Oficiální Výsledková listina Jaroměřský kros 2016
10. 4. 2016
11.15 Mladší žáci
# |
Příjmení |
Jméno |
Klub |
st. č. | Země | Skupina 2 | #2 | Oficiální čas | Ztráta | 1 | 2 |
1. |
Chaloupský |
Jakub | TJ Sokol HK | #159# | CZE | 11.15 Mladší žáci ČOS | 1. | 00:08:05 | | 00:02:46.45 | 00:05:17.62 | Detail |
2. |
Hurdálek |
Robert | TJ Lokomotiva Trutnov | #157# | CZE | | | 00:08:56 | +00:00:51 | 00:03:13.19 | 00:05:42.62 | Detail |
3. |
Žačok |
Jakub | Lokomotiva Trutnov | #395# | CZE | | | 00:09:12 | +00:01:07 | 00:03:19.42 | 00:05:52.30 | Detail |
4. |
Urbánek |
Matyáš | SK Týniště nad Orlicí | #410# | CZE | | | 00:09:23 | +00:01:18 | Detail |
5. |
Dítě |
Marek | TJ Sokol Jaroměř | #150# | CZE | 11.15 Mladší žáci ČOS | 5. | 00:09:32 | +00:01:27 | 00:03:22.23 | 00:06:09.28 | Detail |
6. |
Kvapil |
Lukáš | TJ Sokol Jaroměř | #168# | CZE | 11.15 Mladší žáci ČOS | 9. | 00:09:46 | +00:01:41 | 00:03:21.05 | 00:06:24.09 | Detail |
7. |
Štefko |
Štěpán | TJ Sokol HK | #182# | CZE | 11.15 Mladší žáci ČOS | 10. | 00:09:46 | +00:01:41 | 00:03:16.16 | 00:06:29.23 | Detail |
8. |
Krejza |
Tomas | TJ Sokol HK | #167# | CZE | 11.15 Mladší žáci ČOS | 11. | 00:09:51 | +00:01:46 | 00:03:27.84 | 00:06:23.15 | Detail |
9. |
Hůza |
Jakub | TJ Sokol HK | #158# | CZE | 11.15 Mladší žáci ČOS | 12. | 00:10:12 | +00:02:07 | 00:03:46.86 | 00:06:24.57 | Detail |
10. |
Potoček |
Vojtěch | TJ Sokol Jaroměř | #176# | CZE | 11.15 Mladší žáci ČOS | 14. | 00:10:15 | +00:02:10 | 00:03:24.96 | 00:06:49.73 | Detail |
11. |
Krejčí |
Ondřej | TJ Sokol HK | #166# | CZE | 11.15 Mladší žáci ČOS | 15. | 00:10:18 | +00:02:13 | 00:03:25.58 | 00:06:51.44 | Detail |
12. |
Gonda |
Pavel | TJ Sokol HK | #153# | CZE | 11.15 Mladší žáci ČOS | 16. | 00:10:19 | +00:02:14 | 00:03:47.23 | 00:06:31.19 | Detail |
13. |
Kalina |
Štěpán | TJ Sokol HK | #165# | CZE | 11.15 Mladší žáci ČOS | 17. | 00:10:30 | +00:02:25 | 00:03:36.07 | 00:06:53.00 | Detail |
14. |
Miro |
Kryštof | TJ Sokol HK | #172# | CZE | 11.15 Mladší žáci ČOS | 18. | 00:10:33 | +00:02:28 | 00:03:31.66 | 00:07:01.10 | Detail |
15. |
Jirman |
Petr | TJ Sokol HK | #164# | CZE | 11.15 Mladší žáci ČOS | 20. | 00:10:57 | +00:02:52 | 00:03:41.94 | 00:07:14.39 | Detail |
16. |
Filandr |
Lukáš | Sokol Jaroměř | #152# | CZE | 11.15 Mladší žáci ČOS | 21. | 00:11:31 | +00:03:26 | 00:03:50.73 | 00:07:39.85 | Detail |
17. |
Rejsek |
Benedikt | TJ Sokol HK | #178# | CZE | 11.15 Mladší žáci ČOS | 23. | 00:12:05 | +00:04:00 | 00:03:43.07 | 00:08:21.18 | Detail |
18. |
Izák |
Matyáš | TJ Sokol Jaroměř | #160# | CZE | 11.15 Mladší žáci ČOS | 24. | 00:12:17 | +00:04:12 | 00:04:12.16 | 00:08:04.46 | Detail |
19. |
Čech |
Ondřej | TJ Sokol Jaroměř | #149# | CZE | 11.15 Mladší žáci ČOS | 25. | 00:12:20 | +00:04:15 | 00:03:48.20 | 00:08:31.40 | Detail |
20. |
Čáp |
Petr | SK atletika Dobruška | #148# | CZE | | | 00:13:16 | +00:05:11 | 00:03:57.53 | 00:09:17.61 | Detail |
21. |
Otčenáš |
Adam | TJ Sokol HK | #175# | CZE | 11.15 Mladší žáci ČOS | 26. | 00:13:20 | +00:05:15 | 00:04:05.88 | 00:09:13.69 | Detail |
irontime - irontime.cz | Našli jste nesrovnalost? Kontaktujte nás info@irontime.cz | DNS = Did Not Start = Nestartoval/a | DNF = Did Not Finish = Nedokončil/a | DQ, DSQ = Disqualified = Diskvalifikace |