Oficiální Výsledková listina Jaroměřský kros 2015
12. 4. 2015
11.00 Mladší žákyně
# |
Příjmení |
Jméno |
Klub |
st. č. | Země | Skupina 2 | #2 | Skupina 3 | #3 | Oficiální čas | Ztráta |
1. |
Pourová |
Alžběta | TJ Sokol Jaroměř | #72# | CZE | 11.00 Mladší žákyně ČOS | 1. | Ml. žákyně PŘEBOR | 1. | 00:05:15.47 | | Detail |
2. |
Všetečková |
Kristýna | Spartak Třebíč | #76# | CZE | | | | | 00:05:29.48 | +00:00:14.00 | Detail |
3. |
Zahradníková |
Linda | Sokol Studenec | #294# | CZE | 11.00 Mladší žákyně ČOS | 2. | | | 00:05:31.07 | +00:00:15.59 | Detail |
4. |
Radoňská |
Linda | TJ Sokol Kolín-atletika | #73# | CZE | 11.00 Mladší žákyně ČOS | 3. | | | 00:05:32.55 | +00:00:17.07 | Detail |
5. |
Tobišková |
Karolína | TJ Sokol Jaroměř | #74# | CZE | 11.00 Mladší žákyně ČOS | 4. | Ml. žákyně PŘEBOR | 2. | 00:05:40.57 | +00:00:25.09 | Detail |
6. |
konečná |
agáta | RELAX-FIT.CZ TEAM | #382# | CZE | | | | | 00:05:42.60 | +00:00:27.12 | Detail |
7. |
Vavřačová |
Anežka | Sokol Skuhrov | #318# | CZE | 11.00 Mladší žákyně ČOS | 5. | | | 00:05:44.03 | +00:00:28.55 | Detail |
8. |
Dubská |
Barbora | Sokol Skuhrov | #317# | CZE | 11.00 Mladší žákyně ČOS | 6. | | | 00:05:46.45 | +00:00:30.97 | Detail |
9. |
Hecko |
Vanesa | Sokol Skuhrov | #314# | CZE | 11.00 Mladší žákyně ČOS | 7. | | | 00:05:46.78 | +00:00:31.30 | Detail |
10. |
Barvínková |
Adéla | SK Dolar Hajnice | #355# | CZE | | | | | 00:05:46.95 | +00:00:31.47 | Detail |
11. |
Nikodýmová |
Denisa | Sokol Skuhrov | #319# | CZE | 11.00 Mladší žákyně ČOS | 8. | | | 00:05:47.44 | +00:00:31.96 | Detail |
12. |
Hanáková |
Klára | Activity Lanškroun | #368# | CZE | | | | | 00:05:54.65 | +00:00:39.17 | Detail |
13. |
Křížová |
Martina | TJ Sokol Dalešice | #67# | CZE | 11.00 Mladší žákyně ČOS | 9. | | | 00:06:05.53 | +00:00:50.05 | Detail |
14. |
Křováková |
Michaela | TJ Sokol Jaroměř | #68# | CZE | 11.00 Mladší žákyně ČOS | 10. | Ml. žákyně PŘEBOR | 3. | 00:06:12.86 | +00:00:57.38 | Detail |
15. |
Davidová |
Michaela | Smiřice | #65# | CZE | | | | | 00:06:16.46 | +00:01:00.98 | Detail |
16. |
Mojžíšová |
Kristýna | TJ SOKOL JAROMĚŘ | #70# | CZE | 11.00 Mladší žákyně ČOS | 11. | | | 00:06:18.57 | +00:01:03.09 | Detail |
17. |
Kastlová |
Nikola | | #326# | CZE | | | | | 00:06:19.99 | +00:01:04.51 | Detail |
18. |
Paikertová |
Barbora | TJ Sokol Hradec Králové | #71# | CZE | 11.00 Mladší žákyně ČOS | 12. | Ml. žákyně PŘEBOR | 4. | 00:06:20.52 | +00:01:05.04 | Detail |
19. |
Filipová |
Barbora | TJ Sokol Hradec Králové | #313# | CZE | 11.00 Mladší žákyně ČOS | 13. | Ml. žákyně PŘEBOR | 5. | 00:06:25.23 | +00:01:09.75 | Detail |
20. |
Vlasáková |
Lucie | TJ Sokol Jaroměř | #75# | CZE | 11.00 Mladší žákyně ČOS | 14. | Ml. žákyně PŘEBOR | 6. | 00:06:40.83 | +00:01:25.35 | Detail |
21. |
Sázavská |
Tereza | TJ Sokol Dalešice | #291# | CZE | 11.00 Mladší žákyně ČOS | 15. | | | 00:06:51.17 | +00:01:35.69 | Detail |
22. |
Ondráčková |
Barbora | SK Dolar Hajnice | #354# | CZE | | | | | 00:06:54.49 | +00:01:39.01 | Detail |
23. |
Borková |
Agáta | Brzdy Horní Čermná | #62# | CZE | | | | | 00:07:02.30 | +00:01:46.82 | Detail |
24. |
Simajchlová |
Zuzana | TJ Sokol Hradec Králové | #328# | CZE | 11.00 Mladší žákyně ČOS | 16. | Ml. žákyně PŘEBOR | 7. | 00:07:23.07 | +00:02:07.59 | Detail |
25. |
Cejnarová |
Alena | TJ Sokol Jaroměř | #292# | CZE | 11.00 Mladší žákyně ČOS | 17. | Ml. žákyně PŘEBOR | 8. | 00:07:33.37 | +00:02:17.89 | Detail |
DNF |
Menoušková |
Gabriela | TJ Sokol Hradec Králové | #327# | CZE | 11.00 Mladší žákyně ČOS | | | | | | Detail |
irontime - irontime.cz | Našli jste nesrovnalost? Kontaktujte nás info@irontime.cz | DNS = Did Not Start = Nestartoval/a | DNF = Did Not Finish = Nedokončil/a | DQ, DSQ = Disqualified = Diskvalifikace |