Přihláška
Czechman

Vyberte si správný závod. Pokud závod není k výběru, je dočasně překročena kapacita závodu.

Pokud jste držiteli platné licence ČTA, tak máte nárok na zvýhodněné startovné. Vepište číslo licence do políčka Slevový kód níže. Po odeslání přihlášky se cena k zaplacení sníží.

Uvedené startovné je v plné výši. Startovné pro některé mladší kategorie se sníží po odeslání přihlášky. Podrobné informace o cenách hledejte v propozicích závodu.

V případě štafet vyplňte jména a příjmení oddělená čárkou a datum narození kapitána štafety. Velikosti dalších triček členů štafety napište do poznámky.

Zadejte jméno
Zadejte příjmení


Zadejte datum
zadejte e-mail
+420


Velikost*Položky označené hvězdičkou* jsou povinné

Přihlášením do závodu souhlasíte s pravidly závodu. Zavazujete se závodit v duchu fair-play a dodržovat pravidla a pokyny organizátorů. Startujete na vlastní nebezpečí.

Odesláním přihlášky účastník jakéhokoliv závodu CZECHMAN bere na vědomí, že osobní data vyplněná do této on-line přihlášky budou využita pořadatelem závodu za účelem registrace, informování o závodu a vyhodnocení výsledků.

Dále budou osobní data budou zpracovávána společností RaulWalter, s. r. o., jakožto správcem, za účelem vyhodnocení závodu.

V souladu s nařízením GDPR nebudou data použita k jinému účelu a budou uchována jen po dobu nezbytnou k výše uvedeným účelům.