Oficiální Výsledková listina Jaroměřský kros 2016
10. 4. 2016

11.30 Starší žákyně

# Příjmení Jméno Klub st. č.ZeměSkupina 2#2Skupina 3#3Oficiální časZtráta12
1. Sádlová AdélaSK NMMET#202#CZESt. žákyně PŘEBOR1.00:08:32Detail
2. Chrástová TerezaTJ Sokol Studenec#361#CZE11.15 Starší žákyně ČOS1.00:08:45+00:00:13.8000:03:06.7700:05:38.06Detail
3. Tůmová KateřinaTJ Dvůr Králové#397#CZESt. žákyně PŘEBOR2.00:08:48+00:00:16.8000:03:06.3700:05:40.87Detail
4. Radoňská LindaTJ Sokol Kolín Atletika#333#CZE11.15 Starší žákyně ČOS2.00:09:08+00:00:36.80Detail
5. Hanáková KláraActivity Lanškroun#190#CZE00:09:09+00:00:37.8000:03:11.4400:05:57.39Detail
6. Jebavá KateřinaTJ Dvůr Králové#398#CZESt. žákyně PŘEBOR3.00:09:14+00:00:42.8000:03:09.5200:06:03.78Detail
7. Pourová AlžbětaTJ Sokol Jaroměř#200#CZE11.15 Starší žákyně ČOS3.St. žákyně PŘEBOR4.00:09:25+00:00:53.8000:03:06.5100:06:18.28Detail
8. Šilarová MichaelaActivity Lanškroun#387#CZE00:09:40+00:01:08.8000:03:19.2200:06:20.02Detail
9. Szelkeová AdélaTJ LOKO TRUTNOV#205#CZESt. žákyně PŘEBOR5.00:09:44+00:01:12.80Detail
10. Breitrová AdélaSK NMMET#187#CZESt. žákyně PŘEBOR6.00:09:49+00:01:17.8000:03:25.1400:06:23.39Detail
11. Vavřačová AnežkaTJ Sokol Skuhrov#206#CZE11.15 Starší žákyně ČOS4.00:10:01+00:01:29.80Detail
12. Břečková AnetaSokol Velké Hamry#188#CZE11.15 Starší žákyně ČOS5.00:10:21+00:01:49.8000:03:24.6400:06:56.23Detail
13. Svobodová ŽanetaTJ Sokol Dalešice#204#CZE11.15 Starší žákyně ČOS6.00:10:32+00:02:00.80Detail
14. Kořánová AnetaTJ Sokol HK#195#CZE11.15 Starší žákyně ČOS7.St. žákyně PŘEBOR7.00:11:07+00:02:35.8000:03:41.1900:07:25.46Detail
15. Příhodová MichaelaTJ Sokol HK#201#CZE11.15 Starší žákyně ČOS8.St. žákyně PŘEBOR8.00:11:12+00:02:40.80Detail
16. Šrámová EliškaTJ Sokol Hradec Králové#372#CZE11.15 Starší žákyně ČOS9.00:11:13+00:02:41.8000:03:44.9700:07:27.16Detail
17. Vlasáková LucieTJ Sokol Jaroměř#207#CZE11.15 Starší žákyně ČOS10.St. žákyně PŘEBOR9.00:11:14+00:02:42.80Detail
18. Nikodýmová DenisaTJ Sokol Skuhrov#197#CZE11.15 Starší žákyně ČOS11.00:11:28+00:02:56.8000:03:45.2800:07:41.92Detail
19. Davidová MichaelaSmiřice#189#CZE00:11:47+00:03:15.8000:03:53.3000:07:53.07Detail
20. Slavíčková MiroslavaTJ Sokol Jaroměř#203#CZE11.15 Starší žákyně ČOS12.St. žákyně PŘEBOR10.00:12:00+00:03:28.80Detail
21. Hecko VanesaT.J.Sokol Skuhrov#191#CZE11.15 Starší žákyně ČOS13.00:12:03+00:03:31.8000:03:59.8300:08:02.80Detail
22. Patočková JanaTJ Sokol Jaroměř#199#CZE11.15 Starší žákyně ČOS14.St. žákyně PŘEBOR11.00:12:12+00:03:40.8000:04:07.7000:08:03.36Detail
23. Hodovalová NellaTJ Sokol HK#192#CZE11.15 Starší žákyně ČOS15.St. žákyně PŘEBOR12.00:12:35+00:04:03.8000:03:40.3000:08:53.78Detail
24. Křížová EliškaTJ Sokol Jaroměř#196#CZE11.15 Starší žákyně ČOS16.St. žákyně PŘEBOR13.00:13:02+00:04:30.8000:04:06.9100:08:54.44Detail
25. Kašparová NicolaJaroměř#194#CZE00:13:06+00:04:34.8000:04:07.0600:08:58.61Detail
26. Borková AgátaBrzdy Horní Čermná#186#CZE00:13:24+00:04:52.8000:04:15.8800:09:07.35Detail
27. Holá LucieTJ Sokol Nový Hrádek#342#CZE11.15 Starší žákyně ČOS17.00:13:37+00:05:05.8000:04:26.2600:09:10.48Detail
irontime - irontime.cz | Našli jste nesrovnalost? Kontaktujte nás info@irontime.cz