Přihláška
Cyklofanatik 2024

Zadejte jméno
Zadejte příjmení


Zadejte datum
zadejte e-mail
+420

Velikost*

Vyberte velikost.Položky označené hvězdičkou* jsou povinné

Přihlášením na cyklistickou jízdu souhlasíte s pravidly akce a se zásadami ochrany osobních údajů dle propozic. Startujete na vlastní nebezpečí. Pořadatel nehradí škody na zdraví ani na majetku vzniklé účastníkům v souvislosti s účastí na cykloturistické dálkové jízdě Fanatik.

Číslo mobilního telefonu a email jsou povinné údaje. Obdržíte od nás SMS s výsledným časem a také vás můžeme kontaktovat v případě krizové situace. Trasy na MTB se často konají v méně prostupném terénu a doporučujeme vám tedy mít telefon u sebe. Pokud můžete, uveďte do poznámky jméno a kontakt na člena Vašeho doprovodu. V případě, že odstoupíte, vždy informujte pořadatele! Účastníci, kteří nejsou zpět v časovém limitu v cílovém prostoru se musejí ohlásit pořadateli.

Vyplněním této on-line přihlášky na akci potvrzuje účastník souhlas se zařazením, správou, zpracováním a uchováním poskytnutých osobních údajů pořadateli a projevuje zároveň svůj souhlas s tím, aby osobní údaje poskytnuté během této akce byly až do odvolání tohoto souhlasu zpracovávány společností Silesiae z.s. jakožto správcem, za účelem vyhodnocení výsledků, a pořadatelem za účelem nezbytné komunikace s účastníky a zajištění informovanosti o akci, případných změnách a pravidlech akce.