Oficiální Výsledková listina Podzimní běh lyžařů 2015
29. 11. 2015
8 km (starší dorostenci a muži)
# |
Příjmení |
Jméno |
Klub |
st. č. | Kategorie | # v kat. | Skupina 2 | #2 | Oficiální čas | Ztráta |
1. |
Šmahel |
Michal | ASK Slavia Praha | #398# | muži A | 1. | | | 00:29:03.06 | | Detail |
2. |
Pechek |
Petr | TJ maratonstav úpice | #226# | muži A | 2. | | | 00:29:22.68 | + | Detail |
3. |
Havlíček |
Jan | Inov-8 team | #299# | muži B | 1. | | | 00:29:28.51 | + | Detail |
4. |
Semík |
Ondřej | SK Kamenice | #282# | muži A | 3. | | | 00:30:01.52 | + | Detail |
5. |
Svěchota |
Lukáš | Spartak Praha 4 | #279# | dorostenci starší | 1. | | | 00:30:02.52 | + | Detail |
6. |
Josef |
Jakub | ASK Slavia Praha | #397# | muži A | 4. | | | 00:30:11.46 | + | Detail |
7. |
Miler |
Jiří | AC Mladá Boleslav | #441# | muži B | 2. | | | 00:30:13.42 | + | Detail |
8. |
Valášek |
Jan | Spartak Praha 4 | #442# | muži A | 5. | | | 00:30:18.77 | + | Detail |
9. |
Šíp |
Jan | AK Slavia Praha | #399# | muži A | 6. | | | 00:30:30.06 | + | Detail |
10. |
Polášek |
Jan Ferdinand | VŠSK MFF UK | #231# | muži A | 7. | | | 00:30:35.86 | + | Detail |
11. |
Flašar |
Jan | SK Praga | #428# | muži A | 8. | | | 00:30:47.00 | + | Detail |
12. |
Sysel |
Ctibor | Spartak Praha 4 | #364# | muži A | 9. | | | 00:30:56.54 | + | Detail |
13. |
Kuriš |
Štěpán | ASK Slavia Praha | #382# | dorostenci starší | 2. | | | 00:31:02.36 | + | Detail |
14. |
Matějů |
Luboš | Sild team | #368# | muži B | 3. | | | 00:31:46.26 | + | Detail |
15. |
Řehák |
Vít | TJ ČZU Praha | #249# | muži A | 10. | | | 00:31:58.50 | + | Detail |
16. |
Timko |
Martin | Sašova parta | #401# | muži A | 11. | | | 00:32:13.80 | + | Detail |
17. |
Barák |
Václav | ASK Slavia Praha | #400# | muži A | 12. | | | 00:32:19.45 | + | Detail |
18. |
Havelka |
Petr | ELEVEN RUN TEAM | #202# | muži B | 4. | | | 00:32:36.12 | + | Detail |
19. |
Frolík |
Jan | VK Smíchov | #402# | muži A | 13. | | | 00:32:51.10 | + | Detail |
20. |
Hofta |
Jakub | ASK Slavia Praha | #431# | dorostenci starší | 3. | | | 00:32:51.85 | + | Detail |
21. |
Fořt |
Martin | ELEVENRUNTEAM | #295# | muži B | 5. | | | 00:33:06.74 | + | Detail |
22. |
Pávek |
Martin | CZU Praha, Rolníci | #190# | muži A | 14. | | | 00:33:12.12 | + | Detail |
23. |
Smrčka |
Miloš | BK Říčany | #234# | muži D | 1. | | | 00:33:13.66 | + | Detail |
24. |
Peřinka |
Filip | Praha | #185# | muži A | 15. | | | 00:33:24.83 | + | Detail |
25. |
Bartas |
Jan | SK BABICE | #271# | muži A | 16. | | | 00:33:33.98 | + | Detail |
26. |
Šimek |
Pavel | Praha 3 | #430# | muži B | 6. | | | 00:33:40.75 | + | Detail |
27. |
Kazda |
Ondřej | Sportcentrum Jičín | #353# | muži A | 17. | | | 00:33:47.48 | + | Detail |
28. |
Žaloudek |
Petr | BT Klacky.cz | #421# | muži A | 18. | | | 00:33:48.93 | + | Detail |
29. |
Michalička |
David | TK Radošovice | #328# | muži A | 19. | | | 00:33:53.29 | + | Detail |
30. |
Václavík |
Jiří | SK Babice | #439# | muži A | 20. | | | 00:33:54.50 | + | Detail |
31. |
Marhoun |
Petr | VŠSK MFF UK | #443# | muži A | 21. | | | 00:34:01.15 | + | Detail |
32. |
Lustig Veselý |
Michal | LUSTIG HEROES | #225# | muži A | 22. | | | 00:34:03.16 | + | Detail |
33. |
Herda |
Jan | SKP Nymburk | #313# | muži A | 23. | | | 00:34:04.64 | + | Detail |
34. |
Konvalinka |
Matěj | Kanoistika Sedlčany | #305# | dorostenci starší | 4. | | | 00:34:13.31 | + | Detail |
35. |
Štemberk |
Pavel | Kanoistika Sedlčany | #307# | muži B | 7. | | | 00:34:19.64 | + | Detail |
36. |
Vaculík |
Jiří | SK Apalucha | #387# | muži B | 8. | | | 00:34:19.84 | + | Detail |
37. |
Dvořák |
Filip | Dukla Praha | #425# | muži A | 24. | | | 00:34:23.88 | + | Detail |
38. |
Matějů |
Michal | Sild team | #367# | muži B | 9. | | | 00:34:26.12 | + | Detail |
39. |
Jíra |
Lukáš | VK Smíchov | #440# | muži A | 25. | | | 00:34:32.89 | + | Detail |
40. |
Duchoň |
David | Praha-Újezd | #229# | muži B | 10. | | | 00:34:36.32 | + | Detail |
41. |
Chalupa |
Dani | DGP | #298# | muži A | 26. | | | 00:34:36.72 | + | Detail |
42. |
Hejný |
Martin | XC Sport | #355# | muži B | 11. | | | 00:34:37.82 | + | Detail |
43. |
Klíma |
Lukáš | Nike run club/Prague runners | #363# | muži A | 27. | | | 00:34:56.75 | + | Detail |
44. |
Luňák |
Tomáš | SK BABICE | #273# | muži B | 12. | | | 00:34:56.78 | + | Detail |
45. |
Raboň |
Jarda | Dukla Praha | #426# | muži A | 28. | | | 00:34:56.84 | + | Detail |
46. |
Kuna |
Alois | České Budějovice | #359# | muži A | 29. | | | 00:35:01.01 | + | Detail |
47. |
Klvaň |
Norbert | SKC Pečky | #312# | muži B | 13. | | | 00:35:11.35 | + | Detail |
48. |
Pirk |
Tomáš | Lékařský triklub Praha | #370# | muži B | 14. | | | 00:35:14.21 | + | Detail |
49. |
Kašpar |
Michal | RS Vlašim | #333# | muži B | 15. | | | 00:35:16.44 | + | Detail |
50. |
Pospíšil |
Pavel | Benešovský běžecký klub | #246# | muži A | 30. | | | 00:35:21.64 | + | Detail |
51. |
Beneš |
Matěj | SKK Spartak Čtyřkoly | #239# | dorostenci starší | 5. | | | 00:35:32.25 | + | Detail |
52. |
Vacarda |
Vladim ír | Eleven Run Team | #408# | muži C | 1. | | | 00:35:38.62 | + | Detail |
53. |
Vicari |
Jaromír | SK BABICE | #272# | muži B | 16. | | | 00:35:45.53 | + | Detail |
54. |
Neumann |
Josef | SKK Spartak Ctyrkoly | #237# | muži B | 17. | | | 00:35:47.33 | + | Detail |
55. |
Hofman |
Jiří | Praha | #289# | muži A | 31. | | | 00:35:48.33 | + | Detail |
56. |
Růžička |
Vladimír | Ústí nad Labem | #415# | muži C | 2. | | | 00:35:53.40 | + | Detail |
57. |
Pračka |
Tomáš | Running XT Kašprak | #358# | muži B | 18. | | | 00:35:55.70 | + | Detail |
58. |
Smrčka |
Petr | BK Říčany | #325# | muži B | 19. | | | 00:36:01.39 | + | Detail |
59. |
Fišer |
Pavel | TJ Stodůlky Praha | #223# | muži B | 20. | | | 00:36:10.25 | + | Detail |
60. |
Lachout |
Martin | Kanoistika Sedlčany | #308# | muži B | 21. | | | 00:36:21.42 | + | Detail |
61. |
Burda |
Michal | SK BABICE | #270# | muži B | 22. | | | 00:36:25.24 | + | Detail |
62. |
Vaněk |
Pavel | Praha | #403# | muži C | 3. | | | 00:36:27.10 | + | Detail |
63. |
Jezek |
Tomas | DGP | #319# | muži B | 23. | | | 00:36:33.37 | + | Detail |
64. |
Škvor |
Martin | SK KAMENICE | #346# | muži B | 24. | | | 00:36:35.18 | + | Detail |
65. |
Valsa |
Radek | Kanoistika Sedlčany | #310# | dorostenci starší | 6. | | | 00:36:45.98 | + | Detail |
66. |
Pokorný |
Ondřej | SK Praga | #327# | muži B | 25. | | | 00:36:47.63 | + | Detail |
67. |
Klaška |
Pavel | DKP | #335# | muži A | 32. | | | 00:36:50.03 | + | Detail |
68. |
Šťastný |
Jan | TJ Sokol Senohraby | #283# | muži B | 26. | domácí muži 8 km | 1. | 00:36:51.54 | + | Detail |
69. |
Kuriš |
Radek | | #384# | muži B | 27. | | | 00:36:53.66 | + | Detail |
70. |
Hájek |
Lukáš | KVS | #316# | muži A | 33. | | | 00:36:57.79 | + | Detail |
71. |
Beran |
Petr | Usti nad Orlici | #362# | muži B | 28. | | | 00:36:58.39 | + | Detail |
72. |
Němec |
Jan | Sudějov | #433# | muži B | 29. | | | 00:36:59.54 | + | Detail |
73. |
Mráz |
Antonín | DGP | #217# | muži B | 30. | | | 00:37:04.84 | + | Detail |
74. |
Brabec |
Miroslav | Habrdy | #285# | muži B | 31. | | | 00:37:05.84 | + | Detail |
75. |
Semík |
Luboš | SK Kamenice | #281# | muži C | 4. | | | 00:37:07.11 | + | Detail |
76. |
Pašek |
František | SK Kamenice | #357# | muži B | 32. | | | 00:37:08.39 | + | Detail |
77. |
Rück |
Daniel | SK BABICE | #266# | muži B | 33. | | | 00:37:11.24 | + | Detail |
78. |
Záhorec |
Standa | VRT | #422# | muži B | 34. | | | 00:37:12.77 | + | Detail |
79. |
Jirásek |
Petr | SK BABICE | #268# | muži B | 35. | | | 00:37:13.08 | + | Detail |
80. |
Němeček |
Jan | SK Kamenice | #360# | muži C | 5. | | | 00:37:16.70 | + | Detail |
81. |
Tibitanzl |
Michal | Javorník | #337# | muži B | 36. | | | 00:37:19.80 | + | Detail |
82. |
Nemšovský |
Petr | Praha | #218# | muži B | 37. | | | 00:37:20.33 | + | Detail |
83. |
Stráněl |
Jiří | SK Rover | #376# | muži B | 38. | | | 00:37:25.58 | + | Detail |
84. |
Toupal |
Jakub | Znosim | #321# | dorostenci starší | 7. | | | 00:37:27.29 | + | Detail |
85. |
Ascherman |
Jan | USK Praha | #251# | muži B | 39. | | | 00:37:30.11 | + | Detail |
86. |
Sunka |
Jan | | #429# | muži B | 40. | | | 00:37:30.86 | + | Detail |
87. |
Vágner |
Aleš | Rorace team | #410# | muži B | 41. | | | 00:37:33.10 | + | Detail |
88. |
Sysel |
Ondrej | SK Praga | #365# | muži A | 34. | | | 00:37:35.13 | + | Detail |
89. |
Bína |
Jiří | Hrusice | #215# | muži B | 42. | | | 00:37:35.66 | + | Detail |
90. |
Zach |
Petr | DGP | #445# | muži B | 43. | | | 00:37:42.56 | + | Detail |
91. |
Pradáč |
Petr | HS Pec pod Sněžkou | #256# | muži B | 44. | | | 00:37:43.65 | + | Detail |
92. |
Fafejta |
Václav | TJ LIGA 100 PRAHA | #233# | muži B | 45. | | | 00:37:47.61 | + | Detail |
93. |
Kolanda |
Čaj | DGP | #240# | muži B | 46. | | | 00:37:56.77 | + | Detail |
94. |
Horák |
Laďa | SKK Spartak Čtyřkoly | #238# | muži B | 47. | | | 00:38:02.15 | + | Detail |
95. |
Chmelík |
Martin | LBS sport TEAM | #244# | muži C | 6. | | | 00:38:06.00 | + | Detail |
96. |
Nosek |
Jiří | Kbely cycling team | #342# | muži B | 48. | | | 00:38:07.55 | + | Detail |
97. |
Němec |
Jiří | Atletika Vlašim | #191# | muži D | 2. | | | 00:38:09.00 | + | Detail |
98. |
Werner |
Lukáš | Zelená liška | #320# | muži A | 35. | | | 00:38:09.25 | + | Detail |
99. |
Falge |
Jan | Koa Squad | #269# | muži B | 49. | | | 00:38:11.33 | + | Detail |
100. |
Bartoň |
Vojtěch | DGP | #297# | muži A | 36. | | | 00:38:14.13 | + | Detail |
101. |
Hájek |
Adam | SK Kamenice | #349# | muži A | 37. | | | 00:38:16.50 | + | Detail |
102. |
Pelant |
Michal | TK Radošovice | #198# | muži B | 50. | | | 00:38:20.32 | + | Detail |
103. |
Prouza |
Milan | SC Radotín | #332# | muži A | 38. | | | 00:38:27.11 | + | Detail |
104. |
Svoboda |
Petr | Benešovský běžecký klub | #338# | muži A | 39. | | | 00:38:27.14 | + | Detail |
105. |
Musil |
Ladislav | Kbely cycling team | #343# | muži B | 51. | | | 00:38:30.82 | + | Detail |
106. |
Karban |
Zdeněk | Humanita | #381# | muži B | 52. | | | 00:38:55.68 | + | Detail |
107. |
Vizina |
Petr | petr.vizina@email.cz | #391# | muži B | 53. | | | 00:38:56.01 | + | Detail |
108. |
Bradáč |
Jiří | SABZO | #331# | muži A | 40. | | | 00:38:56.55 | + | Detail |
109. |
Matula |
Štěpán | Olympia Kladno | #216# | muži B | 54. | | | 00:38:59.05 | + | Detail |
110. |
Štemberk |
Jáchym | Kanoistika Sedlčany | #304# | dorostenci starší | 8. | | | 00:39:04.57 | + | Detail |
111. |
Sůsa |
Jakub | Kanoistika Sedlčany | #309# | muži A | 41. | | | 00:39:09.64 | + | Detail |
112. |
Fišer |
Jiří | VŠSK MFF UK | #210# | muži A | 42. | | | 00:39:18.61 | + | Detail |
113. |
Hergesell |
Jiří | Vračkovice | #317# | muži B | 55. | | | 00:39:25.15 | + | Detail |
114. |
Kotlík |
Kamil | Hegesh Praha | #406# | muži B | 56. | | | 00:39:34.20 | + | Detail |
115. |
Karafiat |
Roman | Kladruby | #180# | muži B | 57. | | | 00:39:35.62 | + | Detail |
116. |
Plocek |
Lukáš | ChaBrusiči | #290# | muži A | 43. | | | 00:39:37.19 | + | Detail |
117. |
Jeníček |
Michal | HO Přírodní vědy | #386# | muži A | 44. | | | 00:39:41.98 | + | Detail |
118. |
Vávra |
Radomír | Kertteam | #413# | muži C | 7. | | | 00:39:47.90 | + | Detail |
119. |
Siegl |
Roman | MFP | #392# | muži B | 58. | | | 00:39:48.97 | + | Detail |
120. |
Veselý |
Jan | Sokol Senohraby | #361# | muži C | 8. | domácí muži 8 km | 2. | 00:39:53.35 | + | Detail |
121. |
Maleček |
Václav | SK BABICE | #264# | muži A | 45. | | | 00:39:56.17 | + | Detail |
122. |
Červinka |
Jaroslav | OK 24 Praha | #275# | muži C | 9. | | | 00:39:56.98 | + | Detail |
123. |
Karč |
Jakub | SK BABICE | #263# | muži B | 59. | | | 00:40:03.35 | + | Detail |
124. |
Plášil |
Matěj | Sokol Senohraby | #423# | dorostenci starší | 9. | domácí muži 8 km | 3. | 00:40:04.51 | + | Detail |
125. |
Polívka |
Omo | DGP | #323# | muži B | 60. | | | 00:40:09.96 | + | Detail |
126. |
Kolář |
Jan | SK Rover | #377# | muži B | 61. | | | 00:40:10.96 | + | Detail |
127. |
Mikeš |
Filip | CK Vinohradské šlapky | #292# | muži B | 62. | | | 00:40:16.04 | + | Detail |
128. |
Rieger |
Jan | Progress cycle | #247# | muži B | 63. | | | 00:40:20.36 | + | Detail |
129. |
Šmíd |
Daniel | DGP | #324# | muži B | 64. | | | 00:40:22.54 | + | Detail |
130. |
Vicari |
Nicolas | SK BABICE | #260# | muži A | 46. | | | 00:40:23.12 | + | Detail |
131. |
Odvárko |
Tomáš | Dukla Praha | #424# | muži A | 47. | | | 00:40:24.01 | + | Detail |
132. |
Penc |
Miroslav | Dukla Praha | #407# | muži B | 65. | | | 00:40:24.84 | + | Detail |
133. |
Lízner |
Martin | Řìčany | #302# | muži B | 66. | | | 00:40:29.86 | + | Detail |
134. |
Vaniš |
Martin | Praha | #192# | muži B | 67. | | | 00:40:38.02 | + | Detail |
135. |
Kos |
Ladislav | Praha 11 | #230# | muži A | 48. | | | 00:40:46.24 | + | Detail |
136. |
Dufíno |
Pavel | DGP | #418# | muži A | 49. | | | 00:40:46.43 | + | Detail |
137. |
Chalupník |
Milan | Čtyřkoly | #393# | muži B | 68. | | | 00:41:00.15 | + | Detail |
138. |
Jelínek |
Aleš | Praha 6 | #287# | muži A | 50. | | | 00:41:09.53 | + | Detail |
139. |
Chmátal |
Martin | Race Team Pyšely | #378# | muži B | 69. | | | 00:41:22.61 | + | Detail |
140. |
Šimáň |
Eduard | Praha 10 | #385# | muži C | 10. | | | 00:41:26.30 | + | Detail |
141. |
Šponar |
Tomáš | SK BABICE | #261# | muži B | 70. | | | 00:41:35.90 | + | Detail |
142. |
Mrázek |
Oldřich | DGP | #276# | muži C | 11. | | | 00:41:38.93 | + | Detail |
143. |
Gregor |
Jaroslav | AC OH Praha | #206# | muži D | 3. | | | 00:41:45.26 | + | Detail |
144. |
Valášek |
Petr | SK Kamenice | #339# | muži B | 71. | | | 00:41:47.44 | + | Detail |
145. |
Diviš |
Martin | SNB Praha | #379# | muži C | 12. | | | 00:41:49.04 | + | Detail |
146. |
Semik |
Jan | USK Praha | #252# | muži C | 13. | | | 00:41:49.51 | + | Detail |
147. |
Štros |
Ota | Super Slow Motion | #182# | muži C | 14. | | | 00:41:54.60 | + | Detail |
148. |
Balane |
Daniel | Kanoistika Sedlčany | #306# | dorostenci starší | 10. | | | 00:41:57.06 | + | Detail |
149. |
Techl |
Lukáš | TJ Sokol Senohraby | #371# | muži B | 72. | domácí muži 8 km | 4. | 00:41:59.77 | + | Detail |
150. |
Pirk |
Jan | Lékařský triklub Praha | #369# | muži D | 4. | | | 00:42:01.41 | + | Detail |
151. |
Hanousek |
Jakub | Praha 4 | #394# | muži A | 51. | | | 00:42:07.59 | + | Detail |
152. |
Svoboda |
Jiří | Kbely Cycling team | #395# | muži A | 52. | | | 00:42:10.26 | + | Detail |
153. |
Skořepa |
David | Praha | #248# | muži A | 53. | | | 00:42:10.79 | + | Detail |
154. |
Matějovský |
Pavel | AVC Praha | #300# | muži C | 15. | | | 00:42:21.22 | + | Detail |
155. |
Vaněček |
Jan | Zup | #291# | muži A | 54. | | | 00:42:26.63 | + | Detail |
156. |
Říman |
Petr | SK BABICE | #265# | muži B | 73. | | | 00:42:27.37 | + | Detail |
157. |
Rudolský |
Michal | Praha | #446# | muži C | 16. | | | 00:42:29.16 | + | Detail |
158. |
Bartoň |
Tomáš | Kamenice | #277# | muži B | 74. | | | 00:42:32.11 | + | Detail |
159. |
Matějka |
Tomáš | Run4ever | #390# | muži B | 75. | | | 00:42:53.12 | + | Detail |
160. |
Macháček |
Jakub | Ondřejov | #404# | muži B | 76. | | | 00:42:55.08 | + | Detail |
161. |
Vaníček |
Petr | BK Říčany | #417# | muži D | 5. | | | 00:42:55.82 | + | Detail |
162. |
Neyrinck |
Noel | Rolníci Chlumec nad Cidlinou | #242# | muži B | 77. | | | 00:42:56.04 | + | Detail |
163. |
Soldát |
Miroslav | ChaBrusiči | #209# | muži B | 78. | | | 00:43:01.71 | + | Detail |
164. |
Svěchota |
Petr | Spartak Praha 4 | #280# | muži B | 79. | | | 00:43:05.70 | + | Detail |
165. |
Jirásek |
Tomáš | Runnig Stones Praha | #352# | muži A | 55. | | | 00:43:12.68 | + | Detail |
166. |
Smetana |
Michal | Beroun | #356# | muži B | 80. | | | 00:43:12.98 | + | Detail |
167. |
Mládek |
Jiří | DGP | #336# | muži A | 56. | | | 00:43:19.64 | + | Detail |
168. |
Burda |
Vladimír | VK Bohemians Praha | #205# | muži D | 6. | | | 00:43:25.14 | + | Detail |
169. |
Špaček |
Jan | AC Kobylisy | #444# | muži B | 81. | | | 00:43:36.32 | + | Detail |
170. |
Toupal |
Václav | Znosim | #322# | muži B | 82. | | | 00:43:39.25 | + | Detail |
171. |
Kudláček |
Petr | Praha Kunratice | #224# | muži B | 83. | | | 00:43:43.01 | + | Detail |
172. |
Beneš |
Štěpán | Omon Praha | #222# | muži A | 57. | | | 00:44:16.17 | + | Detail |
173. |
Jelínek |
Pavel | Praha 6 | #286# | muži C | 17. | | | 00:44:23.93 | + | Detail |
174. |
Prudil |
Pavel | Praha | #212# | muži B | 84. | | | 00:44:29.97 | + | Detail |
175. |
Matisko |
Peter | Run4ever | #389# | muži B | 85. | | | 00:44:30.80 | + | Detail |
176. |
Hamouz |
Jan | Omon Praha | #194# | muži A | 58. | | | 00:44:31.82 | + | Detail |
177. |
Navrátil |
Josef | SK Strančice | #416# | muži D | 7. | | | 00:44:31.98 | + | Detail |
178. |
Říha |
Miroslav | Sokol Sadská | #411# | muži D | 8. | | | 00:44:33.53 | + | Detail |
179. |
Hofta |
Petr | TJ Kunice | #432# | muži B | 86. | | | 00:44:37.05 | + | Detail |
180. |
Alexa |
Michal | Ondřejov Skiraau | #405# | muži B | 87. | | | 00:44:43.06 | + | Detail |
181. |
Rádl |
Pavel | Pyšely | #257# | muži C | 18. | | | 00:44:44.56 | + | Detail |
182. |
Palata |
Vlasta | DGP | #326# | muži C | 19. | | | 00:44:58.08 | + | Detail |
183. |
Moravec |
Karel | Praha | #208# | muži A | 59. | | | 00:45:07.42 | + | Detail |
184. |
Pánek |
Miroslav | DGP | #409# | muži C | 20. | | | 00:45:09.82 | + | Detail |
185. |
Bulander |
Marek | DGP | #396# | muži C | 21. | | | 00:45:12.97 | + | Detail |
186. |
Zánora |
Josef | Modřany | #419# | muži A | 60. | | | 00:45:18.88 | + | Detail |
187. |
Škvor |
Petr | Senohraby | #296# | muži C | 22. | domácí muži 8 km | 5. | 00:45:26.56 | + | Detail |
188. |
Kalfař |
Jakub | KBELY CYCLING TEAM | #354# | muži A | 61. | | | 00:45:34.25 | + | Detail |
189. |
Haushalter |
Michal | 10 beers after | #241# | muži C | 23. | | | 00:45:36.14 | + | Detail |
190. |
Gbelec |
Petr | Run4ever | #388# | muži B | 88. | | | 00:45:58.62 | + | Detail |
191. |
Barkman |
Robert | Praha | #201# | muži A | 62. | | | 00:46:01.65 | + | Detail |
192. |
Durdík |
Petr | Senohraby | #412# | muži B | 89. | domácí muži 8 km | 6. | 00:46:07.00 | + | Detail |
193. |
Beneš |
Petr | Spartak Čtyřkoly | #236# | muži B | 90. | | | 00:46:09.83 | + | Detail |
194. |
Navrátil |
Zdeněk | Prague Runners | #250# | muži B | 91. | | | 00:46:13.14 | + | Detail |
195. |
Táborský |
Josef | Karolinum | #372# | muži A | 63. | | | 00:46:16.40 | + | Detail |
196. |
Krása |
David | Sokol Malá Strana | #329# | muži C | 24. | | | 00:46:24.21 | + | Detail |
197. |
Klaška |
Pavel | DKP | #334# | muži C | 25. | | | 00:46:47.51 | + | Detail |
198. |
Cinka |
Ivan | Benešovský běžecký klub | #203# | muži C | 26. | | | 00:47:17.75 | + | Detail |
199. |
Suttr |
Pavel | Mrač | #227# | muži B | 92. | | | 00:47:25.26 | + | Detail |
200. |
Hrncirik |
Jan | DGP | #253# | muži B | 93. | | | 00:47:32.63 | + | Detail |
201. |
Karas |
Tomáš | DGP | #427# | muži B | 94. | | | 00:47:39.68 | + | Detail |
202. |
Nový |
Břetislav | SABZO Praha | #207# | muži D | 9. | | | 00:48:04.26 | + | Detail |
203. |
Horký |
Jan | SK BABICE | #259# | muži B | 95. | | | 00:48:06.34 | + | Detail |
204. |
Julínek |
Simon | | #436# | muži B | 96. | | | 00:48:13.32 | + | Detail |
205. |
Šťastný |
Radek | Lštění | #347# | muži B | 97. | | | 00:48:18.96 | + | Detail |
206. |
Fejtek |
Václav | Louňovice pod Bl. | #383# | muži B | 98. | | | 00:48:20.94 | + | Detail |
207. |
Bartoň |
Pavel | SK Kamenice | #278# | dorostenci starší | 11. | | | 00:48:23.08 | + | Detail |
208. |
Vytásek |
Jaroslav | Senohraby | #288# | muži B | 99. | domácí muži 8 km | 7. | 00:48:59.80 | + | Detail |
209. |
Mráz |
Pavel | DGP | #374# | muži B | 100. | | | 00:49:09.46 | + | Detail |
210. |
Lysenko |
Vladimír | Fujitsu | #235# | muži B | 101. | | | 00:49:13.42 | + | Detail |
211. |
Neuman |
Jaroslav | DGP | #254# | muži C | 27. | | | 00:49:15.59 | + | Detail |
212. |
Cipl |
František | BONBON Praha | #187# | muži D | 10. | | | 00:49:53.47 | + | Detail |
213. |
Černý |
Pavel | umalehoberlina.cz | #204# | muži A | 64. | | | 00:49:57.11 | + | Detail |
214. |
Krása |
Štěpán | Sokol Nusle | #345# | muži B | 102. | | | 00:50:11.42 | + | Detail |
215. |
Linhart |
František | TJ Sokol Prazsky | #351# | muži A | 65. | | | 00:50:20.53 | + | Detail |
216. |
Berdych |
Jiří | | #437# | muži D | 11. | | | 00:50:27.31 | + | Detail |
217. |
Novotny |
Lukas | Kanoistika Sedlčany | #311# | dorostenci starší | 12. | | | 00:50:35.71 | + | Detail |
218. |
Bílý |
Petr | OMON Praha | #221# | muži A | 66. | | | 00:50:40.62 | + | Detail |
219. |
Kadleček |
Aleš | Kanoistika Sedlčany | #303# | muži B | 103. | | | 00:51:16.93 | + | Detail |
220. |
Malý |
Milan | SK Mirojovice | #414# | muži B | 104. | | | 00:51:27.11 | + | Detail |
221. |
Schling |
Jaromír | OK Jihlava | #193# | muži D | 12. | | | 00:51:34.51 | + | Detail |
222. |
Strejček |
Jiří | Praha 10 | #435# | muži A | 67. | | | 00:53:02.58 | + | Detail |
223. |
Vilímek |
Stanislav | Benešovský běžecký klub | #330# | muži C | 28. | | | 00:53:09.05 | + | Detail |
224. |
Janeček |
Jaroslav | Sabzo Praha | #434# | muži D | 13. | | | 00:53:50.71 | + | Detail |
225. |
Kadleček |
Filip | DGP | #420# | muži B | 105. | | | 00:54:00.69 | + | Detail |
226. |
Černý |
Jaroslav | | #314# | muži A | 68. | | | 00:54:27.44 | + | Detail |
227. |
Nemeth |
Marek | Mufloni Kunratice | #341# | muži A | 69. | | | 00:55:08.96 | + | Detail |
228. |
Čadil |
Jan | orientační běh FS Praha | #214# | muži D | 14. | | | 00:55:16.34 | + | Detail |
229. |
Novák |
Jiří | SK Rover | #197# | muži D | 15. | | | 00:55:26.50 | + | Detail |
230. |
Greiner |
Pavel | Omon Praha | #220# | muži B | 106. | | | 01:03:59.60 | + | Detail |
231. |
Kubáň |
Michal | Mufloni Kunratice | #340# | muži B | 107. | | | 01:04:31.63 | + | Detail |
232. |
Bubeník |
Karel | Benešov | #196# | muži D | 16. | | | 01:07:41.99 | + | Detail |
233. |
Málek |
Zdeněk | AVC Praha | #438# | muži D | 17. | | | 01:09:50.33 | + | Detail |
234. |
Doleček |
František | TJ Slavoj Stará Boleslav | #188# | muži D | 18. | | | 01:11:49.02 | + | Detail |
235. |
Krejsa |
Václav | BONBON Praha | #199# | muži D | 19. | | | 01:26:34.92 | + | Detail |
DNF |
Mayer |
Jan | BK Benešov | #195# | muži D | | | | | | Detail |
irontime - irontime.cz | Našli jste nesrovnalost? Kontaktujte nás info@irontime.cz | DNS = Did Not Start = Nestartoval/a | DNF = Did Not Finish = Nedokončil/a | DQ, DSQ = Disqualified = Diskvalifikace |