Oficiální Výsledková listina Mimoňský triatlon 2014
23. 8. 2014

muži

# Příjmení Jméno Klub st. č.Kategorie# v kat.Skupina 2#2Oficiální časZtrátaplaváníD1koloD2běh
1. Jindra PavelEleven Rubena test team#6#M24-391.00:55:07.88Detail
2. Dvořan StanislavAuthor Xterra team#4#M24-392.00:58:28.74+00:03:20.85Detail
3. Knejzlík MarekMimoň#3#M24-393.00:58:37.35+00:03:29.46Detail
4. Bušek MarekBTT Libochovice#70#M40-491.00:59:06.05+00:03:58.16Detail
5. Valtr MatějTRIVA Praha#80#M24-394.00:59:22.57+00:04:14.6800:07:55.4400:00:49.3500:36:58.3500:00:59.9400:12:39.47Detail
6. Pacina Jun. JanKL-Sport Děčín#31#M19-231.00:59:29.98+00:04:22.09Detail
7. Kvasnička DanielHKNMPSM#44#M24-395.01:00:03.51+00:04:55.62Detail
8. Kolařík TomášOK Nový Bor#87#M24-396.01:00:19.42+00:05:11.5300:09:43.2000:00:46.6400:36:38.2200:00:26.6200:12:44.72Detail
9. Bavor JanSK Miletín#63#M24-397.01:00:27.46+00:05:19.57Detail
10. Cmunt PetrTT Cyklorenova cvikov#16#M19-232.01:00:27.70+00:05:19.81Detail
11. Olšar OndřejCyklorenova Cvikov#19#Mdo181.01:00:35.05+00:05:27.16Detail
12. Francke JanDivoký Astma#86#M24-398.01:00:44.67+00:05:36.7800:07:07.9200:00:48.8900:39:14.4400:00:31.6400:13:01.76Detail
13. Randák KarelVrchlabí#74#M40-492.01:01:07.57+00:05:59.6800:09:34.2700:01:03.8400:36:43.4500:00:38.7100:13:07.28Detail
14. Sádovský MarekJablonec nad Nisou #42#M19-233.01:01:17.51+00:06:09.62Detail
15. Krasny PavelMlada Boleslav#43#M24-399.01:01:29.71+00:06:21.82Detail
16. Suchý PavelTT CYKOLORENOVA CVIKOV#84#M40-493.01:01:50.16+00:06:42.2700:09:23.2900:00:41.0100:36:04.4300:00:35.5200:15:05.89Detail
17. Šrámek MartinTriatlon Liberec#76#M24-3910.01:02:07.26+00:06:59.3700:08:56.3500:00:38.9300:37:15.6400:00:49.1400:14:27.17Detail
18. Strakoš JanLiberec#57#M24-3911.01:02:20.91+00:07:13.0200:09:18.1100:01:42.5400:35:49.1400:00:58.9100:14:32.19Detail
19. Klapka ŠtěpánČeská Lípa#72#M24-3912.01:03:39.03+00:08:31.14Detail
20. Wiebauer TomášBratislava#47#M24-3913.01:03:48.38+00:08:40.49Detail
21. Németh Miloňxdk.cz#33#M24-3914.01:03:51.61+00:08:43.72Detail
22. Zemler VáclavKiwi Varnsdorf#83#M50plus1.01:03:54.60+00:08:46.7100:09:51.0700:00:43.3300:36:49.8000:00:33.4900:15:56.90Detail
23. Marx JanMZS Jablonec#68#M24-3915.01:04:15.53+00:09:07.64Detail
24. Vlček MatějKODIAK PEDALS TEAM#60#M24-3916.01:04:18.20+00:09:10.3100:08:40.8200:01:00.7400:38:44.1700:00:39.9200:15:12.54Detail
25. Rydlo AdamAdeta/Jablonec nad Nisou#26#M19-234.01:04:30.12+00:09:22.23Detail
26. Spurný MilanCC Varnsdorf#54#M50plus2.01:04:38.34+00:09:30.4500:10:15.0200:00:58.5000:37:09.3000:00:46.7800:15:28.71Detail
27. Novák PetrTJ Bižu Jablonec#17#M40-494.01:04:38.62+00:09:30.73Detail
28. Sádovský LubošJablonec nad Nisou#39#M40-495.01:04:39.23+00:09:31.34Detail
29. Krejný KamilTT Cyklorenova Cvikov#15#M24-3917.01:05:05.15+00:09:57.2600:10:08.4800:00:54.2500:38:00.6200:00:52.5300:15:09.25Detail
30. Rabas LukášDivoký Astma#64#M24-3918.01:05:34.87+00:10:26.9800:10:17.6600:00:38.2700:38:23.4600:00:42.2400:15:33.23Detail
31. Jíra JaroslavCyklorenova Cvikov#20#M40-496.01:05:35.97+00:10:28.0800:09:13.5800:00:47.6600:40:52.4400:14:42.28Detail
32. Slavata TomášAuthor Xterra Team#1#M24-3919.01:05:42.63+00:10:34.74Detail
33. Oswald JanEleven-Rubena test team#11#M40-497.01:05:53.83+00:10:45.94Detail
34. Tuž JaroslavBazén Liberec#61#M40-498.01:05:58.99+00:10:51.10Detail
35. Tůma JiříTJ Rumburk#69#M24-3920.01:06:08.90+00:11:01.01Detail
36. Vopat MilanPro-Corde#34#M50plus3.01:06:19.34+00:11:11.45Detail
37. Hrouda ŠtěpánPivní liga#65#M24-3921.01:07:03.69+00:11:55.8000:09:35.8100:01:04.7500:40:56.8700:00:48.2400:14:38.00Detail
38. Stupka PatrikAC Česká Lípa#25#M19-235.01:07:23.02+00:12:15.13Detail
39. stádník martinsencor team#48#M40-499.01:07:26.98+00:12:19.0900:09:04.6800:00:49.0500:41:33.6700:00:50.3700:15:09.18Detail
40. Šetek ŠtěpánPlavecký klub Litoměřice#28#M24-3922.01:07:38.95+00:12:31.06Detail
41. Duzbaba VáclavLongboard Hradec Králové#62#M19-236.01:08:36.95+00:13:29.0600:09:55.1600:01:08.9700:40:17.1000:00:39.4800:16:36.21Detail
42. Moravík JanČeská Lípa #18#M24-3923.01:09:36.08+00:14:28.19Detail
43. Havel RadekJilemnice#8#M19-237.01:09:43.00+00:14:35.11Detail
44. Svatoň DavidČeská Lípa#66#M24-3924.01:09:46.10+00:14:38.21Detail
45. Šůs JaroslavNovis TK Praha#32#M40-4910.01:10:07.22+00:14:59.33Detail
46. Ludwig MarcelC. K. Looser Deutsch Gabel#78#M24-3925.01:10:21.29+00:15:13.4000:11:11.7300:00:54.4800:42:15.2200:00:54.2900:15:05.55Detail
47. Bezděk JiříHK NM PSM#45#M24-3926.01:10:21.49+00:15:13.6000:10:14.1600:01:24.2000:40:39.9700:00:55.7900:17:07.35Detail
48. Pacina JanTRIade#30#M40-4911.01:10:39.72+00:15:31.83Detail
49. Konopiský VáclavMimoň#9#M40-4912.01:12:13.83+00:17:05.9400:10:15.8500:01:09.7200:42:21.1300:00:50.4200:17:36.70Detail
50. Conk JakubRumburk#71#M24-3927.01:12:23.73+00:17:15.84Detail
51. Mixa VladislavPraha Uhrineves#59#M24-3928.01:13:58.48+00:18:50.5900:11:06.1400:03:01.7600:40:15.2700:01:00.3900:18:34.90Detail
52. Procházka Milan#51#M50plus4.01:15:08.06+00:20:00.1700:13:07.7400:02:06.7800:42:36.5200:00:22.3300:16:54.67Detail
53. Holinka JanStráž pod Ralskem#40#M40-4913.01:15:14.61+00:20:06.72Detail
54. Sutr JanMimoň#12#M24-3929.01:15:28.62+00:20:20.7300:11:45.7800:01:30.3900:44:05.3800:00:16.1500:17:50.89Detail
55. Dragoun RadekTriatlon Mladá Boleslav#81#M40-4914.01:15:46.77+00:20:38.8800:10:10.9400:01:11.6000:46:25.2100:00:53.1600:17:05.83Detail
56. Hozák MilanCyklo Club Varnsdorf#55#M40-4915.01:16:50.77+00:21:42.8800:12:03.0400:00:51.7000:41:58.0900:01:19.7200:20:38.19Detail
57. Striž PetrMimoň#10#M24-3930.01:17:06.23+00:21:58.3400:12:10.7500:01:33.1500:42:38.2300:00:40.9100:20:03.17Detail
58. Bárthel LiborKosmonosy#79#M40-4916.01:17:59.84+00:22:51.9500:13:17.7500:01:43.8900:44:28.1100:01:04.5400:17:25.54Detail
59. Spejchal TomášNový Bor #24#M24-3931.01:19:04.54+00:23:56.6500:15:29.4200:01:10.0100:43:28.5600:01:09.5300:17:47.00Detail
60. Věchet LadislavČeská Lípa#38#M40-4917.01:19:05.91+00:23:58.0200:13:46.6600:01:36.2800:45:25.4100:00:55.6900:17:21.84Detail
61. Kříž PavelČeská Lípa#77#M40-4918.01:20:10.82+00:25:02.9300:13:20.8100:01:19.8200:43:57.6000:01:00.7100:20:31.87Detail
62. Tichý Martinbohatice#49#M40-4919.01:21:20.14+00:26:12.25Detail
63. Jiřička MiłošŠpindlerův Mlýn#58#M24-3932.01:24:01.76+00:28:53.87Detail
64. Pliva JaromirKoupaliště Mimoň#13#M40-4920.01:24:10.78+00:29:02.8900:14:40.3400:01:27.4200:47:04.9100:00:57.2200:20:00.86Detail
65. Bartůněk KarelMimoň #50#M24-3933.01:24:39.46+00:29:31.57Detail
66. Mrázik MartinVelký Borek#5#M24-3934.01:25:06.44+00:29:58.55Detail
67. Kočí JosefTJ Háje Praha#67#M50plus5.01:27:06.82+00:31:58.93Detail
68. Baklik Karelsibrina#21#M40-4921.01:28:06.99+00:32:59.1000:13:33.3100:02:09.2400:52:00.9700:00:33.3300:19:50.11Detail
DNF Dragoun Michal#82#M19-2300:08:01.9900:01:20.60Detail
DNF Košik MartinSK vodní pólo Děčín#7#Mdo18Detail
irontime - irontime.cz | Našli jste nesrovnalost? Kontaktujte nás info@irontime.cz