Oficiální Výsledková listina Borecký půlmaraton
12. 3. 2016

půlmaraton


# Příjmení Jméno Klub st. č.Kategorie# v kat.Skupina 2#2Oficiální časZtráta
1. Mrázek JanSalomon#158#MMuži A1.01:13:06Detail
2. Miler JiříAC Mladá Boleslav#279#MMuži B1.01:13:51+00:00:45Detail
3. Veber JosefLK Tatran Chodov#197#MMuži B2.01:14:55+00:01:49Detail
4. Nováček TomášAtletic Třebíč#170#MMuži A2.01:19:08+00:06:02Detail
5. Švadlenka JanAC Mladá Boleslav#218#MMuži A3.01:22:21+00:09:15Detail
6. Kvarta SlavomírPostřižín#126#MMuži A4.01:22:42+00:09:36Detail
7. Reichl JanMK Kladno#300#MMuži B3.01:22:51+00:09:45Detail
8. Koravský RomanEleven Run Team#93#MMuži B4.01:22:55+00:09:49Detail
9. Šonský DominikHleďsebe#271#MMuži A5.01:23:07+00:10:01Detail
10. Hatina PetrCítov#60#MMuži A6.01:24:03+00:10:57Detail
11. Mahel TadeášTřebíč#1#MMuži A7.01:25:20+00:12:14Detail
12. Feix IvoTeplice#237#MMuži B5.01:25:36+00:12:30Detail
13. Dražan JaroslavTT Příbram#373#MMuži A8.01:26:41+00:13:35Detail
14. Bufka ZdeněkAC Česká Lípa#267#MMuži C1.01:27:10+00:14:04Detail
15. Kárník JanPraha#209#MMuži A9.01:27:44+00:14:38Detail
16. Krohlák MilanMšeno#221#MMuži A10.01:27:46+00:14:40Detail
17. Schade SilvioBautzen#120#MMuži B6.01:28:02+00:14:56Detail
18. Vaněk PavelPraha#307#MMuži C2.01:28:06+00:15:00Detail
19. Kauler MartinTJ Sokol Mšeno#124#MMuži B7.01:28:13+00:15:07Detail
20. Kudrna DavidTJ Slavoj Čáslav#350#MMuži A11.01:28:17+00:15:11Detail
21. Calaj JurajJZD Mníšek#390#MMuži A12.01:29:08+00:16:02Detail
22. Steiner JiříKP BKÚ Mělník#168#MMuži A13.01:29:21+00:16:15Detail
23. Gladiš DavidSvětběhu.cz#377#MMuži B8.01:29:43+00:16:37Detail
24. Hoffman StanislavPila#64#MMuži B9.01:29:47+00:16:41Detail
25. Karabinoš TomášHisport#229#MMuži A14.01:29:48+00:16:42Detail
26. Mráz VáclavRun the World#361#MMuži A15.01:29:50+00:16:44Detail
27. Vaněk JanA-Fitness#367#MMuži A16.01:29:50+00:16:44Detail
28. Doubek PetrPardubice#274#MMuži A17.01:30:44+00:17:38Detail
29. Lisec TomášCK Terezín#376#MMuži A18.01:30:57+00:17:51Detail
30. Petr MilošBK Česká Proseč#263#MMuži B10.01:31:11+00:18:05Detail
31. Šmíd JiříTJ Neratovice#191#MMuži A19.01:31:15+00:18:09Detail
32. Havlík DavidPraha#301#MMuži B11.01:31:37+00:18:31Detail
33. Maryška MilošŽižkovský tygři#287#MMuži A20.01:32:09+00:19:03Detail
34. Bureš JanCK Slavoj Terezín#353#MMuži A21.01:32:10+00:19:04Detail
35. Andrle JakubKostelec nad Č.lesy#36#MMuži A22.01:32:38+00:19:32Detail
36. Jirmus PavelSokol Ovčáry#199#MMuži D1.01:33:11+00:20:05Detail
37. Kozák MiloslavSKP Nymburk#75#MMuži C3.01:33:17+00:20:11Detail
38. Švanda PetrMK Kladno#31#MMuži B12.01:33:20+00:20:14Detail
39. Kůrka LiborVK Louny#385#MMuži B13.01:33:30+00:20:24Detail
40. Král VítězslavRysy Praha#299#MMuži B14.01:33:48+00:20:42Detail
41. Fajgl LubošCítov#52#MMuži B15.01:34:06+00:21:00Detail
42. Mašek JiříRungo.cz#116#MMuži C4.01:34:08+00:21:02Detail
43. Svárovský DavidHK Mladá Boleslav#161#MMuži A23.01:34:47+00:21:41Detail
44. Patera MiroslavBK Louny#387#MMuži C5.01:34:56+00:21:50Detail
45. Prchal DavidNelahozeves#152#MMuži A24.01:35:00+00:21:54Detail
46. Mihál FilipDolný Kubín#252#MMuži A25.01:35:04+00:21:58Detail
47. Ullrich MartinMilovice#149#MMuži A26.01:35:09+00:22:03Detail
48. Lambert MilošBříství#204#MMuži B16.01:35:18+00:22:12Detail
49. Pohůnek PetrUSK PROVOD Ústí n.Lab.#32#MMuži B17.01:35:36+00:22:30Detail
50. Steffl VítDerfl kola#343#MMuži A27.01:35:39+00:22:33Detail
51. Miler JaroslavSlackers#92#MMuži A28.01:35:44+00:22:38Detail
52. Gleta JakubBohemia Industry#108#MMuži A29.01:35:45+00:22:39Detail
53. Severýn OttoLiberec#313#MMuži B18.01:35:53+00:22:47Detail
54. Sláma OndřejBohemie Nový Bor#243#MMuži B19.01:36:19+00:23:13Detail
55. Vaněk PavelLety#169#MMuži A30.01:36:33+00:23:27Detail
56. Dlouhý VladimírDlouháni Roudnice#201#MMuži C6.01:36:47+00:23:41Detail
57. Mraček JanTechnika Praha#255#MMuži C7.01:36:55+00:23:49Detail
58. Ginzel PetrCyklo vape#76#MMuži B20.01:37:00+00:23:54Detail
59. Ešler DanielMB Sauny Mladá Boleslav#4#MMuži A31.01:37:23+00:24:17Detail
60. Bém TomášSmržovka#277#MMuži B21.01:37:25+00:24:19Detail
61. Otta RomanRAIDLIGHT CZ/SK#322#MMuži C8.01:37:29+00:24:23Detail
62. Urbanec VítEZL#303#MMuži B22.01:37:31+00:24:25Detail
63. Fibichr Štěpán#375#MMuži A32.01:37:44+00:24:38Detail
64. Svoboda PetrSK MAXTRI Liberec#135#MMuži C9.01:37:47+00:24:41Detail
65. Mach PavelMK Kladno#39#MMuži C10.01:37:52+00:24:46Detail
66. Krejzar PavelZáběhlice#55#MMuži B23.01:38:06+00:25:00Detail
67. Sedláček LubošLK Mělník#346#MMuži A33.01:38:10+00:25:04Detail
68. Ungerman AntonínBergim#359#MMuži A34.01:38:13+00:25:07Detail
69. Racek TomášTRI4LIFE#356#MMuži A35.01:38:22+00:25:16Detail
70. Trhoň JanSHM klub Neratovice#153#MMuži A36.01:39:17+00:26:11Detail
71. Frič PavelChecomacoco#242#MMuži D2.01:39:28+00:26:22Detail
72. Urbanec TomášJZD Mníšek#391#MMuži A37.01:39:41+00:26:35Detail
73. Nesvadba VladimírSK Dolní Chabry#317#MMuži A38.01:39:59+00:26:53Detail
74. Svoboda MilanBěžecká škola M.Škorpila#187#MMuži A39.01:39:59+00:26:53Detail
75. Šebesta VáclavRousovice#121#MMuži A40.01:40:04+00:26:58Detail
76. Hnízdil StanislavCK Záluží#125#MMuži B24.01:40:05+00:26:59Detail
77. Kubín MartinLoko Trutnov#74#MMuži B25.01:40:22+00:27:16Detail
78. Klust RobertIronTime#111#MMuži B26.01:40:25+00:27:19Detail
79. Šustr MarekHovada z hor#250#MMuži A41.01:40:30+00:27:24Detail
80. Pína JaroslavAB Řež#130#MMuži C11.01:40:34+00:27:28Detail
81. Krátký MartinPraha 4-Kamýk#193#MMuži A42.01:40:42+00:27:36Detail
82. Junková KristýnaPlzeňští běžci#302#FŽeny B1.01:40:46+00:27:40Detail
83. Lukeš MartinEleven Run Team#40#MMuži B27.01:40:51+00:27:45Detail
84. Pröller MiroslavČeská Lípa#189#MMuži B28.01:40:58+00:27:52Detail
85. Novák Vojtěch#382#MMuži A43.01:41:01+00:27:55Detail
86. Dolejš MartinMělník#88#MMuži A44.01:41:04+00:27:58Detail
87. Hyhlík JakubRychlá rota#198#MMuži A45.01:41:30+00:28:24Detail
88. Jiřičková MarieCraft team Jablonec n.Nis.#294#FŽeny A1.01:41:33+00:28:27Detail
89. Vykoukal JaroslavSK MAXTRI Liberec#132#MMuži C12.01:41:41+00:28:35Detail
90. Bernard VladimírIronTime#165#MMuži B29.01:41:51+00:28:45Detail
91. Mikeš FilipCK Vinohradské šlapky#270#MMuži A46.01:41:57+00:28:51Detail
92. Zajíček JiříLK Mělník#309#MMuži A47.01:42:00+00:28:54Detail
93. Štikar JosefMilovice#157#MMuži C13.01:42:00+00:28:54Detail
94. Svátek LubomírPraha#286#MMuži C14.01:42:01+00:28:55Detail
95. Melichar DanielHO Holešovice#315#MMuži B30.01:42:08+00:29:02Detail
96. Kučera MartinKolín#238#MMuži A48.01:42:08+00:29:02Detail
97. Bílek OndřejPraha#102#MMuži A49.01:42:50+00:29:44Detail
98. Kostomlatská Jana#358#FŽeny A2.01:42:57+00:29:51Detail
99. Souhrada PavelKVK Klíč#374#MMuži A50.01:43:14+00:30:08Detail
100. Hingar MilošAussig Runners#259#MMuži B31.01:43:23+00:30:17Detail
101. Procházka MatoušPraha#330#MJunioři1.01:43:30+00:30:24Detail
102. Štefan RadimRun the World#183#MMuži B32.01:43:30+00:30:24Detail
103. Šindlerová JanaiThinkBeer#30#FŽeny C1.01:43:31+00:30:25Detail
104. Frey EduardKČT TOM Kralupy n.Vlt.#214#MMuži C15.01:43:45+00:30:39Detail
105. Staňkovič OndřejMladá Boleslav#224#MMuži A51.01:44:22+00:31:16Detail
106. Nevečeřalová IvaSK Vlk#308#FŽeny B2.01:44:37+00:31:31Detail
107. Jeřábková KristýnaTRAILPOINT#281#FŽeny B3.01:44:37+00:31:31Detail
108. Čapka RadimPardubice#220#MMuži B33.01:44:43+00:31:37Detail
109. Trochta PavelKlub na hřišti Velký Borek#8#MMuži B34.01:44:53+00:31:47Detail
110. Hons PavelMK Kladno#56#MMuži B35.01:44:57+00:31:51Detail
111. Šebelka ZdeněkHonitka.cz#325#MMuži B36.01:45:07+00:32:01Detail
112. Bartoš MiroslavBK Louny#386#MMuži D3.01:45:08+00:32:02Detail
113. Chudožilov MichalEli Laser Team#27#MMuži A52.01:45:08+00:32:02Detail
114. Marek VojtěchEtnetera Etdorfin#16#MMuži A53.01:45:10+00:32:04Detail
115. Hannich Jakubvttip.cz#194#MMuži A54.01:45:12+00:32:06Detail
116. Francová BlankaČS Ski Team#269#FŽeny B4.01:45:23+00:32:17Detail
117. Štreba JaroslavLibovice#110#MMuži B37.01:45:26+00:32:20Detail
118. Němeček JanAC Katusice#233#MMuži A55.01:45:30+00:32:24Detail
119. Kalaš MartinPraha#61#MMuži A56.01:45:32+00:32:26Detail
120. Hrušovský LukášPraha#357#MMuži A57.01:45:53+00:32:47Detail
121. Kubeš PavelActum Flyers#213#MMuži B38.01:45:54+00:32:48Detail
122. Eyberger MilanBootcamps#247#MMuži A58.01:46:02+00:32:56Detail
123. Hegner FilipPUNK,PLEASURE a.PAIN!!!#312#MMuži A59.01:46:20+00:33:14Detail
124. Zelenda RadekKrásná Lípa#226#MMuži A60.01:46:21+00:33:15Detail
125. Hulínský RomanSpartan Gyn#112#MMuži B39.01:46:23+00:33:17Detail
126. Paluska LukášPříznivci běhu Stránka#51#MMuži A61.01:46:26+00:33:20Detail
127. Brzobohatý MiroslavTJ Byšice#192#MMuži C16.01:46:27+00:33:21Detail
128. Drahovzal Lukáš#345#MMuži A62.01:46:30+00:33:24Detail
129. Jakubczak KonradDebesciak#304#MMuži A63.01:46:34+00:33:28Detail
130. Lukáš RichardVSK Humanita Praha#63#MMuži A64.01:46:53+00:33:47Detail
131. Doležalová AnežkaDolný Kubín#251#FŽeny A3.01:46:53+00:33:47Detail
132. Dubovský Luboš#363#MMuži A65.01:46:55+00:33:49Detail
133. Jelšina MilanSokol Cítov#104#MMuži B40.01:47:04+00:33:58Detail
134. Nováková Magda#381#FŽeny B5.01:47:15+00:34:09Detail
135. Rejdová KateřinaMUVKO - kruhové tréninky#355#FŽeny A4.01:47:42+00:34:36Detail
136. Tlustý TomášPodlešín#261#MMuži A66.01:47:46+00:34:40Detail
137. Hlaváč Jiří#383#MMuži A67.01:48:05+00:34:59Detail
138. Vošlajer ZdeněkPerun Sitné#62#MMuži B41.01:48:08+00:35:02Detail
139. Hanslian MartinPerun Sitné#266#MMuži B42.01:48:08+00:35:02Detail
140. Kratochvíl MartinBěžci Slaný#362#MMuži A68.01:48:11+00:35:05Detail
141. Štochlová EliškaLiberec#217#FŽeny A5.01:48:19+00:35:13Detail
142. Kadeřábek JiříRevolution Movement#166#MMuži A69.01:48:41+00:35:35Detail
143. Moudřík PetrMělník#335#MMuži B43.01:49:08+00:36:02Detail
144. Šlapák MichalPraha#246#MMuži C17.01:49:12+00:36:06Detail
145. Svoboda MilanMilovice#44#MMuži A70.01:49:20+00:36:14Detail
146. Odnoha DavidKosmorunners#298#MMuži B44.01:49:37+00:36:31Detail
147. Kačer CtiborRun the World#21#MMuži A71.01:49:42+00:36:36Detail
148. Vlasák KarelMělník#241#MMuži A72.01:49:56+00:36:50Detail
149. Tomek MartinIronTime#310#MMuži B45.01:50:06+00:37:00Detail
150. Vostrý MiroslavMK Kladno#329#MMuži A73.01:50:08+00:37:02Detail
151. Vodičková DanaMilovice#49#FŽeny A6.01:50:09+00:37:03Detail
152. Gracová KateřinaN/A#278#FŽeny A7.01:50:10+00:37:04Detail
153. Gášek LadislavDebrno#143#MMuži A74.01:50:15+00:37:09Detail
154. Vošahlík MartinRadějovice#290#MMuži A75.01:50:21+00:37:15Detail
155. Lapčíková EliškaPraha#208#FŽeny A8.01:50:32+00:37:26Detail
156. Jirků PetraPUNK,PLEASURE a.PAIN!!!#311#FŽeny A9.01:50:36+00:37:30Detail
157. Zapletal Matěj#369#MMuži B46.01:50:45+00:37:39Detail
158. Dlouhá ZuzanaDlouháni Roudnice#202#FŽeny A10.01:50:55+00:37:49Detail
159. Volejník MartinKV Klíč#333#MMuži B47.01:50:58+00:37:52Detail
160. Vabroušek PavelMělník#348#MMuži B48.01:51:00+00:37:54Detail
161. Prchal PavelMělník#188#MMuži B49.01:51:05+00:37:59Detail
162. Dvořák AlešHovnariatans#85#MMuži A76.01:51:11+00:38:05Detail
163. Prokeš MartinMělník#90#MMuži A77.01:51:11+00:38:05Detail
164. Diepolt JiříEmalondi#305#MMuži B50.01:51:12+00:38:06Detail
165. Pitelová BarboraBáječné ženy v běhu#232#FŽeny A11.01:51:12+00:38:06Detail
166. Novotný RadislavCírkev bratrská Praha 1#186#MMuži B51.01:51:32+00:38:26Detail
167. Svobodová MichaelaJablonec n.Nis.#174#FŽeny A12.01:51:33+00:38:27Detail
168. Filinger ZbyněkSK MAXTRI Liberec#134#MMuži C18.01:51:34+00:38:28Detail
169. Pajma PatrikJiskra Kojetice#365#MMuži A78.01:51:39+00:38:33Detail
170. Melichar VladimírLuigi Cocotti#81#MMuži A79.01:51:39+00:38:33Detail
171. Krupička FrantišekMělník#184#MMuži B52.01:51:50+00:38:44Detail
172. Kofrová MichaelaSvětběhu.cz#378#FŽeny A13.01:51:51+00:38:45Detail
173. Vašalovská PetraAtletic Třebíč#171#FŽeny A14.01:51:53+00:38:47Detail
174. Misler MichalHO Alpíci Milovice#185#MMuži B53.01:51:58+00:38:52Detail
175. Krátká LuciePraha#223#FŽeny B6.01:52:00+00:38:54Detail
176. Kolář FrantišekRysy Praha#360#MMuži A80.01:52:03+00:38:57Detail
177. Karhan ZdeněkGladiator Training#366#MJunioři2.01:52:18+00:39:12Detail
178. Šromovský VojtěchActum Flyers#196#MMuži A81.01:52:21+00:39:15Detail
179. Ardelyan Nina#379#FŽeny A15.01:52:33+00:39:27Detail
180. Srna RobertPraha#107#MMuži B54.01:52:33+00:39:27Detail
181. Ježek VojtěchRoztoky#128#MMuži C19.01:52:33+00:39:27Detail
182. Beneš MarekSlackers#91#MMuži A82.01:52:38+00:39:32Detail
183. Dočekal JanMělník#200#MMuži A83.01:52:38+00:39:32Detail
184. Kleisl JiříPraha#100#MMuži A84.01:52:47+00:39:41Detail
185. Václavíková HanaKonverzační výběh na Klíč#326#FŽeny C2.01:53:03+00:39:57Detail
186. Šmejkal MilanSK Slavia Velký Borek#175#MMuži C20.01:53:17+00:40:11Detail
187. Drhlík ZbyněkMilovice#50#MMuži A85.01:53:26+00:40:20Detail
188. Kramná BarbaraPraha#210#FŽeny A16.01:53:29+00:40:23Detail
189. Kříž JanPsáry#173#MMuži A86.01:53:32+00:40:26Detail
190. Chmelík PetrLuigi cocotti#349#MMuži B55.01:53:42+00:40:36Detail
191. Šesták JindřichKKK Praha#219#MMuži D4.01:53:44+00:40:38Detail
192. Hájek OndřejVelký Borek#80#MMuži A87.01:54:10+00:41:04Detail
193. Madliak AndrejPraha#2#MMuži C21.01:54:13+00:41:07Detail
194. Rygál LiborSK MAXTRI Liberec#133#MMuži C22.01:54:19+00:41:13Detail
195. Hanek PetrSK Slavia Velký Borek#268#MMuži B56.01:54:28+00:41:22Detail
196. Němec ArnoštKolín#118#MMuži B57.01:55:00+00:41:54Detail
197. Bláha MartinLk Mělník#12#MMuži B58.01:55:09+00:42:03Detail
198. Suchánková KateřinaOsnice#328#FŽeny B7.01:55:16+00:42:10Detail
199. Choutka MarekBruno Team#23#MMuži B59.01:55:17+00:42:11Detail
200. Navrátil JiříBříství#96#MMuži A88.01:55:32+00:42:26Detail
201. Vápeník PetrActum Flyers#167#MMuži A89.01:55:40+00:42:34Detail
202. Čermák ZdeněkLhotka#324#MMuži B60.01:55:50+00:42:44Detail
203. Bulíř RadoslavČeský Brod#70#MMuži B61.01:55:51+00:42:45Detail
204. Šenkyřík BorisŽižkohrady runners#316#MMuži A90.01:55:56+00:42:50Detail
205. Čejka MartinNeratovice#248#MMuži C23.01:56:04+00:42:58Detail
206. Knýřová JitkaSK MAXTRI Liberec#291#FŽeny C3.01:56:06+00:43:00Detail
207. Žára JanTJ Sokol Řepín#212#MMuži A91.01:56:09+00:43:03Detail
208. Michal JosefMlazice#162#MMuži B62.01:56:11+00:43:05Detail
209. Vlach MiroslavCK Záluží#211#MMuži B63.01:56:19+00:43:13Detail
210. Sitařová KateřinaDGP#339#FŽeny B8.01:56:29+00:43:23Detail
211. Strnadová LucieZelení baroni#123#FŽeny A17.01:56:29+00:43:23Detail
212. Janda JiříMilovické míle#117#MMuži B64.01:56:48+00:43:42Detail
213. Barnetová KamilaÚštěk#122#FŽeny B9.01:56:58+00:43:52Detail
214. Filip MartinGysako#288#MMuži B65.01:57:01+00:43:55Detail
215. Nový KarelLuigi Cocotti#295#MMuži A92.canicross1.01:57:07+00:44:01Detail
216. Šíma ZdeněkSlivenec#190#MMuži C24.01:57:07+00:44:01Detail
217. Frýdl Michal#344#MMuži A93.01:57:17+00:44:11Detail
218. Borovan AlešPraha#306#MMuži B66.01:57:22+00:44:16Detail
219. Němec MarianPraha#136#MMuži B67.01:57:27+00:44:21Detail
220. Breburdová HanaMK Kladno#11#FŽeny D1.01:57:31+00:44:25Detail
221. Šťastná RadkaČeská Lípa#257#FŽeny B10.01:57:36+00:44:30Detail
222. Krausová LucieBáječné ženy v běhu#57#FŽeny A18.01:57:38+00:44:32Detail
223. Furman AlexandrBrandýs n.Lab.#115#MMuži A94.01:57:49+00:44:43Detail
224. Mikula MiroslavPraha#235#MMuži B68.01:57:55+00:44:49Detail
225. Jon JanTuchlovice#273#MMuži B69.01:58:03+00:44:57Detail
226. Huml VladimírCK Záluží#227#MMuži B70.01:58:05+00:44:59Detail
227. Hanousková VeronikaSVVAT#338#FŽeny A19.01:58:33+00:45:27Detail
228. Kumžáková KarolínaDGP#327#FŽeny A20.01:58:49+00:45:43Detail
229. Mrázik MartinSkuhrov#17#MMuži A95.canicross2.01:59:17+00:46:11Detail
230. Bečanová SoňaMělník#29#FŽeny C4.01:59:35+00:46:29Detail
231. Nesvadba MichalLiga Výjimečných-Růžovky#5#MMuži A96.02:00:10+00:47:04Detail
232. Stránský JiříCvikov#160#MMuži C25.02:00:19+00:47:13Detail
233. Kyndlová KláraAlset Racing Team#94#FŽeny A21.02:00:22+00:47:16Detail
234. Černý RadekPardubice#222#MMuži A97.02:00:31+00:47:25Detail
235. Nowak DanielPraha#256#MMuži A98.02:00:40+00:47:34Detail
236. Hlinková WlastaRysy Praha#293#FŽeny C5.02:00:52+00:47:46Detail
237. Bajo AndrejSK Quentin na Okoř!#71#MMuži A99.canicross3.02:00:55+00:47:49Detail
238. Zelenka MartinRun the World#79#MMuži B71.02:01:07+00:48:01Detail
239. Seidl JanŽatecké Helmbrechtnice#236#MMuži A100.02:01:19+00:48:13Detail
240. Tomečková AlenaPraha#156#FŽeny B11.02:01:20+00:48:14Detail
241. Sedláčková MartinaNEXT LEVEL#67#FŽeny B12.02:01:35+00:48:29Detail
242. Tichý JanDolní Beřkovice#53#MMuži B72.canicross4.02:01:47+00:48:41Detail
243. Kučera PavelCK Pedál#319#MMuži C26.02:01:53+00:48:47Detail
244. Med Václav#364#MMuži C27.02:01:54+00:48:48Detail
245. Brožík JanPraha#314#MMuži B73.02:02:06+00:49:00Detail
246. Ščudlová PavlaPraha#323#FŽeny A22.02:02:13+00:49:07Detail
247. Kubeš VáclavPraha#151#MMuži A101.02:02:25+00:49:19Detail
248. Dostál PavelHradec Králové#289#MMuži B74.02:02:38+00:49:32Detail
249. Rakyta PavelRun the World#66#MMuži A102.02:02:41+00:49:35Detail
250. Hanč MiloslavSlavia Jelenice#231#MMuži C28.02:02:46+00:49:40Detail
251. Pěknicová JanaMexická vlna#86#FŽeny A23.02:02:48+00:49:42Detail
252. Šťastná ZuzanaChrastava#245#FŽeny B13.02:02:48+00:49:42Detail
253. Myslivec RadekRM#131#MMuži A103.02:03:03+00:49:57Detail
254. Sommerschuh AlbínC.B.A.C Varnsdorf#127#MMuži C29.02:03:18+00:50:12Detail
255. Stanislav MartinLuigi Cocotti#331#MMuži B75.02:03:23+00:50:17Detail
256. Hulín-Mihalec JindřichPraha#87#MMuži A104.02:03:29+00:50:23Detail
257. Šebesta PetrSK Slavia Velký Borek#347#MMuži B76.02:04:16+00:51:10Detail
258. Dolejš JanTJ Sokol Unhošť#318#MMuži D5.02:04:26+00:51:20Detail
259. Shýbalová VandaSexy Guru#371#FŽeny B14.02:05:09+00:52:03Detail
260. Jelínková ErikaBáječné ženy v běhu#33#FŽeny B15.02:05:19+00:52:13Detail
261. Chudožilova MarkétaEli Laser Team#28#FŽeny A24.02:05:25+00:52:19Detail
262. Podmelová VilmaAC Moravská Slavia Brno#140#FŽeny C6.02:05:31+00:52:25Detail
263. Podzemský JanCK Záluží#145#MMuži A105.02:05:42+00:52:36Detail
264. Doubek Brennerová LenkaZelený pruh#275#FŽeny A25.canicross5.02:06:15+00:53:09Detail
265. Paříková SoňaBáječné ženy v běhu#230#FŽeny B16.02:06:17+00:53:11Detail
266. Flek Michal#368#MMuži B77.02:06:32+00:53:26Detail
267. Rektor JindřichEnny Team#22#MMuži B78.02:06:43+00:53:37Detail
268. Matějková JanaBáječné ženy v běhu#103#FŽeny A26.02:06:50+00:53:44Detail
269. Šebestová PetraMělník#206#FJuniorky1.02:06:54+00:53:48Detail
270. Rafčuková KateřinaSportovní spolek P#354#FŽeny A27.02:06:54+00:53:48Detail
271. Nesměráková OlgaPraha#207#FŽeny C7.02:07:00+00:53:54Detail
272. Haunerová BarboraSlaný#82#FŽeny A28.02:07:15+00:54:09Detail
273. Kůna JanMělník#337#MMuži C30.02:07:17+00:54:11Detail
274. Páv JiříMilovice#138#MMuži B79.02:07:21+00:54:15Detail
275. Klicpera JakubLK Mělník#240#MMuži B80.02:07:28+00:54:22Detail
276. Procházka KamilKlub ledních medvědů#99#MMuži C31.02:07:34+00:54:28Detail
277. Malý OndřejPraha#37#MMuži A106.02:07:35+00:54:29Detail
278. Mudra RudolfPila#68#MMuži B81.02:07:56+00:54:50Detail
279. Tobišková VeronikaJumping Lučany n.Nis.#297#FŽeny B17.02:07:57+00:54:51Detail
280. Kocík VojtěchPraha#234#MMuži A107.02:08:01+00:54:55Detail
281. Trochtová DenisaVelký Borek#77#FŽeny B18.02:08:03+00:54:57Detail
282. Klimeš AlexanderRun the World#265#MMuži B82.02:08:05+00:54:59Detail
283. Čejková KláraČernuc#155#FŽeny A29.02:08:08+00:55:02Detail
284. Klein PetrČeský Brod#97#MMuži A108.02:08:32+00:55:26Detail
285. Tůmová JitkaBáječné ženy v běhu#47#FŽeny B19.canicross6.02:08:49+00:55:43Detail
286. Fiřtová SimonaPraha#38#FŽeny A30.02:08:59+00:55:53Detail
287. Hlava PavelLibiš#370#MMuži B83.02:09:00+00:55:54Detail
288. Jebavý MarekMilovice#137#MMuži A109.02:09:53+00:56:47Detail
289. Havlůjová Marcela#388#FŽeny B20.02:10:10+00:57:04Detail
290. Černý JindřichRMF Baron#144#MMuži A110.02:10:14+00:57:08Detail
291. Hanáková Radka#384#FŽeny A31.02:10:22+00:57:16Detail
292. Najbrtová SoňaNymburk#25#FŽeny A32.02:10:50+00:57:44Detail
293. Pokorná LuciePraha#26#FŽeny A33.02:10:51+00:57:45Detail
294. Stránský MichalOK Jiskra Nový Bor#159#MMuži A111.02:10:58+00:57:52Detail
295. Svobodová DitaPraha#14#FŽeny A34.02:11:45+00:58:39Detail
296. Klíma JanČeské Budějovice#228#MMuži A112.02:11:51+00:58:45Detail
297. Rampas Lukáš#392#MMuži A113.02:12:03+00:58:57Detail
298. Endler VítJelenice#272#MMuži B84.02:12:06+00:59:00Detail
299. Valda PetrLuigi Cocotti#332#MMuži B85.02:12:29+00:59:23Detail
300. Rochelt JörgBautzen#119#MMuži C32.02:12:30+00:59:24Detail
301. Bělský TomášHrdlořezy#389#MMuži B86.02:12:37+00:59:31Detail
302. Nesládek MartinSK Slavia Velký Borek#342#MMuži B87.02:13:02+00:59:56Detail
303. Žežulková AliceVelký Borek#78#FŽeny B21.02:13:29+01:00:23Detail
304. Dražanová JuditaKCP#372#FŽeny A35.02:14:15+01:01:09Detail
305. Nováková AnnaTeam Slovany#180#FŽeny A36.02:14:29+01:01:23Detail
306. Kmuníček AlešRozdělovští sršni#215#MMuži B88.02:15:01+01:01:55Detail
307. Novák JanLibiš#83#MMuži B89.02:15:09+01:02:03Detail
308. Žebráková TáňaKolín#260#FŽeny B22.02:15:56+01:02:50Detail
309. Zbuzková LenkaCK Záluží#146#FŽeny B23.02:16:06+01:03:00Detail
310. Marounková JaroslavaPDBC#129#FŽeny D2.02:16:44+01:03:38Detail
311. Roblíková MarkétaTankodrom Milovice#43#FŽeny B24.02:16:45+01:03:39Detail
312. Pávová VladimíraMilovice#139#FŽeny B25.02:16:46+01:03:40Detail
313. Kotyrova AlexandraPraha#114#FŽeny A37.02:17:22+01:04:16Detail
314. Kultová PetraČeské Budějovice#292#FŽeny A38.02:19:11+01:06:05Detail
315. Rak MatyášPraha#283#MMuži A114.02:20:07+01:07:01Detail
316. Rambousek MatějFreelive#341#MMuži A115.02:20:14+01:07:08Detail
317. Slámová MartaZákupy#244#FŽeny B26.02:20:20+01:07:14Detail
318. Kuda LukášLitoměřice#141#MMuži A116.02:20:20+01:07:14Detail
319. Hulínská RenátaSpartan Gyn#113#FŽeny C8.02:20:40+01:07:34Detail
320. Kuchová-Breburdová HanaAdilah#10#FŽeny A39.02:20:53+01:07:47Detail
321. Horyna ZdeněkJUDO Mělník#15#MMuži C33.02:21:52+01:08:46Detail
322. Sochůrek MartinTeam Slovany#181#MMuži A117.02:21:58+01:08:52Detail
323. Honzík MartinSkuhrov#19#MMuži B90.canicross7.02:22:11+01:09:05Detail
324. Novák VojtěchLibiš#84#MJunioři3.02:22:17+01:09:11Detail
325. Poncarová PavlínaCítov#109#FŽeny B27.02:25:48+01:12:42Detail
326. Stránská PetraRungo pro ženy#154#FŽeny C9.02:26:58+01:13:52Detail
327. Cila IvaKladno#148#FŽeny A40.02:27:14+01:14:08Detail
328. Hrodková MichaelaKoleč#147#FŽeny A41.02:27:14+01:14:08Detail
329. Kozlík OtakarRadioklub OK10MY Hostovice#42#MMuži C34.02:27:50+01:14:44Detail
330. Pekárová BlankaBáječné ženy v běhu#46#FŽeny B28.02:28:55+01:15:49Detail
331. Hyža MiroslavOdolena Voda#254#MMuži A118.02:30:11+01:17:05Detail
332. Škrabálek MartinNePK#334#MMuži B91.02:32:17+01:19:11Detail
333. Žitníková JiřinaTJ Doksy#3#FŽeny A42.02:34:15+01:21:09Detail
334. Kerner JiříTK Horal#258#MMuži B92.02:36:08+01:23:02Detail
335. Šulc JanTuchoměřice#239#MMuži A119.02:38:46+01:25:40Detail
336. Večlová AlexandraKČT Mělník#34#FŽeny D3.02:40:24+01:27:18Detail
337. Smolčák Aleš#380#MMuži A120.02:49:47+01:36:41Detail
338. Hozáková KateřinaMělník-Chloumek#142#FŽeny C10.02:54:31+01:41:25Detail
DNF Fiedler KarelVelký Borek#6#MMuži BDNF Detail
DNF Marková LenkaSušice#35#FŽeny ADNF Detail
DNF Minařík VladimírPraha#65#MMuži CDNF Detail
DNF Kolařík JosefPraha#69#MMuži BDNF Detail
DNF Pekárková ŠárkaKarlštejn#89#FŽeny ADNF Detail
DNF Kujan RenéBehani.Sport.cz#105#MMuži BDNF Detail
DNF Kurc MartinHasiči Kly#150#MMuži BDNF Detail
DNF Pivoňka MichalMělník#163#MMuži ADNF Detail
DNF Matušů PetrPraha#164#MMuži ADNF Detail
DNF Kváčová StanislavaBrná Gang#253#FŽeny BDNF Detail
DNF Kocík VáclavPraha#262#MMuži ADNF Detail
irontime - irontime.cz | Našli jste nesrovnalost? Kontaktujte nás info@irontime.cz