Oficiální Výsledková listina Běh pro ZOO Praha
21. 4. 2018

10 km

# Příjmení Jméno Klub st. č.Kategorie# v kat.Oficiální časZtráta
1. DOBIÁŠ OndřejAK Emila Zátopka Kopřivnice126muži1.00:36:48Detail
2. KACÍŘ VlastimilTJ Lokomotiva Trutnov120muži2.00:37:53+00:01:05Detail
3. BLIŽŇÁK VojtěchTJ Sokol Praha Královské Vinohrady11muži3.00:38:50+00:02:02Detail
4. KUŠNÍR LubošBobr Team ČSOB Pojišťovny161muži4.00:39:02+00:02:14Detail
5. CHURAŇOVÁ RadkaTJ Lokomotiva Trutnov106ženy1.00:39:20+00:02:32Detail
6. ČÍŽEK JanKlokan přiletí v dubnu41muži5.00:39:48+00:03:00Detail
7. KABELKA JiříT. J. Sokol Praha Královské Vinohrady119muži6.00:40:05+00:03:17Detail
8. HACH LukᚊTEFKO Running Team76muži7.00:41:00+00:04:12Detail
9. SMETANA LukášVeltrusy253muži8.00:42:15+00:05:27Detail
10. VOPÁLENSKÝ TomášCykloservis Pankrác325muži9.00:42:39+00:05:51Detail
11. SEIDL RadimZdiby241muži10.00:42:53+00:06:05Detail
12. FIALKA OndřejAdidas Runners Prague60muži11.00:42:55+00:06:07Detail
13. SVOBODA MiroslavŘevnice267muži12.00:43:50+00:07:02Detail
14. ŠVAJCR Milan293muži13.00:43:56+00:07:08Detail
15. BŘICHÁČEK Milošadidas Runners Prague19muži14.00:44:21+00:07:33Detail
16. JANÁČEK JiříPraha 4109muži15.00:44:32+00:07:44Detail
17. FOLTÝN JakubPraha 862muži16.00:45:02+00:08:14Detail
18. SIMANDL PetrLes Bonvivants248muži17.00:45:15+00:08:27Detail
19. PAPOUŠEK AntonínPraha 8701muži18.00:45:16+00:08:28Detail
20. SMOLÍK JanZoo Praha255muži19.00:45:22+00:08:34Detail
21. BUŠTA PavelPraha22muži20.00:45:31+00:08:43Detail
22. NOVÁK LukášHostka204muži21.00:45:44+00:08:56Detail
23. HLUBINA Dominik85muži22.00:45:47+00:08:59Detail
24. KRUPKA LukášChlapský klub a alkoholičky155muži23.00:45:57+00:09:09Detail
25. ŠVEJDA MarekChlapský klub a alkoholičky294muži24.00:46:00+00:09:12Detail
26. SMOLÍK LiborPíchlá bota257muži25.00:46:18+00:09:30Detail
27. VALENTA RadekLitoměřice313muži26.00:46:23+00:09:35Detail
28. MATĚJKA JosefPraha 9181muži27.00:46:25+00:09:37Detail
29. ŠITKA JosefMK SEITL OSTRAVA283muži28.00:46:29+00:09:41Detail
30. ZAREMBA JanREEBOK RUN CREW PRAHA335muži29.00:46:50+00:10:02Detail
31. KRÁTKÁ Luciepraha 4 kamýk147ženy2.00:46:51+00:10:03Detail
32. TOMAN JanSlackline Team299muži30.00:47:05+00:10:17Detail
33. DUCHEK PetrKlobuky53muži31.00:47:09+00:10:21Detail
34. BLAHA MarekSušenky7muži32.00:47:14+00:10:26Detail
35. BERGAUER MarekMalá kopaná Vinohrady5muži33.00:47:27+00:10:39Detail
36. HODOVAL JanPraha88muži34.00:47:29+00:10:41Detail
37. VOJTA AdolfG4 Pfefrmint Team322muži35.00:47:30+00:10:42Detail
38. ČEDÍK JanBohnice31muži36.00:47:34+00:10:46Detail
39. DOLEŽAL OndřejChlapský klub a alkoholičky48muži37.00:47:41+00:10:53Detail
40. PECHOVÁ IvaSpartak Praha 4218ženy3.00:47:42+00:10:54Detail
41. ROJEK SamborPraha234muži38.00:48:06+00:11:18Detail
42. NOVÁK AdamGalibi203muži39.00:48:12+00:11:24Detail
43. MÜLLER Jan196muži40.00:48:19+00:11:31Detail
44. PAPOUŠÍČEK VašíčekAlkoland214muži41.00:48:26+00:11:38Detail
45. FARKAČ JanSlackline team56muži42.00:48:32+00:11:44Detail
46. ŠEDIVÁ LenkaHervis Sports Club275ženy4.00:48:34+00:11:46Detail
47. MIHULE ŠtěpánBK Iniciativa Praha189muži43.00:49:14+00:12:26Detail
48. LEDECKÝ OndřejBenešov164muži44.00:49:18+00:12:30Detail
49. GOSMAN MatějPraha73muži45.00:49:22+00:12:34Detail
50. MAXMILIÁN Karel183muži46.00:49:22+00:12:34Detail
51. HNĚVKOVSKÝ Jakub#konecnepivo87muži47.00:49:24+00:12:36Detail
52. KARÁSEK MartinPraha124muži48.00:49:55+00:13:07Detail
53. KLOVRZA OndřejPraha129muži49.00:49:59+00:13:11Detail
54. NOSEK JanPraha202muži50.00:50:11+00:13:23Detail
55. HES PetrLysá nad Labem82muži51.00:50:17+00:13:29Detail
56. VALENTA MichalM&M312muži52.00:50:17+00:13:29Detail
57. FONGUS TomášLiptovská Lúžna63muži53.00:50:27+00:13:39Detail
58. FRANCOVÁ BlankaPraha 665ženy5.00:50:27+00:13:39Detail
59. NOVÁK Marcel205muži54.00:51:05+00:14:17Detail
60. HLAVÁČ AdamAlkoland702muži55.00:51:07+00:14:19Detail
61. CRABO ElAlkoland29muži56.00:51:07+00:14:19Detail
62. KOČOVSKÝ MiroslavSenohraby133muži57.00:51:28+00:14:40Detail
63. KLOVRZA Petr130muži58.00:51:41+00:14:53Detail
64. KRČMA Hynek-MartinPraha153muži59.00:51:47+00:14:59Detail
65. KOLLER PavelBezdědice138muži60.00:51:53+00:15:05Detail
66. ŠLOPKOVÁ EmmaŽilina287ženy6.00:51:55+00:15:07Detail
67. ŠVÁCHOVÁ LuciePraha292ženy7.00:51:55+00:15:07Detail
68. ČECH MartinŘíčany32muži61.00:51:57+00:15:09Detail
69. PRAGROVÁ LucieLINDE227ženy8.00:52:09+00:15:21Detail
70. NETUŠILOVÁ Marta201ženy9.00:52:17+00:15:29Detail
71. MOJŽIŠ MilošTJ Dynamo Nelahozeves193muži62.00:52:20+00:15:32Detail
72. ŠIFTA MarekKobylnice279muži63.00:52:21+00:15:33Detail
73. CELBOVÁ PetrPrague24ženy10.00:52:34+00:15:46Detail
74. SVOBODOVA MiladaPraha271ženy11.00:52:35+00:15:47Detail
75. JINDRA MichalPraha113muži64.00:52:58+00:16:10Detail
76. NESNIDALOVA AndreaPraha199ženy12.00:53:12+00:16:24Detail
77. KALUŽNÝ MichalPraha122muži65.00:53:24+00:16:36Detail
78. LINC MilanPraha168muži66.00:53:31+00:16:43Detail
79. SKŘIVAN JosefChlapský klub a alkoholičky250muži67.00:53:31+00:16:43Detail
80. HROMEK OndřejPraha170ženy13.00:53:41+00:16:53Detail
81. STEIGER Marek707muži68.00:53:50+00:17:02Detail
82. SCHREIBER ErikPraha 6246muži69.00:53:50+00:17:02Detail
83. GOLÁŇ PetrŠpičky71muži70.00:53:50+00:17:02Detail
84. BRABEC TomášÚvaly15muži71.00:53:55+00:17:07Detail
85. DIRBÁK Tomᚊumperk44muži72.00:54:00+00:17:12Detail
86. VOLF MichalAŠK Mazurská324muži73.00:54:02+00:17:14Detail
87. RIEDL Daniel233muži74.00:54:05+00:17:17Detail
88. ŠPOT JanChlapský klub a alkoholičky290muži75.00:54:10+00:17:22Detail
89. WENDL JanKostelec nad Černými lesy328muži76.00:54:20+00:17:32Detail
90. ČEKAN VáclavVyběhej se33muži77.00:54:23+00:17:35Detail
91. LYSÁK LiborOdolena Voda171muži78.00:54:26+00:17:38Detail
92. BLAŽEK Michal10muži79.00:54:26+00:17:38Detail
93. BOROVSKOY AlexanderHostivice12muži80.00:54:28+00:17:40Detail
94. VÍT OndřejAlkoland319muži81.00:54:36+00:17:48Detail
95. ZADÁKOVÁ KristýnaPraha334ženy14.00:54:36+00:17:48Detail
96. SAMKOVÁ VeronikaOdolena Voda240ženy15.00:54:37+00:17:49Detail
97. HUMENÍK TomášKounice102muži82.00:54:40+00:17:52Detail
98. KUBÍČEK Tomáš156muži83.00:54:46+00:17:58Detail
99. STOWASSER MarekPraha 1262muži84.00:54:53+00:18:05Detail
100. ŠIFTOVÁ KateřinaKobylnice280ženy16.00:54:56+00:18:08Detail
101. AMLEROVA Marketa1ženy17.00:55:09+00:18:21Detail
102. CHMELAŘ VítKlub pro zahálku a nezřízené pití tvrdého alk...104muži85.00:55:32+00:18:44Detail
103. MALINSKÁ Helena175ženy18.00:56:01+00:19:13Detail
104. KRATOCHVÍL KarelPraha 9 - Horní Počernice149muži86.00:56:15+00:19:27Detail
105. MARŠÁLKOVÁ MichalaPraha 8180ženy19.00:56:17+00:19:29Detail
106. VAĽKOVÁ JozefínaChlapský klub a alkoholičky314ženy20.00:56:21+00:19:33Detail
107. HRUBANT MichalŽaludrun100muži87.00:56:21+00:19:33Detail
108. KOTRBA DavidVelké Popovice145muži88.00:56:24+00:19:36Detail
109. GABRIEL ŠtěpánSloup v Čechách66muži89.00:56:33+00:19:45Detail
110. BRABENEC DanielDrosophilla16muži90.00:56:34+00:19:46Detail
111. MARHEFKOVÁ NatáliaPraha177ženy21.00:56:41+00:19:53Detail
112. PANOŠOVÁ MichaelaPraha213ženy22.00:56:52+00:20:04Detail
113. ŠITKOVÁ TerezieAK Drnovice284ženy23.00:57:08+00:20:20Detail
114. KUBIN MartinPraha 4157muži91.00:57:11+00:20:23Detail
115. JANDA TomášBorci z Kobylis110muži92.00:57:17+00:20:29Detail
116. SKŘIVANOVÁ AnežkaChlapský klub a alkoholičky251ženy24.00:57:49+00:21:01Detail
117. RYCHTECKÁ MichaelaValašské Meziříčí238ženy25.00:58:00+00:21:12Detail
118. VALÁŠKOVÁ EliškaPraha311ženy26.00:58:02+00:21:14Detail
119. GOLASOWSKÁ KateřinaOstrava72ženy27.00:58:07+00:21:19Detail
120. ROSA JanChlapský klub a alkoholičky235muži93.00:58:17+00:21:29Detail
121. BLÁHOVÁ Tereza8ženy28.00:58:19+00:21:31Detail
122. TRUHLÁŘ MartinDobřichovice306muži94.00:58:22+00:21:34Detail
123. IVANKA RichardKlášterec nad Ohří107muži95.00:58:27+00:21:39Detail
124. OBRŠLÍK Lukáš210muži96.00:58:29+00:21:41Detail
125. ŠAROCHOVÁ PetraKladno274ženy29.00:58:31+00:21:43Detail
126. HOLUBOVÁ Sabina93ženy30.00:58:34+00:21:46Detail
127. SCHILLER PavelHostivice245muži97.00:58:44+00:21:56Detail
128. HOMOLKA VítHogofogo95muži98.00:58:49+00:22:01Detail
129. VARINSKÝ TomášKopřivnice315muži99.00:59:01+00:22:13Detail
130. HANUŠOVÁ LenkaHronov77ženy31.00:59:09+00:22:21Detail
131. KUBRYCHT Lukᚎaludrun158muži100.00:59:12+00:22:24Detail
132. WINTEROVÁ LucieChlapský klub a alkoholičky331ženy32.00:59:32+00:22:44Detail
133. ŠOLC JakubG4 Pfefrmint Team289muži101.00:59:36+00:22:48Detail
134. DOLANSKÁ AliceNeratovice47ženy33.00:59:38+00:22:50Detail
135. ZÁVORA IvanBáječní v běhu Ostrov336muži102.00:59:42+00:22:54Detail
136. HOLUB JaromírŠneci v běhu92muži103.00:59:44+00:22:56Detail
137. GRYC AdamŽaludrun75muži104.00:59:45+00:22:57Detail
138. LÍBAL LukášPraha167muži105.00:59:47+00:22:59Detail
139. OTTELIN Niklas211muži106.00:59:48+00:23:00Detail
140. GAJTANDZIEVA RomanaPraha67ženy34.00:59:57+00:23:09Detail
141. FORGÁČOVÁ Eva64ženy35.01:00:01+00:23:13Detail
142. HOMOLKA MarekHogofogo94muži107.01:00:16+00:23:28Detail
143. WOLF JanLabakan333muži108.01:00:41+00:23:53Detail
144. ČERMÁKOVÁ TerezaPraha35ženy36.01:00:50+00:24:02Detail
145. ČERNÝ LadislavBěhej Poděbrady37muži109.01:00:51+00:24:03Detail
146. ŠUP RadekPraha291muži110.01:01:06+00:24:18Detail
147. KOLESNIK Iuliia136ženy37.01:01:07+00:24:19Detail
148. KALACHOVA Kamila121ženy38.01:01:07+00:24:19Detail
149. KOKRMENTOVÁ MichaelaBeroun135ženy39.01:01:23+00:24:35Detail
150. LAŠMANSKÝ JanPraha 1163muži111.01:01:32+00:24:44Detail
151. HOLÁSKOVÁ AlenaPraha 191ženy40.01:01:33+00:24:45Detail
152. SOJKA JanaZlonin258ženy41.01:01:40+00:24:52Detail
153. HORŇÁKOVÁ Markéta96ženy42.01:01:44+00:24:56Detail
154. VOKÁLOVÁ VeronikaPraha 10323ženy43.01:01:45+00:24:57Detail
155. TRKOVÁ MariePraha302ženy44.01:01:46+00:24:58Detail
156. KARAFIÁT VáclavPraha123muži112.01:01:48+00:25:00Detail
157. VÍTEK MichalLiptovský Hrádok320muži113.01:01:48+00:25:00Detail
158. KORENÝ DominikPraha141muži114.01:01:58+00:25:10Detail
159. DOSTÁL MartinSK Vochoz49muži115.01:01:59+00:25:11Detail
160. MAROUSKOVÁ PavlaChlapský klub a alkoholičky179ženy45.01:02:02+00:25:14Detail
161. GRENDEL MadelinePrague74ženy46.01:02:05+00:25:17Detail
162. LEJČKOVÁ Tereza165ženy47.01:02:09+00:25:21Detail
163. BUBOVÁ TereziePraha20ženy48.01:02:10+00:25:22Detail
164. SURKOVA ŽannaPraha265ženy49.01:02:10+00:25:22Detail
165. RÝDLOVÁ KarolínaMladá Boleslav237ženy50.01:02:15+00:25:27Detail
166. TROUSIL DavidAC Gomango-Högner304muži116.01:02:17+00:25:29Detail
167. TOOLE LizzieAmazon Praha300ženy51.01:02:36+00:25:48Detail
168. ŁUSZCZYŃSKA MonikaAmazon Praha172ženy52.01:02:38+00:25:50Detail
169. FECÁKOVÁ KristínaKošice58ženy53.01:02:44+00:25:56Detail
170. HOFMAN TomášHervis Sports Club89muži117.01:02:54+00:26:06Detail
171. ŠESTÁK VojtěchMělník278muži118.01:03:01+00:26:13Detail
172. KRBCOVÁ JiřinaPraha 8152ženy54.01:03:01+00:26:13Detail
173. ŠESTÁK MartinMělník277muži119.01:03:04+00:26:16Detail
174. RŮŽIČKOVÁ ŠárkaPraha236ženy55.01:03:08+00:26:20Detail
175. MEŠKO PavelPraha186muži120.01:03:29+00:26:41Detail
176. RABOCHOVÁ Agátaadidas Runners Prague230ženy56.01:03:39+00:26:51Detail
177. PAVLOV Roman217muži121.01:03:46+00:26:58Detail
178. STŘEDOVÁ KamilaPraha264ženy57.01:03:49+00:27:01Detail
179. CERNY Lukaspraha25muži122.01:04:00+00:27:12Detail
180. CAJTHAML ValentýnPraha23muži123.01:04:13+00:27:25Detail
181. JOUDALOVÁ PavlínaV.I.P. WOMEN117ženy58.01:04:19+00:27:31Detail
182. HEBKÁ ZuzanaMoment překvapení81ženy59.01:04:25+00:27:37Detail
183. ŠILHANOVÁ Lenka281ženy60.01:04:31+00:27:43Detail
184. MÜLLEROVÁ Eva197ženy61.01:04:35+00:27:47Detail
185. PŘIBÁŇOVÁ VladislavaLibčice nad Vltavou229ženy62.01:04:40+00:27:52Detail
186. MEŠKOVÁ OlgaPraha187ženy63.01:04:46+00:27:58Detail
187. ČEDÍK JakubBohnice30muži124.01:04:49+00:28:01Detail
188. ŠIMRAL JanSlaný282muži125.01:04:59+00:28:11Detail
189. POSPÍŠILOVÁ MarkétaChlapský klub a alkoholičky226ženy64.01:05:08+00:28:20Detail
190. KARO BarboraPraha 1125ženy65.01:05:31+00:28:43Detail
191. BURŠOVÁ Denisa326ženy66.01:05:34+00:28:46Detail
192. SMETANA OndřejKlokan přiletí v dubnu254muži126.01:05:35+00:28:47Detail
193. MROZ LukaszPraha195muži127.01:05:36+00:28:48Detail
194. KOSKOVÁ SimonaV.I.P. WOMEN143ženy67.01:05:44+00:28:56Detail
195. WICHA KatarzynaPraha330ženy68.01:05:53+00:29:05Detail
196. LOHOVÁ MonikaŠneci v běhu169ženy69.01:05:54+00:29:06Detail
197. TICHÁ HanaPraha 3296ženy70.01:05:58+00:29:10Detail
198. TICHÝ DavidPraha 3297muži128.01:05:59+00:29:11Detail
199. POLÁŠKOVÁ ZuzanaLanškroun224ženy71.01:06:19+00:29:31Detail
200. VÍTKOVÁ IvanaPraha 4321ženy72.01:06:26+00:29:38Detail
201. SRBOVÁ MarkétaMoment překvapení260ženy73.01:06:31+00:29:43Detail
202. HASIČKA VidláckáAlkoland78ženy74.01:06:43+00:29:55Detail
203. MAMULA Tomáš706muži129.01:06:47+00:29:59Detail
204. MIKULA TomasPraha190muži130.01:06:48+00:30:00Detail
205. JANEČKOVÁ MarkétaM&M111ženy75.01:07:31+00:30:43Detail
206. HUMENÍKOVÁ VeronikaKounice103ženy76.01:07:35+00:30:47Detail
207. PLESKOTOVÁ PetraV.I.P. WOMEN219ženy77.01:07:44+00:30:56Detail
208. DUDA MarekSlaný51muži131.01:07:47+00:30:59Detail
209. KLOSOVÁ KarolínaFrýdek-Místek128ženy78.01:07:47+00:30:59Detail
210. ŠNOKHOUSOVÁ RadkaPraha288ženy79.01:08:12+00:31:24Detail
211. OPEKA Urška101muži132.01:08:17+00:31:29Detail
212. PROKOPOVÁ Petra228ženy80.01:08:34+00:31:46Detail
213. MARIKOVA Kristýnapraha178ženy81.01:08:51+00:32:03Detail
214. DUCHÁČ AlfredPraha52muži133.01:09:04+00:32:16Detail
215. UTĚKAL LiborPraha310muži134.01:09:05+00:32:17Detail
216. GALINSKA DagmaraPraha69ženy82.01:09:27+00:32:39Detail
217. KUCHAROVÁ Lucie160ženy83.01:10:06+00:33:18Detail
218. SOTAKOVA JuliePodbořany259ženy84.01:10:07+00:33:19Detail
219. ČERMÁK Martin700muži135.01:10:12+00:33:24Detail
220. RÖZLER Adam699muži136.01:10:13+00:33:25Detail
221. MÄNTYNEN Sinimari176ženy85.01:10:19+00:33:31Detail
222. NOVÁKOVÁ MichaelaKralupy nad Vltavou207ženy86.01:10:23+00:33:35Detail
223. HOROVÁ LuciePraha97ženy87.01:10:50+00:34:02Detail
224. JADRNÁ TerezaPraha108ženy88.01:10:51+00:34:03Detail
225. MALINA MartinPraha174muži137.01:11:04+00:34:16Detail
226. GLADIŠOVÁ BarboraOstrava70ženy89.01:11:05+00:34:17Detail
227. MENICH JiříMOST184muži138.01:11:12+00:34:24Detail
228. MENICH JANEČEK ŠárkaMOST185ženy90.01:11:13+00:34:25Detail
229. POLNICKÝ PavelNové Město na Moravě225muži139.01:11:38+00:34:50Detail
230. DĚDKOVÁ Dagmar42ženy91.01:11:41+00:34:53Detail
231. SVOBODOVA KlaraPraha270ženy92.01:11:41+00:34:53Detail
232. HOHOŠ Patrik90muži140.01:11:43+00:34:55Detail
233. HLAVÁČOVÁ Diana84ženy93.01:11:44+00:34:56Detail
234. WÓJCIKOWSKA AleksandraAmazon Praha332ženy94.01:12:01+00:35:13Detail
235. HRADIČKOVÁ Jana98ženy95.01:12:20+00:35:32Detail
236. SLABÁ KláraStrakonice252ženy96.01:12:24+00:35:36Detail
237. ŘEHÁČKOVÁ AdélaTěškovice239ženy97.01:12:43+00:35:55Detail
238. KLEIN TomášPraha 5127muži141.01:12:50+00:36:02Detail
239. BRABCOVÁ NikolaÚvaly13ženy98.01:12:54+00:36:06Detail
240. MALÁ Vendula173ženy99.01:12:55+00:36:07Detail
241. TVRDÍKOVÁ ŠtěpánkaKutná Hora308ženy100.01:13:39+00:36:51Detail
242. BRÁZDILOVÁ ElizabethVsetín18ženy101.01:15:01+00:38:13Detail
243. FIALOVÁ VendulaJirny61ženy102.01:15:08+00:38:20Detail
244. HÁTLOVÁ NelaPraha79ženy103.01:15:13+00:38:25Detail
245. KREJČÍ IvetaPraha154ženy104.01:15:15+00:38:27Detail
246. BAŽANTOVÁ IvetaFreshkruháč4ženy105.01:15:15+00:38:27Detail
247. JINDROVÁ MiroslavaHervis Sports Club114ženy106.01:15:37+00:38:49Detail
248. HERZIGOVÁ Lucie318ženy107.01:15:38+00:38:50Detail
249. HRDLIČKA LiborHrob99muži142.01:15:44+00:38:56Detail
250. KOVÁŘOVÁ MichaelaStaré Město146ženy108.01:16:25+00:39:37Detail
251. MIKŠOVSKÁ Vanessa337ženy109.01:16:26+00:39:38Detail
252. MLYNÁR MartinPoprad191muži143.01:16:26+00:39:38Detail
253. CHOUTKOVÁ TerezaPraha 8105ženy110.01:17:55+00:41:07Detail
254. MACHANCZ MilenaAmazon Praha43ženy111.01:19:12+00:42:24Detail
255. LENHARTOVÁ AdélaAC Gomango-Högner166ženy112.01:21:04+00:44:16Detail
256. ŠEMBEROVÁ IvanaŠneci v běhu276ženy113.01:22:44+00:45:56Detail
257. MAUTNEROVÁ LucieTachov182ženy114.01:22:55+00:46:07Detail
258. VESELÁ PetraTachov317ženy115.01:22:55+00:46:07Detail
259. KOSTELECKÝ MartinKutná Hora144muži144.01:23:08+00:46:20Detail
260. ZELENKA FilipPraha338muži145.01:23:12+00:46:24Detail
261. POLÁČKOVÁ KateřinaStaré Ouholice223ženy116.01:24:27+00:47:39Detail
262. POKORNÁ BarboraPraha221ženy117.01:24:45+00:47:57Detail
263. PAVLÍČKOVÁ PetraNelahozeves216ženy118.01:24:47+00:47:59Detail
264. HURSKYJ AlexandrMěšice34muži146.20:22:08+19:45:20Detail
ATANIYAZOVA DianaPraha2ženy00:00:00Detail
DOBEŠOVÁ Tereza#konecnepivo46ženy00:00:00Detail
FAUR RaduAmazon Praha57muži00:00:00Detail
JANELE MarketaMělník112ženy00:00:00Detail
KOSAŘOVÁ JanaPraha 10142ženy00:00:00Detail
KRATOŇOVÁ MichaelaMělník150ženy00:00:00Detail
KUČEROVÁ Viola159ženy00:00:00Detail
LAKATOSH Eduard162muži00:00:00Detail
NUSKA Martin209muži00:00:00Detail
PALACZ TomaszAmazon Praha212muži00:00:00Detail
POKOROVÁ JaroslavaAK Škoda Plzeň222ženy00:00:00Detail
RAFFAJ IvanPraha231muži00:00:00Detail
SERRANO Sugued242ženy00:00:00Detail
SCHEJBALOVÁ ZuzanaNove Kocbeře244ženy00:00:00Detail
SVOBODA VáclavPraha268muži00:00:00Detail
SVOBODOVÁ Anežka269ženy00:00:00Detail
ŠLÉGROVÁ Linda286ženy00:00:00Detail
TLUKA DanielPraha298muži00:00:00Detail
TRNKA StepanPraha303muži00:00:00Detail
DNF BURIAN MichalSk Sporting Příbram21mužiDNF Detail
irontime - irontime.cz | Našli jste nesrovnalost? Kontaktujte nás info@irontime.cz