Oficiální Výsledková listina Podzimní běh lyžařů
26. 11. 2017
8 km (starší dorostenci a muži)
# | Příjmení |
Jméno |
Klub |
st. č. | Kategorie | # v kat. | Skupina 2 | #2 | Oficiální čas | Ztráta | mezičas | |
1. | Pechek | Petr | TJ Maratonstav Úpice | #351# | muži A | 1. | | | 00:29:12 | | 00:14:34.87 | | Detail |
2. | Polášek | Ferdinand Jan | MFF UK | #406# | muži A | 2. | | | 00:30:20 | +00:01:08 | 00:15:03.67 | | Detail |
3. | Semerád | Antonín | OOB Kotlářka Praha | #407# | muži A | 3. | | | 00:30:44 | +00:01:32 | 00:15:03.49 | | Detail |
4. | Skalka | Jakub | | #408# | muži A | 4. | | | 00:31:26 | +00:02:14 | 00:15:49.51 | | Detail |
5. | Hausenblas | Šimon | OK Kamenice | #340# | muži A | 5. | | | 00:31:32 | +00:02:20 | 00:15:44.28 | | Detail |
6. | Eremka | Libor | TJ Jiskra Humpolec | #282# | muži A | 6. | | | 00:31:38 | +00:02:26 | 00:15:48.50 | | Detail |
7. | Schejbal | Ondřej | LBS Sport | #378# | muži A | 7. | | | 00:31:53 | +00:02:41 | 00:15:57.66 | | Detail |
8. | Peřinka | Filip | TTT | #266# | muži A | 8. | | | 00:32:00 | +00:02:48 | 00:15:50.38 | | Detail |
9. | Rektor | Antonín | Praha 4 | #253# | muži B | 1. | | | 00:32:26 | +00:03:14 | 00:16:12.50 | | Detail |
10. | Smrčka | Miloš | BK Říčany | #231# | muži D | 1. | | | 00:32:54 | +00:03:42 | 00:16:26.13 | | Detail |
11. | Řehák | Vít | CYKLOHELIOS | #269# | muži A | 9. | | | 00:33:07 | +00:03:55 | 00:16:20.89 | | Detail |
12. | Veselý | Michal Lustig | LUSTIG HEROES | #212# | muži B | 2. | | | 00:33:13 | +00:04:01 | 00:16:37.05 | | Detail |
13. | Konvalinka | Matěj | Kanoistika Sedlčany | #425# | dorostenci starší | 1. | | | 00:33:17 | +00:04:05 | 00:16:34.48 | | Detail |
14. | Matějů | Michal | SILD team | #277# | muži B | 3. | | | 00:33:24 | +00:04:12 | 00:16:20.78 | | Detail |
15. | Sobíšek | Tomáš | Kanoistika Sparta | #248# | dorostenci starší | 2. | | | 00:33:24 | +00:04:12 | 00:16:46.62 | | Detail |
16. | Sobíšek | Martin | Kanoistika Sparta | #244# | muži A | 10. | | | 00:33:31 | +00:04:19 | 00:16:39.44 | | Detail |
17. | Pávek | Martin | CZU Praha | #286# | muži A | 11. | | | 00:33:33 | +00:04:21 | 00:16:46.27 | | Detail |
18. | Balcar | Aleš | Hradec Králové | #360# | muži A | 12. | | | 00:33:37 | +00:04:25 | 00:16:57.45 | | Detail |
19. | Lesse | Petr | Veslaři Bohemians | #421# | muži B | 4. | | | 00:33:39 | +00:04:27 | 00:16:50.31 | | Detail |
20. | Knyttl | Jan | KBELY Cycling Team | #347# | muži B | 5. | | | 00:33:43 | +00:04:31 | 00:16:47.44 | | Detail |
21. | Jakubíček | Honza | Kerberos | #316# | muži A | 13. | | | 00:34:11 | +00:04:59 | 00:17:13.64 | | Detail |
22. | Herda | Jan | SKP Nymburk | #265# | muži A | 14. | | | 00:34:11 | +00:04:59 | 00:17:17.19 | | Detail |
23. | Libre | Kuba | SK Lajdáček | #424# | muži B | 6. | | | 00:34:30 | +00:05:18 | 00:16:59.21 | | Detail |
24. | Šimek | Pavel | Praha 3 | #388# | muži B | 7. | | | 00:34:32 | +00:05:20 | 00:17:15.85 | | Detail |
25. | Jirásek | Marek | TJ Sokol Kbely | #416# | muži B | 8. | | | 00:34:35 | +00:05:23 | 00:17:31.23 | | Detail |
26. | Klvaň | Norbert | SKC Pečky | #262# | muži B | 9. | | | 00:34:37 | +00:05:25 | 00:17:19.08 | | Detail |
27. | Moulík | Jiří | Kanoistika Sedlčany | #303# | muži A | 15. | | | 00:34:49 | +00:05:37 | 00:17:07.44 | | Detail |
28. | Hofman | Jiří | Mistři a Markéta | #368# | muži A | 16. | | | 00:34:53 | +00:05:41 | 00:17:15.56 | | Detail |
29. | Jahoda | Vít | Benešovský běžecký klub | #324# | muži A | 17. | | | 00:34:55 | +00:05:43 | 00:17:20.94 | | Detail |
30. | Semenchukov | Maxim | Running Chef | #414# | muži A | 18. | | | 00:34:56 | +00:05:44 | 00:17:21.10 | | Detail |
31. | Hilgert | Luboš | Praha | #399# | muži A | 19. | | | 00:34:56 | +00:05:44 | 00:17:50.32 | | Detail |
32. | Ďoubal | Miroslav | Kolovraty | #328# | muži B | 10. | | | 00:34:58 | +00:05:46 | 00:17:18.73 | | Detail |
33. | Andrlík | Jan | Kanoistika Sparta | #241# | muži B | 11. | | | 00:35:07 | +00:05:55 | 00:17:42.81 | | Detail |
34. | Linhart | Martin | | #263# | muži B | 12. | | | 00:35:16 | +00:06:04 | 00:17:29.87 | | Detail |
35. | Froník | Jan | VK Smíchov | #403# | muži A | 20. | | | 00:35:28 | +00:06:16 | 00:17:27.27 | | Detail |
36. | Lebeda | Petr | Benešovský běžecký klub | #206# | muži B | 13. | | | 00:35:28 | +00:06:16 | 00:17:37.50 | | Detail |
37. | Werner | Lukáš | Zelená liška | #353# | muži A | 21. | | | 00:35:29 | +00:06:17 | 00:17:51.14 | | Detail |
38. | Duchoň | David | Praha Újezd | #327# | muži B | 14. | | | 00:35:31 | +00:06:19 | 00:17:46.51 | | Detail |
39. | Veselý | Tomáš | Kanoistika Sparta | #242# | muži A | 22. | | | 00:35:32 | +00:06:20 | 00:17:32.43 | | Detail |
40. | Tůma | Jiří | Vlašim | #296# | muži A | 23. | | | 00:35:38 | +00:06:26 | 00:17:58.56 | | Detail |
41. | Neumann | Josef | SSK Spartak Čtyřkoly | #330# | muži B | 15. | | | 00:35:46 | +00:06:34 | 00:17:23.65 | | Detail |
42. | Smrčka | Petr | BK Říčany | #261# | muži B | 16. | | | 00:35:49 | +00:06:37 | 00:17:27.56 | | Detail |
43. | Pospíšil | Pavel | Benešovský běžecký klub | #318# | muži B | 17. | | | 00:35:51 | +00:06:39 | 00:17:56.16 | | Detail |
44. | Vacarda | Vladimír | ELEVEN RUN TEAM | #201# | muži C | 1. | | | 00:35:52 | +00:06:40 | 00:18:04.50 | | Detail |
45. | Sunka | Jan | Moravan Lounovice | #284# | muži B | 18. | | | 00:35:53 | +00:06:41 | 00:18:04.81 | | Detail |
46. | Nohejl | Tomáš | SK DNF/Salming | #395# | muži C | 2. | | | 00:35:53 | +00:06:41 | 00:17:55.36 | | Detail |
47. | Dubják | Petr | Jiskra Zruč n. S. | #254# | muži B | 19. | | | 00:35:56 | +00:06:44 | 00:17:35.33 | | Detail |
48. | Tupý | Marek | Česyk | #417# | muži B | 20. | | | 00:35:59 | +00:06:47 | 00:17:32.82 | | Detail |
49. | Mašek | Ondřej | Kanoistika Sparta | #247# | dorostenci starší | 3. | | | 00:36:01 | +00:06:49 | 00:17:57.21 | | Detail |
50. | Němec | Jan | Kolín | #358# | muži B | 21. | | | 00:36:05 | +00:06:53 | 00:17:57.54 | | Detail |
51. | Plášil | Matěj | SKI Senohraby | #334# | dorostenci starší | 4. | domácí muži 8 km | 1. | 00:36:05 | +00:06:53 | 00:17:26.52 | | Detail |
52. | Stráněl | Jiří | SK Rover | #217# | muži B | 22. | | | 00:36:10 | +00:06:58 | 00:18:09.37 | | Detail |
53. | Hrnčíř | Honza | DGP | #381# | muži B | 23. | | | 00:36:19 | +00:07:07 | 00:17:51.68 | | Detail |
54. | Kotlík | Kamil | Hegesh | #369# | muži B | 24. | | | 00:36:23 | +00:07:11 | 00:18:03.36 | | Detail |
55. | Podraský | Patrik | Kanoistika Sparta | #250# | dorostenci starší | 5. | | | 00:36:29 | +00:07:17 | 00:18:20.44 | | Detail |
56. | Sůsa | Jakub | kokoteam.cz | #312# | muži A | 24. | | | 00:36:33 | +00:07:21 | 00:17:59.92 | | Detail |
57. | Počta | Jan | Kanoistika Sparta | #246# | dorostenci starší | 6. | | | 00:36:35 | +00:07:23 | 00:17:56.45 | | Detail |
58. | Šťastný | Jan | TJ Sokol Senohraby | #331# | muži B | 25. | domácí muži 8 km | 2. | 00:36:35 | +00:07:23 | 00:18:20.77 | | Detail |
59. | Neumann | Martin | DGP | #383# | muži A | 25. | | | 00:36:37 | +00:07:25 | 00:18:33.75 | | Detail |
60. | Karban | Zdeněk | Sporticus | #420# | muži B | 26. | | | 00:36:49 | +00:07:37 | 00:18:01.91 | | Detail |
61. | Kahoun | Jan | Louňovice pod Blaníkem | #289# | muži A | 26. | | | 00:36:51 | +00:07:39 | 00:18:37.27 | | Detail |
62. | Jaborník | Karel | SK Babice | #363# | muži B | 27. | | | 00:36:55 | +00:07:43 | 00:18:18.33 | | Detail |
63. | Lachout | Martin | Kanoistika Sedlčany | #311# | muži B | 28. | | | 00:37:00 | +00:07:48 | 00:18:28.57 | | Detail |
64. | Rück | Daniel | SK Babice | #365# | muži B | 29. | | | 00:37:02 | +00:07:50 | 00:18:18.92 | | Detail |
65. | Rieger | Jan | Vlkovec | #233# | muži B | 30. | | | 00:37:05 | +00:07:53 | 00:18:41.07 | | Detail |
66. | Kutman | Pavel | Struhařov | #415# | muži C | 3. | | | 00:37:05 | +00:07:53 | 00:18:22.24 | | Detail |
67. | Hrdina | Antonín | TJ ČZU Praha - Rolníci | #283# | muži A | 27. | | | 00:37:08 | +00:07:56 | 00:18:31.94 | | Detail |
68. | Brabec | Jakub | Kanoistika Sparta | #249# | dorostenci starší | 7. | | | 00:37:09 | +00:07:57 | 00:18:33.24 | | Detail |
69. | Pirk | Tomáš | | #301# | muži B | 31. | | | 00:37:13 | +00:08:01 | 00:18:18.90 | | Detail |
70. | Bína | Jiří | Hrusice | #226# | muži B | 32. | | | 00:37:15 | +00:08:03 | 00:18:17.23 | | Detail |
71. | Pejša | Jan | smí být prázdné | #218# | muži B | 33. | | | 00:37:25 | +00:08:13 | 00:18:39.28 | | Detail |
72. | Zach | Petr | DGP | #273# | muži B | 34. | | | 00:37:26 | +00:08:14 | 00:18:33.93 | | Detail |
73. | Nosek | Jiří | Kbely cycling team | #323# | muži B | 35. | | | 00:37:32 | +00:08:20 | 00:18:58.64 | | Detail |
74. | Krejčík | Jan | Nová Ves | #356# | muži A | 28. | | | 00:37:39 | +00:08:27 | 00:18:38.42 | | Detail |
75. | Chvátal | Luboš | VŠSK MFF UK | #419# | muži B | 36. | | | 00:37:41 | +00:08:29 | 00:18:36.35 | | Detail |
76. | Pelisek | Michael | JRCP | #354# | muži B | 37. | | | 00:37:49 | +00:08:37 | 00:19:06.35 | | Detail |
77. | Hakl | Martin | SK Babice | #362# | muži A | 29. | | | 00:37:53 | +00:08:41 | 00:19:02.13 | | Detail |
78. | Oberländer | Jan | TJ Sokol Senohraby | #359# | muži B | 38. | domácí muži 8 km | 3. | 00:38:00 | +00:08:48 | 00:18:53.93 | | Detail |
79. | Pelikán | Karel | Benešovský běžecký klub | #257# | muži B | 39. | | | 00:38:01 | +00:08:49 | 00:18:45.12 | | Detail |
80. | Fišer | Jiří | VŠSK MFF UK | #336# | muži A | 30. | | | 00:38:04 | +00:08:52 | 00:19:04.63 | | Detail |
81. | Vágner | Aleš | Rorace Team Pyšely | #409# | muži B | 40. | | | 00:38:13 | +00:09:01 | 00:18:41.13 | | Detail |
82. | Lejnar | Martin | TJ Jiskra Zruč nad Sázavou | #268# | muži B | 41. | | | 00:38:16 | +00:09:04 | 00:19:05.10 | | Detail |
83. | Michalik | Slavomir | Hlubočinka | #335# | muži B | 42. | | | 00:38:19 | +00:09:07 | 00:18:42.96 | | Detail |
84. | Šťovíček | Martin | SK Babice | #298# | muži B | 43. | | | 00:38:23 | +00:09:11 | 00:18:49.49 | | Detail |
85. | Semík | Luboš | OK Kamenice | #338# | muži C | 4. | | | 00:38:23 | +00:09:11 | 00:19:30.47 | | Detail |
86. | Matějů | Luboš | SILD team | #278# | muži B | 44. | | | 00:38:28 | +00:09:16 | 00:18:21.36 | | Detail |
87. | Zadražil | Lukáš | Kanoistika Sparta | #245# | dorostenci starší | 8. | | | 00:38:30 | +00:09:18 | 00:18:38.00 | | Detail |
88. | Mráz | Antonín | DGP | #276# | muži B | 45. | | | 00:38:34 | +00:09:22 | 00:19:09.03 | | Detail |
89. | Prouza | Milan | SC Radotín | #401# | muži A | 31. | | | 00:38:36 | +00:09:24 | 00:19:26.02 | | Detail |
90. | Minchev | Ivan | Praha | #189# | muži D | 2. | | | 00:38:40 | +00:09:28 | 00:19:17.13 | | Detail |
91. | Gazda | Vítězslav | Divišov | #384# | muži B | 46. | | | 00:38:44 | +00:09:32 | 00:19:17.87 | | Detail |
92. | Novák | Ivo | OK 24 Praha | #329# | muži C | 5. | | | 00:38:47 | +00:09:35 | 00:19:02.61 | | Detail |
93. | Vizina | Petr | SK Babice | #364# | muži C | 6. | | | 00:38:52 | +00:09:40 | 00:19:24.50 | | Detail |
94. | Němeček | Jan | USK Praha | #339# | muži C | 7. | | | 00:38:53 | +00:09:41 | 00:19:17.64 | | Detail |
95. | Kalenda | Michal | Sokol Senohraby | #270# | muži B | 47. | domácí muži 8 km | 4. | 00:38:54 | +00:09:42 | 00:19:17.56 | | Detail |
96. | Přibík | Martin | Vnitřnosť | #264# | muži B | 48. | | | 00:38:55 | +00:09:43 | 00:19:32.58 | | Detail |
97. | Zahorec | Adam | SOSE | #333# | dorostenci starší | 9. | domácí muži 8 km | 5. | 00:38:57 | +00:09:45 | 00:19:08.60 | | Detail |
98. | Jelínek | Aleš | Praha 6 | #293# | muži A | 32. | | | 00:38:57 | +00:09:45 | 00:19:18.76 | | Detail |
99. | Stráněl Ml | Jiří | KASPER-SWIX Team | #216# | muži A | 33. | | | 00:38:59 | +00:09:47 | 00:19:35.16 | | Detail |
100. | Šmíd | Ondřej | Kbely Cycling Team | #402# | muži A | 34. | | | 00:39:03 | +00:09:51 | 00:19:31.96 | | Detail |
101. | Fišer | Pavel | TJ Stodůlky Praha | #346# | muži C | 8. | | | 00:39:27 | +00:10:15 | 00:19:12.24 | | Detail |
102. | Košař | Michal | Runsasan | #223# | muži B | 49. | | | 00:39:29 | +00:10:17 | 00:19:53.30 | | Detail |
103. | Vávra | Radomír | KEARTEAM | #322# | muži C | 9. | | | 00:39:32 | +00:10:20 | 00:19:43.26 | | Detail |
104. | Chaloupka | Přemysl | OK Kamenice | #209# | muži B | 50. | | | 00:39:36 | +00:10:24 | 00:19:46.68 | | Detail |
105. | Novotny | Lukaš | Kanoistika Sedlčany | #310# | dorostenci starší | 10. | | | 00:39:37 | +00:10:25 | 00:19:44.72 | | Detail |
106. | Bartoň | Vojtěch | DGP | #380# | muži A | 35. | | | 00:39:38 | +00:10:26 | 00:19:37.15 | | Detail |
107. | Koudelka | Drahomir | Meixner Consulting | #228# | muži B | 51. | | | 00:39:47 | +00:10:35 | 00:19:45.06 | | Detail |
108. | Penc | Miroslav | Dukla Praha | #404# | muži B | 52. | | | 00:39:51 | +00:10:39 | 00:19:29.28 | | Detail |
109. | Krchňák | Roman | Vlašim | #387# | muži C | 10. | | | 00:39:52 | +00:10:40 | 00:19:49.88 | | Detail |
110. | Halík | Pavel | Senohraby | #236# | muži B | 53. | domácí muži 8 km | 6. | 00:39:52 | +00:10:40 | 00:19:49.70 | | Detail |
111. | Kolanda | Martin | DGP | #352# | muži B | 54. | | | 00:39:54 | +00:10:42 | 00:19:58.87 | | Detail |
112. | Růžička | Luboš | SOSE | #332# | muži B | 55. | domácí muži 8 km | 7. | 00:39:58 | +00:10:46 | 00:19:30.19 | | Detail |
113. | Švec | Daniel | HC Sick of it All | #215# | muži B | 56. | | | 00:40:00 | +00:10:48 | 00:19:57.82 | | Detail |
114. | Chmelík | Martin | Quattro Formaggi | #208# | muži C | 11. | | | 00:40:03 | +00:10:51 | 00:19:59.37 | | Detail |
115. | Franěk | Emil | BOOT CAMP | #202# | muži C | 12. | | | 00:40:04 | +00:10:52 | 00:19:40.01 | | Detail |
116. | Procházka | Roman | TJ Tuchoraz | #337# | muži B | 57. | | | 00:40:06 | +00:10:54 | 00:19:54.38 | | Detail |
117. | Častvaj | Daniel | Mnichovice | #237# | muži B | 58. | | | 00:40:07 | +00:10:55 | 00:19:51.78 | | Detail |
118. | Pautov | Sergey | Nikteam | #279# | muži B | 59. | | | 00:40:08 | +00:10:56 | 00:19:59.42 | | Detail |
119. | Klaška | Pavel | Kotlářka | #348# | muži A | 36. | | | 00:40:15 | +00:11:03 | 00:19:50.86 | | Detail |
120. | Dufek | Pavel | DGP | #386# | muži B | 60. | | | 00:40:18 | +00:11:06 | 00:19:53.51 | | Detail |
121. | Tůma | Jiří | Obchodní akademie Vlašim | #317# | muži C | 13. | | | 00:40:21 | +00:11:09 | 00:20:09.41 | | Detail |
122. | Vašek | Libor | Relativ Team | #412# | muži B | 61. | | | 00:40:22 | +00:11:10 | 00:19:59.38 | | Detail |
123. | Jeníček | Michal | HO Přírodní Vědy Říčany | #396# | muži B | 62. | | | 00:40:33 | +00:11:21 | 00:20:13.27 | | Detail |
124. | Janáček | Jiří | Praha 4 | #220# | muži C | 14. | | | 00:40:33 | +00:11:21 | 00:20:24.65 | | Detail |
125. | Andrušík | Radek | Kanoistika Sedlčany | #307# | dorostenci starší | 11. | | | 00:40:39 | +00:11:27 | 00:20:04.56 | | Detail |
126. | Bradáč | Jiří | Sabzo | #405# | muži A | 37. | | | 00:40:46 | +00:11:34 | 00:20:39.84 | | Detail |
127. | Kříž | Dušan | Benesovsky běžecký klub | #345# | muži B | 63. | | | 00:41:08 | +00:11:56 | 00:20:04.67 | | Detail |
128. | Rejman | Tomáš | ÓMON Praha | #211# | muži B | 64. | | | 00:41:12 | +00:12:00 | 00:20:16.76 | | Detail |
129. | Šítek | Michal | Celné | #315# | muži B | 65. | | | 00:41:26 | +00:12:14 | 00:20:24.73 | | Detail |
130. | Lančarič | Petr | Záběhlice | #288# | muži B | 66. | | | 00:41:32 | +00:12:20 | 00:19:49.08 | | Detail |
131. | Veselý | Jan | TJ Sokol Senohraby | #272# | muži C | 15. | domácí muži 8 km | 8. | 00:41:34 | +00:12:22 | 00:20:39.36 | | Detail |
132. | Šolta | Jakub | Světice | #235# | muži B | 67. | | | 00:41:35 | +00:12:23 | 00:20:10.61 | | Detail |
133. | Gregor | Jaroslav | AC OH Praha | #192# | muži D | 3. | | | 00:41:39 | +00:12:27 | 00:20:51.38 | | Detail |
134. | Gregoriades | Tomas | Team Herbalife | #267# | muži A | 38. | | | 00:41:54 | +00:12:42 | 00:20:40.72 | | Detail |
135. | Skořepa | David | Praha 4 | #214# | muži B | 68. | | | 00:42:06 | +00:12:54 | 00:20:38.11 | | Detail |
136. | Mašek | Petr | Kanoistika Sedlčany | #308# | dorostenci starší | 12. | | | 00:42:07 | +00:12:55 | 00:21:04.94 | | Detail |
137. | Křížek | Martin | Kona Runners | #320# | muži B | 69. | | | 00:42:11 | +00:12:59 | 00:20:59.67 | | Detail |
138. | Rada | Michal | Stráže | #274# | muži B | 70. | | | 00:42:14 | +00:13:02 | 00:20:42.29 | | Detail |
139. | Šanda | Dobroslav | Chocerady | #373# | muži B | 71. | | | 00:42:15 | +00:13:03 | 00:21:01.31 | | Detail |
140. | Samec | David | Kanoistika Sedlčany | #306# | dorostenci starší | 13. | | | 00:42:31 | +00:13:19 | 00:21:34.03 | | Detail |
141. | Hrábek | Nikola | Kanoistika Sparta | #251# | dorostenci starší | 14. | | | 00:42:35 | +00:13:23 | 00:20:50.52 | | Detail |
142. | Hrček | Tomáš | Praha 9 | #287# | muži B | 72. | | | 00:42:35 | +00:13:23 | 00:21:37.48 | | Detail |
143. | Urbanec | Ondřej | Zaječice | #256# | dorostenci starší | 15. | | | 00:42:46 | +00:13:34 | 00:21:16.64 | | Detail |
144. | Lichtenberg | Martin | TJ Sokol Senohraby | #271# | muži B | 73. | domácí muži 8 km | 9. | 00:42:49 | +00:13:37 | 00:20:57.26 | | Detail |
145. | Hruška | Tomáš | Praha | #260# | muži B | 74. | | | 00:43:03 | +00:13:51 | 00:21:15.34 | | Detail |
146. | Vatěra | Václav | | #375# | muži B | 75. | | | 00:43:14 | +00:14:02 | 00:21:58.33 | | Detail |
147. | Urbanec | Jan | Zaječice | #255# | muži B | 76. | | | 00:43:16 | +00:14:04 | 00:21:15.69 | | Detail |
148. | Polivka | Petr | Ski Vitkovice | #234# | muži B | 77. | | | 00:43:20 | +00:14:08 | 00:21:35.96 | | Detail |
149. | Hanousek | Jakub | Praha | #299# | muži A | 39. | | | 00:43:25 | +00:14:13 | 00:21:45.46 | | Detail |
150. | Plášil | Martin | Chocerady Vepřovice | #372# | muži B | 78. | | | 00:43:33 | +00:14:21 | 00:21:40.48 | | Detail |
151. | Kolář | David | SK Moravan Louňovice | #222# | muži B | 79. | | | 00:43:35 | +00:14:23 | 00:21:18.95 | | Detail |
152. | Pipek | Jan | SK Babice | #361# | muži A | 40. | | | 00:43:41 | +00:14:29 | 00:20:27.81 | | Detail |
153. | Pán | Jan | Nová Ves | #377# | muži C | 16. | | | 00:44:01 | +00:14:49 | 00:21:57.39 | | Detail |
154. | Rádl | Pavel | BOROVÁ LHOTA | #191# | muži D | 4. | | | 00:44:11 | +00:14:59 | 00:21:59.13 | | Detail |
155. | Stýblo | Aleš | Chocerady | #371# | muži B | 80. | | | 00:44:35 | +00:15:23 | 00:21:45.98 | | Detail |
156. | Herynek | Petr | Mnichovice | #326# | muži B | 81. | | | 00:44:42 | +00:15:30 | 00:21:46.76 | | Detail |
157. | Kožina | Petr | SK Praga | #355# | muži C | 17. | | | 00:44:43 | +00:15:31 | 00:22:13.14 | | Detail |
158. | Pecháček | Libor | Mnichovice | #230# | muži B | 82. | | | 00:44:45 | +00:15:33 | 00:21:27.65 | | Detail |
159. | Mayer | Jan | Atletika Benešov | #199# | muži D | 5. | | | 00:44:47 | +00:15:35 | 00:21:14.56 | | Detail |
160. | Svačina | Štěpán | Rumový Express | #259# | muži B | 83. | | | 00:44:53 | +00:15:41 | 00:22:19.04 | | Detail |
161. | Jelínek | Pavel | Praha 6 | #294# | muži C | 18. | | | 00:45:07 | +00:15:55 | 00:22:07.39 | | Detail |
162. | Kos | Pavel | Senohraby | #341# | muži B | 84. | domácí muži 8 km | 10. | 00:45:07 | +00:15:55 | 00:22:27.39 | | Detail |
163. | Pokorný | Miroslav | | #418# | muži C | 19. | | | 00:45:14 | +00:16:02 | 00:22:58.77 | | Detail |
164. | Hamouz | Jan | ÓMON Praha | #207# | muži A | 41. | | | 00:45:15 | +00:16:03 | 00:22:18.45 | | Detail |
165. | Macháč | Jan Olín | DGP | #393# | muži B | 85. | | | 00:45:16 | +00:16:04 | 00:22:19.00 | | Detail |
166. | John | Robert | Praha | #366# | muži B | 86. | | | 00:45:17 | +00:16:05 | 00:21:55.42 | | Detail |
167. | Linhart | František | Prague Runners | #275# | muži A | 42. | | | 00:45:28 | +00:16:16 | 00:22:38.50 | | Detail |
168. | Jančár | Franta | TJ Sokol Senohraby | #379# | muži B | 87. | domácí muži 8 km | 11. | 00:45:31 | +00:16:19 | 00:21:38.80 | | Detail |
169. | Pirk | Jan | Lékařský triklub Praha | #300# | muži D | 6. | | | 00:45:33 | +00:16:21 | 00:22:22.04 | | Detail |
170. | Brabec | Miroslav | Sparta | #240# | muži C | 20. | | | 00:45:53 | +00:16:41 | 00:18:28.73 | | Detail |
171. | Kočovský | Miroslav | Senohraby | #229# | muži B | 88. | domácí muži 8 km | 12. | 00:46:01 | +00:16:49 | 00:22:48.24 | | Detail |
172. | Slavík | Viktor | Řeporyjští Sršáni | #392# | muži C | 21. | | | 00:46:01 | +00:16:49 | 00:22:41.65 | | Detail |
173. | Klaška | Pavel | Kotlářka | #350# | muži C | 22. | | | 00:46:06 | +00:16:54 | 00:22:51.44 | | Detail |
174. | Budka | Ondřej | Kanoistika Sedlčany | #304# | dorostenci starší | 16. | | | 00:46:08 | +00:16:56 | 00:22:46.39 | | Detail |
175. | Svěchota | Matyáš | TJ Dukla Praha | #291# | dorostenci starší | 17. | | | 00:46:14 | +00:17:02 | 00:22:21.93 | | Detail |
176. | Vaníček | Petr | Říčany | #197# | muži D | 7. | | | 00:46:15 | +00:17:03 | 00:22:54.97 | | Detail |
177. | Růžička | Jan | Praha 17 | #258# | muži A | 43. | | | 00:46:20 | +00:17:08 | 00:23:02.34 | | Detail |
178. | Smetana | Karel | Benešovský běžecký klub | #181# | muži D | 8. | | | 00:46:22 | +00:17:10 | 00:22:45.64 | | Detail |
179. | Adam | Petr | AC Obora Hvězda | #195# | muži D | 9. | | | 00:46:32 | +00:17:20 | 00:23:35.02 | | Detail |
180. | Vytásek | Jaroslav | Senohraby | #370# | muži B | 89. | | | 00:47:06 | +00:17:54 | 00:22:49.79 | | Detail |
181. | Navrátil | Zdeněk | Prague Runners | #221# | muži B | 90. | | | 00:47:07 | +00:17:55 | 00:23:35.76 | | Detail |
182. | Říha | Miroslav | Sokol Sadská | #193# | muži D | 10. | | | 00:47:15 | +00:18:03 | 00:23:45.35 | | Detail |
183. | Mráz | Pavel | DGP | #325# | muži B | 91. | | | 00:47:17 | +00:18:05 | 00:23:27.02 | | Detail |
184. | Werner | Petr | Liga 100 Praha | #186# | muži D | 11. | | | 00:47:28 | +00:18:16 | 00:23:17.64 | | Detail |
185. | Kadleček | Aleš | Kanoistika Sedlčany | #305# | muži B | 92. | | | 00:47:42 | +00:18:30 | 00:23:32.26 | | Detail |
186. | Navrátil | Josef | SK Stránčice | #394# | muži D | 12. | | | 00:47:45 | +00:18:33 | 00:24:07.67 | | Detail |
187. | Šoltys | Marek | Energy Team | #422# | muži B | 93. | | | 00:47:49 | +00:18:37 | 00:23:38.97 | | Detail |
188. | Slunečko | Jindřich | BBK Benešov | #385# | muži B | 94. | | | 00:47:52 | +00:18:40 | 00:23:55.03 | | Detail |
189. | Beneš | Štěpán | Omon Praha | #413# | muži A | 44. | | | 00:48:07 | +00:18:55 | 00:23:41.09 | | Detail |
190. | Skvor | Petr | Senohraby | #319# | muži C | 23. | domácí muži 8 km | 13. | 00:48:08 | +00:18:56 | 00:24:01.72 | | Detail |
191. | Hušák | Jiří | ÓMON Praha | #219# | muži A | 45. | | | 00:48:10 | +00:18:58 | 00:24:00.87 | | Detail |
192. | Chvátal | Vladimír | Úvaly | #302# | muži C | 24. | | | 00:48:26 | +00:19:14 | 00:24:05.27 | | Detail |
193. | Balcar | Jaroslav | Senohraby / HO Přírodní vědy... | #398# | muži B | 95. | | | 00:48:29 | +00:19:17 | 00:23:46.16 | | Detail |
194. | Koběrský | Pavel | Světice | #297# | muži B | 96. | | | 00:48:33 | +00:19:21 | 00:23:48.39 | | Detail |
195. | Hájek | Martin | KVS | #281# | muži B | 97. | | | 00:49:06 | +00:19:54 | 00:24:57.87 | | Detail |
196. | Fiala | Matyas | kanoistika sedlčany | #313# | dorostenci starší | 18. | | | 00:49:07 | +00:19:55 | 00:23:02.26 | | Detail |
197. | Nový | Břetislav | Sabzo Praha | #423# | muži D | 13. | | | 00:49:16 | +00:20:04 | 00:24:34.56 | | Detail |
198. | Cinka | Ivan | Benešovský běžecký klub | #183# | muži D | 14. | | | 00:49:21 | +00:20:09 | 00:24:17.72 | | Detail |
199. | Bína | Šimon | SKI Senohraby | #227# | dorostenci starší | 19. | | | 00:49:29 | +00:20:17 | 00:24:52.32 | | Detail |
200. | Tešovič | Jan | Kanoistika Sparta | #252# | dorostenci starší | 20. | | | 00:49:33 | +00:20:21 | 00:24:05.84 | | Detail |
201. | Knoška | Martin | Zbraslav | #357# | muži B | 98. | | | 00:49:55 | +00:20:43 | 00:24:20.19 | | Detail |
202. | Michalička | Vladimír | TK Radošovice | #344# | muži C | 25. | | | 00:50:32 | +00:21:20 | 00:23:53.24 | | Detail |
203. | Karas | Ondřej | Omon Praha | #410# | muži A | 46. | | | 00:50:38 | +00:21:26 | 00:24:46.00 | | Detail |
204. | Havel | Filip | | #342# | muži A | 47. | | | 00:50:39 | +00:21:27 | 00:24:49.31 | | Detail |
205. | Pozner | Daniel | Zeleneč | #295# | muži B | 99. | | | 00:50:46 | +00:21:34 | 00:24:29.82 | | Detail |
206. | Zlesák | Martin | SK Rover Praha | #400# | muži B | 100. | | | 00:50:57 | +00:21:45 | 00:25:05.74 | | Detail |
207. | Vatěra | Václav | | #376# | muži D | 15. | | | 00:51:18 | +00:22:06 | 00:25:15.61 | | Detail |
208. | Neumann | Jaroslav | DGP | #382# | muži C | 26. | | | 00:52:25 | +00:23:13 | 00:25:53.83 | | Detail |
209. | Cipl | František | BONBON Praha | #182# | muži D | 16. | | | 00:52:39 | +00:23:27 | 00:26:02.14 | | Detail |
210. | Janeček | Jaroslav | SABZO Praha | #187# | muži D | 17. | | | 00:52:48 | +00:23:36 | 00:26:04.44 | | Detail |
211. | Janovský | Stanislav | Praha 12 | #411# | muži C | 27. | | | 00:53:16 | +00:24:04 | 00:26:58.55 | | Detail |
212. | Hovorka | Karel | Tj Petřiny | #196# | muži D | 18. | | | 00:53:43 | +00:24:31 | 00:25:42.72 | | Detail |
213. | Paulů | Robert | | #391# | muži B | 101. | | | 00:54:09 | +00:24:57 | 00:26:55.52 | | Detail |
214. | Picka | Jan | Chramiště | #203# | muži B | 102. | | | 00:54:15 | +00:25:03 | 00:27:07.75 | | Detail |
215. | Volný | Petr | Relax medvědice | #200# | muži C | 28. | | | 00:55:26 | +00:26:14 | 00:27:19.49 | | Detail |
216. | Dvořák | Libor | DGP | #390# | muži D | 19. | | | 00:56:00 | +00:26:48 | 00:28:03.06 | | Detail |
217. | Štros | Ota | Super Slow Motion | #204# | muži C | 29. | | | 00:58:29 | +00:29:17 | 00:28:43.04 | | Detail |
218. | Starý | Stanislav | Roubíčkova Lhota | #180# | muži D | 20. | | | 00:59:12 | +00:30:00 | 00:28:55.25 | | Detail |
219. | Novák | Jiří | SK ROVER | #190# | muži D | 21. | | | 01:00:24 | +00:31:12 | 00:30:25.72 | | Detail |
220. | Fiala | Šimon | kanoistika sedlčany | #314# | dorostenci starší | 21. | | | 01:00:48 | +00:31:36 | 00:24:37.19 | | Detail |
221. | Krejsa | Václav | Bonbon Praha | #188# | muži D | 22. | | | 02:02:57 | +01:33:45 | 01:00:33.67 | | Detail |
DNS | Rákosník | Luboš | Jihočeský klub maratonců České... | #0# | muži B | | | | | | Detail |
DNS | Fafejta | Václav | TJ LIGA 100 PRAHA | #0# | muži B | | | | | | Detail |
DNS | Říha | Karel | Soběhrdy | #0# | muži B | | | | | | Detail |
DNS | Frolík | Jan | VK Smíchov | #0# | muži A | | | | | | Detail |
DNS | Maleček | Petr | TJ Sokol Suchdol | #0# | muži B | | | | | | Detail |
DNS | Šuráň | Josef | Velké Popovice | #0# | dorostenci starší | | | | | | Detail |
DNS | Šuráň | František | Velké Popovice | #0# | dorostenci starší | | | | | | Detail |
DNS | Rada | Petr | AC Obora Hvezda praha | #0# | muži C | | | | | | Detail |
DNS | Kocourek | Lukáš | TJ Sokol Senohraby | #0# | muži A | | | | | | Detail |
DNS | Panuščík | Petr | DGP | #0# | muži B | | | | | | Detail |
DNS | Neuwirth | Jan | SILVINI | #0# | muži B | | | | | | Detail |
DNS | Jech | Petr | DGP - WC Pivson Praha | #0# | muži A | | | | | | Detail |
DNS | Vytásek | Jaroslav | Senohraby | #0# | muži B | | | | | | Detail |
DNS | Randák | Ondřej | TO Sprint | #0# | muži C | | | | | | Detail |
DNS | Šedivý | Zdeněk | Atletika Benešov | #0# | dorostenci starší | | | | | | Detail |
DNS | Bulandr | Mára Leopard | DGP | #0# | muži C | | | | | | Detail |
DNS | Tibitanzl | Michal | SportikusTeam | #0# | muži B | | | | | | Detail |
DNS | Skalka | Jakub | | #0# | muži A | | | | | | Detail |
DNS | Kuriš | Radek | Praha | #0# | muži B | | | | | | Detail |
DNS | Vlček | Vladimír | Teplice | #0# | muži B | | | | | | Detail |
DNS | Němec | Jiří | Atletika Vlašim | #184# | muži D | | | | | | Detail |
DNS | Ptáček | Jan | Tým Kartografie | #285# | muži B | | | | | | Detail |
DNS | Livora | Václav | Pankrác | #321# | muži A | | | | | | Detail |
DNS | Freudl | Ondřej | Klínec | #343# | muži B | | | | | | Detail |
DNS | Klaška | Martin | Kotlářka | #349# | dorostenci starší | | | | | | Detail |
DNS | Struk | Jiří | GATORADE Team | #367# | muži B | | | | | | Detail |
DNS | Kuba Libre | Luboš | | #374# | muži B | | | | | | Detail |
DNS | Julanek | Mára Leopold | DGP | #389# | muži C | | | | | | Detail |
DNS | Bukovinský | Michal | HO PFF UK | #397# | muži A | | | | | | Detail |
irontime - irontime.cz | Našli jste nesrovnalost? Kontaktujte nás info@irontime.cz | DNS = Did Not Start = Nestartoval/a | DNF = Did Not Finish = Nedokončil/a | DQ, DSQ = Disqualified = Diskvalifikace |