Oficiální Výsledková listina Jaroměřský kros 2016
10. 4. 2016

10.45 Nejmladší žáci II

# Příjmení Jméno Klub st. č.ZeměSkupina 2#2Oficiální časZtráta
1. Boháč PankrácAC Choceň#382#CZE00:03:55Detail
2. Davídek OliverTJ Lokomotiva Trutnov#80#CZE00:03:58+00:00:03.37Detail
3. Nosek FrantišekSokol Nová Paka#92#CZE10.45 Nejmladší žáci II ČOS1.00:04:05+00:00:10.37Detail
4. Kubias JosefTJ Sokol HK#60#CZE10.45 Nejmladší žáci II ČOS2.00:04:08+00:00:13.37Detail
5. Jakubský TomášSokol Nová Paka#82#CZE10.45 Nejmladší žáci II ČOS3.00:04:12+00:00:17.37Detail
6. Bureš JosefIscarex Junior Team Česká Třebová#79#CZE00:04:13+00:00:18.37Detail
7. Souček OndřejTJ Maratonstav Úpice#376#CZE00:04:13+00:00:18.37Detail
8. Nagy AdamTJ Sokol Jaroměř#91#CZE10.45 Nejmladší žáci II ČOS4.00:04:22+00:00:27.37Detail
9. Horáček VáclavTJ Sokol Kolin#81#CZE10.45 Nejmladší žáci II ČOS5.00:04:29+00:00:34.37Detail
10. Málek Marektj sokol kolín IV#87#CZE10.45 Nejmladší žáci II ČOS6.00:04:29+00:00:34.37Detail
11. Topinka JonášActivity lanškroun#96#CZE00:04:31+00:00:36.37Detail
12. Kutík RichardTJ Sokol Jaroměř#85#CZE10.45 Nejmladší žáci II ČOS7.00:04:32+00:00:37.37Detail
13. Mogg DavidTJ Sokol Praha Královské Vinohrady#90#CZE10.45 Nejmladší žáci II ČOS8.00:04:43+00:00:48.37Detail
14. Šrytr DominikTJ Sokol Hradec Králové#94#CZE10.45 Nejmladší žáci II ČOS9.00:04:49+00:00:54.37Detail
15. Kopecký VojtěchTJ Sokol Jaroměř#84#CZE10.45 Nejmladší žáci II ČOS10.00:04:54+00:00:59.37Detail
16. Všetečka AdamZŠ Náměšť nad Oslavou, Husova#99#CZE00:04:55+00:01:00.37Detail
17. Štefko ViktorTJ Sokol Hradec Králové#394#CZE10.45 Nejmladší žáci II ČOS11.00:04:59+00:01:04.37Detail
18. Dioszegi ImrichTJ Sokol Hradec Králové#367#CZE10.45 Nejmladší žáci II ČOS12.00:05:03+00:01:08.37Detail
19. Bedroš MartinJaroměř#77#CZE00:05:26+00:01:31.37Detail
20. Dvořák DanielTJ Sokol Jaroměř#396#CZE10.45 Nejmladší žáci II ČOS13.00:05:29+00:01:34.37Detail
21. Jánský JosefTJ Sokol Jaroměř#83#CZE10.45 Nejmladší žáci II ČOS14.00:05:49+00:01:54.37Detail
22. Marek OndřejTJ Sokol Jaroměř#88#CZE10.45 Nejmladší žáci II ČOS15.00:05:53+00:01:58.37Detail
23. Braun OndřejZŠ Náměšť nad Oslavou, Husova#78#CZE00:05:53+00:01:58.37Detail
24. Vavřín JaromírTJ Sokol Jaroměř#97#CZE10.45 Nejmladší žáci II ČOS16.00:06:08+00:02:13.37Detail
irontime - irontime.cz | Našli jste nesrovnalost? Kontaktujte nás info@irontime.cz