Oficiální Výsledková listina Jaroměřský kros 2017
9. 4. 2017

Nejmladší žáci I

# Příjmení Jméno Klub st. č.Skupina 2#2Oficiální časZtráta1
1. METELKA TomášTJ Sokol Hradec Králové#31#10.15 Nejmladší žáci I ČOS1.00:02:55Detail
2. BURYŠEK MatyášOlfincar ski team Trutnov#22#00:03:01+00:00:06Detail
3. KUMPOŠT RadovanIscarex Junior Team#30#00:03:02+00:00:07Detail
4. PETERA TomášTJ Sokol Jaroměř#34#10.15 Nejmladší žáci I ČOS2.00:03:08+00:00:13Detail
5. POSLT AdamTJ Sokol Jaroměř#35#10.15 Nejmladší žáci I ČOS3.00:03:09+00:00:14Detail
6. KIJONKA PetrTJ Sokol Dalešice#28#10.15 Nejmladší žáci I ČOS4.00:03:13+00:00:18Detail
7. TAUCHMAN MatějT. J. Sokol Studenec#40#10.15 Nejmladší žáci I ČOS5.00:03:18+00:00:23Detail
8. SOUČEK ŠimonTJ Maratonstav Úpice#36#00:03:19+00:00:2400:03:18.29Detail
9. KŘÍŽ FrantišekTJ Sokol Nová Paka#29#10.15 Nejmladší žáci I ČOS6.00:03:25+00:00:30Detail
10. ALLMER KryštofTJ Sokol Jaroměř#18#10.15 Nejmladší žáci I ČOS7.00:03:26+00:00:31Detail
11. MORAVEC JanSK Dobruška z.s.#32#00:03:26+00:00:31Detail
12. ŠMÍDA OldřichSokol Lhota pod Libčany#39#10.15 Nejmladší žáci I ČOS8.00:03:32+00:00:37Detail
13. STEJSKAL MatějSK Dobruška z.s.#37#00:03:33+00:00:38Detail
14. HEMELÍK VítekTJ Sokol Jaroměř#24#10.15 Nejmladší žáci I ČOS9.00:03:35+00:00:4000:03:34.47Detail
15. RYBIČKA DominikIscarex Junior Team#309#00:03:36+00:00:4100:03:35.93Detail
16. NAGY LukášTJ Sokol Jaroměř#33#10.15 Nejmladší žáci I ČOS10.00:03:38+00:00:43Detail
17. FLATAR MarekSK Nové Město#295#00:03:38+00:00:4300:03:37.58Detail
18. ZOLMAN FilipTJ Sokol Jaromer#43#10.15 Nejmladší žáci I ČOS11.00:03:40+00:00:45Detail
19. JAKUBSKÝ LukášTJ Sokol Nová Paka#27#10.15 Nejmladší žáci I ČOS12.00:03:40+00:00:45Detail
20. KURFIŘT JakubSokol Skuhrov#307#10.15 Nejmladší žáci I ČOS13.00:03:40+00:00:4500:03:39.88Detail
21. ŠEDIVÝ JosefT. J. Sokol Studenec#38#10.15 Nejmladší žáci I ČOS14.00:03:41+00:00:4600:03:40.54Detail
22. HOLDA NathanTJ Sokol Jaroměř#25#10.15 Nejmladší žáci I ČOS15.00:03:53+00:00:58Detail
23. TRCHALÍK TomášTJ Sokol Jaroměř#41#10.15 Nejmladší žáci I ČOS16.00:04:03+00:01:0800:04:02.35Detail
24. BŘEZINA OndřejTJ Sokol Hradec Králové#21#10.15 Nejmladší žáci I ČOS17.00:04:17+00:01:2200:04:16.89Detail
25. ZÁPLATA ZdeněkTJ Sokol Jaroměř#42#10.15 Nejmladší žáci I ČOS18.00:04:43+00:01:48Detail
irontime - irontime.cz | Našli jste nesrovnalost? Kontaktujte nás info@irontime.cz