Oficiální Výsledková listina Rychtářská 12°(km)
5. 9. 2015

muži 12 km

# Příjmení Jméno Klub st. č.Kategorie# v kat.Oficiální časZtrátaČipový čas
1. Bystřický TomášSalomon - Suunto#148#Mdo501.00:41:4200:41:40.53Detail
2. Procházka JosefDěčín#141#Mdo502.00:41:58+00:00:1600:41:55.65Detail
3. Zuda PetrÚstí nad Labem#303#Mdo503.00:42:02+00:00:2000:42:00.94Detail
4. Novotný JakubTJ Sokol Dlouhý 1#145#Mdo504.00:42:11+00:00:2900:42:09.43Detail
5. Havlík Ondřej#118#Mdo505.00:43:08+00:01:2600:45:45.31Detail
6. Kobližek ŠimonTj Chemička Ústí#202#Mdo506.00:44:01+00:02:1900:43:59.89Detail
7. Vojtěchovský LadislavTOP TEN TEAM TEPLICE#250#Mdo507.00:45:00+00:03:1800:44:58.21Detail
8. Kopecký KarelLibochovany#257#Mdo508.00:45:29+00:03:4700:45:26.42Detail
9. Bázler Jiří#192#Mdo509.00:45:38+00:03:5600:45:36.09Detail
10. Eliáš LukášBK Běkodo Teplice#253#Mdo5010.00:46:40+00:04:5800:46:35.77Detail
11. Čapek LubomírKÚC Bikesport Ústí nad Labem#220#Mdo5011.00:46:52+00:05:10Detail
12. Švanda Petr#125#Mdo5012.00:47:55+00:06:1301:55:39.15Detail
13. Szabo Tomáš#239#Mdo5013.00:48:02+00:06:2000:47:59.17Detail
14. Svoboda MiroslavKomastavDS#140#Mdo5014.00:48:02+00:06:2000:47:59.71Detail
15. Veinert Jiří#216#Mdo5015.00:48:11+00:06:2900:48:05.58Detail
16. Cihlář Filip#255#Mdo5016.00:48:43+00:07:0100:48:37.05Detail
17. Lukšík Ladislav#121#Mdo5017.00:48:49+00:07:0700:48:46.51Detail
18. Raucr RobertBK Békodo Teplice#252#Mdo5018.00:49:06+00:07:2400:49:01.31Detail
19. Stehlík Jakub#211#Mdo5019.00:49:08+00:07:2600:48:57.92Detail
20. Ešler DanielMB Sauny Mladá Boleslav#13#Mdo5020.00:49:17+00:07:35Detail
21. Slezák Vladimír#6#Mdo5021.00:49:45+00:08:03Detail
22. Žůrek VlastimilSexy Guru#194#Mdo5022.00:50:00+00:08:1800:49:55.55Detail
23. Krýsl Petr#217#Mdo5023.00:50:13+00:08:3100:50:08.74Detail
24. Hnízdil Jan#199#Mdo5024.00:50:21+00:08:3900:50:17.96Detail
25. Tříska JanEC Lokomotiva Mumie#117#Mdo5025.00:50:33+00:08:5100:50:23.12Detail
26. Vlačiha Radovan#301#Mdo5026.00:50:48+00:09:0600:50:40.69Detail
27. Ženíšek RadekTJ Doksy#258#Mdo5027.00:51:14+00:09:3200:51:04.53Detail
28. Nedvěd JosefZdrávka 1#196#M50plus1.00:51:29+00:09:4700:51:24.38Detail
29. Lörinc Jánústí nad labem#113#Mdo5028.00:51:35+00:09:5300:51:29.54Detail
30. Kubát Martin#197#Mdo5029.00:51:37+00:09:5500:51:30.88Detail
31. Řezáč Matěj#302#Mdo5030.00:51:37+00:09:5500:51:29.18Detail
32. Hnyk TomášChemička Ústí#156#Mdo5031.00:51:58+00:10:16Detail
33. Hruška MilošVĚTRUŠE UL#122#Mdo5032.00:52:11+00:10:2900:52:06.55Detail
34. Záhora Filip#231#Mdo5033.00:52:40+00:10:5800:52:32.55Detail
35. Krejča ZdeněkUSK Provod#126#Mdo5034.00:53:13+00:11:3100:53:03.13Detail
36. Grosse Jindřich#278#Mdo5035.00:53:35+00:11:5300:53:20.20Detail
37. Novák Jaroslav#109#M50plus2.00:53:37+00:11:5500:53:27.97Detail
38. Šmaňko MiroslavSpona Teplice#261#Mdo5036.00:53:42+00:12:0000:53:22.57Detail
39. Hlatký TomášHlaťouři 5#219#Mdo5037.00:53:44+00:12:0200:53:37.23Detail
40. Marek JiříSpona Teplice#305#Mdo5038.00:53:45+00:12:0300:53:25.98Detail
41. Čápek MilošÚstí nad Labem#203#Mdo5039.00:53:46+00:12:0400:53:36.52Detail
42. Hurda MiroslavTeplice#143#Mdo5040.00:54:24+00:12:4200:54:20.08Detail
43. Petřík Vít#270#Mdo5041.00:54:33+00:12:5100:54:17.16Detail
44. Matějka Martin#150#Mdo5042.00:54:39+00:12:5700:54:33.22Detail
45. Drahoš Marek#101#Mdo5043.00:54:42+00:13:0000:54:35.26Detail
46. Jansa Filip#246#Mdo5044.00:54:56+00:13:1400:54:48.24Detail
47. Hingar Miloš#16#Mdo5045.00:55:05+00:13:23Detail
48. Freiberg JaroslavVětruše UL#264#Mdo5046.00:55:07+00:13:2500:55:01.00Detail
49. Bačkády Rudolf#306#Mdo5047.00:55:11+00:13:2900:55:02.73Detail
50. Zelenka Jiří#281#Mdo5048.00:55:25+00:13:4300:55:09.65Detail
51. Brhel Václav#236#Mdo5049.00:55:26+00:13:4400:55:10.83Detail
52. Kava Ondřej#132#Mdo5050.00:55:29+00:13:4700:55:20.72Detail
53. Bartůněk KarelSK Alzheimers#283#Mdo5051.00:55:39+00:13:5700:55:23.60Detail
54. Krejčí Lukáš#225#Mdo5052.00:55:43+00:14:0100:55:37.65Detail
55. Bařtipán ZbyněkLos Kafos#230#Mdo5053.00:57:10+00:15:2800:57:07.83Detail
56. Nejedlý Pavel#285#Mdo5054.00:57:12+00:15:3000:57:02.97Detail
57. Švarc Stanislav#228#M50plus3.00:57:26+00:15:4400:57:04.62Detail
58. Vlk Luděk#229#M50plus4.00:57:27+00:15:4500:57:06.16Detail
59. Glier MiroslavMojžíř#304#M50plus5.00:57:27+00:15:4500:57:16.85Detail
60. Růžička Pavel#200#Mdo5055.00:57:44+00:16:0200:57:36.72Detail
61. Sapoušek MiroslavMost#209#Mdo5056.00:58:19+00:16:3700:58:16.35Detail
62. Ženčák David#130#Mdo5057.00:58:24+00:16:4200:58:09.23Detail
63. Sklenář Václav#111#Mdo5058.00:58:30+00:16:4800:58:10.37Detail
64. Zíma OndřejAperam CZ#245#Mdo5059.00:58:32+00:16:5000:58:08.69Detail
65. Hospodár Daniel#277#Mdo5060.00:58:33+00:16:5100:58:11.28Detail
66. Novák LubomírCSPOTV, ch.o. ; 2#106#Mdo5061.00:58:34+00:16:5200:58:08.64Detail
67. Šimák RadekÚstí nad Labem#286#Mdo5062.00:58:40+00:16:5800:58:32.03Detail
68. Zeman LukášLitoměřice#263#Mdo5063.00:58:49+00:17:0700:58:43.96Detail
69. Jedlička Aleš#280#Mdo5064.00:59:07+00:17:2500:58:58.97Detail
70. Schayna Pavel#238#Mdo5065.00:59:30+00:17:4800:59:23.97Detail
71. Messer Peter#195#Mdo5066.00:59:35+00:17:5300:59:22.42Detail
72. Žďárský Jan#107#Mdo5067.00:59:45+00:18:0300:59:37.40Detail
73. Myška Martin#254#Mdo5068.00:59:48+00:18:0600:59:39.56Detail
74. Novák JanÚstí nad Labem#273#Mdo5069.00:59:55+00:18:1300:59:30.67Detail
75. Kuna Daniel#142#Mdo5070.01:00:19+00:18:3702:04:10.44Detail
76. Druga Lukáš#215#Mdo5071.01:00:20+00:18:3800:59:58.74Detail
77. Kormunda TomášMlékojedy#103#Mdo5072.01:00:42+00:19:0001:00:26.27Detail
78. Vítek Martin#213#Mdo5073.01:00:49+00:19:0701:00:28.95Detail
79. Förster DavidFitness by Věra 1.#243#Mdo5074.01:01:20+00:19:3801:01:13.27Detail
80. Vorlík Pavel#235#Mdo5075.01:01:47+00:20:0501:01:28.15Detail
81. Mencl Lukáš#272#Mdo5076.01:01:51+00:20:0901:01:34.06Detail
82. Nesvadba Marek#123#Mdo5077.01:02:01+00:20:19Detail
83. Dunaj Michal#116#Mdo5078.01:02:12+00:20:3001:02:01.10Detail
84. Nedbal TomášWsl sc., TRIBAL Tattoo 1#233#Mdo5079.01:02:27+00:20:4501:01:59.66Detail
85. Holub Jan#152#Mdo5080.01:02:59+00:21:1701:02:42.23Detail
86. Taussig OtaTaussigovci, 4ks#18#Mdo5081.01:03:50+00:22:08Detail
87. Efler Pavel#274#Mdo5082.01:05:09+00:23:2701:05:05.89Detail
88. Švácha LubošSOKOL MŠENO#144#M50plus6.01:05:13+00:23:3101:04:58.32Detail
89. Melichar Miroslav#237#Mdo5083.01:05:28+00:23:4601:05:02.32Detail
90. Halama RadekTeplice#222#Mdo5084.01:05:41+00:23:5901:05:16.37Detail
91. Reichman Lukáš#241#Mdo5085.01:05:47+00:24:0501:05:22.78Detail
92. Bečka Miloslav#221#M50plus7.01:05:53+00:24:1101:05:26.86Detail
93. Štolfa František#110#Mdo5086.01:06:27+00:24:4501:06:06.68Detail
94. Gissy Michal#193#Mdo5087.01:06:37+00:24:5501:06:06.48Detail
95. Charvát Zdeněkcanicross litomerice 1#269#Mdo5088.01:06:47+00:25:0501:06:35.93Detail
96. Hudec Josef#266#Mdo5089.01:06:47+00:25:0501:06:31.45Detail
97. Linhart TomášLitvínov#218#Mdo5090.01:06:49+00:25:0701:06:27.32Detail
98. Šimek Láďa#134#Mdo5091.01:07:16+00:25:34Detail
99. Vaněk AlešTrmice#279#M50plus8.01:07:30+00:25:4801:07:16.52Detail
100. Terč LukášAperam CZ#244#Mdo5092.01:08:24+00:26:4201:08:01.05Detail
101. Bauštein Matěj#136#Mdo5093.01:08:50+00:27:0801:08:32.97Detail
102. Terč DavidÚstí nad Labem#276#Mdo5094.01:09:00+00:27:1801:08:36.51Detail
103. Omaník Jiří#133#Mdo5095.01:09:26+00:27:4401:08:57.48Detail
104. Loněk Tomáš#124#Mdo5096.01:09:35+00:27:5301:09:26.08Detail
105. Budínský Dominik#114#Mdo5097.01:09:36+00:27:5401:09:17.09Detail
106. Schoř OndřejSchořáci, 3#300#Mdo5098.01:09:56+00:28:1401:09:38.62Detail
107. Vocásek JardaNové Kopisty#282#Mdo5099.01:10:07+00:28:2501:09:49.86Detail
108. Černý LubošUL#307#Mdo50100.01:15:24+00:33:4201:14:56.03Detail
109. Beran Aleš#268#Mdo50101.01:20:48+00:39:0601:20:36.71Detail
110. Krafek Jakub#232#Mdo50102.01:24:57+00:43:1501:24:28.61Detail
irontime - irontime.cz | Našli jste nesrovnalost? Kontaktujte nás info@irontime.cz