Oficiální Výsledková listina Rychtářská 12°(km)
5. 9. 2015

muži 12 km

# Příjmení Jméno Klub st. č.Kategorie# v kat.Oficiální časZtrátaČipový čas
1. BYSTŘICKÝ TomášSalomon - Suunto#148Mdo501.00:41:4200:41:40.53Detail
2. PROCHÁZKA JosefDěčín#141Mdo502.00:41:58+00:00:1600:41:55.65Detail
3. ZUDA PetrÚstí nad Labem#303Mdo503.00:42:02+00:00:2000:42:00.94Detail
4. NOVOTNÝ JakubTJ Sokol Dlouhý 1#145Mdo504.00:42:11+00:00:2900:42:09.43Detail
5. HAVLÍK Ondřej#118Mdo505.00:43:08+00:01:2600:45:45.31Detail
6. KOBLIŽEK ŠimonTj Chemička Ústí#202Mdo506.00:44:01+00:02:1900:43:59.89Detail
7. VOJTĚCHOVSKÝ LadislavTOP TEN TEAM TEPLICE#250Mdo507.00:45:00+00:03:1800:44:58.21Detail
8. KOPECKÝ KarelLibochovany#257Mdo508.00:45:29+00:03:4700:45:26.42Detail
9. BÁZLER Jiří#192Mdo509.00:45:38+00:03:5600:45:36.09Detail
10. ELIÁŠ LukášBK Běkodo Teplice#253Mdo5010.00:46:40+00:04:5800:46:35.77Detail
11. ČAPEK LubomírKÚC Bikesport Ústí nad Labem#220Mdo5011.00:46:52+00:05:10Detail
12. ŠVANDA Petr#125Mdo5012.00:47:55+00:06:1301:55:39.15Detail
13. SZABO Tomáš#239Mdo5013.00:48:02+00:06:2000:47:59.17Detail
14. SVOBODA MiroslavKomastavDS#140Mdo5014.00:48:02+00:06:2000:47:59.71Detail
15. VEINERT Jiří#216Mdo5015.00:48:11+00:06:2900:48:05.58Detail
16. CIHLÁŘ Filip#255Mdo5016.00:48:43+00:07:0100:48:37.05Detail
17. LUKŠÍK Ladislav#121Mdo5017.00:48:49+00:07:0700:48:46.51Detail
18. RAUCR RobertBK Békodo Teplice#252Mdo5018.00:49:06+00:07:2400:49:01.31Detail
19. STEHLÍK Jakub#211Mdo5019.00:49:08+00:07:2600:48:57.92Detail
20. EŠLER DanielMB Sauny Mladá Boleslav#13Mdo5020.00:49:17+00:07:35Detail
21. SLEZÁK Vladimír#6Mdo5021.00:49:45+00:08:03Detail
22. ŽŮREK VlastimilSexy Guru#194Mdo5022.00:50:00+00:08:1800:49:55.55Detail
23. KRÝSL Petr#217Mdo5023.00:50:13+00:08:3100:50:08.74Detail
24. HNÍZDIL Jan#199Mdo5024.00:50:21+00:08:3900:50:17.96Detail
25. TŘÍSKA JanEC Lokomotiva Mumie#117Mdo5025.00:50:33+00:08:5100:50:23.12Detail
26. VLAČIHA Radovan#301Mdo5026.00:50:48+00:09:0600:50:40.69Detail
27. ŽENÍŠEK RadekTJ Doksy#258Mdo5027.00:51:14+00:09:3200:51:04.53Detail
28. NEDVĚD JosefZdrávka 1#196M50plus1.00:51:29+00:09:4700:51:24.38Detail
29. LÖRINC Jánústí nad labem#113Mdo5028.00:51:35+00:09:5300:51:29.54Detail
30. KUBÁT Martin#197Mdo5029.00:51:37+00:09:5500:51:30.88Detail
31. ŘEZÁČ Matěj#302Mdo5030.00:51:37+00:09:5500:51:29.18Detail
32. HNYK TomášChemička Ústí#156Mdo5031.00:51:58+00:10:16Detail
33. HRUŠKA MilošVĚTRUŠE UL#122Mdo5032.00:52:11+00:10:2900:52:06.55Detail
34. ZÁHORA Filip#231Mdo5033.00:52:40+00:10:5800:52:32.55Detail
35. KREJČA ZdeněkUSK Provod#126Mdo5034.00:53:13+00:11:3100:53:03.13Detail
36. GROSSE Jindřich#278Mdo5035.00:53:35+00:11:5300:53:20.20Detail
37. NOVÁK Jaroslav#109M50plus2.00:53:37+00:11:5500:53:27.97Detail
38. ŠMAŇKO MiroslavSpona Teplice#261Mdo5036.00:53:42+00:12:0000:53:22.57Detail
39. HLATKÝ TomášHlaťouři 5#219Mdo5037.00:53:44+00:12:0200:53:37.23Detail
40. MAREK JiříSpona Teplice#305Mdo5038.00:53:45+00:12:0300:53:25.98Detail
41. ČÁPEK MilošÚstí nad Labem#203Mdo5039.00:53:46+00:12:0400:53:36.52Detail
42. HURDA MiroslavTeplice#143Mdo5040.00:54:24+00:12:4200:54:20.08Detail
43. PETŘÍK Vít#270Mdo5041.00:54:33+00:12:5100:54:17.16Detail
44. MATĚJKA Martin#150Mdo5042.00:54:39+00:12:5700:54:33.22Detail
45. DRAHOŠ Marek#101Mdo5043.00:54:42+00:13:0000:54:35.26Detail
46. JANSA Filip#246Mdo5044.00:54:56+00:13:1400:54:48.24Detail
47. HINGAR Miloš#16Mdo5045.00:55:05+00:13:23Detail
48. FREIBERG JaroslavVětruše UL#264Mdo5046.00:55:07+00:13:2500:55:01.00Detail
49. BAČKÁDY Rudolf#306Mdo5047.00:55:11+00:13:2900:55:02.73Detail
50. ZELENKA Jiří#281Mdo5048.00:55:25+00:13:4300:55:09.65Detail
51. BRHEL Václav#236Mdo5049.00:55:26+00:13:4400:55:10.83Detail
52. KAVA Ondřej#132Mdo5050.00:55:29+00:13:4700:55:20.72Detail
53. BARTŮNĚK KarelSK Alzheimers#283Mdo5051.00:55:39+00:13:5700:55:23.60Detail
54. KREJČÍ Lukáš#225Mdo5052.00:55:43+00:14:0100:55:37.65Detail
55. BAŘTIPÁN ZbyněkLos Kafos#230Mdo5053.00:57:10+00:15:2800:57:07.83Detail
56. NEJEDLÝ Pavel#285Mdo5054.00:57:12+00:15:3000:57:02.97Detail
57. ŠVARC Stanislav#228M50plus3.00:57:26+00:15:4400:57:04.62Detail
58. VLK Luděk#229M50plus4.00:57:27+00:15:4500:57:06.16Detail
59. GLIER MiroslavMojžíř#304M50plus5.00:57:27+00:15:4500:57:16.85Detail
60. RŮŽIČKA Pavel#200Mdo5055.00:57:44+00:16:0200:57:36.72Detail
61. SAPOUŠEK MiroslavMost#209Mdo5056.00:58:19+00:16:3700:58:16.35Detail
62. ŽENČÁK David#130Mdo5057.00:58:24+00:16:4200:58:09.23Detail
63. SKLENÁŘ Václav#111Mdo5058.00:58:30+00:16:4800:58:10.37Detail
64. ZÍMA OndřejAperam CZ#245Mdo5059.00:58:32+00:16:5000:58:08.69Detail
65. HOSPODÁR Daniel#277Mdo5060.00:58:33+00:16:5100:58:11.28Detail
66. NOVÁK LubomírCSPOTV, ch.o. ; 2#106Mdo5061.00:58:34+00:16:5200:58:08.64Detail
67. ŠIMÁK RadekÚstí nad Labem#286Mdo5062.00:58:40+00:16:5800:58:32.03Detail
68. ZEMAN LukášLitoměřice#263Mdo5063.00:58:49+00:17:0700:58:43.96Detail
69. JEDLIČKA Aleš#280Mdo5064.00:59:07+00:17:2500:58:58.97Detail
70. SCHAYNA Pavel#238Mdo5065.00:59:30+00:17:4800:59:23.97Detail
71. MESSER Peter#195Mdo5066.00:59:35+00:17:5300:59:22.42Detail
72. ŽĎÁRSKÝ Jan#107Mdo5067.00:59:45+00:18:0300:59:37.40Detail
73. MYŠKA Martin#254Mdo5068.00:59:48+00:18:0600:59:39.56Detail
74. NOVÁK JanÚstí nad Labem#273Mdo5069.00:59:55+00:18:1300:59:30.67Detail
75. KUNA Daniel#142Mdo5070.01:00:19+00:18:3702:04:10.44Detail
76. DRUGA Lukáš#215Mdo5071.01:00:20+00:18:3800:59:58.74Detail
77. KORMUNDA TomášMlékojedy#103Mdo5072.01:00:42+00:19:0001:00:26.27Detail
78. VÍTEK Martin#213Mdo5073.01:00:49+00:19:0701:00:28.95Detail
79. FÖRSTER DavidFitness by Věra 1.#243Mdo5074.01:01:20+00:19:3801:01:13.27Detail
80. VORLÍK Pavel#235Mdo5075.01:01:47+00:20:0501:01:28.15Detail
81. MENCL Lukáš#272Mdo5076.01:01:51+00:20:0901:01:34.06Detail
82. NESVADBA Marek#123Mdo5077.01:02:01+00:20:19Detail
83. DUNAJ Michal#116Mdo5078.01:02:12+00:20:3001:02:01.10Detail
84. NEDBAL TomášWsl sc., TRIBAL Tattoo 1#233Mdo5079.01:02:27+00:20:4501:01:59.66Detail
85. HOLUB Jan#152Mdo5080.01:02:59+00:21:1701:02:42.23Detail
86. TAUSSIG OtaTaussigovci, 4ks#18Mdo5081.01:03:50+00:22:08Detail
87. EFLER Pavel#274Mdo5082.01:05:09+00:23:2701:05:05.89Detail
88. ŠVÁCHA LubošSOKOL MŠENO#144M50plus6.01:05:13+00:23:3101:04:58.32Detail
89. MELICHAR Miroslav#237Mdo5083.01:05:28+00:23:4601:05:02.32Detail
90. HALAMA RadekTeplice#222Mdo5084.01:05:41+00:23:5901:05:16.37Detail
91. REICHMAN Lukáš#241Mdo5085.01:05:47+00:24:0501:05:22.78Detail
92. BEČKA Miloslav#221M50plus7.01:05:53+00:24:1101:05:26.86Detail
93. ŠTOLFA František#110Mdo5086.01:06:27+00:24:4501:06:06.68Detail
94. GISSY Michal#193Mdo5087.01:06:37+00:24:5501:06:06.48Detail
95. CHARVÁT Zdeněkcanicross litomerice 1#269Mdo5088.01:06:47+00:25:0501:06:35.93Detail
96. HUDEC Josef#266Mdo5089.01:06:47+00:25:0501:06:31.45Detail
97. LINHART TomášLitvínov#218Mdo5090.01:06:49+00:25:0701:06:27.32Detail
98. ŠIMEK Láďa#134Mdo5091.01:07:16+00:25:34Detail
99. VANĚK AlešTrmice#279M50plus8.01:07:30+00:25:4801:07:16.52Detail
100. TERČ LukášAperam CZ#244Mdo5092.01:08:24+00:26:4201:08:01.05Detail
101. BAUŠTEIN Matěj#136Mdo5093.01:08:50+00:27:0801:08:32.97Detail
102. TERČ DavidÚstí nad Labem#276Mdo5094.01:09:00+00:27:1801:08:36.51Detail
103. OMANÍK Jiří#133Mdo5095.01:09:26+00:27:4401:08:57.48Detail
104. LONĚK Tomáš#124Mdo5096.01:09:35+00:27:5301:09:26.08Detail
105. BUDÍNSKÝ Dominik#114Mdo5097.01:09:36+00:27:5401:09:17.09Detail
106. SCHOŘ OndřejSchořáci, 3#300Mdo5098.01:09:56+00:28:1401:09:38.62Detail
107. VOCÁSEK JardaNové Kopisty#282Mdo5099.01:10:07+00:28:2501:09:49.86Detail
108. ČERNÝ LubošUL#307Mdo50100.01:15:24+00:33:4201:14:56.03Detail
109. BERAN Aleš#268Mdo50101.01:20:48+00:39:0601:20:36.71Detail
110. KRAFEK Jakub#232Mdo50102.01:24:57+00:43:1501:24:28.61Detail
IronTime - irontime.cz | Našli jste nesrovnalost? Kontaktujte nás info@irontime.cz