Oficiální Výsledková listina Jaroměřský kros 2016
10. 4. 2016

11.15 Mladší žáci

# Příjmení Jméno Klub st. č.ZeměSkupina 2#2Skupina 3#3Oficiální časZtráta12
1. Chaloupský JakubTJ Sokol HK#159#CZE11.15 Mladší žáci ČOS1.Ml. žáci PŘEBOR1.00:08:0500:02:46.4500:05:17.62Detail
2. Militký MatyášSokol Studenec#359#CZE11.15 Mladší žáci ČOS2.00:08:49+00:00:44.9100:03:06.7900:05:42.10Detail
3. Vebr DominikIscarex Junior Team Česká Třebová#392#CZE00:08:52+00:00:47.9100:03:10.1700:05:41.65Detail
4. Hurdálek RobertTJ Lokomotiva Trutnov#157#CZEMl. žáci PŘEBOR2.00:08:56+00:00:51.9100:03:13.1900:05:42.62Detail
5. Cilich MiroslavSokol Velké Hamry#147#CZE11.15 Mladší žáci ČOS3.00:09:05+00:01:00.9100:03:04.6000:06:00.02Detail
6. Žačok JakubLokomotiva Trutnov#395#CZEMl. žáci PŘEBOR3.00:09:12+00:01:07.9100:03:19.4200:05:52.30Detail
7. Urbánek MatyášSK Týniště nad Orlicí#410#CZEMl. žáci PŘEBOR4.00:09:23+00:01:18.91Detail
8. Brůna JakubSokol Velké Hamry#146#CZE11.15 Mladší žáci ČOS4.00:09:24+00:01:19.91Detail
9. Dítě MarekTJ Sokol Jaroměř#150#CZE11.15 Mladší žáci ČOS5.Ml. žáci PŘEBOR5.00:09:32+00:01:27.9100:03:22.2300:06:09.28Detail
10. Mogg MatyášTJ Sokol Praha Královské Vinohrady#173#CZE11.15 Mladší žáci ČOS6.00:09:33+00:01:28.9100:03:19.6000:06:12.57Detail
11. Fiala MartinJosefov#151#CZE00:09:41+00:01:36.9100:03:14.0600:06:26.18Detail
12. Preissler TomášT.J.Sokol Skuhrov#177#CZE11.15 Mladší žáci ČOS7.00:09:41+00:01:36.9100:03:17.2000:06:23.43Detail
13. Tvrzník AntonínSokol Kolín atletika#141#CZE11.15 Mladší žáci ČOS8.00:09:43+00:01:38.91Detail
14. Kvapil LukášTJ Sokol Jaroměř #168#CZE11.15 Mladší žáci ČOS9.Ml. žáci PŘEBOR6.00:09:46+00:01:41.9100:03:21.0500:06:24.09Detail
15. Štefko ŠtěpánTJ Sokol HK#182#CZE11.15 Mladší žáci ČOS10.Ml. žáci PŘEBOR7.00:09:46+00:01:41.9100:03:16.1600:06:29.23Detail
16. Jahelka VítHCM Jaroměř#162#CZE00:09:48+00:01:43.9100:03:13.6000:06:33.51Detail
17. Šimůnek JanIscarex#404#CZE00:09:50+00:01:45.91Detail
18. Krejza TomasTJ Sokol HK#167#CZE11.15 Mladší žáci ČOS11.Ml. žáci PŘEBOR8.00:09:51+00:01:46.9100:03:27.8400:06:23.15Detail
19. Mach MatyášHCM Jaroměř#171#CZE00:09:52+00:01:47.9100:03:23.2900:06:28.01Detail
20. Hůza JakubTJ Sokol HK#158#CZE11.15 Mladší žáci ČOS12.Ml. žáci PŘEBOR9.00:10:12+00:02:07.9100:03:46.8600:06:24.57Detail
21. Macků DominikTJ Sokol Dalešice#170#CZE11.15 Mladší žáci ČOS13.00:10:13+00:02:08.9100:03:34.2900:06:37.84Detail
22. Potoček VojtěchTJ Sokol Jaroměř#176#CZE11.15 Mladší žáci ČOS14.Ml. žáci PŘEBOR10.00:10:15+00:02:10.9100:03:24.9600:06:49.73Detail
23. Krejčí OndřejTJ Sokol HK#166#CZE11.15 Mladší žáci ČOS15.Ml. žáci PŘEBOR11.00:10:18+00:02:13.9100:03:25.5800:06:51.44Detail
24. Gonda PavelTJ Sokol HK#153#CZE11.15 Mladší žáci ČOS16.Ml. žáci PŘEBOR12.00:10:19+00:02:14.9100:03:47.2300:06:31.19Detail
25. Kalina ŠtěpánTJ Sokol HK#165#CZE11.15 Mladší žáci ČOS17.Ml. žáci PŘEBOR13.00:10:30+00:02:25.9100:03:36.0700:06:53.00Detail
26. Miro KryštofTJ Sokol HK#172#CZE11.15 Mladší žáci ČOS18.Ml. žáci PŘEBOR14.00:10:33+00:02:28.9100:03:31.6600:07:01.10Detail
27. Jindřišek JiříSokol Velké Hamry#163#CZE11.15 Mladší žáci ČOS19.00:10:49+00:02:44.9100:03:45.0200:07:03.77Detail
28. Jirman PetrTJ Sokol HK#164#CZE11.15 Mladší žáci ČOS20.Ml. žáci PŘEBOR15.00:10:57+00:02:52.9100:03:41.9400:07:14.39Detail
29. Filandr LukášSokol Jaroměř#152#CZE11.15 Mladší žáci ČOS21.Ml. žáci PŘEBOR16.00:11:31+00:03:26.9100:03:50.7300:07:39.85Detail
30. Borek ViktorBrzdy Horní Čermná#145#CZE00:11:41+00:03:36.91Detail
31. Horák PavelSokol Velké Hamry#156#CZE11.15 Mladší žáci ČOS22.00:11:42+00:03:37.9100:04:01.9900:07:39.01Detail
32. Rejsek BenediktTJ Sokol HK#178#CZE11.15 Mladší žáci ČOS23.Ml. žáci PŘEBOR17.00:12:05+00:04:00.9100:03:43.0700:08:21.18Detail
33. Izák MatyášTJ Sokol Jaroměř#160#CZE11.15 Mladší žáci ČOS24.Ml. žáci PŘEBOR18.00:12:17+00:04:12.9100:04:12.1600:08:04.46Detail
34. Čech OndřejTJ Sokol Jaroměř#149#CZE11.15 Mladší žáci ČOS25.Ml. žáci PŘEBOR19.00:12:20+00:04:15.9100:03:48.2000:08:31.40Detail
35. Schőniger MatějHCM Jaroměř#179#CZE00:12:22+00:04:17.9100:03:28.7700:08:52.28Detail
36. Netolický DenisHCM JAROMĚŘ#174#CZE00:12:23+00:04:18.9100:03:39.6400:08:42.64Detail
37. Čáp PetrSK atletika Dobruška#148#CZEMl. žáci PŘEBOR20.00:13:16+00:05:11.9100:03:57.5300:09:17.61Detail
38. Otčenáš AdamTJ Sokol HK#175#CZE11.15 Mladší žáci ČOS26.Ml. žáci PŘEBOR21.00:13:20+00:05:15.9100:04:05.8800:09:13.69Detail
39. Urlich DominikHCM Jaroměř#184#CZE00:13:22+00:05:17.9100:03:54.3300:09:27.27Detail
40. Souček LukášHCM Jaroměř#181#CZE00:13:32+00:05:27.9100:03:49.0000:09:42.06Detail
irontime - irontime.cz | Našli jste nesrovnalost? Kontaktujte nás info@irontime.cz