Přihláška
Poděbradský Triatlon

Členové České triatlonové asociace mohou vepsat do políčka slevový kód číslo své licence a startovné se jim automaticky sníží o 50 Kč.

Tričko obdrží pouze závodníci hlavního závodu včetně štafet se zvolenou velikostí trička v rámci registrace a se zaplaceným startovným do 19.4.2024.

Pokud přihlašujete štafetu, napište všechna tři jména a příjmení oddělená čárkou a datum narození kapitána štafety. Velikosti triček dalších členů prosíme vyplňte do poznámky.

Zadejte jméno
Zadejte příjmení


Zadejte rok
zadejte e-mail
+420

Velikost*

Vyberte velikost.Položky označené hvězdičkou* jsou povinné

Přihlášením do závodu souhlasíte s pravidly závodu. Zavazujete se závodit v duchu fair-play a dodržovat pravidla a pokyny organizátorů. Startujete na vlastní nebezpečí.

Odesláním přihlášky účastník jakéhokoliv závodu bere na vědomí, že osobní data vyplněná do této on-line přihlášky budou využita pořadatelem závodu za účelem registrace, informování o závodu a vyhodnocení výsledků.

Dále budou osobní data budou zpracovávána společností RaulWalter, s. r. o., jakožto správcem, za účelem vyhodnocení závodu.

V souladu s nařízením GDPR nebudou data použita k jinému účelu a budou uchována jen po dobu nezbytnou k výše uvedeným účelům.