Přihláška
Kelský biatlon

Vyberte si, zda soutěžíte v hlavním nebo dětském závodě. Děti startovné neplatí. Pokud si přejete složit 5členný tým, uveďte do poznámky jména členů týmu a do řádku Klub nebo město zadejte název týmu. Případně požadavek na složení 5členné skupiny zasílejte na email kelskybiatlon@centrum.cz

Zadejte jméno
Zadejte příjmení


Zadejte datum
zadejte e-mail
+420Položky označené hvězdičkou* jsou povinné

Přihlášením do závodu souhlasíte s pravidly závodu. Zavazujete se závodit v duchu fair-play a dodržovat pravidla a pokyny organizátorů. Startujete na vlastní nebezpečí.

Údaje o Vás slouží pouze pro účely řádného přihlášení do závodu, určení věkové kategorie a vyhodnocení dosaženého výsledku.

Na uvedený e-mail zasíláme pouze potvrzení přihlášky případně důležité organizační informace k závodu.

Pokud uvedete číslo Vašeho mobilního telefonu, zašleme Vám po dokončení závodu a ověření výsledku SMS s výsledným časem.

Vaše telefonní číslo a e-mail považujeme za důvěrné a nikomu ho dále nesdělujeme ani nevyužíváme k zasílání jakýchkoliv reklamních sdělení.

Odesláním přihlášky zároveň souhlasíte se zpracováním obrazového a videomateriálu pořízeného během závodu, na kterém se může účastník akce objevit po dobu 10 let od udělení souhlasu v souladu s příslušnými ustanoveními zákona č. 101/2000 Sb. o ochraně osobních údajů v platném znění.