Oficiální Výsledková listina Jaroměřský kros 2016
10. 4. 2016

11.00 Mladší žákyně

# Příjmení Jméno Klub st. č.ZeměSkupina 2#2Skupina 3#3Oficiální časZtráta
1. Serbousková SáraIscarex junior team Česká Třebová#137#CZE00:05:19Detail
2. Tobišková KarolínaTJ Sokol Jaroměř#140#CZE11.00 Mladší žákyně ČOS1.Ml. žákyně PŘEBOR1.00:05:22+00:00:03.42Detail
3. Pleskačová NatálieTJ Sokol Kolín-atletika#134#CZE11.00 Mladší žákyně ČOS2.00:05:31+00:00:12.42Detail
4. Vlková AndreaSokol Kolín atletika#144#CZE11.00 Mladší žákyně ČOS3.00:05:42+00:00:23.42Detail
5. Mertlíková EliškaTJ Sokol Jaroměř#128#CZE11.00 Mladší žákyně ČOS4.Ml. žákyně PŘEBOR2.00:05:44+00:00:25.42Detail
6. Marková BarboraTJ Sokol HK#125#CZE11.00 Mladší žákyně ČOS5.Ml. žákyně PŘEBOR3.00:05:47+00:00:28.42Detail
7. Burešová MarkétaIscarex Junior Team Česká Třebová#104#CZE00:05:50+00:00:31.42Detail
8. Křížová MartinaTJ Sokol Dalešice#121#CZE11.00 Mladší žákyně ČOS6.00:05:54+00:00:35.42Detail
9. Dubská BarboraT.J.Sokol Skuhrov#110#CZE11.00 Mladší žákyně ČOS7.00:05:58+00:00:39.42Detail
10. Adamcová VanessaTJ Sokol Kolín-atletika#100#CZE11.00 Mladší žákyně ČOS8.00:05:58+00:00:39.42Detail
11. Hroudová VendulaTJ Sokol Kolín-atletika#113#CZE11.00 Mladší žákyně ČOS9.00:05:59+00:00:40.42Detail
12. Pavlíková EliškaTj Sokol Kolín-atletika#132#CZE11.00 Mladší žákyně ČOS10.00:06:02+00:00:43.42Detail
13. Jakubská BeátaTJ Sokol Jaroměř#116#CZE11.00 Mladší žákyně ČOS11.Ml. žákyně PŘEBOR4.00:06:05+00:00:46.42Detail
14. Fridrichová AlenaTJ Sokol Kolín-atletika#111#CZE11.00 Mladší žákyně ČOS12.00:06:07+00:00:48.42Detail
15. Balátová AgátaSokol Kolín atletika#101#CZE11.00 Mladší žákyně ČOS13.00:06:08+00:00:49.42Detail
16. Křížová HanaSokol Nová Paka#120#CZE11.00 Mladší žákyně ČOS14.Ml. žákyně PŘEBOR5.00:06:12+00:00:53.42Detail
17. Zahradníková LindaTJ Sokol Studenec#357#CZE11.00 Mladší žákyně ČOS15.00:06:12+00:00:53.42Detail
18. Prouzová TerezaTJ Sokol Jaroměř#135#CZE11.00 Mladší žákyně ČOS16.Ml. žákyně PŘEBOR6.00:06:15+00:00:56.42Detail
19. Hroudová ViktorieTJ Sokol Kolín-atletika#114#CZE11.00 Mladší žákyně ČOS17.00:06:17+00:00:58.42Detail
20. Chladová EliškaTJ Sokol HK#115#CZE11.00 Mladší žákyně ČOS18.Ml. žákyně PŘEBOR7.00:06:18+00:00:59.42Detail
21. Matulová JulieSK Dobruška z.s.#126#CZEMl. žákyně PŘEBOR8.00:06:19+00:01:00.42Detail
22. Chvátilová JohanaTJ Sokol Hradec Králové#368#CZE11.00 Mladší žákyně ČOS19.Ml. žákyně PŘEBOR9.00:06:21+00:01:02.42Detail
23. Brožková KateřinaT.J.Sokol Skuhrov#103#CZE11.00 Mladší žákyně ČOS20.00:06:21+00:01:02.42Detail
24. Bašková ZuzanaTJ Sokol Jaroměř#102#CZE11.00 Mladší žákyně ČOS21.Ml. žákyně PŘEBOR10.00:06:21+00:01:02.42Detail
25. Kurfiřtová NatalieTJ Sokol Skuhrov#122#CZE11.00 Mladší žákyně ČOS22.00:06:23+00:01:04.42Detail
26. Věchtová NatálieTJ Sokol Nová Paka#350#CZE11.00 Mladší žákyně ČOS23.Ml. žákyně PŘEBOR11.00:06:24+00:01:05.42Detail
27. Pechová BarboraZŠ Náměšť nad Oslavou, Husova#133#CZE00:06:27+00:01:08.42Detail
28. Davidová VeronikaSmiřice#109#CZE00:06:30+00:01:11.42Detail
29. Valentová KatkaTJ Sokol Jaroměř#142#CZE11.00 Mladší žákyně ČOS24.00:06:33+00:01:14.42Detail
30. Jenčová VeronikaSokol Velké Hamry#117#CZE11.00 Mladší žákyně ČOS25.00:06:36+00:01:17.42Detail
31. Černá AlžbětaSokol Kolín atletika#107#CZE11.00 Mladší žákyně ČOS26.00:06:38+00:01:19.42Detail
32. Patočková EvaTJ Sokol Jaroměř#131#CZE11.00 Mladší žákyně ČOS27.Ml. žákyně PŘEBOR12.00:06:51+00:01:32.42Detail
33. Davídková SofieTJ Lokomotiva Trutnov#108#CZEMl. žákyně PŘEBOR13.00:06:56+00:01:37.42Detail
34. Kadlecová AmélieTJ Sokol Hradec Králové#371#CZE11.00 Mladší žákyně ČOS28.Ml. žákyně PŘEBOR14.00:06:56+00:01:37.42Detail
35. Sázavská TerezaTJ Sokol Dalešice#136#CZE11.00 Mladší žákyně ČOS29.00:07:05+00:01:46.42Detail
36. Minaříková EliškaAtletika Jaroměř#408#CZE11.00 Mladší žákyně ČOS30.Ml. žákyně PŘEBOR15.00:07:10+00:01:51.42Detail
37. Krupičková NatálieTJ Sokol Dalešice#119#CZE11.00 Mladší žákyně ČOS31.00:07:15+00:01:56.42Detail
38. Mikanová EmaTJ Sokol HK#129#CZE11.00 Mladší žákyně ČOS32.Ml. žákyně PŘEBOR16.00:07:16+00:01:57.42Detail
39. Kuželková AnnaTJ Sokol Jaroměř#123#CZE11.00 Mladší žákyně ČOS33.Ml. žákyně PŘEBOR17.00:07:23+00:02:04.42Detail
Součková TerezieTJ Sokol HK#138#CZE11.00 Mladší žákyně ČOSMl. žákyně PŘEBOR00:00:00Detail
Burešová MarkétaIscarex Junior Team Česká Třebová#105#CZE00:00:00Detail
Valentová KatkaTJ Sokol Jaroměř#143#CZE11.00 Mladší žákyně ČOSMl. žákyně PŘEBOR00:00:00Detail
Svobodová DominikaTJ Sokol Jaroměř #139#CZE11.00 Mladší žákyně ČOSMl. žákyně PŘEBOR00:00:00Detail
Cejnarová AlenaTJ Sokol Jaroměř#106#CZE11.00 Mladší žákyně ČOSMl. žákyně PŘEBOR00:00:00Detail
irontime - irontime.cz | Našli jste nesrovnalost? Kontaktujte nás info@irontime.cz