Oficiální Výsledková listina MTB XI. Memoriál Fanyho Stelzera 2016
25. 6. 2016

72 km

MužiŽeny
# Příjmení Jméno Klub st. č.Kategorie# v kat.Oficiální časZtráta
1. Fabišovský LadislavOstrov#185#M1A1.03:06:39.59Detail
2. Ježek PetrHnízdil Team#48#M1A2.03:12:22.03+00:05:42.43Detail
3. Wolf JanRegal Bike#131#M1A3.03:18:09.67+00:11:30.07Detail
4. Nestler JosefKl Sport Most#79#M3A1.03:25:22.86+00:18:43.26Detail
5. Jeřábek VojtěchTJ Lokomotiva Teplice#47#M1A4.03:32:49.99+00:26:10.39Detail
6. Přibil TomášLitvínov#162#M2A1.03:33:18.77+00:26:39.17Detail
7. Rosypal LadislavMMB Třebenice#171#M2A2.03:35:49.29+00:29:09.69Detail
8. Bartoš JanTeplice#180#M2A3.03:37:57.56+00:31:17.96Detail
9. Přibyl JardaKadaň#192#M2A4.03:39:10.70+00:32:31.10Detail
10. Pecánek JiříJenčice#170#M2A5.03:39:34.64+00:32:55.04Detail
11. Nestler Lukáš#155#M1A5.03:39:47.83+00:33:08.23Detail
12. Duchek JiříKlíny#174#M2A6.03:46:44.04+00:40:04.44Detail
13. Martinek JaromirR2#70#M2A7.03:48:56.23+00:42:16.63Detail
14. Rodanič PavelLitvínov 8#92#M1A6.03:50:33.19+00:43:53.59Detail
15. Veselka MiroslavMost#146#M2A8.03:53:16.17+00:46:36.57Detail
16. Hrubý JaroslavMost#147#M3A2.03:53:16.32+00:46:36.72Detail
17. Pelčík RomanKl sport Most#84#M2A9.03:55:48.00+00:49:08.40Detail
18. Král DavidMladé Gardy#177#M2A10.04:08:50.26+01:02:10.66Detail
19. Hron JirkaRegal Bike Teplice#39#M1A7.04:09:27.18+01:02:47.58Detail
20. Holan JiříSYMBIO + CANNONDALE#35#M1A8.04:12:17.89+01:05:38.29Detail
21. Hron ZdeněkRegal Bike Teplice#40#M3A3.04:13:40.81+01:07:01.21Detail
22. Kříž PetrTeplice#145#M1A9.04:13:59.98+01:07:20.38Detail
23. Leitermann DavidTeplice#67#M2A11.04:14:07.59+01:07:27.99Detail
24. Šindelář JiříMost#175#M1A10.04:14:16.17+01:07:36.57Detail
25. Šesták JanTeplice#160#M1A11.04:18:22.76+01:11:43.16Detail
26. Podzimek MichalSkialpNadHrobem.cz#87#M1A12.04:20:08.08+01:13:28.48Detail
27. Podzimek SlávekDuchcov#88#M1A13.04:21:36.52+01:14:56.92Detail
28. Novák Jindřichoriginalky.cz#80#M3A4.04:26:35.53+01:19:55.93Detail
29. Vojtek Petr#148#M3A5.04:28:28.34+01:21:48.74Detail
30. Erler Aleš#23#M1A14.04:28:28.46+01:21:48.86Detail
31. Feix Ivoteplice#24#M2A12.04:33:46.55+01:27:06.95Detail
32. Bradáč JanHrob#12#M2A13.04:34:38.60+01:27:59.00Detail
33. Šaffek BohumírPipini#106#M1A15.04:41:02.64+01:34:23.04Detail
34. Špora Petr#157#M3A6.04:41:44.01+01:35:04.41Detail
35. Krumlovský PetrMost#176#M2A14.04:41:49.79+01:35:10.19Detail
36. Láznička František#152#M3A7.04:46:18.02+01:39:38.42Detail
37. Sluka MilanTeplice#97#M3A8.04:46:40.23+01:40:00.63Detail
38. Gartnerová JitkaKološrotky#29#Z1A1.04:47:29.02+01:40:49.42Detail
39. Renner Hans#197#M3A9.04:47:39.61+01:41:00.01Detail
40. Doksanský JiříBílina#18#M2A15.04:51:56.27+01:45:16.67Detail
41. Matúš MarianBaník Osek#76#M2A16.04:52:24.56+01:45:44.96Detail
42. Zeman PetrDubí#133#M2A17.04:52:41.78+01:46:02.18Detail
43. Pokorný PetrKoloshop Team Teplice#89#M3A10.04:57:48.09+01:51:08.49Detail
44. Havlíček MartinCheb#166#M2A18.05:09:48.43+02:03:08.83Detail
45. Doležal JiříOsek#19#M3A11.05:17:02.85+02:10:23.25Detail
46. Nosek ViktorZlončice#169#M1A16.05:32:00.92+02:25:21.32Detail
47. Bartes VlastimilMost#4#M3A12.05:46:25.40+02:39:45.80Detail
DNF Trux MilošBike-Point Roudnice n/L#114#M2ADNF Detail
irontime - irontime.cz | Našli jste nesrovnalost? Kontaktujte nás info@irontime.cz