Oficiální Výsledková listina Nymburský půlmaraton a čtvrtka 2014
27. 4. 2014

21.0975 km půlmaraton

# Příjmení Jméno Klub st. č.Kategorie# v kat.Oficiální časZtráta12
1. Veber JosefLK Tatran Chodov#709#M2 (18-39)1.01:19:05.96Detail
2. Kuchař TomášPraha 8#649#M2 (18-39)2.01:21:27.22+00:02:21.2600:38:19.0100:43:08.21Detail
3. Novotný MilanOK99 Hradec Králové#670#M3 (40-59)1.01:24:19.60+00:05:13.6400:38:53.7600:45:25.84Detail
4. Lambert MilošVK Lysá nad Labem#653#M3 (40-59)2.01:25:34.62+00:06:28.6600:39:59.6000:45:35.02Detail
5. Vojta RadimHradištko#600#M2 (18-39)3.01:25:47.74+00:06:41.78Detail
6. Koňák PetrTERC#465#M2 (18-39)4.01:26:07.87+00:07:01.9100:40:24.1800:45:43.69Detail
7. Vavák MichalClub deportivo Kutná Hora#582#M2 (18-39)5.01:26:51.76+00:07:45.8000:40:51.5800:46:00.17Detail
8. Došek JanNymburk#415#M2 (18-39)6.01:27:23.33+00:08:17.3700:40:35.7700:46:47.55Detail
9. Potůček JiříFitness aréna Pdy#678#M2 (18-39)7.01:28:48.83+00:09:42.8700:40:02.6000:48:46.22Detail
10. Skála RadekČeský Brod#682#M3 (40-59)3.01:29:15.54+00:10:09.5800:41:55.1300:47:20.41Detail
11. Břetenář MichalDvory#410#M2 (18-39)8.01:29:39.65+00:10:33.6900:40:46.9200:48:52.72Detail
12. Skuhrovec JaroslavLiščí pacička#550#M3 (40-59)4.01:30:23.51+00:11:17.5500:42:22.6000:48:00.90Detail
13. Větrovský JanFitness aréna - Centrum zdravého pohybu#732#M2 (18-39)9.01:31:04.27+00:11:58.31Detail
14. Kovařík VítLitoměřice#785#M2 (18-39)10.01:31:22.74+00:12:16.78Detail
15. Klouda MartinI. PKO Praha#461#M2 (18-39)11.01:31:32.00+00:12:26.04Detail
16. Hnát MiroslavPlavy#622#M3 (40-59)5.01:31:32.63+00:12:26.6700:42:21.9900:49:10.63Detail
17. Sládeček DavidBKČS#772#M2 (18-39)12.01:33:08.26+00:14:02.30Detail
18. Nykl KarelPraha#671#M2 (18-39)13.01:34:08.11+00:15:02.1500:44:06.7800:50:01.32Detail
19. Ženíšek RadekTJ Doksy#721#M2 (18-39)14.01:34:18.28+00:15:12.32Detail
20. Fiala EnricoPIM BK Modřany - Kamýk#425#M3 (40-59)6.01:34:21.17+00:15:15.21Detail
21. Malek StanislavBobnice#660#M2 (18-39)15.01:34:30.54+00:15:24.5800:43:40.2900:50:50.25Detail
22. Mařáček ZdeněkHradec Králové#495#M3 (40-59)7.01:34:36.23+00:15:30.2700:44:04.0000:50:32.23Detail
23. Hnát JiříNymburk#621#M3 (40-59)8.01:35:06.52+00:16:00.5600:44:07.9800:50:58.53Detail
24. Machálek TomášPraha#493#M2 (18-39)16.01:36:11.48+00:17:05.5200:44:02.2700:52:09.20Detail
25. Müller Jiří-#502#M2 (18-39)17.01:36:18.65+00:17:12.6900:43:59.9600:52:18.69Detail
26. Škoda MilanLeffi team#697#M2 (18-39)18.01:36:21.18+00:17:15.2200:44:11.4700:52:09.71Detail
27. Košťák ZdeněkMaraton tým Pavla Nováka#640#M3 (40-59)9.01:36:35.78+00:17:29.8200:46:04.2700:50:31.50Detail
28. Michl PavelKanoistika Poděbrady#499#M2 (18-39)19.01:36:38.03+00:17:32.0700:45:19.1900:51:18.83Detail
29. Souček VladimírČervený Kostelec#688#M3 (40-59)10.01:37:19.22+00:18:13.2600:45:16.3800:52:02.83Detail
30. Hrůza DavidTrutnov#780#M3 (40-59)11.01:37:33.70+00:18:27.74Detail
31. Patsch VáclavTrutnov#521#M2 (18-39)20.01:38:00.33+00:18:54.3700:45:53.6300:52:06.69Detail
32. Fara JanTriatlon Mladá Boleslav#424#M2 (18-39)21.01:38:17.14+00:19:11.1800:45:32.9400:52:44.20Detail
33. Koci Martinzamberk#637#M2 (18-39)22.01:38:36.84+00:19:30.8800:44:56.2200:53:40.62Detail
34. Machara AlešBřevnov#658#M2 (18-39)23.01:38:56.50+00:19:50.5400:46:02.9500:52:53.54Detail
35. Podolák KarelBrandýs nad Labem#528#M3 (40-59)12.01:38:56.81+00:19:50.8500:46:06.8900:52:49.92Detail
36. Brát JakubSkautský oddíl Červený Kostelec#408#M2 (18-39)24.01:39:01.99+00:19:56.03Detail
37. Charvat MartinLysá nad Labem#448#M2 (18-39)25.01:39:04.49+00:19:58.5300:45:38.0000:53:26.49Detail
38. Jiřičná DanaBonbon Praha#456#Z3 (35-49)1.01:39:21.04+00:20:15.0800:45:46.2200:53:34.81Detail
39. Jiřičný MartinBonbon Praha#457#M3 (40-59)13.01:39:21.91+00:20:15.9500:45:46.3700:53:35.53Detail
40. Rohr PetrPraha 6#679#M3 (40-59)14.01:40:06.93+00:21:00.9700:47:07.6200:52:59.31Detail
41. Kulhánek JiříHradec Králové#485#M3 (40-59)15.01:40:17.83+00:21:11.8700:46:55.8400:53:21.99Detail
42. Bejkovský JanZbraslav#606#M2 (18-39)26.01:40:24.27+00:21:18.3100:46:10.0600:54:14.21Detail
43. Adamík RenéSvojetice#728#M2 (18-39)27.01:40:30.84+00:21:24.88Detail
44. Konopkova Renatapraguebeachteam#639#Z2 (18-34)1.01:40:45.13+00:21:39.1700:45:27.0900:55:18.03Detail
45. Novotný PavelTriatlon Mladá Boleslav#768#M3 (40-59)16.01:40:57.79+00:21:51.83Detail
46. Čípová MagdalenaPraha - Zbraslav#612#Z2 (18-34)2.01:41:05.10+00:21:59.1400:47:27.9600:53:37.14Detail
47. Hanzlík JosefMegánek#432#M2 (18-39)28.01:41:06.26+00:22:00.30Detail
48. Pešek AdamŘež#525#M2 (18-39)29.01:41:23.79+00:22:17.8300:47:53.5500:53:30.24Detail
49. Kroužilová IvaPoděbrady#481#Z3 (35-49)2.01:41:27.09+00:22:21.1300:46:29.1800:54:57.91Detail
50. Brynych FrantišekLány#409#M2 (18-39)30.01:41:27.76+00:22:21.8000:47:51.8300:53:35.93Detail
51. Rohlíček JanRegent tým Most#538#M2 (18-39)31.01:41:31.77+00:22:25.8100:48:00.8400:53:30.92Detail
52. Krejsová PetraAuto RZ Boskovice#480#Z3 (35-49)3.01:41:36.02+00:22:30.0600:46:46.9100:54:49.11Detail
53. Košvanec David-#471#M2 (18-39)32.01:41:46.78+00:22:40.82Detail
54. Noha JakubTraverza Mukařov#509#M2 (18-39)33.01:41:52.75+00:22:46.7900:48:50.3100:53:02.44Detail
55. Hladík JosefKlánovice#439#M3 (40-59)17.01:42:49.32+00:23:43.36Detail
56. Beneš MiroslavČMK Praha#403#M3 (40-59)18.01:42:57.04+00:23:51.08Detail
57. Nový PavelRevolution13#791#M2 (18-39)34.01:43:10.25+00:24:04.2900:47:49.0800:55:21.16Detail
58. Bernát TomášMnichovo Hradište#404#M3 (40-59)19.01:43:11.88+00:24:05.92Detail
59. Endlicher JanTJ "S jazykem na vestě"#422#M2 (18-39)35.01:43:19.73+00:24:13.77Detail
60. Chocholáč JanStolní tenis Poříčany#630#M3 (40-59)20.01:43:24.95+00:24:18.9900:46:24.9500:56:59.99Detail
61. Žák MilanNymburk#2#M3 (40-59)21.01:43:28.90+00:24:22.94Detail
62. Holubář MartinPyšely#623#M3 (40-59)22.01:43:35.93+00:24:29.9700:50:21.7200:53:14.21Detail
63. Vít JiříTJ Stará Paka#586#M2 (18-39)36.01:43:52.27+00:24:46.3100:49:24.5100:54:27.76Detail
64. Lhotová KateřinaGE Mělník#488#Z2 (18-34)3.01:44:08.24+00:25:02.2800:47:14.5500:56:53.69Detail
65. Spěšný JiříSK Třeskoprsky#558#M2 (18-39)37.01:44:28.36+00:25:22.4000:49:00.9600:55:27.40Detail
66. Hanousek AlešHC Javoři Lysá#430#M2 (18-39)38.01:44:28.71+00:25:22.75Detail
67. Hrušková AdélaTábor#774#Z2 (18-34)4.01:44:46.35+00:25:40.39Detail
68. Stratil JaromirMazáci Praha#794#M3 (40-59)23.01:45:01.00+00:25:55.04Detail
69. Eliášová PetraPraha#421#Z2 (18-34)5.01:45:06.22+00:26:00.2600:51:59.3000:53:06.91Detail
70. Petr JiříTJ Pernikář#526#M3 (40-59)24.01:45:13.87+00:26:07.9100:49:35.8400:55:38.03Detail
71. Korec MartinTeplice#466#M3 (40-59)25.01:45:41.97+00:26:36.01Detail
72. Pavlis JakubPraha#673#M2 (18-39)39.01:45:51.00+00:26:45.0400:49:47.3200:56:03.68Detail
73. Vladimírová VeronikaPraha#713#Z2 (18-34)6.01:46:41.55+00:27:35.59Detail
74. Zoubek DanielKPM Nymburk#593#M3 (40-59)26.01:46:54.72+00:27:48.7600:50:02.1100:56:52.60Detail
75. Lipták LukášTJ Lokomotiva Nymburk#489#M2 (18-39)40.01:46:55.32+00:27:49.3600:48:14.4100:58:40.90Detail
76. Šifta MiroslavLiberecké gazely#569#M2 (18-39)41.01:47:05.37+00:27:59.4100:48:04.6700:59:00.69Detail
77. Krejsa MiroslavKbely#479#M3 (40-59)27.01:47:06.76+00:28:00.8000:49:36.1300:57:30.63Detail
78. Silnicová IvaLa Famiglia#681#Z2 (18-34)7.01:47:12.34+00:28:06.3800:49:35.6800:57:36.66Detail
79. Kubín ŠtěpánPřelouč#647#M2 (18-39)42.01:47:42.58+00:28:36.6200:50:21.2800:57:21.30Detail
80. Žáček PavelČeská Lípa#595#M2 (18-39)43.01:47:53.79+00:28:47.8300:49:29.3800:58:24.40Detail
81. Černý MichalPoříčany#611#M2 (18-39)44.01:48:09.51+00:29:03.5500:49:33.2900:58:36.22Detail
82. Lebduška JanRespondeo, o.s.#654#M3 (40-59)28.01:48:17.18+00:29:11.2200:50:35.8300:57:41.35Detail
83. Hrnčiřík VítPraha#626#M2 (18-39)45.01:48:26.27+00:29:20.3100:50:13.3600:58:12.90Detail
84. Kaftan PetrKAFTY s.r.o.#786#M2 (18-39)46.01:49:09.68+00:30:03.72Detail
85. Drahokoupil MiroslavLužec nad Cidlinou#745#M3 (40-59)29.01:49:23.94+00:30:17.98Detail
86. Věříš MiroslavLužec nad Cidlinou#746#M3 (40-59)30.01:50:05.60+00:30:59.64Detail
87. Netuka DavidPraha#667#M2 (18-39)47.01:50:09.11+00:31:03.1500:48:53.3901:01:15.72Detail
88. Kubec KarelLOKO Trutnov#778#M2 (18-39)47.01:50:09.11+00:31:03.15Detail
89. Stránský RobinDopohody hozený#562#M2 (18-39)49.01:50:29.30+00:31:23.3400:51:03.5900:59:25.70Detail
90. Urbanová HanaŠSK ZŠ Kounice#578#Z2 (18-34)8.01:50:32.21+00:31:26.2500:51:01.5600:59:30.64Detail
91. Noha VojtěchFC Gólostroje#510#M2 (18-39)50.01:50:48.76+00:31:42.8000:51:59.9600:58:48.79Detail
92. Špitálský MartinTriatlon Mladá Boleslav#572#M2 (18-39)51.01:50:56.84+00:31:50.8800:50:23.5101:00:33.33Detail
93. Smutný OldřichMnichovo Hradiště COOP#779#M4 (60plus)1.01:51:11.24+00:32:05.28Detail
94. Dvořák TomášPraha#723#M2 (18-39)52.01:51:28.78+00:32:22.82Detail
95. Korec RenéDrahelice#467#M3 (40-59)31.01:51:54.91+00:32:48.95Detail
96. Bízek PavelLysá nad Labem#407#M2 (18-39)53.01:52:07.29+00:33:01.33Detail
97. Zvěřina RadekBojetice#594#M2 (18-39)54.01:52:19.75+00:33:13.7900:49:16.0401:03:03.70Detail
98. Vostatek PetrLiščí pacička#588#M3 (40-59)32.01:52:34.99+00:33:29.0300:50:28.0801:02:06.91Detail
99. Lukáč PetrCYKLOMAX#657#M3 (40-59)33.01:52:43.33+00:33:37.3700:53:47.8400:58:55.48Detail
100. Hanyková ZuzanaChotutice#431#Z3 (35-49)4.01:52:54.84+00:33:48.88Detail
101. Vejrych AdamPraha#583#M2 (18-39)55.01:53:22.22+00:34:16.2600:51:52.0901:01:30.12Detail
102. Digmayerová IvanaFOX#614#Z3 (35-49)5.01:53:28.06+00:34:22.1000:52:53.3301:00:34.72Detail
103. Mašek DanielNADAKDAR#722#M2 (18-39)56.01:53:33.78+00:34:27.82Detail
104. Stohr TomášPřerov nad Labem#690#M3 (40-59)34.01:54:16.67+00:35:10.7100:51:52.4901:02:24.17Detail
105. Staňkovič OndřejMladá Boleslav#689#M2 (18-39)57.01:54:22.16+00:35:16.2000:54:15.0901:00:07.06Detail
106. Faltýnek PetrPraha #423#M2 (18-39)58.01:54:22.60+00:35:16.64Detail
107. Sliška VladislavMost#554#M3 (40-59)35.01:54:34.78+00:35:28.8200:51:42.4701:02:52.30Detail
108. Winklerová PetraPraha#589#Z3 (35-49)6.01:54:46.71+00:35:40.7500:50:55.1201:03:51.59Detail
109. Košťák LubošLhotky#762#M2 (18-39)59.01:55:07.21+00:36:01.25Detail
110. Egreši StanislavLitoměřice#419#M3 (40-59)36.01:55:07.40+00:36:01.44Detail
111. Groh StanislavNutrend#620#M4 (60plus)2.01:55:19.98+00:36:14.0200:54:02.9301:01:17.05Detail
112. Plachý JaroslavPoděbrady#527#M2 (18-39)60.01:55:20.23+00:36:14.2700:51:18.9901:04:01.23Detail
113. Páralová MarkétaPraha 5#520#Z3 (35-49)7.01:55:24.90+00:36:18.9400:53:23.6601:02:01.24Detail
114. Skýpala Zdeněk1. LFUK#551#M2 (18-39)61.01:55:39.28+00:36:33.3200:55:25.8701:00:13.41Detail
115. Šlapák PavelPodebrady#738#M2 (18-39)62.01:55:43.54+00:36:37.58Detail
116. Pacák PetrStaré Hodějovice#518#M2 (18-39)63.01:55:51.37+00:36:45.4100:53:25.2901:02:26.07Detail
117. Šeda JiříMladá Boleslav#568#M2 (18-39)64.01:55:59.95+00:36:53.9900:56:53.2800:59:06.67Detail
118. Sýkorová AndreaASK Slavia Praha#566#Z2 (18-34)9.01:56:00.74+00:36:54.7800:53:43.7101:02:17.02Detail
119. Vaníček DavidPraha#707#M2 (18-39)65.01:56:04.39+00:36:58.43Detail
120. Kuklik DavidPodebrady#483#M2 (18-39)66.01:56:25.67+00:37:19.7100:52:48.0601:03:37.61Detail
121. Zemanová Andrea#740#Z2 (18-34)10.01:56:59.83+00:37:53.87Detail
122. Vaněk PetrFitko Lev#579#M3 (40-59)37.01:57:05.78+00:37:59.8200:54:31.4501:02:34.33Detail
123. Uvírová MarkétaSK Třešňovka Lysá nad Labem#764#Z3 (35-49)8.01:57:13.33+00:38:07.37Detail
124. Běhalík JosefPoděbrady#605#M2 (18-39)67.01:57:28.17+00:38:22.2100:54:41.5101:02:46.65Detail
125. Polnicka PatriciePraha#742#Z3 (35-49)9.01:57:33.30+00:38:27.34Detail
126. Strejček PavelGymnázium Poděbrady#692#M3 (40-59)38.01:57:47.61+00:38:41.6500:54:06.5601:03:41.04Detail
127. Slovák JaroslavPřerov nad Labem#685#M3 (40-59)39.01:58:06.39+00:39:00.4300:51:43.2401:06:23.15Detail
128. Smetana StanislavNymburk#686#M2 (18-39)68.01:58:18.03+00:39:12.0700:57:16.6501:01:01.38Detail
129. Malá DagmarNáchod#659#Z3 (35-49)10.01:58:48.38+00:39:42.4200:54:35.3401:04:13.03Detail
130. Krytinářová Eva#757#Z2 (18-34)11.01:58:52.14+00:39:46.18Detail
131. Macura TomášChroustov#490#M2 (18-39)69.01:58:58.82+00:39:52.8600:53:00.7401:05:58.07Detail
132. Bažantová Dáša-#789#Z2 (18-34)12.01:59:14.98+00:40:09.02Detail
133. Zdeňková PetraSvětice#591#Z2 (18-34)13.01:59:20.62+00:40:14.6600:55:07.1001:04:13.52Detail
134. Chroust RosťaROLYS Lysá nad Labem #449#M2 (18-39)70.01:59:37.50+00:40:31.54Detail
135. Šámal VáclavSvětice#567#M2 (18-39)71.01:59:40.41+00:40:34.4500:55:07.1801:04:33.23Detail
136. Hofmanová VeronikaBradlec#443#Z3 (35-49)11.01:59:47.48+00:40:41.52Detail
137. Egrešiová LenkaLitoměřice#420#Z4 (50plus)1.01:59:52.56+00:40:46.6000:54:12.2101:05:40.34Detail
138. Kozlík Otakarradioklub OK1OMY#475#M3 (40-59)40.02:00:43.38+00:41:37.4200:57:09.3501:03:34.03Detail
139. Havlík PetrLiščí pacička#434#M3 (40-59)41.02:00:58.01+00:41:52.05Detail
140. Korecová MichalaTeplice#468#Z2 (18-34)14.02:01:07.73+00:42:01.77Detail
141. Kaftan JaroslavKAFTY s.r.o.#787#M4 (60plus)3.02:01:14.77+00:42:08.81Detail
142. Typl VojtěchJudo Česká Třebová#750#M1 (do 18)1.02:02:17.09+00:43:11.13Detail
143. Bačkovská PetraBáječné ženy v běhu#402#Z3 (35-49)12.02:02:17.87+00:43:11.91Detail
144. Nevrkla MilošPraha#668#M2 (18-39)72.02:02:46.26+00:43:40.3000:58:20.6501:04:25.61Detail
145. Havlíková BělaLiščí pacička#435#Z3 (35-49)13.02:02:46.44+00:43:40.48Detail
146. Sedláčková MartinaTarget Sport Milovice#546#Z3 (35-49)14.02:02:54.49+00:43:48.5300:57:33.8701:05:20.61Detail
147. Axmanová PavlaStaré Hodějovice#401#Z2 (18-34)15.02:03:21.69+00:44:15.73Detail
148. Stolz JanLa Famiglia#691#M3 (40-59)42.02:03:37.84+00:44:31.8800:51:26.0601:12:11.77Detail
149. Hlaváč JiříČeský Brod#440#M3 (40-59)43.02:03:44.39+00:44:38.43Detail
150. Vokurková NikolPraha#587#Z2 (18-34)16.02:03:54.71+00:44:48.7500:56:53.6301:07:01.07Detail
151. Baumruk ZdeněkPraha#604#M3 (40-59)44.02:04:23.50+00:45:17.5400:56:10.8301:08:12.67Detail
152. Zimola PetrNymburk#719#M2 (18-39)73.02:04:34.09+00:45:28.13Detail
153. Krbec TomasPrague#477#M3 (40-59)45.02:05:03.23+00:45:57.2700:53:36.2801:11:26.94Detail
154. Hlávka RadekPraha#441#M2 (18-39)74.02:05:08.74+00:46:02.7800:55:45.1301:09:23.60Detail
155. Houžvičková KateřinaHradec Králové#625#Z3 (35-49)15.02:05:14.21+00:46:08.2500:56:55.8201:08:18.38Detail
156. Krytinář MichalTuklaty#755#M2 (18-39)75.02:05:26.53+00:46:20.57Detail
157. Větrovská RenataFitness aréna - Centrum zdravého pohybu#733#Z2 (18-34)17.02:05:38.89+00:46:32.93Detail
158. Pícha JanVodňany#754#M2 (18-39)76.02:05:48.16+00:46:42.20Detail
159. Pospíšilová JanaPečky#677#Z2 (18-34)18.02:05:51.49+00:46:45.5300:57:59.3301:07:52.16Detail
160. Medwell GabrielaČeská Lípa#498#Z3 (35-49)16.02:07:09.45+00:48:03.4900:57:43.5501:09:25.90Detail
161. Šturmová JanaNymburk#575#Z2 (18-34)19.02:08:10.64+00:49:04.6800:58:10.8801:09:59.75Detail
162. Urbanová LucieSK I.CA#702#Z2 (18-34)20.02:09:34.30+00:50:28.34Detail
163. Vaněk PetrPraha 5#706#M3 (40-59)46.02:09:58.37+00:50:52.41Detail
164. Rettichová ZuzanaPraha#537#Z2 (18-34)21.02:10:12.11+00:51:06.1501:00:01.5201:10:10.59Detail
165. Oriabinec MilanZuMi#516#M2 (18-39)77.02:10:12.11+00:51:06.1501:00:00.8701:10:11.24Detail
166. Gruber JanPraha#428#M2 (18-39)78.02:10:29.64+00:51:23.68Detail
167. Kozák MartinNymburk#783#M2 (18-39)79.02:10:48.93+00:51:42.97Detail
168. Nerad DanielKEC (Klub energických cetníků)#506#M3 (40-59)47.02:11:10.35+00:52:04.3900:54:26.7301:16:43.62Detail
169. Pěcha TomášVTJ Běhoun Poděbrady#524#M3 (40-59)48.02:11:11.95+00:52:05.9900:59:57.3101:11:14.64Detail
170. Dvorak VojtechPorta Germanica Team#418#M2 (18-39)80.02:11:48.88+00:52:42.92Detail
171. Slánská RenataGE Mělník#553#Z2 (18-34)22.02:11:50.24+00:52:44.2800:58:35.8901:13:14.34Detail
172. Stohrová MarcelaPřerov nad Labem#560#Z3 (35-49)17.02:12:44.20+00:53:38.2401:01:28.2901:11:15.91Detail
173. Svoboda JosefKnedlíky Dubce - MB#725#M3 (40-59)49.02:13:22.66+00:54:16.70Detail
174. Svobodová EvaKnedlíky Dubce - MB#724#Z3 (35-49)18.02:13:23.14+00:54:17.18Detail
175. Štoček MartinMěstec Králové#574#M2 (18-39)81.02:14:02.05+00:54:56.0901:04:14.0001:09:48.04Detail
176. Novotná MiroslavaMěstec Králové#514#Z2 (18-34)23.02:14:48.22+00:55:42.2600:58:36.7001:16:11.52Detail
177. Netušil luděkNymburk#508#M2 (18-39)82.02:15:34.48+00:56:28.5200:58:30.0001:17:04.47Detail
178. Friesinger PetrVeleň#619#M3 (40-59)50.02:15:46.54+00:56:40.5801:01:37.8601:14:08.68Detail
179. Šimůnková Gabrielabáječná žena v běhu#571#Z3 (35-49)19.02:16:21.65+00:57:15.6901:01:40.4301:14:41.22Detail
180. Malá MariePředhradí#494#Z2 (18-34)24.02:16:26.08+00:57:20.1201:00:53.0901:15:32.99Detail
181. Vodvárková JanaBáječné ženy v běhu#716#Z2 (18-34)25.02:16:36.15+00:57:30.19Detail
182. Prokůpek MichalNymburk#534#M3 (40-59)51.02:16:47.67+00:57:41.7100:59:15.2701:17:32.39Detail
183. Chmel ZdeněkBěžecký klub České spořitelny#628#M3 (40-59)52.02:17:21.28+00:58:15.3201:05:04.6801:12:16.60Detail
184. Chmelová IvaČervená Řečice#629#Z4 (50plus)2.02:17:21.45+00:58:15.4901:05:04.9601:12:16.49Detail
185. Horníček PavelVrbová Lhota#624#M2 (18-39)83.02:20:09.53+01:01:03.5700:58:13.2901:21:56.24Detail
186. Knapova DanaMilovice#462#Z2 (18-34)26.02:21:06.03+01:02:00.0701:01:13.9201:19:52.11Detail
187. Janovská JanaPraha#793#Z3 (35-49)20.02:21:14.98+01:02:09.02Detail
188. Nováková Pepřová MichalaBáječné ženy v běhu#511#Z2 (18-34)27.02:24:09.49+01:05:03.5301:05:28.8101:18:40.68Detail
189. Kubisková LenkaPraha VRC#648#Z2 (18-34)28.02:32:59.74+01:13:53.7801:08:27.7801:24:31.96Detail
190. Hornák AntonínDobřany#445#M4 (60plus)4.02:35:22.50+01:16:16.5401:09:19.4901:26:03.01Detail
191. Strejčková ZuzanaVelký Osek#693#Z4 (50plus)3.02:37:02.95+01:17:56.9901:09:13.8801:27:49.07Detail
192. Smolová BarboraPraha#555#Z2 (18-34)29.02:37:51.00+01:18:45.0401:10:10.0101:27:40.99Detail
193. Demeter RomanNymburk#414#M3 (40-59)53.02:51:49.05+01:32:43.09Detail
irontime - irontime.cz | Našli jste nesrovnalost? Kontaktujte nás info@irontime.cz