Oficiální Výsledková listina Mimoňský triatlon 2014
23. 8. 2014

muži

#Příjmení Jméno Klub st. č.Kategorie# v kat.Skupina 2#2Oficiální časZtrátaplaváníD1koloD2běh
1.JindraPavelEleven Rubena test team#6#M24-391.00:55:08.00Detail
2.DvořanStanislavAuthor Xterra team#4#M24-392.00:58:29.00+00:03:21.00Detail
3.KnejzlíkMarekMimoň#3#M24-393.00:58:37.00+00:03:29.00Detail
4.BušekMarekBTT Libochovice#70#M40-491.00:59:06.00+00:03:58.00Detail
5.ValtrMatějTRIVA Praha#80#M24-394.00:59:23.00+00:04:15.0000:07:55.8700:00:49.3500:36:58.3500:00:59.9400:12:39.47Detail
6.Pacina Jun.JanKL-Sport Děčín#31#M19-231.00:59:30.00+00:04:22.00Detail
7.KvasničkaDanielHKNMPSM#44#M24-395.01:00:03.00+00:04:55.00Detail
8.KolaříkTomášOK Nový Bor#87#M24-396.01:00:19.00+00:05:11.0000:09:43.6200:00:46.6400:36:38.2200:00:26.6200:12:44.72Detail
9.BavorJanSK Miletín#63#M24-397.01:00:27.00+00:05:19.00Detail
10.CmuntPetrTT Cyklorenova cvikov#16#M19-232.01:00:28.00+00:05:20.00Detail
11.OlšarOndřejCyklorenova Cvikov#19#Mdo181.01:00:35.00+00:05:27.00Detail
12.FranckeJanDivoký Astma#86#M24-398.01:00:45.00+00:05:37.0000:07:08.3500:00:48.8900:39:14.4400:00:31.6400:13:01.76Detail
13.RandákKarelVrchlabí#74#M40-492.01:01:08.00+00:06:00.0000:09:34.7000:01:03.8400:36:43.4500:00:38.7100:13:07.28Detail
14.SádovskýMarekJablonec nad Nisou #42#M19-233.01:01:17.00+00:06:09.00Detail
15.KrasnyPavelMlada Boleslav#43#M24-399.01:01:30.00+00:06:22.00Detail
16.SuchýPavelTT CYKOLORENOVA CVIKOV#84#M40-493.01:01:50.00+00:06:42.0000:09:23.7100:00:41.0100:36:04.4300:00:35.5200:15:05.89Detail
17.ŠrámekMartinTriatlon Liberec#76#M24-3910.01:02:07.00+00:06:59.0000:08:56.7800:00:38.9300:37:15.6400:00:49.1400:14:27.17Detail
18.StrakošJanLiberec#57#M24-3911.01:02:21.00+00:07:13.0000:09:18.5300:01:42.5400:35:49.1400:00:58.9100:14:32.19Detail
19.KlapkaŠtěpánČeská Lípa#72#M24-3912.01:03:39.00+00:08:31.00Detail
20.WiebauerTomášBratislava#47#M24-3913.01:03:48.00+00:08:40.00Detail
21.NémethMiloňxdk.cz#33#M24-3914.01:03:52.00+00:08:44.00Detail
22.ZemlerVáclavKiwi Varnsdorf#83#M50plus1.01:03:55.00+00:08:47.0000:09:51.4900:00:43.3300:36:49.8000:00:33.4900:15:56.90Detail
23.MarxJanMZS Jablonec#68#M24-3915.01:04:15.00+00:09:07.00Detail
24.VlčekMatějKODIAK PEDALS TEAM#60#M24-3916.01:04:18.00+00:09:10.0000:08:41.2400:01:00.7400:38:44.1700:00:39.9200:15:12.54Detail
25.RydloAdamAdeta/Jablonec nad Nisou#26#M19-234.01:04:30.00+00:09:22.00Detail
26.SpurnýMilanCC Varnsdorf#54#M50plus2.01:04:38.00+00:09:30.0000:10:15.4500:00:58.5000:37:09.3000:00:46.7800:15:28.71Detail
27.NovákPetrTJ Bižu Jablonec#17#M40-494.01:04:39.00+00:09:31.00Detail
28.SádovskýLubošJablonec nad Nisou#39#M40-495.01:04:39.00+00:09:31.00Detail
29.KrejnýKamilTT Cyklorenova Cvikov#15#M24-3917.01:05:05.00+00:09:57.0000:10:08.9100:00:54.2500:38:00.6200:00:52.5300:15:09.25Detail
30.RabasLukášDivoký Astma#64#M24-3918.01:05:35.00+00:10:27.0000:10:18.0900:00:38.2700:38:23.4600:00:42.2400:15:33.23Detail
31.JíraJaroslavCyklorenova Cvikov#20#M40-496.01:05:36.00+00:10:28.0000:09:14.0100:00:47.6600:40:52.4400:14:42.28Detail
32.SlavataTomášAuthor Xterra Team#1#M24-3919.01:05:43.00+00:10:35.00Detail
33.OswaldJanEleven-Rubena test team#11#M40-497.01:05:54.00+00:10:46.00Detail
34.TužJaroslavBazén Liberec#61#M40-498.01:05:59.00+00:10:51.00Detail
35.TůmaJiříTJ Rumburk#69#M24-3920.01:06:09.00+00:11:01.00Detail
36.VopatMilanPro-Corde#34#M50plus3.01:06:19.00+00:11:11.00Detail
37.HroudaŠtěpánPivní liga#65#M24-3921.01:07:04.00+00:11:56.0000:09:36.2400:01:04.7500:40:56.8700:00:48.2400:14:38.00Detail
38.StupkaPatrikAC Česká Lípa#25#M19-235.01:07:23.00+00:12:15.00Detail
39.stádníkmartinsencor team#48#M40-499.01:07:27.00+00:12:19.0000:09:05.1100:00:49.0500:41:33.6700:00:50.3700:15:09.18Detail
40.ŠetekŠtěpánPlavecký klub Litoměřice#28#M24-3922.01:07:39.00+00:12:31.00Detail
41.DuzbabaVáclavLongboard Hradec Králové#62#M19-236.01:08:37.00+00:13:29.0000:09:55.5900:01:08.9700:40:17.1000:00:39.4800:16:36.21Detail
42.MoravíkJanČeská Lípa #18#M24-3923.01:09:36.00+00:14:28.00Detail
43.HavelRadekJilemnice#8#M19-237.01:09:43.00+00:14:35.00Detail
44.SvatoňDavidČeská Lípa#66#M24-3924.01:09:46.00+00:14:38.00Detail
45.ŠůsJaroslavNovis TK Praha#32#M40-4910.01:10:07.00+00:14:59.00Detail
46.LudwigMarcelC. K. Looser Deutsch Gabel#78#M24-3925.01:10:21.00+00:15:13.0000:11:12.1500:00:54.4800:42:15.2200:00:54.2900:15:05.55Detail
47.BezděkJiříHK NM PSM#45#M24-3926.01:10:21.00+00:15:13.0000:10:14.5800:01:24.2000:40:39.9700:00:55.7900:17:07.35Detail
48.PacinaJanTRIade#30#M40-4911.01:10:40.00+00:15:32.00Detail
49.KonopiskýVáclavMimoň#9#M40-4912.01:12:14.00+00:17:06.0000:10:16.2700:01:09.7200:42:21.1300:00:50.4200:17:36.70Detail
50.ConkJakubRumburk#71#M24-3927.01:12:24.00+00:17:16.00Detail
51.MixaVladislavPraha Uhrineves#59#M24-3928.01:13:58.00+00:18:50.0000:11:06.5700:03:01.7600:40:15.2700:01:00.3900:18:34.90Detail
52.ProcházkaMilan#51#M50plus4.01:15:08.00+00:20:00.0000:13:08.1600:02:06.7800:42:36.5200:00:22.3300:16:54.67Detail
53.HolinkaJanStráž pod Ralskem#40#M40-4913.01:15:15.00+00:20:07.00Detail
54.SutrJanMimoň#12#M24-3929.01:15:29.00+00:20:21.0000:11:46.2100:01:30.3900:44:05.3800:00:16.1500:17:50.89Detail
55.DragounRadekTriatlon Mladá Boleslav#81#M40-4914.01:15:47.00+00:20:39.0000:10:11.3600:01:11.6000:46:25.2100:00:53.1600:17:05.83Detail
56.HozákMilanCyklo Club Varnsdorf#55#M40-4915.01:16:51.00+00:21:43.0000:12:03.4700:00:51.7000:41:58.0900:01:19.7200:20:38.19Detail
57.StrižPetrMimoň#10#M24-3930.01:17:06.00+00:21:58.0000:12:11.1800:01:33.1500:42:38.2300:00:40.9100:20:03.17Detail
58.BárthelLiborKosmonosy#79#M40-4916.01:18:00.00+00:22:52.0000:13:18.1700:01:43.8900:44:28.1100:01:04.5400:17:25.54Detail
59.SpejchalTomášNový Bor #24#M24-3931.01:19:04.00+00:23:56.0000:15:29.8400:01:10.0100:43:28.5600:01:09.5300:17:47.00Detail
60.VěchetLadislavČeská Lípa#38#M40-4917.01:19:06.00+00:23:58.0000:13:47.0900:01:36.2800:45:25.4100:00:55.6900:17:21.84Detail
61.KřížPavelČeská Lípa#77#M40-4918.01:20:11.00+00:25:03.0000:13:21.2300:01:19.8200:43:57.6000:01:00.7100:20:31.87Detail
62.TichýMartinbohatice#49#M40-4919.01:21:20.00+00:26:12.00Detail
63.JiřičkaMiłošŠpindlerův Mlýn#58#M24-3932.01:24:02.00+00:28:54.00Detail
64.PlivaJaromirKoupaliště Mimoň#13#M40-4920.01:24:11.00+00:29:03.0000:14:40.7700:01:27.4200:47:04.9100:00:57.2200:20:00.86Detail
65.BartůněkKarelMimoň #50#M24-3933.01:24:39.00+00:29:31.00Detail
66.MrázikMartinVelký Borek#5#M24-3934.01:25:06.00+00:29:58.00Detail
67.KočíJosefTJ Háje Praha#67#M50plus5.01:27:07.00+00:31:59.00Detail
68.BaklikKarelsibrina#21#M40-4921.01:28:07.00+00:32:59.0000:13:33.7400:02:09.2400:52:00.9700:00:33.3300:19:50.11Detail
DNFDragounMichal#82#M19-2300:08:02.4200:01:20.60Detail
DNFKošikMartinSK vodní pólo Děčín#7#Mdo18Detail
irontime - irontime.cz | Našli jste nesrovnalost? Kontaktujte nás info@irontime.cz | DNS = Did Not Start = Nestartoval/a | DNF = Did Not Finish = Nedokončil/a | DQ, DSQ = Disqualified = Diskvalifikace