Oficiální Výsledková listina Jaroměřský kros 2017
9. 4. 2017

Nejmladší žákyně II


# Příjmení Jméno Klub st. č.Skupina 2#2Oficiální časZtráta1
1. Ducháčová EmaTJ Sokol Hradec Králové#49#10.30 Nejmladší žákyně II ČOS1.00:03:52Detail
2. Borková JohankaIscarex Junior team Česká Třebová#45#00:03:52+00:00:0000:03:51.36Detail
3. Dvořáková TerezaTJ Sokol Vinohrady#312#10.30 Nejmladší žákyně II ČOS2.00:03:59+00:00:0700:03:58.11Detail
4. Benešová AnetaTJ Sokol Kolín-atletika#44#10.30 Nejmladší žákyně II ČOS3.00:04:02+00:00:10Detail
5. Peterová BarboraLokomotiva Trutnov#64#00:04:04+00:00:1200:04:03.68Detail
6. Jindřišková LucieSokol Velké Hamry#55#10.30 Nejmladší žákyně II ČOS4.00:04:07+00:00:1500:04:06.80Detail
7. Dvořková KláraSK Dobruška z.s.#50#00:04:10+00:00:18Detail
8. Hurdálková MarieTriatlon Trutnov#315#00:04:10+00:00:1800:04:09.91Detail
9. Cilichová AnnaSokol Velké Hamry#46#10.30 Nejmladší žákyně II ČOS5.00:04:15+00:00:2300:04:14.90Detail
10. Šmídová JanaTJ Sokol Hradec Králové#75#10.30 Nejmladší žákyně II ČOS6.00:04:16+00:00:2400:04:15.06Detail
11. Klementova LuisaActivity Lanškroun#56#00:04:19+00:00:2700:04:18.47Detail
12. Růtová DominikaTj Sokol Jaroměř#66#10.30 Nejmladší žákyně II ČOS7.00:04:20+00:00:28Detail
13. Čižinská KarolínaSK Dobruška z.s.#48#00:04:21+00:00:2900:04:20.07Detail
14. Lžíčařová LucieTJ Sokol Jaroměř#59#10.30 Nejmladší žákyně II ČOS8.00:04:25+00:00:3300:04:24.68Detail
15. Place MichaelaSpartak Vrchlabí#294#00:04:26+00:00:3400:04:25.98Detail
16. Stejskalová TerezaSK Dobruška z.s.#72#00:04:28+00:00:36Detail
17. Součková TerezaTJ Sokol Jaroměř#71#10.30 Nejmladší žákyně II ČOS9.00:04:31+00:00:39Detail
18. Valentová TerezaSK Dobruška z.s.#79#00:04:39+00:00:4700:04:38.50Detail
19. Novotná NellyTJ Sokol Hradec Králové#61#10.30 Nejmladší žákyně II ČOS10.00:04:42+00:00:50Detail
20. Pavlová KarolínaT. J. Sokol Studenec#62#10.30 Nejmladší žákyně II ČOS11.00:04:44+00:00:5200:04:43.26Detail
21. Ričanyová AdélaČeská Skalice#323#00:04:45+00:00:5300:04:44.83Detail
22. Valentová ErnaSokol Nová Paka#78#10.30 Nejmladší žákyně II ČOS12.00:04:47+00:00:5500:04:47.00Detail
23. Chudá EliškaTJ Sokol Hradec Králové - Vysoká#53#10.30 Nejmladší žákyně II ČOS13.00:04:48+00:00:56Detail
24. Řehounková KláraTJ Sokol Hradec Králové#67#10.30 Nejmladší žákyně II ČOS14.00:04:49+00:00:57Detail
25. Hofmanová AlžbětaTJ Sokol Jaroměř#52#10.30 Nejmladší žákyně II ČOS15.00:04:52+00:01:0000:04:51.38Detail
26. Schőnigerová AnnaTJ Sokol Jaroměř#69#10.30 Nejmladší žákyně II ČOS16.00:04:58+00:01:06Detail
27. Štefanová KarolínaTJ Sokol Jaroměř#76#10.30 Nejmladší žákyně II ČOS17.00:04:59+00:01:0700:04:58.66Detail
28. Šedivcová RozálieTJ Sokol Jaroměř#73#10.30 Nejmladší žákyně II ČOS18.00:05:02+00:01:1000:05:01.80Detail
29. Klimeková TerezaTJ Sokol Jaroměř#57#10.30 Nejmladší žákyně II ČOS19.00:05:05+00:01:1300:05:04.56Detail
30. Říhová AnnaSokol Nová Paka#68#10.30 Nejmladší žákyně II ČOS20.00:05:06+00:01:14Detail
31. Šlesingerová NatálieNáměšť nad Oslavou#74#00:05:21+00:01:2900:05:20.24Detail
irontime - irontime.cz | Našli jste nesrovnalost? Kontaktujte nás info@irontime.cz