Přihláška
MČR v OCR Chomutov 26.- 28. 4. 2024

Členové ČAPS mají 10-20% slevu ze startovného, k vyzvednutí v členské sekci ČAPS. Voucher uplatníte v této přihlášce.

Veškeré registrace musí být uhrazeny do 14 kalendářních dní, jinak budou zrušeny.

V případě štafet uveďte prosím všechny tři jména a příjmení do kolonky a oddělte čárkami (příklad Karel, Petr, Marek). V samotné přihlášce pak uveďte kontaktní informace pouze na kapitána.

Zadejte jméno
Zadejte příjmení


Zadejte rok
zadejte e-mail
+420Položky označené hvězdičkou* jsou povinné

Přihlášením do závodu souhlasíte s pravidly závodu a se soutěžními podmínkami. Zavazujete se závodit v duchu fair-play a dodržovat pravidla a pokyny organizátorů. Startujete na vlastní nebezpečí.

Odkaz na tzv. REVERZ, soutěžní podmínky závodu, které závazně potvrzujete touto registrací.

Vyplněním této on-line přihlášky k závodu potvrzuje účastník závodu souhlas se zařazením, správou, zpracováním a uchováním poskytnutých osobních údajů pořadateli závodu a projevuje zároveň svůj souhlas s tím, aby osobní údaje poskytnuté během tohoto závodu byly až do odvolání tohoto souhlasu zpracovávány společností RaulWalter, s. r. o., jakožto správcem, za účelem vyhodnocení výsledků závodu, a pořadatelem závodu za účelem nezbytné komunikace se závodníky a zajištění informovanosti o závodě, případných změnách a pravidlech závodu.

Údaje o Vás slouží pouze pro účely řádného přihlášení do závodu, určení věkové kategorie a vyhodnocení dosaženého výsledku.

Na uvedený e-mail zasíláme pouze potvrzení přihlášky, případně důležité organizační informace k závodu.

Pokud uvedete číslo Vašeho mobilního telefonu, zašleme Vám po dokončení závodu a ověření výsledku SMS s výsledným časem.

Vaše telefonní číslo a e-mail považujeme za důvěrné a nikomu je dále nesdělujeme ani nevyužíváme k zasílání jakýchkoliv reklamních sdělení.