Přihláška
Prodoli MTB maraton Chýnov

Zadejte jméno
Zadejte příjmení


Zadejte rok
zadejte e-mail
+420Položky označené hvězdičkou* jsou povinné

Přihlášením do závodu souhlasíte s pravidly závodu. Zavazujete se závodit v duchu fair-play a dodržovat pravidla a pokyny organizátorů. Startujete na vlastní nebezpečí.

Číslo mobilního telefonu je povinné. Obdržíte od nás SMS s výsledným časem a také vás můžeme kontaktovat v případě krizové situace. Závody Českého krosu se často konají v méně prostupném terénu a doporučujeme vám tedy mít telefon u sebe. Pokud můžete, uveďte do poznámky jméno a kontakt na člena Vašeho doprovodu. V případě, že odstoupíte ze závodu, vždy informujte pořadatele! Závodníci, kteří nejsou zpět v časovém limitu v cílovém prostoru se musejí ohlásit pořadateli.

Vyplněním této on-line přihlášky k závodu potvrzuje účastník závodu souhlas se zařazením, správou, zpracováním a uchováním poskytnutých osobních údajů pořadateli závodu a projevuje zároveň svůj souhlas s tím, aby osobní údaje poskytnuté během tohoto závodu byly až do odvolání tohoto souhlasu zpracovávány společností RaulWalter, s. r. o., jakožto správcem, za účelem vyhodnocení výsledků závodu, a pořadatelem závodu za účelem nezbytné komunikace se závodníky a zajištění informovanosti o závodě, případných změnách a pravidlech závodu.