Oficiální Výsledková listina Rungo pětka přes ty 3 tydýty 2014
15. 3. 2014

5 km

# Příjmení Jméno Klub st. č.Oficiální časZtráta
1. Honzík RobertCEPro team#97#00:18:39.54Detail
2. Erbs DušanAC Pardubice#72#00:19:04.51+00:00:24.96Detail
3. Paukert MarekPraha#216#00:19:55.01+00:01:15.46Detail
4. Stohwasser PetrNabla#265#00:19:58.43+00:01:18.88Detail
5. Krejsa VladimírOB Chrast#158#00:19:59.61+00:01:20.06Detail
6. Kédl KarelMaratón klub Kladno#136#00:20:12.25+00:01:32.70Detail
7. Kalina ZdeněkEtnetera etdorfin#131#00:20:29.25+00:01:49.70Detail
8. Vlček MartinTJ Turnov#303#00:20:41.40+00:02:01.85Detail
9. Lehrl TomášPraha 7#169#00:20:52.36+00:02:12.81Detail
10. Duchoň DavidPraha-Újezd#69#00:20:57.50+00:02:17.95Detail
11. Bína JiříHrusice#40#00:21:34.26+00:02:54.71Detail
12. Bouška RichardKralupy#43#00:21:34.54+00:02:54.99Detail
13. Žán JanPraha#318#00:21:42.68+00:03:03.13Detail
14. Vladyka LukášNučice#300#00:21:43.47+00:03:03.92Detail
15. Gregoriades TomášHerbalife#82#00:21:53.90+00:03:14.35Detail
16. Calaj JurajPraha#54#00:21:58.48+00:03:18.93Detail
17. Koller TomášPraha 4#145#00:21:58.93+00:03:19.38Detail
18. Bráza JirkaLAIC#45#00:22:21.85+00:03:42.30Detail
19. Bezpalec JanKlub Vodnická#39#00:22:31.74+00:03:52.19Detail
20. Mužíček PavelMilíčov#193#00:22:31.83+00:03:52.28Detail
21. Ovčinikov MilanPraha#213#00:22:33.29+00:03:53.74Detail
22. Procházka IvanRUNGO#164#00:22:48.54+00:04:08.99Detail
23. Schmidt BenediktPraha#256#00:22:49.26+00:04:09.71Detail
24. Pecinová LucieHradec Králové#217#00:22:50.76+00:04:11.21Detail
25. Herc SvatoplukPraha 5#87#00:23:01.08+00:04:21.53Detail
26. Woronycz PetrMladá Boleslav#307#00:23:01.90+00:04:22.35Detail
27. Vavřín JanČeská Skalice#293#00:23:02.14+00:04:22.59Detail
28. Hnilica OndřejPraha 10#92#00:23:03.19+00:04:23.64Detail
29. Hakl DanielRungo#21#00:23:03.94+00:04:24.39Detail
30. Kotapka TomášMilovice#148#00:23:04.03+00:04:24.48Detail
31. Pojmon OndřejFajnparty Pro Cycling Team#233#00:23:06.31+00:04:26.76Detail
32. Svoboda MilanMilovice-Mladá#267#00:23:10.20+00:04:30.65Detail
33. Brázová JitkaPraha 10#47#00:23:12.04+00:04:32.49Detail
34. Pešek OndřejPraha#107#00:23:19.01+00:04:39.46Detail
35. Krofta JiříLiga 100 Praha#160#00:23:22.40+00:04:42.85Detail
36. Zámostný TomášT-CLUB#313#00:23:37.48+00:04:57.93Detail
37. Lehne MarcelPraha#168#00:23:50.50+00:05:10.95Detail
38. Jirman JiriVelke Popovice#128#00:23:52.90+00:05:13.35Detail
39. Hrušovský LukᚊK Vyšná Šebastová#104#00:24:08.74+00:05:29.19Detail
40. Slabihoudek JanPraha#259#00:24:15.06+00:05:35.51Detail
41. Plášil MarekFrýdlant#229#00:24:17.31+00:05:37.76Detail
42. Fiala TomášDavle#78#00:24:28.46+00:05:48.91Detail
43. Odstrčil LukášPraha#212#00:24:30.61+00:05:51.06Detail
44. Zelenak MiroslavDubnica nad Vahom#316#00:24:31.34+00:05:51.79Detail
45. Marcinková HelenaMilíčov#180#00:24:37.59+00:05:58.04Detail
45. Komková EvaŠK Vyšná Šebastová#146#00:24:37.64+00:05:58.09Detail
47. Bednář JiříLiberec#36#00:24:41.83+00:06:02.28Detail
48. Hrabica PavelPraha#101#00:24:48.39+00:06:08.84Detail
49. Karabinos TomasPrague#132#00:24:52.45+00:06:12.90Detail
50. Mika MilanTJ Jiskra Otrokovice#188#00:24:56.70+00:06:17.15Detail
51. vávra JosefMladá Boleslav #291#00:25:07.91+00:06:28.36Detail
52. Kovalev AndrejPPP Bedřichov#152#00:25:09.98+00:06:30.43Detail
53. Sedliaková DanielaLíbeznice#253#00:25:11.40+00:06:31.85Detail
54. Korecký MichalČeské Budějovice#147#00:25:12.52+00:06:32.97Detail
55. Tík JaroslavKlecany#286#00:25:13.91+00:06:34.36Detail
56. Minařík LukášŘitka#190#00:25:13.91+00:06:34.36Detail
57. Duffek OndřejŘíčany#68#00:25:27.15+00:06:47.60Detail
58. Tancibudek OndřejPraha#284#00:25:36.15+00:06:56.60Detail
59. Mada ViktorPraha#176#00:25:37.47+00:06:57.92Detail
60. Krobová JindraJablonné v Podještědí#159#00:25:38.60+00:06:59.05Detail
61. Dolejsi JiriPraha#64#00:25:39.40+00:06:59.85Detail
62. Koller FilipPraha#144#00:25:41.76+00:07:02.21Detail
63. Iljuchin IljaRuda#116#00:25:45.25+00:07:05.70Detail
64. Vyskočilová AlenaPraha-Újezd#306#00:25:45.65+00:07:06.10Detail
65. Klapka BohumírPlzeň#138#00:25:46.01+00:07:06.46Detail
66. ŠORF PetrAmeby#276#00:25:47.89+00:07:08.34Detail
67. Nezbeda RadekKamenný Újezdec #201#00:25:49.87+00:07:10.32Detail
68. Jakubov MichalKladno#118#00:25:57.11+00:07:17.56Detail
69. Kestřánková KarolínaPraha#137#00:25:59.71+00:07:20.16Detail
70. Jirásek AlešPraha#126#00:26:00.71+00:07:21.16Detail
71. Novakova BarbaraDBK Uvaly#206#00:26:02.51+00:07:22.96Detail
72. Martinka JiříTTT TYDYT#86#00:26:06.99+00:07:27.44Detail
73. Maťašovský VáclavNový Knín#181#00:26:08.11+00:07:28.56Detail
74. Bouška PetrPraha#42#00:26:19.05+00:07:39.50Detail
75. Velčovská MartinaPraha#294#00:26:29.48+00:07:49.93Detail
76. Dvorakova DanaPraha-Dubec#70#00:26:38.37+00:07:58.82Detail
77. Mazur DanielPraha 6#184#00:26:38.67+00:07:59.12Detail
78. Pokorná KateřinaPraha#234#00:26:39.28+00:07:59.73Detail
79. Maly StepanPraha#179#00:26:40.51+00:08:00.96Detail
80. Hruban MilanK.O. Poděbrady#103#00:26:46.39+00:08:06.84Detail
81. Vondra FilipHabry#304#00:26:52.22+00:08:12.67Detail
82. Svačina JosefMilovice#266#00:27:03.12+00:08:23.57Detail
83. Bráchová RadkaPraha#175#00:27:10.36+00:08:30.81Detail
84. Tolarová IvetaPlzeň#287#00:27:11.55+00:08:32.00Detail
85. Dedera DušanPraha#60#00:27:13.79+00:08:34.24Detail
86. Myslivec JiriJimysáci#194#00:27:32.99+00:08:53.44Detail
87. Levý JanPraha#170#00:27:37.47+00:08:57.92Detail
88. Pohorsky TomasMnichovo Hradiste#232#00:27:38.75+00:08:59.20Detail
89. Kovárníková IvanaRUNGO#153#00:27:41.33+00:09:01.78Detail
90. Jentschková RadkaNový Knín#124#00:27:46.32+00:09:06.77Detail
91. Stejskal JanPraha#262#00:27:48.32+00:09:08.77Detail
92. Matějka MartinPraha#182#00:27:57.48+00:09:17.93Detail
93. Štěpánová HanaPraha 4- Újezd#279#00:28:01.47+00:09:21.92Detail
94. Honeger PetrMladá Boleslav#95#00:28:07.46+00:09:27.91Detail
95. Obermajer PavelPraha#210#00:28:07.59+00:09:28.04Detail
96. Bubníková MichaelaRunGo.cz#51#00:28:07.74+00:09:28.19Detail
97. Nestrojil JanPraha 12#200#00:28:21.74+00:09:42.19Detail
98. Hušek MichalJesenice#108#00:28:21.74+00:09:42.19Detail
99. North ShaunPraha#203#00:28:26.57+00:09:47.02Detail
100. Šnoblová AndreaPraha 4, oddíl Rungo#275#00:28:28.29+00:09:48.74Detail
101. Schwarzmaierová ZuzanaPlzeň#258#00:28:34.64+00:09:55.09Detail
102. Mrověc MartinOstrava - Nová Bělá#192#00:28:36.54+00:09:56.99Detail
103. Szabo JakubČelákovice#271#00:28:39.95+00:10:00.40Detail
104. kotěšovcová petraMagoři Praha#149#00:28:47.54+00:10:07.99Detail
105. Domanský PetrPraha - Magoři#321#00:28:47.89+00:10:08.34Detail
106. Lauš MirekPraha#166#00:28:52.59+00:10:13.04Detail
107. Sýkorová KláraAC Mageo#269#00:28:56.16+00:10:16.61Detail
108. Zahálka TomášRungo#308#00:29:08.43+00:10:28.88Detail
109. Plachý JakubSýkořice#228#00:29:17.16+00:10:37.61Detail
110. Šnajberk JiříPraha 10#274#00:29:27.79+00:10:48.24Detail
111. Jelínková JanaPraha#122#00:29:32.20+00:10:52.65Detail
112. Mikeš FilipCK Vinohradské šlapky#189#00:29:34.05+00:10:54.50Detail
113. Sabolová RadkaKošice#251#00:29:34.10+00:10:54.55Detail
114. Forman MichaelPraha#79#00:29:38.13+00:10:58.58Detail
115. Poláková MonikaKarlovy Vary#236#00:29:40.38+00:11:00.83Detail
116. Polák PetrKarlovy Vary#235#00:29:40.45+00:11:00.90Detail
117. Šuláková MirkaRotava#282#00:29:46.44+00:11:06.89Detail
118. Mišutková AnnaPraha#191#00:29:49.77+00:11:10.22Detail
119. Kollarczyková MonikaČeský Těšín#143#00:30:04.57+00:11:25.02Detail
120. Kovářová JitkaRunGo support#154#00:30:04.82+00:11:25.27Detail
121. Heřman JiříÚvaly#88#00:30:07.07+00:11:27.52Detail
122. Faronová JitkaDámský běžecký klub#76#00:30:07.08+00:11:27.53Detail
123. Rychtařík JanStodůlky#250#00:30:20.03+00:11:40.48Detail
124. Špačková ZuzanaKroměříž#277#00:30:22.13+00:11:42.58Detail
125. Jiránek AlešČelákovice#125#00:30:29.39+00:11:49.84Detail
126. Novotná PetraPlzeň#209#00:30:32.01+00:11:52.46Detail
127. Hájek MartinPraha#84#00:30:33.86+00:11:54.31Detail
128. Malinová IrenaOpava#178#00:30:40.37+00:12:00.82Detail
129. Čermáková TerezaPraha#57#00:30:47.25+00:12:07.70Detail
130. Karešová KateřinaLiberec#134#00:30:49.08+00:12:09.53Detail
131. Lukášová EvaLiberec#172#00:30:49.34+00:12:09.79Detail
132. Bubníková KristýnaRunGo.cz#50#00:30:50.45+00:12:10.90Detail
133. Jandečková RadkaMiličín#119#00:30:51.57+00:12:12.02Detail
134. Bubníková JanaRunGo.cz#49#00:30:54.52+00:12:14.97Detail
135. Švejnohová MonikaPlzeň#283#00:30:58.55+00:12:19.00Detail
136. Hodrová EliškaPraha#93#00:31:01.46+00:12:21.91Detail
137. Mercová BarbaraPlzeň#186#00:31:02.73+00:12:23.18Detail
138. Thurzová AnnaPraha#285#00:31:03.94+00:12:24.39Detail
139. Janoutova MarcelaLibun#121#00:31:08.75+00:12:29.20Detail
140. Platzová Helenaúvaly#230#00:31:10.84+00:12:31.29Detail
141. Cuřín JiříPraha 5#56#00:31:16.17+00:12:36.62Detail
142. Zbuzková LenkaCK Záluží#315#00:31:36.52+00:12:56.97Detail
143. Příborský AlešHlubočky#244#00:31:36.59+00:12:57.04Detail
144. Kuncová AnetaPraha#163#00:31:39.72+00:13:00.17Detail
145. Doubravová HanaPraha#65#00:31:41.05+00:13:01.50Detail
146. Aranyosy MártaChomutov#33#00:31:52.72+00:13:13.17Detail
147. Iljuchina PetraRuda#117#00:32:05.66+00:13:26.11Detail
148. Slavíková KatkaBáječné ženy v běhu#261#00:32:12.57+00:13:33.02Detail
149. Peroutková ZdeňkaChomutov#220#00:32:17.59+00:13:38.04Detail
150. Přistoupilová VeronikaPraha 3#246#00:32:18.37+00:13:38.82Detail
151. Vintoniv RoksanaPraha#298#00:32:24.66+00:13:45.11Detail
152. Honsová VeronikaJílové u Prahy#96#00:32:35.07+00:13:55.52Detail
153. Fantova KaterinaPraha#74#00:32:36.51+00:13:56.96Detail
154. Svobodová JanaJablonné v Podještědí#268#00:32:37.04+00:13:57.49Detail
155. Pitrová IvanaTeplice#226#00:33:13.79+00:14:34.24Detail
156. Hrdinová IvaRunGo#102#00:33:32.78+00:14:53.23Detail
157. Pobudová MariePraha#231#00:33:39.43+00:14:59.88Detail
158. Brázová HelenaZlenice#46#00:33:42.08+00:15:02.53Detail
159. Bráza JindraZlenice#44#00:33:43.10+00:15:03.55Detail
160. Vondrackova PetraPraha#305#00:33:44.95+00:15:05.40Detail
161. Kotyrova AlexandraPraha Nusle#150#00:34:01.56+00:15:22.01Detail
162. Chadimová LenkaPraha#110#00:34:01.75+00:15:22.20Detail
163. Aradská DašaPraha#32#00:34:04.98+00:15:25.43Detail
164. Vladyková MagdalenaNučice#301#00:34:18.97+00:15:39.42Detail
165. Drtinová VíťaDámský běžecký klub #67#00:34:26.23+00:15:46.68Detail
166. Horňáčková DanielaPraha 4#100#00:34:36.55+00:15:57.00Detail
167. Oddfish SáraPraha#211#00:35:15.88+00:16:36.33Detail
168. Fantova LenkaVelke Popovice#75#00:35:17.04+00:16:37.49Detail
169. Vávrová VeronikaPraha#292#00:35:33.31+00:16:53.76Detail
170. Schmidt RadoslavPraha#257#00:35:42.44+00:17:02.89Detail
171. Nováková Denisagone4run#207#00:35:48.26+00:17:08.71Detail
172. Drhlíková HankaBěhny#66#00:35:53.00+00:17:13.45Detail
173. Brodani PavlinaBěhny#48#00:35:53.23+00:17:13.68Detail
174. Novakova GabrielaBěhny#208#00:36:31.44+00:17:51.89Detail
175. Prochazkova TerezaPraha#240#00:36:32.44+00:17:52.89Detail
176. Horackova TerezaPraha#98#00:36:43.17+00:18:03.62Detail
177. Pecova MirkaMnichovo Hradiste#218#00:36:52.03+00:18:12.48Detail
178. Plachá ErikaSýkořice#227#00:37:06.66+00:18:27.11Detail
179. Lomoz JanPraha#171#00:37:30.44+00:18:50.89Detail
180. Nolč MartinŠtětí#202#00:37:32.44+00:18:52.89Detail
181. Levý Vít#319#00:37:58.44+00:19:18.89Detail
182. Sedláková HanaBenešov#252#00:38:07.57+00:19:28.02Detail
183. Vítková Šárkapraha#299#00:38:26.59+00:19:47.04Detail
184. Němec DanielPra#198#00:38:26.70+00:19:47.15Detail
185. Zahradníková LeonaLiga Spravedlivých#310#00:38:30.60+00:19:51.05Detail
186. Formanová VěraPraha#80#00:39:00.60+00:20:21.05Detail
187. Štauberová KarolínaPraha#278#00:39:14.11+00:20:34.56Detail
188. Lukeš PavelPraha#173#00:39:57.91+00:21:18.36Detail
189. Jelínková VěraK.O. Poděbtady#123#00:41:01.77+00:22:22.22Detail
190. Stejskalová DanaPraha#263#00:41:33.22+00:22:53.67Detail
191. Čížková EvaPraha#322#00:42:05.04+00:23:25.49Detail
192. Kašpar TomRacers Club#135#00:45:36.18+00:26:56.63Detail
193. Paláčková VeronikaBrno#214#00:45:37.45+00:26:57.90Detail
194. Levá Eva#320#00:51:34.22+00:32:54.67Detail
DNF Heřman PetraDámský běžecký klub#89#Detail
DNS Dohnalová JitkaSpolu v kolu#63#Detail
DNS Frycova JanaPraha#81#Detail
DNS Andršová JitkaChomutov#31#Detail
irontime - irontime.cz | Našli jste nesrovnalost? Kontaktujte nás info@irontime.cz