Oficiální Výsledková listina Bakovský půlmaraton 2017
8. 4. 2017

muži


# Příjmení Jméno Klub st. č.Kategorie# v kat.Oficiální časZtráta
1. TOO Silas KipronoBenedek Team#82#A (muži do 39)1.01:05:01Detail
2. KOMON Moses MasaiBenedek Team#39#A (muži do 39)2.01:12:58+00:07:57.68Detail
3. Flegl VlastimilVrchlabí#18#A (muži do 39)3.01:15:54+00:10:53.68Detail
4. Švadlenka JanLawi sport#78#A (muži do 39)4.01:17:35+00:12:34.68Detail
5. Balatka MiroslavSKP Kornspitz Jablonec#144#A (muži do 39)5.01:18:56+00:13:55.68Detail
6. Tuček Ladislav#86#B (muži 40 - 49)1.01:19:37+00:14:36.68Detail
7. Koravský RomanELEVEN RUN TEAM#40#B (muži 40 - 49)2.01:20:16+00:15:15.68Detail
8. Kožnar FrantišekČKS SKI Jilemnice#110#A (muži do 39)6.01:20:26+00:15:25.68Detail
9. Bican StanislavTJ Packa Praha#118#A (muži do 39)7.01:22:33+00:17:32.68Detail
10. Kvasnička DanielSUPERIOR CYKLOFIT SPORT TEAM#45#A (muži do 39)8.01:23:57+00:18:56.68Detail
11. Šinágl Filip#73#A (muži do 39)9.01:24:15+00:19:14.68Detail
12. Teplý OndřejHisport Team#80#A (muži do 39)10.01:24:23+00:19:22.68Detail
13. Janeček LeošJablonec nad Nisou#30#B (muži 40 - 49)3.01:24:35+00:19:34.68Detail
14. Kotrba ŠtěpánJasmín KH#41#B (muži 40 - 49)4.01:24:50+00:19:49.68Detail
15. Dvořák RadekHrom do piecky!#12#A (muži do 39)11.01:25:35+00:20:34.68Detail
16. Švec Jakub#79#A (muži do 39)12.01:25:49+00:20:48.68Detail
17. Valeš JosefAlbrechtice v J.h.#88#B (muži 40 - 49)5.01:26:00+00:20:59.68Detail
18. Kurzveil JiříTriatlon Mladá Boleslav#162#A (muži do 39)13.01:26:10+00:21:09.68Detail
19. Najman Jakub#172#A (muži do 39)14.01:26:30+00:21:29.68Detail
20. Videcký JanAC Mladá Boleslav#111#A (muži do 39)15.01:26:34+00:21:33.68Detail
21. Jadrníček TomášBoleslavští Bežci#108#B (muži 40 - 49)6.01:26:35+00:21:34.68Detail
22. Prokeš JanKosmonosy#59#A (muži do 39)16.01:26:53+00:21:52.68Detail
23. Rys JiříTriatlon Mladá Boleslav#105#C (muži 50 - 59)1.01:27:15+00:22:14.68Detail
24. Hlaváček PetrLIAZ Jablonec n.N.#22#C (muži 50 - 59)2.01:29:00+00:23:59.68Detail
25. Trnka PavelNecum a bez#84#A (muži do 39)17.01:29:11+00:24:10.68Detail
26. Kavalír JosefSKP Mladá Boleslav#117#A (muži do 39)18.01:29:29+00:24:28.68Detail
27. Eder KryštofDonald Trump#146#A (muži do 39)19.01:29:52+00:24:51.68Detail
28. Novák LukášAC Saké Kateřinky#165#A (muži do 39)20.01:30:06+00:25:05.68Detail
29. Sládeček DavidKoA Squad#120#A (muži do 39)21.01:30:57+00:25:56.68Detail
30. Čančík MichalKosmonosy#124#B (muži 40 - 49)7.01:31:00+00:25:59.68Detail
31. Vaněk PavelPraha#89#C (muži 50 - 59)3.01:31:10+00:26:09.68Detail
32. Scheu HaraldLMB#161#B (muži 40 - 49)8.01:31:45+00:26:44.68Detail
33. Šindelář OndřejMnichovo Hradiště#74#A (muži do 39)22.01:32:04+00:27:03.68Detail
34. Rund Tomáš#126#B (muži 40 - 49)9.01:32:13+00:27:12.68Detail
35. Dlab Ladislav#145#B (muži 40 - 49)10.01:32:33+00:27:32.68Detail
36. Kysela OldaBike and Ski Bakajda#46#A (muži do 39)23.01:32:50+00:27:49.68Detail
37. Menzel DanMONO 50#49#A (muži do 39)24.01:33:12+00:28:11.68Detail
38. Otčenášek VojenPetas Bike team#169#A (muži do 39)25.01:33:26+00:28:25.68Detail
39. Sofín Luděk#173#B (muži 40 - 49)11.01:33:31+00:28:30.68Detail
40. Skála RadekCSC Český Brod#106#B (muži 40 - 49)12.01:33:59+00:28:58.68Detail
41. Fara JanTriatlon Mladá Boleslav#140#A (muži do 39)26.01:34:05+00:29:04.68Detail
42. Brzobohatý Václav#168#A (muži do 39)27.01:34:08+00:29:07.68Detail
43. Prikner Rostislav#58#A (muži do 39)28.01:34:20+00:29:19.68Detail
44. Kozel JakubLondon Heatside#125#A (muži do 39)29.01:34:27+00:29:26.68Detail
45. Šíp LadislavSCMT Liberec#75#C (muži 50 - 59)4.01:34:38+00:29:37.68Detail
46. Svoboda Petr#128#C (muži 50 - 59)5.01:34:51+00:29:50.68Detail
47. Picek DanielSokol Vlkava#56#B (muži 40 - 49)13.01:35:02+00:30:01.68Detail
48. Hegner FilipBK Praha#131#A (muži do 39)30.01:35:04+00:30:03.68Detail
49. Křížek MartinKONA Runners#42#B (muži 40 - 49)14.01:35:28+00:30:27.68Detail
50. Novotný PavelSKP Nymburk#138#B (muži 40 - 49)15.01:36:35+00:31:34.68Detail
51. Tesař LadislavRýnovice#81#B (muži 40 - 49)16.01:36:43+00:31:42.68Detail
52. Daubner PetrOtrokáři#7#B (muži 40 - 49)17.01:37:17+00:32:16.68Detail
53. Kučera JanČerný prasata#43#A (muži do 39)31.01:37:21+00:32:20.68Detail
54. Dvořák TomášHaven Team#159#A (muži do 39)32.01:37:29+00:32:28.68Detail
55. Štýbr KarelTriatlon Mladá Boleslav#77#B (muži 40 - 49)18.01:37:34+00:32:33.68Detail
56. Smrž OndřejNečum a běž!#67#B (muži 40 - 49)19.01:37:41+00:32:40.68Detail
57. Bouda ZdeněkDeath A.D. Huť#170#A (muži do 39)33.01:37:49+00:32:48.68Detail
58. Šlégr JiříTJ Sokol Podlázky#97#A (muži do 39)34.01:37:56+00:32:55.68Detail
59. Kautzký TomášSokol Kněžmost#34#B (muži 40 - 49)20.01:38:03+00:33:02.68Detail
60. Petrlík MiloslavAC Rumburk#55#C (muži 50 - 59)6.01:38:04+00:33:03.68Detail
61. Žloudek MilanZM2020#171#A (muži do 39)35.01:38:06+00:33:05.68Detail
62. Ulman JiříKosmonosy#166#B (muži 40 - 49)21.01:38:24+00:33:23.68Detail
63. Ungerman TondaBEER GYM Muay Thai Mladá Boleslav#87#A (muži do 39)36.01:38:37+00:33:36.68Detail
64. Hlaváč MichalMladá Boleslav#107#B (muži 40 - 49)22.01:38:53+00:33:52.68Detail
65. Klaus JanSK Kosmonosy#35#A (muži do 39)37.01:38:57+00:33:56.68Detail
66. Tejkal ŠimonBěžecký klub České spořitelny#133#A (muži do 39)38.01:39:10+00:34:09.68Detail
67. Penzkofer Gerhard#156#B (muži 40 - 49)23.01:39:17+00:34:16.68Detail
68. Moulis MartinKARS#143#B (muži 40 - 49)24.01:39:43+00:34:42.68Detail
69. Domorád Vojtěch#8#A (muži do 39)39.01:39:57+00:34:56.68Detail
70. Synek Jiřízitnychleb.cz#71#B (muži 40 - 49)25.01:40:00+00:34:59.68Detail
71. Hurych Roman#119#B (muži 40 - 49)26.01:40:03+00:35:02.68Detail
72. Kára VladimírAC-Patřín#33#C (muži 50 - 59)7.01:40:28+00:35:27.68Detail
73. Brožek Tomáš#4#A (muži do 39)40.01:40:42+00:35:41.68Detail
74. Vavák LiborBK Sadská#90#C (muži 50 - 59)8.01:40:49+00:35:48.68Detail
75. Černohous Marek#151#C (muži 50 - 59)9.01:41:17+00:36:16.68Detail
76. Bednář Jiří#1#C (muži 50 - 59)10.01:41:43+00:36:42.68Detail
77. Bušek JanMladá Boleslav#5#A (muži do 39)41.01:41:47+00:36:46.68Detail
78. Portales MichalMladá Boleslav#57#A (muži do 39)42.01:42:07+00:37:06.68Detail
79. Krašner JiříMono 50#154#A (muži do 39)43.01:42:15+00:37:14.68Detail
80. Vošahlík MartinAtletika Radějovice#92#A (muži do 39)44.01:42:26+00:37:25.68Detail
81. Rovný JiříLeguán#101#C (muži 50 - 59)11.01:42:49+00:37:48.68Detail
82. Kolář DaliborMB Sauny#36#B (muži 40 - 49)27.01:44:04+00:39:03.68Detail
83. Skočovský PetrFarma Písečná#66#C (muži 50 - 59)12.01:45:42+00:40:41.68Detail
84. Žalud LadislavTriatlon Mladá Boleslav#114#B (muži 40 - 49)28.01:45:48+00:40:47.68Detail
85. Stehlík FilipZdravý trénink#70#A (muži do 39)45.01:46:19+00:41:18.68Detail
86. Pekárek Matěj#127#A (muži do 39)46.01:46:22+00:41:21.68Detail
87. Solnička TomášRadouč#123#B (muži 40 - 49)29.01:46:43+00:41:42.68Detail
88. Dlouhý VladimírDlouháni Roudnice#112#C (muži 50 - 59)13.01:47:16+00:42:15.68Detail
89. Fiala DavidMen4Run#160#B (muži 40 - 49)30.01:47:27+00:42:26.68Detail
90. Valkoun PetrBakov nad Jizerou#98#B (muži 40 - 49)31.01:47:50+00:42:49.68Detail
91. Kaftan PetrLucie Kaftanová Hair Design#155#A (muži do 39)47.01:48:06+00:43:05.68Detail
92. Dutý Jaroslav#11#A (muži do 39)48.01:48:22+00:43:21.68Detail
93. Schmidt PetrAC Turnov#65#A (muži do 39)49.01:48:37+00:43:36.68Detail
94. Trbušek RenéBěžecký Klub České Spořitelny#83#B (muži 40 - 49)32.01:48:42+00:43:41.68Detail
95. Kapras Jan#174#B (muži 40 - 49)33.01:48:45+00:43:44.68Detail
96. Hasl PavelČistá#21#B (muži 40 - 49)34.01:49:09+00:44:08.68Detail
97. Frolík StanislavKARS#142#C (muži 50 - 59)14.01:49:15+00:44:14.68Detail
98. Vrabec MilanStaněk sport Turnov#93#C (muži 50 - 59)15.01:49:15+00:44:14.68Detail
99. Babík MichalMuzeum Jičín#121#A (muži do 39)50.01:50:01+00:45:00.68Detail
100. Pěnička RobertKněžmost#54#A (muži do 39)51.01:50:15+00:45:14.68Detail
101. Kühnel Michal#100#A (muži do 39)52.01:50:42+00:45:41.68Detail
102. Bernát TomášMnichovo Hradiště#2#B (muži 40 - 49)35.01:50:42+00:45:41.68Detail
103. Barthel LiborTriatlon Mladá Boleslav#163#B (muži 40 - 49)36.01:51:05+00:46:04.68Detail
104. Matějka MilanStaněk sport Turnov#48#D (muži 60plus)1.01:51:47+00:46:46.68Detail
105. Sábl MartinMono 50#134#A (muži do 39)53.01:52:12+00:47:11.68Detail
106. Kolář FrantišekRysy#37#A (muži do 39)54.01:52:28+00:47:27.68Detail
107. Hoferek KarelTriatlon Mladá Boleslav#23#B (muži 40 - 49)37.01:52:41+00:47:40.68Detail
108. Mašek PetrLeguán#102#B (muži 40 - 49)38.01:53:06+00:48:05.68Detail
109. malý JaroslavLawi sport team#139#B (muži 40 - 49)39.01:54:39+00:49:38.68Detail
110. Karban Aleš#167#B (muži 40 - 49)40.01:55:03+00:50:02.68Detail
111. Volf MarcelHK Jizera#157#B (muži 40 - 49)41.01:55:18+00:50:17.68Detail
112. Havlena Jaroslav#113#B (muži 40 - 49)42.01:56:41+00:51:40.68Detail
113. Luka VáclavMono 50#152#A (muži do 39)55.01:57:02+00:52:01.68Detail
114. Vohanka JiříFBC Lions Mladá Boleslav#91#A (muži do 39)56.01:57:06+00:52:05.68Detail
115. Krabec Tomáš#136#A (muži do 39)57.01:57:13+00:52:12.68Detail
116. Jindrák MilanSTS Chvojkovice Brod#109#A (muži do 39)58.01:57:45+00:52:44.68Detail
117. Boháč DanielMladá Boleslav#3#A (muži do 39)59.01:58:47+00:53:46.68Detail
118. Zlomek MartinHO SherpaClimb#95#A (muži do 39)60.01:59:45+00:54:44.68Detail
119. Žmolil RichadBaVoKu Jičín#122#A (muži do 39)61.02:04:58+00:59:57.68Detail
120. Cabadaj JanCaby#158#A (muži do 39)62.02:05:16+01:00:15.68Detail
121. Eder Jonáš#147#A (muži do 39)63.02:05:57+01:00:56.68Detail
122. Eder MartinSK JHRADEC#150#C (muži 50 - 59)16.02:06:12+01:01:11.68Detail
123. Sova JanMP Praha#68#C (muži 50 - 59)17.02:06:14+01:01:13.68Detail
124. Hrubý JindřichKlokočí#27#A (muži do 39)64.02:06:15+01:01:14.68Detail
125. Kučera Tomáš#141#A (muži do 39)65.02:06:34+01:01:33.68Detail
126. Prokůpek LuděkAo TJ Doksy#99#D (muži 60plus)2.02:08:10+01:03:09.68Detail
127. Holas JaromirPraha 4#24#D (muži 60plus)3.02:12:10+01:07:09.68Detail
128. Dvořák VojtěchPorta Germanica#13#A (muži do 39)66.02:16:44+01:11:43.68Detail
129. Koudelka VítLOS BREJLOS Wichterle#153#A (muži do 39)67.02:16:54+01:11:53.68Detail
130. Kučera PetrLinde#137#A (muži do 39)68.02:16:54+01:11:53.68Detail
Novák Martin#51#A (muži do 39)00:00:00Detail
irontime - irontime.cz | Našli jste nesrovnalost? Kontaktujte nás info@irontime.cz