Oficiální Výsledková listina Mělnický vinařský běh 2016
24. 9. 2016

10 km

# Příjmení Jméno Klub st. č.Kategorie# v kat.Oficiální časZtrátaČipový čas
1. FLEGL VlastimilVrchlabí#171Mdo391.00:33:55Detail
2. VIDECKÝ JanAC Mladá Boleslav#185Mdo392.00:34:22+00:00:27Detail
3. TRUHLÁŘ LubošZoot Team#212Mdo393.00:36:02+00:02:07Detail
4. RADA JanBŽB - SPORTISIMO HVĚZDY#199M40-491.00:36:07+00:02:12Detail
5. PECINA JakubEasy go run#150Mdo394.00:36:26+00:02:31Detail
6. BESHIR ErvinSK Zdice#151M40-492.00:36:46+00:02:51Detail
7. MICHÁLEK MichalMlazice#101M40-493.00:37:05+00:03:10Detail
8. HATINA PetrCítov#213Mdo395.00:37:25+00:03:30Detail
9. VOLEJNÍK MIchalHisport Team#166Mdo396.00:37:48+00:03:53Detail
10. TALL PavelSK ČNB Praha#189M40-494.00:37:56+00:04:0100:37:54.78Detail
11. VONDRÁK ZbyněkVinařství Vondrák Mělník#206M40-495.00:38:16+00:04:21Detail
12. ŠMÍD JiříTJ Neratovice#116Mdo397.00:38:17+00:04:22Detail
13. LOUDA PetrAC CESKA Lipa#207M50plus1.00:38:21+00:04:26Detail
14. CHURAŇOVÁ RadkaTJ Lokomotiva Trutnov#139Z35plus1.00:38:30+00:04:35Detail
15. BARTOŠ PavelSokol Roztoky#194Mdo398.00:39:54+00:05:59Detail
16. VOBORA Tomáš#204Mdo399.00:40:04+00:06:09Detail
17. SCHOVÁNEK PetrKrčský les#133M50plus2.00:40:05+00:06:10Detail
18. ŠKÁBA PavelTK Novis Praha#162M40-496.00:40:12+00:06:1700:40:07.27Detail
19. PRCHAL David#170Mdo3910.00:40:32+00:06:3700:40:29.00Detail
20. ŠIMEK PavelPraha 3#278M40-497.00:40:33+00:06:3800:40:31.85Detail
21. STEINER JiříKP BKU Mělník#238Mdo3911.00:40:36+00:06:41Detail
22. BUFKA ZdeněkAC Česká Lípa#188M50plus3.00:40:39+00:06:44Detail
23. NOVÁK LukášHoštka#193Mdo3912.00:40:40+00:06:4500:40:33.79Detail
24. BOHONĚK MilošRun the World CZ#276Mdo3913.00:40:59+00:07:04Detail
25. POBORSKÁ HelenaKerteam, Praha 3#254Z35plus2.00:40:59+00:07:0400:40:58.29Detail
26. SOBECKÁ JarmilaUSK Provod#104Z35plus3.00:41:04+00:07:0900:41:00.94Detail
27. NOVÁK JaroslavBrná nad Labem#129M50plus4.00:41:08+00:07:13Detail
28. ŠINDRBAL JanRoudnice nad Labem#258Mdo3914.00:41:13+00:07:1800:41:11.07Detail
29. VOROBOK LukášHrdly#203Mdo3915.00:41:14+00:07:19Detail
30. VESELÝ JiříLuigi Cocotti#255Mdo3916.00:41:17+00:07:2200:41:15.68Detail
31. LÖRINC JánÚstí nad Labem#182M40-498.00:41:19+00:07:24Detail
32. FAJGL LubošCítov#223M40-499.00:41:21+00:07:2600:41:20.19Detail
33. MAŠEK MartinNojis TK Praha#114M40-4910.00:41:29+00:07:34Detail
34. KRÁTKÝ MartinPraha 4 Kamýk#130Mdo3917.00:41:34+00:07:3900:41:31.53Detail
35. SOUKUP MilanMilovice#121M50plus5.00:42:08+00:08:1300:42:05.52Detail
36. SMOTLACHOVÁ EvaMělník#275Zdo351.00:42:13+00:08:1800:42:10.26Detail
37. VALTR VladimírMP PRAHA#120M40-4911.00:42:27+00:08:3200:42:24.76Detail
38. KREJZAR PavelZáběhlice#152M40-4912.00:42:49+00:08:5400:42:45.90Detail
39. ŠNAJDR FilipLUGI COCOTI#109M40-4913.00:42:54+00:08:5900:42:51.93Detail
40. VESELÝ VladimírHasiči Neratovice#110M40-4914.00:42:56+00:09:0100:42:55.29Detail
41. DOLEJŠ MartinMlazice#136Mdo3918.00:43:18+00:09:2300:43:09.45Detail
42. MATULA ŠtěpánOlympia Kladno#264M40-4915.00:43:22+00:09:2700:43:19.74Detail
43. ŠTEFAN RadimRun the World#184M40-4916.00:43:28+00:09:3300:43:24.79Detail
44. ČADIL josefzápadní#267Mdo3919.00:44:04+00:10:0900:43:56.77Detail
45. FIALA LukášHoštka#191Mdo3920.00:44:08+00:10:13Detail
46. JIŘIČNÁ DanaBonbon Praha#269Z35plus4.00:44:13+00:10:1800:44:09.12Detail
47. JEŽEK OldřichArboeko Obříství#235M40-4917.00:44:15+00:10:2000:44:11.35Detail
48. DUBSKÝ DaliborTřemošná#106M40-4918.00:44:16+00:10:2100:44:10.30Detail
49. MRÁKOTA MiroslavMrákota-Chudoba Dream Team#246M40-4919.00:44:31+00:10:3600:44:25.09Detail
50. KAČER CtiborRun the World#247Mdo3921.00:44:36+00:10:4100:44:33.60Detail
51. ZEMANOVÁ JanaASK Lovosice#215Z35plus5.00:44:38+00:10:4300:44:35.54Detail
52. MRÁZIK MartinPlavecký oddíl Mělník#105Mdo3922.00:44:40+00:10:4500:44:37.24Detail
53. ŠAŠEK MatějRoudnice nad Labem#209Mdo3923.00:44:59+00:11:0400:44:47.84Detail
54. BENDA Martin#192M40-4920.00:45:01+00:11:0600:44:54.21Detail
55. FIDRANT AlešMělník#256Mdo3924.00:45:08+00:11:1300:44:56.37Detail
56. BAJER Jan#257Mdo3925.00:45:09+00:11:1400:45:07.54Detail
57. JIŘIČNÝ MartinBonbon Praha#268M40-4921.00:46:22+00:12:2700:46:18.63Detail
58. KRÁTKÁ LuciePraha 4 Kamýk#131Z35plus6.00:46:29+00:12:3400:46:25.97Detail
59. ŠAŠKOVÁ ZuzanaRoudnice nad Labem#208Zdo352.00:46:41+00:12:4600:46:29.12Detail
60. DAUBNER PetrOtrokáři#198M40-4922.00:46:53+00:12:5800:46:45.26Detail
61. KRUPIČKA František#128M40-4923.00:47:05+00:13:1000:47:01.29Detail
62. DVOŘÁK AlešMexická vlna#259Mdo3926.00:47:06+00:13:1100:46:56.86Detail
63. KARABINOŠ TomášHI Sport#160Mdo3927.00:47:09+00:13:1400:47:07.31Detail
64. TROCHTA PavelSK Slavia Velký Borek#154M40-4924.00:47:10+00:13:15Detail
65. TECHLOVSKÝ Petr#214M40-4925.00:47:13+00:13:18Detail
66. FIDRANT LukášMělník#103Mdo3928.00:47:15+00:13:20Detail
67. TRUHLÁŘ LubomírKralupy#210M50plus6.00:47:17+00:13:2200:47:03.67Detail
68. KLIMEŠ Alexander#165M40-4926.00:47:22+00:13:2700:47:14.08Detail
69. DRÁPAL FrantišekOmv Siřejovice#241Mdo3929.00:47:26+00:13:3100:47:15.29Detail
70. LECLAIRE KyleMinneapolis#274Mdo3930.00:47:33+00:13:3800:47:30.45Detail
71. HURT LukášHorní Počernice#190Mdo3931.00:47:34+00:13:39Detail
72. SMETANA LukasVeltrusy#132Mdo3932.00:47:52+00:13:5700:47:42.78Detail
73. KADLEČÍK MichalDOLNI BERKOVICE#252Mdo3933.00:48:22+00:14:27Detail
74. STRÁNSKÝ Jiří#157M50plus7.00:48:23+00:14:2800:48:16.21Detail
75. DOČEKAL JanMělník#145Mdo3934.00:48:29+00:14:3400:48:18.01Detail
76. GILER MiroslavÚstí nad Labem#159M50plus8.00:48:30+00:14:3500:48:23.60Detail
77. CHODOUNSKÝ JanCakovice#197Mdo3935.00:48:46+00:14:5100:48:36.79Detail
78. MARTINOVSKÝ MiroslavArboeko Obříství#237Mdo3936.00:48:56+00:15:01Detail
79. STRNADOVÁ LucieSTS Chvojkovice-Brod#186Zdo353.00:49:01+00:15:0600:48:47.53Detail
80. ŽALOUDEK JakubFC Plzeň#138Mdo3937.00:49:07+00:15:1200:48:59.59Detail
81. HANEK PetrSk Slavia Velký Borek#222M40-4927.00:49:12+00:15:1700:49:07.17Detail
82. WEISSOVÁ Kateřina#232Zdo354.00:49:14+00:15:1900:49:08.37Detail
83. MYŠKA PetrMělník#183Mdo3938.00:49:30+00:15:3500:49:21.02Detail
84. KINKAL JindřichObříství#231M40-4928.00:49:36+00:15:41Detail
85. HLINĚNÁ KateřinaLuigi Cocoty#108Zdo355.00:49:43+00:15:4800:49:37.66Detail
86. ŽÁKOVEC JiříBKPB Plzeň#107M40-4929.00:49:44+00:15:4900:49:39.75Detail
87. VINAŘ DanielPraha 4#155M40-4930.00:49:54+00:15:59Detail
88. KOPAČKA AdamPlzeň#137Mdo3939.00:49:54+00:15:5900:49:46.72Detail
89. VLASÁK Karel#245Mdo3940.00:50:28+00:16:3300:50:13.72Detail
90. BARNETOVÁ Kamila#270Z35plus7.00:50:36+00:16:4100:50:32.45Detail
91. NOVÁK JosefNOVAKART.cz#102M50plus9.00:50:39+00:16:4400:50:36.46Detail
92. MRŇÁVEK RomanMělník#233M50plus10.00:50:55+00:17:0000:50:50.68Detail
93. POP David#149M40-4931.00:51:01+00:17:0600:50:56.65Detail
94. HÁJEK OndřejVelký Borek#239Mdo3941.00:51:06+00:17:1100:51:01.21Detail
95. AUDY Miroslav#174Mdo3942.00:51:51+00:17:5600:51:29.94Detail
96. ŠÍPKOVÁ VeronikaMělník#272Zdo356.00:52:18+00:18:2300:52:13.95Detail
97. CHUDOBA JanMělník#178M40-4932.00:52:37+00:18:4200:52:25.90Detail
98. POLÁK JanMělník#111Mdo3943.00:52:41+00:18:4600:52:20.11Detail
99. STRÁNSKÝ MichalOK Jiskra Nový Bor#158Mdo3944.00:52:46+00:18:5100:52:35.28Detail
100. HORYNOVÁ RomanaMělník#234Z35plus8.00:52:51+00:18:5600:52:45.64Detail
101. NOVÁK PavelMělník#112Mdo3945.00:53:01+00:19:0600:52:41.54Detail
102. MATOUŠEK Jan#202M40-4933.00:53:03+00:19:0800:52:53.62Detail
103. ÁCS LadislavMB#211Mdo3946.00:53:20+00:19:2500:52:59.14Detail
104. SUSOVÁ JitkaArboeko#113Z35plus9.00:53:22+00:19:2700:53:17.29Detail
105. ŠMÍD Josef#273Mdo3947.00:54:15+00:20:2000:54:00.13Detail
106. EGREŠIOVÁ LenkaLitoměřice#229Z35plus10.00:54:26+00:20:3100:54:12.04Detail
107. SAFRANKOVA Rita#249Z35plus11.00:54:37+00:20:4200:54:31.82Detail
108. KOPECKÁ Jitka#243Z35plus12.00:54:50+00:20:5500:54:37.48Detail
109. VRBA KarelGoloka Vrindavan 108#164M40-4934.00:55:21+00:21:2600:55:09.54Detail
110. GRAMSKOPF LeošMělník#169Mdo3948.00:55:55+00:22:0000:55:39.16Detail
111. ZAPPOVA Sylva#251Z35plus13.00:56:00+00:22:0500:55:47.73Detail
112. MIKOVÁ Iva#219Zdo357.00:56:02+00:22:0700:55:48.74Detail
113. JIRÁŇOVÁ TamaraByšice#218Z35plus14.00:56:09+00:22:1400:55:57.10Detail
114. DOUDOVÁ ZuzanaPraha#119Z35plus15.00:56:21+00:22:26Detail
115. MOJŽÍŠOVÁ Barbora#201Zdo358.00:56:33+00:22:3800:56:22.74Detail
116. ZELENKA MartinRun the World#248M40-4935.00:56:34+00:22:3900:56:24.52Detail
117. BARTOŠ FilipTeam Bartoš#280Mdo3949.00:56:34+00:22:3900:56:24.02Detail
118. URBÁNKOVÁ Kateřina#163Zdo359.00:56:35+00:22:4000:56:16.76Detail
119. BABINSKÁ Markéta#146Zdo3510.00:56:52+00:22:5700:56:46.17Detail
120. ČERNÁ IvetaKokořín#117Z35plus16.00:56:54+00:22:5900:56:49.06Detail
121. PĚKNICOVÁ JanaMexická vlna#260Zdo3511.00:57:05+00:23:1000:56:56.11Detail
122. ŽEŽULKOVÁ AliceVelký Borek#172Z35plus17.00:57:09+00:23:1400:56:56.31Detail
123. TROCHTOVÁ DenisaKlub na hřišti Velký Borek#153Z35plus18.00:57:38+00:23:4300:57:32.80Detail
124. HÁBLOVÁ JanaČeská Lípa#144Zdo3512.00:57:58+00:24:0300:57:51.18Detail
125. ŠEBESTA VáclavMělník#176Mdo3950.00:58:03+00:24:0800:57:54.97Detail
126. URBÁNKOVÁ AnnaŘepín#177Zdo3513.00:58:04+00:24:0900:57:55.65Detail
127. ROKOŠ MilanStětí#142M40-4936.00:58:14+00:24:1900:57:57.68Detail
128. ŠIMÁK Josef#200M50plus11.00:58:15+00:24:2000:57:52.81Detail
129. RŮŽIČKOVÁ ŠárkaTeam Bartoš#281Zdo3514.00:58:30+00:24:3500:58:19.27Detail
130. NEDVĚD MilanSmržov#266Mdo3951.00:58:47+00:24:5200:58:25.93Detail
131. KOCSISOVÁ MonikaTT3 sports#126Z35plus19.00:58:49+00:24:5400:58:36.03Detail
132. ŠIMONEK Josef#242M40-4937.00:58:54+00:24:5900:58:44.35Detail
133. BURIÁNKOVÁ Anna#181Zdo3515.00:58:56+00:25:0100:58:38.97Detail
134. ŠTRUPLOVÁ EvaMělník#180Z35plus20.00:58:57+00:25:0200:58:38.41Detail
135. DVOŘÁKOVÁ Vladimíra#148Z35plus21.00:58:57+00:25:0200:58:50.67Detail
136. ŠTELCÍKOVÁ BarboraVelký Borek#173Zdo3516.00:58:58+00:25:0300:58:45.20Detail
137. PONCAROVÁ PavlínaCítov#225Z35plus22.00:59:10+00:25:1500:58:51.41Detail
138. GRUBEROVÁ VeronikaBrandýs n/L#217Zdo3517.00:59:13+00:25:1800:58:50.49Detail
139. VESELÁ JanaBrandýs n/L#216Zdo3518.00:59:14+00:25:19Detail
140. OŠKEROVÁ KláraMělník#250Zdo3519.00:59:15+00:25:2000:59:00.08Detail
141. JELÍNEK VladislavČeská lípa#196M50plus12.00:59:33+00:25:3800:59:22.89Detail
142. PEKÁRKOVÁ BlankaBáječné ženy v běhu#118Z35plus23.00:59:34+00:25:3900:59:20.17Detail
143. HOLAJ ZdeněkNestříkací komando#263M40-4938.00:59:42+00:25:4700:59:20.82Detail
144. TVRZNÍK TomášNestříkací komando#265Mdo3952.00:59:47+00:25:5200:59:26.21Detail
145. HAJSKÝ LubošNestřkaci komando#262M40-4939.00:59:48+00:25:5300:59:27.22Detail
146. VANEK TomasTabor#125Mdo3953.01:00:02+00:26:0700:59:46.64Detail
147. HART MichalRoudnice nad Labem#124Mdo3954.01:00:02+00:26:0700:59:46.83Detail
148. BLUMENTRITOVA SimonaPraha#230Z35plus24.01:00:27+00:26:3201:00:13.37Detail
149. STRÁNSKÁ PetraRungo pro ženy#156Z35plus25.01:00:44+00:26:4901:00:29.32Detail
150. HOLUBOVÁ Denisa#220Zdo3520.01:00:45+00:26:5001:00:37.92Detail
151. SOLOVSKÁ KateřinaŠtětí#147Z35plus26.01:01:18+00:27:2301:01:11.63Detail
152. KOSTIHOVÁ ŠtěpánkaSTS Chvojkovice-Brod#187Zdo3521.01:02:08+00:28:1301:01:54.51Detail
153. KLIMEŠOVÁ IvanaMělník#168Z35plus27.01:02:19+00:28:2401:02:04.39Detail
154. AMRILLAEVA Anzirat#279Z35plus28.01:02:20+00:28:2501:02:08.94Detail
155. BEBLAVÁ Barbora#282Zdo3522.01:02:20+00:28:2501:02:09.27Detail
156. BARTOŠ Tomáš#244M40-4940.01:02:22+00:28:2701:02:01.80Detail
157. KRESSLOVÁ RadkaVranovice Ural#122Zdo3523.01:02:22+00:28:2701:02:04.67Detail
158. POLÍVKA JanVranovice Ural#123Mdo3955.01:02:23+00:28:2801:02:04.92Detail
159. SLABÁ DanielaArboeko Obříství#236Zdo3524.01:03:52+00:29:5701:03:46.76Detail
160. LOTTEROVÁ Andrea#167Z35plus29.01:03:59+00:30:0401:03:44.80Detail
161. ROKOŠ/FAFEJTA PavelBrocno#141Mdo3956.01:04:14+00:30:1901:03:56.90Detail
162. ČERVENKOVÁ Pavlína#115Z35plus30.01:04:23+00:30:2801:04:16.85Detail
163. URBANOVÁ Markétamelnik#271Z35plus31.01:04:42+00:30:47Detail
164. ROKOSOVA lucieStětí#140Z35plus32.01:04:46+00:30:51Detail
165. POLATOVÁ JanaPlzeň#135Zdo3525.01:06:42+00:32:4701:06:33.59Detail
166. FOŘTOVÁ IvaPlzeň#134Zdo3526.01:06:42+00:32:4701:06:33.74Detail
167. AUDY Jana#175Zdo3527.01:06:46+00:32:5101:06:23.98Detail
168. VONDRÁKOVÁ JindřiškaVinařství Vondrák Mělník#205Zdo3528.01:07:58+00:34:0301:07:41.02Detail
169. HÁJKOVÁ ŠárkaVelký Borek#240Z35plus33.01:09:18+00:35:2301:08:58.07Detail
170. NOVÁ Zuzanamelnik#179Z35plus34.01:10:14+00:36:1901:09:56.17Detail
171. DOLEJŠOVÁ MonikaMělník#261Zdo3529.01:11:00+00:37:0501:10:51.60Detail
172. KARABINOŠOVÁ Anna#161Zdo3530.01:11:19+00:37:2401:11:00.79Detail
173. ROKOŠ/FAFEJTA JanBrocno#143Mdo3957.01:13:47+00:39:5201:13:30.74Detail
174. HANLOVÁ IvanaMělník#221Zdo3531.01:18:23+00:44:2801:18:03.51Detail
175. HANL MilanMělník#224Mdo3958.01:18:23+00:44:2801:18:04.90Detail
IronTime - irontime.cz | Našli jste nesrovnalost? Kontaktujte nás info@irontime.cz