Oficiální Výsledková listina MTB XI. Memoriál Fanyho Stelzera 2016
25. 6. 2016

72 km

#Příjmení Jméno Klub st. č.Kategorie# v kat.Oficiální časZtráta
1.FabišovskýLadislavOstrov#185#M1A1.03:06:40.00Detail
2.JežekPetrHnízdil Team#48#M1A2.03:12:22.00+00:05:42.00Detail
3.WolfJanRegal Bike#131#M1A3.03:18:10.00+00:11:30.00Detail
4.NestlerJosefKl Sport Most#79#M3A1.03:25:23.00+00:18:43.00Detail
5.JeřábekVojtěchTJ Lokomotiva Teplice#47#M1A4.03:32:50.00+00:26:10.00Detail
6.PřibilTomášLitvínov#162#M2A1.03:33:19.00+00:26:39.00Detail
7.RosypalLadislavMMB Třebenice#171#M2A2.03:35:50.00+00:29:10.00Detail
8.BartošJanTeplice#180#M2A3.03:37:58.00+00:31:18.00Detail
9.PřibylJardaKadaň#192#M2A4.03:39:11.00+00:32:31.00Detail
10.PecánekJiříJenčice#170#M2A5.03:39:35.00+00:32:55.00Detail
11.NestlerLukáš#155#M1A5.03:39:48.00+00:33:08.00Detail
12.DuchekJiříKlíny#174#M2A6.03:46:44.00+00:40:04.00Detail
13.MartinekJaromirR2#70#M2A7.03:48:57.00+00:42:17.00Detail
14.RodaničPavelLitvínov 8#92#M1A6.03:50:34.00+00:43:54.00Detail
15.VeselkaMiroslavMost#146#M2A8.03:53:17.00+00:46:37.00Detail
16.HrubýJaroslavMost#147#M3A2.03:53:17.00+00:46:37.00Detail
17.PelčíkRomanKl sport Most#84#M2A9.03:55:48.00+00:49:08.00Detail
18.KrálDavidMladé Gardy#177#M2A10.04:08:51.00+01:02:11.00Detail
19.HronJirkaRegal Bike Teplice#39#M1A7.04:09:28.00+01:02:48.00Detail
20.HolanJiříSYMBIO + CANNONDALE#35#M1A8.04:12:18.00+01:05:38.00Detail
21.HronZdeněkRegal Bike Teplice#40#M3A3.04:13:41.00+01:07:01.00Detail
22.KřížPetrTeplice#145#M1A9.04:14:00.00+01:07:20.00Detail
23.LeitermannDavidTeplice#67#M2A11.04:14:08.00+01:07:28.00Detail
24.ŠindelářJiříMost#175#M1A10.04:14:17.00+01:07:37.00Detail
25.ŠestákJanTeplice#160#M1A11.04:18:23.00+01:11:43.00Detail
26.PodzimekMichalSkialpNadHrobem.cz#87#M1A12.04:20:08.00+01:13:28.00Detail
27.PodzimekSlávekDuchcov#88#M1A13.04:21:37.00+01:14:57.00Detail
28.NovákJindřichoriginalky.cz#80#M3A4.04:26:36.00+01:19:56.00Detail
29.VojtekPetr#148#M3A5.04:28:29.00+01:21:49.00Detail
30.ErlerAleš#23#M1A14.04:28:29.00+01:21:49.00Detail
31.FeixIvoteplice#24#M2A12.04:33:47.00+01:27:07.00Detail
32.BradáčJanHrob#12#M2A13.04:34:39.00+01:27:59.00Detail
33.ŠaffekBohumírPipini#106#M1A15.04:41:03.00+01:34:23.00Detail
34.ŠporaPetr#157#M3A6.04:41:44.00+01:35:04.00Detail
35.KrumlovskýPetrMost#176#M2A14.04:41:50.00+01:35:10.00Detail
36.LázničkaFrantišek#152#M3A7.04:46:18.00+01:39:38.00Detail
37.SlukaMilanTeplice#97#M3A8.04:46:41.00+01:40:01.00Detail
38.GartnerováJitkaKološrotky#29#Z1A1.04:47:29.00+01:40:49.00Detail
39.RennerHans#197#M3A9.04:47:40.00+01:41:00.00Detail
40.DoksanskýJiříBílina#18#M2A15.04:51:57.00+01:45:17.00Detail
41.MatúšMarianBaník Osek#76#M2A16.04:52:25.00+01:45:45.00Detail
42.ZemanPetrDubí#133#M2A17.04:52:42.00+01:46:02.00Detail
43.PokornýPetrKoloshop Team Teplice#89#M3A10.04:57:48.00+01:51:08.00Detail
44.HavlíčekMartinCheb#166#M2A18.05:09:49.00+02:03:09.00Detail
45.DoležalJiříOsek#19#M3A11.05:17:03.00+02:10:23.00Detail
46.NosekViktorZlončice#169#M1A16.05:32:01.00+02:25:21.00Detail
47.BartesVlastimilMost#4#M3A12.05:46:26.00+02:39:46.00Detail
DNFTruxMilošBike-Point Roudnice n/L#114#M2ADetail
irontime - irontime.cz | Našli jste nesrovnalost? Kontaktujte nás info@irontime.cz | DNS = Did Not Start = Nestartoval/a | DNF = Did Not Finish = Nedokončil/a | DQ, DSQ = Disqualified = Diskvalifikace