Oficiální Výsledková listina Jaroměřský kros 2016
10. 4. 2016

13.00 MUŽI

# Příjmení Jméno Klub st. č.ZeměKategorie# v kat.Skupina 2#2Skupina 3#3Oficiální časZtráta1234
1. Miřejovský JiříTJ Sokol Ústí nad Orlicí#295#CZEMUŽI A1.M AB ČOS1.00:35:2200:08:31.6400:08:51.7200:08:57.8100:09:00.19Detail
2. Hejl RadekKrálíky#286#CZEMUŽI B1.00:37:26+00:02:04.6200:09:08.4900:09:33.5800:09:29.8300:09:13.88Detail
3. Hurdálek RobertTJ Lokomotiva Trutnov#288#CZEMUŽI A2.M PŘEBOR1.00:38:03+00:02:41.6200:09:09.1200:09:38.2200:09:42.6300:09:32.85Detail
4. Berka LuděkAtletika Rtyně v Podkrkonoší#275#CZEMUŽI B2.M PŘEBOR2.00:38:19+00:02:57.6200:09:16.1200:09:35.1600:09:45.1300:09:41.78Detail
5. Buriánek RomanIscarex Česká Třebová#439#CZEMUŽI C1.00:38:24+00:03:02.6200:09:17.6200:09:34.1000:09:44.8800:09:47.16Detail
6. Křeček JiříSokol Kolín#378#CZEMUŽI A3.M AB ČOS2.00:38:26+00:03:04.6200:09:11.5900:09:35.2700:09:56.5500:09:41.83Detail
7. Mrklovský MiroslavSokol Kameničná#432#CZEMUŽI B3.M AB ČOS3.00:39:18+00:03:56.62Detail
8. Krunčík PavelSpartak Rychnov nad Kněžnou#293#CZEMUŽI A4.00:39:38+00:04:16.6200:09:16.7400:09:51.0300:10:11.8800:10:17.80Detail
9. Osoba MartinLokomotiva Meziměstí#298#CZEMUŽI C2.00:40:18+00:04:56.6200:09:18.8000:09:57.1600:10:28.6700:10:32.92Detail
10. Chlubna JanTJ Nové Město na Moravě#436#CZEMUŽI A5.00:40:20+00:04:58.62Detail
11. Ožana VáclavTJ Nové Město na Moravě#437#CZEMUŽI C3.00:41:09+00:05:47.62Detail
12. Krumphanzl ErikOdolov#292#CZEMUŽI B4.00:41:22+00:06:00.6200:09:55.7400:10:25.8400:10:40.7400:10:19.65Detail
13. Doucha JiříHvězda Pardubice#280#CZEMUŽI B5.00:41:39+00:06:17.62Detail
14. Kačerovský MichalActivity Lanškroun#406#CZEMUŽI B6.00:41:41+00:06:19.62Detail
15. Pechek FrantišekMaratonstav Úpice#428#CZEMUŽI D1.M PŘEBOR3.00:42:03+00:06:41.62Detail
16. Bureš MartinČeská Třebová#277#CZEMUŽI B7.00:42:08+00:06:46.6200:09:59.4000:10:35.9900:10:48.3100:10:43.90Detail
17. Kubasa JiříMaratonstav Úpice#451#CZEMUŽI A6.M PŘEBOR4.00:42:24+00:07:02.6200:10:19.1200:10:41.7600:10:54.4700:10:28.00Detail
18. Borůvka JakubJaroměř#448#CZEMUŽI A7.00:42:26+00:07:04.62Detail
19. Kovařík RadovanHumbuk team#291#CZEMUŽI A8.00:42:34+00:07:12.6200:10:14.3900:10:43.3000:10:55.8100:10:39.70Detail
20. Belobrad IvanPasivity Žamberk#274#CZEMUŽI C4.00:42:38+00:07:16.6200:10:24.4700:10:39.6500:10:52.0500:10:41.46Detail
21. Doležal LubošCyklo Tony Náchod#441#CZEMUŽI D2.00:43:08+00:07:46.62Detail
22. Šolc VítězslavBKL Machov#305#CZEMUŽI C5.00:43:35+00:08:13.62Detail
23. Jirásek MiroslavSDH Pavlišov#414#CZEMUŽI D3.00:43:51+00:08:29.62Detail
24. Firkušný MartinSmiřice#282#CZEMUŽI A9.00:44:18+00:08:56.6200:10:36.0400:11:08.9000:11:24.6100:11:07.84Detail
25. Nováček MartinZŠ Náměšť nad Oslavou, Husova#296#CZEMUŽI A10.00:45:01+00:09:39.6200:10:08.2000:11:26.0100:11:59.8500:11:26.26Detail
26. Bechyně RadekSokol Kolín#346#CZEMUŽI B8.M AB ČOS4.00:45:35+00:10:13.6200:10:27.6500:11:32.6500:11:47.9900:11:46.11Detail
27. Pešta MartinBakako Nová Paka#301#CZEMUŽI A11.00:45:41+00:10:19.62Detail
28. Kubina JakubTJ Sokol Jaroměř#454#CZEMUŽI A12.M AB ČOS5.M PŘEBOR5.00:46:07+00:10:45.6200:10:34.9800:11:33.7400:12:12.7300:11:44.94Detail
29. Hanyš OldřichSokol Frýdštejn#284#CZEMUŽI C6.M CD ČOS1.00:46:13+00:10:51.62Detail
30. David VáclavSmiřice#278#CZEMUŽI B9.00:46:29+00:11:07.6200:10:42.5400:11:37.6900:12:09.6400:11:58.24Detail
31. Móczár Josef#388#CZEMUŽI B10.00:47:36+00:12:14.6200:11:20.6900:12:05.8800:12:07.0400:12:01.84Detail
32. Šimůnek JanIscarex Česká Třebová#433#CZEMUŽI A13.00:47:43+00:12:21.6200:11:33.0800:12:03.8900:12:02.8700:12:02.28Detail
33. Švec MiroslavSokol Potštejn#306#CZEMUŽI D4.M CD ČOS2.00:47:43+00:12:21.62Detail
34. Pavelka RadekJičín#300#CZEMUŽI C7.00:49:08+00:13:46.6200:11:41.7600:12:20.3500:12:39.7800:12:26.06Detail
35. Borek PetrBrzdy Horní Čermná#276#CZEMUŽI B11.00:49:16+00:13:54.6200:11:32.3100:12:09.3700:13:31.8700:12:01.93Detail
36. Goldbach VáclavSK Týniště nad Orlicí#283#CZEMUŽI D5.M PŘEBOR6.00:49:52+00:14:30.6200:12:11.9300:12:32.4000:12:36.5400:12:30.94Detail
37. Krajč ZdeněkSdružení veteránů#457#CZEMUŽI D6.00:50:03+00:14:41.6200:12:12.3400:12:21.2100:12:36.2400:12:52.37Detail
38. Pondělíček RadkoSK Hořovice#302#CZEMUŽI A14.00:50:05+00:14:43.62Detail
39. Kubina AdamTJ Sokol Jaroměř#456#CZEMUŽI A15.M AB ČOS6.M PŘEBOR7.00:52:05+00:16:43.62Detail
40. Hašek PetrTJ Sokol Jaroměř#285#CZEMUŽI A16.M AB ČOS7.M PŘEBOR8.00:53:48+00:18:26.6200:12:15.6100:13:58.6700:13:54.5200:13:39.12Detail
41. Wotke JiříSlow Climbers#308#CZEMUŽI B12.00:57:44+00:22:22.62Detail
42. Pavelka MichalJičín#299#CZEMUŽI A17.00:59:41+00:24:19.6200:14:14.5000:15:25.6900:15:12.8500:14:47.35Detail
DNS Dohnanský TomášVelichovky#279#CZEMUŽI ADetail
irontime - irontime.cz | Našli jste nesrovnalost? Kontaktujte nás info@irontime.cz