Oficiální Výsledková listina Mělnický vinařský běh 2016
24. 9. 2016

10 km


# Příjmení Jméno Klub st. č.Kategorie# v kat.Oficiální časZtrátaČipový čas
1. Flegl VlastimilVrchlabí#171#Mdo391.00:33:55Detail
2. Videcký JanAC Mladá Boleslav#185#Mdo392.00:34:22+00:00:27.00Detail
3. Truhlář LubošZoot Team#212#Mdo393.00:36:02+00:02:07.00Detail
4. Rada JanBŽB - SPORTISIMO HVĚZDY#199#M40-491.00:36:07+00:02:12.00Detail
5. Pecina JakubEasy go run#150#Mdo394.00:36:26+00:02:31.00Detail
6. Beshir ErvinSK Zdice#151#M40-492.00:36:46+00:02:51.00Detail
7. Michálek MichalMlazice#101#M40-493.00:37:05+00:03:10.00Detail
8. Hatina PetrCítov#213#Mdo395.00:37:25+00:03:30.00Detail
9. Volejník MIchalHisport Team#166#Mdo396.00:37:48+00:03:53.00Detail
10. Tall PavelSK ČNB Praha#189#M40-494.00:37:56+00:04:01.0000:37:54.78Detail
11. Vondrák ZbyněkVinařství Vondrák Mělník#206#M40-495.00:38:16+00:04:21.00Detail
12. Šmíd JiříTJ Neratovice#116#Mdo397.00:38:17+00:04:22.00Detail
13. Louda PetrAC CESKA Lipa#207#M50plus1.00:38:21+00:04:26.00Detail
14. Churaňová RadkaTJ Lokomotiva Trutnov#139#Z35plus1.00:38:30+00:04:35.00Detail
15. Bartoš PavelSokol Roztoky#194#Mdo398.00:39:54+00:05:59.00Detail
16. Vobora Tomáš#204#Mdo399.00:40:04+00:06:09.00Detail
17. Schovánek PetrKrčský les#133#M50plus2.00:40:05+00:06:10.00Detail
18. Škába PavelTK Novis Praha#162#M40-496.00:40:12+00:06:17.0000:40:07.27Detail
19. Prchal David#170#Mdo3910.00:40:32+00:06:37.0000:40:29.00Detail
20. Šimek PavelPraha 3#278#M40-497.00:40:33+00:06:38.0000:40:31.85Detail
21. Steiner JiříKP BKU Mělník#238#Mdo3911.00:40:36+00:06:41.00Detail
22. Bufka ZdeněkAC Česká Lípa#188#M50plus3.00:40:39+00:06:44.00Detail
23. Novák LukášHoštka#193#Mdo3912.00:40:40+00:06:45.0000:40:33.79Detail
24. Bohoněk MilošRun the World CZ#276#Mdo3913.00:40:59+00:07:04.00Detail
25. Poborská HelenaKerteam, Praha 3#254#Z35plus2.00:40:59+00:07:04.0000:40:58.29Detail
26. Sobecká JarmilaUSK Provod#104#Z35plus3.00:41:04+00:07:09.0000:41:00.94Detail
27. Novák JaroslavBrná nad Labem#129#M50plus4.00:41:08+00:07:13.00Detail
28. Šindrbal JanRoudnice nad Labem#258#Mdo3914.00:41:13+00:07:18.0000:41:11.07Detail
29. Vorobok LukášHrdly#203#Mdo3915.00:41:14+00:07:19.00Detail
30. Veselý JiříLuigi Cocotti#255#Mdo3916.00:41:17+00:07:22.0000:41:15.68Detail
31. Lörinc JánÚstí nad Labem#182#M40-498.00:41:19+00:07:24.00Detail
32. Fajgl LubošCítov#223#M40-499.00:41:21+00:07:26.0000:41:20.19Detail
33. Mašek MartinNojis TK Praha#114#M40-4910.00:41:29+00:07:34.00Detail
34. Krátký MartinPraha 4 Kamýk#130#Mdo3917.00:41:34+00:07:39.0000:41:31.53Detail
35. Soukup MilanMilovice#121#M50plus5.00:42:08+00:08:13.0000:42:05.52Detail
36. Smotlachová EvaMělník#275#Zdo351.00:42:13+00:08:18.0000:42:10.26Detail
37. Valtr VladimírMP PRAHA#120#M40-4911.00:42:27+00:08:32.0000:42:24.76Detail
38. Krejzar PavelZáběhlice#152#M40-4912.00:42:49+00:08:54.0000:42:45.90Detail
39. Šnajdr FilipLUGI COCOTI#109#M40-4913.00:42:54+00:08:59.0000:42:51.93Detail
40. Veselý VladimírHasiči Neratovice#110#M40-4914.00:42:56+00:09:01.0000:42:55.29Detail
41. Dolejš MartinMlazice#136#Mdo3918.00:43:18+00:09:23.0000:43:09.45Detail
42. Matula ŠtěpánOlympia Kladno#264#M40-4915.00:43:22+00:09:27.0000:43:19.74Detail
43. Štefan RadimRun the World#184#M40-4916.00:43:28+00:09:33.0000:43:24.79Detail
44. čadil josefzápadní#267#Mdo3919.00:44:04+00:10:09.0000:43:56.77Detail
45. Fiala LukášHoštka#191#Mdo3920.00:44:08+00:10:13.00Detail
46. Jiřičná DanaBonbon Praha#269#Z35plus4.00:44:13+00:10:18.0000:44:09.12Detail
47. Ježek OldřichArboeko Obříství#235#M40-4917.00:44:15+00:10:20.0000:44:11.35Detail
48. Dubský DaliborTřemošná#106#M40-4918.00:44:16+00:10:21.0000:44:10.30Detail
49. Mrákota MiroslavMrákota-Chudoba Dream Team#246#M40-4919.00:44:31+00:10:36.0000:44:25.09Detail
50. Kačer CtiborRun the World#247#Mdo3921.00:44:36+00:10:41.0000:44:33.60Detail
51. Zemanová JanaASK Lovosice#215#Z35plus5.00:44:38+00:10:43.0000:44:35.54Detail
52. Mrázik MartinPlavecký oddíl Mělník#105#Mdo3922.00:44:40+00:10:45.0000:44:37.24Detail
53. Šašek MatějRoudnice nad Labem#209#Mdo3923.00:44:59+00:11:04.0000:44:47.84Detail
54. Benda Martin#192#M40-4920.00:45:01+00:11:06.0000:44:54.21Detail
55. Fidrant AlešMělník#256#Mdo3924.00:45:08+00:11:13.0000:44:56.37Detail
56. Bajer Jan#257#Mdo3925.00:45:09+00:11:14.0000:45:07.54Detail
57. Jiřičný MartinBonbon Praha#268#M40-4921.00:46:22+00:12:27.0000:46:18.63Detail
58. Krátká LuciePraha 4 Kamýk#131#Z35plus6.00:46:29+00:12:34.0000:46:25.97Detail
59. Šašková ZuzanaRoudnice nad Labem#208#Zdo352.00:46:41+00:12:46.0000:46:29.12Detail
60. Daubner PetrOtrokáři#198#M40-4922.00:46:53+00:12:58.0000:46:45.26Detail
61. Krupička František#128#M40-4923.00:47:05+00:13:10.0000:47:01.29Detail
62. Dvořák AlešMexická vlna#259#Mdo3926.00:47:06+00:13:11.0000:46:56.86Detail
63. Karabinoš TomášHI Sport#160#Mdo3927.00:47:09+00:13:14.0000:47:07.31Detail
64. Trochta PavelSK Slavia Velký Borek#154#M40-4924.00:47:10+00:13:15.00Detail
65. Techlovský Petr#214#M40-4925.00:47:13+00:13:18.00Detail
66. Fidrant LukášMělník#103#Mdo3928.00:47:15+00:13:20.00Detail
67. Truhlář LubomírKralupy#210#M50plus6.00:47:17+00:13:22.0000:47:03.67Detail
68. Klimeš Alexander#165#M40-4926.00:47:22+00:13:27.0000:47:14.08Detail
69. Drápal FrantišekOmv Siřejovice#241#Mdo3929.00:47:26+00:13:31.0000:47:15.29Detail
70. LeClaire KyleMinneapolis#274#Mdo3930.00:47:33+00:13:38.0000:47:30.45Detail
71. Hurt LukášHorní Počernice#190#Mdo3931.00:47:34+00:13:39.00Detail
72. Smetana LukasVeltrusy#132#Mdo3932.00:47:52+00:13:57.0000:47:42.78Detail
73. Kadlečík MichalDOLNI BERKOVICE#252#Mdo3933.00:48:22+00:14:27.00Detail
74. Stránský Jiří#157#M50plus7.00:48:23+00:14:28.0000:48:16.21Detail
75. Dočekal JanMělník#145#Mdo3934.00:48:29+00:14:34.0000:48:18.01Detail
76. Giler MiroslavÚstí nad Labem#159#M50plus8.00:48:30+00:14:35.0000:48:23.60Detail
77. Chodounský JanCakovice#197#Mdo3935.00:48:46+00:14:51.0000:48:36.79Detail
78. Martinovský MiroslavArboeko Obříství#237#Mdo3936.00:48:56+00:15:01.00Detail
79. Strnadová LucieSTS Chvojkovice-Brod#186#Zdo353.00:49:01+00:15:06.0000:48:47.53Detail
80. Žaloudek JakubFC Plzeň#138#Mdo3937.00:49:07+00:15:12.0000:48:59.59Detail
81. Hanek PetrSk Slavia Velký Borek#222#M40-4927.00:49:12+00:15:17.0000:49:07.17Detail
82. Weissová Kateřina#232#Zdo354.00:49:14+00:15:19.0000:49:08.37Detail
83. Myška PetrMělník#183#Mdo3938.00:49:30+00:15:35.0000:49:21.02Detail
84. Kinkal JindřichObříství#231#M40-4928.00:49:36+00:15:41.00Detail
85. Hliněná KateřinaLuigi Cocoty#108#Zdo355.00:49:43+00:15:48.0000:49:37.66Detail
86. Žákovec JiříBKPB Plzeň#107#M40-4929.00:49:44+00:15:49.0000:49:39.75Detail
87. Vinař DanielPraha 4#155#M40-4930.00:49:54+00:15:59.00Detail
88. Kopačka AdamPlzeň#137#Mdo3939.00:49:54+00:15:59.0000:49:46.72Detail
89. Vlasák Karel#245#Mdo3940.00:50:28+00:16:33.0000:50:13.72Detail
90. Barnetová Kamila#270#Z35plus7.00:50:36+00:16:41.0000:50:32.45Detail
91. Novák JosefNOVAKART.cz#102#M50plus9.00:50:39+00:16:44.0000:50:36.46Detail
92. Mrňávek RomanMělník#233#M50plus10.00:50:55+00:17:00.0000:50:50.68Detail
93. Pop David#149#M40-4931.00:51:01+00:17:06.0000:50:56.65Detail
94. Hájek OndřejVelký Borek#239#Mdo3941.00:51:06+00:17:11.0000:51:01.21Detail
95. Audy Miroslav#174#Mdo3942.00:51:51+00:17:56.0000:51:29.94Detail
96. Šípková VeronikaMělník#272#Zdo356.00:52:18+00:18:23.0000:52:13.95Detail
97. Chudoba JanMělník#178#M40-4932.00:52:37+00:18:42.0000:52:25.90Detail
98. Polák JanMělník#111#Mdo3943.00:52:41+00:18:46.0000:52:20.11Detail
99. Stránský MichalOK Jiskra Nový Bor#158#Mdo3944.00:52:46+00:18:51.0000:52:35.28Detail
100. Horynová RomanaMělník#234#Z35plus8.00:52:51+00:18:56.0000:52:45.64Detail
101. Novák PavelMělník#112#Mdo3945.00:53:01+00:19:06.0000:52:41.54Detail
102. Matoušek Jan#202#M40-4933.00:53:03+00:19:08.0000:52:53.62Detail
103. Ács LadislavMB#211#Mdo3946.00:53:20+00:19:25.0000:52:59.14Detail
104. Susová JitkaArboeko#113#Z35plus9.00:53:22+00:19:27.0000:53:17.29Detail
105. Šmíd Josef#273#Mdo3947.00:54:15+00:20:20.0000:54:00.13Detail
106. Egrešiová LenkaLitoměřice#229#Z35plus10.00:54:26+00:20:31.0000:54:12.04Detail
107. Safrankova Rita#249#Z35plus11.00:54:37+00:20:42.0000:54:31.82Detail
108. Kopecká Jitka#243#Z35plus12.00:54:50+00:20:55.0000:54:37.48Detail
109. Vrba KarelGoloka Vrindavan 108#164#M40-4934.00:55:21+00:21:26.0000:55:09.54Detail
110. Gramskopf LeošMělník#169#Mdo3948.00:55:55+00:22:00.0000:55:39.16Detail
111. Zappova Sylva#251#Z35plus13.00:56:00+00:22:05.0000:55:47.73Detail
112. Miková Iva#219#Zdo357.00:56:02+00:22:07.0000:55:48.74Detail
113. Jiráňová TamaraByšice#218#Z35plus14.00:56:09+00:22:14.0000:55:57.10Detail
114. Doudová ZuzanaPraha#119#Z35plus15.00:56:21+00:22:26.00Detail
115. Mojžíšová Barbora#201#Zdo358.00:56:33+00:22:38.0000:56:22.74Detail
116. Zelenka MartinRun the World#248#M40-4935.00:56:34+00:22:39.0000:56:24.52Detail
117. Bartoš FilipTeam Bartoš#280#Mdo3949.00:56:34+00:22:39.0000:56:24.02Detail
118. Urbánková Kateřina#163#Zdo359.00:56:35+00:22:40.0000:56:16.76Detail
119. Babinská Markéta#146#Zdo3510.00:56:52+00:22:57.0000:56:46.17Detail
120. Černá IvetaKokořín#117#Z35plus16.00:56:54+00:22:59.0000:56:49.06Detail
121. Pěknicová JanaMexická vlna#260#Zdo3511.00:57:05+00:23:10.0000:56:56.11Detail
122. Žežulková AliceVelký Borek#172#Z35plus17.00:57:09+00:23:14.0000:56:56.31Detail
123. Trochtová DenisaKlub na hřišti Velký Borek#153#Z35plus18.00:57:38+00:23:43.0000:57:32.80Detail
124. Háblová JanaČeská Lípa#144#Zdo3512.00:57:58+00:24:03.0000:57:51.18Detail
125. Šebesta VáclavMělník#176#Mdo3950.00:58:03+00:24:08.0000:57:54.97Detail
126. Urbánková AnnaŘepín#177#Zdo3513.00:58:04+00:24:09.0000:57:55.65Detail
127. Rokoš MilanStětí#142#M40-4936.00:58:14+00:24:19.0000:57:57.68Detail
128. Šimák Josef#200#M50plus11.00:58:15+00:24:20.0000:57:52.81Detail
129. Růžičková ŠárkaTeam Bartoš#281#Zdo3514.00:58:30+00:24:35.0000:58:19.27Detail
130. Nedvěd MilanSmržov#266#Mdo3951.00:58:47+00:24:52.0000:58:25.93Detail
131. Kocsisová MonikaTT3 sports#126#Z35plus19.00:58:49+00:24:54.0000:58:36.03Detail
132. Šimonek Josef#242#M40-4937.00:58:54+00:24:59.0000:58:44.35Detail
133. Buriánková Anna#181#Zdo3515.00:58:56+00:25:01.0000:58:38.97Detail
134. Štruplová EvaMělník#180#Z35plus20.00:58:57+00:25:02.0000:58:38.41Detail
135. Dvořáková Vladimíra#148#Z35plus21.00:58:57+00:25:02.0000:58:50.67Detail
136. Štelcíková BarboraVelký Borek#173#Zdo3516.00:58:58+00:25:03.0000:58:45.20Detail
137. Poncarová PavlínaCítov#225#Z35plus22.00:59:10+00:25:15.0000:58:51.41Detail
138. Gruberová VeronikaBrandýs n/L#217#Zdo3517.00:59:13+00:25:18.0000:58:50.49Detail
139. Veselá JanaBrandýs n/L#216#Zdo3518.00:59:14+00:25:19.00Detail
140. Oškerová KláraMělník#250#Zdo3519.00:59:15+00:25:20.0000:59:00.08Detail
141. Jelínek VladislavČeská lípa#196#M50plus12.00:59:33+00:25:38.0000:59:22.89Detail
142. Pekárková BlankaBáječné ženy v běhu#118#Z35plus23.00:59:34+00:25:39.0000:59:20.17Detail
143. Holaj ZdeněkNestříkací komando#263#M40-4938.00:59:42+00:25:47.0000:59:20.82Detail
144. Tvrzník TomášNestříkací komando#265#Mdo3952.00:59:47+00:25:52.0000:59:26.21Detail
145. Hajský LubošNestřkaci komando#262#M40-4939.00:59:48+00:25:53.0000:59:27.22Detail
146. Vanek TomasTabor#125#Mdo3953.01:00:02+00:26:07.0000:59:46.64Detail
147. Hart MichalRoudnice nad Labem#124#Mdo3954.01:00:02+00:26:07.0000:59:46.83Detail
148. Blumentritova SimonaPraha#230#Z35plus24.01:00:27+00:26:32.0001:00:13.37Detail
149. Stránská PetraRungo pro ženy#156#Z35plus25.01:00:44+00:26:49.0001:00:29.32Detail
150. Holubová Denisa#220#Zdo3520.01:00:45+00:26:50.0001:00:37.92Detail
151. Solovská KateřinaŠtětí#147#Z35plus26.01:01:18+00:27:23.0001:01:11.63Detail
152. Kostihová ŠtěpánkaSTS Chvojkovice-Brod#187#Zdo3521.01:02:08+00:28:13.0001:01:54.51Detail
153. Klimešová IvanaMělník#168#Z35plus27.01:02:19+00:28:24.0001:02:04.39Detail
154. Amrillaeva Anzirat#279#Z35plus28.01:02:20+00:28:25.0001:02:08.94Detail
155. Beblavá Barbora#282#Zdo3522.01:02:20+00:28:25.0001:02:09.27Detail
156. Bartoš Tomáš#244#M40-4940.01:02:22+00:28:27.0001:02:01.80Detail
157. Kresslová RadkaVranovice Ural#122#Zdo3523.01:02:22+00:28:27.0001:02:04.67Detail
158. Polívka JanVranovice Ural#123#Mdo3955.01:02:23+00:28:28.0001:02:04.92Detail
159. Slabá DanielaArboeko Obříství#236#Zdo3524.01:03:52+00:29:57.0001:03:46.76Detail
160. Lotterová Andrea#167#Z35plus29.01:03:59+00:30:04.0001:03:44.80Detail
161. Rokoš/Fafejta PavelBrocno#141#Mdo3956.01:04:14+00:30:19.0001:03:56.90Detail
162. Červenková Pavlína#115#Z35plus30.01:04:23+00:30:28.0001:04:16.85Detail
163. Urbanová Markétamelnik#271#Z35plus31.01:04:42+00:30:47.00Detail
164. Rokosova lucieStětí#140#Z35plus32.01:04:46+00:30:51.00Detail
165. Polatová JanaPlzeň#135#Zdo3525.01:06:42+00:32:47.0001:06:33.59Detail
166. Fořtová IvaPlzeň#134#Zdo3526.01:06:42+00:32:47.0001:06:33.74Detail
167. Audy Jana#175#Zdo3527.01:06:46+00:32:51.0001:06:23.98Detail
168. Vondráková JindřiškaVinařství Vondrák Mělník#205#Zdo3528.01:07:58+00:34:03.0001:07:41.02Detail
169. Hájková ŠárkaVelký Borek#240#Z35plus33.01:09:18+00:35:23.0001:08:58.07Detail
170. Nová Zuzanamelnik#179#Z35plus34.01:10:14+00:36:19.0001:09:56.17Detail
171. Dolejšová MonikaMělník#261#Zdo3529.01:11:00+00:37:05.0001:10:51.60Detail
172. Karabinošová Anna#161#Zdo3530.01:11:19+00:37:24.0001:11:00.79Detail
173. Rokoš/Fafejta JanBrocno#143#Mdo3957.01:13:47+00:39:52.0001:13:30.74Detail
174. Hanlová IvanaMělník#221#Zdo3531.01:18:23+00:44:28.0001:18:03.51Detail
175. Hanl MilanMělník#224#Mdo3958.01:18:23+00:44:28.0001:18:04.90Detail
irontime - irontime.cz | Našli jste nesrovnalost? Kontaktujte nás info@irontime.cz