice#12#F10.Z40-494.01:36:54.08+00:30:37.2100:11:42.4600:01:05.3300:52:47.7200:00:32.1700:30:46.38Detail
40. Prokopová PetraŠneci v běhu#22#F11.Z40-495.01:37:08.11+00:30:51.2400:09:32.3200:01:48.1800:52:21.4000:00:45.9800:32:40.21Detail
41. Rulcová HanaŘíčany#39#F12.Z40-496.01:43:33.45+00:37:16.5800:11:09.5300:01:10.2000:52:17.7000:01:18.4500:37:37.55Detail
42. Stejskal JanPraha#35#M30.M16-3911.01:45:02.10+00:38:45.2300:13:56.7000:01:45.5500:56:09.6300:00:45.2500:32:24.94Detail
43. Legátová BarboraPraha#33#F13.Z16-397.01:45:31.21+00:39:14.3400:10:36.0800:01:11.7800:53:09.8000:00:34.4200:39:59.12Detail
44. Hornova KaterinaHopman team Žatec#18#F14.Z16-398.01:46:30.38+00:40:13.5100:11:21.1000:00:50.8300:54:15.8500:01:04.3100:38:58.27Detail
45. Pavolová AnnaPraha 4#34#F15.Z16-399.01:56:29.27+00:50:12.4000:14:03.4300:01:40.4801:01:18.8400:00:45.6400:38:40.86Detail
DNF Povýšil Filip#36#MM16-39DNF 00:14:44.3400:04:02.42Detail
irontime - irontime.cz | Našli jste nesrovnalost? Kontaktujte nás info@irontime.cz