Oficiální Výsledková listina Bakovský půlmaraton 2016
9. 4. 2016

muži


# Příjmení Jméno Klub st. č.Kategorie# v kat.Oficiální časZtráta
1. TOO Silas KipronoBenedek Team#1#A (muži do 39)1.01:07:24Detail
2. KIBIRE Moses KiprutoBenedek Team#2#A (muži do 39)2.01:09:09+00:01:45Detail
3. Čivrný JiříSK Nové Město nad Metují#117#A (muži do 39)3.01:14:45+00:07:21Detail
4. Šťastný TomášPSK Olymp Praha#92#A (muži do 39)4.01:17:38+00:10:14Detail
5. Balatka MiroslavSKP Kornspitz Jablonec#173#A (muži do 39)5.01:18:22+00:10:58Detail
6. Videcký JanAC Mladá Boleslav#107#A (muži do 39)6.01:18:47+00:11:23Detail
7. Majoroš MichalPolice nad Metují#65#A (muži do 39)7.01:18:53+00:11:29Detail
8. Košťák RomanGASSO Team#48#B (muži 40 - 49)1.01:19:24+00:12:00Detail
9. Huk PetrJablonec n/N#180#B (muži 40 - 49)2.01:19:46+00:12:22Detail
10. Švadlenka JanAC Mladá Boleslav#96#A (muži do 39)8.01:19:57+00:12:33Detail
11. Koravský RomanELEVEN RUN TEAM#46#B (muži 40 - 49)3.01:20:08+00:12:44Detail
12. Kafka LeošPraha 9 - Čakovice#39#A (muži do 39)9.01:20:35+00:13:11Detail
13. Roštejnský MichalKerda Sport Liberec#160#A (muži do 39)10.01:21:49+00:14:25Detail
14. Pirkl PavelLiberec#77#A (muži do 39)11.01:22:18+00:14:54Detail
15. Kurzveil JiříTriatlon Mladá Boleslav#61#A (muži do 39)12.01:25:18+00:17:54Detail
16. Kubíček MichalCK Vinohradské šlapky#146#A (muži do 39)13.01:25:31+00:18:07Detail
17. Jisl JaroslavKraft team Jablonec #157#B (muži 40 - 49)4.01:25:48+00:18:24Detail
18. Doubek PetrPeakMachine.cz#16#A (muži do 39)14.01:26:06+00:18:42Detail
19. Trnka PavelHO Sherpa Climb#98#A (muži do 39)15.01:26:10+00:18:46Detail
20. Jalovecký MichalSKP Nymburk#35#A (muži do 39)16.01:26:11+00:18:47Detail
21. Brzobohatý VáclavBike and Ski Bakajda#11#A (muži do 39)17.01:26:13+00:18:49Detail
22. Škába PavelNOVIS TK PRAHA#89#B (muži 40 - 49)5.01:26:27+00:19:03Detail
23. Valeš JosefTanvald#102#B (muži 40 - 49)6.01:26:43+00:19:19Detail
24. Šrejber VojtěchAC Mladá Boleslav#131#A (muži do 39)18.01:26:47+00:19:23Detail
25. Málek JanRWE#66#A (muži do 39)19.01:26:53+00:19:29Detail
26. Sedláček RomanActivity Lanškroun#82#C (muži 50 - 59)1.01:27:11+00:19:47Detail
27. Vaněk PavelPraha#103#C (muži 50 - 59)2.01:27:23+00:19:59Detail
28. Hendrich ZdeněkRohozec Amulet Haven Team#187#A (muži do 39)20.01:27:53+00:20:29Detail
29. Janeček LeosJablonec nad Nisou#120#B (muži 40 - 49)7.01:28:32+00:21:08Detail
30. Bufka ZdeněkAC Česká Lípa#12#C (muži 50 - 59)3.01:28:39+00:21:15Detail
31. Mlynka LadislavBakov nad Jizerou#141#A (muži do 39)21.01:29:03+00:21:39Detail
32. Scheu HaraldLMB#128#B (muži 40 - 49)8.01:29:30+00:22:06Detail
33. Šrajer MichalMladá Boleslav#130#A (muži do 39)22.01:29:32+00:22:08Detail
34. Halabala PavelPraha-Satalice#156#A (muži do 39)23.01:29:48+00:22:24Detail
35. Jadrníček TomášBoleslavští běžci#33#A (muži do 39)24.01:29:55+00:22:31Detail
36. Pechar MichalMakrokoule Praha#76#B (muži 40 - 49)9.01:30:19+00:22:55Detail
37. Novotný PavelTriatlon MB#164#B (muži 40 - 49)10.01:30:33+00:23:09Detail
38. Kozák MiloslavSKP Nymburk#53#C (muži 50 - 59)4.01:30:45+00:23:21Detail
39. David PavelLokomotiva Nymburk#158#B (muži 40 - 49)11.01:31:07+00:23:43Detail
40. Čančík MichalKosmonosy#13#B (muži 40 - 49)12.01:31:26+00:24:02Detail
41. Eichler IvoUSK Praha#20#C (muži 50 - 59)5.01:32:14+00:24:50Detail
42. Prokeš JanMladá Boleslav#79#A (muži do 39)25.01:32:58+00:25:34Detail
43. Šlégl MartinSokol Podlázky#90#B (muži 40 - 49)13.01:33:25+00:26:01Detail
44. Tvrzník TomášNestříkací komando#101#A (muži do 39)26.01:33:29+00:26:05Detail
45. Svárovský DavidHorolezecký klub Mladá Boleslav#85#A (muži do 39)27.01:34:00+00:26:36Detail
46. Štýbr KarelTriatlon Mladá Boleslav#94#B (muži 40 - 49)14.01:34:35+00:27:11Detail
47. Dlab Ladislav#193#B (muži 40 - 49)15.01:34:35+00:27:11Detail
48. Kysela OldaBike and Ski Bakajda#62#A (muži do 39)28.01:34:52+00:27:28Detail
49. Šůs JaroslavNovis TK Praha#95#C (muži 50 - 59)6.01:35:18+00:27:54Detail
50. Šíp LadislavSCMT Liberec#88#C (muži 50 - 59)7.01:35:31+00:28:07Detail
51. Menzel DanMONO 50#123#A (muži do 39)29.01:35:38+00:28:14Detail
52. Pröller MiroslavČeská Lípa#184#B (muži 40 - 49)16.01:35:59+00:28:35Detail
53. Fara JanTT Mladá boleslav#151#A (muži do 39)30.01:36:01+00:28:37Detail
54. Pohlodek JanHonka#189#A (muži do 39)31.01:36:04+00:28:40Detail
55. Fiala EnricoPIM BK Modřany - Kamýk#21#B (muži 40 - 49)17.01:36:07+00:28:43Detail
56. Babka AdamDH-FR racing Tanvald#4#A (muži do 39)32.01:36:11+00:28:47Detail
57. Poslušný JiříZdětín MB#78#B (muži 40 - 49)18.01:36:40+00:29:16Detail
58. Ungerman TondaBEERGYM Mladá Boleslav#133#A (muži do 39)33.01:37:02+00:29:38Detail
59. Bém TomášSmržovka#5#B (muži 40 - 49)19.01:37:11+00:29:47Detail
60. Hladík JosefKlánovice#119#B (muži 40 - 49)20.01:37:39+00:30:15Detail
61. Kraušner JiříMONO 50#56#A (muži do 39)34.01:37:53+00:30:29Detail
62. Bouda ZdeněkDEATH A.D. HUŤ#197#A (muži do 39)35.01:37:56+00:30:32Detail
63. Cicvárek JakubTurnov#149#A (muži do 39)36.01:37:59+00:30:35Detail
64. Žaloudek MilanZM2020#195#A (muži do 39)37.01:38:08+00:30:44Detail
65. Hukal MilanTetřev#31#C (muži 50 - 59)8.01:38:26+00:31:02Detail
66. Portales MichalMladá Boleslav#127#A (muži do 39)38.01:38:33+00:31:09Detail
67. Vavák LiborBK Sadská#104#C (muži 50 - 59)9.01:38:37+00:31:13Detail
68. Vejnar JanHK Trumpetisti Vamberk#106#B (muži 40 - 49)21.01:38:37+00:31:13Detail
69. Kolín JaroslavTriatlon Mladá Boleslav#44#B (muži 40 - 49)22.01:38:55+00:31:31Detail
70. Schmidt PetrAC Turnov#171#A (muži do 39)39.01:39:03+00:31:39Detail
71. Dostal JiriNečum a běž#15#A (muži do 39)40.01:39:11+00:31:47Detail
72. Zajger Miloslav#137#B (muži 40 - 49)23.01:39:26+00:32:02Detail
73. Smrž OndřejNečum a běž!#83#A (muži do 39)41.01:39:47+00:32:23Detail
74. Mls TomášHO Karpatia#72#A (muži do 39)42.01:39:56+00:32:32Detail
75. Kautzký TomášSokol Kněžmost#40#B (muži 40 - 49)24.01:40:21+00:32:57Detail
76. Hojsik MichalPrague#28#A (muži do 39)43.01:40:55+00:33:31Detail
77. Šádek JiříLomnice nad Popelkou#175#C (muži 50 - 59)10.01:41:02+00:33:38Detail
78. Křížek MartinKona Runners#183#B (muži 40 - 49)25.01:41:29+00:34:05Detail
79. Hajský LubošNestříkací komando#23#B (muži 40 - 49)26.01:41:33+00:34:09Detail
80. Odnoha DavidKosmonosy#75#B (muži 40 - 49)27.01:41:37+00:34:13Detail
81. Lančarič PetrPraha 10#181#B (muži 40 - 49)28.01:41:54+00:34:30Detail
82. Vošahlík MartinRadějovice#136#A (muži do 39)44.01:42:09+00:34:45Detail
83. Zvěřina RadekBojetice#110#A (muži do 39)45.01:42:17+00:34:53Detail
84. Brožek TomášRovensko pod Troskami#10#A (muži do 39)46.01:42:18+00:34:54Detail
85. Hejna MarekTriatlon Praha-Háje#27#A (muži do 39)47.01:42:49+00:35:25Detail
86. Suchý MiroslavForrest Gump#84#B (muži 40 - 49)29.01:43:00+00:35:36Detail
87. Fiala DavidMen4run#118#B (muži 40 - 49)30.01:43:08+00:35:44Detail
88. Řehoř JiříHO Sherpa climb#81#A (muži do 39)48.01:43:14+00:35:50Detail
89. Kučera LuděkLiberec#152#D (muži 60plus)1.01:43:31+00:36:07Detail
90. Štajner RadekMladá Boleslav#91#A (muži do 39)49.01:44:38+00:37:14Detail
91. Bednář JiříLiberec#113#C (muži 50 - 59)11.01:45:06+00:37:42Detail
92. Bernát TomášMnichovo Hradiště#6#B (muži 40 - 49)31.01:45:14+00:37:50Detail
93. Knápek JanMladá Boleslav#148#A (muži do 39)50.01:45:15+00:37:51Detail
94. Volf MarcelHK Jizera #162#B (muži 40 - 49)32.01:45:18+00:37:54Detail
95. Böhm ZdeněkPraha 11#8#D (muži 60plus)2.01:46:13+00:38:49Detail
96. Slovák RadovanModřany#182#B (muži 40 - 49)33.01:46:21+00:38:57Detail
97. Kofroň RadekBenátky nad Jizerou#186#B (muži 40 - 49)34.01:46:33+00:39:09Detail
98. Korejčík JanPraha 8#47#B (muži 40 - 49)35.01:46:38+00:39:14Detail
99. Kubiš TomášBeer gym Mladá Boleslav#58#A (muži do 39)51.01:46:41+00:39:17Detail
100. Žáček PavelAndělka´s Team#111#B (muži 40 - 49)36.01:47:27+00:40:03Detail
101. Koňák MichaelSK ČNB#45#B (muži 40 - 49)37.01:47:29+00:40:05Detail
102. Špitálský MartinTT Mladá boleslav#150#A (muži do 39)52.01:47:29+00:40:05Detail
103. Trbušek RenéČelákovice#97#B (muži 40 - 49)38.01:47:43+00:40:19Detail
104. Kolář DaliborMB Sauny-Mladá Boleslav#43#B (muži 40 - 49)39.01:47:53+00:40:29Detail
105. Král FilipNečum a běž!#54#A (muži do 39)53.01:48:28+00:41:04Detail
106. Malý JaroslavLawi sport team#155#B (muži 40 - 49)40.01:49:11+00:41:47Detail
107. Maturkanič JanHebeš#69#B (muži 40 - 49)41.01:49:25+00:42:01Detail
108. Bednář ml. JiříLiberec#114#A (muži do 39)54.01:49:39+00:42:15Detail
109. Fritz JaroslavVWL#176#A (muži do 39)55.01:50:09+00:42:45Detail
110. McGahan Paul#163#A (muži do 39)56.01:50:34+00:43:10Detail
111. Dvořák MichalHO Sherpa Climb#18#A (muži do 39)57.01:50:35+00:43:11Detail
112. Mašek MartinTK NOVIS PRAHA#68#B (muži 40 - 49)42.01:51:02+00:43:38Detail
113. Leč DušanMladá Boleslav#63#A (muži do 39)58.01:51:05+00:43:41Detail
114. Vlk PetrKosmonosy#166#B (muži 40 - 49)43.01:51:17+00:43:53Detail
115. Doležal MichalDřevoobchod Doležal#194#B (muži 40 - 49)44.01:51:29+00:44:05Detail
116. Pospíšil VítSokol Kněžmost#140#B (muži 40 - 49)45.01:51:29+00:44:05Detail
117. Koukal JosefDIOGENES Brandýs n. L.#50#B (muži 40 - 49)46.01:51:48+00:44:24Detail
118. Křepinský DavidHK Trumpetisti Vamberk#143#B (muži 40 - 49)47.01:51:59+00:44:35Detail
119. Zlomek MartinHO Sherpa Climb#108#A (muži do 39)59.01:52:10+00:44:46Detail
120. Cabada JanChotětov#159#A (muži do 39)60.01:53:09+00:45:45Detail
121. Culek BohumilBakovští šlapeři#178#B (muži 40 - 49)48.01:53:12+00:45:48Detail
122. Jakoubek ArnoštStaněk sport Turnov#34#D (muži 60plus)3.01:53:31+00:46:07Detail
123. Šiml JanNovis TK Praha#87#B (muži 40 - 49)49.01:53:47+00:46:23Detail
124. Kapras JanLoukov#188#B (muži 40 - 49)50.01:54:11+00:46:47Detail
125. Trpišovský FrantišekBěhám pro radost#100#B (muži 40 - 49)51.01:54:37+00:47:13Detail
126. Blažek ZdeněkKlášterní Hradiště n/J#138#B (muži 40 - 49)52.01:55:07+00:47:43Detail
127. Brzobohatý VáclavSokol Bakov n/J#144#B (muži 40 - 49)53.01:55:59+00:48:35Detail
128. Malina ViktorBike & Ski Bakajda#67#A (muži do 39)61.01:56:21+00:48:57Detail
129. Kučera PavelCK Pedál#59#C (muži 50 - 59)12.01:57:13+00:49:49Detail
130. Melišík MichaelSK ČNB Praha#71#B (muži 40 - 49)54.01:57:34+00:50:10Detail
131. Štěpánek JanBike & ski Bakajda#165#A (muži do 39)62.01:57:36+00:50:12Detail
132. Jánošík JiříHUU#154#A (muži do 39)63.01:57:57+00:50:33Detail
133. Koukal Ondřej102. průzkumný prapor#196#A (muži do 39)64.01:57:58+00:50:34Detail
134. Hašl PavelRanka Nová Ves#25#B (muži 40 - 49)55.01:59:41+00:52:17Detail
135. Hvolek VítězslavAO TJ Doksy#170#B (muži 40 - 49)56.01:59:56+00:52:32Detail
136. Eder MartinJindřichův Hradec#191#C (muži 50 - 59)13.02:00:54+00:53:30Detail
137. Flek MichalBakovští šlapeři#179#B (muži 40 - 49)57.02:01:23+00:53:59Detail
138. Koutník DušanSokol Vlastibořice#51#B (muži 40 - 49)58.02:01:33+00:54:09Detail
139. Prokůpek LuděkAOTS Doksy#168#D (muži 60plus)4.02:01:36+00:54:12Detail
140. Pěnička RobertSokol Kněžmost#177#A (muži do 39)65.02:01:48+00:54:24Detail
141. Moravec TomášTJ Břevnov#73#B (muži 40 - 49)59.02:03:55+00:56:31Detail
142. Macháček PavelNeliLucka09#145#B (muži 40 - 49)60.02:07:05+00:59:41Detail
143. Bělský TomášHrdlořezy#139#B (muži 40 - 49)61.02:08:02+01:00:38Detail
144. Kučera PetrLinde#60#A (muži do 39)66.02:10:09+01:02:45Detail
145. Kuba MartinLiberec#57#B (muži 40 - 49)62.02:11:04+01:03:40Detail
146. Blecha MarekLiberec#7#B (muži 40 - 49)63.02:11:04+01:03:40Detail
147. Dvořák VojtěchPorta Germanica Team#19#A (muži do 39)67.02:11:41+01:04:17Detail
148. Koudelka VítLos Brejlos Wichterle#49#A (muži do 39)68.02:14:39+01:07:15Detail
149. Magdolen MatúšŽilina#153#A (muži do 39)69.02:15:49+01:08:25Detail
150. Krampl VáclavChicago#174#C (muži 50 - 59)14.02:25:07+01:17:43Detail
DNF Mazánek LiborBřezno#192#B (muži 40 - 49)DNF Detail
irontime - irontime.cz | Našli jste nesrovnalost? Kontaktujte nás info@irontime.cz