Oficiální Výsledková listina Zimní běh na Blaník
13. 1. 2018

půlmaraton


# Příjmení Jméno Klub st. č.Kategorie# v kat.Skupina 4#4Oficiální časZtrátaČipový časmezičas 10. km
1. Eremka LiborTJ Jiskra Humpolec#2#MA1.01:28:2900:44:20.13Detail
2. Exner JakubPteam#163#MA2.01:29:06+00:00:3700:44:23.39Detail
3. Pazdera LukášBěžecký klub České spořitelny#265#MA3.01:30:32+00:02:0300:44:27.32Detail
4. Bonk RomanTriklub Příbram#42#MA4.01:32:30+00:04:0101:32:29.4100:45:18.50Detail
5. Vondrášek DavidJdu běhat#95#MA5.01:34:35+00:06:0600:47:44.89Detail
6. Peřinka FilipTTT#270#MA6.01:35:02+00:06:3300:48:10.67Detail
7. Dubec JanTriexpert#77#MA7.01:37:36+00:09:0701:37:32.4200:48:44.62Detail
8. Helus MilanChrást#114#MB1.01:37:42+00:09:1301:37:38.7500:47:59.44Detail
9. Jánošík RudolfVlašim#8#MB2.01:38:33+00:10:0400:48:44.95Detail
10. Malý JiříPraha#402#MB3.01:39:24+00:10:5501:39:19.1300:50:21.17Detail
11. Churaňová RadkaTJ Lokomotiva Trutnov#1#ZB1.01:39:30+00:11:0101:39:28.1700:49:18.23Detail
12. Král VítězslavRysy Praha#185#MB4.01:39:48+00:11:1901:39:37.4200:50:14.01Detail
13. Pelikán KarelBenešovský běžecký klub#423#MA8.01:40:12+00:11:4301:40:07.8900:48:48.94Detail
14. Langr MilanČBK#211#MA9.01:40:36+00:12:0701:40:31.7500:49:14.99Detail
15. Teplý OndřejHisport Team#21#MB5.01:40:48+00:12:1901:40:47.2300:50:51.71Detail
16. Sedlak RobertKilpi Racing Team#316#MA10.01:41:00+00:12:3101:40:57.2100:49:41.30Detail
17. Werner LukášZelená liška#277#MA11.01:41:07+00:12:3801:40:46.9500:51:50.41Detail
18. Seidl MiroslavVŠTJ Ekonom Praha#318#MB6.01:41:55+00:13:2600:50:58.48Detail
19. Bena Petr#428#MB7.01:42:02+00:13:3301:41:58.2700:50:47.15Detail
20. Kotrba ŠtěpánJasmín Kutná Hora#178#MB8.01:42:09+00:13:4000:51:28.87Detail
21. Jirásek TomášRunning Stones Praha#145#MA12.01:43:06+00:14:3701:42:59.7300:51:10.29Detail
22. Roštík PatrikPivo a Myslivec#303#MA13.01:43:10+00:14:4101:43:03.1000:51:46.83Detail
23. Šimek DavidPivo a myslivec#340#MA14.01:43:43+00:15:1401:43:19.8000:52:40.77Detail
24. Kapko DavidVlašim#149#MB9.01:44:03+00:15:3401:43:59.0300:52:19.22Detail
25. Šinágl Filip#342#MA15.01:44:12+00:15:4300:50:51.94Detail
26. Bufka Zdeněk#450#MD1.01:44:56+00:16:2701:44:53.8700:52:03.46Detail
27. Dubják PetrJiskra Zruč nad Sázavou#11#MB10.01:45:12+00:16:4301:45:09.3500:51:12.38Detail
28. Procházka JiříTTK Slávia VŠ Plzeň#410#MC1.01:45:40+00:17:1101:45:37.5000:52:06.77Detail
29. Třasák JanAdidas Runners Prague#437#MA16.01:45:59+00:17:3001:45:54.6000:52:31.42Detail
30. Lejnar MartinZruč nad Sázavou#10#MB11.01:46:01+00:17:3201:45:53.1700:52:41.23Detail
31. Landštof DavidPij a běhej#210#MA17.01:46:12+00:17:4300:54:25.54Detail
32. Burda LadislavMěsto Touškov#52#MC2.01:46:19+00:17:5000:54:07.85Detail
33. Rambová MarcelaAtletický klub GoMango Hogner#4#ZB2.01:46:24+00:17:5501:46:21.2600:53:35.65Detail
34. Pavlíček MartinAC SPARTA PRAHA#263#MA18.01:46:31+00:18:0200:54:58.52Detail
35. Kozánek PetrEXTRA Brno#183#MA19.01:47:03+00:18:3401:47:00.5900:53:18.77Detail
36. Šibravová Lenkakerteam#424#ZB3.01:47:05+00:18:3601:46:59.0200:54:19.40Detail
37. Krejdl MichalLouny#13#MA20.01:47:06+00:18:3701:47:03.6500:52:26.21Detail
38. Kučera MilanSokol Vsetín#200#MA21.01:47:22+00:18:5301:46:57.1300:55:00.04Detail
39. Kacířová SvatoslavaLoko Trutnov#153#ZB4.01:47:28+00:18:5901:47:24.0900:53:23.57Detail
40. Kulhánek Marek#202#MA22.01:47:30+00:19:0101:47:22.4400:52:49.73Detail
41. Dostál ZdeněkVelosport Valenta Scott team Pelhřimov#75#MB12.01:47:47+00:19:1801:47:33.5400:53:06.71Detail
42. Fialka MartinVlašim#90#MA23.01:47:59+00:19:3001:47:53.8700:54:57.81Detail
43. Vaněk PavelPraha#370#MC3.01:48:05+00:19:3601:48:03.0800:52:49.27Detail
44. Blokša MartinCoca-Cola HBC#40#MA24.01:48:06+00:19:3700:54:36.71Detail
45. Šoman Jiří-#349#MA25.01:48:07+00:19:3801:47:34.6700:54:57.92Detail
46. Dubec ŠtěpánGunners#76#MA26.01:48:20+00:19:5100:54:13.35Detail
47. Franc PetrTriatlon Mlada Boleslav#97#MB13.01:48:37+00:20:0801:48:13.0800:54:48.03Detail
48. Sůsa JakubKokoteam.cz#334#MA27.01:48:38+00:20:0901:48:35.1400:53:11.73Detail
49. Bálek Bronislav#35#MA28.01:49:01+00:20:3201:48:49.2600:53:49.70Detail
50. Kahoun JanLouňovice pod Blaníkem#337#MA29.01:49:06+00:20:3700:54:37.87Detail
51. Toupal JakubZnosim, AFK Kácov#23#MA30.01:49:36+00:21:0700:53:38.22Detail
52. Prikner RostislavPraha#287#MA31.01:49:57+00:21:2800:54:24.08Detail
53. Hergesell JiříVračkovice#214#MB14.01:50:05+00:21:3601:50:02.7500:53:51.45Detail
54. Seidl JanSiko Koupelny#317#MA32.01:50:08+00:21:3901:49:39.6100:54:29.32Detail
55. Maršoun MartinVelenov#224#MB15.01:50:17+00:21:4800:55:02.62Detail
56. Bittner MiroslavTTT#38#MB16.01:50:21+00:21:5201:50:16.1100:55:53.18Detail
57. Král ZdeněkVelké Přílepy#186#MC4.01:50:24+00:21:5501:50:16.4000:55:56.27Detail
58. Koten TomášPelhřimov#165#MA33.01:50:32+00:22:0300:54:44.43Detail
59. Mikeš FilipCK Vinohradské šlapky#240#MB17.01:50:37+00:22:0801:50:32.8300:54:52.58Detail
60. Dřízal Jiří#453#MA34.01:50:41+00:22:1201:50:10.0200:54:49.77Detail
61. Procházka DavidPEKASS Running team#289#MA35.01:50:45+00:22:1601:50:39.5200:54:59.22Detail
62. Houdek KarelAFK Kácov#123#MA36.01:50:56+00:22:2701:50:24.8500:55:26.53Detail
63. Nový PavelTriatlon Mladá Boleslav#256#MB18.01:50:58+00:22:2900:54:50.68Detail
64. Scheu HaraldLMB#436#MB19.01:51:01+00:22:3201:50:55.7900:56:58.66Detail
65. Hajný MartinCyklotrenink.com#103#MA37.01:51:13+00:22:4401:50:42.4900:55:18.98Detail
66. Fialka OndřejAdidas Runners Prague#88#MA38.01:51:24+00:22:5501:51:12.5100:55:46.86Detail
67. Picek RomanSokol Vlašim#274#MA39.01:51:31+00:23:0200:56:44.68Detail
68. Háp ZdeněkRUNGO.CZ#111#MB20.01:51:31+00:23:0201:51:24.5500:56:19.43Detail
69. Prchal PavelGP Kolín#288#MC5.01:52:00+00:23:3101:51:56.1900:54:36.69Detail
70. Dinga MiroPraha#70#MB21.01:52:14+00:23:4501:52:09.5300:56:58.64Detail
71. Skála RadekCSC ČESKÝ BROD#319#MB22.01:52:17+00:23:4801:52:06.7200:55:35.90Detail
72. Ondruš PetrVelké Přílepy#258#MB23.01:52:25+00:23:5601:52:18.1300:55:32.73Detail
73. Pospíšil Petr#285#MA40.01:52:30+00:24:0101:52:10.0400:56:28.57Detail
74. Ondrůšek LiborMorové Šlehy#422#MC6.01:52:40+00:24:1101:52:35.7900:55:03.07Detail
75. Koudelka DrahomirMeixner Consulting#179#MB24.01:53:00+00:24:3100:56:53.53Detail
76. Burian MichalSK Sporting Příbram#3#MA41.01:53:07+00:24:3801:02:53.01Detail
77. Škoda MilanTJ Háje#345#MA42.01:53:29+00:25:0001:53:19.8800:56:47.56Detail
78. Svoboda VitPraha#420#MA43.01:53:34+00:25:0501:53:17.5700:57:08.74Detail
79. Vladyka JanAC Praha 1890#415#MD2.01:53:43+00:25:1401:53:28.8900:56:13.24Detail
80. Chromý Miloš#141#MA44.01:54:01+00:25:3201:53:39.7000:57:38.35Detail
81. Jeřábková AlenaTýnec nad Sázavou/Euthanasia#439#ZB5.01:54:15+00:25:4601:53:41.7100:56:35.97Detail
82. Skalinová KamilaSK Babice#5#ZB6.01:54:25+00:25:5601:54:21.8100:57:04.25Detail
83. Šíp OndřejASK Slavia Praha#343#MA45.01:54:28+00:25:5901:54:11.0500:57:54.52Detail
84. Rieger JanPraha 10#300#MB25.01:54:31+00:26:0201:54:02.7300:57:18.72Detail
85. Krchňák RomanVlašim#193#MC7.01:54:32+00:26:0300:57:21.94Detail
86. Gazda VítězslavDivišov#99#MB26.01:54:33+00:26:0401:54:26.8900:56:07.36Detail
87. Váňa AlešRudná#369#MA46.01:54:35+00:26:0601:54:10.5900:56:28.40Detail
88. Zeman PetrBenešov#393#MB27.01:54:37+00:26:0801:54:29.1900:57:51.56Detail
89. Karásek MilošKobeřice u Brna#154#MA47.01:54:42+00:26:1301:54:23.6900:56:49.33Detail
90. Holeček VáclavKyšica 101#459#MA48.01:54:42+00:26:1301:54:22.1500:58:21.50Detail
91. Putala JanToni Czech Runner#293#MA49.01:54:47+00:26:1801:54:09.9900:59:01.31Detail
92. Ginzel Petr#100#MB28.01:54:56+00:26:2701:54:39.8900:57:30.46Detail
93. Vrlová JanaAC Praha 1890#384#ZC1.01:55:02+00:26:3301:54:50.5000:56:14.38Detail
94. Karč JakubSK Babice#155#MB29.01:55:19+00:26:5001:55:06.5900:57:55.43Detail
95. Hrček Tomáš#124#MC8.01:55:34+00:27:0501:55:23.7500:57:38.80Detail
96. Matyas RomanMATY Training Centrum#232#MB30.01:55:37+00:27:0801:55:25.3100:57:48.72Detail
97. Fara Jan#463#MA50.01:55:38+00:27:0901:55:13.6800:58:23.35Detail
98. Fialka FrantišekBěžci Chomutov#87#MB31.01:55:52+00:27:2301:55:37.8600:56:35.37Detail
99. Koten JakubPelhřimov#301#MA51.01:55:53+00:27:2401:55:45.9700:58:28.08Detail
100. Crha MartinLysá nad Labem#58#MA52.01:55:54+00:27:2501:55:52.0700:56:27.66Detail
101. Třísková KatarínaPraha 6#356#ZC2.01:55:56+00:27:2700:57:55.79Detail
102. Kruse RodericPraha#225#MC9.01:56:06+00:27:3700:57:55.14Detail
103. Steinbauer JiříSK Rejta#327#MB32.01:56:31+00:28:0200:54:40.98Detail
104. Jalůvka JanNovis TK Praha#140#MC10.01:56:42+00:28:1301:56:36.8600:55:07.10Detail
105. Čejková Magdalena#63#ZA1.01:56:43+00:28:1401:56:26.9000:59:07.94Detail
106. Vymlátilová PetraRungo.cz#28#ZA2.01:56:45+00:28:1601:56:38.3700:57:50.35Detail
107. Urban Lukáš#176#MA53.01:56:46+00:28:1701:56:39.6500:58:02.95Detail
108. Vojtěchovský MartinChleaw Team#378#MB33.01:56:53+00:28:2401:56:42.3700:58:03.20Detail
109. Holubec TomášSK Kollárovka#120#MA54.01:56:57+00:28:2801:56:40.2700:59:45.33Detail
110. Kaprálek MartinBěžecký klub Chýně#230#MC11.01:57:20+00:28:5101:56:54.2800:58:37.06Detail
111. Juhas Marek#449#MA55.01:57:24+00:28:5501:56:56.4900:58:58.20Detail
112. Zoulová DominikaJesenice#333#ZA3.01:57:27+00:28:5801:57:18.9200:58:44.16Detail
113. Doskočil JiříPraha#73#MC12.01:57:28+00:28:5901:57:23.3800:58:15.87Detail
114. Tůma JiříObchodní akademie Vlašim#26#MC13.01:57:31+00:29:0200:57:03.19Detail
115. Uhlíř TomášRK Olšina#359#MB34.01:57:35+00:29:0600:57:22.38Detail
116. Neděla TomášTrhový Štěpánov#251#MB35.01:57:55+00:29:2601:57:45.4900:59:38.22Detail
117. Ševčík DavidVltava Fund Craft Team#339#MB36.01:58:10+00:29:4101:57:55.9600:58:00.60Detail
118. Zámyslický Martin#405#MB37.01:58:18+00:29:4901:57:52.7301:00:47.95Detail
119. Kára VladimírAC-PATŘÍN#151#MC14.01:58:23+00:29:5401:58:14.8200:59:41.30Detail
120. Žák JanBenešov#400#MA56.01:58:30+00:30:0101:58:19.9500:56:04.71Detail
121. Pína JaroslavAB Řež#276#MC15.01:58:33+00:30:0400:58:40.98Detail
122. Žák JakubHoralka a Tatranka#394#MA57.01:58:37+00:30:0801:58:30.2200:58:35.39Detail
123. Krsek JanCZEllenges#195#MA58.01:58:45+00:30:1601:58:04.1901:02:22.76Detail
124. Brožík Dominik#152#MA59.01:58:46+00:30:1701:58:22.4200:59:27.86Detail
125. Řehoř MichalPIM#311#MB38.01:58:58+00:30:2901:58:46.9000:57:23.82Detail
126. Říha KarelSoběhrdy#236#MB39.01:59:03+00:30:3401:58:26.0100:58:15.97Detail
127. Foller MiroslavEFA vlasim#94#MB40.01:59:12+00:30:4301:58:51.7700:58:44.55Detail
128. Rohr PetrPRAHA 6#302#MC16.01:59:12+00:30:4301:58:41.7400:59:50.80Detail
129. Tuhovčák MilanZeleneč#357#MB41.01:59:15+00:30:4600:59:04.91Detail
130. Pořický JiříOdolena Voda#283#MB42.01:59:22+00:30:5301:58:52.8700:58:38.19Detail
131. Račanský LubošZvěstov#294#MA60.01:59:25+00:30:5601:59:00.5301:01:20.45Detail
132. Valentová MarkétaVelosport Valenta Scott team#367#ZB7.01:59:28+00:30:5901:59:15.0200:59:20.07Detail
133. Jindřich JosefZlej sen#429#MB43.01:59:38+00:31:0901:59:20.7500:59:49.94Detail
134. Morav PavelZlej sen#430#MB44.01:59:39+00:31:1000:59:45.34Detail
135. Adamcová AndreaAtletika Vlašim#9#ZC3.01:59:52+00:31:2301:59:48.6300:58:51.31Detail
136. Šnajperk Viktorshimpi_cz#348#MB45.01:59:58+00:31:2900:59:50.76Detail
137. Rataj JindřichHOBBYRUNTEAM Mladá Vožice#19#MB46.02:00:02+00:31:3300:58:37.08Detail
138. Němec ArnoštKolín#253#MC17.02:00:04+00:31:3501:59:58.9100:58:43.95Detail
139. Ostarek PetrRYSY Praha#260#MA61.02:00:08+00:31:3901:59:41.2901:02:04.40Detail
140. Křivánek PetrPelhřimov#196#MA62.02:00:24+00:31:5501:59:51.2401:00:33.32Detail
141. Špirek VáclavTOM Radotín#350#MA63.02:00:30+00:32:0101:00:25.30Detail
142. Suchan MilanKladno#331#MA64.02:00:36+00:32:0700:58:59.33Detail
143. Šanda DobroslavChocerady#336#MB47.02:00:40+00:32:1101:59:58.6701:02:42.71Detail
144. Pertlík MartinBenešov#269#MA65.02:00:49+00:32:2002:00:28.4800:58:32.34Detail
145. Hruška PavelSokol Václavice#126#MB48.02:00:53+00:32:2402:00:33.8100:59:52.43Detail
146. Kuchař KarelKarlín#201#MA66.02:00:57+00:32:2802:00:19.2201:02:23.45Detail
147. Michajlov VlastimilPísek#239#MB49.02:00:58+00:32:2902:00:31.6401:01:04.10Detail
148. Šustr Marek#352#MA67.02:01:01+00:32:3202:00:52.3900:59:40.49Detail
149. Sotonová PetraExtreme Obstacle Runners#323#ZA4.02:01:02+00:32:3302:00:50.4501:00:29.31Detail
150. Král MartinMeteor Hradištko#187#MA68.02:01:03+00:32:3402:00:57.0600:56:16.61Detail
151. Kubeš Pavel#198#MB50.02:01:06+00:32:3702:00:14.9601:01:11.07Detail
152. Holub PavelAtc Plzen#119#MC18.02:01:08+00:32:3901:00:18.47Detail
153. Mikšátko PetrMladá Vožice#241#MB51.02:01:09+00:32:4002:00:57.1301:00:07.79Detail
154. Plachý ZdeněkNelahozeves#278#MB52.02:01:09+00:32:4002:01:05.4701:00:26.12Detail
155. Koscielniak ZdeněkŽďár nad Sázavou#175#MA69.02:01:13+00:32:4402:00:34.9001:01:46.35Detail
156. Kříž FrantišekChocerady#409#MA70.02:01:16+00:32:4702:00:35.2001:00:39.48Detail
157. Haruda LukášKojčice#107#MA71.02:01:27+00:32:5802:00:54.0401:00:47.75Detail
158. Gono MichalSRTG Kolín#447#MA72.02:01:27+00:32:5801:00:47.98Detail
159. Hulmák PavelVlašim#132#MB53.02:01:29+00:33:0002:01:05.9800:59:34.11Detail
160. Döme RadekBěžecký klub České spořitelny#72#MA73.02:01:40+00:33:1102:01:06.2001:02:40.24Detail
161. Hach LukᚊTEFKO Running Team#292#MA74.02:01:47+00:33:1802:01:18.8001:01:10.33Detail
162. Bořilová MagdalénaSOŠ a SZŠ Benešov#43#ZC4.02:01:47+00:33:1802:01:40.5401:00:44.64Detail
163. Zvárová BarboraOstrov#227#ZA5.02:01:53+00:33:2402:01:29.6201:01:18.78Detail
164. Trýb VláďaKola Ledeč#355#MA75.02:02:18+00:33:4901:01:16.32Detail
165. Pálka PavelHitradio City#18#MB54.02:02:28+00:33:5902:02:22.7800:59:33.11Detail
166. Hulmak PetrVlašim#131#MC19.02:02:30+00:34:0102:02:08.6501:01:03.79Detail
167. Zvěřina RadekBojetice#421#MA76.02:02:38+00:34:0902:02:13.0701:01:18.44Detail
168. Novák Marek#255#MB55.02:02:39+00:34:1002:02:09.7401:01:26.07Detail
169. Burian MartinĎáblice Stars#53#MB56.02:02:42+00:34:1302:02:26.9201:00:20.36Detail
170. Stárková AlenaSK Babice#326#ZB8.02:02:48+00:34:1902:02:44.6601:01:42.14Detail
171. Holeček JiříBěžci Chomutov#401#MA77.02:02:56+00:34:2702:02:31.9101:01:16.87Detail
172. Brožík FrantišekVlašim#49#MC20.02:02:58+00:34:2902:02:37.3401:01:30.79Detail
173. Sládek VilémĎáblice Stars#320#MA78.02:03:06+00:34:3702:02:51.2301:00:27.70Detail
174. Zahálka TomášKilt po česku#33#MB57.02:03:15+00:34:4602:03:00.5500:59:40.08Detail
175. Krajči JánKrajanda Větrovy#184#MB58.02:03:15+00:34:4602:02:54.9800:59:12.18Detail
176. Váňa Marek#368#MA79.02:03:24+00:34:5502:02:48.7401:01:27.01Detail
177. Mück VladimírVlašim#247#MA80.02:04:05+00:35:3602:03:23.5501:03:14.32Detail
178. Mikšík JosefVlašim#440#MA81.02:04:13+00:35:4402:04:01.0200:58:52.90Detail
179. Rylka AntonínToniCzech Runners Club#310#MB59.02:04:20+00:35:5102:03:42.9901:01:49.80Detail
180. Jindra JiříPraha 5#143#MB60.02:04:39+00:36:1002:04:35.5301:00:19.36Detail
181. Moravec KarelRunning Stones#246#MA82.02:04:42+00:36:1302:04:35.8501:01:00.60Detail
182. Doubková EmmaP#445#ZA6.02:04:42+00:36:1301:01:55.19Detail
183. Havel MilanZdouň Hrádek#109#MB61.02:04:45+00:36:1602:04:40.3801:02:16.80Detail
184. Kouklík TomášMedical Technologies Team#181#MA83.02:04:48+00:36:1901:00:24.92Detail
185. Pála RomanMédea boxing team#261#MA84.02:04:50+00:36:2102:04:27.8901:03:15.52Detail
186. Bezděk MiroslavPraha#37#MA85.02:05:02+00:36:3302:04:45.7501:01:22.68Detail
187. Plecháč PetrKosova Hora#280#MB62.02:05:14+00:36:4502:04:39.8501:03:56.41Detail
188. Mašek RadekPEKASS running team#226#MB63.02:05:15+00:36:4602:05:10.4501:00:32.37Detail
189. Mačenková KarolínaBěžecký klub České spořitelny#216#ZA7.02:05:15+00:36:4602:04:42.9701:03:21.03Detail
190. Már TomášTuscarora 03#221#MA86.02:05:23+00:36:5402:04:46.9901:02:32.86Detail
191. Kortan Pavelwin4fun#173#MA87.02:05:39+00:37:1002:05:20.7701:03:03.99Detail
192. Hübst ZdeněkKolín#128#MA88.02:05:44+00:37:1501:01:16.22Detail
193. Valenta DavidVelosport Valenta Scott team#366#MA89.02:05:50+00:37:2102:05:35.4301:01:28.16Detail
194. Kortan FrantišekSOKOL Počepice#117#MC21.02:05:57+00:37:2802:05:39.2601:03:26.32Detail
195. Ramba AlešAtletický klub GoMango Hogner#296#MB64.02:06:07+00:37:3802:05:44.1401:01:36.44Detail
196. Babka Tomas#34#MB65.02:06:11+00:37:4202:06:03.3201:00:11.03Detail
197. Hernovà LucieHumpolecký běhny#118#ZA8.02:06:29+00:38:0001:02:19.02Detail
198. Filip JiříVlašim#91#MA90.02:07:13+00:38:4402:06:53.3001:05:33.90Detail
199. Antoš JanEmanuel Bacigala z Popradu#31#MB66.02:07:15+00:38:4602:07:04.6501:03:29.80Detail
200. Břicháček MilošAdidas Runners Prague#14#MA91.02:07:24+00:38:5502:07:10.6201:02:35.91Detail
201. Markant KryštofSRTG Kolín#418#MA92.02:07:36+00:39:0702:07:17.0601:02:16.05Detail
202. Behenský JanRozběháme Česko#398#MA93.02:07:41+00:39:1202:07:14.8101:05:12.10Detail
203. Franc RadekTři pírka#96#MB67.02:07:45+00:39:1602:07:34.2901:01:06.91Detail
204. Toupal VáclavZnosim#24#MB68.02:07:53+00:39:2402:07:51.7701:02:01.05Detail
205. Bevelágua LadislavTábor#136#MA94.02:08:09+00:39:4002:08:03.3501:01:59.91Detail
206. Koďousek TomášPivo a myslivec#425#MA95.02:08:21+00:39:5202:08:12.3801:01:49.93Detail
207. Nádhera PetrHradec Králové#248#MC22.02:08:30+00:40:0101:04:34.80Detail
208. Jelínek KarelPSK Olymp Praha#446#MD3.02:08:32+00:40:0302:08:22.7801:04:25.55Detail
209. Škarková Kateřina#444#ZA9.02:08:33+00:40:0401:05:08.86Detail
210. Dvořáková RenátaZnosim#89#ZC5.02:08:36+00:40:0702:08:33.7801:03:22.28Detail
211. Krejčí AlešHavlíčkův Brod#192#MA96.02:08:57+00:40:2802:08:44.5701:02:07.79Detail
212. Jankovský AlešPraha#412#MA97.02:08:58+00:40:2902:08:34.6301:02:32.12Detail
213. Edr PavelKola Ledeč#457#MB69.02:09:00+00:40:3101:04:08.68Detail
214. Kutmon TomášPraha Modřany#206#MB70.02:09:13+00:40:4402:08:49.1501:05:44.72Detail
215. Dvořáček LadislavČerčany#80#MB71.02:09:18+00:40:4902:08:55.2401:04:39.92Detail
216. Hanzlík MartinMarffRun#106#MA98.02:09:22+00:40:5302:09:09.6101:01:28.53Detail
217. Hübstová PetraKolín#129#ZA10.02:09:41+00:41:1201:03:19.53Detail
218. Fait FrantišekGerontclub#85#MC23.02:09:54+00:41:2501:05:06.40Detail
219. Šimek MilanKola Ledeč#458#MB72.02:09:59+00:41:3001:04:31.58Detail
220. Koutný OndřejStaňkovice#182#MA99.02:10:13+00:41:4402:09:42.6301:01:53.29Detail
221. Stozicky PetrSDH Bukovany#329#MB73.02:10:19+00:41:5002:09:54.3401:03:13.91Detail
222. Pflug PetrMK JCC#273#MB74.02:10:23+00:41:5402:09:52.0701:04:00.81Detail
223. Ledecký OndřejBenešov#413#MA100.02:10:31+00:42:0202:10:16.9801:00:03.82Detail
224. Vejvodova KristynaKanoistika sedlčany#61#ZA11.02:10:45+00:42:1602:10:22.3401:05:50.05Detail
225. Dogaru VasilRungo.cz#69#MA101.02:10:59+00:42:3002:10:30.0301:05:05.69Detail
226. Toupalová BlankaZnosim#25#ZB9.02:11:02+00:42:3302:10:59.3401:03:55.19Detail
227. Martínková VeronikaZNOSIM#16#ZA12.02:11:05+00:42:3602:11:00.6201:03:40.32Detail
228. Brožek MiroslavVlašim#48#MB75.02:11:05+00:42:3602:10:39.1301:04:44.48Detail
229. Brenišin IvanPraha#47#MC24.02:11:10+00:42:4102:10:45.6301:06:06.46Detail
230. Tůma LadislavDubovsko#358#MC25.02:11:14+00:42:4502:10:51.9201:05:07.83Detail
231. Jirásek JiříK.O. Poděbrady#144#MC26.02:11:17+00:42:4802:11:03.8001:05:30.12Detail
232. Burianová JanaK.O. Poděbrady#54#ZB10.02:11:18+00:42:4902:11:03.2901:05:33.45Detail
233. Chvátal VladimírÚvaly#137#MC27.02:11:28+00:42:5902:10:56.7801:07:10.63Detail
234. Kopecká MagdaVeletín#426#ZA13.02:11:50+00:43:2102:11:42.2401:05:25.45Detail
235. Kolouch ZdeněkZbloudilej Zručák#462#MB76.02:11:56+00:43:2702:11:38.5201:04:38.17Detail
236. Petrásková NikolOnšovec#27#ZA14.02:11:59+00:43:3002:11:55.3201:00:21.78Detail
237. Heráň JiříVlašim#168#MA102.02:12:07+00:43:3802:11:35.8801:06:01.67Detail
238. Vostrá Mošovská LucieBáječné ženy v běhu#382#ZB11.02:12:11+00:43:4202:12:01.2201:05:27.30Detail
239. Stránský RadekTJ Sokol Jestřabí Lhota#330#MB77.02:12:11+00:43:4202:12:02.4901:05:27.67Detail
240. Rychlíková DagmarBáječné ženy v běhu#20#ZA15.02:12:13+00:43:4402:11:57.0301:04:42.13Detail
241. Cerha ZdeněkPraha#57#MB78.02:12:16+00:43:4702:11:39.1201:04:09.08Detail
242. Hosnedl Marek#121#MA103.02:12:16+00:43:4702:11:56.6501:04:51.46Detail
243. Child Marketajdu behat#134#ZB12.02:12:18+00:43:4902:12:02.9201:04:58.68Detail
244. Karella MichalVlašim#442#MB79.02:12:28+00:43:5902:11:52.3801:05:05.01Detail
245. Hosnedl JiříSK Kovodružstvo Strážov#122#MA104.02:12:34+00:44:0501:04:49.96Detail
246. Dohnalová TerezaHello bank!#71#ZB13.02:12:35+00:44:0602:12:21.6201:06:01.06Detail
247. Karas AdamHavl Brod#432#MA105.02:12:49+00:44:2002:12:19.7201:06:42.20Detail
248. Plášil MartinChocerady#279#MB80.02:12:54+00:44:2502:12:11.9701:03:58.63Detail
249. Klusák LukášJesenice#15#MA106.02:13:03+00:44:3402:12:41.0501:05:50.68Detail
250. Havel MichalTJ Sokol Jesenice#108#MA107.02:13:06+00:44:3702:12:57.8400:59:48.12Detail
251. Němec JiříAtletika Vlašim#17#ME1.02:13:14+00:44:4502:13:11.1301:03:02.18Detail
252. Teplárek LukášMedical Technologies Team#353#MA108.02:13:27+00:44:5802:13:01.5801:05:46.30Detail
253. Drbal LubošSDH Zruč nad Sázavou#150#MA109.02:13:31+00:45:0202:13:21.9701:05:14.56Detail
254. Závorka MilanSDH Chabeřice#388#MA110.02:13:32+00:45:0302:13:21.9701:05:17.40Detail
255. Červený VáclavPlzeň#66#MC28.02:13:32+00:45:0302:13:11.3901:05:59.15Detail
256. Krejča TomášJankov#191#MA111.02:13:46+00:45:1702:13:23.5301:05:41.43Detail
257. Smetana KarelBenešovsky běžecký klub#322#MD4.02:13:49+00:45:2002:13:34.8601:07:17.12Detail
258. Kadláčová PetraJdu běhat#451#ZB14.02:13:57+00:45:2802:13:44.1701:09:07.70Detail
259. Lukášová MirkaPraha#213#ZD1.02:13:59+00:45:3002:13:34.7701:06:09.24Detail
260. Titmanová MichaelaŘíčany#433#ZB15.02:14:06+00:45:3702:13:29.6701:07:04.18Detail
261. Heřmánková PavlaVlašim#12#ZB16.02:14:11+00:45:4202:13:54.7701:04:16.71Detail
262. Marek JanSK Praha 4#223#MA112.02:14:28+00:45:5902:14:19.1501:06:24.39Detail
263. Plecháček AndrejAB Řež#282#MD5.02:14:33+00:46:0402:14:19.4701:07:30.95Detail
264. Kvapil MilanKonice#207#MA113.02:14:34+00:46:0502:14:27.6501:04:54.00Detail
265. Hřebecký MiroslavMyslíč#127#MB81.02:14:38+00:46:0902:13:55.0401:07:18.07Detail
266. Kubelková EvaRungo.cz#197#ZB17.02:14:52+00:46:2302:14:25.8601:05:54.17Detail
267. Pavlíková LenkaPraha 9#264#ZC6.02:14:54+00:46:2501:07:48.29Detail
268. Březinová RenataRunning Lions#456#ZA16.02:15:11+00:46:4201:04:22.90Detail
269. Šmejkal PetrVotice#443#MA114.02:15:12+00:46:4302:14:37.4801:07:42.60Detail
270. Růžička MaxPraha#307#MC29.02:15:20+00:46:5102:15:11.2401:06:46.47Detail
271. Nechvátal JiříTřebíč#460#MC30.02:15:21+00:46:5202:15:09.0201:09:06.43Detail
272. Kocík VojtěchKamenolomy Praha#160#MA115.02:15:24+00:46:5502:14:55.8701:08:11.19Detail
273. Maršálek Jiří#452#MD6.02:15:26+00:46:5701:08:33.52Detail
274. Zelenka PetrMezihoří#392#MA116.02:15:29+00:47:0001:06:03.55Detail
275. Kopecký Martin#171#MB82.02:15:38+00:47:0902:15:12.6101:03:33.03Detail
276. Koldovský MartinZeleneč#167#MB83.02:15:40+00:47:1102:15:10.4401:07:24.48Detail
277. Kotulková SoňaRunning2.cz#407#ZB18.02:15:45+00:47:1602:15:16.9601:08:42.40Detail
278. Králová RadkaBáječné ženy v běhu#188#ZB19.02:15:47+00:47:1802:15:40.4901:08:08.19Detail
279. Kortus JakubTo rozchodíš!#174#MA117.02:16:05+00:47:3602:15:46.6401:09:43.21Detail
280. Bucha BorisCrossfit Commited#51#MA118.02:16:09+00:47:4002:15:35.6001:07:43.17Detail
281. Reindl AlešSIKO Koupelny a.s.#298#MB84.02:16:16+00:47:4702:16:05.6001:06:16.21Detail
282. Medek JanRychlí Medvědi#235#MA119.02:16:25+00:47:5602:16:04.4701:07:19.86Detail
283. Ungerova AnetaJenec#361#ZB20.02:16:49+00:48:2001:07:02.95Detail
284. Červ MiloslavAtletika Polička#65#MD7.02:17:15+00:48:4602:16:50.6501:07:49.78Detail
285. Hrabec MichalRunning2.cz#406#MB85.02:17:21+00:48:5201:08:36.31Detail
286. Danešová MartinaSázava#250#ZA17.02:17:25+00:48:5602:16:56.9601:08:57.19Detail
287. Žalud LadislavTriatlon Mladá Boleslav#395#MB86.02:17:26+00:48:5702:17:02.0001:06:50.71Detail
288. Mannová ElenaGym Palcát Tábor#220#ZA18.02:17:29+00:49:0002:17:22.0501:09:45.23Detail
289. Kofránek MilanBroumov#164#MC31.02:17:32+00:49:0302:17:01.1401:09:13.09Detail
290. Kopřivová LuciePraha#172#ZA19.02:17:32+00:49:0301:08:42.57Detail
291. Slunečko JindřichBenešovský běžecký klub#321#MB87.02:17:38+00:49:0902:17:08.7601:07:55.08Detail
292. Teplý ŠtěpánÚvaly#22#MA120.02:18:07+00:49:3801:05:11.98Detail
293. Bártová HanaHavlíčkův Brod#272#ZA20.02:18:09+00:49:4002:17:55.1901:06:44.98Detail
294. Vedral Jan#372#MB88.02:18:17+00:49:4801:05:34.31Detail
295. Vančáková MagdalenaGerontclub#455#ZD2.02:18:19+00:49:5001:07:45.54Detail
296. Matušková MarieRFSK#231#ZA21.02:18:21+00:49:5202:18:10.9501:06:59.06Detail
297. David MartinPelhřimov#68#MB89.02:18:25+00:49:5602:17:59.0901:09:25.43Detail
298. Rozsívalová MarkétaMilovičtí běžci#305#ZB21.02:18:32+00:50:0302:17:58.5601:09:32.58Detail
299. Pospíšil MarekBlack squirells squad#284#MA121.02:18:35+00:50:0602:17:58.9301:07:23.77Detail
300. Zapletal PetrPraha#390#MB90.02:18:48+00:50:1902:18:11.3001:09:40.96Detail
301. Crkvová DanaE-Triatlon#60#ZC7.02:19:13+00:50:4402:18:31.9901:10:16.82Detail
302. Kroupova PetraPribram#194#ZA22.02:19:16+00:50:4702:18:45.0301:09:57.60Detail
303. Crkva FrantišekE-Triatlon#59#MB91.02:19:29+00:51:0002:18:48.9301:10:08.59Detail
304. Škvor JanBenešov#347#MA122.02:20:14+00:51:4502:19:41.6401:08:44.14Detail
305. Vacka MartinPEKASS Running team#364#MA123.02:20:16+00:51:4702:20:10.5200:59:23.27Detail
306. Malá EvaVícenice u Náměště nad Oslavou#218#ZB22.02:20:28+00:51:5902:20:01.0901:10:04.00Detail
307. Nový BřetislavSABZO Praha#257#ME2.02:20:36+00:52:0702:20:12.2201:09:00.93Detail
308. Vaněk JanŽďár nad Sázavou#281#MA124.02:20:38+00:52:0902:19:58.9001:09:44.78Detail
309. Melounová Tereza#237#ZA23.02:20:39+00:52:1001:09:47.17Detail
310. Sedláčková MartinaMK JCC#314#ZB23.02:20:46+00:52:1702:20:15.1601:11:11.43Detail
311. Halama Jiří#104#MA125.02:21:22+00:52:5302:20:44.5701:08:03.51Detail
312. Krofta JiříLiga 100 Praha#199#MD8.02:21:35+00:53:0601:09:51.23Detail
313. Havrlant RadimTábor#112#MA126.02:21:48+00:53:1902:21:41.3801:08:41.31Detail
314. Hejný MartinČechtice#113#MB92.02:21:58+00:53:2902:21:36.6101:06:46.64Detail
315. Picková JanaChramiště#275#ZC8.02:22:28+00:53:5902:22:14.6201:08:47.77Detail
316. Faltysová SimonaMilovice#86#ZB24.02:22:58+00:54:2902:22:22.7801:11:31.10Detail
317. Kočová AlenaKPO#162#ZD3.02:23:15+00:54:4602:23:02.6201:09:39.77Detail
318. Chalupková KláraBoskovice#133#ZA24.02:23:31+00:55:0202:22:57.5401:08:09.17Detail
319. Nečas ArnoštBystřice#461#MC32.02:23:38+00:55:0902:22:57.3401:11:37.18Detail
320. Pešoutová MirkaPraha#271#ZB25.02:23:49+00:55:2002:23:37.3501:09:40.66Detail
321. Graman MichalPoděbrady#101#MB93.02:23:50+00:55:2102:23:38.5701:06:51.33Detail
322. Součková Jana3HS#324#ZB26.02:24:55+00:56:2602:24:40.2601:09:41.82Detail
323. Bočková LucieSlapy u Tábora#41#ZB27.02:25:05+00:56:3602:24:46.3601:12:28.84Detail
324. Kocián DavidLeopar Team#454#MB94.02:25:23+00:56:5402:24:46.5901:14:03.60Detail
325. Zemanová Jana#438#ZA25.02:25:28+00:56:5902:25:06.4801:11:40.96Detail
326. Brýl MartinSDH Dunice#50#MA127.02:25:34+00:57:0502:25:17.0401:08:54.39Detail
327. Řezníčková LucieMedical Technologies Team#312#ZA26.02:25:36+00:57:0702:25:09.5801:10:22.50Detail
328. Hudač PeterHumpolec#130#MA128.02:25:48+00:57:1902:25:38.9101:08:37.01Detail
329. Stehlík KarelŠPICE#295#MA129.02:26:18+00:57:4902:26:03.5101:09:13.85Detail
330. Vavruška MichalSvatý Mikuláš#328#MA130.02:26:20+00:57:5102:26:07.4101:09:03.91Detail
331. Vacek PetrPetrohrad#363#MA131.02:26:27+00:57:5801:10:17.79Detail
332. Kouklík StanislavBenešovský běžecký klub#180#MC33.02:26:31+00:58:0202:26:15.1601:07:53.84Detail
333. Minčič MilošKarpatský vlci#243#MB95.02:26:40+00:58:1102:26:09.6701:12:35.86Detail
334. Škopek PavelVlašim#346#MC34.02:26:50+00:58:2102:26:10.2301:11:26.85Detail
335. Dumský OndřejBenešov#79#MA132.02:26:52+00:58:2302:26:13.2601:14:18.15Detail
336. Szabo DavidSK Nové Zámky#464#MB96.02:27:25+00:58:5602:22:31.0001:15:17.33Detail
337. Behenská Romana#386#ZA27.02:27:38+00:59:0902:27:11.9301:11:55.97Detail
338. Kolář FrantišekRysy Praha#435#MA133.02:27:39+00:59:1002:27:12.1301:11:12.31Detail
339. Richter JakubMirošovice#381#MA134.02:27:42+00:59:1302:27:01.3601:11:24.99Detail
340. Zoubek DanielKPM Nymburk#67#MC35.02:27:45+00:59:1602:27:08.8201:11:29.18Detail
341. Kopecka JaroslavaPraha#170#ZC9.02:27:58+00:59:2902:27:51.1701:14:32.67Detail
342. Votypková PavlaBáječné ženy v běhu#383#ZC10.02:28:06+00:59:3702:27:28.4801:14:18.76Detail
343. Nesvadba MichalNorthern warriors#254#MA135.02:28:29+01:00:0001:14:28.80Detail
344. Novotný PavelTriatlon MB#427#MB97.02:28:36+01:00:0702:28:11.4801:16:19.13Detail
345. Šlejtr ZdenekTřebonin#403#MA136.02:28:41+01:00:1202:28:03.6701:08:12.34Detail
346. Kocián JiříDrahelčice#159#MB98.02:29:03+01:00:3402:28:35.3701:13:15.86Detail
347. Mokranova Veronika#245#ZA28.02:29:15+01:00:4602:29:00.0601:11:53.53Detail
348. Cinka IvanBenešovský běžecký klub#55#MD9.02:29:19+01:00:5001:12:01.50Detail
349. Edr JosefSDH Řendějov#82#MA137.02:29:44+01:01:1502:29:33.5201:12:49.93Detail
350. Bittnerová ZuzanaTJ Liga 100 Praha#39#ZB28.02:29:44+01:01:1502:29:09.6101:13:48.81Detail
351. Sedláčková MartinaMilovičtí běžci#315#ZB29.02:29:47+01:01:1802:29:12.7301:13:42.39Detail
352. Vynšová MonikaBenešov#385#ZB30.02:30:00+01:01:3102:29:20.2801:14:12.58Detail
353. Žižková VeronikaBenesov#397#ZB31.02:30:00+01:01:3102:29:21.6001:14:15.07Detail
354. Andrová MartinaMilovice#30#ZB32.02:30:15+01:01:4602:29:42.0801:13:36.29Detail
355. Nehodová VeronikaMK JCC#252#ZA29.02:31:07+01:02:3802:30:37.4201:13:41.98Detail
356. Štěpánková MartinaSDH Tomice#351#ZA30.02:31:43+01:03:1402:31:02.4301:12:57.43Detail
357. Veselý JanPraha#375#MA138.02:31:44+01:03:1502:31:04.7301:13:00.17Detail
358. Malý OndřejSiko koupelny#219#MA139.02:32:02+01:03:3302:31:42.4801:15:31.64Detail
359. Zadák JosefTrhový Štěpánov#387#MB99.02:32:33+01:04:0402:31:58.9701:14:30.33Detail
360. Jakubec ZdenekRungo#139#MB100.02:32:42+01:04:1301:16:15.44Detail
361. Dvořák AlešMexická vlna#81#MA140.02:32:58+01:04:2902:32:22.9801:12:11.86Detail
362. Minařík VladimírCintorín Rollers#242#MC36.02:33:32+01:05:0302:32:45.1101:15:40.64Detail
363. Macounová Lucie#215#ZB33.02:33:48+01:05:1902:33:33.6801:15:22.74Detail
364. Kykal Jan#208#MA141.02:33:54+01:05:2501:19:13.74Detail
365. Kordulová VendulaVlašim#177#ZA31.02:34:46+01:06:1702:34:15.7101:13:30.29Detail
366. Bednařík MichalUsk Provod#32#MA142.02:35:02+01:06:3302:34:32.2801:13:23.54Detail
367. Černohlávek VítKamenec#64#MB101.02:35:26+01:06:5702:35:08.8101:14:52.25Detail
368. Kubát JiříCRTC#190#MC37.02:35:53+01:07:2402:35:15.2401:14:06.36Detail
369. Aubrecht PetrBonbon#158#MB102.02:35:53+01:07:2402:35:16.3601:13:57.42Detail
370. Šizlingová EvaVysoká Lhota#344#ZC11.02:36:32+01:08:0302:35:50.3701:17:16.57Detail
371. Matějková JanaBáječné ženy v běhu#229#ZA32.02:37:03+01:08:3402:36:40.8601:17:11.75Detail
372. Sedlacek JiriBrno#313#MB103.02:37:58+01:09:2902:37:19.5001:19:54.14Detail
373. Ivancicova IvaBrno#138#ZA33.02:37:59+01:09:3002:37:21.2901:20:04.70Detail
374. Adámková Eliška#29#ZA34.02:38:54+01:10:2502:38:38.3701:17:59.17Detail
375. Fabianová IvanaPraha#84#ZA35.02:38:55+01:10:2602:38:38.1601:16:50.89Detail
376. Hanibal AlešTJ SOKOL SPARTAN LIONS#105#MA143.02:39:07+01:10:3802:38:54.8301:14:39.20Detail
377. Jakešová JitkaPraha#209#ZD4.02:39:57+01:11:2802:39:11.2501:21:00.04Detail
378. Havlínová DanaDangoogla#110#ZB34.02:41:00+01:12:3102:40:43.9501:18:46.91Detail
379. Zavadil JonášChýně#391#MA144.02:41:03+01:12:3402:40:44.9901:12:55.72Detail
380. Pěknicová JanaMexická vlna#268#ZA36.02:41:09+01:12:4002:40:34.8301:16:05.49Detail
381. Gříbková JanaRungo pro ženy#102#ZC12.02:41:39+01:13:1002:41:12.6701:19:39.81Detail
382. Raulová RadkaRungo pro ženy#297#ZB35.02:41:40+01:13:1101:18:21.47Detail
383. Brandejs StanislavVlašim#441#MC38.02:42:29+01:14:0002:42:13.3101:13:02.31Detail
384. Patočková LucieBlack squirells squad#262#ZA37.02:43:01+01:14:3202:42:25.9201:20:55.53Detail
385. Berná EvaRun4fun#399#ZB36.02:43:04+01:14:3502:42:26.9801:22:03.20Detail
386. Míková Barbora#417#ZA38.02:43:17+01:14:4802:42:54.7301:22:05.75Detail
387. Dudová Kateřina#78#ZA39.02:43:34+01:15:0502:43:01.8701:18:08.55Detail
388. Bartoš VítLouňovice pod Blaníkem#36#MA145.02:43:50+01:15:2102:43:17.3301:18:21.05Detail
389. Drábková PavlínaSepekov#416#ZB37.02:44:13+01:15:4401:23:35.84Detail
390. Machová KristýnaBáječné ženy v běhu#217#ZB38.02:44:14+01:15:4502:43:56.0001:21:26.14Detail
391. Filip RomanAFK Kacov#92#MA146.02:44:29+01:16:0001:08:29.67Detail
392. Vlasáková LibušeKalňáci#376#ZC13.02:44:33+01:16:0402:44:14.8601:18:21.34Detail
393. Flígr DanielKrotitelé dechů Dobříš#93#MB104.02:48:40+01:20:1102:48:01.5601:24:06.57Detail
394. Zachová JanaBáječné ženy v běhu#389#ZC14.02:49:58+01:21:2901:23:56.61Detail
395. Krátký JosefHvězda Pardubice, z. s.#189#MC39.02:54:46+01:26:1702:54:15.0101:25:25.49Detail
396. Pekárková BlankaBáječné ženy v běhu#267#ZC15.02:55:29+01:27:0002:55:08.9701:27:47.28Detail
397. Sovják RichardVlašim#414#MB105.02:55:30+01:27:0102:55:07.9401:24:12.73Detail
398. Koloc PavelAC Total Zero#169#MC40.02:58:53+01:30:2401:28:10.54Detail
399. Vochoc PetrVlašim#377#MA147.03:01:13+01:32:4401:26:07.50Detail
400. Michler PetrLiga 100 Praha#448#MD10.03:06:54+01:38:2503:06:21.5401:35:39.49Detail
401. Cibulka LukasPrievidza#56#MA148.03:12:09+01:43:4003:11:41.3201:29:10.43Detail
402. Kocík VáclavKamenolomy Praha#161#MA149.03:12:47+01:44:1803:12:14.5903:12:46.07Detail
403. Merašická DagmarContinental Automotive Czech Republic#238#ZD5.03:13:54+01:45:2501:17:38.61Detail
404. Váchal FilipSOD Oleško#365#MB106.03:30:43+02:02:1403:30:14.1001:40:51.79Detail
405. Vejdělková MilušeRungo pro ženy#373#ZC16.03:30:44+02:02:1503:30:16.7201:40:53.29Detail
406. Opatřilová JanaRungo pro ženy#259#ZB39.03:31:04+02:02:3503:30:37.6901:41:12.06Detail
407. Nádherová HanaHradec Králové#249#ZC17.03:56:05+02:27:3603:55:46.4603:56:04.53Detail
Kuna AloisČeské Budějovice#6#MA00:00:00Detail
Kepka PetrSK Benďák Čerčany#156#MB00:00:00Detail
Moravcová MartinaAC Vrbno#244#ZA00:00:00Detail
Rezek LubošCK Vinohradské Šlapky#299#MB00:00:00Detail
Šeflová AdélaHoralka a Tatranka#338#ZA00:00:00Detail
Šimůnková PavlaIscarex Česká Třebová#341#ZB00:00:00Detail
DNS Mazzolini AlenaBK Chýně#234#ZBDNS Detail
DNS Prachařová EvaBáječné ženy v běhu#286#ZBDNS Detail
DNS Procházková LenkaBáječné ženy v běhu#291#ZBDNS Detail
DNS Suchánková PetraBáječné ženy v běhu#332#ZCDNS Detail
irontime - irontime.cz | Našli jste nesrovnalost? Kontaktujte nás info@irontime.cz