Oficiální Výsledková listina CTP Doksyrace 2014
10. 8. 2014

triatlon muži

# Příjmení Jméno Klub st. č.ZeměKategorie# v kat.Oficiální časZtrátaplaváníD1koloD2běh
1. Vabroušek PetrTrilife Zlín #1#CZEM3(40-49)1.04:11:03.96Detail
2. Brynda JardaTRI STAR KUČERA#2#CZEM2(30-39)1.04:13:19.53+00:02:15.56Detail
3. Rybáček MiroslavRealiz sport team#125#CZEM1(18-29)1.04:22:05.26+00:11:01.2900:26:35.8200:01:00.4902:22:35.4700:01:05.2101:30:48.24Detail
4. Kořínek TomášLabe Tri Club#127#CZEM2(30-39)2.04:24:13.21+00:13:09.2400:26:18.5400:00:43.6602:28:04.0700:01:03.7801:28:03.14Detail
5. Jaroš JakubSK RN Hradec Králové#25#CZEM1(18-29)2.04:29:51.30+00:18:47.33Detail
6. Capoušek Miroslav3D Fitness Race Team#66#CZEM3(40-49)2.04:40:17.10+00:29:13.13Detail
7. Švarc PetrTri klub Příbram#111#CZEM3(40-49)3.04:42:36.51+00:31:32.5400:38:40.2102:42:22.5300:01:30.1501:20:03.60Detail
8. Bursa RadomírTrilife Zlin#147#CZEM3(40-49)4.04:44:42.05+00:33:38.0800:35:37.8700:01:28.0102:33:42.4700:01:12.4401:32:41.22Detail
9. Kocián Jan#40#CZEM1(18-29)3.04:47:06.27+00:36:02.30Detail
10. Krivosudsky Peter3NT#20#SVKM2(30-39)3.04:48:20.72+00:37:16.7500:29:58.2100:01:25.0102:33:39.5200:01:34.1001:41:43.87Detail
11. Gabla Martin#161#CZEM2(30-39)4.04:48:43.65+00:37:39.6800:34:58.7800:01:52.6502:43:43.0300:01:26.5301:26:42.65Detail
12. Pavlík JosefSK DNF#45#CZEM3(40-49)5.04:50:12.75+00:39:08.7800:37:01.6700:01:21.4502:42:26.4800:01:26.7701:27:56.38Detail
13. Ondrejka MarekBlack Swan Athletes#136#SVKM2(30-39)5.04:51:05.46+00:40:01.4900:36:26.9800:02:21.4302:42:04.9100:01:45.3501:28:26.76Detail
14. Sládeček DavidTri Sport Team#74#CZEM2(30-39)6.04:51:16.39+00:40:12.4200:34:44.2500:01:11.8202:32:25.3500:01:34.9701:41:19.98Detail
15. Kudrna DavidTJ Slavoj Čáslav#114#CZEM2(30-39)7.04:51:49.68+00:40:45.7100:34:32.4700:01:38.2802:36:42.8700:00:56.8301:37:59.22Detail
16. Dočkálek LiborSTS Chvojkovice Brod#143#CZEM3(40-49)6.04:52:16.94+00:41:12.9700:32:25.6800:01:12.5602:37:14.6300:01:01.4201:40:22.63Detail
17. Bavor JanSK ESM Miletín#4#CZEM2(30-39)8.04:54:31.15+00:43:27.18Detail
18. Černoch Václav#159#CZEM2(30-39)9.04:57:11.69+00:46:07.7200:35:01.8300:02:55.9902:37:04.1700:01:21.0001:40:48.68Detail
19. Pokorný JiříŽižkovský tygři#87#CZEM1(18-29)4.04:57:13.85+00:46:09.8800:30:17.4300:01:07.2802:30:13.1500:01:24.6001:54:11.37Detail
20. Fibiger Richard#135#CZEM2(30-39)10.04:57:18.65+00:46:14.6800:35:17.8100:01:13.5002:38:31.5100:01:12.4601:41:03.34Detail
21. Eremka Libor#105#CZEM1(18-29)5.04:57:28.18+00:46:24.2100:39:42.9900:02:28.5102:39:21.7400:01:35.6201:34:19.30Detail
22. Suchánek Miloslavtrevos#90#CZEM3(40-49)7.04:58:35.05+00:47:31.0800:32:55.7400:02:17.1102:36:33.0600:01:58.0401:44:51.09Detail
23. Krejný KamilTT Cyklorenova Cvikov#11#CZEM2(30-39)11.04:59:01.86+00:47:57.89Detail
24. Lipták LukášTJ Lokomotiva Nymburk#107#CZEM2(30-39)12.05:01:01.32+00:49:57.3500:30:23.8600:01:42.5102:49:05.6700:02:46.7401:37:02.52Detail
25. Hejduk Ondrej#134#CZEM3(40-49)8.05:03:04.00+00:52:00.0300:34:21.0500:01:54.2702:44:49.9000:01:16.4401:40:42.33Detail
26. Klicpera PetrTri Star Kučera#22#CZEM2(30-39)13.05:03:18.99+00:52:15.02Detail
27. Vácha OndřejSokol Veltěž#121#CZEM2(30-39)14.05:03:23.06+00:52:19.0900:38:47.6000:02:16.9302:40:02.4000:01:51.1401:40:24.95Detail
28. Sás LadislavTRI SK Vyhlídka Šternberk#165#CZEM3(40-49)9.05:03:45.27+00:52:41.3000:37:58.7500:01:31.8302:49:26.1401:34:48.53Detail
29. Strnad Tomáš3D Fitness race team#106#CZEM3(40-49)10.05:04:36.28+00:53:32.3100:39:38.4400:01:22.1702:39:39.6400:01:04.4301:42:51.56Detail
30. Kroupa ŠtěpánHi Sport Team#48#CZEM2(30-39)15.05:04:38.98+00:53:35.0100:29:49.1900:01:14.6702:42:01.8400:01:26.6801:50:06.57Detail
31. Jendrísek LukášKrušnoman Triathlon Team#162#CZEM2(30-39)16.05:05:09.70+00:54:05.7300:32:20.5600:01:42.5302:40:16.4400:01:20.9101:49:29.25Detail
32. Dominek Martin#76#CZEM2(30-39)17.05:05:51.39+00:54:47.4200:39:47.8400:01:28.0802:34:57.9801:49:37.46Detail
33. Sedláček OndřejTrisk České Budějovice#148#CZEM2(30-39)18.05:05:57.42+00:54:53.4500:33:16.8100:01:55.1802:49:03.4500:01:48.2901:39:53.66Detail
34. Voves JakubSTJana Vovese#86#CZEM1(18-29)6.05:06:03.10+00:54:59.1300:32:45.9500:01:28.3802:39:17.0600:01:30.9201:51:00.77Detail
35. Skála PetrEtriatlon Team#83#CZEM3(40-49)11.05:07:09.85+00:56:05.8800:35:08.0400:01:52.0502:44:35.9800:01:05.9201:44:27.85Detail
36. Šenk PavelSokol Nusle#16#CZEM2(30-39)19.05:07:30.21+00:56:26.24Detail
37. Pavlík MiroslavSK Oceláci Ostrava#57#CZEM4(50plus)1.05:08:57.65+00:57:53.6800:41:57.7200:01:12.5602:32:29.7800:01:03.0001:52:14.57Detail
38. Nekvasil VáclavKVM 1881#17#CZEM2(30-39)20.05:09:07.94+00:58:03.97Detail
39. Fic MartinTrimet Dobříš#84#CZEM3(40-49)12.05:09:50.40+00:58:46.4300:36:05.8800:01:49.5802:44:08.8600:01:18.4501:46:27.60Detail
40. Vojtěchovský TomášTJ Slávie Chomutov#49#CZEM3(40-49)13.05:11:03.87+00:59:59.90Detail
41. Svehla ZbynekEnergy Team #149#CZEM2(30-39)21.05:11:07.56+01:00:03.5900:35:55.0300:01:00.1803:12:40.5800:00:21.9801:21:09.78Detail
42. Koumar StanislavEnergy Team#73#CZEM2(30-39)22.05:13:21.44+01:02:17.4700:37:24.4700:02:34.4002:46:47.0600:01:42.9901:44:52.50Detail
43. Bulín MiroslavBSs Opava#24#CZEM2(30-39)23.05:15:31.18+01:04:27.2100:39:45.3400:02:17.0502:39:01.7300:02:05.0301:52:22.01Detail
44. Boháč JosefSky is The Limit#79#CZEM1(18-29)7.05:15:43.23+01:04:39.2600:33:05.3000:02:54.5302:49:16.9000:02:20.1501:48:06.33Detail
45. Glajch MartinChaBrusiči#70#CZEM2(30-39)24.05:16:16.82+01:05:12.85Detail
46. Suchomel Tomáš#96#CZEM3(40-49)14.05:17:45.16+01:06:41.1900:36:44.9900:02:34.4702:45:56.9100:01:01.7901:51:26.99Detail
47. Stach JanZentiva Praha#37#CZEM3(40-49)15.05:18:12.22+01:07:08.25Detail
48. Svatoň DavidČeská Lípa#12#CZEM2(30-39)25.05:18:36.32+01:07:32.3500:37:22.8800:01:51.2902:41:31.2300:02:26.4601:55:24.44Detail
49. Maryska MilosŽižkovský tygři#110#CZEM2(30-39)26.05:18:56.21+01:07:52.2400:39:50.5500:02:08.4202:46:02.8600:01:00.3701:49:53.98Detail
50. Konšel Petr-#15#CZEM1(18-29)8.05:19:23.85+01:08:19.8800:27:45.2900:01:16.2202:41:53.5800:01:07.0002:07:21.74Detail
51. Ondrej MartinekCARSLine#98#CZEM2(30-39)27.05:19:49.90+01:08:45.9300:35:34.5500:02:18.2002:51:07.0900:01:52.0001:48:58.04Detail
52. Hoferek KarelRIGI-BIKE Mladá Boleslav#82#CZEM3(40-49)16.05:21:08.62+01:10:04.6500:32:44.3400:01:50.0002:46:25.1200:01:48.5301:58:20.61Detail
53. Plocek LukášChabrusiči#64#CZEM1(18-29)9.05:21:24.14+01:10:20.1700:33:07.0900:02:07.3502:47:02.0800:01:36.6501:57:30.96Detail
54. Tvrzník TomášHisport Team#27#CZEM2(30-39)28.05:21:46.85+01:10:42.88Detail
55. Prchal Pavel#146#CZEM2(30-39)29.05:23:34.19+01:12:30.2200:32:14.4000:03:40.0202:54:52.7200:02:01.0101:50:46.01Detail
56. Michalička DavidTK Radošovice#30#CZEM2(30-39)30.05:24:12.40+01:13:08.43Detail
57. Weimann Jakub#140#CZEM3(40-49)17.05:25:17.55+01:14:13.5800:42:41.1000:03:45.2502:52:33.8200:01:42.7801:44:34.58Detail
58. Dvořák TomášSCF#9#CZEM2(30-39)31.05:25:50.61+01:14:46.6400:39:49.0000:01:50.2602:47:05.1800:01:23.4001:55:42.74Detail
59. Demčák Martin3NT#123#SVKM2(30-39)32.05:26:52.47+01:15:48.5000:37:21.0300:02:59.9102:49:26.4600:01:40.1201:55:24.93Detail
60. Nouza JanLiberec#72#CZEM4(50plus)2.05:27:06.24+01:16:02.27Detail
61. Králik Peter3NT#14#SVKM3(40-49)18.05:27:16.36+01:16:12.39Detail
62. Horák Jiří#50#CZEM1(18-29)10.05:27:25.58+01:16:21.61Detail
63. Brádle Jan#171#CZEM4(50plus)3.05:27:40.25+01:16:36.2800:35:32.9900:03:05.9902:43:29.3000:01:26.7902:04:05.16Detail
64. Kočíb Pavel#160#CZEM2(30-39)33.05:27:55.21+01:16:51.2400:37:59.9200:02:13.2202:46:33.8300:01:27.7701:59:40.45Detail
65. Kučera LuděkHorní Vilémovice#118#CZEM4(50plus)4.05:28:12.37+01:17:08.4000:44:09.2800:03:09.3303:02:37.2300:02:09.5701:36:06.94Detail
66. Gottschier PatrikTriatlet Karlovy vary#61#CZEM3(40-49)19.05:28:47.54+01:17:43.57Detail
67. Michálek MartinTriklub Pribram#115#CZEM2(30-39)34.05:28:48.68+01:17:44.7101:05:15.8601:58:36.1700:29:14.3401:55:42.30Detail
68. Prchlík RomanSK Luštěnice 2012#85#CZEM3(40-49)20.05:30:01.55+01:18:57.5800:39:06.8800:03:28.2702:43:07.6400:02:26.8202:01:51.92Detail
69. Novotný Luděk3D Fitness Race team#133#CZEM4(50plus)5.05:31:13.36+01:20:09.3900:39:39.3300:01:09.4802:44:26.5200:01:32.6302:04:25.39Detail
70. Möller Stephantri-team-serbja#113#DEUM1(18-29)11.05:31:36.46+01:20:32.4900:39:58.6200:03:00.3902:55:59.8900:02:21.3101:50:16.24Detail
71. Lisy JiriTrisport#128#CZEM2(30-39)35.05:32:25.81+01:21:21.8400:38:24.5800:03:23.2802:44:45.0700:03:05.9102:02:46.95Detail
72. Procházka Jan#33#CZEM1(18-29)12.05:34:09.83+01:23:05.86Detail
73. Janata Pavel#34#CZEM2(30-39)36.05:34:54.84+01:23:50.87Detail
74. Potůček JiříSana Sport Team#155#CZEM2(30-39)37.05:38:08.98+01:27:05.0100:38:54.6200:01:45.7002:58:09.8700:02:02.1401:57:16.64Detail
75. Jirkovský JaroslavEtriatlon Team#26#CZEM2(30-39)38.05:39:06.52+01:28:02.55Detail
76. novotný janSokol Nusle - Orbis#144#CZEM2(30-39)39.05:39:29.01+01:28:25.0400:32:49.7800:02:49.1502:55:33.2700:05:02.8202:03:13.97Detail
77. Svoboda Milan#152#CZEM2(30-39)40.05:41:05.64+01:30:01.6700:39:37.1600:01:34.6802:58:54.1900:01:39.1401:59:20.47Detail
78. Balcerek Tomasz#65#POLM2(30-39)41.05:41:20.21+01:30:16.2400:40:17.5600:03:01.6202:51:27.6000:02:19.5302:04:13.89Detail
79. Kodajek PetrHISPORT#139#CZEM3(40-49)21.05:42:19.94+01:31:15.9700:39:16.6300:01:41.9802:44:06.5200:01:44.7702:15:30.02Detail
80. Mašek PetrFitcentrum LS Vrchlabí#169#CZEM2(30-39)42.05:42:27.12+01:31:23.1500:50:32.6200:03:26.4702:48:20.1600:02:44.1101:57:23.74Detail
81. Bis DaliborBullman team#51#CZEM2(30-39)43.05:43:07.81+01:32:03.8400:35:43.2500:01:27.6303:02:51.6000:01:31.3002:01:34.01Detail
82. Salomon DavidPain Hunterz#131#CZEM2(30-39)44.05:44:17.64+01:33:13.6700:41:31.6500:03:18.9102:57:26.4900:02:40.0301:59:20.55Detail
83. Herman Tomas#7#CZEM2(30-39)45.05:46:58.76+01:35:54.79Detail
84. Plachý Zdeněk#157#CZEM3(40-49)22.05:47:13.76+01:36:09.7900:33:31.4600:02:30.7602:58:19.3900:02:32.6202:10:19.52Detail
85. Černý Jiří#46#CZEM2(30-39)46.05:47:24.17+01:36:20.2000:44:34.1900:02:43.2403:02:54.2500:02:59.5801:54:12.89Detail
86. Melotik Zdeněk#8#CZEM2(30-39)47.05:49:23.93+01:38:19.96Detail
87. Dlabka Ludvík3D Fitness race team#58#CZEM4(50plus)6.05:49:41.99+01:38:38.02Detail
88. Smetana Čeněk#56#CZEM2(30-39)48.05:51:03.64+01:39:59.6700:35:02.7600:03:34.5402:42:19.1600:03:55.1502:26:12.01Detail
89. Sanitrnik MichaelDoksy#18#CZEM2(30-39)49.05:52:00.44+01:40:56.47Detail
90. Zezulka Dušan#80#CZEM3(40-49)23.05:52:37.45+01:41:33.4800:43:31.0700:02:45.5003:01:33.6300:02:02.5902:02:44.64Detail
91. Ondřej Radil#63#CZEM2(30-39)50.05:52:55.54+01:41:51.57Detail
92. robert kilingrRockmachine#94#CZEM3(40-49)24.05:54:54.08+01:43:50.1100:35:26.9100:02:50.0002:55:17.3500:02:31.4002:18:48.40Detail
93. Mařáček Tomáš#142#CZEM1(18-29)13.05:54:54.81+01:43:50.8400:33:03.3600:02:22.6402:50:25.9800:02:32.4002:26:30.41Detail
94. Paleček MichalStratton#81#CZEM2(30-39)51.05:54:58.86+01:43:54.8900:39:30.5400:03:17.8202:47:56.1600:02:02.5002:22:11.82Detail
95. Martin Werunský#103#CZEM1(18-29)14.05:57:52.90+01:46:48.9300:57:52.2400:04:29.5903:04:49.4000:03:39.8701:47:01.78Detail
96. Mareš JiříNevrSport Team#153#CZEM3(40-49)25.05:58:07.20+01:47:03.2300:39:41.8800:02:27.0202:47:43.8400:02:47.2702:25:27.16Detail
97. Vydra KarelTJ Sokol Žebrák#36#CZEM3(40-49)26.05:58:37.29+01:47:33.3200:48:51.7500:05:11.5502:53:08.6600:04:51.1902:06:34.13Detail
98. Kotouč PetrDřevák Všestary#42#CZEM3(40-49)27.05:58:52.67+01:47:48.70Detail
99. Vos Remon#62#CZEM3(40-49)28.05:58:53.35+01:47:49.3800:40:20.4600:01:54.5402:45:47.6000:02:56.8302:27:53.90Detail
100. Zvonar Jaroslav3MCA #130#CZEM3(40-49)29.06:02:31.36+01:51:27.3900:39:40.7200:02:36.7202:49:21.9100:02:58.7302:27:53.26Detail
101. Laur Zbyněk#132#CZEM4(50plus)7.06:03:18.95+01:52:14.9800:34:16.6000:02:51.5303:02:00.7800:03:24.1602:20:45.86Detail
102. Štefanič Michal#108#CZEM3(40-49)30.06:03:21.65+01:52:17.6800:31:44.1103:14:51.0300:03:50.8402:12:55.65Detail
103. Smýkal Marek#100#CZEM3(40-49)31.06:10:03.46+01:58:59.4900:41:05.7300:02:48.9503:07:27.4300:02:11.7502:16:29.57Detail
104. Bareš DanielALBIXON Team#28#CZEM2(30-39)52.06:10:45.66+01:59:41.69Detail
105. Uhlíř KarelSK Fuga#31#CZEM2(30-39)53.06:11:04.76+02:00:00.79Detail
106. Macháček Vladimír#104#CZEM2(30-39)54.06:11:56.87+02:00:52.9000:44:06.6900:02:45.3302:51:59.2600:02:01.9002:31:03.66Detail
107. Feda RomanSokol Buštěhrad#156#CZEM4(50plus)8.06:12:06.70+02:01:02.7300:50:09.0700:03:00.5903:03:36.9300:02:00.6702:13:19.43Detail
108. Hodek Roman#151#CZEM4(50plus)55.06:15:07.85+02:04:03.8801:02:15.2300:04:54.2403:13:43.1700:02:40.7601:51:34.44Detail
109. Rychtařík Aleš#71#CZEM2(30-39)56.06:16:52.56+02:05:48.59Detail
110. Němec VáclavPardubice#10#CZEM3(40-49)32.06:19:51.38+02:08:47.4100:30:02.6000:02:56.0403:08:39.3900:03:42.2602:34:31.07Detail
111. Korecki RobertČeská Lípa#77#CZEM3(40-49)33.06:25:27.26+02:14:23.2900:49:22.0500:04:32.6203:06:42.9300:02:11.8002:22:37.83Detail
112. Urban Ales#75#CZEM2(30-39)57.06:28:59.61+02:17:55.6400:39:49.7900:02:37.6703:14:06.2900:02:16.9502:30:08.89Detail
113. Poduška PatrikTJ Sokol Trója#19#CZEM2(30-39)58.06:36:43.01+02:25:39.0400:40:06.2300:04:29.3803:19:02.0100:04:40.1602:28:25.21Detail
114. Veselý RomanE-triatlon Team#126#CZEM3(40-49)34.06:39:05.27+02:28:01.3000:42:14.4500:03:11.7603:13:08.8700:03:10.9002:37:19.27Detail
115. Michalička VladimírTK Radošovice#150#CZEM4(50plus)9.06:41:45.16+02:30:41.1901:03:42.7700:04:03.4703:07:13.8900:04:52.8302:21:52.18Detail
116. Bílek JanPraha#166#CZEM2(30-39)59.06:53:08.15+02:42:04.1800:41:51.2100:04:08.4003:36:33.4300:02:53.7102:27:41.38Detail
117. Holec DanielBradlec#168#CZEM2(30-39)60.06:59:59.12+02:48:55.1500:50:12.3800:05:00.0003:17:23.3800:05:49.5502:41:33.79Detail
DNF Švandrlík Michal#109#CZEM1(18-29)00:34:19.8200:02:09.2103:10:57.2400:02:36.4701:17:58.57Detail
DNF Tkač DanielAuthor Tufo Trilife#117#CZEM2(30-39)00:29:42.2400:00:56.2002:28:18.3200:00:53.71Detail
DNF Rouha TomášCafe-Cafe#101#CZEM2(30-39)00:33:04.1900:01:56.2302:48:27.7500:01:59.29Detail
DNF Burian LadislavSK Slavia Praha#154#CZEM3(40-49)00:34:07.5200:01:20.7702:34:49.1100:16:22.1800:00:16.57Detail
DNF Dvorak PetrSAS Litoměřice#88#CZEM3(40-49)00:39:09.8000:03:11.4503:02:49.8600:02:42.29Detail
DNF Jakubec JiříDačice#54#CZEM2(30-39)00:44:25.2000:01:52.2103:02:12.8500:03:23.39Detail
DNF Kašpar PavelLBC Nové Město nad Metují#41#CZEM4(50plus)00:41:10.2800:04:30.1803:09:51.3500:03:43.96Detail
DNF Souček JiříHiSport Team#78#CZEM1(18-29)00:34:50.4300:01:08.39Detail
DNF Rejda JanSK OMT Pardubice#3#CZEM3(40-49)Detail
DNF Kilian Juraj#5#CZEM3(40-49)Detail
DNF Ivan DolanaBTT Libochovice#23#CZEM3(40-49)Detail
DNF Čech DanielRumový Express#29#CZEM2(30-39)Detail
DNF Petratur RadimKlub Sommeliérů#39#CZEM2(30-39)Detail
DNF Havlíček PetrEtriatlon tym#44#CZEM2(30-39)Detail
DNF Vitvar PavelCBH Chomutov#47#CZEM3(40-49)Detail
irontime - irontime.cz | Našli jste nesrovnalost? Kontaktujte nás info@irontime.cz | DNS = Did Not Start = Nestartoval/a | DNF = Did Not Finish = Nedokončil/a | DQ, DSQ = Disqualified = Diskvalifikace