Oficiální Výsledková listina Prague Park Race - Divoká Šárka
25. 6. 2017

14 km

MužiŽeny
# Příjmení Jméno Klub st. č.Kategorie# v kat.Oficiální časZtráta
1. Janů JanHvězda Pardubice/Mizuno team#111#M201.00:51:21Detail
2. Kovář JáchymTJ Dukla Praha#186#M202.00:53:11+00:01:50.75Detail
3. Procházka JanInov8 team#184#M301.00:54:37+00:03:16.75Detail
4. Wachtl DenisPraha 13#51#M203.00:58:39+00:07:18.75Detail
5. Holland ApauNotfast#213#M302.01:00:32+00:09:11.75Detail
6. Kurz Matouš#168#M303.01:01:46+00:10:25.75Detail
7. Gregorová KamilaMizuno Team#112#Z301.01:02:05+00:10:44.75Detail
8. Šemotl RobinMariánské Lázně#202#M204.01:02:30+00:11:09.75Detail
9. Vodička JosefTJ Zentiva#214#M304.01:04:43+00:13:22.75Detail
10. Kaliberka JanSK Slovan Blesk#180#M305.01:05:14+00:13:53.75Detail
11. Svoboda RobertBajker.eu#201#M401.01:06:32+00:15:11.75Detail
12. Bufka ZdeněkAC Česká Lípa#192#M601.01:06:56+00:15:35.75Detail
13. Pospíšil OndřejOOB Kotlářka#203#M306.01:08:06+00:16:45.75Detail
14. Krátký MichalOutdoorOutsiders#197#M307.01:08:38+00:17:17.75Detail
15. Prager KarelMichaels and MacElroy#85#M205.01:09:10+00:17:49.75Detail
16. Čadil JanŽíznivé střely Dejvice#187#M501.01:09:17+00:17:56.75Detail
17. Bright JackKryathlon#206#M308.01:09:29+00:18:08.75Detail
18. Šmolík JanPraha#309#M206.01:09:43+00:18:22.75Detail
19. Krejdl MichalLouny#133#M309.01:09:45+00:18:24.75Detail
20. Janikovič DavidSDH Hůrky, AK Hůrky, D - plus a.s#1#M3010.01:10:19+00:18:58.75Detail
21. Leskin AndreiRunLepraRun#87#M3011.01:11:27+00:20:06.75Detail
22. Novák MichalSK Babice#59#M3012.01:11:48+00:20:27.75Detail
23. Knowles EdwardNedbank Running Club#178#M3013.01:12:48+00:21:27.75Detail
24. Bursey PeterOld Selbornian Road Runners#208#M402.01:12:50+00:21:29.75Detail
25. Valihrach LukášPraha#20#M3014.01:12:54+00:21:33.75Detail
26. Bradáčová MartinaMK Kladno#137#Z401.01:13:15+00:21:54.75Detail
27. Yakimovich KirillMikkeller Running Club Prague#196#M3015.01:13:25+00:22:04.75Detail
28. Stříbrný Martin#119#M3016.01:13:40+00:22:19.75Detail
29. Bergl TomášOB Sokol Troja#205#M3017.01:13:43+00:22:22.75Detail
30. Matthews DougTerronska UTD#16#M502.01:13:49+00:22:28.75Detail
31. Kukač PetrPraha 3#22#M503.01:14:46+00:23:25.75Detail
32. Kacíř ZdeněkLOUČNÁ956#12#M602.01:14:55+00:23:34.75Detail
33. Bak MartinHejnice#54#M403.01:15:07+00:23:46.75Detail
34. Moravec MichalBěžci z Černošic#210#M207.01:15:26+00:24:05.75Detail
35. Karbulka PavelŠAKAL Kbely#84#M404.01:15:33+00:24:12.75Detail
36. Menger PavelPraha Uhříněves#143#M405.01:15:57+00:24:36.75Detail
37. Klima Tomas#144#M3018.01:15:58+00:24:37.75Detail
38. Candel ManuelVillarreal#71#M406.01:16:18+00:24:57.75Detail
39. Hybš MarekSRTG Kolín#110#M3019.01:16:46+00:25:25.75Detail
40. Klamarčík ViliamKosice#169#M3020.01:16:55+00:25:34.75Detail
41. Vašek LiborRelative Team#179#M3021.01:17:01+00:25:40.75Detail
42. Špaček Martin#157#M208.01:17:45+00:26:24.75Detail
43. Holubec Tomáš#2#M3022.01:18:23+00:27:02.75Detail
44. Chvátalová MarkétaSDH Dolní Jirčany#162#Z402.01:18:30+00:27:09.75Detail
45. Vorlíček BořekHanspaulka#34#M504.01:18:41+00:27:20.75Detail
46. Princ AlešPraha#170#M407.01:18:48+00:27:27.75Detail
47. Yakoby DorPrague#15#M209.01:18:56+00:27:35.75Detail
48. Švejdová AnnaŘíčany#3#Z201.01:18:57+00:27:36.75Detail
49. Culos StefanoRunning Lions#105#M408.01:19:19+00:27:58.75Detail
50. Plášil MarekHejnice#58#M2010.01:19:24+00:28:03.75Detail
51. Blažek Jan#35#M3023.01:19:36+00:28:15.75Detail
52. Andres JaromírPečky#115#M3024.01:19:39+00:28:18.75Detail
53. Hodboď RadkoAC Slovan Liberec#194#M505.01:20:11+00:28:50.75Detail
54. Tyllner DaviddhCYCLING#5#M2011.01:20:20+00:28:59.75Detail
55. Koníček JakubPonny Express Freiwaldau#82#M2012.01:20:21+00:29:00.75Detail
56. Kocourek TomasPraha 10#160#M3025.01:20:22+00:29:01.75Detail
57. Šmídová PetraBobši#25#Z403.01:20:39+00:29:18.75Detail
58. Honzáková Jiřina-------------#94#Z501.01:20:50+00:29:29.75Detail
59. Hasa MartinPraha#167#M3026.01:21:22+00:30:01.75Detail
60. Divišová KristýnaPraha#142#Z202.01:21:30+00:30:09.75Detail
61. Libovický VítEmpiria 21#150#M506.01:21:43+00:30:22.75Detail
62. Grasl KarelPostoloprty#121#M409.01:21:49+00:30:28.75Detail
63. Pirona PaoloRunning Lions#106#M507.01:22:49+00:31:28.75Detail
64. Zámečník ZbyšekPraha 17#147#M4010.01:23:10+00:31:49.75Detail
65. Janků OndřejOlomouc#159#M4011.01:23:25+00:32:04.75Detail
66. Grosman Tomáš#185#M2013.01:23:32+00:32:11.75Detail
67. Knobová LucieChrášťany#101#Z203.01:23:33+00:32:12.75Detail
68. Machová IvanaFit Body Klatovy#39#Z404.01:23:43+00:32:22.75Detail
69. Houžvička IvanFofrteam Přehvozdí#92#M4012.01:23:48+00:32:27.75Detail
70. Synkule Martin#126#M3027.01:23:52+00:32:31.75Detail
71. Zugar Robert#130#M4013.01:24:32+00:33:11.75Detail
72. Stodola MichalHomolka#64#M2014.01:24:36+00:33:15.75Detail
73. Vraný LukášPraha#6#M2015.01:24:38+00:33:17.75Detail
74. Mošnička PavelPraha#218#M4014.01:24:47+00:33:26.75Detail
75. Velehradský PetrNučice#165#M508.01:24:49+00:33:28.75Detail
76. De Burca DiarmaidPrague#207#M4015.01:25:00+00:33:39.75Detail
77. Andrade TelmoTerronska UTD#114#M4016.01:25:18+00:33:57.75Detail
78. Faů RomanŠli běželi#140#M3028.01:25:23+00:34:02.75Detail
79. Kaiser TomasPraha#183#M2016.01:25:28+00:34:07.75Detail
80. Kvapilová EliškaSRTG Praha#99#Z204.01:25:29+00:34:08.75Detail
81. Baran RichardPraha#209#M4017.01:25:35+00:34:14.75Detail
82. Strnadová LucieProfesionální svině#81#Z302.01:25:43+00:34:22.75Detail
83. Auda ManonBpbo#182#Z205.01:25:56+00:34:35.75Detail
84. Hodboďová JiřinaLiberec#195#Z502.01:26:02+00:34:41.75Detail
85. Šálková EvaBrno#120#Z206.01:26:05+00:34:44.75Detail
86. Bartek Zoran#55#M3029.01:26:06+00:34:45.75Detail
87. Slavkovsky TomasPraha#10#M3030.01:26:24+00:35:03.75Detail
88. Trnková OlgaKorouhev 277#113#Z303.01:26:45+00:35:24.75Detail
89. Korseltova MariePraha#191#Z304.01:27:03+00:35:42.75Detail
90. Kejla JakubKáťa a Škubánek#18#M2017.01:27:17+00:35:56.75Detail
91. Nováková LuciaPsáry#163#Z305.01:27:23+00:36:02.75Detail
92. Kašpar JanMesser Runners#102#M4018.01:27:40+00:36:19.75Detail
93. Matejka JánPraha, Braník#204#M4019.01:27:43+00:36:22.75Detail
94. Matějka JanPraha 4#217#M2018.01:27:46+00:36:25.75Detail
95. Němcová MarkétaPonny Express Freiwaldau#68#Z207.01:27:46+00:36:25.75Detail
96. Bílek Jiří#98#M3031.01:27:47+00:36:26.75Detail
97. Cirkva LukášVšechromy#215#M3032.01:27:55+00:36:34.75Detail
98. Zelenka PetrPraha#212#M3033.01:27:58+00:36:37.75Detail
99. Železný VojtěchPraha#32#M2019.01:28:05+00:36:44.75Detail
100. Bartošík DušanVyvoněné oči#216#M4020.01:28:12+00:36:51.75Detail
101. Sikora Hansa TomRSSB Ultra Team#164#M4021.01:28:23+00:37:02.75Detail
102. Čejková Magdalena#13#Z208.01:28:33+00:37:12.75Detail
103. Bouček MichalMesser Runners#173#M2020.01:28:35+00:37:14.75Detail
104. Simondet Lindsey#149#Z306.01:28:46+00:37:25.75Detail
105. Valihrach VáclavKolín#21#M603.01:28:49+00:37:28.75Detail
106. Zamuda SlavkoKlanjec#75#M3034.01:28:59+00:37:38.75Detail
107. Karbulková AliceŠAKAL Kbely#83#Z405.01:29:10+00:37:49.75Detail
108. Senichev ValerySRTG Praha#26#M3035.01:29:20+00:37:59.75Detail
109. Kroftova HelenaHPC#11#Z209.01:29:46+00:38:25.75Detail
110. Vintr TomášBrno#86#M3036.01:30:08+00:38:47.75Detail
111. Dvořák Petr#90#M4022.01:30:15+00:38:54.75Detail
112. Routová Tereza#107#Z2010.01:30:42+00:39:21.75Detail
113. Hodan TomášMlejn Praha#190#M3037.01:30:47+00:39:26.75Detail
114. Sládek PetrPraha#176#M4023.01:31:03+00:39:42.75Detail
115. Aubrecht PetrBonbon#193#M4024.01:31:04+00:39:43.75Detail
116. Šrkdlant RadekPlískov#211#M4025.01:31:39+00:40:18.75Detail
117. Haskins MarkTolskithey tin miners and trail runners#79#M3038.01:31:42+00:40:21.75Detail
118. Železný PetrPraha#31#M4026.01:32:00+00:40:39.75Detail
119. Čech MilanHomolka Team#48#M509.01:32:12+00:40:51.75Detail
120. Trn MiroslavNatur life Prievidza#124#M3039.01:32:47+00:41:26.75Detail
121. Plhal JiříPraha 6#97#M3040.01:32:50+00:41:29.75Detail
122. Janatova LucieRokytnice nad Jizerou#174#Z2011.01:32:57+00:41:36.75Detail
123. Harrison AlexPBS Lions#60#M3041.01:33:07+00:41:46.75Detail
124. Krügerová KatarínaHomolka Team#44#Z307.01:33:37+00:42:16.75Detail
125. Neumannová LucieVelké Přílepy#66#Z2012.01:33:41+00:42:20.75Detail
126. Procházka Tomáš#78#M2021.01:34:25+00:43:04.75Detail
127. Kuchta TomasPraha#181#M3042.01:34:26+00:43:05.75Detail
128. Havelková ZdeňkaŠli běželi#139#Z308.01:34:38+00:43:17.75Detail
129. Papp JozefDobřejovice#134#M4027.01:35:37+00:44:16.75Detail
130. Dubovský PetrEGO Dekor#161#M4028.01:35:47+00:44:26.75Detail
131. Kostka PetrPotkali se u Kolína#57#M4029.01:36:02+00:44:41.75Detail
132. Brabec JiriAdvetní běhání#37#M4030.01:36:40+00:45:19.75Detail
133. Ivashintsova YuliaPrague#198#Z406.01:36:40+00:45:19.75Detail
134. Kuzmiak BorisPraha 7#9#M3043.01:36:47+00:45:26.75Detail
135. Brabcová RadmilaPraha#132#Z407.01:37:21+00:46:00.75Detail
136. Novák Pavel#70#M3044.01:37:46+00:46:25.75Detail
137. Polák Jan#69#M3045.01:37:47+00:46:26.75Detail
138. Vostrá Mošovská LucieBáječné ženy v běhu#52#Z408.01:37:55+00:46:34.75Detail
139. Zajíc Josef#42#M3046.01:38:04+00:46:43.75Detail
140. Nováková Lucie#61#Z309.01:38:27+00:47:06.75Detail
141. Kovarikova TerezaPraha#175#Z2013.01:39:34+00:48:13.75Detail
142. Bohus Tim#127#M3047.01:39:44+00:48:23.75Detail
143. Voláková LuciePlzeň#108#Z2014.01:39:44+00:48:23.75Detail
144. Havlickova Petra#145#Z2015.01:39:49+00:48:28.75Detail
145. Řeřichová LucieBáječné ženy v běhu#154#Z2016.01:40:25+00:49:04.75Detail
146. Macák JiříHradec Králové#104#M3048.01:41:39+00:50:18.75Detail
147. Štepo MichalŠneci v běhu#177#M3049.01:41:41+00:50:20.75Detail
148. Mrázková KateřinaKáťa a Škubánek#19#Z3010.01:42:11+00:50:50.75Detail
149. Krofta JiříTJ Liga 100 Praha#33#M604.01:42:11+00:50:50.75Detail
150. Jahn PavelSKOB Sparta Praha#95#M605.01:42:31+00:51:10.75Detail
151. Mickal MartinPraha#158#M4031.01:43:41+00:52:20.75Detail
152. Jungová Lucie#47#Z409.01:44:06+00:52:45.75Detail
153. Vacík Petr#96#M5010.01:44:38+00:53:17.75Detail
154. Margetová SvetlanaPraha#199#Z2017.01:45:10+00:53:49.75Detail
155. Fabianová Ivana#136#Z2018.01:47:02+00:55:41.75Detail
156. Graslová KateřinaPostoloprty#122#Z2019.01:50:27+00:59:06.75Detail
157. Pulchart RomanPostoloprty#148#M4032.01:50:27+00:59:06.75Detail
158. Havlínová DanaDAHA - Běžecké výlety#7#Z3011.01:50:30+00:59:09.75Detail
159. Šafránková PavlaJdu běhat#289#Z4010.01:51:24+01:00:03.75Detail
160. Jůzová TerezaPraha#41#Z2020.01:51:36+01:00:15.75Detail
161. Dyntarová EvaPraha 6#151#Z3012.01:52:30+01:01:09.75Detail
162. Novotný JaroslavTEP Trutnov#4#M606.01:54:16+01:02:55.75Detail
163. Varvařovský MichalPraha#290#M4033.01:55:03+01:03:42.75Detail
164. Rylková KateřinaAFPoint#27#Z3013.01:55:46+01:04:25.75Detail
165. Klusáková LucieLu and Lu#74#Z3014.01:56:23+01:05:02.75Detail
166. Klusák LukášLu and Lu#73#M3050.01:56:24+01:05:03.75Detail
167. Hotový IvoProfi Tesaři AC#43#M3051.01:59:11+01:07:50.75Detail
168. Novák LukášHostivice#65#M3052.01:59:38+01:08:17.75Detail
169. Šrámek PetrPostoloprty#146#M3053.02:01:34+01:10:13.75Detail
Obuszáková Simona#8#Z3000:00:00Detail
Kalina Milan#14#M4000:00:00Detail
Koubek Kejzlar JanCARE.cz#17#M3000:00:00Detail
Bečvář Josef#23#M3000:00:00Detail
Kochánek JakubRakovník#24#M2000:00:00Detail
Maguire GaryHCT#30#M5000:00:00Detail
Pásztor Július#36#M5000:00:00Detail
Sanders Alena#38#Z4000:00:00Detail
Štumpf Anna#40#Z3000:00:00Detail
Šimonek JanPraha#46#M4000:00:00Detail
Máša Stanislav#49#M5000:00:00Detail
Pitrová ZuzanaHejnice#53#Z3000:00:00Detail
Balšán Zdeněk#56#M3000:00:00Detail
Baker PaulPBS Lions#62#M4000:00:00Detail
Egrešiová LenkaLitoměřice#63#Z5000:00:00Detail
Němcová Zuzanaponny express freiwaldau#67#Z3000:00:00Detail
Töpfer MartinPRASE#72#M2000:00:00Detail
Mathon Ivo#76#M2000:00:00Detail
Sihelsky MichalBlack Lions Team Praha#77#M3000:00:00Detail
Zámečníková ZuzanaŠumík team#88#Z3000:00:00Detail
Vicherková Petra#89#Z2000:00:00Detail
Eliáš PetrAlbatros#91#M3000:00:00Detail
Vrba Vít#93#M4000:00:00Detail
Bába Jaroslav#100#M2000:00:00Detail
Chválová ErikaHudy#103#Z2000:00:00Detail
Petrzelkova AndreaPraha 5#109#Z3000:00:00Detail
Lobaz VolodymyrPraha#118#M3000:00:00Detail
Štumpf OndřejPraha#123#M3000:00:00Detail
Dostálová KristinaPraha 4#125#Z3000:00:00Detail
Pfeiferová AndreaPraha#129#Z3000:00:00Detail
Benýr PavelMBM Praha#131#M5000:00:00Detail
Mališ MartinSK Zlíchov Praha#135#M2000:00:00Detail
Filippi PavelPraha#138#M2000:00:00Detail
Bennett JamiePrague#141#M3000:00:00Detail
Zděnková ZuzanaZZ#153#Z3000:00:00Detail
Kynclova ZuzanaPraha#155#Z3000:00:00Detail
Taillefer Noellinemontreal#156#Z3000:00:00Detail
Ambrož VojtěchSK Anýs#166#M2000:00:00Detail
Novotný Jan#171#M2000:00:00Detail
Belan MartinNitra#172#M2000:00:00Detail
Hák JakubKutná Hora#188#M3000:00:00Detail
Slušná ZuzanaRunsport Team#189#Z3000:00:00Detail
Goluch PetrPraha#200#M2000:00:00Detail
irontime - irontime.cz | Našli jste nesrovnalost? Kontaktujte nás info@irontime.cz