Oficiální Výsledková listina Jaroměřský kros 2016
10. 4. 2016
11.15 Mladší žáci
# |
Příjmení |
Jméno |
Klub |
st. č. | Země | Skupina 3 | #3 | Oficiální čas | Ztráta | 1 | 2 |
1. |
Chaloupský |
Jakub | TJ Sokol HK | #159# | CZE | Ml. žáci PŘEBOR | 1. | 00:08:05 | | 00:02:46.45 | 00:05:17.62 | Detail |
2. |
Militký |
Matyáš | Sokol Studenec | #359# | CZE | | | 00:08:49 | +00:00:44 | 00:03:06.79 | 00:05:42.10 | Detail |
3. |
Cilich |
Miroslav | Sokol Velké Hamry | #147# | CZE | | | 00:09:05 | +00:01:00 | 00:03:04.60 | 00:06:00.02 | Detail |
4. |
Brůna |
Jakub | Sokol Velké Hamry | #146# | CZE | | | 00:09:24 | +00:01:19 | Detail |
5. |
Dítě |
Marek | TJ Sokol Jaroměř | #150# | CZE | Ml. žáci PŘEBOR | 5. | 00:09:32 | +00:01:27 | 00:03:22.23 | 00:06:09.28 | Detail |
6. |
Mogg |
Matyáš | TJ Sokol Praha Královské Vinoh... | #173# | CZE | | | 00:09:33 | +00:01:28 | 00:03:19.60 | 00:06:12.57 | Detail |
7. |
Preissler |
Tomáš | T.J.Sokol Skuhrov | #177# | CZE | | | 00:09:41 | +00:01:36 | 00:03:17.20 | 00:06:23.43 | Detail |
8. |
Tvrzník |
Antonín | Sokol Kolín atletika | #141# | CZE | | | 00:09:43 | +00:01:38 | Detail |
9. |
Kvapil |
Lukáš | TJ Sokol Jaroměř | #168# | CZE | Ml. žáci PŘEBOR | 6. | 00:09:46 | +00:01:41 | 00:03:21.05 | 00:06:24.09 | Detail |
10. |
Štefko |
Štěpán | TJ Sokol HK | #182# | CZE | Ml. žáci PŘEBOR | 7. | 00:09:46 | +00:01:41 | 00:03:16.16 | 00:06:29.23 | Detail |
11. |
Krejza |
Tomas | TJ Sokol HK | #167# | CZE | Ml. žáci PŘEBOR | 8. | 00:09:51 | +00:01:46 | 00:03:27.84 | 00:06:23.15 | Detail |
12. |
Hůza |
Jakub | TJ Sokol HK | #158# | CZE | Ml. žáci PŘEBOR | 9. | 00:10:12 | +00:02:07 | 00:03:46.86 | 00:06:24.57 | Detail |
13. |
Macků |
Dominik | TJ Sokol Dalešice | #170# | CZE | | | 00:10:13 | +00:02:08 | 00:03:34.29 | 00:06:37.84 | Detail |
14. |
Potoček |
Vojtěch | TJ Sokol Jaroměř | #176# | CZE | Ml. žáci PŘEBOR | 10. | 00:10:15 | +00:02:10 | 00:03:24.96 | 00:06:49.73 | Detail |
15. |
Krejčí |
Ondřej | TJ Sokol HK | #166# | CZE | Ml. žáci PŘEBOR | 11. | 00:10:18 | +00:02:13 | 00:03:25.58 | 00:06:51.44 | Detail |
16. |
Gonda |
Pavel | TJ Sokol HK | #153# | CZE | Ml. žáci PŘEBOR | 12. | 00:10:19 | +00:02:14 | 00:03:47.23 | 00:06:31.19 | Detail |
17. |
Kalina |
Štěpán | TJ Sokol HK | #165# | CZE | Ml. žáci PŘEBOR | 13. | 00:10:30 | +00:02:25 | 00:03:36.07 | 00:06:53.00 | Detail |
18. |
Miro |
Kryštof | TJ Sokol HK | #172# | CZE | Ml. žáci PŘEBOR | 14. | 00:10:33 | +00:02:28 | 00:03:31.66 | 00:07:01.10 | Detail |
19. |
Jindřišek |
Jiří | Sokol Velké Hamry | #163# | CZE | | | 00:10:49 | +00:02:44 | 00:03:45.02 | 00:07:03.77 | Detail |
20. |
Jirman |
Petr | TJ Sokol HK | #164# | CZE | Ml. žáci PŘEBOR | 15. | 00:10:57 | +00:02:52 | 00:03:41.94 | 00:07:14.39 | Detail |
21. |
Filandr |
Lukáš | Sokol Jaroměř | #152# | CZE | Ml. žáci PŘEBOR | 16. | 00:11:31 | +00:03:26 | 00:03:50.73 | 00:07:39.85 | Detail |
22. |
Horák |
Pavel | Sokol Velké Hamry | #156# | CZE | | | 00:11:42 | +00:03:37 | 00:04:01.99 | 00:07:39.01 | Detail |
23. |
Rejsek |
Benedikt | TJ Sokol HK | #178# | CZE | Ml. žáci PŘEBOR | 17. | 00:12:05 | +00:04:00 | 00:03:43.07 | 00:08:21.18 | Detail |
24. |
Izák |
Matyáš | TJ Sokol Jaroměř | #160# | CZE | Ml. žáci PŘEBOR | 18. | 00:12:17 | +00:04:12 | 00:04:12.16 | 00:08:04.46 | Detail |
25. |
Čech |
Ondřej | TJ Sokol Jaroměř | #149# | CZE | Ml. žáci PŘEBOR | 19. | 00:12:20 | +00:04:15 | 00:03:48.20 | 00:08:31.40 | Detail |
26. |
Otčenáš |
Adam | TJ Sokol HK | #175# | CZE | Ml. žáci PŘEBOR | 21. | 00:13:20 | +00:05:15 | 00:04:05.88 | 00:09:13.69 | Detail |
irontime - irontime.cz | Našli jste nesrovnalost? Kontaktujte nás info@irontime.cz | DNS = Did Not Start = Nestartoval/a | DNF = Did Not Finish = Nedokončil/a | DQ, DSQ = Disqualified = Diskvalifikace |