Oficiální Výsledková listina Kladenský maratón 2014
13. 9. 2014

muži

# Příjmení Jméno Klub st. č.ZeměKategorie# v kat.Oficiální časZtráta12345678910
1. Serbessa MulugetaMUDr. Serbessa s.r.o.#1#CZEM2 (40-49)1.02:35:45Detail
2. Pinďák PetrVarnsdorf-studánka#214#CZEM1 (18-39)1.02:39:17+00:03:32.22Detail
3. Fiala MilošAC Sparta Praha#2#CZEM1 (18-39)2.02:44:07+00:08:22.22Detail
5. Procházka MichalPerňa systém#211#CZEM1 (18-39)3.02:48:03+00:12:18.22Detail
6. Kunčar DavidSpartak Praha 4#27#CZEM1 (18-39)4.02:48:13+00:12:28.22Detail
7. Sedlák PavelČAU#186#CZEM2 (40-49)3.02:50:49+00:15:04.2200:05:54.8600:20:21.1900:20:00.0800:19:54.7100:19:57.0800:20:25.5600:20:27.0600:20:27.6000:20:33.4600:02:47.32Detail
8. Brada OndrejHorni Pocernice#65#CZEM2 (40-49)4.02:51:20+00:15:35.22Detail
9. Klika PetrTK novis#168#CZEM1 (18-39)5.02:56:30+00:20:45.2200:05:57.7400:20:08.5600:20:10.8200:20:57.6500:20:49.4800:21:26.0700:21:39.4800:21:23.2500:21:10.4400:02:45.57Detail
10. Kafka LeošČakovice#29#CZEM1 (18-39)6.02:59:07+00:23:22.22Detail
11. Velička Ondřejwww.ultramaratonec.cz#238#CZEM1 (18-39)7.03:02:16+00:26:31.2200:06:17.1300:21:10.1100:21:21.5400:21:03.9100:21:16.8400:21:55.1400:22:03.2100:22:03.1200:22:08.6300:02:55.87Detail
12. Havlásek PetrMaratón klub Kladno#125#CZEM1 (18-39)8.03:05:30+00:29:45.22Detail
13. Hurych JakubA.C. TEPO Kladno#40#CZEM1 (18-39)9.03:05:51+00:30:06.22Detail
14. Schrötter RadoslavMaratón klub Kladno#218#CZEM2 (40-49)5.03:05:59+00:30:14.22Detail
15. Fanta LadislavMaratón klub Kladno#3#CZEM2 (40-49)6.03:06:59+00:31:14.22Detail
16. Blanda JiříKladno#82#CZEM1 (18-39)10.03:07:00+00:31:15.22Detail
17. Hoeche MarcelBad Lauterberg#112#GERM1 (18-39)11.03:07:48+00:32:03.22Detail
18. Horbaj DušanSVP Kladno#122#CZEM1 (18-39)12.03:07:51+00:32:06.22Detail
19. Lán FilipOOB TJ Slavia Hradec Králové#15#CZEM1 (18-39)13.03:08:18+00:32:33.22Detail
20. Rozkoš TomášHradec Králové#233#CZEM1 (18-39)14.03:08:23+00:32:38.22Detail
21. Flídr JanMaratón klub Kladno#95#CZEM3 (50-59)1.03:08:31+00:32:46.22Detail
22. Kovář MichalTj Slavoj Banes Pacov#124#CZEM2 (40-49)7.03:08:41+00:32:56.22Detail
23. Štajer PavelMaratón klub Kladno#221#CZEM1 (18-39)15.03:08:42+00:32:57.22Detail
24. Mašek PetrFitcentrum L-S Vrchlabí#13#CZEM1 (18-39)16.03:12:00+00:36:15.22Detail
25. Válek PetrMaratón klub Kladno#170#CZEM2 (40-49)8.03:17:29+00:41:44.2200:06:50.8600:22:47.7400:22:53.5300:22:51.4800:23:12.0700:23:22.9700:23:49.8300:24:25.1200:24:10.9200:03:04.38Detail
27. Hora HonzaAktuář Hořovice#114#CZEM2 (40-49)10.03:18:59+00:43:14.22Detail
28. Dvořáček VlastimilDoudleby nad Orlicí#89#CZEM3 (50-59)2.03:19:10+00:43:25.22Detail
29. DiCara StephanPolevsko#98#CZEM2 (40-49)11.03:20:00+00:44:15.22Detail
30. Sochorovský RadimŽatec#207#CZEM2 (40-49)12.03:20:05+00:44:20.22Detail
31. Urban MilanKonostean#184#CZEM2 (40-49)13.03:20:15+00:44:30.2200:07:01.2100:23:17.9100:22:49.9700:22:52.4000:22:50.3500:22:59.7300:23:53.8900:25:01.4900:26:04.2500:03:23.15Detail
32. Horák PetrSokol Prštice#7#CZEM1 (18-39)17.03:22:54+00:47:09.22Detail
33. Homola JiříKladno#48#CZEM2 (40-49)14.03:23:19+00:47:34.22Detail
34. Bauchner MichalMaratón klub Kladno#90#CZEM2 (40-49)15.03:23:37+00:47:52.22Detail
35. Pejchal PetrAlcedo Praha#155#CZEM1 (18-39)18.03:23:43+00:47:58.2200:06:48.0500:22:03.9800:21:50.7900:22:13.5800:22:45.8900:23:33.6300:25:04.8900:27:00.6900:28:48.0300:03:33.06Detail
36. Kulhánek OndřejKladeňáci#5#CZEM1 (18-39)19.03:23:53+00:48:08.22Detail
37. Rataj StanislavKladno#4#CZEM1 (18-39)20.03:24:09+00:48:24.22Detail
38. Rataj VáclavAC TEPO KLADNO#210#CZEM1 (18-39)21.03:24:51+00:49:06.22Detail
39. Pela ZbyněkSKI PAX HORNÍ MAXOV#237#CZEM2 (40-49)16.03:25:58+00:50:13.2200:06:23.0200:21:44.6600:21:45.1100:22:03.9600:22:52.7600:23:58.0300:25:18.3300:28:10.6600:29:54.2200:03:47.04Detail
40. Hamerník JanChotěnice#252#CZEM3 (50-59)3.03:26:26+00:50:41.2200:06:35.6400:22:35.9600:22:58.8100:23:12.1400:23:29.2200:24:26.3000:25:09.1900:26:34.4500:27:54.5900:03:28.93Detail
41. Lorenčík AlešChrudim#31#CZEM2 (40-49)17.03:26:27+00:50:42.22Detail
43. Ulma TomášPraha 9#205#CZEM3 (50-59)4.03:26:57+00:51:12.22Detail
44. Dušek LukášMaratón klub Kladno#55#CZEM1 (18-39)22.03:27:23+00:51:38.22Detail
45. Vakrčka PavelÚstí nad Labem#191#CZEM3 (50-59)5.03:27:48+00:52:03.2200:06:55.6800:24:16.8100:24:15.1200:24:12.1400:24:36.7600:24:40.5900:24:31.2400:25:15.1100:25:39.2700:03:24.80Detail
46. Menger PavelVelké Přílepy#127#CZEM2 (40-49)19.03:27:49+00:52:04.22Detail
47. Urbanec VladimírMaraton klub Kladno#163#CZEM3 (50-59)6.03:27:58+00:52:13.2200:06:49.7000:23:32.6100:24:01.8100:24:29.0700:24:26.6700:24:43.6400:25:06.1900:25:40.2900:25:39.2900:03:28.12Detail
48. Stehlík PavelVP AGRO#190#CZEM2 (40-49)20.03:28:23+00:52:38.2200:06:43.5400:23:36.3300:24:06.5500:24:25.7400:24:28.7800:24:56.0400:25:25.8000:25:28.9000:25:49.2700:03:21.91Detail
49. Figura TomášPraha-Kbely#54#CZEM1 (18-39)23.03:28:27+00:52:42.22Detail
50. Chalupa PetrLAIC#109#CZEM2 (40-49)21.03:28:42+00:52:57.22Detail
51. Rajský JosefStará Boleslav#201#CZEM1 (18-39)24.03:28:57+00:53:12.22Detail
52. Kohoutek MichalPraha#144#CZEM1 (18-39)25.03:29:39+00:53:54.22Detail
53. Švanda PetrMaratón klub Kladno#175#CZEM2 (40-49)22.03:30:03+00:54:18.2200:07:36.8500:24:24.2800:24:37.3500:24:29.9000:24:13.1000:24:35.9200:24:42.1100:25:23.8100:26:37.6000:03:21.87Detail
54. Šplíchal Jiříplzeň#203#CZEM2 (40-49)23.03:30:44+00:54:59.22Detail
55. Fulier RadoslavHobluj!#92#CZEM1 (18-39)26.03:31:18+00:55:33.22Detail
56. Reichl PetrPelhřimov#69#CZEM2 (40-49)24.03:31:52+00:56:07.22Detail
57. Blasiak SebastianPraha#64#CZEM1 (18-39)27.03:32:07+00:56:22.22Detail
58. Mach VladimírHořovice#167#CZEM3 (50-59)7.03:32:11+00:56:26.2200:06:36.7400:23:01.3300:23:43.6400:24:20.9300:25:03.3800:25:34.4600:26:13.0400:26:58.3000:27:06.9500:03:31.31Detail
59. Rydrych JanUjezd nad Lesy#198#CZEM4 (60-69)1.03:32:21+00:56:36.2200:06:49.8300:23:29.5900:24:08.2900:24:25.1000:24:28.8400:24:56.2100:25:28.3900:27:28.5500:27:31.5700:03:34.03Detail
60. Jandásek Michalfacin club#119#CZEM1 (18-39)28.03:32:45+00:57:00.22Detail
61. Nejedlý PetrPraha 5#20#CZEM2 (40-49)25.03:32:56+00:57:11.22Detail
62. Hons PavelMaratón Klub Kladno#115#CZEM2 (40-49)26.03:33:58+00:58:13.22Detail
63. Tudor DanielSKMP Kadaň#226#CZEM2 (40-49)27.03:34:10+00:58:25.22Detail
64. Hanusek MartinSabris#132#CZEM2 (40-49)28.03:34:38+00:58:53.22Detail
65. Svozil DanielVŠCHT Praha#215#CZEM2 (40-49)29.03:34:42+00:58:57.2200:07:11.8400:23:36.8300:23:33.5200:23:27.7700:23:49.5400:23:59.8600:24:26.8000:28:28.2100:31:36.9300:04:30.15Detail
66. Šroubek BohumilTJ Sokol Unhošť#12#CZEM1 (18-39)29.03:34:50+00:59:05.22Detail
67. Šťastný JaroslavMaratón klub Kladno#225#CZEM3 (50-59)8.03:36:06+01:00:21.22Detail
68. Wiesner KonstantinRumningklap/Barokomaraton#183#CZEM2 (40-49)30.03:36:40+01:00:55.2200:07:00.0600:23:25.4100:24:24.7700:24:21.2200:24:51.4700:25:02.1900:25:52.3700:28:12.0200:29:45.0300:03:45.37Detail
69. Tomeš RostislavTraged Team#156#CZEM3 (50-59)9.03:37:05+01:01:20.2200:07:46.6200:24:16.3100:24:41.3300:25:14.4300:25:31.6500:25:25.5100:25:41.7200:26:33.7200:28:05.3300:03:47.51Detail
70. Hejný MartinČechtice#36#CZEM1 (18-39)30.03:38:04+01:02:19.22Detail
71. Pinl MichalJihočeský klub maratonců#188#CZEM2 (40-49)31.03:38:04+01:02:19.2200:07:00.2100:23:59.8200:24:03.0300:24:21.7200:24:36.8100:26:18.8300:27:29.6400:27:56.1000:28:55.8600:03:21.20Detail
72. Černý LuděkAC Tepo Kladno#100#CZEM1 (18-39)31.03:39:45+01:04:00.22Detail
73. Kotouč PetrVšestary#41#CZEM2 (40-49)32.03:39:56+01:04:11.22Detail
74. Heckr MichalKladno#105#CZEM2 (40-49)33.03:40:06+01:04:21.22Detail
75. Málek VáclavOlomouc#118#CZEM1 (18-39)32.03:41:22+01:05:37.22Detail
76. Bareš JanMaratón klub Kladno#56#CZEM1 (18-39)33.03:41:33+01:05:48.22Detail
77. Mikeš FilipCK Vinohradské šlapky#39#CZEM1 (18-39)34.03:42:02+01:06:17.22Detail
79. Adam JanPraha 4#96#CZEM2 (40-49)34.03:42:25+01:06:40.22Detail
80. Nýdrle ZbyněkSK Maxtri Liberec#121#CZEM3 (50-59)11.03:42:36+01:06:51.22Detail
81. Mikát VojtěchZdětín#142#CZEM1 (18-39)35.03:43:05+01:07:20.22Detail
82. Pilík StanislavSPK Panský Mlýn#71#CZEM4 (60-69)2.03:43:25+01:07:40.22Detail
83. Hrček PetrBrandýs nad Labem#102#CZEM3 (50-59)12.03:44:04+01:08:19.22Detail
84. Dvořák TomášSCF#81#CZEM1 (18-39)36.03:44:08+01:08:23.22Detail
85. Mach PavelMaratón klub Kladno#26#CZEM2 (40-49)35.03:44:18+01:08:33.22Detail
86. Dvořák PavelBeroun#75#CZEM1 (18-39)37.03:45:21+01:09:36.22Detail
87. Kučera MichalMaraton klub Kladno#25#CZEM1 (18-39)38.03:45:53+01:10:08.22Detail
88. Klail VojtěchMost#110#CZEM1 (18-39)39.03:46:45+01:11:00.22Detail
89. Vostrý MiroslavMaratón klub Kladno#164#CZEM1 (18-39)40.03:47:02+01:11:17.2200:07:29.7200:25:13.2000:25:32.1800:26:29.5800:26:57.7000:27:51.8800:28:01.4100:28:35.4400:27:38.7200:03:11.26Detail
90. Fiala JiříKladno#53#CZEM1 (18-39)41.03:47:11+01:11:26.22Detail
91. Dvořák TomášAC Praha 1890#60#CZEM1 (18-39)42.03:48:32+01:12:47.22Detail
92. Mašek JiříPlzeň#37#CZEM3 (50-59)13.03:49:43+01:13:58.22Detail
93. Štork RichardOslík Rakovník#228#CZEM1 (18-39)43.03:49:57+01:14:12.22Detail
94. Kočí AntonínOdolena voda#236#CZEM2 (40-49)36.03:49:58+01:14:13.2200:07:46.0100:25:40.1000:26:35.8600:26:26.5900:27:19.8000:27:59.0700:28:35.4200:27:48.9300:28:31.4500:03:14.46Detail
95. Meszaros DanHMoto racing team#139#CZEM1 (18-39)44.03:50:11+01:14:26.22Detail
96. Chalupa PetrKladno - Rozdělov#16#CZEM1 (18-39)45.03:50:45+01:15:00.22Detail
97. Hejna MarekTriatlon Praha-Háje#169#CZEM1 (18-39)46.03:50:54+01:15:09.2200:07:26.4100:25:10.5800:25:47.3400:25:51.2700:25:24.6900:26:20.3600:27:15.6000:30:32.5700:32:41.9600:04:22.91Detail
98. Hošťálek PavelKladno#173#CZEM1 (18-39)47.03:51:42+01:15:57.2200:07:23.6800:24:45.5800:25:06.8100:25:10.9300:25:47.9200:26:11.2900:28:25.2000:32:07.3700:32:57.3600:03:44.84Detail
99. Zeman JiříRakovník#176#CZEM1 (18-39)48.03:51:49+01:16:04.2200:07:40.4100:25:01.0200:26:17.7000:26:37.8900:26:35.4900:28:02.9700:29:23.4500:30:10.8900:28:30.1000:03:28.72Detail
100. Šoumal VladimírBrno#231#CZEM1 (18-39)49.03:52:34+01:16:49.22Detail
101. Adamec TomášPletený Újezd#52#CZEM1 (18-39)50.03:52:49+01:17:04.22Detail
102. Tyleček PavelBrno - Jundrov#235#CZEM2 (40-49)37.03:53:17+01:17:32.2200:07:54.7300:24:44.5600:24:44.2900:25:06.1300:26:24.1900:27:23.3100:28:49.1900:31:42.5600:32:44.8800:03:42.69Detail
103. Loula JanKlínec#18#CZEM1 (18-39)51.03:53:48+01:18:03.22Detail
104. Štíbal MartinVinařice#223#CZEM1 (18-39)52.03:54:18+01:18:33.22Detail
105. Kalista DavidVelké Přílepy#120#CZEM2 (40-49)38.03:54:18+01:18:33.22Detail
106. Smutný OldřichCOOP Mnichovo Hradiště#153#CZEM4 (60-69)3.03:56:18+01:20:33.2200:07:45.7900:25:28.0600:26:14.1700:26:49.5600:26:44.7800:27:55.6000:29:40.8300:30:35.7600:30:49.3700:04:13.86Detail
107. Calta JaroslavKladno#57#CZEM1 (18-39)53.03:56:26+01:20:41.22Detail
108. Ondráček ZdeněkKladno#8#CZEM2 (40-49)39.03:56:36+01:20:51.22Detail
109. Žáček PetrBrno#206#CZEM2 (40-49)40.03:56:45+01:21:00.22Detail
110. Novák DavidCB Praha 13#113#CZEM2 (40-49)41.03:57:03+01:21:18.22Detail
111. Študlar JiříCyklo Velešín#189#CZEM1 (18-39)54.03:57:41+01:21:56.2200:06:59.5600:24:00.0400:24:02.8300:24:21.9500:24:36.4300:26:18.6700:29:18.5800:34:14.9000:39:37.6900:04:09.70Detail
112. Szász PetrUltrasport Sokolov#179#CZEM4 (60-69)4.03:57:44+01:21:59.2200:07:21.1600:25:14.5000:25:49.2500:26:32.4500:27:13.0500:28:41.4300:29:34.6300:31:04.6800:32:23.0200:03:49.60Detail
113. Ranš MarekCB Praha 13#193#CZEM2 (40-49)42.03:59:00+01:23:15.2200:08:17.4900:27:56.9000:27:45.4900:28:08.5200:27:50.1000:28:10.3100:28:23.8200:29:06.8800:29:39.6400:03:40.38Detail
114. Kapoun VladimírPraha#130#CZEM3 (50-59)14.03:59:40+01:23:55.22Detail
115. Kolář PetrGerresheimer#10#CZEM2 (40-49)43.04:00:25+01:24:40.22Detail
116. Davídek MiroslavÚhonice#84#CZEM1 (18-39)55.04:01:01+01:25:16.22Detail
117. Špaček PavelPlzeň#172#CZEM2 (40-49)44.04:01:24+01:25:39.2200:07:25.3300:24:39.2200:25:03.0200:24:36.5100:25:37.1200:27:07.1700:27:52.7700:36:02.7500:39:30.9300:03:28.32Detail
118. Novák FrantišekAmatér Bořislav#134#CZEM3 (50-59)15.04:01:54+01:26:09.22Detail
119. Novák MichalCFC Kladno#44#CZEM3 (50-59)16.04:02:56+01:27:11.22Detail
120. Palacký VítPraha#227#CZEM1 (18-39)56.04:03:43+01:27:58.22Detail
121. Krenk JanDěčín#136#CZEM2 (40-49)45.04:04:31+01:28:46.22Detail
122. Schrötter MichalČernošice#202#CZEM2 (40-49)46.04:04:43+01:28:58.22Detail
123. Červenka MiroslavMK Žebrák-Sokol Kolín#59#CZEM3 (50-59)17.04:04:46+01:29:01.22Detail
124. Slovák PavelBKČS#178#CZEM2 (40-49)47.04:05:07+01:29:22.2200:07:43.3000:25:13.3200:25:35.0500:26:31.2800:27:14.3000:29:24.4200:35:21.0700:32:39.0600:31:17.7100:04:06.68Detail
125. Vintr RadekKladno#192#CZEM1 (18-39)57.04:05:30+01:29:45.2200:07:48.3200:26:20.8800:27:39.0500:27:37.3700:28:02.0100:29:05.7500:29:59.1800:30:34.1500:34:03.1300:04:19.64Detail
126. Šplíchal MarekPlzeň#204#CZEM2 (40-49)48.04:05:32+01:29:47.22Detail
127. Ježek JiříČernošice#104#CZEM2 (40-49)49.04:06:01+01:30:16.22Detail
128. Chvátal VladimírÚvaly#131#CZEM2 (40-49)50.04:07:03+01:31:18.22Detail
129. Černohorský OndřejMaratón klub Kladno#99#CZEM1 (18-39)58.04:08:10+01:32:25.22Detail
130. Kotačka VítPraha 5#133#CZEM2 (40-49)51.04:08:12+01:32:27.22Detail
131. Beránek JosefMaratón klub Kladno#9#CZEM3 (50-59)18.04:08:23+01:32:38.22Detail
132. Řezáč ZdeněkMost#194#CZEM1 (18-39)59.04:09:17+01:33:32.2200:07:24.7300:24:37.4900:24:40.8700:24:47.3600:25:28.4600:27:22.9900:31:36.7600:38:15.4300:40:42.3800:04:19.98Detail
133. Mikuláš JanTábor#46#CZEM1 (18-39)60.04:09:43+01:33:58.22Detail
134. Halík DavidOdolena Voda - Dolínek#254#CZEM2 (40-49)52.04:09:50+01:34:05.2200:07:46.1800:25:38.8600:26:33.5100:26:28.2500:27:21.2900:27:59.7200:33:56.4300:34:42.5000:35:04.4300:04:17.91Detail
135. Groh StanislavAC Vrchlabí#97#CZEM4 (60-69)5.04:10:13+01:34:28.22Detail
136. Dolejš MarekLiberec AMW 21#78#CZEM2 (40-49)53.04:10:55+01:35:10.22Detail
137. Hanžlík MartinHorní Slavkov#30#CZEM1 (18-39)61.04:11:36+01:35:51.22Detail
138. Stenzl LiborZbiroh#213#CZEM1 (18-39)62.04:12:15+01:36:30.22Detail
139. Slabý RomanFanda und Ozzy#212#CZEM1 (18-39)63.04:12:15+01:36:30.22Detail
140. Müller VladimírKladno#6#CZEM1 (18-39)64.04:14:09+01:38:24.22Detail
141. Rýpar MiloslavJihlava#187#CZEM3 (50-59)19.04:16:04+01:40:19.2200:07:09.4800:24:02.4400:24:16.0900:24:11.3000:24:37.5100:24:57.9000:28:16.8800:48:37.1500:45:55.6400:03:59.18Detail
142. Slavík AlešPraha#230#CZEM1 (18-39)65.04:16:49+01:41:04.22Detail
143. Hasal Miroslavwww.behej.com#35#CZEM2 (40-49)54.04:17:50+01:42:05.22Detail
144. Kubr JanPraha#38#CZEM1 (18-39)66.04:18:04+01:42:19.22Detail
145. Uxa TomášURT Beroun#216#CZEM2 (40-49)55.04:18:24+01:42:39.22Detail
146. Krumer MiroslavMK Ostrov#42#CZEM4 (60-69)6.04:18:33+01:42:48.22Detail
147. Boucník JaroslavBauer Team - uslepejse.cz#79#CZEM1 (18-39)67.04:20:18+01:44:33.22Detail
148. Doubek ZdeněkPKO Praha#73#CZEM3 (50-59)20.04:21:33+01:45:48.22Detail
149. Pucholt JiříTJ Sokol Unhošť #200#CZEM3 (50-59)21.04:22:34+01:46:49.2200:07:55.8200:27:09.8100:26:58.4000:26:56.4300:27:32.6600:31:01.3000:34:14.5600:37:41.1800:39:02.9700:04:00.51Detail
150. Gregor JaroslavKladno#149#CZEM1 (18-39)68.04:23:33+01:47:48.2200:07:38.5600:25:54.8400:26:51.6500:27:42.3600:28:04.2500:27:47.5000:30:03.5300:41:05.4600:43:00.9300:05:23.04Detail
151. Antov IvanPraha#93#CZEM4 (60-69)7.04:24:28+01:48:43.22Detail
152. Mikyska PetrHMoto#140#CZEM1 (18-39)69.04:24:53+01:49:08.22Detail
153. Pastorčák JanVsetín#253#CZEM1 (18-39)70.04:26:21+01:50:36.2200:07:18.7200:24:47.9200:25:41.2300:27:20.9900:32:47.5900:33:20.0200:38:07.8600:38:46.2900:34:09.2300:04:00.99Detail
154. Pokrupa MarekTJ SOKOL Červený Hrádek#229#CZEM2 (40-49)56.04:26:41+01:50:56.22Detail
155. Budík KarelTJ Sokol Míškovice#80#CZEM3 (50-59)22.04:26:46+01:51:01.22Detail
156. Zbraněk AlešHradec Králové#161#CZEM2 (40-49)57.04:28:01+01:52:16.2200:08:30.4900:28:48.5400:28:55.4800:28:58.6600:29:31.0100:30:27.3900:33:57.1600:39:12.8700:35:29.4500:04:09.14Detail
157. Štefek JosefWolfs Domažlice#152#CZEM2 (40-49)58.04:29:39+01:53:54.2200:08:15.6300:27:38.3100:27:39.6100:26:42.3500:27:10.8100:29:50.5400:36:02.2900:44:34.3100:37:30.3600:04:14.68Detail
158. Vojtko TiborValdice#174#CZEM1 (18-39)71.04:29:54+01:54:09.2200:09:00.8700:29:34.3100:29:51.7700:29:47.4400:30:28.8100:31:52.8400:34:06.1500:36:08.7800:34:54.2000:04:08.24Detail
159. Bensch JanCB Praha 13#85#CZEM1 (18-39)72.04:31:39+01:55:54.22Detail
160. Moucha VáclavKladno#128#CZEM2 (40-49)59.04:33:37+01:57:52.22Detail
161. Lysenko VladimírPraha 2#47#CZEM2 (40-49)60.04:35:20+01:59:35.22Detail
162. Malínský LukášPraha#34#CZEM1 (18-39)73.04:35:42+01:59:57.22Detail
163. Černý JiříPraha 9#148#CZEM1 (18-39)74.04:36:49+02:01:04.2200:08:35.5100:28:22.3500:29:41.0400:29:39.6800:30:35.1500:33:04.7200:36:17.6400:38:12.8800:37:37.8400:04:41.66Detail
164. Šesták JiříPraha#180#CZEM1 (18-39)75.04:37:23+02:01:38.2200:08:29.7100:27:47.4700:28:11.4800:29:13.7800:29:16.2600:31:55.5200:36:56.6600:39:08.3000:40:52.1300:05:31.42Detail
165. Černý KarelPraha 4#62#CZEM4 (60-69)8.04:37:27+02:01:42.22Detail
166. Doležal TomášAlbit Technologies#77#CZEM2 (40-49)61.04:39:17+02:03:32.22Detail
167. Borkovec Borky13ka#88#CZEM1 (18-39)76.04:40:07+02:04:22.22Detail
168. Ledvinka JosefSabzo#107#CZEM2 (40-49)62.04:40:15+02:04:30.22Detail
169. Stefan ArtEnergy Team#182#CZEM1 (18-39)77.04:42:15+02:06:30.2200:08:42.0900:29:33.0800:29:06.9300:29:46.5300:31:12.2300:33:57.3300:37:12.1100:39:36.2100:39:15.0300:03:53.10Detail
170. Rezek Michalricany#197#CZEM2 (40-49)63.04:42:33+02:06:48.2200:08:44.4400:29:24.9900:29:40.3500:29:36.8300:30:57.7900:36:55.4700:36:59.3900:38:48.6000:39:31.5500:01:53.09Detail
171. Koller PavelBezdědice#126#CZEM2 (40-49)64.04:43:52+02:08:07.22Detail
172. Wiener OtakarMaratón klub Kladno#154#CZEM3 (50-59)23.04:45:27+02:09:42.2200:08:35.5300:28:37.1600:30:01.9800:31:20.1500:33:16.5500:35:13.4100:36:07.0600:39:35.5600:38:24.9900:04:13.70Detail
173. Pospíšek MiroslavKangsim Knights#162#CZEM3 (50-59)24.04:46:38+02:10:53.2200:07:53.9900:28:09.9700:30:02.2100:31:19.0000:33:27.2500:35:24.1800:38:52.3700:39:53.1100:37:06.6400:04:28.48Detail
174. Danielis OndřejMaratón klub Kladno#94#CZEM4 (60-69)9.04:48:25+02:12:40.22Detail
175. Gregor MartinKladno#150#CZEM1 (18-39)78.04:50:59+02:15:14.2200:07:38.5000:25:54.8300:26:51.3300:27:57.6000:29:40.8700:38:39.2900:45:49.8200:38:40.4800:44:58.9300:04:46.80Detail
176. Čech KarelRumningklap/Barokomaraton#76#CZEM2 (40-49)65.04:52:28+02:16:43.22Detail
177. Klail VladimírMost#108#CZEM4 (60-69)10.04:54:25+02:18:40.22Detail
178. Szabó LudvíkKlínec#171#CZEM3 (50-59)25.04:57:41+02:21:56.2200:09:06.7300:29:49.8500:29:49.0200:30:07.2500:30:57.5700:35:43.7100:43:14.5700:42:31.0600:41:39.5700:04:40.80Detail
179. Koníř JanPraha#21#CZEM4 (60-69)11.04:58:31+02:22:46.22Detail
180. Mikát AntonínPraha - Řeporyje#123#CZEM4 (60-69)12.05:00:21+02:24:36.22Detail
181. Mertl MartinKladno#147#CZEM1 (18-39)79.05:05:22+02:29:37.2200:08:34.9300:29:17.6100:29:56.4000:31:36.9600:33:32.1400:36:50.3600:41:27.7900:45:26.8000:44:40.0400:03:58.16Detail
182. Kebrdle MiroslavPRAHA 6#24#CZEM1 (18-39)80.05:07:08+02:31:23.22Detail
183. Kolář DanDukla Praha#111#CZEM1 (18-39)81.05:16:26+02:40:41.22Detail
184. Novotný PetrNovoKladno#146#CZEM3 (50-59)26.05:20:33+02:44:48.22Detail
185. Pěcha TomášVTJ Běhoun Poděbrady#11#CZEM2 (40-49)66.05:26:34+02:50:49.22Detail
186. Kočí PetrDěčín#166#CZEM4 (60-69)13.05:30:11+02:54:26.2200:08:34.0700:30:58.6500:33:15.6600:35:15.9100:38:12.8900:42:56.7800:44:16.0000:45:14.7200:46:17.1000:05:08.91Detail
187. Vomastek MilanAnexia#159#CZEM2 (40-49)67.05:51:45+03:16:00.2200:09:14.8700:32:00.8500:33:05.7800:33:24.3000:34:08.6400:55:29.7700:58:40.5300:49:35.5600:41:58.4400:04:05.44Detail
4.DNF Beshir ErvinSK ZDICE#66#CZEM2 (40-49)2.Detail
DNF Svoboda MartinPraha#185#CZEM1 (18-39)00:08:18.1600:25:37.9300:25:18.6400:25:20.1700:26:59.7900:29:37.9800:33:44.3400:49:17.52Detail
DNF Vaniš MartinPraha 6#239#CZEM1 (18-39)00:07:40.9300:23:32.5800:24:11.4500:24:16.1700:26:24.19Detail
DNF Mühlbauer PetrKladno#300#CZEM1 (18-39)00:11:11.4200:46:59.0200:46:23.4000:49:25.3400:55:51.79Detail
DNF Veber JosefLK Tatran Chodov#165#CZEM1 (18-39)00:05:36.1300:18:49.4200:18:48.9400:19:33.89Detail
DNF Jakubec MartinMaratón klub Kladno#138#CZEM1 (18-39)Detail
DNF Pecka MartinAK Sokolov#45#CZEM1 (18-39)Detail
DNF Čabla RobertSlaný#74#CZEM1 (18-39)Detail
DNF Štěnička PetrJirkov#209#CZEM3 (50-59)Detail
DNF Fistr LubošPlzeň#68#CZEM1 (18-39)Detail
DNF Mazač MartinCaslav#106#CZEM2 (40-49)Detail
DNF Klos VáclavMaratón klub Kladno#22#CZEM3 (50-59)Detail
DNF Kouřil TomášAC Vysoké Mýto#141#CZEM1 (18-39)Detail
DNF Pokorný PetrNovo Kladno#217#CZEM2 (40-49)Detail
DNF Šroubek VlastimilSC Marathon Plzeň#219#CZEM3 (50-59)Detail
DNF Rába KristianŽatec#208#CZEM2 (40-49)Detail
DNF Fingerhut JiříMaratón klub Kladno#67#CZEM4 (60-69)Detail
DNF Krč ŠtefanKlub letmých houbařů#23#CZEM4 (60-69)Detail
DNF Kuptík PetrKnížkovice#103#CZEM3 (50-59)Detail
DNF Nový PavelTri Star Kučera#49#CZEM2 (40-49)Detail
DNF Pozler JiříHradec Králové#234#CZEM1 (18-39)Detail
DNF Koška TomášEndurance#135#CZEM2 (40-49)Detail
DNF Mezera KarelPraha Brevnov#143#CZEM4 (60-69)Detail
DNF Losenský PavelTJ Sokol Unhošť#101#CZEM1 (18-39)Detail
DNF Brouček Tomáš#58#CZEM2 (40-49)Detail
26.DNS Reichl JanMK Kladno#70#CZEM2 (40-49)9.Detail
42.DNS Patera PetrMarfas boys#33#CZEM2 (40-49)18.Detail
78.DNS Thums MiroslavLiberec#51#CZEM3 (50-59)10.Detail
irontime - irontime.cz | Našli jste nesrovnalost? Kontaktujte nás info@irontime.cz