Oficiální Výsledková listina Jaroměřský kros 2016
10. 4. 2016

13.15 ŽENY

# Příjmení Jméno Klub st. č.ZeměKategorie# v kat.Skupina 2#2Skupina 3#3Oficiální časZtráta12
1. Metelková TáňaTJ Sokol Hradec Králové#260#CZEŽENY B1.Ž AB ČOS1.Ž PŘEBOR1.00:18:4200:09:15.3200:09:26.65Detail
2. Khýrová AnetaRed Point - Eleven Team#449#CZEŽENY A1.00:20:02+00:01:20.01Detail
3. Tobišková TerezaAtletika Žamberk#268#CZEŽENY B2.00:20:44+00:02:02.01Detail
4. Matyášová JanaDolní Dobrouč#445#CZEŽENY C1.00:21:00+00:02:18.01Detail
5. Mikešová JanaSokol Nová Paka#261#CZEŽENY A2.Ž AB ČOS2.Ž PŘEBOR2.00:22:40+00:03:58.0100:11:10.8000:11:28.84Detail
6. Šimůnková PavlaIscarex#405#CZEŽENY B3.00:23:57+00:05:15.01Detail
7. Jetmarová EsterSokol Hylváty#425#CZEŽENY C2.Ž CD ČOS1.00:25:37+00:06:55.01Detail
8. Kociánová KarolínaKvasiny#442#CZEŽENY A3.00:26:08+00:07:26.01Detail
9. Vacková HanaSokol Starkoč#270#CZEŽENY D1.Ž CD ČOS2.00:26:32+00:07:50.01Detail
10. Retková Kristina#263#CZEŽENY A4.00:26:46+00:08:04.0100:12:54.8700:13:50.88Detail
11. Šlechtová MarieTJ Sokol Jaroměř#266#CZEŽENY D2.Ž CD ČOS3.Ž PŘEBOR3.00:26:58+00:08:16.0100:13:18.4700:13:38.88Detail
12. Sejkorová LenkaISCAREX Česká Třebová#264#CZEŽENY C3.00:27:01+00:08:19.0100:13:11.2000:13:49.37Detail
13. Kubasová LeonaMaratonstav Úpice#452#CZEŽENY A5.Ž PŘEBOR4.00:27:11+00:08:29.0100:13:22.2500:13:48.10Detail
14. Hellerová HanaHradec Králové#256#CZEŽENY C4.00:27:14+00:08:32.0100:13:13.2800:13:59.86Detail
15. Krumphanzlová EvaOdolov#259#CZEŽENY C5.00:27:38+00:08:56.0100:13:18.9400:14:18.42Detail
16. Rossi LenkaIscarex Česká Třebová#429#CZEŽENY D3.00:29:16+00:10:34.01Detail
17. Borková AdélaBrzdy Horní Čermná#254#CZEŽENY B4.00:29:39+00:10:57.01Detail
18. Pavlíčková LenkaSlow Climbers#262#CZEŽENY B5.00:30:11+00:11:29.0100:14:27.6000:15:42.48Detail
19. Šternerová HanaHradec Králové#267#CZEŽENY C6.00:30:19+00:11:37.0100:14:16.8400:16:01.72Detail
20. Keprtová MiloslavaIscarex Česká Třebová#438#CZEŽENY D4.00:31:37+00:12:55.01Detail
21. Friebelová EvaTJ Maratonstav Úpice#427#CZEŽENY C7.Ž PŘEBOR5.00:32:02+00:13:20.01Detail
22. Jelínková MagdalenaČernilov#257#CZEŽENY D5.00:33:13+00:14:31.0100:16:33.3300:16:39.09Detail
23. Cupalová EvaTJ Sokol Bučovice#255#CZEŽENY D6.Ž CD ČOS4.00:33:39+00:14:57.01Detail
24. Jirásková VěraPrdlavka Modřice#258#CZEŽENY D7.00:34:27+00:15:45.0100:16:59.3200:17:27.45Detail
irontime - irontime.cz | Našli jste nesrovnalost? Kontaktujte nás info@irontime.cz