Oficiální Výsledková listina MTB Maraton Chýnov 2014
7. 6. 2014

Maraton 47 km


# Příjmení Jméno Klub st. č.Kategorie# v kat.Oficiální časZtráta
1. Kníže DavidProdoli Racing Team#124#B muži 30-391.01:39:08.04Detail
2. Tomeček ZdeněkGS Cyklo Team Jistebnice#163#B muži 30-392.01:39:41.65+00:00:33.61Detail
3. Písař JanMoto Šikule - Citizen#60#A muži 19-291.01:40:19.71+00:01:11.67Detail
4. Rybařík IvanUgo Allivictus čistý sport#56#B muži 30-393.01:40:20.71+00:01:12.67Detail
5. Papež VítUgo Allivictus čistý sport#35#A muži 19-292.01:42:36.67+00:03:28.63Detail
6. Codl LukášCykloklub Chýnov#13#B muži 30-394.01:43:09.74+00:04:01.70Detail
7. Vlášek MichalApex Bike Tábor#144#A muži 19-293.01:43:20.73+00:04:12.69Detail
8. Soukup PetrGalaxy Cyklo Švec#93#C muži 40-491.01:43:35.50+00:04:27.46Detail
9. Nehonský ZdeněkČistý sport#153#B muži 30-395.01:43:54.31+00:04:46.27Detail
10. Lepič MartinMoto Šikule - Citizen CornyBig#121#C muži 40-492.01:44:00.14+00:04:52.10Detail
11. Brabec JiříCykloklub Chýnov#73#C muži 40-493.01:48:08.46+00:09:00.42Detail
12. Polák MartinGS Cyklo Jistebnice#115#C muži 40-494.01:48:41.45+00:09:33.41Detail
13. Cesnaková MilenaUgo Allivictus čistý sport#57#E ženy 19-351.01:48:45.43+00:09:37.39Detail
14. Hyšpler RobinGalaxy Cyklo Švec#104#A muži 19-294.01:48:46.45+00:09:38.41Detail
15. Šitner JaroslavUgo Allivictus čistý sport#97#A muži 19-295.01:48:47.00+00:09:38.96Detail
16. Staněk PavelApex Bike Tábor#157#B muži 30-396.01:48:52.91+00:09:44.87Detail
17. Šmejkal JiříKola BSP Planá nad Lužnicí#134#B muži 30-397.01:50:59.32+00:11:51.28Detail
18. Vopálenský MartinVelosport Valenta Scott team/Pe#37#B muži 30-398.01:52:11.73+00:13:03.69Detail
19. Benda JanSK Fit Tábor#10#B muži 30-399.01:53:06.66+00:13:58.62Detail
20. Koblic RadekČEZ Cykloteam Tábor#74#A muži 19-296.01:53:07.89+00:13:59.85Detail
21. Partl OndřejUniqa Jihlava#117#A muži 19-297.01:53:11.25+00:14:03.21Detail
22. Bartáček JaroslavCykloklub Chýnov#100#B muži 30-3910.01:54:06.11+00:14:58.07Detail
23. Mareš VojtěchBikeclinic Cannondale#79#B muži 30-3911.01:54:22.11+00:15:14.07Detail
24. Tichý DanielCykloklub Chýnov#9#A muži 19-298.01:55:02.33+00:15:54.29Detail
25. Rada MilanCykloklub Chýnov#11#A muži 19-299.01:55:02.79+00:15:54.75Detail
26. Plechata RadekSwietelsky MTB/Sezimovo Ústí#128#B muži 30-3912.01:55:05.24+00:15:57.20Detail
27. Kolář MichalAPEX - BIKE#38#B muži 30-3913.01:56:01.27+00:16:53.23Detail
28. Jehně VáclavKola BSP Planá nad Lužnicí#140#C muži 40-495.01:56:23.15+00:17:15.11Detail
29. Hynšt FrantišekGS Cykloteam Jistebnice#80#B muži 30-3914.01:56:23.46+00:17:15.42Detail
30. Procházka JindřichSvětlá nad Sázavou#31#B muži 30-3915.01:56:25.03+00:17:16.99Detail
31. Fišer OndřejCykloklub Chýnov#12#A muži 19-2910.01:56:26.34+00:17:18.30Detail
32. Karella MichalGalaxy Cyklo Švec#126#C muži 40-496.01:56:27.19+00:17:19.15Detail
33. Valenta MichalVelo Dvořák#82#A muži 19-2911.01:56:31.60+00:17:23.56Detail
34. Miňha PetrGS Cyklo Team Jistebnice#44#B muži 30-3916.01:57:10.49+00:18:02.45Detail
35. Capouch DavidGS Cyklo Team Jistebnice#46#A muži 19-2912.01:57:40.09+00:18:32.05Detail
36. Smrčka JanEurofoam Sport Team#54#B muži 30-3917.01:58:21.67+00:19:13.63Detail
37. Granát DavidRockmachine Cyklomax#30#C muži 40-497.01:58:31.38+00:19:23.34Detail
38. Recman JanTři stateční Tábor#21#B muži 30-3918.01:58:32.38+00:19:24.34Detail
39. Reitinger PetrBikespice Tábor#22#D muži 50plus1.01:58:33.09+00:19:25.05Detail
40. Eybert DanielCykloklub Chýnov#23#C muži 40-498.01:59:11.94+00:20:03.90Detail
41. Šitler PavelBSP Kola Planá#24#C muži 40-499.02:00:37.48+00:21:29.44Detail
42. Šmejkal MartinApex Bike Tábor#152#C muži 40-4910.02:01:15.32+00:22:07.28Detail
43. Skalík MarekBSP Planá nad Lužnicí#52#B muži 30-3919.02:01:16.32+00:22:08.28Detail
44. Doubek MilošUgo Allivictus čistý sport#146#B muži 30-3920.02:01:19.73+00:22:11.69Detail
45. Macháček StanislavCykloklub Chýnov#39#B muži 30-3921.02:01:19.88+00:22:11.84Detail
46. Kubácek FilipTři stateční Ústrašice#20#B muži 30-3922.02:01:25.26+00:22:17.22Detail
47. Partl JanJihlava#118#B muži 30-3923.02:01:35.96+00:22:27.92Detail
48. Jirsa MilošKamenice nad Lipou#149#A muži 19-2913.02:01:40.70+00:22:32.66Detail
49. Albrecht LubošRemerx - Merida Team Kolín#72#A muži 19-2914.02:03:19.77+00:24:11.73Detail
50. Bechyně PavelApex Bike Tábor#122#A muži 19-2915.02:04:17.75+00:25:09.71Detail
51. Knotek FrantišekRacing Týým Hlasivo#84#B muži 30-3924.02:04:31.57+00:25:23.53Detail
52. Bydín Jan-#169#B muži 30-3925.02:05:25.22+00:26:17.18Detail
53. Babáček MartinHovorčovice#86#B muži 30-3926.02:05:26.76+00:26:18.72Detail
54. Vácha PavelCykloklub Chýnov#76#B muži 30-3927.02:05:33.92+00:26:25.88Detail
55. Bubla LadislavLowellpro racing team Milevsko#47#D muži 50plus2.02:05:35.16+00:26:27.12Detail
56. Rybřík PavelGS Cykloteam Jistebnice#142#D muži 50plus3.02:06:12.07+00:27:04.03Detail
57. Valenta RichardVelo Sport Valenta Scott Team#94#D muži 50plus4.02:06:12.22+00:27:04.18Detail
58. Grym MartinNadějkov#106#C muži 40-4911.02:06:14.77+00:27:06.73Detail
59. Drtina MartinRadimovice u Želče#123#B muži 30-3928.02:06:33.74+00:27:25.70Detail
60. Stropnický OndraHroznějovice#58#A muži 19-2916.02:06:53.58+00:27:45.54Detail
61. Weber TomášHangover Team#165#B muži 30-3929.02:06:54.67+00:27:46.63Detail
62. Kratochvíl MartinCykloklub Chýnov#200#C muži 40-4912.02:07:03.10+00:27:55.06Detail
63. Chval PetrKotnov Team Tábor#75#D muži 50plus5.02:07:30.88+00:28:22.84Detail
64. Mauer JaromírVelo Dvořák#81#B muži 30-3930.02:07:46.69+00:28:38.65Detail
65. Blažek JanUniqa Jihlava#53#A muži 19-2917.02:07:50.39+00:28:42.35Detail
66. Havránek MartinSK Fit Tábor#5#C muži 40-4913.02:07:56.17+00:28:48.13Detail
67. Florián AntonínSK Fit Tábor#6#D muži 50plus6.02:08:11.81+00:29:03.77Detail
68. Laszák VladimířKotnov#78#D muži 50plus7.02:08:12.68+00:29:04.64Detail
69. Filter UweOnanyboys.com#112#A muži 19-2918.02:09:53.22+00:30:45.18Detail
70. Florián AntonínSK Fit Tábor#7#C muži 40-4914.02:09:59.40+00:30:51.36Detail
71. Novák VladimírGS Cyklo Team Jistebnice#164#C muži 40-4915.02:10:04.96+00:30:56.92Detail
72. Aujezdecký PepaStehýnka Tábor#77#C muži 40-4916.02:10:14.09+00:31:06.05Detail
73. Dušek MartinEmas Vlašim#120#C muži 40-4917.02:10:29.33+00:31:21.29Detail
74. Javorský JiříTábor#159#C muži 40-4918.02:10:38.33+00:31:30.29Detail
75. Štědrý AdamTři stateční Praha#19#C muži 40-4919.02:10:38.46+00:31:30.42Detail
76. Dvořáková MarieFitness Bikers Team#69#E ženy 19-352.02:10:50.89+00:31:42.85Detail
77. Příplata ZdeněkKotnov Tábor#25#B muži 30-3931.02:11:52.57+00:32:44.53Detail
78. Novák MartinEON Triathlon Team#59#A muži 19-2919.02:12:01.93+00:32:53.89Detail
79. Bušek LukášGalaxy Cyklo Švec#29#A muži 19-2920.02:12:23.19+00:33:15.15Detail
80. Novák LubošAMCYKL Humpolec#96#B muži 30-3932.02:12:50.90+00:33:42.86Detail
81. Kabeš ZdeněkApex Bike CZ#101#C muži 40-4920.02:13:04.43+00:33:56.39Detail
82. Reichelt MaximTábor#154#B muži 30-3933.02:14:59.55+00:35:51.51Detail
83. Nemrava MarekTábor#155#B muži 30-3934.02:16:39.51+00:37:31.47Detail
84. Šustr PavelTábor#147#C muži 40-4921.02:17:04.09+00:37:56.05Detail
85. Macek PetrKotnov Tábor#15#C muži 40-4922.02:17:35.21+00:38:27.17Detail
86. Kovařík LubošDražice#49#C muži 40-4923.02:18:57.93+00:39:49.89Detail
87. Wolinger JiříBohemia Chips Tábor#113#B muži 30-3935.02:20:11.54+00:41:03.50Detail
88. Prágr MichalTábor#41#C muži 40-4924.02:20:11.68+00:41:03.64Detail
89. Stošek ViktorBlatná#92#D muži 50plus8.02:20:58.19+00:41:50.15Detail
90. Linhart MilanCyklo Švec Vlašim#111#C muži 40-4925.02:21:45.22+00:42:37.18Detail
91. Ebertová LindaApex Bike Team Tábor#130#F ženy 35plus1.02:22:02.54+00:42:54.50Detail
92. Hanták VladimírApex Bike Tábor#166#C muži 40-4926.02:22:03.22+00:42:55.18Detail
93. Krtička Stanislav-#42#D muži 50plus9.02:22:24.38+00:43:16.34Detail
94. Rytíř PavelBSP Planá nad Lužnicí#83#C muži 40-4927.02:22:44.70+00:43:36.66Detail
95. Horák OndřejSlavče#16#B muži 30-3936.02:23:24.34+00:44:16.30Detail
96. Hrušková EliškaKalas Racing Team#103#E ženy 19-353.02:23:43.52+00:44:35.48Detail
97. Benešová PavlaUniqa Jihlava#26#E ženy 19-354.02:24:34.43+00:45:26.39Detail
98. Šoula RomanRally cross Lukavec#62#C muži 40-4928.02:24:34.57+00:45:26.53Detail
99. Rataj PetrFitness Bikers Team#64#B muži 30-3937.02:24:48.12+00:45:40.08Detail
100. Kusák Michal-#4#B muži 30-3938.02:25:11.22+00:46:03.18Detail
101. Tuček Liborclubxanadu.cz#34#A muži 19-2921.02:25:17.16+00:46:09.12Detail
102. Pecka Jaroslav-#33#D muži 50plus10.02:25:22.59+00:46:14.55Detail
103. Filip TomášKola BSP Planá nad Lužnicí#50#B muži 30-3939.02:26:50.48+00:47:42.44Detail
104. Hernych QuidoStoupáto Tábor#145#C muži 40-4929.02:27:18.95+00:48:10.91Detail
105. Havelka LukášSCV Blatná#28#A muži 19-2922.02:27:49.26+00:48:41.22Detail
106. Krump Tomáš-#98#B muži 30-3940.02:29:18.19+00:50:10.15Detail
107. Šíbl ZdeněkBohemia Chips tábor#114#C muži 40-4930.02:29:43.65+00:50:35.61Detail
108. Novotný Františekbikepart.cz#55#B muži 30-3941.02:29:44.64+00:50:36.60Detail
109. Fencl PavelKolín#138#C muži 40-4931.02:30:39.68+00:51:31.64Detail
110. Kříž MilanMoto Šikule - Citizen Jindřichův Hradec#105#C muži 40-4932.02:31:27.79+00:52:19.75Detail
111. Koubík StanislavPacov#129#C muži 40-4933.02:31:53.11+00:52:45.07Detail
112. Knotek VojtěchRacing Týým Hlasivo#85#A muži 19-2923.02:32:11.25+00:53:03.21Detail
113. Adamovský TomášKožlí#108#B muži 30-3942.02:32:33.94+00:53:25.90Detail
114. Král HonzaOnanyboys.com#116#A muži 19-2924.02:33:18.06+00:54:10.02Detail
115. Vácha JaroslavPísek#119#A muži 19-2925.02:35:25.79+00:56:17.75Detail
116. Skoták MiroslavCyklohobby Rynárec#1#D muži 50plus11.02:35:41.75+00:56:33.71Detail
117. Hořejší JanaSPSUD Jistebnice#133#F ženy 35plus2.02:36:28.82+00:57:20.78Detail
118. Vítů JosefPlaná nad Lužnicí#132#A muži 19-2926.02:36:30.98+00:57:22.94Detail
119. Petrů MichalKotnov Tábor#99#C muži 40-4934.02:37:19.13+00:58:11.09Detail
120. Nohava David-#137#A muži 19-2927.02:37:35.23+00:58:27.19Detail
121. Kraina JanTurovec#17#B muži 30-3943.02:37:39.96+00:58:31.92Detail
122. Legát MartinTábor#67#C muži 40-4935.02:38:20.16+00:59:12.12Detail
123. Dvořák ZdeněkMarelax Bike Team#143#C muži 40-4936.02:38:58.81+00:59:50.77Detail
124. Macková PavlínaCykloklub Chýnov#14#E ženy 19-355.02:39:50.71+01:00:42.67Detail
125. Šimeček VáclavSezimovo Ústí#141#C muži 40-4937.02:43:32.62+01:04:24.58Detail
126. Kukla JiříPraha 8#156#C muži 40-4938.02:43:33.62+01:04:25.58Detail
127. Bouchal StanislavChýnov#127#C muži 40-4939.02:43:36.99+01:04:28.95Detail
128. Kubišta DanielSezimovo Ústí#139#C muži 40-4940.02:43:38.67+01:04:30.63Detail
129. Švec JanŠvec Cykloteam Soběslav#158#C muži 40-4941.02:45:31.62+01:06:23.58Detail
130. Voldřich PetrPacov#90#C muži 40-4942.02:47:03.47+01:07:55.43Detail
131. Krainová MartinaTurovec#18#E ženy 19-356.02:47:09.19+01:08:01.15Detail
132. Legát DavidKarlovy Vary#65#B muži 30-3944.02:47:31.82+01:08:23.78Detail
133. Selnarová ŠárkaApex Bike Tábor#131#F ženy 35plus3.02:50:45.06+01:11:37.02Detail
134. Galovich PetrBratislava#170#B muži 30-3945.02:51:10.74+01:12:02.70Detail
135. Doubek PetrKotnov Team#71#C muži 40-4943.02:52:14.55+01:13:06.51Detail
136. Holý LadislavCT Božejov#148#C muži 40-4944.02:52:46.21+01:13:38.17Detail
137. Jirsová OlgaKamenice nad Lipou#150#F ženy 35plus4.02:52:48.05+01:13:40.01Detail
138. Smitka LiborTurovec#32#B muži 30-3946.02:54:01.32+01:14:53.28Detail
139. Prchlík JiříTJ Lužnice Tábor#167#B muži 30-3947.02:54:49.94+01:15:41.90Detail
140. Chrášťanská KláraCykloklub Chýnov#27#E ženy 19-357.02:55:40.22+01:16:32.18Detail
141. Hes JanCykloklub Chýnov#40#C muži 40-4945.03:00:10.29+01:21:02.25Detail
142. Linhart JaromírSauna Bar Horní Cerekev#68#D muži 50plus12.03:01:24.51+01:22:16.47Detail
143. Jírovec IvoChýnov#66#B muži 30-3948.03:01:38.48+01:22:30.44Detail
144. Šmejkal DominikTábor#151#A muži 19-2928.03:02:09.96+01:23:01.92Detail
145. Shorný AdamSDH Nové Dvory#48#A muži 19-2929.03:02:11.34+01:23:03.30Detail
146. Komárková MartinaChýnov#3#E ženy 19-358.03:03:21.24+01:24:13.20Detail
147. Janoušek JiříAMCYKL Humpolec#95#C muži 40-4946.03:03:21.62+01:24:13.58Detail
148. Cinbůrek OndřejTábor#110#A muži 19-2930.03:06:59.64+01:27:51.60Detail
149. Švábenický JanCetoraz#136#C muži 40-4947.03:08:01.81+01:28:53.77Detail
150. Košťál LiborPardubice#135#C muži 40-4948.03:08:02.34+01:28:54.30Detail
151. Žamboch MilanApex Bike CZ Tábor#125#D muži 50plus13.03:12:38.29+01:33:30.25Detail
152. Princ JanTábor#109#A muži 19-2931.03:17:54.08+01:38:46.04Detail
153. Havlová MichaelaKloužovice - Chýnov#2#E ženy 19-359.03:26:17.59+01:47:09.55Detail
DNF Florián PetrSK Fit Tábor#8#C muži 40-49DNF Detail
DNF Papež VojtěchUgo Allivictus čistý sport#36#A muži 19-29DNF Detail
DNF Votápek JosefRally cross Lukavec#63#B muži 30-39DNF Detail
DNF Mišoň PavelRally cross Lukavec#61#C muži 40-49DNF Detail
DNF Mařík RaimundJindřichův Hradec#43#D muži 50plusDNF Detail
DNF Zavadil LiborVelo Dvořák Haibike Team Tábor#160#B muži 30-39DNF Detail
DNF Doleža Jakub-#162#B muži 30-39DNF Detail
DNF Suchánek JiříVelosport Valenta Scott Team#91#C muži 40-49DNF Detail
DNF Nagy PavelNiki Louda#89#C muži 40-49DNF Detail
DNF Heppner JosefJílové u Prahy#107#C muži 40-49DNF Detail
DNF Krsička PavelNiki Louda#88#C muži 40-49DNF Detail
DNF Novoty MichalCykloklub Chýnov#250#B muži 30-39DNF Detail
DNF Skalka PavelLipí#102#C muži 40-49DNF Detail
DNF Míka JosefEON TT#161#A muži 19-29DNF Detail
DSQ Kupka RadekHangover Team#87#B muži 30-39DSQ Detail
irontime - irontime.cz | Našli jste nesrovnalost? Kontaktujte nás info@irontime.cz