Přihláška
Nymburský půlmaraton a desítka 21. 4. 2024

Zadejte jméno
Zadejte příjmení


Zadejte rok
zadejte e-mail
+420

Velikost*

Vyberte velikost.

Položky označené hvězdičkou* jsou povinné

Přihlášením do závodu souhlasíte s pravidly závodu. Zavazujete se závodit v duchu fair-play a dodržovat pravidla a pokyny organizátorů. Startujete na vlastní nebezpečí.

Údaje o Vás slouží pouze pro účely řádného přihlášení do závodu, určení věkové kategorie a vyhodnocení dosaženého výsledku.

Na uvedený e-mail zasíláme pouze potvrzení přihlášky případně důležité organizační informace k závodu. Vaši e-mailovou adresu považujeme za důvěrnou a nikomu ji nesdělujeme.

Pokud uvedete číslo Vašeho mobilního telefonu, zašleme Vám po dokončení závodu a ověření výsledku SMS s výsledným časem. Vaše telefonní číslo považujeme za důvěrné a nikomu ho nesdělujeme.

Registrace je považována za platnou až po jejím zaplacení, a to částkou platnou v den platby, která je v plné výši připsána na účet pořadatele., Registrační poplatek potvrzený účastníkem při registraci je konečný a nevratný. Objednávky při on-line registraci nezaplacené do 7 pracovních dnů od jejich vytvoření nebo v pondělí před závodem budou automaticky zrušeny..