Oficiální Výsledková listina Jaroměřský kros 2016
10. 4. 2016

10.15 Nejmladší žáci I

# Příjmení Jméno Klub st. č.ZeměSkupina 2#2Oficiální časZtráta
1. Bažant KryštofSokol Velké Hamry#25#CZE10.15 Nejmladší žáci I ČOS1.00:03:23Detail
2. Topalovský PetrZŠ Komenského Trutnov#348#CZE00:03:25+00:00:02.77Detail
3. Trejbal VojtěchSokol Studenec#355#CZE10.15 Nejmladší žáci I ČOS2.00:03:29+00:00:06.77Detail
4. Móczár RadimZŠ Náměšť nad Oslavou, Husova 579#36#CZE00:03:31+00:00:08.77Detail
5. Buryšek MatyášVella Olfin Car Trutnova#375#CZE00:03:36+00:00:13.77Detail
6. Geťko KarelTJ Sokol Jaroměř#27#CZE10.15 Nejmladší žáci I ČOS3.00:03:40+00:00:17.77Detail
7. Souček ŠimonTJ Maratonstav#373#CZE00:03:43+00:00:20.77Detail
8. Kříž FrantišekSokol Nová Paka#33#CZE10.15 Nejmladší žáci I ČOS4.00:03:45+00:00:22.77Detail
9. Prokš AdamSokol Jaroměř#328#CZE10.15 Nejmladší žáci I ČOS5.00:03:46+00:00:23.77Detail
10. Horák LukášTJ sokol Jaroměř#28#CZE10.15 Nejmladší žáci I ČOS6.00:03:46+00:00:23.77Detail
11. Kijonka PetrTj Sokol Dalešice#31#CZE10.15 Nejmladší žáci I ČOS7.00:03:48+00:00:25.77Detail
12. Říha MatějTJ Sokol Jaroměř#38#CZE10.15 Nejmladší žáci I ČOS8.00:03:49+00:00:26.77Detail
13. Suk MatoušSokol Nová Paka#40#CZE10.15 Nejmladší žáci I ČOS9.00:03:50+00:00:27.77Detail
14. Krapáč MatyášHC Jaroměř#390#CZE00:03:52+00:00:29.77Detail
15. Škoda FrantaSK Nové Město nad Metují#380#CZE00:03:53+00:00:30.77Detail
16. Dědeček JakubSokol Studenec#354#CZE10.15 Nejmladší žáci I ČOS10.00:03:55+00:00:32.77Detail
17. Šedivý JosefSokol Studenec#362#CZE10.15 Nejmladší žáci I ČOS11.00:04:02+00:00:39.77Detail
18. Vondra JanActivity Lanškroun#369#CZE00:04:02+00:00:39.77Detail
19. Kijonka MarekNáměšť nad Oslavou#352#CZE00:04:07+00:00:44.77Detail
20. Chlanda VáclavZŠ Náměšť nad Oslavou, Husova#30#CZE00:04:10+00:00:47.77Detail
21. Hůlka TomášTJ SOKOL JAROMĚŘ#29#CZE10.15 Nejmladší žáci I ČOS12.00:04:23+00:01:00.77Detail
22. Nagy LukášTJ Sokol Jaroměř#37#CZE10.15 Nejmladší žáci I ČOS13.00:04:24+00:01:01.77Detail
23. Lebeda JiříTJ Sokol Praha Královské Vinohrady#34#CZE10.15 Nejmladší žáci I ČOS14.00:04:40+00:01:17.77Detail
24. Urlich VojtaHCM Jaroměř#42#CZE00:05:11+00:01:48.77Detail
25. Šejvl JindřichJaroměř#347#CZE00:05:14+00:01:51.77Detail
26. Kopecký LadislavTJ Sokol Jaroměř#32#CZE10.15 Nejmladší žáci I ČOS15.00:05:23+00:02:00.77Detail
irontime - irontime.cz | Našli jste nesrovnalost? Kontaktujte nás info@irontime.cz