Oficiální Výsledková listina Jaroměřský kros 2017
9. 4. 2017

Mladší žákyně


# Příjmení Jméno Klub st. č.Skupina 2#2Skupina 3#3Oficiální časZtráta1
1. Serbousková Sára ViktorieISCAREX junior team Č.T.#131#00:04:5600:04:55.89Detail
2. Marková BarboraTJ Sokol Hradec Králové#103#11.00 Mladší žákyně ČOS1.Ml. žákyně PŘEBOR1.00:05:04+00:00:0800:05:03.63Detail
3. Metelková MichaelaTJ Sokol Hradec Králové#124#11.00 Mladší žákyně ČOS2.Ml. žákyně PŘEBOR2.00:05:12+00:00:1600:05:11.05Detail
4. Jakubská BeátaTJ Sokol Jaroměř#114#11.00 Mladší žákyně ČOS3.Ml. žákyně PŘEBOR3.00:05:20+00:00:2400:05:19.29Detail
5. Voborníková MarieTJ Sokol Jaroměř#139#11.00 Mladší žákyně ČOS4.Ml. žákyně PŘEBOR4.00:05:24+00:00:2800:05:23.17Detail
6. Kumpoštová AndreaIscarex Junior Team#120#00:05:26+00:00:3000:05:25.64Detail
7. Hamplová TerezaJunior team iscarex#111#00:05:26+00:00:3000:05:25.94Detail
8. Prouzová TerezaSokol Jaroměř#130#11.00 Mladší žákyně ČOS5.Ml. žákyně PŘEBOR5.00:05:28+00:00:3200:05:27.31Detail
9. Frejvaldová BarboraSK Dobruška z.s.#109#Ml. žákyně PŘEBOR6.00:05:29+00:00:3300:05:28.94Detail
10. Vlková AndreaTJ Sokol Kolín atletika#138#11.00 Mladší žákyně ČOS6.00:05:33+00:00:3700:05:32.80Detail
11. Hejzlarová AnetaTJ Sokol Jaroměř#112#11.00 Mladší žákyně ČOS7.Ml. žákyně PŘEBOR7.00:05:39+00:00:4300:05:38.78Detail
12. Brožková KateřinaTJ Sokol Skuhrov#300#11.00 Mladší žákyně ČOS8.00:05:43+00:00:4700:05:42.87Detail
13. Patočková EvaTj Sokol Jaroměř#128#11.00 Mladší žákyně ČOS9.Ml. žákyně PŘEBOR8.00:05:48+00:00:5200:05:47.21Detail
14. kašíková kateřinaTJ Sokol Kolín atletika#116#11.00 Mladší žákyně ČOS10.00:05:56+00:01:0000:05:55.41Detail
15. Bašková ZuzanaTJ Sokol Jaroměř#107#11.00 Mladší žákyně ČOS11.Ml. žákyně PŘEBOR9.00:05:56+00:01:0000:05:55.49Detail
16. Nikodýmová NikolaSokol Skuhrov#299#11.00 Mladší žákyně ČOS12.00:05:57+00:01:0100:05:56.31Detail
17. Jelínková MagdalenaTJ Sokol Kolín atletika#115#11.00 Mladší žákyně ČOS13.00:05:59+00:01:0300:05:58.39Detail
18. Pechová BarboraNáměšť nad Oslavou#129#00:06:02+00:01:0600:06:01.61Detail
19. Kudrnáčová LindaTJ Sokol Jaroměř#119#11.00 Mladší žákyně ČOS14.Ml. žákyně PŘEBOR10.00:06:09+00:01:1300:06:08.75Detail
20. Minaříková EliškaTJ Sokol Jaroměř#125#11.00 Mladší žákyně ČOS15.Ml. žákyně PŘEBOR11.00:06:12+00:01:1600:06:11.04Detail
21. Lemfeldová AnnaTJ Sokol Hradec Králové#121#11.00 Mladší žákyně ČOS16.Ml. žákyně PŘEBOR12.00:06:12+00:01:1600:06:11.15Detail
22. Valentová KatkaTJ Sokol Jaroměř#137#11.00 Mladší žákyně ČOS17.Ml. žákyně PŘEBOR13.00:06:12+00:01:1600:06:11.43Detail
23. Kubínová KateřinaTJ Sokol Hradec Králové#102#11.00 Mladší žákyně ČOS18.Ml. žákyně PŘEBOR14.00:06:23+00:01:2700:06:22.46Detail
24. Matyášová LucieSK Dobruška z.s.#123#Ml. žákyně PŘEBOR15.00:06:28+00:01:3200:06:27.24Detail
25. Němcová AdélaAtletika Polička#320#00:06:34+00:01:3800:06:33.81Detail
26. Hejsková TerezaTJ Sokol Hradec Králové#101#11.00 Mladší žákyně ČOS19.Ml. žákyně PŘEBOR16.00:06:38+00:01:4200:06:37.90Detail
27. Krupičková NatálieSokol Dalešice#118#11.00 Mladší žákyně ČOS20.00:06:55+00:01:5900:06:54.93Detail
28. Peterková Johana#278#00:07:50+00:02:5400:07:49.35Detail
irontime - irontime.cz | Našli jste nesrovnalost? Kontaktujte nás info@irontime.cz